Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 586 do 589 z 589

Wątek: @ AZS Nysa @ w I lidze

  1. Powrót do góry    #586
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To sobie nie pogadamy.

    1. Nie obrazam Nysy jako miasta bo absolutnie zadenego w tym interesu nie mam.
    2. Bana zdjal mi ADMIN z wlasnej inicjatywy, z rezstra juz 2 dnia a nie pisalem na forum z przekonania.
    3. Ten zwrot, ktoregi uzylem a nie powinienem (dlatego wlasnie wykropkowalem i to takze z wlasnej inicjatywy) byl tylko i wylacznie kierowany do kolego B. i w zaden sposob nie odnosil sie do Waszego miasta.
    4. Na Boga ja tylko chcialem zabrac glos jako postronna osoba, i tak jak pisalem o prowincjonalizmie Nyskim tak pisalem i o Kedzierzynskim.
    5. Nie mam zamiaru nikomu banow rozdzielac i szczerze powiem malo mnie on interesuje.
    6. Widzisz nawet ludzie z KK chcieli mi dac po gebie? no to widocznie albo nei mieli okazji?!?hmm, albo wystarczajaco duzych jaj.

    Koncze i rzeczywiscie odpuszcze sobie pisanie.
    Z reguly jestem asertywny i sie nei tlumacze ale tutaj chyba to uzasadnione jest.

  2. Powrót do góry    #587
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Temat otwieram , gdyż jak głęboko wierzę , jest jeszcze szansa na odratowanie strony merytorycznej. Jednak musi się to odbywać przy uwzględnieniu następujących zasad :

    1) wzajemnego poszanowania godności użytkowników forum
    2) dyskutowania o sporcie, a dokładnie - o siatkówce

    Wyklucza to zatem jakiekolwiek kędzierzyńsko-nyskie potyczki ograniczające się do miejskich uprzedzeń i masowania wylewania "pomyj" na drugą miejscowość. Nie należy tolerować czegoś takiego w tym wątku. Szczególnie ostrzegam tutaj Borysa, którego już na podstawie dotychczasowych postów powinienem zawiesić w prawach użytkownika. Pozostańmy jednak na słownej reprymendzie, a Kuchcikowi zalecam nie uciekanie się jedynie do władczej ingerencji w spór, a spróbowanie podjęcia się mediacji, ale nie jako strona konfliktu ( tak się złożyło, że moderator jest z Kędzierzyna), ale jako stróż porządku. :)
    Powróćmy do tematów siatkarskich, wszelkie odchylenia będą karane. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #588
    Użytkownik
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zołta kartke przyjmuje z pokora i skoro ja powinienem zostac zawieszony w prawach uzytkownika, to co powiedziec o USZACIE, ktory wobec mnie i to kilkakrotnie STRASZYŁ POBICIEM a takze pisal teksty o wiele bardziej kpiacego z Nysy niz ja z Kentaki.

    On rozumiem za to dostanie POCHWAŁY - rozumiem punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia!!!

  4. Powrót do góry    #589
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Można powiedzieć, ze cisza po burzy...nawet wilusia ruszyło i odblokował forum na azsnysa.pl hehe.

    W Weekend mecze prawdy !!!!

    EDIT:

    Mecze prady, okazały się meczami strategicznymi dla Pana Profesora. Jak nie pozwalają to nie awansujemy :D...tylko na co, po co, komu było to mydlenie oczu przez 3/4 sezonu o awansie?? ?? ? - a potem jedno rozporządzenie i po zabawie ??? ehhh

    .... najpierw stronka zamknięta, a teraz nawet forum nie mamy ... co robisz Wiluś?? - prowadzenie forum nie wymaga nakładu finansowego...??

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •