Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 361

Wątek: Co słychać w Bełchatowie

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co słychać w Bełchatowie

    Jeżeli ktoś wie kto ma przyjść bądź odejść ze Skry Bełchatów niech pisze włąśnei w tym temacie. Myśle że Igła i Bąku zostaną jednak w Skrze ponieważ nie sądze żeby znalazł sie klub który dałby im więcej kasy :)


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja powiem szczerze mam wielką nadzieję, ze Stelmach, Bąku i Igła zostają w Skrze... ktoś coś wie na temat Andrzeja? czy dostał jakieś propozycje?

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Slychac Czeslawa Niemena!!
    Igla idzie do KP damy zlotowke wiecej Igla okazja!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tylko rozmieńcie na drobne , żeby się ładniej błyszczały :P

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I klamki pod okna!!
    A tak na serio to co sie dzieje z Igla??

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o co chodzi z tymi klamkami ? jakaś aluzja do "Poranek kojota" ? :P

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podobno igła ma razem z gierczyńskim z czestochowy przejsc do olsztyna przynajmniej tak jest napisane na http://sport.gazeta.pl

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jerry na 101% zostaje z nami .

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Otrzymaliśmy dziś od Menadżera Naszego Klubu - Pana Konrada Piechockiego kilka informacji dotyczących aktualnych działań i prac Zarządu Klubu EKS SKRA.
    Dwa dni temu, Pan Piechocki gościł w Częstochowie firmie menadżerskiej Ryszarda Boska i Janusza Tybiańskiego. Rozmowy dotyczyły dalszej gry w Naszym Klubie Michała Bąkiewicza i Krzysztofa Ignaczaka. SKRA przedstawiła ofertę dla tych zawodników. Decyzja należy teraz tylko do nich samych. Jak powiedział Nam Pan Konrad, rozmowy dotyczyły nie tylko Michała i Krzysztofa. Klub wyraża również zainteresowanie klikoma innymi zawodnikami, będącymi w grupie panów Boska i Tubiańskiego. Menadżer Piechocki nie chciał na razie zdradzić o kogo chodzi, ale to należy przyjąć ze zrozumieniem. "Jak tylko będzie coś wiadomo, jak padną konkrety, strona SKRY będzie o tym wiedziała pierwsza" - powiedział Pan Konrad.
    Nie jest tajemnicą, że PZU AZS Olsztyn kusi wspomnianych wyżej naszych zawodników. SKRA jest klubem stabilnym finanoswo, dysponującym określonym budżetem, i nie zamierza niszczyć rynku transferowego niebotycznymi kwotami. Ruch jest teraz po stronie Michała i Krzysztofa.

    Klub również mysli o wzmocnieniach drużyny żeńskiej, która od nowego sezonu występować będzie w I ldzie serii B. Są prowadzone rozmowy z kilkoma zawodniczkami, jednak jeszcze za wcześnie jest, na podawanie konkretnych nazwisk.

    Głęboko zaawansowane są też prace Zarządu EKS SKRA, nad przekształceniem klubu w Sportową Spółkę Akcyjną.

    O wszystkich zmianach i szczegółach będziemy oczywiście informować.

    www.skra.pl !!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No widze robi się ciekawie. Mam nadzieję, że Michał i Krzysiek zostaną i dojdzie jeszcze do nas kilku wartościowych zawodników.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2004
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No no no gdyby ściagnać Gruszke Szczerbaniuka, Gołaśa oraz utrzymać Ignaczaka Bąkiewicza i Stelmacha nie wspominajac o Wlazłym to medal złoty byłby teorytycznie juz formalnością.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    No no no gdyby ściagnać Gruszke Szczerbaniuka, Gołaśa oraz utrzymać Ignaczaka Bąkiewicza i Stelmacha nie wspominajac o Wlazłym to medal złoty byłby teorytycznie juz formalnością.
    Na szczescie to sport i tu nie ma formalnosci. Mecze o brazowy medal nic Was nie nauczyly? Co do Igly i Stelmacha to sprawa jest jasna. Pojda za kasa. Czy to Olsztyn, czy Belchatow to dla nich bez roznicy.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nikt widzę nie dodaje żadnych newsów transferów o Skrze Bełchatów. To ja sobie pozwole na artykuł z GW.

    Prezes i trener Skry omówili politykę transferową klubu. Co ustalili? Ofertę pracy w Bełchatowie dostanie Piotr Gruszka, jeden z najlepszych polskich siatkarzy


    Gruszka występował w poprzednim sezonie we francuskim Tourcoing. Niedawno oświadczył, że ma zamiar wrócić do Polski. Na propozycje nie musiał długo czekać, bo od razu zgłosiły się Ivett Jastrzębie Borynia i PZU AZS Olsztyn. Skra nie zdradzała swoich planów. Do wczoraj, kiedy prezes Edward Maruszak spotkał się z trenerem Ireneuszem Mazurem. - Potwierdzam, chcemy Gruszkę - zdradził "Gazecie" prezes. - Jesteśmy w stanie zapłacić mu tyle, ile zarabiał we Francji.

    Trener Mazur jest ostrożny, jeśli chodzi o ten transfer. Twierdzi, że inne kluby też będą robić pod niego podchody, a siatkarz podpisze umowę dopiero w ostatniej chwili. - To świetny zawodnik - opowiada szkoleniowiec. - Niektórzy widzą go jako atakującego, ale to przede wszystkim znakomity przyjmujący. Trener, który będzie miał go do dyspozycji, będzie szczęściarzem.

    Gruszka jest mistrzem Europy (1996 rok) i świata juniorów (1997). W Polsce największe sukcesy odnosił z AZS Częstochowa, później grał we Włoszech i we Francji.

    Nie tylko z Polski

    Działacze Skry nie rezygnują z pozyskania środkowych Roberta Szczerbaniuka (Mostostal Kędzierzyn) i Arkadiusza Gołasia (Pamapol AZS Częstochowa), ale rozglądają się także zagranicą. Największe wrażenie zrobił na nich Jan Štokr, siatkarz Chance Odolena Voda, od soboty mistrza Czech. Ma 207 cm wzrostu, a w poprzednim sezonie wystąpił na turnieju Pucharu CEV w Bełchatowie.

    - Chcemy sprowadzić wspomnianych siatkarzy, tyle że są to na razie nasze życzenia - mówi Mazur. - By doszło do podpisania umowy, konieczna jest zgoda obu stron. A zawodnicy będą zwlekać do samego końca, żeby podbić cenę.

    Wciąż nie wiadomo, gdzie zagra w przyszłym sezonie Krzysztof Ignaczak. Przypomnijmy, że bełchatowskiego libero chce PZU AZS. Wicemistrz Polski już zaproponował mu warunki kontraktu. Zrobiła to także Skra, ale zawodnik nie dał jeszcze konkretnej odpowiedzi. Mimo to działacze już przygotowują się na odejście Ignaczaka. Jednym z rozwiązań jest sprowadzenie z Olsztyna Pawła Kucińskiego, który w rankingach wcale nie ustępował Ignaczakowi. Bełchatowianie przyglądają się również Adrianowi Dyżakowskiemu z AZS Politechniki Warszawa oraz Sergijowi Seredzie, reprezentantowi Ukrainy.

    Teraz kadra

    Gruszka, Szczerbaniuk i Gołaś przebywają na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Szczyrku przed turniejem kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich. Razem z nimi trenuje m.in. pięciu bełchatowian - Ignaczak, Mariusz Wlazły, Michał Ruciak, Michał Bąkiewicz i Andrzej Stelmach. - Nasze plany transferowe zostaną zweryfikowane po turnieju w Porto - mówi Edward Maruszak. - Chcemy zamknąć naszą kadrę jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań do nowego sezonu.
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No widze, że działacze SKRY nie próżnują i szukają poważnych wzmocnień. Ale gdyby przyszedł Gruszka to Bąkiewicz lub Ruciak musiał by siedzieć na ławce no, ale nie wyjdzie to nikomu na złe napewno. Najważniejsi są teraz oczywiście środkowi i to raczej na nich powinni się skupić działacze SKRY. Gdyby nie przyszli do nas Gołaś i Benek to opcja ze Stokrem też jest dobra. Widziałem go na pucharze CEV i zrobił na mnie dobre wrażenie. Bardzo dobrze prezentował się też rozgrywający Odoleny Jakub Rybnicek. Wyróżniał się charakterystycznymi długimi włosami i do tego jeszcze bardzo dobrym rozegraniem. Bradzo dobrze przyśpieszał gre, ale jego grużyna nie umiała tego wykorzystać. Nie bałbym się użyć stwierdzenia, że jest lepszym zawodnikiem niż Stelmach.

    Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Figo sprostuje cie troche:
    Rozgrywający o którym mówisz nazywa sie Michal Masny i jest niski i krótko obcięty.
    Atakującym jest Jakub Rybnicek z długimi włosami.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Figo sprostuje cie troche:
    Rozgrywający o którym mówisz nazywa sie Michal Masny i jest niski i krótko obcięty.
    Atakującym jest Jakub Rybnicek z długimi włosami.
    Fasktycznie masz rację :D, ale celowo nie chciałem nikogo wprowadzić w błąd :D

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Igła w SKRZE przez kolejne 3 lata !!!

    Jak poinformował nas przed kilkoma minutami menadżer SKRY – Pan Konrad Piechocki – Krzysztof Ignaczak podpisał 3 letni kontrakt ze SKRĄ Bełchatów. Kibice SKRY na pewno odetchną z ulgą, bowiem wiele mówiło się o odejściu Krzyśka do Olsztyna. Na szczęście popularny Igła zdecydował się pozostać w Bełchatowie, z czego niezmiernie się cieszymy.
    O kolejnych krokach transferowych Naszej SKRY będziemy informować na bieżąco.

    www.skra.pl

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to należy sie tylko cieszyć :) Igła zdecydował się podpisać 3 letni kontrakt ze SKRĄ, z czego wszyscy kibice bełchatowskiej SKRY niezmiernie sie cieszą. Czekamy teraz na dalesze kroki działaczy SKRY.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skład SKRY wygląda na razie tak :):

    Rozegranie
    B.Neroj, ???

    Przyjęcie
    ???, ???, ???, ???

    Środek
    D.Szulik, ???, ???

    Atak
    M.Wlazły, ???

    Libero
    K.Ignaczak

    Pada dużo nazwisk na te pozycje, są jeszcze zawodnicy z ubiegłego sezonu, z niektórymi SKRA na pewno przedłuży konktrakt. Trzeba czekać :)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aaaa super!! strasznie sie cieszę, że Igła zostaje w Bełku. Wie ktoś cokolwiek na temat losów Stelmacha??? mam wielką nadzieję, ze On również pozostanie w bełchatowskiej drużynie....

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aaaa super!! strasznie sie cieszę, że Igła zostaje w Bełku. Wie ktoś cokolwiek na temat losów Stelmacha??? mam wielką nadzieję, ze On również pozostanie w bełchatowskiej drużynie....

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2004
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JEEEEEEEEEEEEEJEJEJEJEJEJEJE IGŁA IGŁA IGŁA SKra SKRA EKS...

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli ktoś wie kto ma przyjść bądź odejść ze Skry Bełchatów niech pisze włąśnei w tym temacie. Myśle że Igła i Bąku zostaną jednak w Skrze ponieważ nie sądze żeby znalazł sie klub który dałby im więcej kasy :)
    KP POLSKA ENERGIA SOSNOWIEC... O ILE KARDAS NEI SCIAGNIE ,,DOBRYCH" ZAWODNIKOW Z NIEMIEC...

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    461
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...&news_id=33982

    pieniadze to nie wszystko.
    pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    „Na 100 procent nie zmienię klubu. Porozumiałem się już z szefami klubu z Bełchatowa. Pieniądze to nie wszystko, liczy się też sentyment i inne sprawy, o których na razie nie chcę mówić” – oznajmił Krzysztof Ignaczak.
    Hahaha i kto to mówi?? Pan Sianko!!
    Z jakiego powodu odszedł w zeszłym sezonie z AZS do Skry?? Ano z takiego że dostał dużo więcej kasy. A teraz gada że dla niego pieniądze to nie wszystko. liczy sie sentyment. Już by sie tak nie ośmieszał przed całą Polską.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie też bardzo rozbawił tą wypowiedzią!! Naprawde ten facet jest żałosny...

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    elooo wszystkim :* ciągle nie chce mi sie wierzyc ze panigiełka zagra gdzieś dłużej niz 1 sezon.. to poprostu NIESAMOWITE! a tak serio nie wiele mnie to interesi niech se idzie gdzie chce i zmienia klubu ile chce do jastrzębia raczej nigdy nie przyjdzie z resztą nikt sie o niego nie bije..
    Wójcik mistrzem!.. Wójcik radzi!.. Wójcik NIGDY NAS NIE ZDRADZI :)
    ok.. to by bylo na tyle. pozdro dla wszystkich.. i niech mi ktos powie kiedy mecz w radlinie!! :)

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "PIENIADZE TO NIE WSZYSTKO!!!LICZY SIE SENTYMENT!!!"

    haha jaki sentyment???po sezonie czuje sie nagle tak przywiazany do klubu..oooo normalnie wzruszylem sie!!!

    heh ....co za czlowiek!
    a tak poza tym-coz...co jak co,Igla jest najlepszym libero u nas,wiec tylko pozytywnie dla skry

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chcę tu bronić Ignaczaka, bo nie ładnie postąpił z Czewą, nas też w swoim czasie wykiwał, ale może akurat w Bełchatowie poczuł się naprawde dobrze, moze przemyslał pewne sprawy i rzeczywiście chce gdzies zakotwiczyć na dłużej. Ale ktoś (nie powiem kto;]) chyba nie może przebolec, ze jakiś zawodnik mógł się przywiązac do innego klubu niz AZS.
    Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Igła myślał, że wypowiadając te słowa zmaże swój dotychczasowy wizerunek. "Liczy się sentyment..." śmieszne jest to, że jeszcze jakiś tydzień temu w wywiadzie dla jednej z gazet przyznawał, że jego rozmowy z Olsztynem są na bardzo zaawansowanym szczeblu. I nagle w duszy Krzyśka wzbudził się duch przywiązania do bełchatowskiej ziemi :P
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    461
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W dzisiejszym przegladzie sportowym, jest o tym wzmianka.
    No i jest podane, ze: menedzer Pan Piechocki z bolem przyznaje ze Igla dostal podwyzke.
    No i wszytsko jasne, sentyment do Belchatowa :P
    pzodrawiam

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    menedzer Pan Piechocki z bolem przyznaje ze Igla dostal podwyzke.
    sentymentalna podwyzka!!! wiecie,co mnie najbardziej wkurza-przynamniej mowilby wprost,nienawidze takiego zaklamania!!!
    pozdr

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie dajcie sobie już spokój, raz go skomentowaliście , przywitaliście na meczach według siebie...., skończcie ten temat. Nie ma sensu. Czy tego ktoś chce czy nie gra w Bełchatowie przez kolejne 3 lata. Lżej wam jak ciągnięcie cały czas tę samą gadke, że on taki i taki?? Skupmy sie na reprezentacji. Sorry ale temat Igły i jego postępowań jest ciągnięty do obżygania !!! A taką gadką jeszcze nikt nigdy nic nie zyskał !!!!!!! Pozdro

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bezsensowna kłótnia, ale jedno wiem: ludzie się zmieniają :D:D:D:D:D:D A tak na serio to się ciesze, że Igła został w Bełchatowie.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co sie mówi w Bełchatowie na temat Benka bo ma tez do was zawitac

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli zostanie STELMACH i przybędzie BENEK to ja osobiście bedę uszczęśliwiona :D jesli chodzi o Igłę to nie wnikam w tę sprawę bo że tak powiem kompletnie nie jestem w nią zaangażowana ani emocjonalnie jak kibice AZSu ani wiedzą bo nie wiem czy to prawda czy nie wiem natomiast jedno.. bardzo się cieszę że IGŁA zostaje w Skrze :D

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co sie mówi w Bełchatowie na temat Benka bo ma tez do was zawitac
    Na temat Benka nikt narazie nie rozmawia, bo klub utrzymuje w tajemnicy zawodników z którymi rozmawia. Ale jednego jestem pewien: Benek musi w tym sezonie odejść z Mostostalu, bo tam już raczej nic, więcej nie osiągnie.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jesli chodzi o Igłę to nie wnikam w tę sprawę bo że tak powiem kompletnie nie jestem w nią zaangażowana ani emocjonalnie (...) wiem natomiast jedno.. bardzo się cieszę że IGŁA zostaje w Skrze :D

    hahaha roxie faktycznie W OGÓLE nie jestes zaangazowana w ta sprawe :)

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jestem ponieważ po pierwsze kibicuje drużynie z Bełchatowa, po drugie na Igłę patrzę pod kątem tego że jest świetnym zawodnikiem, nie wiem co się zdarzyło w Czewie a dokładniej wiem tyle co przeczytałam w internecie od kibiców Azsu i nie stawiam się po żadnej stronie bo znam tylko tę kibiców AZSu, a napisałam że się cieszę iż Igła zostaje w Skrze własnie z powodu pierwszego i drugiego...

    Mój kontakt z nim ograniczył sie do kilku słów po kilku meczach i zapamiętałam go jako fajnego i sympatycznego faceta i nie mam powodów żeby to zdanie zmieniać...

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy to prawda, że Michał Ruciak zmienia pracodawcę ??

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy to prawda, że Michał Ruciak zmienia pracodawcę ??
    Skąd masz takie informacje Knopfler ?? Ruciak jest dla mnie priorytetem, bo tylko dzięki niemu SKRA miała oblicze drużyny młodej i walczącej. Grał najrówniej z całego zespołu i to o niego zapiegałbym na pierwszym miejscu.


  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2004
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szybko się domyślasz Marcinie

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy to prawda, że Michał Ruciak zmienia pracodawcę ??
    również to słyszałem ......
    czyli prawdopodobnie odejdzie Ruciak i Bąkiewicz trzon przyjęcia , ale przyjdzie Gruszka nom napewno bedzie ciekawie ....

    Pozdro

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj... mam jednak nadzieję, że Skra zrobi wszystko aby zatrzymać u siebie Ruciaka i Bąka...

    Z tych 3 wypozyczonych z Czewy z tego co wiem na razie na pewno zostaje Igła i Stelmach którzy podpisali 3-letnie kontrakty... oby Bąku do nich dołączył bo szkoda byłboy tak dobrego zawodnika np. kosztem Gruszki moim zdaniem...

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    gruszka

    Jest praktycznie przesądzone, że już dziś kontrakt z czwartym zespołem PLS podpisze kolejny reprezentant kraju, Piotr Gruszka. To będzie prawdziwy hit transferowy!

    Gruszka ostatnio występował we francuskim Tourcoing Lille Metropole, a wcześniej grał w: Padwie, Cagliari, Trieście.

    Więcej szczegółów w "Przeglądzie Sportowym"
    cytat z onetu widze ze skra buduje bardzo mocny zespol

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •