Pokaż wyniki od 1 do 29 z 29

Wątek: PROPOZYCJA DLA KIBICÓW APATORA

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PROPOZYCJA DLA KIBICÓW APATORA

    [b]Propozycja polega na tym, zeby zakopać toporek wojenny z Polonią Bydgoszcz. Jeśli nie definitywnie, to chociaż na próbę. Myślę, że czas już skończyć z tymi animozjami między naszymi klubami. Trzeba pamiętać o tym, że gdy Apator był w potrzebie, Polonia stanęła na wysokości zadania i pomogła swojemu odwiecznemu rywalowi zza miedzy. Co to zresztą za rywalizacja? W Apatorze jeździ Protasiewicz, przez wiele lat związany z Bydgoszczą. Dla Polonii punkty zdobywa Kowalik, lubiany jak nikt oprócz Pera Jonssona w Toruniu. Do tego eks-toruńczyk Krzyżaniak i Andreas też niedawno jeździec Apatora. Jak wiadomo, nasze kluby mają zupełnie inne cele w tym sezonie - Toruń chce mistrza, Polonia chce zostac w lidze. Jak przyjemnie byłoby, gdybyśmy zawsze sobie dobrze życzyli i wspierali się w trudnych chwilach. Wiem, że to brzmi jak jakaś idiotyczna mżonka, ale powiedzcie, jaki sens jest w ciągłym wyzywaniu się i animozjach. Żużel jest piękny, szczególnie na Pomorzu, gdzie atmosfera na stadionach jest niesamowita. Może warto by się w końcu zjednoczyć i przeciwstawić Śląskowi, gdzie żużel naprawdę zaczyna być silny? Pomorze musi być potęgą jak dawniej!!! Ja pozdrawiam Bydgoszcz (Gdańsk także) i nie wstydzę się wyciągnąć pierwszy ręki!!! Żeby efekt był pozytywny, główną rolę musi tu odegrać Fan Club Apatora..więc trzeba to wszystko wspólnie rozważyć - po to własnie jest forum..


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzyżacki - święte słowa !!!

    Jednak już od jakiegoś czasu normalni kibice obu drużyn próbują łagodzić te bzdurne wzajemne animozje. Od kilku lat podczas derbów w Toruniu bydgoska ekipa, znana na PŻLD i w kręgach kreskowych, siada razem ze swoimi toruńskimi koleżankami :D i kolegami na wyjściu z 1 łuku, tuż za wyjazdem dla pojazdów technicznych. Potrafiliśmy wytworzyć tam taką atmosferę, że nikt nie boi się założyć na szyję szalika Polonii i spokojnie dopingować także swojej drużynie! Mało tego - czasami dochodzi do bardzo ciekawych fotek, na których na znak przyjaźni związane są szale Apatora i Polonii !!! Myślę, że jeśli coraz większa grupa włączy się do tego typu "akcji", to niedługo atmosfera między kibicami naszych klubów może się wyraźnie poprawić!
    --
    Z rodzicielskim Błogosławieństwem !!!
    -------------------------
    Andrzej MAMA Matkowski

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Przychylam sie do wpisu Krzyzaka.Problem polega na tym ze prawdziwach kibicow przekonywac do tego nie trzeba,ale jak dotrzec do tych co im wlosy jeszcze nie wyrosly a twarzyczki maja tak zdeformowane ze musza zakrywac je szylikami lub kominiarkami? Do tej pory przemawialy do nich tylko paly policyjne i gumowe kule.Ale kazdy powinien miec druga szanse ,nawet sprawni inaczej,wiec probujcie.


    pozdr

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    I ja mam bejzbola w barwach zolto-niebiesko-bialych powiesic na scianie? Nigdy!

    ps. Mama - mam dla Ciebie program z Wroc.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    I ja mam bejzbola w barwach zolto-niebiesko-bialych powiesic na scianie? Nigdy!
    A myslalem, ze on byl zolto-niebiesk-bialo-czerwony :D

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobra inicjatywa - brawo Krzyzacki.
    Chociaz moim zdaniem "wojna torunsko - bydgoska" stracila ostatnio bardzo w swojej popularnosci :P. Mimo wszystko zawsze cos z tego zostanie, bo to jest wkalkulowane w derby: one sciagaja na stadion najwiecej ludu, zeby tenze lud mogl sobie pokrzyczec na toruniakow/bydgoszczakow. To juz jakby taka tradycja.

    Natomiast na forum nie ma zadnych animozji pomiedzy Bydgoszcza i Toruniem (GP w Bydgoszczy i tegoroczne derby w Toruniu ;)).

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    UWAGA teraz bedzie tekst :P ja był bym za tym zeby "zjednoczyli" sie torunscy kibice. czyli zatarcie podzialu pomiedzy kibicami ELANY i APATORA. ja sam jestem kibicem obu druzyn i jakos nic dziwnego w tym nie widze. chodze z szalikami klubowymi na mecze Elany( teraz troche zadziej) i Apatora i normanie nie moge zrozumiec skąd ta nienawisc.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    UWAGA teraz bedzie tekst :P ja był bym za tym zeby "zjednoczyli" sie torunscy kibice. czyli zatarcie podzialu pomiedzy kibicami ELANY i APATORA. ja sam jestem kibicem obu druzyn i jakos nic dziwnego w tym nie widze. chodze z szalikami klubowymi na mecze Elany( teraz troche zadziej) i Apatora i normanie nie moge zrozumiec skąd ta nienawisc.
    Mnie to tez zawsze dziwilo. Moze przeczytna lezy w tym, ze Apator przyciaga kibicow i jest czolowym klubem w swojej dyscyplinie, a Elana odwrotnie? Moze to zawisc?

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    anielisko

    być może :) Krzyzacki - inicjatywka fajna :) tylko, że tutaj nie ma żadnej wojny :) lubie Lampqa :) Daminka i innych łochów z Bydzi :) i dalej będę ich lubił :) mam zamiar studiowac w Bydzi wiec :) na prawde mi Bydgoszcz nie przeszkadza... a życze jej bardzo dobrze...

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Krzyzacki napisal:
    Myślę, że czas już skończyć z tymi animozjami między naszymi klubami.
    /../
    Może warto by się w końcu zjednoczyć i przeciwstawić Śląskowi, gdzie żużel naprawdę zaczyna być silny?

    1. Piszesz tak naprawde o animozjach miedzy kibicami
    i "kibicami" czy klubami? Jezeli to drugie...
    2. Co to znaczy przeciwstawic sie Slaskowi???
    Jakos nie bardzo to widze.... jakos to znaczy sposob takiej "sztamy" i tak naprawde
    nie rozumiem co to znaczy sie "przeciwstawic"?? :-)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Troche to bez sensu, skoro chcesz pokoju, a z drugiej strony chcialbys wojny...

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sprostowanie

    Chciałbym coś wyjaśnić. Nie ma mowy o żadnej wojnie z kimkolwiek. Nie mam żółto-niebiesko-białego "bejzbola" i nie jestem aż tak szpetny, żeby nosić szalik na twarzy (jest zresztą ciepło). Pisałem zarówno o zgodzie między klubami (właściwie między klubami nie ma animozji) jak i w szczególności o zgodzie między kibicami. Nie ma mowy też o żadnym "zbrojnym" przeciwstawianiu się komukolwiek. Chodzi o to, żeby na stadionie podczas chociażby derbów razem stworzyć wspaniałą atmosferę, bez rzucania w siebie kamlotami i najgorszymi wyzwiskami. Chodzi o to, żeby cała Polska podziwiała Pomorze i kibiców naszych klubów. Byłby to chyba pierwszy przypadek od lat, kiedy kibice zwaśnionych klubów siedzieliby razem i dopingowali się nawzajem. Pisałem, że to raczej mżonka, bo takie przyjaźnie zdarzają się tylko na Grand Prix, kiedy dopinguje się Tomka, Piotrka albo kogoś tam jeszcze, ale przecież można kiedyś spróbować. Marzy mi się np. sytuacja, kiedy (odpukać) Bydgoszczanie mają ostatni mecz, który decyduje o pozostaniu w lidze i do Bydzi przyjeżdża np. z tysiąc kibiców z Torunia i dopinguje kulturalnie bydgoskich żużlowców, bo życzy sąsiadom jak najlepiej. Jakby Apator walczył o złoty medal, równie sympatycznie byłoby, gdyby Bydgoszczaki pomachali u nas szalami. Może to utopia, ale za to fajna utopia. Myślicie, że to możliwe?
    POZDRAWIAM WSZYSTKICH, KTÓRZY SIĘ WPISUJĄ I TYCH CO IM SIĘ NIE CHCE!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Co do kibicow Apatora i TKP(Elany)...

    ...to zajb...e mi wstyd przed kumplami z innych miast.
    Oni nie potrafia tego zrozumiec (zreszta ja tez nie) jak ludzie z tego samego miasta, kibice wymienionych druzyn moga miedzy soba sie napier....c.
    I w zwiazku z tym mysle sobie, ze najpierw na swoim podworku trzeba zrobic porzadek z tymi idiotami, a nastepnie brac sie za "uklady torunsko-bydgoskie".
    Co nie znaczy ze inicjatywa "zbratania" jest zla.
    Peace

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Między klubami i zawodnikami nigdy nie było żadnych spięć, zawsze są one między kibicami...
    ech, a co do Elany to jest niezbyt dobra sytuacja, uporządkujmy najpierw stosunki między sami toruńczykami...

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Chodzi o to, żeby na stadionie podczas chociażby derbów razem stworzyć wspaniałą atmosferę, bez rzucania w siebie kamlotami i najgorszymi wyzwiskami.
    Nie wiedziałem, że rzucamy się kamieniami ale jak sobie chcesz :P
    Co do wyzwisk, wiesz, jest grupka małolatów, nei więcej niż 100, 14-17 lat co tak ciągle zamiast dopingować to rzuca w kogoś mięsem i nie ważne czy to akurat z Polonia jedziemy.
    Może byś im wtedy uwage zwrócił co? :) Bo do nas nie musisz apelować.
    Ja z kolegą na ostatnim meczu z Polonią, kiedy zaczeli bluzgać Fijałkowskiego jak ten upadł, próbowaliśmy rozkręcić doping dla Darka. Słyszałeś jakiś? Nie, bo wszyscy nas olali. A siedzieliśmy akurat wśród tych młodych "kibiców".

    Chodzi o to, żeby cała Polska podziwiała Pomorze i kibiców naszych klubów. Byłby to chyba pierwszy przypadek od lat, kiedy kibice zwaśnionych klubów siedzieliby razem i dopingowali się nawzajem.
    Dopingowali nawzajem. Tzn. derby i Apator krzyczy "Polonia" i na odwrot? :)
    Bo jesli chodzi o inne formy wspracia to raczej maja miejsce. Podobne zdania na forach internetowych i wspieranie wspolnych wizji itp (przynajmniej takie odnosze wrazenie).

    Marzy mi się np. sytuacja, kiedy (odpukać) Bydgoszczanie mają ostatni mecz, który decyduje o pozostaniu w lidze i do Bydzi przyjeżdża np. z tysiąc kibiców z Torunia i dopinguje kulturalnie bydgoskich żużlowców, bo życzy sąsiadom jak najlepiej. Jakby Apator walczył o złoty medal, równie sympatycznie byłoby, gdyby Bydgoszczaki pomachali u nas szalami.
    Wiesz, ja jestem jednak kibicem Apatora, tak jak kibice Polonii są kibicami Polonii, możemy się lubić itp. ale nie wyobrażam sobie, żebym miał opuścić mecz Apatora, zeby dopingować Polonię.:)


    Sozay
    Kto nie może zrozumieć? Wiesz, w Warszawie Legia "kocha" z wzajemnością Polonię. W Krakowie Wisła Cracovię itd.

    Poza tym mówiąc o Elanie nie mówmy o kibicach. TO jest banda chuliganów i nic więcej (oczywiście mam na mysli zadymiarzy). Akurat postanowili się identyfikować z Elaną, ale czy im zależy na klubie, czy mu kibicują? Wątpie. Myślę, że my sami z nimi nic nie zrobimy, bo musielibysmy być tacy jak oni, a nie jesteśmy. Tym badziewiem powinna zająć się policja. Po każdej zadymie, napaści na kogoś powinni lądować w pace, albo płacić kary rzędu 10tysięcy zł, to może by im się odechciało.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie przesadza się starych drzew, tak samo jak nie zmienia się starych i zakorzenionych przekonań.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Alienisko...

    Alienisko, czepiasz się każdego słowa, a przecież wiesz, że chodzi mi tylko i wyłącznie o dobro żużla w regionie i jego prestiż w kraju. Nikt Ci nie każe opuszczać meczu Apatora i skandować "Polonia, Polonia".., bo pewnie albo byś dostał od "Apatorków" albo od "Elanowców" :-) za takie okrzyki. Właściwie niewiadomo, co teraz krzyczeć, bo można dostać z każdej strony :-). Ciekaw jestem, jaki macie w takim razie pomysł na uporządkowanie własnego podwórka???

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ciekaw jestem, jaki macie w takim razie pomysł na uporządkowanie własnego podwórka???
    No wlasnie i to jest cały problem ze moze i sącheci ze strony kibiców apatora ale wydaje mi sie ze raczej chłopaki z elany są innego zdania :(. załozmy ze grupka Apatorów wybiera sie na mecz elany i wyraznie dopinguje ten zespół. wydaje mi sie ze elanowcy potraktowali by to jak okazje do "przekopania wroga" :(. dlatego mysle ze to pokolenie musi poprostu przeminąc, chciaz to tez nie jest 100% szansa na zazegnanie sporu.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Kto nie może zrozumieć? Wiesz, w Warszawie Legia "kocha" z wzajemnością Polonię. W Krakowie Wisła Cracovię itd.
    To jest zupelnie co innego - jedna druzyna koliduje drugiej, maja mecze miedzy soba itd. Nie moga byc obie druzyny mistrzem polski. Ta sytuacja jest raczej bardziej podobna do naszych stosunkow z bydgoszczakami :P Bo na derbach, jakis tam (jacek gollob ^_^) moze powiesc w kogos w plot, co wywola wscieklosc wiekszosci torunskich kibicow. Z koleji ze strony bydgoszczan to bedzie wygladalo, iz tamten wcale nie zostal podciety i wkomponowany w bande tylko sam sie polozyl (panienka?:P) i wscieklosc zapanuje takze w sektorze bydgoszczy.

    Apator - Elana to jednak dwie rozne dyscypliny sportu. Przeciez zarowno apator, jak i elana moze byc mistrzem polski (czego w przypadku jednej dyscypliny osiagnac nei mozna). Dlatego nikt nie moze zrozumiec tego konfliktu. To tak jakbym trenujac judo, czepial sie szachistow O_o A prawda jest taka, ze jesli ktos woli pilke to niech sobie idzie na elane, a mi nic do tego nie powinno byc. No i nie jest... tylko, ze elana juz wogle nie istnieje, teraz jest jakis Torunski Klub Pilkarski (przez Wibratory nazywany TKPedałów), kibice na pilke nie chodza, bo i nie ma na co -jakas 5 liga podworkowa, sa zli i zazdrosni, wiec ida lac apator, ktoremu sie dobrze powodzi. A i tak tego nie zmienicie, na moje to szkoda nawet zachodu. Mowicie, ze to pokolenie minie? Pfff przeciez juz rosnie nastepne, wychowywane przez starszych idiotow. I tak oto jadac tramwajem po meczu apatora mozna uslyszec ``z czego smietana jest torunska elana``... :-/

    Jeszcze odnosnie relacji Apator - Polonia. Tutaj, na forum i tak, kazdy idiota, ktoremu udalo sie trafic na klawiaturze pare klawiszy, piszac bluzgi dostaje bana. Sa tutaj w wiekszosci ludzie normalni, bedacy kolezensko nastawienie do rywali z zza miedzy (pozdrawiam wolf-a :P). Sa wyjatki tez poza forum - bedac na derbach w bydgoszczy, jakis bydgoski kibic przez zacisniete zeby pogratulowal nawet zwyciestwa. Tylko, ze takich ludzi jest malo, bo nie tylko wsrod kibicow panuja animozje. Przeciez caly torun nie lubi calej bydgoszczy i wzajemnie (procz wyjatkow:P). I tak bedzie sie dzialo, ludzie w toruniu pamietaja pobyt w wojewodztwie Bydgoskim, teraz znowu bedac w tym samym wojewodztwie relacje sie pogarszaja. Wystarczy poczytac gazety - wszystkie wazne instytucje trafiaja do bydgoszczy, teraz chca nam Straz graniczna zabrac do siebie. Przyjechal jakis minister kultury, czy cos takiego i stwierdzil, ze w Toruniu galeria sztuki nowoczesnej, czy cos powstanie (osobiscie mi to wisi), tylko ze Bygoszczanie zaczeli protestowac i chcieli miec to glupie muzeum u siebie. Jak mowie, nie obchodzi mnie nic ta glupia galeria, ale chodzi mi o stosunek miedzy miastami. Pewnie bydgoszczanie moga tez podac przyklady w druga strone. Zazdrosc, zawisc, zamiast starac sie miec wiecej, patrza wszyscy, zeby inni mieli mniej. Dopuki to sie nie zmieni, to i miedzy kibicami nie mamy na co liczyc.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dobre, dobre..

    Versus..chyba nie trzeba tu dużo dodawać, po tym co napisałeś. Chyba trafiłeś w sedno z tymi animozjami między samymi miastami. Nie chcę tu wywoływać jakiejś chorej polemiki, ale fakt jest faktem, że to Bydgoszcz sprawia problemy. Zawsze można iść na kompromis, a Byda chyba chce być jakąś stolicą Polski, skoro wszystkie instytucje chce mieć u siebie i chce Toruń pozbawić wszelkich atrakcji. Może i rozumiem to, bo Byda nie jest tak atrakcyjna turystycznie, więc chce nadrabiać. Jednak w Bydzie jest tyle samo głupich ludzi "na szczycie" co u nas. Gdyby stosunki toruńsko-bydgoskie można było zacząć naprawiać od "góry", to może coś by z tego wyszło.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    być może :) Krzyzacki - inicjatywka fajna :) tylko, że tutaj nie ma żadnej wojny :) lubie Lampqa :) Daminka i innych łochów z Bydzi :) i dalej będę ich lubił :) mam zamiar studiowac w Bydzi wiec :) na prawde mi Bydgoszcz nie przeszkadza... a życze jej bardzo dobrze...
    to znaczy ze bedzie duzo okazji zeby wypic jakas
    flaszke u nas w Bydzi :D

    pozdro. ;]

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Niech przykładem będzie prezydent i premier:
    szorstka przyjaźń.
    Pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar rume
    Dołączył
    10-08-2003
    Postów
    868
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Jestem jak najbardziej za. To co się dzieje na południu staje się niebezpieczne. Przykładem mogą być choćby prawa telewizyjne (koalicja klubów z południa).Choć nie wiem jak się będzie czuł zarząd Włókniarza oglądając ich spotkanie w TV z komentarzem panów w żółto-czerwonych kapelusikach, przywiązanych bardziej do Grega niż Seby.
    Oddali prawa telewizyjne Wrocławowi a nie TV Ogólnopolskiej.
    Jeśli chodzi o sprawy toruńsko-bydgoskie to jestem za złagodzeniem stosunków. Przykładem mogę być ja, chociaż mnie zmusiła sytuacja(jestem kibicem Apatora mieszkającym w Bydzi). Choć może się wydaje że powinno mi to przyjść łatwo, ale to wcale tak nie jest. Ciągłe dyskusje z kibicami bydgoskimi wzmacniają mój patriotyzm do Apatora, lecz ten sezon ( w związku z przetasowaniami w składach) może dużo w tych stosunkach zmienić i zmienia. Kibice Poloni po odejściu Gollobów stają się coraz mniej fanatyczni (oczywiście nie mowa tu o wszystkich tylko a tych ekstremalnych przypadkach) i chyba bardziej przychylnie patrzą na Apator, uznając że ta drużyna broni honoru Pomorza.
    Pozdrowienia z Bydzi.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    rume


    To teraz juz wiem skad u Ciebie rozdwojenie jazni.;):)
    Wlasciwie to patrzac na twoj avart roztrojenie.:)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Wreszcie forum zaczyna spelkniac swoje zadanie. Super!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    http://www.torun-bydgoszcz.pl/

    Nie wiem czy wszyscy to znacie. Ostatnio na forum GW ktos to reklamowal. Nie pamietam kto. Hm... nie wiem na ile to obiektywnie jest napisane, ale po przeczytaniu calosci, jednak negatywnie moze nastawic. O_o

    PS
    Wklejam to jako ciekawostke, nie zeby kogos podburzac ;)

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar rume
    Dołączył
    10-08-2003
    Postów
    868
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Kingpin , życie płata figle a tak na marginesie to w Toruniu jestem zdecydowanie więcej na żużlu niż w Bydgoszczy. Pochodzę z regionów Grudziądza i sentyment do GKM też pozostaje. A po "sławetnych, przerwanych derbach" z GKM w Grudziądzu z trudem musiałem bronić "racji" Apatora, troszkę się przyzwyczaiłem do życia w opozycji. Wychowałem się na Apatorze mając w pamięci pierwszy tytuł z 1986 roku i pozostaję wierny temu klubowi. Na meczach z udziałem Aniołów serce mi najbardziel "wali". Pozdrowienia z Bydzi.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Respect Rume :-)

    Rume, to się nazywa uniwersalny patriotyzm - serce bije dla Apatora, ale sentyment dla reszty zostaje. Pochwalam. Trudno wymyślić coś konkretnego, żeby stworzyć jeden mocny ośrodek żużla na Pomorzu, ale może macie jakieś konkretne pomysły, co zrobić, żeby animozje powoli zanikały? Może jakiś apel? Może jakaś internetowa akcja dużego kalibru? A może jakiś list do naszych władz, żeby coś wymyśliły, ale na to chyba nie ma co liczyć..

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja myślę, że ta zawiść powstała po stracie Pera :( To był cios dla Torunia. I wątpię aby każdy z torunian (nie tylko forumowicz) ot tak zapomniał i zakopał topór. To jest chyba nie możliwe.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •