Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 137

Wątek: Dokąd zmierza Falubaz?? J.Szymkowiak nowym trenerem!

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jak podaje Telegazeta I Programu TVP nowym menagerem Falubazu zostal Jarek Szyzmkowiak!!!!!. Szkoleniem mlodziezy zajmie sie Aleksander Janas.
    Dla mnie to skandal
    No i jest niespodzianka. Falubaz pogina przetartym rolniczym szlakiem i angażuje trenera, który jeszcze nie zapomniał jak się jeździ:)
    Jestem mocno zaskoczony, bardziej prawdopodobny wydawał się wariant odwrotny.
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    patrzac przez pryzmat Okoniewskiego

    Drodzy zielonogorzanie Leszno tez jedzie bez krajowego lidera a jednak mozna wygrywac.

    A druga sprawa - przeciez to, ze nawet gdyby byl Okoniewski - nie wiadomo - czy mecze z WTS-em i CKM bylyby do wygrania przez ZKZ!

    Nawet jak wroci Okoniewski (a ma wrocic na mecz z Unia - jak donosi Dowhan) - to nikt z Was nie moze zagwarantowac, ze ten mecz wygracie. Jestem wrecz przekonany na dzis, ze Unia ten mecz wygra.

    A przeciez Unia - "na papierze" jest slabsza od WTS i CKM.




    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zatrudniono dwoch trenerow Janasa i Szymkowiaka. Wkoncu ktos wezmie sie porzadnie za szkolke, ale szymkowiak na funkcji trenera...
    bylo zle teraz bedzie tragicznie...

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Dziś odbyło się posiedzenie członków Zielonogórskiego Klubu Żużlowego, na którym przyjęto rezygnację ze stanowiska trenera Zbigniewa Jądera. Ustalono również, że nowym szkoleniowcem zielonogórskiej drużyny zostanie Aleksander Janas - będzie odpowiedzialny za szkolenie młodzieży i szkółki.

    Przypomnijmy, że Janas był trenerem ZKŻ w 2001 roku, kiedy to klub opuścił szeregi Ekstraligi. Za jego kadencji zielonogórscy juniorzy odnosili wielkie sukcesy takie jak: Indywidualne Mistrzostwo Świata Juniorów Dawida Kujawy czy złoty medal MMPPK. Janas zajmie się szkoleniem młodzieży i szkółki.

    Na dzisiejszych obradach podjęto też decyzję o tym, że funkcję managera i opiekuna ekstraligowej drużyny piastować będzie Jarosław Szymkowiak.


    WWW.SPORTOWEFAKTY.PL

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Drodzy zielonogorzanie Leszno tez jedzie bez krajowego lidera a jednak mozna wygrywac.

    A druga sprawa - przeciez to, ze nawet gdyby byl Okoniewski - nie wiadomo - czy mecze z WTS-em i CKM bylyby do wygrania przez ZKZ!

    Nawet jak wroci Okoniewski (a ma wrocic na mecz z Unia - jak donosi Dowhan) - to nikt z Was nie moze zagwarantowac, ze ten mecz wygracie. Jestem wrecz przekonany na dzis, ze Unia ten mecz wygra.

    A przeciez Unia - "na papierze" jest slabsza od WTS i CKM.
    Drogi Abdulu, Leszno wygrało jak do tej pory z CKM w którym Sulivan miał akurat dołek oraz z RKM-em z którym ZKŻ jeszcze nie jeździł. Jak by Sulivan ujechał komplet punktów w Lesznie to byście też mecz przegrali.

    Co do Okonia to twierdzę, że z jego obecnością te trzy mecze byśmy wygrali, różnica jaką przegrał ZKŻ te spotkania była niewielka.

    Odnośnie meczu z Unia, to ja szczerze powiedziawszy nie wiem kto wygra, wiem , że te mecze to osobna para kaloszy wiem też, że np Unia może wygrac w Zielonce a ZKŻ w Lesznie. Twierdzę, że na dzień dzisiejszy oba kluby prezentują zblizony poziom sportowy i dziwi mnie twoje przekonanie o wygranej Unii. Tym bardziej, że ZKŻ teortycznie jedynie gdzie może myśleć o zwycięstwie to tylko w Lesznie i Rybniku i po burzy w klubie może się okazać , iż to nie ta sama drużyna co jeździła np. w Bydgoszczy.

    Abdul, i na koniec odnośnie twoich wywodów na temat kasy ZKŻ-tu (choć nie tylko) to widzę, że czerpiesz z tej całej sytuacji satysfakcję osobistą i tego właśnie zrozumieć nie mogę.


  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drogi Abdulu, Leszno wygrało jak do tej pory z CKM w którym Sulivan miał akurat dołek oraz z RKM-em z którym ZKŻ jeszcze nie jeździł. Jak by Sulivan ujechał komplet punktów w Lesznie to byście też mecz przegrali.

    Co do Okonia to twierdzę, że z jego obecnością te trzy mecze byśmy wygrali, różnica jaką przegrał ZKŻ te spotkania była niewielka.

    Mariusz straszny z Ciebie gdybiarz.
    nie uwazasz ze to bez sensu?, przeciez jezdzi cala druzyna a nie sullivan. poza tym druzyna z cz-wy to mistrz polski a w jej szeregach podobno roi sie od "gwiazd".
    wiec za bardzo nie rozumiem. Unia wygrala zasluzenie bo byla tego dnia lepsza i juz.

    ps. GDYBY dobrucki nie mial wczesniej kontuzji i byl w lepszej formie (i mial lepszy sprzet) to by zrobil wiecej punktow, a GDYBY kasprzak nie pojechal w kryterium asow i nie doznal kontuzji i pojechal w meczu z cz-chowa to rowniez:).


    ps2. i czy naprawde uwazasz ze adams i spolka pozwolili by na wywiezienie sullivanowi kompletu jak w zielonej gorze?:P
    pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Mariusz straszny z Ciebie gdybiarz.
    nie uwazasz ze to bez sensu?, przeciez jezdzi cala druzyna a nie sullivan. poza tym druzyna z cz-wy to mistrz polski a w jej szeregach podobno roi sie od "gwiazd".
    wiec za bardzo nie rozumiem. Unia wygrala zasluzenie bo byla tego dnia lepsza i juz.
    Tak, uważam, że to bez sensu tak gdybać. A robie to ponieważ wymieniam poglądy z Abdulem i próbuję mu wytłumaczyć, iz Smoleń wcale nie zrobił błędu przy kontraktowaniu zawodników jak to sugeruje Abdul po prostu nie przewidział kontuzji Okonia.Z tymi gwiazdami w CKM to daj spokój, rozumiem , że to podnosi rangę wygranej Unii lecz przypomne tylko, iż i gwiazdą zdarzają sie wpadki, przecież CKM przegrał u siebie z Apatorem czy zatem Apator jest mocniejszy od CKM ? czy był to po prostu chwilowy spadek formy jeźdzców z lwem na piersi ?

    Dziwi mnie też pewność i buta Abdula w sytuacji gdy Unia jeszcze nie zapewniła sobie udziału w 1/4 a i droga do niej jeszcze daleka. Choć osobiście życzę wam tego awansu.

    Pozdrawiam.


  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwi mnie też pewność i buta Abdula w sytuacji gdy Unia jeszcze nie zapewniła sobie udziału w 1/4 a i droga do niej jeszcze daleka. Choć osobiście życzę wam tego awansu.

    Pozdrawiam.
    Mariusz
    sorry. nie doczytalem wpisu abdulaha.
    a tak na marginesie to rowniez nie wierze w play off dla unii.

    pozdrawiam

    -----------
    to ja pisalem skromny kibic nemeczek:P




  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    to jest rewolucja!!

    sie porobiło w tym klubie,szymek tak zwanym menago,a janas od młodzieży.posunięcie chyba dobre,jeżeli ktoś słyszał wypowiedż obu panów na rzg.to szymkowiak powoedział,ze bedzie miał uprawnienia ;że gosci którzy nie chcą jeżdzic bedzie wywalał ze składu.drugi pan przedstawił sprawe w ten spsób,że z tych kiepskich juniorów,zrobi najlepszych w e-lidze na przyszły sezon.no cóz ja im wierze a czas zwreyfikuje te gadanie;)jednak myśle że bedzie dobrze
    to ja pisałem skromny kibol BRAVO

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 19 postach
    Szymek trenerem?!, nie wiem co napisac? naprawde!!, normalnie mnie zatkało, jak mi przejdzie to cos skrobne.
    Pozdro.

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A moze Szymkowiak bedzie znow czarnym koniem jak za czasow Morawskiego :)

    Ciekawe jak on to poprowadzi wiadomo ze cudow sie nie co spodziewac ale byc moze jakos zmobilizuje chlopakow do walki

    Szymkowiak Reaktywacja brzmi niezle :)

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2004
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szymkowiak trenerem?????????? buhahahhahaha....to chyba jakis zart???? Klub ktory kontraktuje "miszcza sfiata" przed sezonem stawia na "trenera" ktory nie ma nawet papierow....PARANOJA!! Nie zazdroszcze falubazkom hehe... Ten pan Dowhan czy jak mu tam ciagnie ten klub w blizej nieokreslone miejsce...Szkoda ze trenerem nie zostala np pani Bozena Ronowicz :P a co!!! zrobi papiery i HEYAH!!!! :D:D:D:D:D:D

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Szymkowiak trenerem?????????? buhahahhahaha....to chyba jakis zart???? Klub ktory kontraktuje "miszcza sfiata" przed sezonem stawia na "trenera" ktory nie ma nawet papierow....PARANOJA!! Nie zazdroszcze falubazkom hehe... Ten pan Dowhan czy jak mu tam ciagnie ten klub w blizej nieokreslone miejsce...Szkoda ze trenerem nie zostala np pani Bozena Ronowicz a co!!! zrobi papiery i HEYAH!!!!
    Oj Speedway, a co Ci tak te papiery oczy przesłaniają ? Z tego co wiem na dzisiaj to praktycznie nie ma innego wyboru, Janas zgodził sie tylko na młodzieżówkę a Czernicki nie ma dobrej opini u działaczy.

    A tak na przyszłość to może byś poczekał trochę z tymi aluzjami do Szymka, skąd wiesz, że chłopak się nie sprawdzi ? A jak by miał papiery to pewny jesteś , że dałby sobię radę ? bo ja myślę, że papiery tu są najmniej ważne, albo się ma to coś w sobie albo nie. Jeżeli się sprawdzi to zrobienie odpowiednich papierów jest tylko formalnością.

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To troche dziwne ze profesjonalny, ekstraligowy klub, majacy w skladzie mistrza swiata, rzesze kibicow itd, zatrudnia Jarka Szymkowiaka na stanowiska trenera-menedzera. Czy to odpowiedzialna decyzja ? Zobaczymy jak pojdzie Jarkowi....

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie lubię, jak ktoś ocenia ludzi z góry. Niektórzy uważają, że się nie sprawdzi w roli nowego menedżera. Ale skąd taka pewność? Może ktoś był u jakiejś wróżki, która przewidziała, jak będzie wyglądała sytuacja w ZKŻ-cie? Na razie możemy tylko czekać i obserwować, na oceny przyjdzie jeszcze czas. Pozdrawiam.

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,646
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Mam nadzieje ze Szymkowiak cos wniesie i podniesie morale ekipy z "winnego grodu".Choc napewno poczatek bedzie dla niego ciezki , wystarczy spojrzec na najblizsze mecze..Ja radzilbym Falubazom wziac sie do roboty bo jak narazie wszystkie znaki na niebie podpowiadaja ze zapowiada sie baraz miedzy Zielonka a Gorzowem , ij ale by sie dzialo :P MAm nadzieje ze do tego nie dojdzie i za rok spotykamy sie w Ekstralidze :)

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    nie rozumiem o co chodzi, przeciez to dobry wybor, szkolic mlodzierz (Suchy, Kurman, i reszta juniorow) bedzie Janas, Szymek bedzie menadzerem, nie bedzie uczyl Swista czy Huszcze jezdzic, on ma wprowadzic atmosfere, od lat startuje na torze z Huszcza, Swistem, poniekad z Klopotem, bedzie potrafil sie z nimi dogadac (chociaz ze Swistem to on mial kiedys niezla kose :]). Mysle ze Szymek jest bardziej otwarty na zawodnikow niz Jader. Pozatym bardzo Szymka lubie, Falubaz i tak nic nie pokaze a bedzie znacznie ciekawiej :P

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    był ktoś może na dzisiejszym treningu???? ciekaw jestem jak wypadł w nowej roli managera szymek??

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 19 postach
    Nastepny mecz i znowu baty, co prawda były do przewidzenia ale zastanawia mnie co się dzieje z Kurmanem to że nie ma maszyny to nie tajemnica ale nawet na słabym sprzecie powinien jakies punkty wozic, a on nic zero totalne dno.
    Boje się o tego zawodnika bo bez jego dobrej postawy na torze to się nawet mozemy w elidze nieutrzymac, podobno zainwestował kupe siana w motory które nie jadą a jak nie zdobywa punktów to nie ma kasy a jak nie ma kasy to nie ma sprzet i kólko się zamyka, wydaje mi się ze Dowhan powinien coś z tym zrobic, mimo ze kurman jest zawodowcem to klub powinien mocno zaingerowac w dosprzetowienie Rafała bo jak tak dalej bedzie jeżdzic to może byc bardzo źle z falubazem, moze na GP wyszykuje sobie jaką kose moze znajdzie się sponsor?
    Kurde coś za duzo tych może.
    Pozdro.

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ZKŻ pędzi do I ligi jak okradziony pociąg towarowy.
    Myślicie, że coś by dało gdyby jeździł Okoniewski? Wątpie.

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Muszę zgodzić się z przedmówcą. To nie tylko brak Okonia. Porównując sytuację ZKŻ-tu do sytuacji Wybrzeża w roku ubiegłym dostrzegam sporo analogii, poza tym, ze nie jeździł u nas IMŚ. Myślę, że spadnie Rybnik, ale puki co Zielona jest głównym kandydatem do baraży.

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    do 1 ligi?;)
    a tak na powaznie to do nikad nie zmierzacie...zajmiecie pewnie 6 miejsce w tabeli.Macie pecha tak jak Unia.tylko nie wiem czemu tak szybko sie poddajecie i rezygnujecie z uslug Pedersena.doszly mnie sluchy ze do Leszna tez jedziecie BEZ MISTRZA SWIATA :(
    a co do Szymkowiaka to slyszalam ze niezly z niego "fighter" trenerowy :P:P:P

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Spoko... Ostatnimi laty kilka zespołów się wycofało, pewnie z 1 czy 2 jeszcze nie wytrzymają trzecioligowego, przymusowego jarzma i za rok... znów dwie ligi.

    10 zespołów w pierwszej (ekstra) lidze i reszta w drugiej (znów dla zmyłki nazwanej pierwszą)


  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za rok... znów dwie ligi.

    10 zespołów w pierwszej (ekstra) lidze i reszta w drugiej (znów dla zmyłki nazwanej pierwszą)
    Oby!

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    za rok... znów dwie ligi.

    10 zespołów w pierwszej (ekstra) lidze i reszta w drugiej (znów dla zmyłki nazwanej pierwszą)
    Oby!
    Moim skromnym zdaniem w e-lidze powinno nadal jeździć tylko 8 zespołów. Wszystkie pozostałe drużyny powinny jeździć klasę niżej, a to oznacza, że powinna przestać istnieć karłowata druga liga. Powiększenie e-ligi do 10 zespółów nie jest chyba dobrym pomysłem, skoro obecnie wyrównany poziom prezentuje 5-6 drużyn, a pozostałe są zdecydowanie słabsze.
    Pozdr.

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    No no panowie jaj mi tu nie robic,brac sie do roboty i utrzymac na przyszly sezon miejsce w elidze.My robimy juz duze kroki aby w przyszlym sezonie bawic sie wspolnie a u was niewiem co sie dzieje.Sklad na papierze niestety wyglada dobrze ale na torze odmiennie.Kubel zimnej wody i walczyc do konca.

    Pozdrawiam

    "DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAŻCE"

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za rok... znów dwie ligi.

    10 zespołów w pierwszej (ekstra) lidze i reszta w drugiej (znów dla zmyłki nazwanej pierwszą)
    Oby!
    Moim skromnym zdaniem w e-lidze powinno nadal jeździć tylko 8 zespołów. Wszystkie pozostałe drużyny powinny jeździć klasę niżej, a to oznacza, że powinna przestać istnieć karłowata druga liga. Powiększenie e-ligi do 10 zespółów nie jest chyba dobrym pomysłem, skoro obecnie wyrównany poziom prezentuje 5-6 drużyn, a pozostałe są zdecydowanie słabsze.
    Pozdr.
    Sorry ale co to za argument, że ekstraliga mam mieć 8 zespołów bo tylko 5 czy 6 reprezentuje wyrównany poziom?
    Ja uważam, że wystarczą dwie ligi, a ekstraliga powinna liczyć min. 10 (a może i 12 zespołów). Może meczów na szczycie byłoby mniej, ale chyba lepiej pójść na słabszy mecz niż nie widzieć żużla wcale bo albo drużyn w lidze za mało, albo trzeba pauzować bo się ktoś wycofał.

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    K...a, Falubazy ide na rok do woja. Jak k...a po miesiacu mile sie nie zaskocze, to h.. Poki co to moge tylko spiewac piosenke rodem z gorzykowa.

    Cytuje "ZDECH PIES FALUBAZ" :((((((((((((((((((((((((((

    SEE YA ZA MIESIAC

    P.S. I AM DEAD :)))

  29. Powrót do góry    #74
    Początkujący
    Dołączył
    04-05-2004
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej co to wateke o reorganizacji ligi czy o przyszłosci falubazu co?
    Wiec skonczcie moze te dywagacje.


    Wracając do tematu wie ktos moze kiedy kurman ma miec ten nowy silnik o którym mówił w wywiadzie po meczu z Tarnowem,
    czy na Leszno u nich czy u nas?
    Pozdro.

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    za rok... znów dwie ligi.

    10 zespołów w pierwszej (ekstra) lidze i reszta w drugiej (znów dla zmyłki nazwanej pierwszą)
    Oby!
    Moim skromnym zdaniem w e-lidze powinno nadal jeździć tylko 8 zespołów. Wszystkie pozostałe drużyny powinny jeździć klasę niżej, a to oznacza, że powinna przestać istnieć karłowata druga liga. Powiększenie e-ligi do 10 zespółów nie jest chyba dobrym pomysłem, skoro obecnie wyrównany poziom prezentuje 5-6 drużyn, a pozostałe są zdecydowanie słabsze.
    Pozdr.
    Sorry ale co to za argument, że ekstraliga mam mieć 8 zespołów bo tylko 5 czy 6 reprezentuje wyrównany poziom?
    Ja uważam, że wystarczą dwie ligi, a ekstraliga powinna liczyć min. 10 (a może i 12 zespołów). Może meczów na szczycie byłoby mniej, ale chyba lepiej pójść na słabszy mecz niż nie widzieć żużla wcale bo albo drużyn w lidze za mało, albo trzeba pauzować bo się ktoś wycofał.

    No to zróbmy jedną ligę, a wtedy nawet jak któraś drużyna się wycofa to i tak naoglądasz się wielu spotkań, a czy ciekawych to już odpowiedz sobie sam.
    Co się zaś tyczy Falubazu, to myślę że ta drużyna jeszcze się podniesie, choć pozostanie jej walka w 2 czwórce. Musi poprawić się wokół niej klimat, bo z tego co widać i słychać to nie jest z tym obecnie najlepiej, a wówczas będą wyniki.
    Pozdr.

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejny kamyczek do Falubazowego ogródka...

    quick-mix sp. z o.o. 57-100 Strzelin Brzegowa 73
    quick-mix sp. z o.o.

    57-100 Strzelin
    ul. Brzegowa 73
    tel. 0 (prefix) 71 392 7220
    fax 0 (prefix) 71 392 7223
    e-mail: strzelin@quick-mix.com.pl


    Zarząd ZKŻ Zielona Góra Strzelin 04.05.2004
    Prezydent Miasta Zielona Góra

    Szanowni Państwo!

    Ostatnie wyniki sportowe quick-mix ZG budzą najwyższego stopnia niepokój o losy tej drużyny w rozgrywkach o DMP!!!
    Seria przegranych, w tym ostatnia, kompromitująca potwierdza fakt istnienia głębokiego kryzysu.
    W opinii fachowców, w tym Prezesa Roberta Dowhana, szanse na miejsce w pierwszej 4 zostały bezpowrotnie zaprzepaszczone, problematycznym może się okazać utrzymanie w ekstralidze.
    Na pewno nie tak się umawialiśmy przy podpisywaniu umowy, że będzie się naszymi pieniędzmi ratować drużynę od spadku do niższej ligi.

    Zarząd wielokrotnie i oficjalnie podkreślał dobrą kondycje finansową o organizacyjną klubu, najbliższe tygodnie to potwierdzą lub zaprzeczą, wobec czego powodów kryzysu należy szukać w obszarze motywacji, atmosfery dla i wokół wyniku sportowego.
    Drużyna, bez wątpienia, wciąż posiada potencjał do osiągnięcia dużo wyższej pozycji w tabeli, jednakże ewidentne błędy w prowadzeniu nie pozwalają wykorzystać tej szansy.

    Jako sponsor tytularny mamy 2 miejsca w 7 osobowym zarządzie, cóż z tego gdy najważniejsze i strategiczne decyzje są podejmowane niezgodnie z cywilizowanymi procedurami demokratycznymi i statutowymi (brak pełnej informacji o planowanych spotkaniach, ich nieprofesjonalny przebieg i prowadzenie, nie uzgodnione wypowiedzi w imieniu całego zarządu, brak demokratycznych głosowań decyzji).
    Wobec powyższego, na znak protestu, zawieszam udział przedstawicieli q-m w pracach Zarządu do czasu przywrócenia cywilizowanych procedur.

    Wzywam więc Władze Klubu, oraz zapraszam Władze Miasta i pozostałe gremia współtworzące zielonogórski sport żużlowy do pilnej debaty w wyniku której zostanie wreszcie opracowany program wyjścia z kryzysu.
    Proponuję 09.05.2004 g. 18.00 w Zielonej Górze.
    Powyższy postulat uzasadniam przede wszystkim obawą o efekty uzyskane z wydatkowania ciężko zapracowanych pieniędzy firmy quick-mix, jej dobre imię oraz troską zdeklarowanego kibica speedway’a w Zielonej Górze.

    mgr inż. Eugeniusz MAKSIM
    Członek Zarządu
    quick-mix Sp. z o.o.
    W klubie już wrze jak sądzę, choć może to i dobrze po ostatnich wyczynach naszych żużlowców. Największy sponsor klubu już powoli się odwraca od drużyny (kibice), a ten strategiczny może w bardzo krótkim okresie czasu zakręcić kurek z kasą...oj źle się dzieje.
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    przed sezonem na forum o ZKŻ

    Znów dług

    Kolejny, niespodziewany dług ma do spłacenia ZKŻ quickmix Zielona Góra. Kilka dni temu w klubie pojawił się zasłużony zielonogórski żużlowiec Jarosław Szymkowiak i przedstawił dokumenty, z których wynika, że ZKŻ jest mu winny 8 tysięcy złotych.
    Wynika to z umowy, którą klub podpisał z Szymkowiakiem 3 lata temu. Jak z tej niezbyt sprzyjającej sytuacji chce wybrnąć nasz klub? Decyzję podejmiemy w środę podczas obrad zarządu – mówi prezes ZKŻ-u Robert Dowhan. Sam Jarosław Szymkowiak poproszony przez nasz o komentarz do sprawy odmówił wypowiedzi.
    Czyżby ta posada menagera była formą spłacenia długu?

    falubazzini skwitował to następująco:

    Co do Szymka...Niech idzie do Bartkowiaka , on stawial na swoich(miernych) , widac jak jeden i drugi na tym wyszli i jak skonczyli...I jeden i drugi jest posmiewiskiem, gdy widzimy ich w akcji .
    Dlug dla tego pana z wasikiem , jest dlugiem Bartkowiaka , Smolen ani Dowhan tego nie podpisywali , niech teraz nie robi sie komus geby samemu jeszcze dwa lata temu wygodnie powiekszajac dlugi jezdzac w pierwszej lidze.
    Chyba nie mysłałeś pisząc te słowa przed sezonem, że Twój sen się sprawdzi?

    Szymek już jest - niedługo dołączy do niego Bartkowiak:).


    1 marca napisałem słowa w polemice do wywiadu Smolenia, za które dostałem niezłe gromy od zielonogórzan:

    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    moze zle interpretujesz te slowa..ja to przynajmniej rozumiem tak ze budujemy zespol jeden sezon..a teraz nie mozemy sie zaslaniac wymowkami i czas na wyniki...sezon sie skonczyl czyli czas budowania zespolu sie skonczyl...zespol jest wiec oczekuje sie wynikow i tyle..
    --------------------------------------------------------------------------------



    Jakich wynikow?
    DMP 2004?
    Z calym szacunkiem, ale zespol Q-M, to nie wiadomo co to jest?

    Nicki Pedersen - 3 lata jezdzil w I lidze, zobaczymy na co go bedzie stac w e-lidze. Ale watpie aby byl tak skuteczny jak Hamill (szczegolnie w ZG).

    Okoniewski - w 2003 rewelacyjny w lidze. Ale ma teraz kontuzje... kiedy wroci i w jakim stylu - na razie pytanie be odp. Pamietajmy, ze Okon nigdy nie mial jeszcze kontuzji!

    Kurmanski - jaka mial koncowke 2003 - wszyscy pamietamy, bedzie teraz seniorem - nie bedzie juz dla niego taryfy ulgowej... Jezdzic umie - to wszyscy wiemy, ale na pewno nie spelnil w 2003 roku nadzei kibicow w nim pokladanych.

    Swist - ogromna niewiadoma, ale gorzej niz w 2003 roku juz chyba nie moze byc.

    Huszcza - z calym szacunkiem ale wiek... robi swoje... lepszy to juz nie bedzie.

    Suchecki - po bardxo powaznej kontuzji i na pewno jego forma bedzie niewadomą.



    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    hm..tak wyjasnilem ze nic nie wyjasnilem
    --------------------------------------------------------------------------------



    Chyba masz racje...


    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    chodzi mi o to ze Smolen mowil na poczatku sezonu 2003, ze ci zawodnicy beda tworzyli zespol na pare lat...co sie udalo bo kontrakt (procz zagranicznych)udalo sie przedluzyc ze wszystkimi..czyli budowa zespolu trwala jeden sezon...
    jezeli nie jest tak jak mowie ...to tez jestem w szoku
    --------------------------------------------------------------------------------



    Za jaka cene Smolen przedlozyl kontrakty z Okoniewskim i Spolka? Po prostu pozaciagal zobowiazania, wiedzac, ze ich nie bedzie realizowal.
    Czy to było fair w stosunku do nowego Prezesa?
    Wspolczuje Dowhanowi. Smolen wytral rok (a mialo byc lepiej... SSA itd...), zobaczymy ile wytrzyma Dowhan.

    Cos wydaje sie, ze bedzie trzeba przeprosic Bartkowiaka - bo za rok klub w ZG - moze zostac bez sternika... z ogromnymi dlugami. Nadzeją na zmniejszenie dlugow jest kontuzja Okoniewskiego.

    Ale to czarny scenariusz...., ktory wcale sie nie musi sprawdzic... tylko po co sie zastanawiam - byl ten caly szum medialny o bajkach typu SSA itd...
    Szkoda, że wówczas mnie nie posłuchano i nie wyciągnięto z tego wpisu odpowiednich wniosków - bo mój czarny scenariusz jak widać może stać się faktem.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  33. Powrót do góry    #78
    Początkujący
    Dołączył
    04-05-2004
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Patrz abdul napisałem "OKOŃ" no gryź, szarp, bierz go, bierz go!!! No co jest zawsze musisz sie do niego przyczepic.

    Dałbys se na luz z tymi postami bo jedyne co z nich wynika to to że żal ci 4 litery sciska ze w lesznie nie jeździ, moze tam jeszce wróci i co wtedy bedziesz pisał co?, bo ja jako kibic Falubazu bede mu bił brawo tak jak Walasowi czy Protasowi, no ale do tego trzeba miec pewien poziom a tego brakuje w lesznie wszystkim i Rufinowi(mistrz beczkowozu) i kibicom (bynajmniej patrząc przez poziom twoich postów).

    Na dobranoc proponuje pyszną szyneczke od DUDY(mniam mniam) i łyczek mleka w tubach a na deser lizawka solna (kto był w Lesznie na meczu wie o co chodzi).
    Bez pozdro.

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,175
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    trzeba miec pewien poziom a tego brakuje w lesznie wszystkim i Rufinowi(mistrz beczkowozu) i kibicom (
    Jakiś niepoważny jesteś...
    Znów generalizowanie typu: "wy wszyscy..."
    Skad się tacy biorą? Po prostu smieszne...


    Pozdrawiam kibicow z Zielonej Góry . Będzie dobrze. ZkŻ aktualne kłopoty przetrzyma i wyjdzie na prostą. Jestem o tym przekonany. Ponadto bardzo lubię mecze z Falubazem
    :)

    Powodzenia.



  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Abdul po takich mądrych wpisach

    widze tylko jedną sesnwowna kandydature CIEBIE!!!!!!!!!!
    Ty wszystko wiesz najlepiej własnie takich jak Ty nam trzeba!!!

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2003
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sponsor apeluje, Okoniewski odchodzi?
    Z dnia na dzień gęstnieje atmosfera wokół zielonogórskiego żużla. Po paśmie porażek, w tym ostatniej kompromitującej w Tarnowie pojawiają się problemy na płaszczyźnie współpracy klubu ze sponsorem firmą Quick - Mix, która jest obecna w nazwie drużyny.

    Przedstawiciel firmy, Eugeniusz Maksim wystosował do zielonogórskich mediów oraz władz miasta list w którym informuje o zawieszeniu przedstawicieli firmy w pracach zarządu zielonogórskiego klubu apelując jednocześnie o wspólne działanie i ratowanie zielonogórskiego żużla, który zaledwie po sześciu tygodniach sezonu znalazł się nad przepaścią.

    "Nie godzimy się ze wszystkimi posunięciami zarządu. Łożymy środki finansowe i ktoś powinien liczyć się z naszym zdaniem. Decyzje jednak podejmowane są w dziwny sposób i nie zawsze pożyteczny dla klubu. Mamy dwa miejsca w zarządzie jednak kompletnie nikt się z nami nie liczy. Kluczowe posunięcia omawiane są za naszymi plecami" - twierdzi przedstawiciel firmy. Maksim postuluje również zorganizowanie spotkania na którym omówiony zostanie plan wyjścia z kryzysu. "Nie może być tak, że nasze środki finansowe zostaną zmarnowane, a ktoś w połowie sezonu się podda. Należy szukać rozwiązań które pomogą stanąć na nogi" - mówią przedstawiciele firmy zaznaczając jednocześnie iż list oraz przedstawione w nim zarzuty nie powinny być traktowane jako początek drogi do wycofania się ze sponsoringu zespołu.

    W wypadku dojścia obu stron, klubu i sponsora do porozumienia najwyraźniej pozostanie do rozwiązania jeszcze jeden problem. Coraz głośniej bowiem mówi się, na razie jeszcze nieoficjalnie, jakoby kreowany przed sezonem na krajowego lidera zespołu, Rafał Okoniewski zamierzał opuścić szeregi ZKŻ i zasilić innego pracodawcę na zasadach małego kontraktu. Sam zainteresowany nie chciał ustosunkować się do powyższych doniesień.

    Treść listu do ZKŻ Zielona Góra, władz miasta, zielonogórskich mediów:

    "Ostatnie wyniki sportowe quick-mix Zielona Góra budzą najwyższego stopnia niepokój o losy tej drużyny w rozgrywkach o DMP!

    Seria przegranych, w tym ostatnia, kompromitująca potwierdza fakt istnienia głębokiego kryzysu.

    W opinii fachowców, w tym Prezesa Roberta Dowhana, szanse na miejsce w pierwszej czwórce zostały bezpowrotnie zaprzepaszczone, problematycznym może się okazać utrzymanie w ekstralidze.

    Na pewno nie tak się umawialiśmy przy podpisywaniu umowy, że będzie się naszymi pieniędzmi ratować drużynę od spadku do niższej ligi.

    Zarząd wielokrotnie i oficjalnie podkreślał dobrą kondycje finansową o organizacyjną klubu, najbliższe tygodnie to potwierdzą lub zaprzeczą, wobec czego powodów kryzysu należy szukać w obszarze motywacji, atmosfery dla i wokół wyniku sportowego.

    Drużyna, bez wątpienia, wciąż posiada potencjał do osiągnięcia dużo wyższej pozycji w tabeli, jednakże ewidentne błędy w prowadzeniu nie pozwalają wykorzystać tej szansy.

    Jako sponsor tytularny mamy 2 miejsca w 7-osobowym zarządzie, cóż z tego gdy najważniejsze i strategiczne decyzje są podejmowane niezgodnie z cywilizowanymi procedurami demokratycznymi i statutowymi (brak pełnej informacji o planowanych spotkaniach, ich nieprofesjonalny przebieg i prowadzenie, nie uzgodnione wypowiedzi w imieniu całego zarządu, brak demokratycznych głosowań decyzji).

    Wobec powyższego, na znak protestu, zawieszam udział przedstawicieli quick-mix w pracach Zarządu do czasu przywrócenia cywilizowanych procedur.

    Wzywam więc Władze Klubu, oraz zapraszam Władze Miasta i pozostałe gremia współtworzące zielonogórski sport żużlowy do pilnej debaty w wyniku której zostanie wreszcie opracowany program wyjścia z kryzysu. Proponuję 9 maja br. o godz. 18 w Zielonej Górze.

    Powyższy postulat uzasadniam przede wszystkim obawą o efekty uzyskane z wydatkowania ciężko zapracowanych pieniędzy firmy quick-mix, jej dobre imię oraz troską zdeklarowanego kibica speedway'a w Zielonej Górze."(INTERIA.PL)


  37. Powrót do góry    #82
    Początkujący
    Dołączył
    06-05-2004
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gdzie chce pójść Okoń?

    Ma ktoś informacje co ta szuja knuje i gdzie chce wsadzić swój tyłek?

  38. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ma ktoś informacje co ta szuja knuje i gdzie chce wsadzić swój tyłek?
    Ponoc idzie na maly kontrakt do Lwowa.

  39. Powrót do góry    #84
    Początkujący
    Dołączył
    04-05-2004
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem kto pisze takie bzdury przeciez okon jezdził w falubazie co prawda było ZZ ale jak był w składzie w meczu to odejsc nie moze na mały kontrakt.
    Cały ten artykul to jakies brednie na czele z wywodami pana Maxima on sam nie wie czego chce, pewnie nasłał go Smolen bo wybory do europarlamenty za pasem,a Dowhan(go olał) powiedział mu za jak chce pomóc to niech 10 silnikówk kupi a nie wspiera klub mentalnie, Jak mozna klub mentalnie wspomagac?, to jakas kpina, "mentalnie" se wymyslił pan polityk.

    A najgorsze jest to ze rozsyłają listy po gazetach zamiast do klubu wpaść i porozmawiać, sieją jakis ferment wokół klubu jak by to było teraz najbardziej potrzebne a i ten tekst ze Maxim nie chec zeby klub ratował elige za jego kase (a daje jakies grosze), to swiadczy o jego postawie gosc poprostu jest s.......... .
    Pozdro.


  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    738
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem kto pisze takie bzdury przeciez okon jezdził w falubazie co prawda było ZZ ale jak był w składzie w meczu to odejsc nie moze na mały kontrakt.
    Cały ten artykul to jakies brednie na czele z wywodami pana Maxima on sam nie wie czego chce, pewnie nasłał go Smolen bo wybory do europarlamenty za pasem,a Dowhan(go olał) powiedział mu za jak chce pomóc to niech 10 silnikówk kupi a nie wspiera klub mentalnie, Jak mozna klub mentalnie wspomagac?, to jakas kpina, "mentalnie" se wymyslił pan polityk.

    A najgorsze jest to ze rozsyłają listy po gazetach zamiast do klubu wpaść i porozmawiać, sieją jakis ferment wokół klubu jak by to było teraz najbardziej potrzebne a i ten tekst ze Maxim nie chec zeby klub ratował elige za jego kase (a daje jakies grosze), to swiadczy o jego postawie gosc poprostu jest s.......... .
    Pozdro.
    Sponsor strategiczny , to firma ,ktora wyklada okreslona sume pieniedzy przed sezonem (w szczegolnych przypadkach w trakcie sezonu) w zamian za nazwe firmy w czlonie druzyny , na plastronach itp.
    Maxim ma prawo do pretensji , przecierz jego firma wylozyla pieniadze za reklame , a nie antyreklame , wizerunek firmy przeklada sie w jakis sposob na pozycje w tabeli i osiagi druzyny. Pewnie pieniadze te poszly na zniwelowanie zadluzenie z poprzedniego sezonu , przygotowania przedsezonowe, a reszta na wynagrodzenia w tym sezonie.
    Zawodnicy natomiast zamiast siegnac do wlasnych kieszeni i inwestowac w sprzet, czekali na posuniecia sponsora strategicznego i swoich sponsorow . TO SIE NAZYWA PROFESJONALIZM??? COS ZA COS!!!!!
    Czasy sie zmienily , technika jest daleko z przodu przed Falubazem , nasi mechanicy to przeszlosc!

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Sponsor strategiczny , to firma ,ktora wyklada okreslona sume pieniedzy przed sezonem (w szczegolnych przypadkach w trakcie sezonu) w zamian za nazwe firmy w czlonie druzyny , na plastronach itp.
    Maxim ma prawo do pretensji , przecierz jego firma wylozyla pieniadze za reklame , a nie antyreklame , wizerunek firmy przeklada sie w jakis sposob na pozycje w tabeli i osiagi druzyny. Pewnie pieniadze te poszly na zniwelowanie zadluzenie z poprzedniego sezonu , przygotowania przedsezonowe, a reszta na wynagrodzenia w tym sezonie.
    Zawodnicy natomiast zamiast siegnac do wlasnych kieszeni i inwestowac w sprzet, czekali na posuniecia sponsora strategicznego i swoich sponsorow . TO SIE NAZYWA PROFESJONALIZM??? COS ZA COS!!!!!
    Czasy sie zmienily , technika jest daleko z przodu przed Falubazem , nasi mechanicy to przeszlosc!
    Problem tylko w tym, że maksim dał ponoć całe 50 000 PLN, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że za tę kwotę wykupił możliwość umieszczenia nazwy swojej firmy w nazwie drużyny to są to śmieszne pieniądze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #87
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Problem tylko w tym, że maksim dał ponoć całe 50 000 PLN, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że za tę kwotę wykupił możliwość umieszczenia nazwy swojej firmy w nazwie drużyny to są to śmieszne pieniądze.
    czy ja nie umiem czytac czy kwota jaka napisales to słownie pięcdziesiąt tysięcy zł ?

    to niemożliwe......

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    50 tys zł to jest raptem 1000 karnetów mam nadzieje że ta firma zniknie z nazwy klubu po tym sezonie

  44. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Problem tylko w tym, że maksim dał ponoć całe 50 000 PLN, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że za tę kwotę wykupił możliwość umieszczenia nazwy swojej firmy w nazwie drużyny to są to śmieszne pieniądze.
    A podobne pieniądze dała chyba firma w Rzeszowie i też mówiono, że kwota jest śmieszna ale trzeba brać co dają. W takim razie zaczyna mi się wydawać, że to nie są jakieś wyjątkowo niskie pieniądze, tylko nasze kluby tak nisko zeszły z cenami i taki jest po prostu ogólny zbliżony cennik za wejście w nazwę klubu.

    Śmiesznie niski trzeba przyznać.

  45. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    50 000 PLN o takiej kwocie powiedział Dowhan w wywiadzie dla zielonogórskiej kablówki, stwierdził on, że tyle dała firma quik-mix do tej pory.

    Dlatego dziwne jest dla mnie, że Maksim zaczyna stawiac wogóle jakieś warunki. Myślę, że w tej całej sytuacji chodzi o przejęcie kontroli nad klubem przez pewnych osobników którzy wykorzystują dołek w jakim znalazł się ZKŻ.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •