Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 120

Wątek: Trudne dni Nickiego Pedersena

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Trudne dni Nickiego Pedersena

    Niewykluczone, że najbliższe dni nie będą najmilsze dla indywidualnego mistrza świata , Nicki Pedersena. Działacze ZKŻ nie są zbyt zadowoleni z postawy Duńczyka, który zawodzi swoich polskich pracodawców w pierwszych spotkaniach tego sezonu.

    Czarę goryczy przelał wywiad z Duńczykiem w jednej z polskich gazet , w którym przyznał się on iż w pierwszych spotkaniach ZKŻ testował nowe silniki, na których zamierza walczyć w tegorocznych mistrzostwach świata.

    Działacze ZKŻ nie wykluczają również drastycznej zmiany warunków kontraktu z mistrzem świata tak aby jego zarobek ściśle powiązany był z formą prezentowaną na torze oraz zastąpienia go w najbliższych spotkaniach Anglikiem Lee Richardssonem.
    Za: interia.pl

    Widać, że miarka sie przebrała i postawa Mistrza Świata jest poniżej krytyki. Może jak klub zamknie kurek z kasą i wstawi Richardsona do skłądu wtedy Pedersen zacznie jeździć jak na MŚ przystało.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może jak klub zamknie kurek z kasą i wstawi Richardsona do skłądu wtedy Pedersen zacznie jeździć jak na MŚ przystało.
    Z tego co wiem to Lee Richardsson jest kontuzjowany.
    Chyba, ze sie myle, to ktos mnie szybko sprostuje.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    lampeq

    Mi chodziło o czysto teoretyczne spekulacje na temat wstawienia Richardsona do składu. Chodzi oto, że jak MŚ zrozumie, że klub więcej nie będzie grał z nim w kotka i myszkę to może zrozumie, że w lidze trzeba jechać na 100 % możliwości a nie testować nowe maszyny, bo od tego są treningi.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Lee jak narazie jest w słabszej formie. W Anglii wykręca gorszą średnią aniżeli np. Ales Dryml i do tego ma jakieś drobne problemy zdrowotne. Zarząd w związku z tym na mecz z Włókniarzem postawi najprawdopodobniej na Nickiego, a Lee zadebiutuje w meczu w Tarnowie.

    Takie info wczoraj podano w Radio Zielona Góra.
    Wyznawca Falubazu


  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie to on jest żaden mistrz świata , poprostu jeździeć bez głowy , ale mam nadzieje że kiedyś trafi swój na swojego :)

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lampeq

    Mi chodziło o czysto teoretyczne spekulacje na temat wstawienia Richardsona do składu. Chodzi oto, że jak MŚ zrozumie, że klub więcej nie będzie grał z nim w kotka i myszkę to może zrozumie, że w lidze trzeba jechać na 100 % możliwości a nie testować nowe maszyny, bo od tego są treningi.
    Rozumiem, ale jaka jest w tym alternatywa na słaba forme Pedersena, kiedy Richardsson jezdzi jeszcze gorzej i w dodatku ma jakies klopoty ze zdrowiem.

    Owszem Pedersen nie jest rowniez w najwyzszej formie, ale mimo wszystko nie schodzi ponizej jakiegos minimum punktowego.

    Moim zdaniem wystarczy tylko obciac "mistrzuniowi" $$$$, a juz bedzie lepiej :).

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za Gazetą Wyborczą:
    Mistrz świata N.Pedersen po meczu z Polonią
    ...Testuję sporo maszyn na Grand Prix. Jak się sprawdza silniki, to czasami tracisz trochę punktów. Mam nadzieję, że w następnych spotkaniach, dzięki tym testom, będę szybszy. Nie jestem zawiedziony. Jak nie sprawdzisz sprzętu, to nie dowiesz się, który motor jest naprawdę szybki.


    No dajcie spokój chłopakowi przecież gdzieś musi sobie sprzęt popróbować! A, że przy okazji mu za to płacą – żyć nie umierać!! Kiedyś będzie szybszy!!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widać, że mistrza świata :) zweryfikowała e-liga. W I ligdze sobie hasał no ale przecież to nie to samo co e-liga. Chyba się troche Nicki przecenił. Pozatym wydaje mi się, że on nie traktuje poważnie polskiej ligi i z tąd te wyniki jakie pokazuje. Dla mnie jest to poprostu zwyczajny zarobkiewicz i tyle. Myśle, że działacze ZKŻ powinni cos z tym fantem zrobić i utrzeć troche nosa gwiaździe :P

    Pozdro!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 19 postach
    Od początku sezonu nie jeździsz tak, jak tego oczekiwałby twój nowy klub od aktualnego mistrza świata. Nie jesteś zawiedziony swoją postawą?

    - Nie. Testuję sporo maszyn na Grand Prix. Jak się sprawdza silniki, to czasami tracisz trochę punktów. Mam nadzieję, że w następnych spotkaniach, dzięki tym testom, będę szybszy. Nie jestem zawiedziony. Jak nie sprawdzisz sprzętu, to nie dowiesz się, który motor jest naprawdę szybki.
    za http://sport.gazeta.pl/moto/1,35367,2029120.html

    To poprostu jest skandal, k..... jeszcze sie do tego przyznaje, a prawda jest taka ze ten sku..... wie ze nie mamy kogo do składu wstawic i czy zrobi 21 czy 14 w 7 biegach i tak pojedzie w następnym meczu bo Lee nie dość ze jest kontuzjowany to jeszcze za bardzo mu nie idzie w angielskiej lidze.
    Kto jest temu winien? moje zdanie jest takie po co kontraktowano Richardsona przed sezonem?? popełniono taki sam błąd jak z Janniro rok temu, i sytuacja jest podobna Niki olewa jak Billy H(choć Billi był 100% lepszy ). a drugi zawodnik jest poprostu cienki,nalezy podziekowac zarzadowi bo to on jest za to odpowiedzialny.
    Tak więc wielkie dzieki za następny stracony sezon paie Dowhan czy Smolen(jeden z nich).
    Pozdro.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dajcie spokój chłopakowi przecież gdzieś musi sobie sprzęt popróbować! A, że przy okazji mu za to płacą – żyć nie umierać!! Kiedyś będzie szybszy!!
    No pewnie dać spokój i żeby dalej doił Zielonogórskich działaczy. Jeśli chce być szybszy to niech sprawdza swoje motocykle w Anglii, Szwecji lub w Danii. Przecież każdy wie, że największe pieniądze żużlowcy zarabiają w Polsce a on jeszcze tak naraża sie swoim chlebodawcom. Niehc te człowiek zastanowi się troche na swoimi wypowiedziami w wywiadach, bo robi z siebie kompletnego idiote.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ZKŻ chyba nie wywali Pedersena jak zrobił to z Hamilem, bo już nikt z obcokrajowców nie będzie chciał jeździć w Zielonej Górze ;)

    A tak na poważnie - Nie jest to zawodnik, na którego można liczyć! W ubiegłym roku pokazał, ze ligę traktuje ... "per nogam" ;). Czyli nawet jeżeli przetestuje i ustawi już dobrze jeden i drugi silnik... to go zostawi na SGP (żeby im ktoś krzywdy nie zrobił) ... a wówczas zacznie ustawiać silniki na ligę... Jeszcze dużo przykrych słów padnie pod jego adresem.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh..

    A ja wiedzialem ze tak bedzie.. wielka gwiazda.. najpierw tyle kasy chcial za sam kontrakt... a teraz jak jezdzi. Co z niego za mistrz swiata? Taki mistrz swiata, ze przed nim przyjezdza chocby Klecha (nic do niego nie mam :D) ale bez przesadzy..

    Ja bym sciagal Lee na spotkania ligowe, bo Pedersen to...

    Pozdrawiam..

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chciałbym powiedzieć: a nie mówiłem?

    już od momentu zakontraktowania Peredsena, jak to Smoleń na prezentacji powiedział, nie skakałem z radości. Bardziej mnie ucieszyła informacja o tym że Lee też bedzie u nas, ale jak na razie nie mamy z tego pożytku. Mam nadzieje, że Lee udanie zadebiutuje w tym Tarnowie i wywalczy sobie miejsce w składzie. Pedersen to cienki boll oprócz tego, że sobie testuje maszyny. To nie jest żaden wirtuoz speedwaya tak jak Rickardsson, te IMŚ on zawdzięcza głównie dobremu sprzętowi i szczęściu, a nie swoim umiejentnościom! Jakoś nie zapadło mi w pamięć zbyt wiele spektakularnych akcji z jego udziałem mimo to, że jest uznawany za widowiskowo jeżdzącego zawodnika. Wjechać w kogoś i spowodować wypadek to każdy umie...
    "Skończ tą kariere, hej Nicki skończ tą kariere!"

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy dobrze pamiętam , ale gdzieś czytałem ,że przed sezonem Nicki przygotowuje swoje piekielne motory :) w stajnii zespołu FORMUŁY 1 , ponoć stosował te pomiary przy swoich silnikach co w bolidach Formuły 1. I masz ci babo placek ...

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    jak tak patrze na to co robi pedersen to przypomina mi sie transparent jaki zrobili nasi (toruńscy)kibice na Tony'ego rickardssona. a brzmiało to mniej-więcej tak: "Tony jestes mistrzem swiata, jezdzisz jak szmata". hmm i wydaje mi sie ze w nastepnych meczach jakos tony zaczął jeździc :)

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak se czytam, czytam i nie moge wyjsc z podziwu dla tych wypowiedzi (kibicow Zielonki). Przeciez kazdy wiedzial jakim czlowiekiem jest Niki i ze lubi olac se czasem lige ale na prezentacji zespolu przed rozpoczeciem sezonu to se wszyscy gardla zdzierali krzyczac "NIKI NIKI" wiec co jest nagle oswiecilo !!!! Popatrzcie na to co robi Saliwan (czy jak to sie pisze) w czewie i nie robi sie z tego takiego szumu. Pewnie ktos zaraz powie ze on jest mistrzem swiata i ma robic komplety a ja wam mowie ze to jest czlowiek i kazdy juz przed sezonem wiedzial jaki. Tak czy owak uwazam ze Niki w miare wywiazuje sie jak narazie chociaz miewa wpadki ale kto ich nie ma.

    hehehe ale teraz po mnie pojedziecie... spoko biore wszystko jak leci !!!


    POZDRAWIAM :)

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lee jak narazie jest w słabszej formie. W Anglii wykręca gorszą średnią aniżeli np. Ales Dryml i do tego ma jakieś drobne problemy zdrowotne. Zarząd w związku z tym na mecz z Włókniarzem postawi najprawdopodobniej na Nickiego, a Lee zadebiutuje w meczu w Tarnowie.

    Takie info wczoraj podano w Radio Zielona Góra.
    pewno lepiej bedzie dla Zielonej Gory jak Lee pojedize w Tarnowie, bo w poprzednim sezonie Nickiemu cos w Tarnowie nie szlo, skoro go nawet Tomek rempala obejdzal:pp , ze o Staszku Burzy nie wspomne

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    pewno lepiej bedzie dla Zielonej Gory jak Lee pojedize w Tarnowie, bo w poprzednim sezonie Nickiemu cos w Tarnowie nie szlo, skoro go nawet Tomek rempala obejdzalp , ze o Staszku Burzy nie wspomne
    Nicki w Tarnowie tez pewnie chetnie nie bedzie sia chcial zjawic ;) A napewno go juz kibice milo nie przywitaja.

    Dla mnie to jest parodia jesli zawodnik (mistrz swiata) testuje sobie motocykle na meczu ligowym. Od czego sa treningi, sparingi. W meczu to moze testowac sobie motocykl przy wyniku gwarantujacym juz wygrana.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Dla mnie to jest parodia jesli zawodnik (mistrz swiata) testuje sobie motocykle na meczu ligowym. Od czego sa treningi, sparingi. W meczu to moze testowac sobie motocykl przy wyniku gwarantujacym juz wygrana.
    Chyba się juz kazdy przyzwyczaił do olewania naszej ligi :p

    A tak na poważnie to zawsze Pedersen wydawał mi żużlowcem, który czasami mało profesjonalnie podchodzi do tego co robi.
    Skoro zdobywa tytuł Mistrza Świata to wcale to nieoznacza, że można mu wszystko.

    Wiadomo, ze zakontraktowanie tego zużlowca kosztowalo niemało zielonogórski klub, także zarząd i kibice mają prawo coś od niego oczekiwać.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i tak mistrza nie obroni. nie ma na to najmniejszej szansy..

    pozdrawiam
    waldek

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bywało inaczej!!

    No właśnie z tym Naszym zawodem to na dwoje babka wróżyła.

    Kiedy Nicky jeździł w Falubazie dwa sezony temu, jeździł agresywnie ale zawsze walczył do końca i to było tak efektowne że pod koniec sezonu przyćmił nawet Hamilla, mimo umiejętności amerykanina.

    Takiego więc zapamiętaliśmy Nickiego z sezonu 2002 takiego oczekiwaliśmy na powrót. Fajtera i rzeźnika, a nie przeciętniaka i kombinatora.

    Na Nasze nieszczęście Nickiemu tytuł przestawił wszystko w głowie o 180 stopni.

    I gdybym nie wiedział że to ten sam gościu to za nic bym w to nie uwierzył.

    Pozdrowionka!!!!!!!!!!!

    PS. A ściągnięcie w tej chwili Lee równa się wtopa w meczu.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawsze stawalem w obronie Nickiego, ale po tej wypowiedzi dla Wyborczej stracil uznanie w moich oczach. Testowac motocykle to on sobie moze w ZG przez caluski tydzien - nikt mu nie broni u nas trenowac, a wrecz przeciwnie wszyscy by sie cieszyli. Za ok. 30 tys zl. w meczu Nicki nie powinien lekcewazyc zielonogorskiej druzyny i jej kibicow.

    Chcialbym, aby juz na mecz z Czestochowa w naszych barwach pojechal Lee Richardson. Anglik jest juz zdrowy - mial wystapic wczoraj, w meczu Elite League. Moze na wyspach Lee nie jezdzi wybornie, ale Anglia nie jest odzwierciedleniem Polski. Najlepszym przykladem tego jest Andy Jonsson, ktory jeszcze w sobote zrobil w Anglii 6 pkt a w niedziele wozil naszych jak chlopcow po licencji.

    Pedersen z testowaniem sprzetu w ZKZ za 1/3 zarobkow ! Dawac LEE !

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Chodzi oto, że jak MŚ zrozumie, że klub więcej nie będzie grał z nim w kotka i myszkę to może zrozumie (...).
    Dobre z tym kotem i myszką. :P Kot lwi pazur chyba schował, bo w Bydgoszczy prezentował się fatalnie.

    pzdr. ;-)
    Bleemek

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik Awatar gks-falubaz-sparta
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    495
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    PS. A ściągnięcie w tej chwili Lee równa się wtopa w meczu.
    W sumie czym ryzykujecie ? Przecież nie oszukujmy się ale i tak się wam nie wiedzie póki co więc trzeba by dać szanse Lee bo wyniki drużyny nie będą już gorsze :D

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Richardson prędzej czy później będzie musiał pojechać, bo Nicki ze swoją "widowiskową" jazdą długo nie pojeździ:/

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    pewno lepiej bedzie dla Zielonej Gory jak Lee pojedize w Tarnowie, bo w poprzednim sezonie Nickiemu cos w Tarnowie nie szlo, skoro go nawet Tomek rempala obejdzal:pp , ze o Staszku Burzy nie wspomne
    To był chyba Marcin Rempała a nie Tomek. I jak wspomniał dymko, Pedersen chyba niezby ciepło zostanie w Tarnowie przyjęty. Chociaż cholera wie, teraz tyle "nowych" na trybunach siedzi...

    A wracając do tematu: to, że Pedersen się do tego przyznał nie znaczy, że tylko on sobie takie testy wyprawia. Głupio zrobił bo powinien przewidzieć jaki efekt przyniesie takie "wyznanie", ale spokojnie można znaleźć minimum kilku takich stranieri którzy w ostatnich latach w ten sposób podchodzili do obowiązków w naszej lidze.

    A może jest też po prostu taki zarozumiały i pewny siebie, że myśli iż takie wyznania mu nie zaszkodzą bo on jest przecież IMŚ. W sumie to bym się nie zdziwił gdyby tak było - nigdy go za odpowiedzialnego nie uważałem.

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Ludki, przestańcie pykać gupotki, gość robi co mecz kilkanaście punktów, oby każdy tak testował! Mimo antypatii, uważam go za dobrego jeźdźca, chociaż kretyna na torze, gorszego od młodego Tomasza G.! Jeszcze w tym sezonie coś wywinie, założę się o każdą kasę.

    Poza tym: trudne dni to mają kobiety przez parę dni w miesiącu, tytuł chyba nie najszczęśliwszy ;)

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    a mówiłem brać jonssona :P
    ale wy wybraliście IMS :D

    ogólnie jednak to zgadzam sie z wolfem :D

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    To moze ja sie wypowiem
    Ja tez znalem taki przypadek w Krosnie zaywal sie Laszlo Szatmari jak dostal kase to jechal po 14 pkt w meczu jak nie dostal to 3 pkt w meczu
    Ja takze Pedersena nie darze sympatia co nie znaczy ze go nie nienawidze ale pare razy na Polsacie mecz Zkż ogladnalem i co swoje to widzialem
    Co do wywiadu ja bym go zwolnil albo odsunal od skladu
    Pozdro

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 19 w 7 postach

    A może ta wypowiedź jest w stylu

    Koledzy spokojnie!
    Coś mi mówi, że wypowiedź ta to jest "pic" w stylu wypowiedzi Sławka Drabika.
    Takim cięzkim idiota przecież on nie jest, więc gdyby tak faktycznie było to nikt by się o tym nie dowiedział.
    Przecież na taka wypowiedx wielu dziennikarzy czekało wiec ja usłyszeli.
    Jak Ułamek testował silniki dla Rickardssona to o tym dowiedzielismy się przypadkowo po dużych nieporozumieniach w ich stanji.
    Tylko spokój w tym wypadku jest wskazany.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    369
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koledzy spokojnie!
    Coś mi mówi, że wypowiedź ta to jest "pic" w stylu wypowiedzi Sławka Drabika.
    Takim cięzkim idiota przecież on nie jest, więc gdyby tak faktycznie było to nikt by się o tym nie dowiedział.
    Przecież na taka wypowiedx wielu dziennikarzy czekało wiec ja usłyszeli.
    Jak Ułamek testował silniki dla Rickardssona to o tym dowiedzielismy się przypadkowo po dużych nieporozumieniach w ich stanji.
    Tylko spokój w tym wypadku jest wskazany.
    Albo Nicki mysli, ze jak powie, ze testowal maszyny na SGP, to inni pomysla, kurde no faktycznie bierze na mecze swoje najlepsze maszyny. Ciezko tu ustalic jak IMS mysli.
    Ja osobiscie bym go jednak zostawil w skladzie, choc wiecej od niego oczekuje.

    pozdr

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    może ktoś sie ze mną nie zgodzić ma do tego pełne prawo ale według mnie Pedersen to cieniak i fuksiarz i zdobycie mistrzostwa swiata 2003 to był tylko epizod i tego wyniku już nigdy nie powtórzy i w tym roku w gp nie bedzie błyszczał a żkż popełnił duży bład zatrudniając go i wywalając na niego tyle kasy choć to jest tylko moje zdanie i ktoś może się z tym nie zgodzić ale wisi mi to

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    haha fajnie temat nazwałeś Ramzes :) :) :) Nie wiedziałem ze Nicki Peddersen to dziewczyna :P

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    29-02-2004
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja wam powiem tyle gość był i jest psychiczny i od tego fuksiarskiego zdobycia mistrzostwa swiata mu się w dupie poprzewracało.W tym sezonie w grand prix jak sie załapie do 6 to będzie dobrze.A jeśli już przyjedzie do Tarnowa po tym co tu zrobił w poprzednim sezonie to tylko na własną odpowiedzialność;)

    A tak ogólnie to w poprzednim sezonie w lidze polskiej Lee prezentował sie o wiele lepiej od Pedersena.

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak w temacie " Trudne dni Pedersena"

    A co okres ma ??

    Nie !!!
    On po prostu jedzie na tyle na ile go stać.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ejj no ludzie, nie narzekajcie tak na niego , bo robi wam najwiecej punktow z calego zkz:P. fakt, ze jak na mistrza swiata i za ta kase to "nie blyszczy.."ale jesli nie on w skladzie to kto? lee richardsson nie zrobi tyle pkt-ow co on.
    bedzie dobrze... i macie wygrac z czestochowa!
    powodzenia

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]A jeśli już przyjedzie do Tarnowa po tym co tu zrobił w poprzednim sezonie to tylko na własną odpowiedzialność;)

    quote]

    co sie wydarzylo w tarnowie zeszlego roku?

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    29-02-2004
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    "co sie wydarzylo w tarnowie zeszlego roku?"





    Po jedny z biegów w którym nasz Jasio Kołodziej wywiózł go na zewnętrzną Pedersen podjechał do niego i go uderzył w kask za co został wykluczony przez sędziego do końca zawodów.

    A zresztą woogóle Pedersen na meczach w Tarnowie (bo w innych go niewidziałem) zachowywał sie jak burak np:po jednym ze swoich nieudanych biegów w swoim boksie zaczoł sie wyżywać na swoim sprzęcie -motorze...kopać go.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2003
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pewno lepiej bedzie dla Zielonej Gory jak Lee pojedize w Tarnowie, bo w poprzednim sezonie Nickiemu cos w Tarnowie nie szlo, skoro go nawet Tomek rempala obejdzal:pp , ze o Staszku Burzy nie wspomne
    To był chyba Marcin Rempała a nie Tomek. I jak wspomniał dymko, Pedersen chyba niezby ciepło zostanie w Tarnowie przyjęty. Chociaż cholera wie, teraz tyle "nowych" na trybunach siedzi...
    Gwoli scislosci kazdy z wyzej wymienionych przynajmniej raz mial okazje ograc pozniejszego Mistrza Swiata Nicky Pedersena :):):)

    pozdro

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ej!!!

    Ja jestem kibicem ZKZ i mam do niego wiele wiele pretensji o ten sezon. Długo by trzeba pisac. Też od początku nie bylem jego zwolennikiem bo to nie typowy ligowiec.
    Ale ja o czymś innym.
    Jak można mówić że tytuł IMŚ zdobył przypadkiem??
    Był turniej jednodniowy i Rickardsson i Crump mieli po dwa defekt, a Sullivan i Adams wjechali pare razy w teśme??
    Czy moze było kilka turniejów Grand Prix i on po podsumowaniu punktow okazał sie najlepszy???
    Jego jazda w lidze to moim zdaniem jak do tej pory wielkie nieporozumienie, ale uważam że tytuł zdobył w pełni zasłuzenie i nikt nie ma prawa tego kwestionować.

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Generalnie Pedersen moglby pojechac lepiej, ale tragicznie to on tez nie jezdzi. Problem polega na tym, ze kiedy sa porazki druzyny to trzeba sobie znalezc kozła ofiarnego. W tym wypadku padło na Pedrsena. Dlaczego nikt nie zalozyl tematu o slabej jezdzie Śwista czy Kurmańskiego. Blamaż ZKŻ w Bydgoszczy to tez ich zasługa. Pedersen zdobył 14 pkt., Kurmanski chyba 2 :|. Sorry kto tu przegral mecz?

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Moim zdaniem Nicki jest zawodnikiem równie kontrowersyjnym co np. Tomek Gollob, mam tu na mysli ich charaktery.

    Czytam te posty i sam nie wiem co o nich myśleć. Lecz po dłuższej analizie zastanawiam się czy wy faktycznie nie przesadzacie ?
    Jak był Hamil to miał mecze na poziomie 7-9 pkt, jest Nicki i robi od 12 - 15 pkt, co prawda w 7 biegach ale robi.

    Co do tych silników które rzekomo testuje na GP.
    Z tego co wiem to Nicki ma zakupionych cos ok 16 silników razem, oczywiście te silniki mają swoje przeznaczenie (liga polska, angielska czy GP).
    Prawda jest jednak taka, że aby wiedzieć który z tych silników jest bardziej skuteczny to musi je sprawdzić wszystkie. Tu proponował bym porównanie z Krzysiem Cegielskim, w zeszłym sezonie na początku ligi miał on równie pokaźny park maszynowy, w lidze sprawdzał ten sprzęt i przebierał a jaki był tego skutek to sami wiecie.

    I na zakończenie, wydaje mi sie, że ZKŻ nie ma wyboru i jest skazany (przynajmniej na jakiś czas) na duńczyka, ja myślę, że jednak nie jest tak źle jak to niektórzy sugeruja i należy dać szansę Nickiemu na dalsze występy, przynajmniej do czasu kiedy istnieje choć odrobina szans na 1/4.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyniki Pedersena...


    14+3 vs Apator
    11+2 vs RKM
    12 vs WTS
    14+1 vs Polonia


    .... nigdy nie lubiłem tego zawodnika ale nie rozumiem tej całej nagonki. Może warto zapytać co robi reszta zespołu a nie całą winę zwalać na NP.

    pozdr

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Ja to nie rozumiem trochę tych pretensji do Nickiego. Oczywiście mółgby jeździć lepiej, no ale, krajowa część zespołu Falubazu w ogóle nie jeździ. ZKŻ nie przegrywa spotkań przez Pedersena, tylko przez Śwista, Kurmańskiego itd. Nicki nawet robiąc 21 punktów w Bydgoszczy w niczym by nie pomógł. Trudno też w takiej sytuacji, gdy nie ma wsparcia, wymagać by jechał na 100% i wierzył w wygraną. Może jego postawa się poprawi, kiedy poprawi się jazda reszta drużyny?
    A to, że Nicki nie jest najmocniejszym zawodnikiem świadczy chyba też fakt, że dopiero teraz załapał się do e-ligi. Na pewno nie będzie jeździł jak Crump, Rickardsson, Jonsson.

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak sobie czytam ten wątek i nie mogę pozbyć się takiej myśli,czemu z Nikiego robicie kozła ofiarnego?Jak już do niego macie pretensje,to moze też popatrzeć na reszte.Na razie z tego co zostało przedstawione wyżej,jest on najrówniej punktującym zawodnikiem ZKŻ-tu.Kurmański i Świst w porywach ,próbują coś tam zrobić.A gdzie jest reszta?Na razie macie pretensje do niego za szczerość,bo nie uwierzę ,że reszta obcokrajowców tego nie robi.


Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •