Strona 12 z 19 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 825

Wątek: Insane Speedway cz. 1 i 2

  1. Powrót do góry    #496
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!

    qfir: Ja jednak wolę mniej drastyczne metody zdobycia tego kodu ;-))))))
    Przygotowuję stronę www, na której będę zbierał podpisy fanów gier żużlowych pod listami otwartymi do Ich Autorów o udostępnienie kodów źródłowych tych gierek. Dla każdej znanej gierki żużlowej (manager Walczaka, MZ Manskich, Insane Speedway 1 i 2, Zuzel 200x-kreski, Manager Sasha,Zuzel-Skiera) znajdzie się Koordynatora, który będzie próbował skontaktować się z Autorami gierki i prowadził z Nimi negocjacje....

    Mam prawie gotowe skrypty php do tej strony www, również mam serwer na którym będe to mógł hostować.... Potrzebni są tylko Koordynatorzy i jakiś Grafik, który mógłby pomóc w tworzeniu szaty graficznej strony.....

    Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany projektem, czekam na kontakt - mój nr. gadu-gadu jest w moim profilu :-)
    Może ta inicjatywa spowoduje, że chociaż kilku Autorów udostępni źródła gierek żużlowych i pomoże to je rozwijać przez większą ilość programistów??

    //edycja

    aof: Ja postaram się podjąć modyfikacji źródeł, jeśli jakieś zdobędziemy... Już próbowałem stworzyć kiedyś gierkę żużlową od zera, jednak na to jestem za mało wytrwały i doświadoczony - jednak powinioenem sobie poradzić z modyfikowaniem instniających gierek.... Udało mi się zdekompilować kod żużla Walczaka i wprowadziłem regulamin na rok 2004 do tej gierki, więc jakieś doświadczenie w tym mam :-D
    Pozdrawiam!

  2. Powrót do góry    #497
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    (...)Udało mi się zdekompilować kod żużla Walczaka i wprowadziłem regulamin na rok 2004 do tej gierki, więc jakieś doświadczenie w tym mam
    wiec moze sprobowalbys zdekompilowac IS2? :D

    ja moglby ci pomoc zrobic skrypty php do stronki ,ale skoro juz je masz to trudno, a co do grafiki to moge ewentualnie jakas prosta animacje we flashu zrobic, ale raczej nie umiem ladnie malowac na kompie

  3. Powrót do góry    #498
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!

    qfir: Niestety, żużel Walczaka był pisany w Fox Pro, gdzie w kodzie wykonywalnym znajdują się wszelkie informacje potrzebne do dekompilacji, jak np. nazwy zmiennych, więc jest dużo narzędzi do dekompilowania programów napisanych w Fox Pro.... Insane Speedway jak przypuszczam jest napisane w C/C++ co wyklucza tego typu dekompilowanie...... Jeśli chodzi o skrypty php, mam system newsowy do stronki, jescze muszę napisać skrypt do zbierania podpisów pod listami otwartymi :-D

    Pozdrawiam!

  4. Powrót do góry    #499
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :D

    Mariuszstr a mozesz udostepnic tego managera walczqaka ?

  5. Powrót do góry    #500
    Początkujący
    Dołączył
    23-08-2004
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no mam ta gierke jest super wlokniarz w 2 lidze i to mi sie tylko nie podoba ale zeby wygrywac trzeba umiec opcje specjalne i kup mezc tak jest najlatwiej ale uczciwie tez mozna tylko trzeba uwazac bo przeciwnicy moga przekupywac

  6. Powrót do góry    #501
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Jeśli chodzi o skrypty php, mam system newsowy do stronki, jescze muszę napisać skrypt do zbierania podpisów pod listami otwartymi :-D

    Pozdrawiam!
    Nie prościej zrobic po porstu system newsow z komentarzami? I komentarze to beda podpisy :)

    Pzdr
    Bnj

  7. Powrót do góry    #502
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no mam ta gierke jest super wlokniarz w 2 lidze i to mi sie tylko nie podoba ale zeby wygrywac trzeba umiec opcje specjalne i kup mezc tak jest najlatwiej ale uczciwie tez mozna tylko trzeba uwazac bo przeciwnicy moga przekupywac
    Hehe Marcin13 nad Twoim postem trzeba sie zastanowic i to pozadnie co chciales napisac:P no ja do tej pory niewiem co chciales przekazac:P ale OK :D
    A to nieumiesz wygrywac meczu bez przekupstwa sedziego lub przeciwnikow ? Moze sproboj chociaz raz nawet nieprobowac przekupstwa wystaw sklad i jedz mecz :) po co ma sie tracic kase a chyba najlepiej jest grac bez zadnych "wspomagaczy".
    No ale jak "umiesz opcje specjalne" no to juz nie wiem co powiedziec hehe

    narUNIA:P

  8. Powrót do góry    #503
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2004
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mariuszstr - fajnie by było gdybyś tego menadżera Walczaka udostępnił o ile go masz. Bo z tego co pamiętam to fajna gra była tyle że przestarzała:(

    no mam ta gierke jest super wlokniarz w 2 lidze i to mi sie tylko nie podoba ale zeby wygrywac trzeba umiec opcje specjalne i kup mezc tak jest najlatwiej ale uczciwie tez mozna tylko trzeba uwazac bo przeciwnicy moga przekupywac
    A tutaj piękny przykład ogromnej zawiłości języka polskiego. Nie żebym się czepiał, ale na takie coś nie można nie zwracać uwagi:) Szkoda tylko, iż nie umiem opcji specjalnych...może wy umiecie?:)

  9. Powrót do góry    #504
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tez niestety nie umiem opcji specjalnych (jakby ktos wiedzial gdzie sie tego mozna nauczyc to mi powiedzcie), ale mimo to udalo mi sie wygrac wiekszosc meczy i nawet awansowac do 1 ligi :D

  10. Powrót do góry    #505
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    off topic -manager Walczaka i nie tylko

    Witam!

    Jeśli chodzi o manager Walczaka, przerobiłem go tak, że gra się według nowej tabeli biegowej (bieg juniorski itd.) i użyłem lekko zmodyfikowanych przeze mnie składów na 2004 rok które ściągnąłem z linka, który był kiedyś na tym forum. Wprowadziłem dla graczy ograniczenie startu do I obcokrajowca. Tylko niestety w tym managerze nie wporwadziłem ograniczenia 5 startów dla pierwszego juniora, więc jak jeździ on w biegu nominowanym to razem występuje 6 razy, a jak jescze jak RT to 7... :-((((( Poza tym nie ma tam Zastępstwa Zawodnika ani nowego regulaminu w I i II lidze (wspólna grupa najlepszych drużyn z II ligi i najsłabszych z I).... Jeśli jesteście zainteresowani, spróbuję jescze się tą gierką pobawić i chociaż dodać ograniczenie co do ilości startów juniora :-))) Poza tym jak znajdę trochę czasu uporządkuje pliki gry (oddziele kod źródłowy od binariów) i udostępnie to gdzieś na sieci :-)))

    //edycja
    Bonjo: mam system z komentarzami, ale wolę żeby to było bardziej profesjonalne, czyli specjalna opcja dodaj podpis z imieniem, naziwskiem, adresem e-mail..... Jeśli chodzi o stronkę mam pewne problemy z serwerem i myślę że do końca tygodnia nie uda się uruchomić tego serwisu.....
    //edycja2
    Wciąż poszukuję osób, które pomogą mi w tej inicjatywie. Potrzbny jest Ktoś, Kto przygotuje treść listów otwartych do Autorów Gier, Osoby które będą szukały kontaktu z Twórcami gier, a także Ktoś kto pomoże mi ptzygotować szatę graficzną strony. Czekam na kontakt pod numerem gadu-gadu 3874406

    Pozdrawiam!

  11. Powrót do góry    #506
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2004
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mogę pomóc Tobie w tworzeniu strony, tylko powiedz co i jak mam zrobić. Jakie elementy itp., zaznaczam że nie jestem dobrym grafikiem, bardziej od strony technicznej się przydam...

  12. Powrót do góry    #507
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie no, sorki, ale nie moge sobie poradzic z IS2.... Czytalem to kilka razy i nie wiem jak to mam zrobic. Nie jestem za dobry w tym temacie wiec jak ktos moglby mi pomoc byloby fajnie, a jesli nie to.... tez luz:P Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #508
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie no, sorki, ale nie moge sobie poradzic z IS2.... Czytalem to kilka razy i nie wiem jak to mam zrobic. Nie jestem za dobry w tym temacie wiec jak ktos moglby mi pomoc byloby fajnie, a jesli nie to.... tez luz:P Pozdrawiam
    bez uraz ale wqrzaja mnie tacy ludzie jak Ty :/ Jak chcesz otrzymac jakakolwiek pomoc to napisz dokladnie w czym masz problem, jak wyskakuja ci jakies bledy to napisz dokladnie jakie, i troche rozwin swoja wypowiedz, nikt tutaj nie jest jasnowidzem...

  14. Powrót do góry    #509
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bez uraz ale wqrzaja mnie tacy ludzie jak Ty :/ Jak chcesz otrzymac jakakolwiek pomoc to napisz dokladnie w czym masz problem, jak wyskakuja ci jakies bledy to napisz dokladnie jakie, i troche rozwin swoja wypowiedz, nikt tutaj nie jest jasnowidzem...
    Mam ten poczatkowy problem czyli mianowicie napis "wloz plyte CD ROM z gra do napedu". Programik, ktory polecaliscie mam, ale nie wiem jak z niego teraz skorzystac....

  15. Powrót do góry    #510
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bez uraz ale wqrzaja mnie tacy ludzie jak Ty :/ Jak chcesz otrzymac jakakolwiek pomoc to napisz dokladnie w czym masz problem, jak wyskakuja ci jakies bledy to napisz dokladnie jakie, i troche rozwin swoja wypowiedz, nikt tutaj nie jest jasnowidzem...
    Mam ten poczatkowy problem czyli mianowicie napis "wloz plyte CD ROM z gra do napedu". Programik, ktory polecaliscie mam, ale nie wiem jak z niego teraz skorzystac....
    no to tutaj ja Ci nic nie pomoge, bo ja uzywam wirtualny dysk z programu Clone CD a nie ten co tutaj byl polecany, wiec albo poprubujesz sam (nie boj sie tym programem chyba nic sie nie da w kompie schrzanic), albo ktos inny Ci powie jak go uzyc. Moge Ci tylko generalnie powiedizec ze musisz stworzyc w nim wirtualny Cd-rom i zaladowac do niego obraz plyty (czyli caly plik "IS2.iso")

  16. Powrót do góry    #511
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cze...
    chciałem się zapytać czy adres ftp... na ktorej jest IS... działa... bo coś nie bardzo moge się połączyć...

  17. Powrót do góry    #512
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2004
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marcin13 Ty jestes tym co pisze na stronce Wlokniarza??
    O Boze mam nadzieje ze nie...
    Zagraj normalnie bez oszustw(chyba ze nie umiesz) :P
    Da sie wygrywac ja zdobylem mistrzostwo Wlokniarzem :):)

  18. Powrót do góry    #513
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!

    Prawie przygotowałem już stronę www, na której będę zbierał podpisy pod listami otwatymi do Twórców gier żużlowych. Skrypty php skończyłem definitywnie, potrzebne mi jescze jest logo do tej storny www, niestety ja z grafiki komputerowej jestem słaby..... Czy mógłby ktoś z Was pomóc z tym logo? Poza tym będę musiał przygotować jescze tekst tego listu otwartego, również liczę na Waszą pomoc :-)
    Adres strony będzie taki: www.gry-zuzlowe.open-source.one.pl.
    Start strony przewiduję do poniedziałku/wtorku :-) Jeśli ktoś chce mi pomóc zapraszam na priva, chętnym mogę założyć konto w panelu administracyjnym serwisu i pokazać roboczą wersję stronki :-)

    Pozdrawiam!

  19. Powrót do góry    #514
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cze...
    chciałem się zapytać czy adres ftp... na ktorej jest IS... działa... bo coś nie bardzo moge się połączyć...
    Nie aktualnie niestety juz nie.
    Nie udostepniam gry juz od jakiegos czasu poprzez FTP.
    Jest za to na eMule. Adres podalem kilka stron wczesniej.

  20. Powrót do góry    #515
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    quess... próbowałem już wcześniej... nic nie znajduje...dlatego pytam

  21. Powrót do góry    #516
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!
    quess... próbowałem już wcześniej... nic nie znajduje...dlatego pytam
    Niestety masz rację - na emule nie ma źródeł IS1, więc de facto gra ta nie jest NIDZIE udostępniona :-(((

    Pozdrawiam!

  22. Powrót do góry    #517
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cze...
    chciałem się zapytać czy adres ftp... na ktorej jest IS... działa... bo coś nie bardzo moge się połączyć...
    Nie aktualnie niestety juz nie.
    Nie udostepniam gry juz od jakiegos czasu poprzez FTP.
    Jest za to na eMule. Adres podalem kilka stron wczesniej.
    Quess czy Ty aby na pewno udostepniasz to na eMulu?? sprawdz jeszcz reaz i moze podaj jeszcze raz link do pliku, bo odkad niby wrzuciles to na emula to jeszcze nie mialem ani jednego zrodla do gry (pasek non stop swieci na czerwono) :(

  23. Powrót do góry    #518
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    okej... załatwiłem sobie... za miesiąc będę miał... jakby gdzieś ktoś znalazł wcześniej niech da znać

  24. Powrót do góry    #519
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!

    Ja całkiem straciłem nadzieję, że kiedykolwiek będę miał Insane Speedway 1 :-(((( Mam party 9-20 od JJ, ale JJ przestal to udostępniać. Następnie dużą część pliku ściągnąłem z serwera od Quess'a, by Quess w trakcie gdy już kończyłem to ściągać usunął gierkę z serwera. Następnie nieudana próba wrzucenia gierki na emule (jest ciągle 0 źródeł) i również nieudana próba z testowym kontem na sisco. Wszystko zakończyło się niepowodzeniem i wątpię, bym kiedykolwiek mógł sobie pograć w IS1.... Szkoda, chciałem pograć w tą gierkę, tam przynajmniej nie trzba w kółko zdejmować i wkładać opon jak w IS2 :-((((

    Pozdrawiam w pesymistycznym nastroju....

  25. Powrót do góry    #520
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2004
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moj kolega ma Is 1 sezon 97 :) Jak co to sie moge zapytac czy pozyczy :). W tej chwili Go nie ma, a poza tym mieszka troche daleko, ale moze bedzie sie cos dalo zrobic :)

  26. Powrót do góry    #521
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Ja mam wszystkie party od 1 do 26 IS1 jesli macje jakies pomysly gdzie to wzucic to ja sluze pomoca :)

  27. Powrót do góry    #522
    Początkujący
    Dołączył
    12-08-2004
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    też mam części 13-20 IS1, KaczorUT zapytajmy się może Quessa, juz raz przecież udostępnił swój serwerek, przecież nie musimy od razu ładować wszystkich części, pozdro:)

  28. Powrót do góry    #523
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!

    Prawie przygotowałem już stronę www, na której będę zbierał podpisy pod listami otwatymi do Twórców gier żużlowych. Skrypty php skończyłem definitywnie, potrzebne mi jescze jest logo do tej storny www, niestety ja z grafiki komputerowej jestem słaby..... Czy mógłby ktoś z Was pomóc z tym logo? Poza tym będę musiał przygotować jescze tekst tego listu otwartego, również liczę na Waszą pomoc :-)
    Adres strony będzie taki: www.gry-zuzlowe.open-source.one.pl.
    Start strony przewiduję do poniedziałku/wtorku :-) Jeśli ktoś chce mi pomóc zapraszam na priva, chętnym mogę założyć konto w panelu administracyjnym serwisu i pokazać roboczą wersję stronki :-)

    Pozdrawiam!
    Ja moge pomoc z tym listem jak cos... GG i mail w profilu...

  29. Powrót do góry    #524
    Użytkownik
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Ja mam wszystkie party od 1 do 26 IS1 jesli macje jakies pomysly gdzie to wzucic to ja sluze pomoca :)
    Ja ma pomysł, wrzucimy to na mój serwer:)

  30. Powrót do góry    #525
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zrobilem dobry uczynek:D i wzucilem IS2 na poczte o2 :D
    insane_speedway2@o2.pl haslo speedway :)
    is2, rozpakowywujemy w pliku np IS2 a pliki data, data2, data 3 w pliku data np D://IS2/Data :) chyba wszystko jezt zrozumiale ?:D jakby co to pisac na forum :)

    P.S. pliki sa wysylane przezemnie kaczor237@o2.pl :)

    pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #526
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kaczor, z tego co wiem to problemu ze zdobyciem IS2 niema, większy problem jest z IS 1 (97), głównie dlatego że więcej zajmuje :P

  32. Powrót do góry    #527
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kaczor, z tego co wiem to problemu ze zdobyciem IS2 niema, większy problem jest z IS 1 (97), głównie dlatego że więcej zajmuje :P
    No ale jesli ktos by mial problem... :P to ma poczte :D

    A co do IS1 to dzisiaj rozmawialem z Ciucia i prawdopodobnie jutro bedzie mozna juz sciagnac IS1 z serwera Ciuci :) takze jutro beda wszelkie namiary :)

    narUNIA:P

  33. Powrót do góry    #528
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2003
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pisze żeby włożyć płyte...

  34. Powrót do góry    #529
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2004
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeczytaj powyzsze posty, tez mialem taki sam problem :P

  35. Powrót do góry    #530
    Użytkownik
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do IS1 to dzisiaj rozmawialem z Ciucia i prawdopodobnie jutro bedzie mozna juz sciagnac IS1 z serwera Ciuci :) takze jutro beda wszelkie namiary :)

    narUNIA:P
    Tak szybko raczej nie będzie, serwer ma ograniczenia, max. download/upload to 20kb/s, więc te 600mb może sie trochę wrzucać!!!

  36. Powrót do góry    #531
    Początkujący
    Dołączył
    14-07-2004
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mam

    Ja mam IS1 ale nie mam gdzie wzucic!!

  37. Powrót do góry    #532
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    IS 1 nie muszisz nigdzie wrzucac wszyscy juz maja :)
    na pewno nie wszyscy bo ja nie mam !

  38. Powrót do góry    #533
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2004
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    and :P ja. :( Anie 1 anie 2 (2 pozyczylem ale nie pamietam komu :P)

  39. Powrót do góry    #534
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,922
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Zrobilem dobry uczynek:D i wzucilem IS2 na poczte o2 :D
    insane_speedway2@o2.pl haslo speedway :)
    is2, rozpakowywujemy w pliku np IS2 a pliki data, data2, data 3 w pliku data np D://IS2/Data :) chyba wszystko jezt zrozumiale ?:D jakby co to pisac na forum :)

    P.S. pliki sa wysylane przezemnie kaczor237@o2.pl :)

    pozdrawiam
    Nie ma tej gierki na tym koncie co napisałeś :(
    Mam prosbę, skoro to tyle zajmuje co można przez o2 przesyłać to mogłbyś mi wysłać IS2 na konto gulor@o2.pl ? Byłbym bardzo wdzięczny.
    A co do IS 1 to z tego co się dowiedziałem przez te 12 stron wątku to ta gierka na pójdzie na XP prawda?
    #MistrzJestJeden

  40. Powrót do góry    #535
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do IS 1 to z tego co się dowiedziałem przez te 12 stron wątku to ta gierka na pójdzie na XP prawda?
    niestety prawda :(

  41. Powrót do góry    #536
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2003
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zrobilem dobry uczynek:D i wzucilem IS2 na poczte o2 :D
    insane_speedway2@o2.pl haslo speedway :)
    is2, rozpakowywujemy w pliku np IS2 a pliki data, data2, data 3 w pliku data np D://IS2/Data :) chyba wszystko jezt zrozumiale ?:D jakby co to pisac na forum :)

    P.S. pliki sa wysylane przezemnie kaczor237@o2.pl :)

    pozdrawiam
    Nie ma tej gierki na tym koncie co napisałeś :(
    Mam prosbę, skoro to tyle zajmuje co można przez o2 przesyłać to mogłbyś mi wysłać IS2 na konto gulor@o2.pl ? Byłbym bardzo wdzięczny.
    ja również bym prosił o IS2 na maila: jastrzab@tenbit.pl z gory dzieki


  42. Powrót do góry    #537
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co z ta stronka co miala powstac w poniedzialek ?? juz dzieki Bogu jest sroda a stronki nadal nie ma i nie wiadomo dlaczego ??

  43. Powrót do góry    #538
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    No niestety jak bylo IS1 na partach to sie nie zalapalem i teraz mam problem. Wrzuci moze ktoś na ftp ? Moze poprosimy kibka ?? Wkoncu na 7 dni nic by sie nie stało.


  44. Powrót do góry    #539
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!

    co z ta stronka co miala powstac w poniedzialek ?? juz dzieki Bogu jest sroda a stronki nadal nie ma i nie wiadomo dlaczego ??
    Strona gotowa, ale nie mogę jej otworzyć, bo nie mam dla niej logo.... Prosiłem Was o pomoc w jego przygotowaniu, ale pozostało to bez odzewu :-( Ja sam nie mam żadnych zdolności graficznych, tak więc PROSZĘ O POMOC........

    //edycja
    Pomimo tego otwrozyłem już strone www.gry-zuzlowe.open-source.one.pl.Zapraszam na stronę i zachęcam do składania podpisów!!!

    Pozdrawiam!

  45. Powrót do góry    #540
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2004
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mariusz- fajna stronka :) moze jakies logo ktos pomorze bo ja niestety kompletnie sie na tym nie znam :P
    Tez probuje jakas stronke o zuzlu zrobic, ale nie wiem czy cos z tego wyjdzie :P
    Chcialem dzisiaj kupic DS ale juz nie bylo w kiosku wiec demko z neta :)sciagnalem i gram :)

Strona 12 z 19 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •