Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 589

Wątek: @ AZS Nysa @ w I lidze

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Bakomą akurat się zgodzę. Nie od dziś wiadomo, że firma reprezentuje interesy polskiej lewicy do której przynależy p. Pietrzyk stąd i przychylność do sponsoringu. A do tego p. wojewoda Rutkowska to koleżanka prezesa i kędzierzynianka przecież. Trudno o lepsze (choć nie powiem - chore) polityczne zaplecze dla wspierania klubu.
    Warto zadać pytanie ile zagranicznych firm, które wykupiły polskie przedsiębiorstwa wspiera jakieś polskie drużyny?
    Ich zaangażowanie jest bardzo niewielkie, bo niby dlaczego komuś zza granicy ma zależeć na wspieraniu polskiego sportu? Wy też tam jeszcze macie na swoim podwórku Francuzów, którzy wykupili Cukry Nyskie i jak widać nie chcą się angażować we wspieranie Polaków. Chyba, że nikt nie próbował ich zainteresować...
    By cokolwiek zdziałać na tym polu (jeśli się nie ma 'układów' tak jak Kędzierzyn) zarządzanie powinno się powierzyć wykształconym, młodym ludziom z pomysłami, 'których wyrzuca drzwiami a wejdą oknem'. Tak jak to zrobiono z Legią Warszawa. Po wykupieniu udziałów przez ITI - pierwsze decyzje to odchudzenie zarządu do trzech osób i zatrudnienie menadżera - autora sukcesu Eurobanku. Trzeba przede wszystkim zmienić nastawienie i myślenie w kwestii zarządzania klubem. Innego wyjścia nie ma.

  2. Powrót do góry    #47
    Początkujący
    Dołączył
    04-11-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak czytam te brednie o działaczach do których należe to żałuje tychy dwóch lat pracy pięniędzy włożonych w ratowanie klubu .Kokretnie barany wskażcie jednego działacza na etacie,nawet dyrektor w tym klubie pracuje za darmo pisząc te głupoty o nas obrażacie ludzi uczciwych i powodujecie że wiem już na pewno że trzeba zlikwidować nasz klub.

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wściekaj się tak. M_N już mnie pouczył, że nikt w Nysie nie pracuje na etacie. Ale jeżeli jesteście dla klubu tacy dobrzy, to dlaczego jest w nim tak źle?

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak czytam te brednie o działaczach do których należe to żałuje tychy dwóch lat pracy pięniędzy włożonych w ratowanie klubu .Kokretnie barany wskażcie jednego działacza na etacie,nawet dyrektor w tym klubie pracuje za darmo pisząc te głupoty o nas obrażacie ludzi uczciwych i powodujecie że wiem już na pewno że trzeba zlikwidować nasz klub.
    A co mnie obchodzi, że pracują za darmo? Niech biorą pieniądze, ale niech działają skutecznie! Mam ich rozgrzeszyć z upadku klubu tylko dlatego, że pracowali za darmo??? Za brak sponsora odpowiada tylko zarząd, bo to zarząd, a nie zawodnicy mieli go szukać. zawodnicy spisali się dobrze, a zarząd cały ich wysiłek puścił na marne. Czas chyba skonczyć z Zarzadem złożonym z ideowców pracujących za darmo i wpuścić menadżera pracującego za pieniądze, ale osiągającego efekty.
    Zresztą spytajcie się tych pracujących za darmo działaczy jaka mieli prowizję za pozyskanie sponsora? Ile z pieniędzy uzyskanych od sposnorów trafiło do klubu, ale ile do kieszeni "znalazcy" sponsora!?

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie i Panie - co bysmy nie napisali o dzialaczach, siatkarzach, kontaktach politycznych - to nie ma co sie klocic, kazdemu z nas zalezy przede wszystkim na tym, by w klubie bylo dobrze - By sie rozwijal, by kibice i wszyscy mowili o nim w dobrym swietle.

    Ja napisze tak - nie powiem ze dzialacze sa wspaniali, bo wiele bylo zlych rzeczy - moze zabraklo pomyslu, moze checi.

    Nie mam wgladu do finansow klubu i nie chce miec, bo jako kibica to nie moja dzialka, jednak jak widze, ze ktos pisze - ze to zlodzieje - to jak mozna krasc swoje pieniadze i po co??

    Kolejna sprawa to lobby - robmy wszyscy co do nas nalezy a bedzie dobrze.

    Strony internetowe: www.nksnysa.pl i www.nks.euro-maxcom.pl niech dobrze informuja ludzi o zmianach w klubie, kibice niech dobrze kibicuja, dzialacze wezma sie do roboty, wladze naszego miasta niech nakrecaja dobry klimat polityczny wokol NKS Nysa a wtedy bedzie dobrze!!

    Pozdrawiam i mysle, ze w koncu nadejda takie czasy jak byly w polowie lat 90!

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie i Panie - co bysmy nie napisali o dzialaczach, siatkarzach, kontaktach politycznych - to nie ma co sie klocic, kazdemu z nas zalezy przede wszystkim na tym, by w klubie bylo dobrze - By sie rozwijal, by kibice i wszyscy mowili o nim w dobrym swietle.

    Ja napisze tak - nie powiem ze dzialacze sa wspaniali, bo wiele bylo zlych rzeczy - moze zabraklo pomyslu, moze checi.

    Nie mam wgladu do finansow klubu i nie chce miec, bo jako kibica to nie moja dzialka, jednak jak widze, ze ktos pisze - ze to zlodzieje - to jak mozna krasc swoje pieniadze i po co??

    Kolejna sprawa to lobby - robmy wszyscy co do nas nalezy a bedzie dobrze.

    Strony internetowe: www.nksnysa.pl i www.nks.euro-maxcom.pl niech dobrze informuja ludzi o zmianach w klubie, kibice niech dobrze kibicuja, dzialacze wezma sie do roboty, wladze naszego miasta niech nakrecaja dobry klimat polityczny wokol NKS Nysa a wtedy bedzie dobrze!!

    Pozdrawiam i mysle, ze w koncu nadejda takie czasy jak byly w polowie lat 90!

    www.nksnysa.pl - Oficjalny Serwis Klubu

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Głupoty

    Bakoma to polityczny nakaz - tak mozna okreslic przyjscie tego sponsora do klubu.
    Troche informacji dla by zdemetowowac wasze chore pomowienia. Po pierwsze Pietrzyk jest posłem SLD, a właściciel Bakomy posłem PSL! Czy wy naprawde wierzycie w to, że zupełnie świerzy poseł pierwszej kadencji, który dopiero zaczyna zabawę z politką idzie do jednego z najbogatszych polaków, do tego z innej partii i mowi mu "daj mi pieniądze na klub, bo jak nie to...".
    Z Bakomą akurat się zgodzę. Nie od dziś wiadomo, że firma reprezentuje interesy polskiej lewicy do której przynależy p. Pietrzyk stąd i przychylność do sponsoringu. A do tego p. wojewoda Rutkowska to koleżanka prezesa i kędzierzynianka przecież. Trudno o lepsze (choć nie powiem - chore) polityczne zaplecze dla wspierania klubu.
    Moze napiszesz jakie to interesy polskiej lewicy reprezentuje BAKOMA, firma ktorej wspolwlascicielem jest poseł PSL i francuski koncern Danone. To ze wojewoda kibicuje Mostostalowi to cos zlego? Nie ma do tego prawa? Jakie duze panstwowe firmy oprocz ZAK (od zawsze sponsor najpierw Chemika, pozniej Mosto) i Elektrownii Opole ( wspiera tez Nyse) daja pieniadze na utrzymanie klubu? Zadne, reszta sponsow to prywatne przedsiebiorstwa! Wiec o jakim ty politycznym zapleczu piszesz? Jaki mialby interes polityczny poseł PLS w sposorwoaniu kluby w ktorym prezesem jest poseł SLD? Zaden! Bakomie chodzi o medialnosc siatkowki i reklame. W ostatnim sezonie mecze Mostostalu pokazywano moze 8 razy w TV - to jakies 13 godzin reklamy i o to chodzi BAKOMIE.
    Tuturu chore jest to co ty wypisujesz!!

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tuturu, spójrz na inne kluby ( AZS PZU, Skra, Jastrzębski Węgiel...) - a biednemu to albo wiatr w oczy albo...

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podoba mi się ostatnie zdanie w ostatnim artykule o NKS

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nareszcie pojawiła sie jakaś dobra wiadomośc w sprawie Nysy. Dzisiejsze papierowe wydanie Gazety Wyborczej ( Opole ) iformuje, ze Nysa wystapi w PLS. Szukaja co prawda jakieś 300 tys.zł ale wszystko na to wskazuje, że uda sie wystartować. Ci wszyscy, którzy liczyli na zajecie miejsca w PLS-ie kosztem Nysy niech sie czują zawiedzeni. Czekamy na potwierdzenie tej informacji. Myslę, że bedzie dobrze.

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ta info jest juz potwierdzona. Dariusz Piet takze mowil o tym, podobnie Burmistrz, ktory teraz zdecydowanie i glosno popiera nasz zespol. Tak powinno byc, i w koncu Nysa wyjdzie na prosta.

    www.nksnysa.pl - Oficjalny Serwis Klubu

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niby kasa na wpisowe się znalzła, ale na funkcjonowanie klubu nie ma pieniążków... Jaszewski z Kurkiem i Maciończykiem z najlepszymi w tej lidze raczej nie powalczą... Treningi w klubie rozpoczął młody Kurek (16 lat), ale na gre nie moze liczyc. Nie oklamujmy sie, jesli Nysa przystapi do rozgrywek bez dobrego sponsora i wyzszego budzetu - spadnie. A to juz bedzie koniec nyskiej siatkowki...

    Dlatego nie jestem tak uradowany naszym przystapieniem do rozgrywek... Jesli znajdzie sie kasa, to ok. Jesli nie, to nam - kibicom bedzie cholernie przykto, ze Nysa stanie sie outsiderem Serie A.

    PS. Czy ktos moze dopowiedziec cos na temat mniemanego przejecia NKSu przez prezesa nyskiego lumpeksu "Polo"? Gosc chce zrobic z klubu paralnie brudnych pieniedzy, ma kontakty z mafia itp...
    PSS. Nysa zostala zarejestrowana jako NKS czy Stal?

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Klub nadal funkcjonuje pod nazwa NKS, niestety kilka osob z tegoz stowarzyszenia robi w swoje gniazdo - nie oszukujmy sie, rozmawiajac na temat nyskiej siatkowki i przyszlosci, co innego mowi prezes, co innego mowi Dziki.

    Ludzie, czy wasz ped do wladzy jest tak mocny,ze nie mozna niczego w tym klubie zrobic?? Pamietajcie - taczki sa w pogotowiu!!

    A co do Polo - to mam nadzieje, ze klub tak nisko nie upadl, bo jak bedzie pan R. sponsorem, to ja nawet na mecze nie chce chodzic.

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawsze można wpasc pod halę i pod urzad miasta, zebrac ekipę i zorganizować porządną demonstrację (sztandary, flagi, trumna, okrzyki, megafon;))

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra, a tak zmieniając temat to widomo może o kadrez naszego zespołu na nowy sezon?
    Wiem, że pewnie będzie skompletowana tydzień przed rozgrywkami, ale cóż...
    Słyszałem parę plotek o Łomaczu, Niedzieli, Kurianie?
    Ktoś wie coś więcej?

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to wracajac do skladu - to Lomacz i Niedziela zostaja w Sosnowcu, ten pierwszy na 100% a drugi ma w najblizszych dniach podpisac tam kontrakt. Kurian podpisal 3 letni kontrakt z Weglem Jastrzebskim - czy jak im tam:))

  17. Powrót do góry    #62
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sponsor

    Żadne pieniądze nie śmierdzą jeżeli firma Polo może i chce wyłożyć kasę to o co biega ? NKS POLO NYSA też ładnie brzmi
    a teksty o mafii to przy piwie bo to raczej pomówienia dopóki się nie udowodni czyż nie?

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tego nie udowonisz;) Watopie jednak, czy z lumpeksu mozna wybudowac taka chate;) Chłop bankowo ma czarna historie...

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2002
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie!!!!!!Jakie wy glupoty piszecie!!!!!!!!Mi to wisi kto bedzie sponsorowal,wazne jest klub gra i ma kase.

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, klub kasy jeszcze nie ma;) Z tego, co słyszałem, bedzie 1 lipca... Tak wiec na zawodników nie ma nic, a dziś kończy się kontrakt Maciończykowi...

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2003
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odnośnie Niedzieli to nie zostaje on raczej w Sosnowcu, gdyż przechodzi do Politechniki Warszawa. A wracając do Waszego klubu to szkoda mi Was i jego. Ale myślę, ze znowu się pozbieracie i wyjdziecie na tym dobrze, tak jak w poprzednim sezonie.

    Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za Nową Trybuną Opolską
    Nyscy działacze wciąż szukają sponsorów, dzięki którym mogliby zakontraktować zawodników i rozpocząć przygotowania do nowego sezonu.
    - Zdecydowaliśmy się zgłosić zespół do rozgrywek - mówi Dariusz Pięt, prezes NKS-u.
    Doszło także do zapowiadanego wcześniej spotkania ze starostą.
    - Czekamy na czyny starostwa, bo wcale nie chcemy, by to ono finansowało nasz klub, ale by dzięki pomocy władz samorządowych była tworzona dobra atmosfera wokół klubu.

    Prezes stwierdza też, że w tym tygodniu wyjaśni się sprawa wejścia do klubu poważnego sponsora.
    - Jego nazwę potrzymam jeszcze w tajemnicy, ale rozmowy są daleko zaawansowane - informuje. - Dlatego zdecydowaliśmy się na zgłoszenie drużyny do rozgrywek, a kiedy podpiszemy odpowiednie umowy, można będzie przystąpić do podpisywania kontraktów z zawodnikami. Na rynku jest wielu wolnych siatkarzy i nie powinno być z tym kłopotu. Mamy też jeszcze sporo czasu, bo okres przygotowawczy do sezonu rozpoczyna się przecież dopiero w sierpniu.
    Oprócz wspomnianego spotkania w starostwie niebawem ma dojść do kolejnego, tym razem z udziałem rektora Wyższej Szkoły Zawodowej. Jest bowiem pomysł, żeby NKS grał w barwach AZS-u.
    - W sprawę pomocy klubowi bardzo zaangażował się burmistrz - mówi prezes. - Teraz dołączył do niego starosta, a jeśli włączy się rektor, wszyscy na tym skorzystają - zarówno mieszkańcy, miasto, jak i uczelnia. Było także spotkanie z burmistrzami i wójtami miejscowości powiatu nyskiego, które też mogłyby wesprzeć klub, bo przecież wielu ich mieszkańców to kibice NKS-u.

    Swój apel o ratunek dla klubu wystosował też klub kibica. "Zwracamy się do ludzi, którzy podczas transmisji telewizyjnych deklarowali pomoc, by wywiązali się ze swych obietnic" - napisali kibice. Zaapelowali też do władz powiatu, które ustami swojego rzecznika potwierdziły, że starosta wywiąże się z obietnic, jednak dopiero po podpisaniu umowy sponsorskiej.
    - Nie wiedziałem o tym apelu - kończy Pięt. - Kibice mają swoją organizację i widocznie uznali, że taki apel jest na miejscu.

    Tadeusz Wyspiański
    twyspiański@nto.pl


  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I kolejny artykuł z NTO (dodatek nyski)

    Klub Kibica przy grającej w siatkarskiej estraklasie NKS Nysa zwrócił się z apelem o ratunek. Aby przystąpić do rozgrywek w rozpoczynającym się sezonie, nyskim siatkarzom potrzeba 700 tysięcy złotych.

    Burmistrz dał klubowi 300 tysięcy, ale na utrzymanie hali, która przecież i tak należy do gminy - mówią Maciej Szalej, Marcin Jastrzębski i Łukasz Jasek z Klubu Kibica. - Natomiast starosta, który obiecał 60 tysięcy, nie dał jeszcze nic, podobnie jak wielu przedsiębiorców.
    "Prosimy ludzi, którzy podczas transmisji telewizyjnych deklarowali pomoc, by wywiązali się ze swych obietnic - apelują kibice. - Zarazem pytamy władze powiatu nyskiego: czy ich postępowanie ma doprowadzić do pogrzebu nyskiej siatkówki?".
    Romulad Kamuda, sekretarz powiatu i rzecznik prasowy starostwa: - W ubiegłym tygodniu zarząd powiatu postanowił przekazać dla NKS-u 20 tysięcy. Starosta wywiąże się z obietnic i klub dostanie więcej, ale konieczne jest spisanie umowy sponsorskiej.



    Michał LEWANDOWSKI
    mlewandowski@nto.pl


  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie!!!!!!Jakie wy glupoty piszecie!!!!!!!!Mi to wisi kto bedzie sponsorowal,wazne jest klub gra i ma kase.
    Ciekawe czy za 2-3 lata jak taki sponsor sobie pomysli, no fajnie troche wlozylem, to czas najwyzszy na zarobek - i sprzeda nasze miejsce w lidze jakiejs innej wiosce z kasa. To czy wtedy tez bedzie ci wisialo????

    Jesli ktos nigdy nie inwestowal w sport, to z dnia na dzien tego nie uczyni - a jego intencje moga byc bardzo rozne,
    taki przyklad - Morawski zuzel w Zielonej Gorze - klub pial sie w tabeli, ale pozniej pan Morawski zdecydowal, ze juz nie chce klubu i ledwo uratowali tam lige!!!

    Moje obawy tycza sie tylko tej kwestii, a kto to bedzie sponsorowac, to jest mi to obojetne, ale chce byc pewny, ze za 2 lata nie nastapi koniec naszej siatkowki!

    Moze i jestem tradycjonalista,ale jak umierac to z honorem.

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie w sumie to obojętne jaki sponsor wejdzie, ważne, żeby była kasa. A czy ktoś będzie łożył na klub za 2,3 sezony mi to szczerze mówiąc wisi. Jeżeli Nysa będzie grała dobrze to żaden sponsor nie powinien się wycofać. A jeśli sie wycofa to bedzie taka sytuacja jak teraz, że będziemy szukać sponsora, ale sponsor na sezon lub dwa to już lepsza perspektywa niż żaden.
    Czekam na wiadomośći nt składu...
    Pozdrawiam!

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TonySoprano: może byś przestał mnie obrażać. Nigdzie nie było przeze mnie napisane, że to coś złego że pani wojewodzina kędzierzynianka kibicuje swojemu klubowi. Poprostu stwierdzenie faktu dlaczego jednym jest łatwiej, a innym pod górkę. Jako menager wiesz chynba dobrze, że w Polsce wciąż najwięcej załatwia się nie dzięki dobrym biznesplanom tylko dobrym znajomościom...

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ty to wiesz czy sie domyślasz tuturu ? Czy tylko tak sobie pieprznąłęś aby wywołąć temat do dyskusji ?

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zibibobi bądź mi łaskaw powiedzieć na jakim świecie ty żyjesz i czy przypadkiem nie żyjesz na nim od dzisiaj...Dalej - odpowiadam tylko na nietrafione insynuacje pod moim adresem, których wcześniej nie było okazji poczytać. Nie mam zamiaru już nic więcej pisać na ten temat - szkoda czynić nyski wątek polem do kłótni.

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tuturu ! też tak uważam. Myślę, że nie ma sprawy i nie ma do czego wracać. Pozdrawiam !

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakość słabo z informacjami ze strony nyskich kibiców o swoim zespole. Pozwolę sobie dodać parę informacji na temat NKS Nysa. Z informacji katowickiego "Sportu" ( W. Sobierajski ) wynika, że ;
    - Są dwie firmy z którymi Zarząd klubu prowadzi rozmowy. Są one zainteresowane, by w większym stopniu sponsorować klub.
    - Na sezon potrzeba ok. 700 tys. zł w gotówce.
    - Ważne kontrakty z klubem mają A. Kurek i M. Jaszewski oraz Macionczyk i Kudłacik ( w przypadku dwóch ostatnich klub musi wykupic ich karty zawodnicze ).
    - Wstepnie chęć gry w Nysie zgłosili P. Łuka i A. Patucha.
    - Rozmawiano także z M. Krysiem, który nie ma szans w macierzystym klubie.
    - W kregu zainteresowań Nysy jest również M. Sordyl, ale "do niego zadzwonię jak będę miał pieniądze" - powiedział przezes D. Pięt.

    Kilka uwag do w/w artykułu. Wiktor Sobierajski dwukrotnie w artykule stwierdza, że Nysa w ubiegłym sezonie zajęła 6 miejsce ( wiemy, że 7 ), co nie najlepiej wystawia mu świadectwo rzetelnosci.
    Do wszystkich moznych PLS - zobaczcie, że za 700 tys. zł ( + pomoc w naturze np. zakwaterowanie, przejazdy )też mozna mieć druzynę grającą w PLS.
    Jak sie mają informacje Sobierajskiego dot, Patuchy czy Łuki skoro - z tego co się orientuję - mają oni grać odpowiednio w Częstochowie i Rzeszowie.

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz czemu nie ma informacji na stronie - bo klub ma w d... to co na tej stronie jest - jesli dzwonie do osob odpowiadajacych za klub to slysze jedno, nic nie wiemy zadzwon pod koniec tygodnia, pod koniec tygodnia jest to samo - nic nie wiemy zadzwon w nastepnym tygodniu.

    Co do Patuchy, Krysia i Łuki to kazdy mowi co innego, niestety w Nysie sie duzo mowi, a malo robi.

    Pamietam jak dzialacze mowili w lutym, marcu, ze klub placi regularnie, a pozniej okazalo sie, ze w styczniu na czas kasy nie bylo, pozniej bylo ze sa na czysto z zawodnikami, teraz mowi sie o przedziale kilkudziesieciu tysiecy zlotych.

    Najgorsze co moze byc to podawanie nieprawdziwych informacji, w ktorych w Nysie nie brakuje. Dla mnie jest to amatorszczyzna i nic wiecej.

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Info za siatka.net

    Marcin Kudłacik (23 lata) od nowego sezonu reprezentował będzie barwy Polskiej Energii Sosnowiec - poinformował klub na swojej oficjalnej witrynie internetowej. Mierzący 198 cm wzrostu Kudłacik występował w poprzednim sezonie w NKS Nysa..

    Jeszcze moment i w klubie zostanie tylko Adam Kurek który i tak nie będzie trenował bo przecież pracuje poza klubem :(

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No własnie
    co tak na prawdę będzie się działo z nyskim klubem, przecież tam już nie ma kto grać...

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale Kudłacik był na wypożyczeniu i tak:D

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2003
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety najprawdopodoniej potwierdzi się czarny stenariusz i na dniach dowiem się o końcu nyskiej siatkówki!Na stronce [url]www.nksnysa.pl jeden z działaczy napisał że ponieśli porażke i że szykowała się super ekipa ale nic z tego nie wszyło!Apeluje do nyskich kibiców !!W obliczu tak czarnego scenariusza proponuję zorganizować demonstracje!Niech zasrani dziłacze, władze naszego miasta w szczególnośći Starosta zobaczą i się przekonają jak nam Fanom NKS zależy na siatkówce!Nie można złożyć broni!TU vhodzi o nasz kochany klub!czekam na wsparcie!

  36. Powrót do góry    #81
    Początkujący
    Dołączył
    22-02-2003
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    AZS NYSA !!!!!!!!

    Ważne !!!!
    dzisiaj podpisano porozumienie i powstał AZS NYSA
    dane ze strony www.nks.euro-maxcom.pl

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AZS!!!

    Dziś o 11 konferencja!!!!

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2004
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Smutno przyznać ale straszna lipa u was będzie w tym sezonie!!

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja z kumplem bylismy na dzisiejszym spotkaniu.

    Przybyliśmy, zobaczyliśmy i, jak nas poinformował miejscowy kolo, na spotkanie wpadły same "osobistości";). Z prasy jedynie facet od NTO, ale relacja zapewne ukaze się także w Nowinach... Zarówno w TVP3, jak i opolskim radiu puścili (puszczą) krótką informacje (telefonicznie)...

    Najwiecej do gadnia mieli na spotkaniu ludzie z uczelni. Lektor mówił chyba najbardziej od rzeczy... Klub zmienił sie w AZS, co jest gwarantem lepszego zespołu juniorskiego (uczelnia będzie zgłoszona do rozgrywek 3 ligi i spokojnie powinna awansować o szczebel wyżej juz w czekajacym nas niedlugo przyszlym sezonie). Wiaze sie to z tym, że obok rutynowanych zawodników, szanse dostanie 3-4ech studentów, którzy powinni zapełnić lukę w składzie lub, w razie kontuzji, uzupełnić ekipe. Niejakim bodzcem dla młodych i utalentowanych studentow (grajacych wszakze na poziomie serie A;)) mają byc stypendia i darmowe akademiki.

    Kaczamarek nawiazał troszke do historii klubu i swoich sukcesow. Na to Smutkiewicz odparl, ze priorytetem w lidze, w ktorej i tak jest juz wszystko ustalone, jest utrzymanie. Mowił on, ze nawet jesli druzyna spadnie, to dzisiejszego dnia powstały podwaliny, które zapewnia klubowi przetrwanie i wiele nowych perspektyw, jak budowa hali (z pieniedzy totalizatora LOTTO) czy znalezienie konkretnego i hojnego sponsora.

    Co jednak ze składem? Smutkiewicz powiedział, że klub jest dla kibiców i mieszkancow powiatu... Nadmienił, iz wszystko, co robi zarzad, działacze i ludzie zwiazani z klubem, robia dla kibiców, a nie... zawodników. Oni mają grac, bo za to dostają pieniazki. Salwin, który wierzy w wiekszy sukces niz w zeszłym sezonie odniesli podopieczni Madeja, powiedział, ze prowadzone sa rozmowy z 10oma zawodnikami, ale nie ze wszystkimi zostaną podpisane kontrakty, bo ich zadnia finansowe naleza do tych astronomicznych... Mozna sie tylko domyslac, o jakich zawodników chodzi, bo trener nie zdradził konretów, co nadal stawia nad nasza ekipa duzy znak zapytania.

    Wiazac koniec z koncem, to dzisiejszy dzień (22.07.2004) przejdzie do historii. Prezes, burmistrz i lektor podpisali umowę, która jest fundamentem klubu na kolejne lata. Druzyna przetrwa, bo jak zapewnia Ryszard Knosala, budżet klubu na każdy nastepny sezon nie bedzie nizszy niz ten z zeszłego roku.

    W przysżłym tygodniu odbedzie się kolejne spotkanie w zwiazku z przejsciem na ssa (sportowa spolka akcyjna).

    AZS NYSA TO POTĘGA!

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2003
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to ladnie AZS Nysa trzeba sie bedzie przyzwyczaic, ja nie bede mial problemow bo zawsze darzylem ten klub wieksza lub miejsza sympatia:)

  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    AZS Nysa

    za NTO

    Wczoraj przedstawiciele Nyskiego Klubu Sportowego, Wyższej Szkoły Zawodowej oraz władz miasta podpisali deklarację współpracy.

    Nasz zespół będzie grał pod szyldem AZS-u - wyjaśnia Dariusz Pięt, prezes NKS-u. - W zamian za promocję uczelnia będzie szkolić drużyny młodzieżowe i juniorskie, jak również pomoże naszym zawodnikom, którzy zechcą kontynuować czy rozpocząć naukę. Miasto ma dotować drużynę z pieniędzy przeznaczonych na promocję.

    Sternik NKS-u uważa, że wczorajsze porozumienie ułatwi ściągnięcie do klubu sponsorów oraz przygotowanie budżetu i stworzenie drużyny.
    - Deklaracja jest dokumentem, który gwarantuje, że klub nie zostanie sam - mówi Pięt. - Na jego utrzymanie będą pracować te instytucje. Miasto i uczelnia stały się udziałowcem i będą się starali pozyskać pieniądze sponsorskie. Klub zostaje stowarzyszeniem i wciąż będziemy starać się pozyskać pieniądze na utrzymanie drużyny. Zbudowaliśmy podstawę, która pozwala zdobyć sponsora. Prowadzę zaawansowane rozmowy z firmą działającą poza naszym województwem, a miasto i uczelnia są gwarantem, że można nam ufać i jesteśmy wiarygodnym partnerem. Wierzę, że skrót "AZS”, będzie argumentem w rozmowach. Zapraszaliśmy do rozmów czwartą stronę, ale starosta nie miał czasu. Porozumienie jest otwarte i starostwo ma czas, by do niego wstąpić. Liczę, że do tego dojdzie.

    W środę klub podpisał umowę z trenerem Jerzym Salwinem, teraz działacze próbują przekonać do gry zawodników.
    - Trzech siatkarzy ma ważne kontrakty, są to Michał Jaszewski, Adam Kurek i Maciończyk - mówi prezes Pięt. - Teraz pertraktujemy z zawodnikami, którzy mogliby zagwarantować utrzymanie się w Polskiej Lidze Siatkówki, co jest naszym celem. Do końca przyszłego tygodnia powinniśmy zmontować skład, a od sierpnia rozpocząć przygotowania do sezonu.



    Roman Stęporowski
    rsteporowski@nto.pl

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Za Gazetą Wyborczą

    Podobna treść inne źródło

    W zbliżających się rozgrywkach ekstraklasy siatkarzy grająca w niej nieprzerwanie od 15 lat ekipa z Nysy wystąpi pod nazwą AZS. To efekt porozumienia klubu z władzami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, które osiągnięto przy pomocy władz miasta

    - O takim rozwiązaniu myśleliśmy już półtora roku temu. Rozmowy trwały niemal cały czas i w końcu udało się - mówi zadowolony prezes klubu siatkarskiego Dariusz Pięt. Ogniwem łączącym uczelnię i władze miasta był Zbigniew Szlempo, który jest kanclerzem PWSZ i przewodniczącym Rady Miasta. - Dzięki jego pomocy i przychylności rektora uczelni Ryszarda Knosali udało się uratować drużynę i uzyskać wymierne korzyści dla niej - tłumaczy Pięt.

    Drużyna będzie teraz w pełni akademicka. Zawodnicy będą otrzymywać stypendia sportowe, zakwaterowanie w akademikach i możliwość nauki na uczelni. Zespół otrzyma też pomoc w wyjazdach na mecze ligowe i przy organizacji spotkań we własnej hali. Pomagać będzie też Urząd Miasta w ramach wydatków na promocję.

    - Naszym celem w najbliższym sezonie będzie utrzymanie się w ekstraklasie, a w dalszej perspektywie budowa drużyny, która może się liczyć w krajowej czołówce - tłumaczy prezes. - Chcemy iść drogą, jaką wybrał AZS Częstochowa. Tam szkolenie jest na bardzo dobrym poziomie i klub ten praktycznie nie musi kupować zawodników z innych klubów. My też stawiamy na młodzież - dodaje.

    Władze uczelni wzięły na siebie również szkolenie młodego narybku. Drużyny młodzieżowe również będą występować pod nazwą AZS. Dzięki temu klub zaoszczędzi kolejne pieniądze. W najbliższych dniach trwać będzie kompletowanie składu, który pod wodzą Jerzego Salwina, pracującego już w przeszłości w Nysie, rozpocznie przygotowania do sezonu.

    - Najważniejsze, że udało się uratować siatkówkę w Nysie na poziomie ekstraklasy. Przed nami wiele pracy, żeby zespół był coraz lepszy, ale początek już mamy za sobą - kończy prezes Pięt.

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyznam szczerze że AZS Nysa brzmi bardzo fajnie :) no i kolejny AZS wśród siatkarskich drużyn! gratuluję!

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy fajnie, ja jestem patriota i wolalbym nazwe stal nysa - ale coz realia, jednak wierze, ze kiedys powrocimy do tej zasluzonej nazwy sprzed lat!

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po zawirowaniach związanych z nazwą drużyny, zmianą jej struktury. Czas na rozpoczęcie przygotowań do nowego sezonu. Jak już wiadomo treningi prowadzić będzie duet trenerski - Jerzy Salwin, Andrzej Kaczmarek. Pierwsze spotkanie z zawodnikami, którzy będą reprezentować AZS Nysa w sezonie 2004/05 zaplanowane jest na 2 sierpnia. Trening zacznie się o godzinie 10.

    Obecna kadra zespołu to: rozgrywający Jarek Maciończyk, przyjmujący - Michał Jaszewski i Adam Kurek.

    Zawodnikami, którzy powinni dołączyć w najbliższym czasie do wyżej wymienionej trójki sa:
    Rozgrywający: Jerzy Zwierko (poprzednio Joker Piła), środkowi: Jakub Markiewicz, Mieszko Rzadkowski(poprzednio Moderator Hajnówka), Maciej Krupnik(poprzednio Gwardia Wrocław), libero - Rafał Kwasowski (poprzednio BBTS Bielsko-Biała). Kolejne nazwiska poznamy zapewne w najbliższych dniach. O czym na pewno poinformujemy kibiców.
    Moim zdaniem jest to JEDNA WIELKA ŚCIEMA BO KWASOWSKI MA PODPISANY KONTRAKT Z BBTS A KRUPNIK I MARKIEWICZ Z GWARDIĄ!!!!!!!!!

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •