Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 151 z 151

Wątek: Górnik Radlin w PLS

  1. Powrót do góry    #136
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkie gratki dla Radlina. Przede wszystkim dla Dariusza Luksa i jego druzyny za to co zrobili. Trzeba tylko miec nadzieje, ze D. Luks zmontuje ekipe zdolną walczyc w PLS, bo jak wiadomo - juz na dzisiaj - wielu potencjalnych grajków Radlina poszukało sobie innych klubów. Ale jednoczesnie ustały spekulacje kto w miejsce Radlina... a chętnych było wielu. Witamy Radlin w PLS !

  2. Powrót do góry    #137
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2003
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no tak wszystko ladnie pieknie ale co bedzie jak powtorzy sie sytuacja Morza Szczecin??? ok starczy pln -ow na wykupienie udzialow od BBTS ale w trakcie sezonu moze zabraknac pieniedzy dla zawodnikow i na inne potrzeby- i co wtedy- strajk zawodnikow, rezygnacja z ligi w trakcie sezonu ???
    mam nadzieje ze do tego nie dojdzie

  3. Powrót do góry    #138
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam, że taka sytuacja nie będzie miała miejsca!!! Jeśli Górnik wykupi akcje, to znaczy że będzie miał pieniądze i chyba jakiegoś sponsora. Mogą mieć zaległosci, ale z kilkumiesiecznym opóźnieniem je uregulują!!!!!!

    Pozdro AZS Czestochowa!!!!!!!!!!

  4. Powrót do góry    #139
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja sądzę, ze to będzie jedna wielka kupa, bo niemożliwe żeby w ciągu tygodnia tak radykalnie zmieniły sie finanse tego klubu.
    pewnie dotrwają do zimy i klub sie rozsypie, czego im nie zycze,ale po co robić coś na siłę!!!
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  5. Powrót do góry    #140
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja sądzę, ze to będzie jedna wielka kupa, bo niemożliwe żeby w ciągu tygodnia tak radykalnie zmieniły sie finanse tego klubu.
    pewnie dotrwają do zimy i klub sie rozsypie, czego im nie zycze,ale po co robić coś na siłę!!!
    co juz co gul skacze ze nie bedzie turnieju barazowego?
    przegraliscie z radlinem i jestescie w seri b a co do finansow radlina moze i cos drgneło.pamietam tylko ja gornik radlin gral z kilka sezonow temu w seri a cala runde baty dostawal a play offy to ostre sprezenie i sie chlopaki utrzymali.wtedy mi zaimponowali zycze im powidzenia w nadchodzacym sezonie

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    [/quote]
    co juz co gul skacze ze nie bedzie turnieju barazowego?
    [/quote]
    Po pierwsze żaden gul Nam(kibicom BBTS) nie skacze( wymyśliłeś powód niczym działacze Samoobrony)!!!!!
    Po drugie dziwi Nas to, iż Radlin znalazł nagle kase na wykupienie od BBTS udziałów na grę w PLS i samą grę w najwyższej klasie rozgrywkowej!!!!!
    Po trzecie nie słyszałem, aby Radlin grał jakieś mecze towarzyskie, według mnie ten klub nie ma szans na utrzymanie się. Jeszcze nie dawno sam Dariusz Luks zaprzeczał, aby Górnik wystąpił w PLS a teraz zmiana planów?????!! Dziwne!!!!!! Zawodnicy potrzebują czasu, żeby się zgrać. To co klub z Radlina będzie się zgrywał w trakcie rozgrywek!!!!
    I tyle w woli wyjaśnienia

    Jest jedna rzecz dla której warto żyć ... SIATKARZ I NIE ZMIENIA SIĘ NIC


    Bo ja kocham SIATKARZ-a, jemu oddam życie swe, życie, życie jedyne oddam swojej drużynie

  7. Powrót do góry    #142
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KS Górnik Radlin będzie grac w PLS i koniec!!!:D:D:D

  8. Powrót do góry    #143
    Początkujący
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszę się że Górnik będzie grał w Boguszowicach,kiedyś chodziłem na kosza,a teraz będę miał przyjemność oglądać siatkówkę będą mieli ciężko żeby się utrzymać ale mam nadzieję że powalczą.

  9. Powrót do góry    #144
    Początkujący
    Dołączył
    28-09-2004
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja jednak myśle zę Radlin ma szanse sie utrzymać w ekstraklasie ponieważ duzę problemy ma Ks Nysa. I myśle zę to pomiędzy tymi zespołami rozstrzygniene się. A w barażach to już wszystko mozę sie zdarzyć biorąc pod uwage fakt zę drużyna która zajmie 9 miejsce w ekstraklasie będzie miała przewagę własnego parkietu. Ale pozdrowienia dla Radlina od kibiców z Rzeszowa!!!

  10. Powrót do góry    #145
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale przypomne Wam,że przewaga parkietu nie zawsze pomaga patrz poprzedni sezon: mecze BBTS i Górnika :)

  11. Powrót do góry    #146
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co zajmujecie miejsce innym w PLS!!!!!!!!??????????pytam szczerze.
    0 przygotowań
    0 hali
    0 sponsorów
    0 pieniędzy
    0 WSZYSTKIEGO
    Chyba jedyne co macie to tą garstkę wiernych kibiców.pozdro dla nich
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piszecie tylko że nie ma sponsorów, kasy itd. Czas wreszcie napisać coś o drużynie.

    Skład Górnika Radlin na ten sezon:

    1. Petr Dohnal
    2. Łukasz Lip
    3. Marcin Grygiel
    4. Sebastian Pęcherz
    5. Damian Domonik
    6. Jarosław Sobczyński
    7. Jarosław Fijoł
    8. Paweł Szabelski
    9. Marcin Grzegoszczyk
    10. Damian Lisiecki
    11. Andrzej Kurdziel
    12. ?

    Na życzenie specjalne mogę podać też wymiary:P:P:P tzn. wzrost, wagę, numer buta czy koszulki każdego z zawodników:D

  13. Powrót do góry    #148
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co zajmujecie miejsce innym w PLS!!!!!!!!??????????pytam szczerze.
    0 przygotowań
    0 hali
    0 sponsorów
    0 pieniędzy
    0 WSZYSTKIEGO
    Chyba jedyne co macie to tą garstkę wiernych kibiców.pozdro dla nich
    Naprawdę spore chamstwo zaprezentował kolega...

    Górnik awansował w uczciwej walce i naprawdę w ogóle nie po sportowemu byłoby oddać miejsce w lidze; jeśli się weszło, to trzeba grać, choćby bez kasy. Poza tym sądzę, że możemy nawiązać walke z kilkoma słabszymi zespołami i nie jesteśmy skazani na klęskę. Trzeba dobrze zacząć. Pierwszy mecz będzie ciężki, ale można go przy odrobinie szczęścia wygrać :):):)

    PS Z zeszłorocznym składem byłbym spokojny o utrzymanie...

  14. Powrót do góry    #149
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sklad jak juz cos analfabeto

    tej sytuacji wydawać by się mogło, że wszystkie sprawy organizacyjne kluby, mają już za sobą. Jednak jak donosi Sport nie jest to takie oczywiste i udział Górnika Radlin ponownie stanał pod znakiem zapytania. A co za tym idzie występ 10 zespołów w Serii A. Poniżej prezentujemy państwu dzisiejszy artykuł.

    Jak informuje wiceprezes PZPS, Jan Zaremba, działacze radlińskiego Górnika nie dostarczyli jeszcze wszystkich wymaganych dokumentów. Beniaminek miał cztery miesiące czasu na zakupienie od BBTS-u Bielsko – Biała akcji PLS o wartości 100 tysięcy złotych. Do tej pory wykupił zaledwie 30 procent... „Umówiliśmy się z kolegami z BBTS-u, że przekażą akcje (wymóg konieczny w serii A), a my w późniejszym terminie im spłacimy dług” – twierdzi prezes Górnika Radlin, Jerzy Jaszczak. Ten właśnie dokument zadecyduje o dopuszczeniu Górnika do rozgrywek, jeżeli nie został dziś dostarczony przez prezesa z Radlina – w PLS zagra tylko dziewięć zespołów! Mimo wszystkich problemów wydaje się, że działaczom z Radlina uda się uregulować wszystkie sprawy. Jednak nie byłoby to możliwe bez dobrej woli Polskiej Ligi Siatkówki, która przymknęła oczy na różne niedociągnięcia, Tylko z tego powodu, radlińska hala trzy dni temu została warunkowo dopuszczona do rozgrywek, gdyż nie posiada wymaganego oświetlenia. „Do 23 października mamy doświetlić halę. Wówczas rozegramy spotkanie z Częstochową, które będzie transmitowała telewizja. To właśnie ze względu na relację TV hala musi mieć silne światło. Musimy wymienić 60 lamp. Mamy zgodę na sprzedaż tysiąca biletów na każde
    spotkanie” – opowiada Jerzy Jaszczak Radliński klub nie przekształcił się dotąd w spółkę akcyjną. „O tym na razie nie ma mowy. Wiedząc o ich problemach „odpuściliśmy” im zawiązanie spółki. Niech się na razie zorganizują, a potem trzeba będzie pomyśleć o dalszych krokach” – tłumaczy wiceprezes Jan Zaremba. Nie wiadomo jednak czy w ogóle dojdzie do zawiązanie spółki w Radlinie, gdyż w opinii wielu fachowców ten właśnie klub jest głównym kandydatem do spadku z PLS. A w serii B spółka jest niepotrzebna...

    Info:Sport



    Po prostu dla mnie to jest bez komentarza...

  15. Powrót do góry    #150
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naprawdę spore chamstwo zaprezentował kolega...


    A ja myślę,że raczej prawdę zaprezentowałem.
    PS. Daj mi Twój komputer a ja Ci kiedyś zapłacę:)

    PS. DO AGI:
    Petr i Paweł nie mogą grać jeszcze w Radlinie.
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  16. Powrót do góry    #151
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS. DO AGI:
    Petr i Paweł nie mogą grać jeszcze w Radlinie.
    Wiem wiem BBTS. Niestety to prawda ale w składzie się znajdują i mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu kiedy zaczną grać.
    Szczególnie brakuje mi Szabli, bo to co Petr prezentował w przyjęciu na treningach nie wyglądało za dobrze. Mam nadzieję, że się poprawił i wzmocni zespół Górnika na pozycji libero:)

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •