Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 120

Wątek: Trudne dni Nickiego Pedersena

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze Nicki dobrze wiedzial ze nie bedzie sobie radzil w ekstralidze polskiej i bal sie jej poprostu, dlatego jezdzil w 1 lidze ;).

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Mysle ze Nicki dobrze wiedzial ze nie bedzie sobie radzil w ekstralidze polskiej i bal sie jej poprostu, dlatego jezdzil w 1 lidze .
    Z tą opinią nie mogę się zgodzić.

    Żeby Nicki zdobył tytuł IMŚ w turnieju jednodniowym to mógłbym powiedzieć, że trafił akurat z dyspozycją na ten dzień (coś jak Szczakiel w Chorzowie) ale Nicki wywalczył ten tytuł w kilku turniejach GP.

    Moim zdaniem Nicki ma potężne problemy ze sprzętem, przed sezonem kupił bodjże 16 silników u Waissa z tego od razu prawie połowe oddał (reklamował) potem zamówił kilka u Gravesena i niby była poprawa , lepiej jeździł w lidze angielskiej, w GP też zaczął więcej pokazywać lecz w lidze polskiej to na szybkich torach ma wyraźne problemy , w niejednym meczu było widać, że musi nadrabiać brawurą.

    Myślę, że Nicki w sumie przechodzi podobny kryzys jak Piotrek Świst w zeszłym sezonie, niby silniki dobre , testowane na treningu a na zawodach coś im brakowało, w tym sezonie wyraźnie widać , że Piotrek doszedł do ładu ze swoim parkiem maszynowym lecz problemy te pojawiły się u Pedersena.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli chodzi o wyniki Pedersena w ekstralidze polskiej, to w zasadzie nie ma co tu komentowac, bo sa one ponizej wszelkiej krytyki. Co tu duzo mowic - 2 pkt. w meczu o wszystko mowia same za siebie. Dla mnie to taki profesjonalista, jak z koziej dupy traba.

    Jakby tego było mało koles ma powazne ubytki w psychice. Mam nadzieje, ze ktos mu w koncu wytłumaczy, ze na torze oprocz niego sciga sie jeszcze 3 ludzi, ktorzy przez jego chamska i brutalna jazde w ulamku sekundy moga stracic zdrowie, ba! nawet zycie!

    Jezeli ktos ma watpliwosci, niech zobaczy sobie bieg z udziałem Pedersena, Krzyzaniaka i Śwista. Dwaj ostatni upadli, a lider z Zielonej Góry długo nie podnosił sie z toru. Pedersen chamsko i brutalnie przeciagnał obu zawodników, wydłuzajac im prosta - obaj upadli. Jedno szczescie, ze w Bydgoszczy sa bezpieczne bandy i zarowno Świst jak i Krzyzaniak wyszli z tego bez szwanku.

    Takich przypadków w karierze Pedersena było wiecej, dlatego albo koles zacznie szanowac rywali na torze albo wyp...dalac z ligi polskiej!

    Pozdro


  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Powtórzę, że Nicky fuksikiem zdobył mistrza świata, teraz zaś nie ma nic do powiedzenia nie tylko w gp. Zawodnik jednego sezonu, bydlę na torze, słaba psycha, silne ego, nie cierpię takich typasów, pełno ich na świecie, marketingowcy psia ich mać.

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    a mówilem przed sezonem brac Jonssona to nie chcieliscie nawet o tym mysles i mnie wyzywaliscie :P no to teraz widzicie co reprezentuje soba pan pedersen, ciekaw jestem ile tysięcy złotych skasował za te 2 punkty w bydgoszczy? 10? 15? 20?...

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    a mówilem przed sezonem brac Jonssona to nie chcieliscie nawet o tym mysles i mnie wyzywaliscie no to teraz widzicie co reprezentuje soba pan pedersen, ciekaw jestem ile tysięcy złotych skasował za te 2 punkty w bydgoszczy? 10? 15? 20?...
    Hm, chyba jednak jesteś za ciekawy :D

    A odnośnie Pedersena, teraz jak już prawie po sezonie to większość marudzi i narzeka na Nickiego, owszem popisać to on się nie popisał w Bydzi lecz kto mógł to przewidzieć. Równie dobrze mogło zdarzyć się, że to Jonsson by cieniował a Nicki błyszczał. Po szkodzie to jest wielu mądrych. Jak by jednak nie patrzeć to Nicki jest w pierwszej dziesiątce najlepiej pkt w e-lidze i to też nie przypadek.

    Czy ktoś go zatrudni w przyszłym sezonie ? myślę, że tak , kwestia tylko jak dużo Nicki spuści na angażu :D bo, że spuścić będzie musiał to pewne. A jak będzie koniecznie chciał jeździć w naszej e-lidze to twierdzę, że przy odpowiednich okolicznościach to Nicki może nawet w Bydzi się znaleźć :D , ten towar znajdzie nabywcę to tylko kwestia ceny, wspomnicie moje słowa .
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś go zatrudni w przyszłym sezonie ? myślę, że tak , kwestia tylko jak dużo Nicki spuści na angażu bo, że spuścić będzie musiał to pewne. A jak będzie koniecznie chciał jeździć w naszej e-lidze to twierdzę, że przy odpowiednich okolicznościach to Nicki może nawet w Bydzi się znaleźć , ten towar znajdzie nabywcę to tylko kwestia ceny, wspomnicie moje słowa .
    Mariusz moim zdaniem liczy sie przede wszystkim solidnosc obcokrajowca. Bo to, ze Nicki zrobi parenascie punktów u siebie ze słabyszm rywalem, to akurat jego psi obowiazek. Za to bierze kapuche.

    Jednak zawodnika ocenia sie nie po sredniej, bo ta bywa czesto bardzo mylna, ale po jezdzie w meczach o najwyzsza stawke, kiedy trzeba pociagnac wynik, bo druzynie nie idzie. Tymczasem Pedersen dobitnie udowodnił, ze ma w dupie wynik druzyny.

    pozdro

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    A odnośnie Pedersena, teraz jak już prawie po sezonie to większość marudzi i narzeka na Nickiego, owszem popisać to on się nie popisał w Bydzi lecz kto mógł to przewidzieć. Równie dobrze mogło zdarzyć się, że to Jonsson by cieniował a Nicki błyszczał. Po szkodzie to jest wielu mądrych. Jak by jednak nie patrzeć to Nicki jest w pierwszej dziesiątce najlepiej pkt w e-lidze i to też nie przypadek.
    To nie tak... Jak Nicki rozpoczynal swoja kariere w Gnieznie...jezdzil jak totalna sierota, oczywiscie w kolejny roku juz bylo zgola inaczej, bo w Starcie procz toniczka Kaspera wszyscy (tylko za kontrakt kasowali i to wszytko:() dawali dupy, ale indywidualnie byli swietni (ech Jimmy Jimmy...) Mniejsza z tym... chodzi mi konkretnie o to, ze od samego poczatku nie lubilem i nie lubie Pedersena a to, jak traktuje starty w lidze uswiadomil mi dobitnie w zeszlym roku, podczas swojej przygody w Rybniku...(pomylic ilosc okrazen jako IMŚ...pfff)... Uwazam, ze klub zatrudniajacy Nickiego bedzie tylko na tym tracil...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chodzi mi konkretnie o to, ze od samego poczatku nie lubilem i nie lubie Pedersena a to, jak traktuje starty w lidze uswiadomil mi dobitnie w zeszlym roku, podczas swojej przygody w Rybniku...(pomylic ilosc okrazen jako IMŚ...pfff)... Uwazam, ze klub zatrudniajacy Nickiego bedzie tylko na tym tracil...
    Dokladnie tak bedzie...
    Nicki tak naprawde woli startowac w 1 lidze, poniewaz tam wiecej moze dostac kasy.On naprawde ma to gdzies gdzie jezdzi w Polsce,czy jest to ZKZ,czy Rybnik...
    On poprostu taki jest, i wydaje mi sie ze nigdy sie juz nie zmieni.

  10. Powrót do góry    #100
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    27-07-2004
    Postów
    1,582
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Powtórzę, że Nicky fuksikiem zdobył mistrza świata, teraz zaś nie ma nic do powiedzenia nie tylko w gp. Zawodnik jednego sezonu, bydlę na torze, słaba psycha, silne ego, nie cierpię takich typasów, pełno ich na świecie, marketingowcy psia ich mać.
    Co ty klepiesz?Jak można fuksem w formule GP zostac mistrzem?Jest kontrowersyjny ale takich potrzeba!
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja pamiętam taki wątek z początku sezonu gdzie należało typować najbardziej solidnych i najbardziej odpuszczajacych zawodnikow! Wtedy wszyscy pisali jaki to on solidny niby jest! Prawda jest taka że to typowy zawodnik ktoremu zalezy tylko na kasie!! Pajac w pełnym tego słowa znaczeniu! Dla mnie od początku było jasne że zakup przez Zieloną Górę Pedersena oznaczał walke o utrzymanie w sezonie 2004!
    Unia Tarnów! Wisła Kraków! Chelsea Londyn! Inter Mediolan! Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach

    co za bzdury...

    znawcy psychiki nickiego sie znalezli, hehe co wy jego psychologowie jestescie czy jak?Koles jest jaki jest, jezdzi ostro, fakt ale co wy mozecie o tym wiedziec...denerwuja mnie ludzie ktorzy mowia ten jest taki a ten siaki, a tak naprawde to w zyciu z tym kims nie rozmawiali...nie mowie ze lubie Pedersena ale moge powiedziec zebym nielubil..zreszta chyba nie ma zuzlowca ktorego bym nie lubil za to jaka osoba jest...bo co ja o nim moge wiedziec?? To ze zalezy na kasie to chyba 90% zuzlowcow tak ma?dziwne?
    w koncu to ich praca, z tego zyja, z tego utrzymuja poziom sprzetowy, itp. ciekawe jak wy byscie ukladali wlasne kontrakty? Przypadek mistrzostwo swiata???Hahaha...W formule GP, i to sie nazywa znawca zuzla...Pedersen ma gorszy sezon, fakt ale tutaj chyba (w Polsce)zbyt wiele sie oczekuje od zagranicznych zuzlowcow, presja jest duza, maja jezdzic jak maszyny, jak roboty do robienia punktow..zapominamy ze to tylko czlowiek!
    pozdro

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    thengel

    Trudno sie z Toba nie zgodzic z tym co piszesz. Moze i mial slabszy sezon, moze nie. Jednak jego podejscie do klubow w ktorych jezdzi jest jednak troche olewajace. Poza tym zatrudniajac Pedersena (wtedy i jeszcze teraz Mistrza Swiata) pokladano w nim duze nadzieje. Kazdy sobie inaczej wyobrazal jego poczyniania. On jednak zawiodl i trudo sie tez dziwic kibicom ze wieszaja na nim psy. W koncu zatrudnili IMS a nie np. jakiegos solidnego szweckiego ligowca ktory nie jedzil w e-lidze polskiej. Gdy by on zawidol na pewno inaczej by na to patrzono. Bo w koncu tytul do czegos zobowiazuje.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  14. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pedersen ma gorszy sezon, fakt ale tutaj chyba (w Polsce)zbyt wiele sie oczekuje od zagranicznych zuzlowcow,
    A czego powinno sie wymagac od mistrza świata? ****!

    Sorry, ale jak czytam takie kwiatki, to mnie krew zalewa!

    A co Ty chcesz chodowac takich Pedersenów, zeby sobie przyjezdzali na mecz i robili po 2 punkty, zero widowiska, zero zaangazowania.

    Piszesz, ze kasa jest potrzebna na odpowiedni poziom sprzetowy.

    To ja sie qr.a pytam, co Pedersen robi z ta kapucha, bo sprzet na Polską lige ma smieszny.

    Gratuluje takiego podejscia.

    Jak taki jeden z drugim cwaniak przyjezdza podpisac kontrakt, to mowi, ze to jego praca. A jak spieprzy dokumentnie, to mowi, ze to sport.

    Dzizes! :/

  15. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Pedersen ma gorszy sezon, fakt ale tutaj chyba (w Polsce)zbyt wiele sie oczekuje od zagranicznych zuzlowcow,
    A czego powinno sie wymagac od mistrza świata? ****!

    Sorry, ale jak czytam takie kwiatki, to mnie krew zalewa!

    A co Ty chcesz chodowac takich Pedersenów, zeby sobie przyjezdzali na mecz i robili po 2 punkty, zero widowiska, zero zaangazowania.

    Piszesz, ze kasa jest potrzebna na odpowiedni poziom sprzetowy.

    To ja sie qr.a pytam, co Pedersen robi z ta kapucha, bo sprzet na Polską lige ma smieszny.

    Gratuluje takiego podejscia.

    Jak taki jeden z drugim cwaniak przyjezdza podpisac kontrakt, to mowi, ze to jego praca. A jak spieprzy dokumentnie, to mowi, ze to sport.

    Dzizes! :/
    Oj gosciu, widze zaslepiony, mowisz jakbys byl zuzlowcem i doswiadczenie mial *****iste, mowisz kasa i sprzet, juz Mariusz wyjasnial nawte w tym watku ze Pedersen zakupil 16 silnikow z czego polowe musial zareklamowac jak widac kase zainwestowal a dostal szajs, pytam sie jego wina???Szajs mu sie trafil i mial pecha, ale nie dla ciebie jest proste kasa, inwestujemy, jestem mistrzem, nikt mi nie powinien podskoczyc, LOL, Ja juz wczesniej pisalem , to tylko czlowiek a nie maszyna do robienia punktow, i nalezy to zrozumiec, trafia sie slabszy okres zdarza sie, o Kurmanski przed smiercia tez mial kryzys, Swist praktycznie caly zeszly rok, a w tym roku jak pieknie, mysle ze Pedersen sie z tego podzwignie, poza tym to jego debiut w Extralidze i zaplacil frycowe(zasada bij mistrza:P)...To tyle, i nie wysilaj sie z odpowiedzia bo twoje wulgaryzmy mnie nie interesuja...
    pozdro

  16. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj gosciu, widze zaslepiony, mowisz jakbys byl zuzlowcem i doswiadczenie mial *****iste, mowisz kasa i sprzet, juz Mariusz wyjasnial nawte w tym watku ze Pedersen zakupil 16 silnikow z czego polowe musial zareklamowac jak widac kase zainwestowal a dostal szajs, pytam sie jego wina???Szajs mu sie trafil i mial pecha, ale nie dla ciebie jest proste kasa, inwestujemy, jestem mistrzem, nikt mi nie powinien podskoczyc, LOL, Ja juz wczesniej pisalem , to tylko czlowiek a nie maszyna do robienia punktow, i nalezy to zrozumiec, trafia sie slabszy okres zdarza sie, o Kurmanski przed smiercia tez mial kryzys, Swist praktycznie caly zeszly rok, a w tym roku jak pieknie, mysle ze Pedersen sie z tego podzwignie, poza tym to jego debiut w Extralidze i zaplacil frycowe(zasada bij mistrza)...
    Wlasnie tak. Moim zdaniem mistrz świata powinien zdobywac taka liczbe punktów, aby satysfakcjonowała jego pracodawce, kibiców i przede wszystkim jego samego.

    Szczerze mowiac, nie pamietam, aby byli mistzowie swiata tak sie osmieszali. Per Jonsson - kibice Apatora nigdy mu nie zapomną tego, co zrobił dla ich zespołu, Sam Ermolenko - jeden z najsolidniejszych obcokrajowców, jakich miałem okazje ogladac w polskiej lidze, Tony Rickardsson - wiadomo, Hamill i Hancock - moze nie zawsze czarowali polska publicznosc, ale mimo wszystko byli mocnymi punktami swojego zespołu.

    To tylko mistrzowie z ostatnich lat. I zaden z nich nie zrobił z siebie takiego błazna jak Pedersen.

    EOT


  17. Powrót do góry    #107
    Początkujący
    Dołączył
    06-07-2004
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja powiem jedno , Nicki sobie przesrał tak jak L.Dryml , i watpie zeby jakikolwiek klub chciał tego zawodnika w sezonie 2005 pozdro

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja powiem jedno , Nicki sobie przesrał tak jak L.Dryml , i watpie zeby jakikolwiek klub chciał tego zawodnika w sezonie 2005 pozdro
    Dokładnie to samo chciałem napisać, ale mnie ubiegłeś.

  19. Powrót do góry    #109
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    DOkladnie jak wyzej, jabym go nie chciał nawet jakby dopłacali do niego:), mimo że jeździł w Gdańsku i to nieźle, to jednak po złotym medalu IMŚ palma mu odbiła...

  20. Powrót do góry    #110
    Początkujący
    Dołączył
    08-09-2004
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciezka sprawa , ale ja potwierdzam to co ktos tu wczesniej powiedzial ,Nicki szybko w e -lidze nie wystartuje

  21. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Wlasnie tak. Moim zdaniem mistrz świata powinien zdobywac taka liczbe punktów, aby satysfakcjonowała jego pracodawce, kibiców i przede wszystkim jego samego.
    Myślę, że nie tylko mistrz świata a każdy z zawodników powinien zdobywać tyle punktów aby satysfakcjonowały one jego pracodawcę. Jednak znając życie nie wszystkim zawodnikom udaje się zrealizować te plany. Mają oni po prostu słabsze okresy z różnych przyczyn. Kibice jednak w zdecydowanej większości nie przyjmują żadnych tłumaczeń, ich i działaczy to nie interesuje, że zawodnik ma słabszy okres (głównie jeżeli chodzi o obcokrajowców).

    Wracając jednak do Nickiego to twierdzę, że jak się tak dobrze zastanowić to jego średnia klasyfikuje go w 1/10 a co za tym idzie to nie jest on wcale taki słaby jak piszą co niektórzy w tym wątku. Fakt, Nicki ma trudny charakter, w ubiegłym bodajże roku wyrzucili go z jego drużyny w Anglii lecz ja twierdzę, że ten gośću jeszcze się podniesie i zadziwi nie jednego na tym forum.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja napisze tylko tyle nicki faktycznie szczegolnie za ta kase sie osmiesza,ale nie bede nic pisal wiecej bo przez takich ludzi jak wy dzija sie tragedie mnie Kurman wiele nauczyl i zachowam to dla siebie...dla mnie i ak Rafal Kurmanski na zawsze pozostanie w moim sercu jako najpepszy z najlpeszych...kto go ogladal i chociaz raz rozmawial wie o co chodzi...the end!!!

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2004
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest pierwszy sezon Nickiego w ekstralidze.
    Na pewno też presja wywierana przez kibiców i działaczy mu nie pomaga. Może dlatego czasem zawodzi. Na pewno nie dlatego że olewa poską lige czy coś w tym stylu.
    Ja bym Nickiego jeszcze nie skreślał.

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co doniektorzy blaznuja tutaj na calego, pisza ze NIki slaby czy cos takiego. Q..a przeciez ten gosc jest w 1/10 a nie wyszly mu raptem 2 mecze gdzie zawalil na calej lini i mial wedlug mnie do tego calkowite prawo i nie piszcie mi bzdur ze jest mistrzem swiata bo skoro jest indywidualista i nie idzie mu w GP to czemu ma mu isc w lidze (wiem sa wyjatki takie jak Jonson ktorzy se radza ale w odwrotnym kierunku). Dla was liczy sie tylko to ze ma przyjechac, zrobic komplet ku waszej radosci i pojechac do domu to bedzie wsio ok. I czemu nikt sie nie czepia powiedzmy Sulliwana bo on w Polskiej lidze niestety nie bryluje a uchodzi(ł) za jednego z rowniej i solidnie jezdrzacego zawodnika ale nikt z tego klopotu jakos nie robi.

    Moral z tego plynie taki:
    Macie pretekst zeby pojezdzic po nim za byle bzdury za to ze jezdzi po chamsku i taka jest prawda.
    A w przyszlym roku podejzewam ze nie bedzie mial najmniejszych problemow znalezc w Polsce pracodawce.

    POZDRAWIAM

  25. Powrót do góry    #115
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    27-07-2004
    Postów
    1,582
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    To jest pierwszy sezon Nickiego w ekstralidze.
    Na pewno też presja wywierana przez kibiców i działaczy mu nie pomaga. Może dlatego czasem zawodzi. Na pewno nie dlatego że olewa poską lige czy coś w tym stylu.
    Ja bym Nickiego jeszcze nie skreślał.
    Nie zapomnij że Nicki jest aktualnym mistrzem świata wiadomo że wymagane są od wyniki a on tymczasem przywozi 2 pkt. na mecz to sorry ale czegoś tu nie rozumiem ...!
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  26. Powrót do góry    #116
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wracając jednak do Nickiego to twierdzę, że jak się tak dobrze zastanowić to jego średnia klasyfikuje go w 1/10 a co za tym idzie to nie jest on wcale taki słaby jak piszą co niektórzy w tym wątku. Fakt, Nicki ma trudny charakter, w ubiegłym bodajże roku wyrzucili go z jego drużyny w Anglii lecz ja twierdzę, że ten gośću jeszcze się podniesie i zadziwi nie jednego na tym forum.
    Mariusz.

    Trudny charakter Pedersena to akurat nie jest jego najwieksza wada. Jest osoba kontrowersyjna, a o takich zawsze sie duzo mowi i pisze.

    Jednak Tomek Gollob tez jest kontrowersyjny, tez ma trudny charakter, a jednak potrafi jechac dla druzyny, co juz nieraz udowodnił nie tylko w polskiej lidze.

    Zmierzam do tego, ze jezeli ktos przyjezdza na mecz z nastawieniem odjechania go, zagarniecia pokaznej kapuchy i zwiniecia zabawek, to juz nie jest tak cacy.

    No bo czy było odpowiedzialne ze strony Dunczyka opuszczenia stadionu po 11. biegu?

    Pozdro

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-07-2004
    Postów
    645
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No bo czy było odpowiedzialne ze strony Dunczyka opuszczenia stadionu po 11. biegu?
    Sorry Lampeq, że się wtrącam. Oczywiście, że opuszczenie stadionu przez Nickiego po biegu 11. nie było odpowiedzialne. Ja natomiast słyszałam od pewnej osoby z Bydgoszczy, która "coś wie" o tej sytuacji, że to zielonogórscy działacze "oddelegowali" Duńczyka do domu. Po prostu kazali opuścić mu stadion. O ile ja się orientuję, to nie mieli do tego żadnego prawa. W prasie są artykuły, że to Pedersen sam opuścił bydgoski obiekt. Nie wiem.

    Wszyscy dookoła po nim jechali. Nicki to tylko człowiek i zwyczajnie puściły mu nerwy. Nie mam zamiaru Go bronić. Jeździ jak jeździ, mnie się to także nie podoba. My jako kibice możemy jedynie wyrazić to... w sposób mało efektowny. Niestety.
    PozdROWienia. Ukryta zawartość


    Ukryta zawartość ... Lepiej być głupim z nadziejami, niż beznadziejnie głupim ... Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #118
    Początkujący
    Dołączył
    02-07-2003
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja napisze tylko tyle nicki faktycznie szczegolnie za ta kase sie osmiesza,ale nie bede nic pisal wiecej bo przez takich ludzi jak wy dzija sie tragedie mnie Kurman wiele nauczyl i zachowam to dla siebie...dla mnie i ak Rafal Kurmanski na zawsze pozostanie w moim sercu jako najpepszy z najlpeszych...kto go ogladal i chociaz raz rozmawial wie o co chodzi...the end!!!
    Przepraszam Pana Mesjasza, że przez takich ludzi jak ja dzieja sie tragedie... Człowieku nie wiesz co piszesz. Zwłaszcza, że np. ja ani słowa nie napisałem o np. Kurmańskim...


  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja napisze tylko tyle nicki faktycznie szczegolnie za ta kase sie osmiesza,ale nie bede nic pisal wiecej bo przez takich ludzi jak wy dzija sie tragedie mnie Kurman wiele nauczyl i zachowam to dla siebie...dla mnie i ak Rafal Kurmanski na zawsze pozostanie w moim sercu jako najpepszy z najlpeszych...kto go ogladal i chociaz raz rozmawial wie o co chodzi...the end!!!
    Przepraszam Pana Mesjasza, że przez takich ludzi jak ja dzieja sie tragedie... Człowieku nie wiesz co piszesz. Zwłaszcza, że np. ja ani słowa nie napisałem o np. Kurmańskim...
    nie chodzi dokladnie o Ciebie czlowieku!!!Napisalem Wy zeby uzmyslowic chociaz troszke ze to jest tylko sport i mimo ze mam pretensje do Pedersena to nie az takie zeby go zaraz wyzywac itd...nie wiem czy ktos z was jezdzil na motorze nie tylko zuzlowym prosze niech wsiadzie i pokaze co umie...zgodze sie ze toIMS i jakis poziom musi prezentowac..ale co my wiemy???Moze mial jakis problem ze sprzetem ze zdrowiem nie wiem...ale to nie usprawiedliwia nikogo do pisania ZBYT ostrych slow,mozna mowic ze zawiodl itd...ale bewz przesady...

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A odnośnie Pedersena, teraz jak już prawie po sezonie to większość marudzi i narzeka na Nickiego, owszem popisać to on się nie popisał w Bydzi lecz kto mógł to przewidzieć. Równie dobrze mogło zdarzyć się, że to Jonsson by cieniował a Nicki błyszczał. Po szkodzie to jest wielu mądrych. Jak by jednak nie patrzeć to Nicki jest w pierwszej dziesiątce najlepiej pkt w e-lidze i to też nie przypadek.
    To nie tak... Jak Nicki rozpoczynal swoja kariere w Gnieznie...jezdzil jak totalna sierota, oczywiscie w kolejny roku juz bylo zgola inaczej, bo w Starcie procz toniczka Kaspera wszyscy (tylko za kontrakt kasowali i to wszytko:() dawali dupy, ale indywidualnie byli swietni (ech Jimmy Jimmy...) Mniejsza z tym... chodzi mi konkretnie o to, ze od samego poczatku nie lubilem i nie lubie Pedersena a to, jak traktuje starty w lidze uswiadomil mi dobitnie w zeszlym roku, podczas swojej przygody w Rybniku...(pomylic ilosc okrazen jako IMŚ...pfff)... Uwazam, ze klub zatrudniajacy Nickiego bedzie tylko na tym tracil...
    Dokładnie jest tak jak pisze Stamper, a ja jeszcze sobie przypominam nastepny wyjazdowy mecz z Tarnowem kiedy po przegranym biegu z Kołodziejem Pedersen postanowił zabć komara na kasku przeciwnika :):) za co oczywiście został wykluczony przez sędziego do końca zawodów.
    Co prawda wkład Pedersena w ubiegłoroczny awans Rybnika był duży ale nie był to nigdy taki pewniak jak Mixon, na którego można było zawsze liczyć.
    Pozdrawiam

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •