niestety wygląda to na równie pochyłą.miało być tak dobrze,a jest tak żle.popełniono mase błędów.zbyt pochopnie pozbyto sie Stojanowskiego(nie mowie juz o pozbyciu sie za grosze rok temu Maćka Kuciapy).Szkolenie młodzieży zeszło na psy.Gdzie sie podziała ta "porodówka"młódych talentów z ZG??Jeżeli chodzi o techniczne rzeczy to wygląda na to jakbyśmy jeżdzili na sprzęcie z tamtego roku(wychodzimy na 5:1 a za chwile rywale mijają naszych jak dzieci,więc cos nie tak jest,co nie??)wracając do watku stojana i Maćka to ttrener powinnien przewidzieć dziury w składzie,przecież żużel to sport urazowy.wyobrażacie sobie jeszcze jakas kontuzje teraz kogos ze składu(TFU!!!)to był by koniec e-ligi.Jasiu Grabowski gdzie jesteś??!!!Ratuj nasz żużel.pozatym zakontraktowanie Pedersena to nieporozumienie.gosc wali punkty,ale na słabszych zawodnikach,a ze stranieri innych zespołow nie nawiazuje walki.(miałem nadzieje przed sezonem żę łykną Jonsona,ale trener i prezes chybazabardzo sie uparli na dunczyka.)i myśłe żeby ktoś przychodził na wrocławską powinni zjechać z cenami biletów,bo wczoraj bylo jakieś gora może 8tys.luda.a potym co pokazali z ckm na następny meswz może przyjsc z 5tys.
to ja pisałem skromny kibol BRAVO