Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 361

Wątek: Co słychać w Bełchatowie

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Benek&Gruszka IN, Rucian &Bąkiewicz out.ukontentowani?zalad o piwko

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Benek, Gruszka, Bąkiewicz, Ruciak, cholera wie kto jeszcze a medalu nadal nie będzie :P hehe

    Cóż, taka kolej rzeczy, szkoda bo przydałby się w Częstochowie taki zawodnik jak Piotrek. Pozdr.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli Gruszka podpisze kontrakt, a w jego ślady pójdzie Benek to niezła ekipa będzie. Jeszcze jak zostanie Ruciak i Bąku to mamy pół kadry w Bełchatowie :D.

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli Gruszka podpisze kontrakt, a w jego ślady pójdzie Benek to niezła ekipa będzie. Jeszcze jak zostanie Ruciak i Bąku to mamy pół kadry w Bełchatowie :D.
    Jak przyjdzie Gruszka to Bakiewicz albo Ruciak odejdzie.

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ja jako kibic Skry wyrażam swoje niezadowolanie... wolę aby w klubie zostały Michały niż przyjść miał Gruszka... :P

    Za to Benek byłby świetnym nabytkiem Bełchatowa :)

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i przesądzone... www.wp.pl

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To którego z pary Bąkiewicz/Ruciak zostanie "spuszczony" na mieliznę ! bo nie wierzę, że któryś z nich będzie chciał być rezerwowym ! A tak w ogóle, to ruch transferowy w naszej lidze rozpocznie sie na dobre jak dojdzie jeszcze do 2-3 znaczących transakcji. Narazie wiemy, że Kadziewicz odchodzi z Olsztyna a Grucha być może podpisał lub podpisze kontrakt z Bełchatowem. Jak jeszcze odejdzie Benek z Mosto, może Gołaś ( gdzieś tam sobie ), Olejniczak ( być może do Mosto). Spowoduje to nieuchronną lawinę przetasowań bo np. jak Benek wybierze Skrę to kto z niej wyleci ; Wnuk, Nowik, Szulik a jak wybierze Olsztyn to co AZS zrobi - poza Grzybem - z Kowalczykiem i Możdżonkiem ? Taka sama sytuacja będzie miała miejsce na innych pozycjach i w innych klubach. Co do Gruszki i hitu transferowego ! Dla mnie hitem transferowym to był Gruszka ale 10 laT temu. Wtedy też miał przyjść do Mosto ale wybrał Cz-wę. Jak wiemy od tego czasu Mosto zdobyło to co zdobyło a Grucha ? Tułał sie po przecietnych klubach włoskich i francuskich by wrócić do kraju, chociaż jak na naszą ligę to jest to napewno dobry zawodnik.

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2003
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie obraził bym sie jak by Ruciak przeszedł do Jastrzębia

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bąkiewicz raczej wyląduje w Olsztynie ...
    z tego co wiem

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    albo w innym AZSie :)
    Osobiscie poza pieniedzmi jest pare powodow ktore Michał bedzie bral pod uwage przed ewentualnym transferem do innego klubu. Mozliwe ze zostanie w Belchatowie... mozna strzelac. AHA w poprzednim sezonie Michal w wywiadzie dla Zycia... powiedzial, ze z oferty z Kedzierzyna nie skorzystal bo pewnych rzeczy sie nie robi. za to cenie tego zawodnika. kto wie moze Michał wroci do czestochowy fajnie by bylo :)

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nowe kontrakty w EKS SKRA

    Jak poinformował nas menadżer Naszej SKRY - Pan Konrad Piechocki, dziś po godzinie 14.00 podpisano kontrakty z dwoma siatkarzami, którzy w przyszłym sezonie reprezentować będą barwy energetycznego klubu. Pierwszym z nich jest Piotr Gruszka, wielokrotny reprezentant Polski, grający na pozycji przymującego. Ostatnio Piotr występował w Tourcoing VB Lille Metropole. Jest to niewątpliwie potężne wzmocnienie Naszej SKRY, gdyż Piotr uznawany jest za solidnego i grającego na równym wysokim poziomie zawodnika.
    Również dziś, 2-letni kontrakt ze SKRĄ podpisał Andrzej Stelmach, który grał w SKRZE w poprzednim sezonie.

    Podsumowując, skład SKRY Bełchatów na tą chwilę wygląda następująco:
    Andrzej Stelmach, Krzysztof Ignaczak, Piotr Gruszka, Dariusz Szulik, Mariusz Wlazły i Bartek Neroj.

    O kolejnych ruchach transferowych będziemy informować na bieżąco.

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A więc jednak.... powiem szczerze , ze (nie umniejszając umiejętności Piotrkowi Gruszce) wolałabym w pierwszej szóstce Skry w przyszłym sezonie oglądać Ruciaka i Bąkiewicza... a tak którys z nich niestety albo będzie grzał ławę albo co gorsza pożegna się z drużyną :(

    Natomiast fakt podpisania przez Stelmacha kontraktu dwuletniego ze Skrą cieszy mnie niezmiernie :):) Gruby nie mogłeś podjąć leszej decyzji :)

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak narazie to jest ich sześciu, w tym dwóch rozgrywających. Na wyjściową szóstke wystarczy !

  14. Powrót do góry    #59
    Początkujący
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem po co skrze gruszka przeciez mieli Ruciaka i Bąkiewicza. Dla mnie to Gruszka jest mniej wartościowszym siatkarzem niż Ruciak i Bąkiewicz a tak ktoś z tej dwójki odejdzie... może do Olsztyna?? Bardzo bym tego chciała ale jeszcze bardziej bym chciała żeby obydwaj prześli do Olsztyna...ale to chyba marzenia...poczekamy zobaczymy

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Siła pieniądza jest olbrzymia. Gratuluję Skrze zakupu.
    Ale nie dajcie sobie zabrać młodych talentów typu Ruciak, Bąkiewicz.
    Prowincjonalny nie tak dawno klub może niedługo stać się naszą wizytówką. Jestem pod wrażeniem, teraz trzba tylko złota, bo jak nie to.............

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prowincjonalny nie tak dawno klub może niedługo stać się naszą wizytówką. Jestem pod wrażeniem, teraz trzba tylko złota, bo jak nie to.............
    fifok co miałeś na myśli mówiąc prowincjonalny ?? To, że SKRA jest z Bełchatowa czy to, że wcześnie nie grała w pierwszej lidze ??

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach

    Figo

    Miałem na myśli to: "klub do niedawna nieznany i bez sukcesów" i nie miałem zamiaru nikogo obrażać.
    Cofnij się 4,5 lat wstecz - co by powiedział wtedy zwykły śmirtelnik o klubie z Bełchatowa.
    Pozdro

  18. Powrót do góry    #63
    Początkujący
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem pod wrażeniem, teraz trzba tylko złota, bo jak nie to.............[/quote]
    bo jak nie to co??..... jak nie zdobędą złota takim składem to przestaniesz być ich kibicem?? jeżeli tak zrobisz to będzie znaczyło że kibujesz tylko skrze jak odnosi sukcesy a jak bedzie chwila słabości to odrazu wyprzesz sie że im kibicowałeś??

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach

    agatha

    Jestem pod wrażeniem, teraz trzba tylko złota, bo jak nie to.............
    --------------------------------------------------------------------------------


    bo jak nie to co??..... jak nie zdobędą złota takim składem to przestaniesz być ich kibicem?? jeżeli tak zrobisz to będzie znaczyło że kibujesz tylko skrze jak odnosi sukcesy a jak bedzie chwila słabości to odrazu wyprzesz sie że im kibicowałeś??
    Jesteś od niedawna na forum , możesz nie wiedzieć ale jestem kibicem AZS Częstochowa, a to niedokończone zdanie miało sugerować pewne problemy w przypadku braku sukcesu w nadchodzącym sezonie
    Pozdro

  20. Powrót do góry    #65
    Początkujący
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w takim przypadku zwracam tobie honor...:) ale to i tak dotyczy tych innych antyfanow ktorzy jak ich ulubiony klub odnosi sukcesy to jest wszystko wporząsiu a jak przyjdzie chwila słabości to odrazu zmieniaja o nich zdanie i wyzywaja od takich i owakich
    ___________________
    Wielkie Pozdro

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2004
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miałem na myśli to: "klub do niedawna nieznany i bez sukcesów"
    Jak to bez sukcesów???? A brązowy medal??? I wtedy Skra była beniaminkiem... To nie sukces??

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Miałem na myśli to: "klub do niedawna nieznany i bez sukcesów"
    --------------------------------------------------------------------------------



    Jak to bez sukcesów???? A brązowy medal??? I wtedy Skra była beniaminkiem... To nie sukces??
    Ja nie uważam tego za sukces, może bardzo dobry wynik właśnie ze względu na miano beniaminka.
    Poza tym w owym czasie dominowała Galaxia i Mostostal, a o 3 miejsce biło się kilka równorzędnych wtedy drużyn. Sukcesem wówczas nazwałbym wejście do finału Skry.

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2004
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie uważam tego za sukces, może bardzo dobry wynik właśnie ze względu na miano beniaminka.
    Poza tym w owym czasie dominowała Galaxia i Mostostal, a o 3 miejsce biło się kilka równorzędnych wtedy drużyn. Sukcesem wówczas nazwałbym wejście do finału Skry.
    Wiesz kazdy ma swoje poglądy...

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluję wam Piotrka Gruszki, po co on wam jest potrzebny tego nie wiem...(chyba tylko po to aby wybić młodych przyjmujących ze składu). Powinniesice podpisywac kontrakty ze środkowymi a nie z przyjmującymi!!!. Na bank z Bełchatowa odejdzie ktoś z 2 młodych (Ruciak, Bakiewicz), ja bym się na waszym miejscu martwił o to, aby nie odeszli oboje...
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W ktorejś z dzisiejszych gazet przeczytałem, że niemal na bank jest przyjście do Bełchatowa Dacewicza. Gdyby tak sie stało to ktoś z trójki Wnuk, Nowik, Szulik bedzie musiał odejść. Stawiam na tego pierwszego. Raczej na bank odejdzie też ktos z dwójki Bakiewicz/Ruciak a może i obydwaj. Jak widać z powyższego ( gdyby pozostał Bąku ) bedziemy mieli AZS Częstochowę bis w Skrze Bełchatów ( Stelmach, Ignaczak, Bąkiewicz, Dacewicz, Kalnis ?) uzupełnioną młodzieżą ( Wlazły, Ruciak ). I jeszcze jedno. W ubiegłym roku móiono o dream teamie w Olsztynie. Ściągnieto Papkego, Gume, Śmigla, byli juz tam Kadziewicz, Grzyb, Siebeck. Jakos ten dream team nie zawojował Polski ( jedynie, albo aż v-ce mistrzostwo kraju ) i nie zanosi sie na to aby miał to uczynic w tym roku. Podobnie będzie ze Skra, tym bardziej, że dowodzi nią IM. Jakos tak dziwnie sie składa, że druzyny które w tej chwili robią najwiecej szumu transferowego mówią, ze ich celem na nadchodzący sezon nie jest wcale walka o złoto. Tak mówi m.in. - chyba Prezes Skry - który stwierdza, w tym roku było 4 miejsce to w nadchodzącym sezonie chcemy zdobyc medal ( oczywiście przez skromność nie dodaje że złoty - bo później by sie musiał tłumaczyc, że nie osiągnął celu ). A z taką ekipą poprostu nie wypada nie grac o złoto !

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dacewicz w Skrze? nooooooooo jedna dobra wiadomość dzisiaj :)

    Co do wypowiedzi wacoo na temat po co nam Gruszka to powiem ci szczerze że sama się nad tym zastanawiam bo szczerze wolałabym aby Ruciak z Bąkiewiczem zostali.. a w ogóle to wklejam Wam tu zdjęcie z wczorajszego podpisywania kontraktów przez Stelmacha i Gruszkę :):):)


  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W ubiegłym roku móiono o dream teamie w Olsztynie.
    tak mowiono serio? jestem z olsztyna, i jakos nie dotarly mnie takie sluchy? za to slyszalam i to setki razy ze warunkiem jest medal?


    Jakos ten dream team nie zawojował Polski ( jedynie, albo aż v-ce mistrzostwo kraju )
    zapewniam Cie ze to AZ vice mistrzostwo Polski.tym bardziej za takim przyjeciem.i czy dla Ciebie liczy sie tylko ZŁOTO jako "zawojowanie Polski"?

    i nie zanosi sie na to aby miał to uczynic w tym roku
    a zanosilo sie na to ze CZewa bedzie miala braz? a zanosilo sie na zloto Jastrzebia? poza tym zdaje sie nie wiesz kiedy do olsztyna przybyli Papke i Zagumny. i tez sie na to nie zanosilo.
    ps. nie tylko polskimi zawodnikami zyje liga polska


  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zibibobi
    Akurat "szumu" to Skrze bym nie zarzucał. Jak dotąd podpisali już 3 konkretne kontrakty i wygląda, że mocno przymierzają się do kolejnych. Na miano szumu, to bardziej zasługują działania np. Mostostalu :)

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z moich osobistych informacji wynika, żę zapowiada się spora przeprowadzka zawodników bełchatowskich do ... Olsztyna. Narzie nie powiem nic wiecej...
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z tego co gdzies czytalem,to Ruciak podobno zostaje w Belchatowie,za to transer Bakiewicza do Olsztyna jest bardzo prawdopodobny...Czestochowe na niego nie stac :(

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wacco przeciez wiemy ze chodzi o Bąkiewicza i Ruciaka .... :)

    Pozdro

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O Bakiewiczu tez slyszalem, ale oby te nowinki z Nowikiem sie nie sprawdzily, bo srodek Olsztynowi to sie pogroszy...

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wacco przeciez wiemy ze chodzi o Bąkiewicza i Ruciaka ....

    Pozdro
    Panters obyś się nie przeliczył...:)
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wacoo nie strasz mnie tym Nowikiem... :>

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nowik w Olsztynie?? no cóż nie powiem... jakos przeprzykro mi nie będzie :P

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A nam wesoło...

    O tym pisała coś Olsztyńska, dokładnie nie pamiętam ale jakies przebłąkiwania takie. Reszta Bełchatowian podpisała kontrakty, więc zapewne o Nowiku wacoo mowi...

    Liczę mimo wszystko, ze to tylko plotki...

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakby Nowik odszedł do Olsztyna to SKRA musiałaby kupić dwóch wartościowych środkowych. Z super szybkim i zdobywającym regularnie punkty z zagrywki Radkiem Wnukiem, możemy jedynie walczyć w lidze o miejsca 3-4. Już nawet Nowak jest zwinniejszy.

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Dacewicz to przepraszam na jakiej pozycji gra? bo mnie się gdzies obiło, ze środkowym jest :D a jego transfer do Skry jest prawie przesądzony...

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Dacewicz to przepraszam na jakiej pozycji gra? bo mnie się gdzies obiło, ze środkowym jest a jego transfer do Skry jest prawie przesądzony...
    Znacznie bardziej wolałbym Gołasia lub Szczerbaniuka. Dacewicz to zawodniik kontuzjogenny i może się zdarzyć, że będzie przez pół sezonu leczył kontuzje.

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli tak się stanie , że Dacewicz przyjdzie do SKRY, to pozostanie nam sie modlić aby nie odnosił kontuzji. Dacek w formie potrafi zdemolować Hale, chyba nikt nie ma takiego ataku z krótkiej jak on, chodzi o siłe oczywiście. Blok też niczego sobie. Ale wiadomo, że często łapie urazy, oby tak jego zła passa zakończyła się przy ewentualnym transferze do SKRY.
    Kibicom z Olsztyna radziłbym troszke poczekać, pamietacie co było z Ignaczakiem?? oraz innymi zawodnikami w tamtym sezonie? Dopóki kontrakty nie zostaną podpisane nie ma co przesądzać!!!

    Powiem wam coś, Adaś Nowik jak jest w formie a takiej był u nas dopóki nie odniósł przykrej kontuzji, nie było leszcza na niego. Czeste bloki, atak może nie ekstra silny, ale kończył piłki a to jest chyba najistoniejsze!!!
    Moje osobiste życzenie by zaczął grać Darek Szulik, możliwości ma przeogrmne, potwierdzał to jak tylko go Irek wpuszczał, ale cóż...
    Chciałbym aby ten środek został... z tym że w pierwszej szóstce na pewno Szulik, a na drugim miejscu ten, który bedzie w lepszej formie

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niewątpliwie Szuler powinien grać zdecydowanie częsciej. Jest młody i bardzo dynamiczny. Niejednokrotnie udowadniał, że nieprzypadkowo trafił do SKRY. Zgodzę sie z Elwiernesem, że Darek powinien grać częściej, bo wnosi do gry, a zwłaszcza na środek wiele świeżości. Poza tym, też nie jestem wielkim entuzjastą zmiany środka w SKRZE. Zarówno Adam jak i Radek to dobrzy środkowi, niestety też nękani kontuzjami. Zresztą będzie co ma być, ale ja bym środka nie ruszał.

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W trakcie sparingów kadry i nawet w Sosnowcu Dacek nieźle całkiem spisywal sie na boisku. Może nalezy zacząć wierzyć że co złego to ma za sobą? ja baradzo chciałabym aby tak było bo uważam ze jest wartościowym zawodnikiem.

  43. Powrót do góry    #88
    Początkujący
    Dołączył
    27-11-2002
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W jedenej z ogolnopolskich gazet czytalem ze po powrocie z Portugali kontrakt z Bełchatowem podpisze Dacewicz.
    Bełchatów mistrza nie zdobyl to znowu skupuja zawodników zobaczymy czy czasem historia sie nie powtórzy :P

  44. Powrót do góry    #89
    Początkujący
    Dołączył
    04-02-2004
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nic nie da sprowadzenie Gruszki czy innego dobrego zawodnika...Zmienić musice trenera...Co z tego, że będziecie mieć świetnych zawodników...W tym sezonie też mieliście dobry skład, stawiano Wasz zespół w gronie faworytów do MIstrzostwa Polski...I co skończyło sięna czwartym miejscu...Przegraliści miejsce na pódle z Częstochową,której nikt nie dawał szans na stawienie oporu takim potentatom jak Skra, Sosnowiec, Olsztyn...Właśnie przykład Cześtochowy i Mistrza Polski z Jastrzębia pokazuje jak ważną role ma trener...Przecież nikt nie stawiał na to że klub ze Śląska zostanie mistrzem...Nie ma tam przecież znanych nazwisk, kilku z nich było w kadrze Polski...Trener Prielożny potrafił tak ustawić zespół, że wygrał całą ligę...Może pora pomyśleć nad nowy trenerem w Skrze, który będzie umiał wykorzystać możliwośći poszczególnych zawodniow, a nie zaspokajał swoje potrzeby nowy znanymi siatkarzami...Bo nazwiska nie grają...

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak prawde mowiąc to Gruszka dla Bełchatowa nie jest wielkim wzmocniem. Przeciez Bełchatów miał najlepsze przyjecie w lidze a akurat ten element u Piotrka szwankuje a jesli chodzi o atak to w Skrze jest Wlazły ktory jest chyba teraz najlepszym w Polsce zawodnikiem na tej pozycji. Cos mi sie zdaje ze ten zakup to kolejne widzimisie pana Mazura.

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •