Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 137 z 137

Wątek: Dokąd zmierza Falubaz?? J.Szymkowiak nowym trenerem!

  1. Powrót do góry    #136
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Nie wiem co chciał osiągnąć Robert Smoleń ale wybrał bardzo złą taktykę. Treść listu wystosowanego przez guick-mix (za którym stoi były Prezes) a także jego otwarta forma, nie zjednała mu przyjaciół. Smoleń nie potrafi pomóc a rozpoczyna coś w rodzaju prania brudów, przedstawia siebie jako superspecjalistę od zarządzania klubem, podkreśla wagę dobrej atmosfery a to za jego kadencji dochodziło do spięć pomiędzy zawodnikami, trenerem, działaczami. Nie umiał się dogadać z Hamillem (tu wina lezy po obu stronach) przez co przegraliśmy w Lesznie, to tylko część jego wpadek.
    Smoleń miał tez sukcesy, miał jednak przede wszystkim wielkie szczęście (brak kontuzji, pogoda=duża frekwencja, korzystny terminarz - do końca była szansa na pierwszą czwórkę) wystarczyło żeby w pierwszym meczu z Unią Leszno zdobyć 2 punkty mniej. Od razu poleciałaby frekwencja, wpływy z biletów i sezon zakończyłby się finansową katastrofą.

    Dotychczas nie należałem ani do wielkich zwolenników ani przeciwników Smolenia, dzisiaj jest dla mnie przede wszystkim politykiem z drugoligowej:) partii, który bardzo dobrze się czuje w publicznych debatach, wie jak oddziałowywać na opinię publiczną. Teraz jednak chyba się przeliczył, ludzie nie ufają politykom.
    Panie Smoleń, po co? Dla głupiej, chorej ambicji? Pana rozdział został zamnknięty, były plusy i minusy, nic juz Pan nie wybieli.



  2. Powrót do góry    #137
    Początkujący
    Dołączył
    05-12-2018
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    też uważam, ze jest kilka lepszych od nich osób

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •