Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 151

Wątek: Górnik Radlin w PLS

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aga dziękówa.
    Chcieliśmy przyjść do Was,ale to nie my byliśmy gospodarzami.
    Może kiedy indziej, bo dzisiaj KKów nie będzie na tym meczu.

    Jeszcze nie spadliśmy,a wy nie awansowaliście.O 17 będziemy mądzrzejsi(słowa Bednaruka)

    Dlaczego nie było dziś kibiców z Bielska? Czyżby przeczuli najgorsze? Chociaz po meczu widziałam pojedyncze jednostki:P

    Mecz Był *****isty:D Na Hali panowała świetna atmosfera, głośny doping(brawo dla KK:), emocjonujący mecz:D
    Oto wynik: 3:2 (29,-17,-21,21,11) Jeśli coś pomyliłam to wielkie sorki ale ten wynik pisze z głowy a ewentualne pomyłki to z wrażenia:P

    Super było po meczu kiedy polał się szampan, a kibice wpadli na parkiet rozebrać zawodników:P Którzy potem na półnago:P wybiegli przed hale z kibicami:D:D:D Bielszczanie byli oczywiście załamani, trudno się im dziwić.
    Na meczu byli też Terlecki i Wika z naszego Jbia oraz Leszek Blanik hehehe:D

    Okropnie się cieszę, że Górnik wygrał obydwa te mecze i awansował:D Ale co dalej? Co ze sponsorami? NIE ZGADZAM SIĘ NA ŻADNA FUZJĘ Z JAWORZNEM! NIE MA MOWY! Trzeba wymyslić coś innego. Ja nie mam zamiaru jeżdzić na mecze do Jaworzna!

    Pozdrawiam wszystkich którzy byli na wczorajszym/dzisiejszym meczu a najbardziej zasłużyli sobie na to Asik i nick1:D

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ty wychodzę na pole a tu mi Rudy mówi, że może Pudel pojedzie(14.35).No to sru do Pudla.Zgodził się i o 14.45 wyjechaliśmy z BB.Dojeżdżamy na halę w 2 secie w sile 5 osób.oczywiście nie do sektora.(ps mieliśmy zamówione wejścia VIP,ale panowie z ochrony nie wiedzieli chyba o co nam chodzi i postanowiliśmy kupić bilety za 5)
    Dobra,nieważne.
    Dopóki Gibon zagrywał, dopóty wygrywaliśmy.
    PS.Nie krzyczy się na sędziów BIAŁA ŚWINIA,oraz na Siomę:ZOSTAW SĘDZIEGO,TY ***** ZOSTAW SĘDZIEGO.Ale to na marginesie.




    Po meczu wbijamy sie na parkiet i gratulujemy awansu(wiecie kogo macie rozwalić)
    Korzo zdjął plaster i rzucił nim o ziemię...trudno było kogoś spotkać.Tak bywa i cóż.PS dostaliśmy przynajmniej koszulki zawodników...

    Powodzenia w PLS.

    BTW, widziałaś kiedyś podwójne jednostki??

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aha czyli to was widziałam po meczu BBTSPSYCHOFANS:D
    I nie czepiaj się: takiego się czasem uzywa zwrotu i tyle:P
    a co to za BTW??

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    By the way.
    Tak nas, ja stałem przy siatce i uderzałem w słupek,a bbtsiak i chewlodo biegali po hali i gratulowali awansu

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Radlina ! To co zrobił Luks to mistrzostwo świata. Po odejściu czołowych zawodników wydawało sie, że Radlin bedzie przeciętną druzyna IB. Widziałem ten zespół w Kedzierzynie i musze przyznac, ze mi sie podobał. Nie przypuszczałem jednak, ze Radlin wyeliminuje Bielsko, które przecież spuściło Gwardię Wrocław. Co by nie móieć to wielka niespodzianka. Zasłuzone gratki dla Radlina !

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    By the way.
    Tak nas, ja stałem przy siatce i uderzałem w słupek,a bbtsiak i chewlodo biegali po hali i gratulowali awansu
    Hehe to musieliscie mieć ubaw na tym parkeicie:P
    Nie tam ale póżniej was widziałam przy wejściu na hale:D
    Mam nadzieje że spotkamy sie kiedyś na jakims meczu:)

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to gratulacje dla Radlina.
    I czekam na jak najszybszy powrót Bielska do PLS:)
    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z pewnością zawitamy na jakiś meczyk AZS CZĘSTOCHOWA!!!
    Dzięki Amazonka.Do Sosnowca może też pojedziem...

    Nunc est bibendum...

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem co powiedzieć... :(
    za rok wracajcie na najwyższą półke ligową :)

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ehh szkoda...
    Liczyłem na Bielsko :(

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DZIĘki Snoopy...
    Będzie ciężko,ale kiedyś damy radę...

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2004
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla wszystkich kibiców Radlina:) RESOVIA cieszy się razem z wami:) No cuż okazało się, że seria B w tym sezonie nie była wcale taka słąba jak powszechnie uważano. RESOVIA i GÓRNIK jeszcze nie raz w tym sezonie nas miło zaskoczą:)

  13. Powrót do góry    #103
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Jak mozna bylo to przegrac ... a miala byc winirania ale chyba smutku :(

    Dzięki Amazonka.Do Sosnowca może też pojedziem...
    Nunc est bibendum...
    BBTSPSYCHO
    Ojciec musowo :)

    Nie bede sie czuc samotna enklawa Podbeskidzia na Slasku/Zaglebiu :)

    Gratulacje dla Radlina !!!

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkie gratulacje dla Radlina. :) Było po co jechać na te dwa mecze. :) Wspaniała atmosfera, szczególnie feta po zdobyciu awansu i na hali i przed halą. :D
    Pozdrowionka szczególnie dla Agi i nicka1. :)

  15. Powrót do góry    #105
    Początkujący
    Dołączył
    16-12-2003
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    noo cóż...Gratulacje dla Radlina-wygrali zasłużenie, co naocznie stwierdziłam.
    BBTS dzięki za ten cały rok, za radości i smutki - tego nikt nam nie odbierze!!
    A prawdziwy kibic zostaje z drużyną na dobre i na złe, więc do zobaczenia w przyszłym sezonie-wprawdzie w serii B, trudno.
    Bielszczanie nie martwcie się będzie lepiej!!

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może tak właśnie miało być.
    Wygraliśmy najwięcej meczów z zespołów z miejsc 7-10 i to uważam za sukces,bo BBTS był kompletowany na serię B a całkiem dobrze radzili sobie w PLS.
    Wygrane z zespołami z najwyższej półki w Polsce(KS Borynia,Mosto,Płomień...) cieszą.
    Będzie dobrze,ale tylko wtedy gdy w klubie coś się zmieni.
    Ten trener nie sprawdził się...Nie potrafi okiełznać emocji.
    Do zobaczyska za parę lat...

    PS.Jak długo trwa zabanowanie na PLS.pl?? :)

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje ogromne dla Górnika. Szczerze mówiąc nie myślałem, że wejdziecie, ale udało się. Myślę, że Bielsko było zbyt pewne siebie i to ich zgubiło. Mam nadzieję, że znajdziecie środki aby jakoś trzymać się w serii A jak dawniej...
    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS.Jak długo trwa zabanowanie na PLS.pl??
    A cos koło tygodnia chyba:P
    A tak na marginesie, to tam banuja i nawet nie wiadomo za co;/;]
    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a to spoko.

    Wiktorze Kreboku, my kibice prosimy Cię,abyś wrócił do nas!!!

    .:Wiktor Krebok:.


  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BBTSPSYCHOFANS napisał
    jasne,że jest możliwe, tylko oni muszą w to uwierzyć!!!Było blisko,ale zabrakło sił!
    Dzisiaj całe Bielsko płacze.

    ps.Ivettka nie wiem czemu i za co nas tak nienawidzisz.
    coooo??????? ja nic do was nie mam!!!.. tylko po prostu jestem za sąsiadami z Radlina którym gratuluje wejścia do serii A :)

  21. Powrót do góry    #111
    Początkujący
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzisiaj juz tak w miarę na spokojnie mogę powiedzieć, że przykro mi bardzo ze spadku BBTS do serii B. Tak bardzo chciałam, żeby się utrzymali i żeby w następnym sezonie było juz tylko lepiej. Wielka szkoda, no bo ile razy można tak zmieniać te serie z A na B z B na A ?? :(
    jeszcze raz gratulacje dla Radlina :)

    pozdrawiam :)

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znowu spadek!!!!!!! Tylko żeby za dużo zawodników nie odeszło!!!! Kuba, Barbi i Korzo odejdą najprawdopodobniej, Sioma skończy karierę. Nie wiem, co będzie z Wojtkiem Gradowskim. Od zawsze był wierny BBTS-owi, ale podobno otrzymał propozycję z klubu PLS. Reszta zawodników powinna zostać!!!!!! Tylko nie wiem czy klub zgłosi BBTS do serii B, podobno borykają się z problemami finansowymi. Jednak wierze że zgłoszą i jak zawsze BBTS bezie walczył o awans. Głównymi konkurentami będzie Gwardia, Bydgoszcz, Piła, Zduńska Wola, Radom i GTPS Gorzów.
    Pozdro
    Prezes

  23. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Górnik powinien ściągnąć teraz zawodników, którzy nie mieszczą się w składach okolicznych drużyn. Po wzmocnieniach Jastrzębia wolni powinni być Terlecki, Szczygieł czy Wika, a także wychowanek Maciończyk, grający w Nysie. Z takimi zawodnikami zespół z pewnością nie byłby skazany na spadek, a "ósemka" całkiem realna.

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Do BBTSPSYCHOFANS: No ja się raczej do Czewy na mecze nie wybieram chociaż kto wie?:P Ale do Sosnoawca często jeżdżę więc spoko:D

    Do Asik: Dzięki bardzo za pozdrowienia:)

    Do KonradaK: Z tego co wiem to znowu takich superwzmocnień nie będzie z powodu braq kasy:( Terlecki i Wika zostaną chyba w Jbiu, Szczygieł też a jak nie to pójdzie raczej do Resovii.

    Czy ktoś wie kiedy rozpocznie się remont/rozbudowa hali w Radlinie i jak długo to potrwa? Aha i czy Górnik będzie trenować/grać w Rybniku czy Żorach? Ja sama postaram się czegoś dowiedzieć ale jak już coś wiecie to napiszcie pliz.

  25. Powrót do góry    #115
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ma ktoś pojęcie co ze składem BBTSu w nadchodzącym sezonie?? Najbardziej interesują mnie losy PROHAZKI i BARBERIKA!?!?!

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam pytanie czy zna ktoś stronę na której znajdują się foty hali gdzie swoje mecze rozgrywać bedzie Górnik Radlin?
    Jeśłi tak to bardzo bym prosił o podanie jej tutaj...

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    www. sportowefakty.pl


    Siatkarze beniaminka siatkarskiej ekstraklasy – Górnika Radlin rozpoczęli przygotowania do sezonu ligowego. Intensywne treningi pod kierunkiem trenera Dariusza Luksa odbywają się na razie na własnych obiektach, a 16 sierpnia radlińscy zawodnicy wyjadą na 10 dni do Andrychowa.

    W tej chwili kadra drużyny liczy zaledwie dziesięciu zawodników. Górnika Radlin opuścili: Paweł Rusek, Krzysztof Makarek, Mariusz Wiktorowicz i Artur Kabziński. Jak na razie działaczom z Radlina udało się namówić do gry w ich zespole Damiana Domonika z Raciborza.

    p.s. Z takim składem Górnik Radlin będzie " czerwoną latarnią" PLS. Nie jestem przekonany czy radliński klub przemieni się w sportową spółkę akcyjną, co jest wymogiem do gry w PLS. Drugim argumentem, kóry przemawia za tym, że Radlin może mieć problemy ze znalezieniem się w PLS jest to,że klub boryka się z ogromnymi problemami finansowami
    Nie znam strony, bo chyba takiej nie ma

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ma ktoś pojęcie co ze składem BBTSu w nadchodzącym sezonie?? Najbardziej interesują mnie losy PROHAZKI i BARBERIKA!?!?!
    Barberik i Prochazka nie będą grać w BBTsie!!!!!!! Będą natomiast inni, młodzi, bardzo utalentowani(tak myślę) zawodnicy!!!

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam pytanie czy zna ktoś stronę na której znajdują się foty hali gdzie swoje mecze rozgrywać bedzie Górnik Radlin?
    Jeśłi tak to bardzo bym prosił o podanie jej tutaj...
    Niestety ja nie mam pojęcia:( Czy to znaczy że w końcu Górnik swoje mecze ligowe będzie rozgrywać na innej hali poza Radlinem? Jak ktoś wie coś o tym to plizz napiszcie:)
    Czy w ogóle Górnik Radlin ma jakąś oficjalną stronkę internetową?
    Aha i co to za jakis Domonik? Tak się składa że ja bardzo blisko związana jestem z miastem z którego on pochodzi jak coś o nim wiecie to napiszcie:)

  30. Powrót do góry    #120
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aby grać w ekstraklasie, beniaminek z Radlina musi wpierw wykupić od spadkowicza BBTS Bielsko-Biała sto akcji Polskiej Ligi Siatkówki, które kosztują 100 tys. zł. To rodzaj zabezpieczenia finansowego ze strony ligi. - Nie ma powodów do niepokoju. Doszliśmy do porozumienia z bielskim zespołem. Jak dotąd mamy już 30 proc. akcji, a do końca września wykupimy wszystkie - tłumaczy prezes Górnika Jan Jaszczak. Drużyna pod koniec lipca rozpoczęła przygotowania do sezonu. - Mam obecnie w zespole dwunastu zawodników razem z młodzieżowcami. Jedyną nową twarzą jest Damian Domonik z Rafako Racibórz. 16 sierpnia wybieramy się na obóz do Andrychowa, który potrwa dziesięć dni, a później czekają nas mecze sparingowe - mówi trener Górnika Dariusz Luks. Klub zamierza również zakontraktować dwóch siatkarzy z Czech, libero i środkowego. - Prowadzimy także negocjacje z firmami, które być może zostaną naszymi sponsorami strategicznymi - dodaje prezes Jaszczak.

    Górnik swoje spotkania rozgrywać będzie w hali MOSiR w Rybniku Boguszowicach, ponieważ radliński Dom Sportu, gdzie dotychczas grał zespół, od 15 sierpnia będzie remontowany.

    - Nasz ośrodek przejdzie kapitalny remont, który będzie trwał minimum półtora roku. Przenosimy swoją siedzibę do Rybnika Boguszowic. Tam będzie grać i trenować nasza drużyna seniorska. Z kolei młodzież będzie ćwiczyć w pobliskiej szkole w Radlinie. Dwa sezony rozegramy w Rybniku. Mam nadzieję, że w obu będziemy grać w ekstraklasie - mówi na koniec z optymizmem Jaszczak.
    To z dzisiejszej gazety wyborczej. Może nie będzie tak źle, jeśli uda się zakontraktować tych 3 nowych zawodników. Mimo wszystko o utrzymanie będzie baaardzo ciężko.
    A ja mam pytanie czy zna ktoś stronę na której znajdują się foty hali gdzie swoje mecze rozgrywać bedzie Górnik Radlin?
    Jeśłi tak to bardzo bym prosił o podanie jej tutaj...
    He, he... Hala w Boguszowicach, 5 minut drogi od domu mojej babci :P:P:P Całkiem niezła, dość duża, na pewno lepsza od hali w Radlinie i Szerokiej. Jak znajdę gdzieś fotki, to napiszę. Pozdrawiam!

  31. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    He, he... Hala w Boguszowicach, 5 minut drogi od domu mojej babci :P:P:P Całkiem niezła, dość duża, na pewno lepsza od hali w Radlinie i Szerokiej. Jak znajdę gdzieś fotki, to napiszę. Pozdrawiam!
    Byłbym bardzo wdzięczny :)

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm... dzieki bardzo Konrad za te informacje:D
    Tak sie zastanawiam i nie mam pojecia gdzie w Boguszowicach ta hala się znajduje,tzn w której czesci Boguszowic? Ja po Boguszowicach czasem jezdze na rowerze i kojarze Boguszowice Stare, wiem mniej wiecej gdzie jest Park czy to sa te okolice?? Aha i jakim busem mozna dojechac z centrum Rybnika na Hale do Boguszowic.Jak ktos ma to pliz podajcie adres i telefon na hale
    Z góry wielkie dzieki za pomoc:)

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hala w Boguszowicach znajduje się tuż przy kopalni "Jankowice", a dokładnie po drugiej stronie ulicy. Obok hali jest przystanek autobusowy, gdzie zatrzymują się autobusy jadące z Rybnika. Są to autobusy o numerach: 47, 48, 49. Wszystkimi możesz dojechać z przystanku znajdującego się w Rybniku obok dworca PKP.

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hala w Boguszowicach znajduje się tuż przy kopalni "Jankowice", a dokładnie po drugiej stronie ulicy. Obok hali jest przystanek autobusowy, gdzie zatrzymują się autobusy jadące z Rybnika. Są to autobusy o numerach: 47, 48, 49. Wszystkimi możesz dojechać z przystanku znajdującego się w Rybniku obok dworca PKP.
    Dzięki bardzo Kristofq za te informacje, ale tak się składa że już to wszystko osobiście sprawdziłam:D W końcu mam zamiar się bardzo często na tej Hali pojawiac:P:P:P
    Ostatnio jezdze sobie tam na rowerq i "badam" te tereny:) Ten szkielet nigdy nie zakonczonego basenu obok wyglada troche strasznie, hala z zewnatrz tez nie prezentuje sie najlepiej:( Ale mam nadzieje ze w środq wyglada lepiej a jeśli nie to że siatkarze wynagrodza nam to wszystko swoją dobrą grą w co głęboko wierzę:D:D:D

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aga starałem się jak mogłem, żeby udzielić Ci pomocy. Mam nadzieję, że do nas też będziesz przyjeżdżać.

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aga starałem się jak mogłem, żeby udzielić Ci pomocy. Mam nadzieję, że do nas też będziesz przyjeżdżać.
    No ba!!! Co znaczy "tez"??? Do was przede wszystkim:D:D:D Chociaz hmm trudno bedzie to pogodzic bo terminy meczów kolidują ze sobą:( Ale coś sie wymysli:D Aha i nie mów "do nas" bo czuje sie wtedy obco a w końcu jestem "swoja":P

  37. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tez mam zamiar pojawiać się w na hali często - na ile pozwoli mi czas, ale chciąłbym być na każdym meczu ligowym. Niestety sądząc po zapowiedziach niezmiernie trudno będize się nam utrzymać w lidze. Mimo wszystko jestem dobrej myśli. Pozdrawiam!

    mmerlin: mimo wielu prób znalezienia zdjęć, nie udało sie :/ Szukałem też na stronach Color Capu Rybnik, kiedyś brązowego medalisty MP w koszykówce pań, ale nie co przedstawiało wygląd hali nie znalazłem. Sorry.

  38. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tez mam zamiar pojawiać się w na hali często - na ile pozwoli mi czas, ale chciąłbym być na każdym meczu ligowym. Niestety sądząc po zapowiedziach niezmiernie trudno będize się nam utrzymać w lidze. Mimo wszystko jestem dobrej myśli. Pozdrawiam!

    mmerlin: mimo wielu prób znalezienia zdjęć, nie udało sie :/ Szukałem też na stronach Color Capu Rybnik, kiedyś brązowego medalisty MP w koszykówce pań, ale nie co przedstawiało wygląd hali nie znalazłem. Sorry.

    Spoko Konrad że też będziesz na meczach Górnika:)A skąd jesteś: z Rybnika czy Radlina? Oby Górnik utrzymał się w lidze - będzie niezmiernie ciężko ale bądźmy dobrej mysli:)
    Co do tych fotek to faktycznie cieżko cos znależć:( Najwyżej sami sobie zrobimy fotki hali i już:P:P:P

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko, ze jak bedziecie grac swój pierwszy mecz w PLS to ja tam najprawdopodobniej bedę, przeciez nasze druzyny graja juz ze sobą w drugiej kolejce :)

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2004
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Jak informuje Gazeta Wyborcza, z udziału w rozgrywkach męskiej ekstraklasy zrezygnował Górnik Radlin, który chce zagrać w ... II lidze. Powraca więc temat turnieju barażowego o miejsce w PLS, na które ochotę mają BBTS Bielsko-Biała, Chemik Bydgoszcz i radomski Jadar. Okazuje się więc, że w najbliższym czasie może dojść do istotnych zmian w rozgrywkach Serii B i ekstraklasy..."
    www.wawa-siatka.hol.pl

    hmm, co wy na to??? O co biega???
    to dość przykra wiadomość...jeżeli prawdziwa. Bardzo mi szkoda w takim razie Sebastiana Pęcherza - bardzo zdolny chłopak, zasługuje na pierwszą ligę...

  41. Powrót do góry    #131
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Jak informuje Gazeta Wyborcza, z udziału w rozgrywkach męskiej ekstraklasy zrezygnował Górnik Radlin, który chce zagrać w ... II lidze. Powraca więc temat turnieju barażowego o miejsce w PLS, na które ochotę mają BBTS Bielsko-Biała, Chemik Bydgoszcz i radomski Jadar. Okazuje się więc, że w najbliższym czasie może dojść do istotnych zmian w rozgrywkach Serii B i ekstraklasy..."
    www.wawa-siatka.hol.pl

    hmm, co wy na to??? O co biega???
    to dość przykra wiadomość...jeżeli prawdziwa. Bardzo mi szkoda w takim razie Sebastiana Pęcherza - bardzo zdolny chłopak, zasługuje na pierwszą ligę...

    Nieeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!
    To niemożliwe!!! Błagam tylko nie to!Jestem w ciężkim szoku! Oby to nie była prawda, bo cały przyszły sezon i jezdzenie na mecze straci dla mnie sens:(:(:( Czyżby znowu wygrała kasa a nie sport???

  42. Powrót do góry    #132
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2004
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no ja też mam nadzieję, że to jednak nie jest pewna i ostateczna informacja. Chociaż mieszkam daleko do Śląska i Radlina, mam sentyment do tego zespołu z wyżej wymienionego powodu... Postaram się dowiedzieć czegoś więcej...
    pozdro

  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no ja też mam nadzieję, że to jednak nie jest pewna i ostateczna informacja. Chociaż mieszkam daleko do Śląska i Radlina, mam sentyment do tego zespołu z wyżej wymienionego powodu... Postaram się dowiedzieć czegoś więcej...
    pozdro
    Z góry dzieki bardzo. Jesli czegoś się dowiesz zostaw mi wiadomośc na gg:3851807
    Skoro masz do nich sentyment to może tym bardziej zrozumiesz że byłaby to dla mnie najgorsza sportowa wiadomośc sezonu:( Po prostu masakra!

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Górnik Radlin zagra w nadchodzącym sezonie w Polskiej Lidze Siatkówki. W dniu 9.09.2004 w radlińskim NOT-cie odbyło się zebranie członków klubu, na którym podjęta została decyzja o grze w najwyższej klasie rozgrywkowej i założeniu Sportowej Spółki Akcyjnej. Wybrany został nowy zarząd stowarzyszenia, a na jego czele stanął ponownie Jan Jaszczak – podstawowym warunkiem ponownego objęcia fotelu prezesa była decyzja członków klubu o grze w PLS, mimo pojawiających się ostatnio opinii w radlińskim środowisku że Górnika na to nie stać i trzeba ratować to co się da w 2 lidze.

    Dla przypomnienia, chec wystapienia w serii A wyraziły zespoły z Bielsko-Białej, Wrocławia, Bydgoszczy i Radomia.

    P.S. Chciałbym przypomnieć że Górnik Radlin musi wykupić jeszcze 70% akcji na grę w PLS od BBTS Siatkarz!!!!!!!

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja Radlinowi życzę jak najelpiej, w końcu wywalczyli awans! oby się udało!

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •