Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 565

Wątek: Falubaz Zielona Gora - sprawy klubowe... - KRONOPOL sponsorem strategicznym!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2004
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 2 postach

    Falubaz Zielona Gora - sprawy klubowe... - KRONOPOL sponsorem strategicznym!!

    Czytam forum i nie widzę wątku o treningach i przygotowaniach zielonogórskich zawodników(był taki wątek ale zniknął). Jestem za granicą i aż dziw że żaden kibic ZKŻtu takiego nie podtrzymuje. Z tego co wiem to dziś o 15 miał się odbyć trening. Ludzie!!! Piszcie!!!Dyskutujcie!!!!Opinie, fakty, spekulacje!!!! Ja niestety jestem za granicą, więc tylko dzięki Wam mogę dowiedzieć się czegoś o moich pupilkach...


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Kurmaniunia, jestes za granica, wydaje mi sie, że za wielką wodą. Nie wiem tylko czemu piszesz pod innym nickiem, wolałem Twoje wpisy pod prawdziwym nickiem :P

    Odnośnie treningu, odbył sie dzisiaj o 15.00, trenowali młodzi + Huszcza i Kłopot (przynajmniej do 16.00 o tej godz. musiałem już iść).

    Wszyscy oni rozpoczeli bardzo ostrożnie ze względu na tor, choc już po 30 min niektórzy śmigali dosyc dobrze.

    Kurmaniunia, po tym treningu nie można nic konkretnego powiedzieć, chłopaki kombinowali ze sprzętem i tak jakby bronowali tor oponami swoich motorów.

    Jedyne co mnie zaskoczyło to pasywna postawa Marcinkowskiego, dwa razy wyjezdżał na tor i ani razu nie złamał maszyny, może mu Jąder kazał ?

    Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mariusz :

    Marcinkowski docieral nowy silnik i dlatego jezdzil tak jak mowisz. Pozniej tak pod koniec treningu zaczal jezdzic normalnie. Trening napenwo pozyteczny i tylko sie cieszyc ze nasi seniorzy jezdzili bardzo dobrze i sa przygotowani juz praktycznie w 100% do meczu. Ciekawe jest czy tormistrze zdolaja przygotowac start i pierwszy luk na jutro, OBY nie padalo !


  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2003
    Postów
    334
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No własnie a potem Marcinkowski cynił świeca :P

    Zaskoczyła mnie także postawa Stojanowskiego :P on bynajmniej mi sie tak wydaje byl dzisiaj najlepszy ze wszystkich :P

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2004
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba przyznac ze trening nudnawy byl... ALE!

    ... to chyba ze wzgledu na tor... Wszyscy smigali po duzej (mala cos sliska byla), jeden Huszcza probowal mala jechac ( chodzi mi glownie o 4 luk;)) i malo nie zakonczyl tego upadkiem... swoja droga uparty typ;) 3 razy prawie tam fiksa nie strzelil, a dalej probowal ;))

    Nie skojarzylem wszystkich zawodnikow, ale ladnie wyroznial sie wedlug mnie Zbychu Suchecki. Widac ze nie bedzie w tym sezonie narzekal na sprzet...

    ...no i oczywiscie Marcikowski. Pierwsze co zrobil na torze to swiece;) Zapal do jazdy to on ma!!:))....oby tylko umiejetnosci i psychika dopisala...

    Reszta tez OK! Jeden zawodnik sie wyroznial...czarny kevlar i chyba czerwone i zolte elementy....ladnie smigal...moze ktos wie o kogo chodzi???

    Swoja droga fajnie bylo zobaczyc chlopakow na torze.... ale niestey jezdzili w pojedynke... jazda parami to jednak TO!;)

    Do JUTRA...Zobaczymy co z Gorzowiakami pokaza;)

    Pozdrawiam!!


  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Reszta tez OK! Jeden zawodnik sie wyroznial...czarny kevlar i chyba czerwone i zolte elementy....ladnie smigal...moze ktos wie o kogo chodzi???
    Tomek Grabowski ?

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2004
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Dziękuje bardzo. Myślę że w tym wątku powinniśmy pisać o wszystkim co wewnątrz klubu się dzieje. Takich ludzi jak ja jest z pewnością więcej(teraz ze mną przy kompie siedzi trzech),którzy są fanatykami Falubazu.

    MARIUSZ:
    Od początku pisze pod nickiem, który nie jest moją ksywą w realu. A swoją drogą skąd wiesz kim jestem?

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dołączam sie do prosby kurmaniuni poniewaz jestem normlanie oddalony od zielonej o ponad 400km i nie mam innej alternatywy niz czytanie forum jesli chodzi o jakies info z treningow i ogolnie spraw dotyczacych Falubazu!!!
    poozdrawiam i czekam na wiecej informacji.....

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Kurmaniunia, nie wiem lecz podejrzewam.
    A wynika to z charakteru twoich wpisów i poniekąd z ich agresywności. Coś ala Abdul w Lesznie :P

    Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2004
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Mariusz, nie jestem agresywny. Może mam taki charakter wypowiedzi wynikający z osobowości.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2003
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś był na dzisiejszym treningu i może podzielic się wrażeniami?
    Natknąłem się na kilka fotek... Kurmanek jak zwykle odstaje ;) ( ta sylwetka na wirażu ! ekstra !)
    http://www.sport.zgora.pl/zuzel/news...03_17_20_02_09

    kris_vader

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a tak na temat treningu:): ten pan na samym dole sa Sucheckim... coz to za zuzlowiec:)?????
    PS. Stawiam na Ljunga albo Zettestroema:D
    pozdrawiam:):):)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zorro ma kevlar Ufo pomaranczowo-szaro-niebieski :P. Wiec to chyba nie on choc nie wykluczam :P.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    a tak na temat treningu:): ten pan na samym dole sa Sucheckim... coz to za zuzlowiec:)?????
    PS. Stawiam na Ljunga albo Zettestroema:D
    pozdrawiam:):):)
    też się zastanawiałem, cóż to za jegomość. Bankowo to nie był Dudek. Dudi "latał" dziś, ale w swoim starym, dobrym opolskim kevlarze. Na Zetterstroema to on był za słaby. Miotał się przecież z Dominiczakiem. Ljung.....nie widziałem go nigdy LIVE, jednak ponoć to talent i też raczej z Dominiczakiem by sobie poradził.

    P.S. Admini, zmieńcie temat wątku na FALUBAZ......zkż, no jak to tak??

    pozdro !!!!!
    Wyznawca Falubazu


  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh:)... jak pierwszy raz zobaczyłem dzis tego zawodnika to se pomyslałem ze to Janek Kołodziej:P ale po dłuzszym przypatrzeniu zrezygnowałem z tej obcji:p
    PS. Nadal czekam az ktos nas oswieci z tej niewiedzy:P
    pozdrawiam:)

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik Awatar kris_stal
    Dołączył
    12-09-2003
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a tak na temat treningu:): ten pan na samym dole sa Sucheckim... coz to za zuzlowiec:)?????
    PS. Stawiam na Ljunga albo Zettestroema:D
    pozdrawiam:):):)
    To jest chyba ten młody szwed co wczoraj jechał między biegami w Gorzowie na meczu Stal kontra Bydgoszcz (tak mi sie wydaje ) Nazwiska niepamietam(napewno nie Ljung i Zorro).
    POzdro

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2004
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Hello Wszystkim Ukochanym Kibicom Falubazu!!
    Prosze o dłuższy opis treningu. Kto, jak, gdzie, ilu, w jkim stylu????????????????????????????

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Hello Wszystkim Ukochanym Kibicom Falubazu!!
    Prosze o dłuższy opis treningu. Kto, jak, gdzie, ilu, w jkim stylu????????????????????????????
    Wczoraj tor był w fatalnym stanie. Kółeczka próbowali kręcić juniorzy oraz Kłopot. Grzesiu jeszcze sobie radził, jednak młodzież nie dawała rady zupełnie. Dziś stan toru był już trochę lepszy. Choć i tak jedynie Kurmański i Kłopot odważyli się jechać szerzej. Huszczy nie było wogóle, a Suchecki, Marcinkowski i Kasprowiak odkręcali manetę jedynie przy krawężniku.

    Także, rzeczywiście ewentualny sparring mógłby się skończyć jakąś niepotrzebną kontuzją. Liczę, że jutro w Gorzowie w końcu pojedziemy. Wybrałbym się z chęcią, jednak....godzina meczu ciut za wczesna i praca nie pozwala

    pozdro !!!!
    Wyznawca Falubazu


  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a tak na temat treningu:): ten pan na samym dole sa Sucheckim... coz to za zuzlowiec:)?????
    PS. Stawiam na Ljunga albo Zettestroema:D
    pozdrawiam:):):)
    To jest chyba ten młody szwed co wczoraj jechał między biegami w Gorzowie na meczu Stal kontra Bydgoszcz (tak mi sie wydaje ) Nazwiska niepamietam.
    POzdro
    Johan Olson czy cus takiego ? :P

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a tak na temat treningu:): ten pan na samym dole sa Sucheckim... coz to za zuzlowiec:)?????
    PS. Stawiam na Ljunga albo Zettestroema:D
    pozdrawiam:):):)
    To jest chyba ten młody szwed co wczoraj jechał między biegami w Gorzowie na meczu Stal kontra Bydgoszcz (tak mi sie wydaje ) Nazwiska niepamietam.
    POzdro
    Johan Olson czy cus takiego ? :P
    ehhh... to mnie teraz zaskoczyłes:p. Ja w zyciu o takim zuzlowcu nie słyszałem:P, po drugie to wcale nie prezentował sie zle, powiem wiecej:p: bardzo mnie sie jego jazda podobała:)
    A teraz o treningu: otoz jak juz wspomniał Maly dobrze radzili sobie Kurmanski i Kłopot, Suchecki w miare jazdy sie rozkrecał, jezdził coraz odwazniej i szybciej na łukach, ale odwaznie jezdził rowniez(nie jestem pewien czy to był on) Kiersztan:)(pierwsze zdjecie, pierwszy od lewej)http://www.sport.zgora.pl/zuzel/news...03_17_20_02_09

    pozdrawiam:):):)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2004
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    PILNE!!!!!!
    Prosze o adres na strone z której moge ściągnąć KRESKI 2002.
    Prosze w imieniu 4 innych fanatyków. Bardzo chcemy sobie pograć tu na dalekiej północy

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, to jest ten szwed Mathias Nilsson. Przyjechal on rok temu tez z Magnusem, aby pojezdzic na gorzowskim torze. W tym roku pokazal sie miedzy biegami na sparingu Stali i Poloni. O ile pamietam to jezdzi on w Vetlandzie, jak i w jakims dunskim klubie tez, ale nazwy juz nie pamietam.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Kurmaniunia masz te kreski http://fordon.pl/~dagi/gry.php
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ewentualnie kreski do sciągniecia na fnf.ceron.plw download'ach. pozdr

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-03-2003
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanko wie ktos o ktorej jest dzisiaj trening ???? Jeżeli wogole jest ;)

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2003
    Postów
    334
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Strażak - przeczytaj to co jest pod zdjeciem bo ten pierwszy od lewej to nie stojan !! Tylko Łukasz Kiersztan :P

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    grrrrrrrrrrrrrrr...:) jak pisałem tamtego posta to jeszcze nie było podpisanych zdjec:(:P. Nie wiem czemu mi sie ze Stojanem Łukasz skojarzył:P:D... Tak czy inaczej to nie zmienia faktu ze podobała mi sie jego jazda...:) heh:)...

    Pozdrawiam:):):)

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2004
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Dzieki za kreski!!!!!
    Viva Falubaz!!!! Viva Kurman i reszta!!!
    Mistrz, Mistrz, Falubaz!!!

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozdrawiam Zielonogórską brać,wczoraj po Lotos Cup rozmawiałem ze Stojanem i zapytałem czy wie z kim kibole Wybrzeża się trzymają a on no jasne z zielonką i wrockiem.Potem z Pedrem powiedzieliśmy,że bardzo nam się spodobał no i że wygryzie Jabola ze składu.Super gość z niego.Pozdro

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak to jest?

    Wytlumaczcie mi cos.... Funka chwalono w Ostrowie, teraz widze ze gdanska brac zaczyna go lubiec, a u nas nie potrafia go docenic. Mysle tu o kibicach, ktorzy w zeszlym roku nagle zaczeli po nim jechac.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    jak dla mnie jesli idzie o zawodnikow Falubazu to na pierwszej pozycji niezagrozony Kurman, no i drugi Stojan :] Stojanowski pamietam jak zaczal porzadnie szalec co mu kiedys Kurman (???) nogi rozjechal, do tego czasu to byl cienias hehe :) szkoda ze nie ma go w ZG :( lepiej jakby wylecial sponsor swista (razem z nim), a nie Stojan :)

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-03-2003
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo prawdopodobne jest, iż Bartosz Kasprowiak będzie w nadchodzącym sezonie bronił barw Kolejarza Rawicz. Jak poinformował nas Prezes ZKŻ, Robert Dowhan w klubie jest już projekt umowy. - Najprawdopodobniej w tym tygodniu dojdzie do jej sfinalizowania i Bartosz na zasadzie wypożyczenia jeździć będzie w Rawiczu - dodaje włodarz klubu.
    Bardzo dobra decyzja Kasprowiaka u nas i tak by sobie nie pojezdzil.

    P.S
    Dzisiaj nie ma zadnych przeszkód, aby sparing sie nie odbył :D:D ( czy o czyms nie wiem :P ??)

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Falu

    Jeżeli mówiąc o sponsorze masz na myśli firmę Boll (prawdopodobnie od tego roku będzie sponsorować tylko Okoniewskiego) to wiedz że bez niego nie byłoby w ZG nie tylko Śwista ale przede wszystkim Rafała Okoniewskiego. Nie zdajesz sobie sprawy jakie kwoty przeznacza na żużel Pan Dalewski i powinniśmy się cieszyć że wspiera on zielonogórskich żużlowców a nie jak dawniej bywało jeźdźców z klubów całej Polski (m.in. Ułamek, Dobrucki). Sugerowanie że ingeruje w skład ligowej drużyny to bzdury, których właściciel firmy nie ma w zwyczaju dementować. Wstrzemięźliwości w kontaktach z mediami nauczył również swoich podopiecznych, stąd na światło dzienne nie dostały się główne przyczyny słabszej jazdy Piotrka Śwista na początku sezonu 2003.

    Przy całej sympatii do Funka nie prezentuje on klasy sportowej Piotra Śwista, szczególnie w meczach wyjazdowych i dobrze się stało że trafił na wypożyczenie do 1 ligowej drużyny. W tym roku nie ma pozycji rezerwowego, jest ZZ oraz ... Grzegorz Kłopot i silny drugi obcokrajowiec.
    Podobne zdanie wyraził na antenie Radia ZG Zbigniew Jąder, zdenerwowany nawet pytaniem o przydatność do zespołu Stojanowskiego.

    Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Dakładnie jest tak jak napisał Kape.

    Przecież firma Boll inwestując duże pieniądze w tych zawodników pomaga również ZKŻ-towi. Nie ma tez co porównywać klasy Śwista do Stojana ponieważ jest ona zbyt duża na korzyść tego pierwszego.

    Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2004
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Prosze zielonogórską brać o wynik sparingu z lesznem (opisik mile widziany)

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za www.sport.zgora.pl


    W piątek zielonogórscy zawodnicy rozegrają trening punktowany ze Stalą Gorzów. Zawody na stadionie przy ulicy Wrocławskiej rozpoczną się o godzinie 15.00. Bilety w cenie 7 zł do nabycia w kasach na stadionie. Serdecznie zapraszamy.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2004
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    to dobrze, bo z takim wjeżdżeniem w sezon to możemy mieć kłopot'y. live pewnie nie będzie więc znów duza prośba o relację na forum.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    za http://www.totalspeedway.com/news.php?id=3907

    Po sparingu z Unią Leszno wygranym 49-40 przez Zielonogórzan Prezes R. Dowhan, trener Zbigniew Jąder oraz Rafał Kurmański spotkali się przy stole w zielonogórskiej kablówce. Udzielali odpowiedzi na zadających pytania kibiców. Nowością w Zielonej Górze będą nowe Gadżety niestety Pan Robert nie chciał zdradzić nic. Na nas wszystkich czekają miłe niespodzianki na inauguracje sezonu żużlowego w Zielonej Górze na meczu z Rybnickim klubem.

    Jeden z telewidzów doniósł o przykrej sprawie która zszokowała zarząd zielonogórskiego klubu. Otóż opowiedział przed całą zielonogórską widownią jak zachowują się ochroniarze stojący pod bramami. Ludzie płacą im po 2 zł 3 zł i są wpuszczani na stadion. Pan prezes powiadomił że więcej się to nie powtórzy
    heh :)

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik Awatar AW
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie pierwszy i nie ostatni raz jest lewizna z wchodzeniem, a potem tacy kibice mają tupet i marudzą jak to nasze asy jeżdzą słabo tylko nie zastanawiają sie, że swoich pupili okradają na bramie. Ochrona ma zazwyczaj w d.... czy ktoś przeskakuje przez płot, czy kumpel wpuszcza innych za dyche albo 2h przed meczem stoją koło wieży sędziowskiej i skubią słonecznik a od strony toru speedrowerowego wchodzą na gape niby prawdziwi kibice
    ps kilka razy sam widziałem jak jeszcze przed meczem ligowym jeżdzili rowerowcy jak asy tej dyscypliny kładli jakieś szmaty na płot żeby kolesie w czasie szturmu na płot przypatkiem się nie ubrudzili
    ps2 a ile osób jest na liście (i nietylko)pana który wpuszcza od strony parkingu dla żużlowców
    Za to wszystko płacą kibice ile każdy wie a wystarczy uszczelnić stadion i nie będzie trzeba tak zdzierać z prawdziwych kibiców dzięki którym ten klub funkcjonuje

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po 4 meczach mamy dwa punkty, a przed nami kolejny bardzo ciezki mecz - tym razem z DMP 2003 - Wlokniarzem Czestochowa. Nie ma co ukrywac, ze bedzie bardzo ciezko. W formie sa Ulamek i Holta. Do wysokiej dyspozycji dochodza Sullivan i Walasek. Juniorzy i Czerwinski/Osumek niczym szczegolnym w tym sezonie sie nie wyrozniaja.

    W temacie o sprawach klubowych powinno byc teraz naprawde glosno ... Czas chyba w koncu zakupic jakis lepszy sprzet, a nie meczyc sie na osiolkach z zeszlego sezonu.

    Czekamy rowniez na powrot Okonia i tutaj prosba do kibicow -------> pokazmy Rafalowi jak bardzo potrzebujemy go w nszym zespole i zaglosujmy na niego, jako na najlepszego zawodnika meczu BTZ - ZKZ, bo praktycznie to tylko on nas nie zawiodl.

    http://www.sport.zgora.pl/index.php3...vp&show=glosuj

  41. Powrót do góry    #41
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co poprawić aby było lepiej...

    Najłatwiej to zmienić trenera, ale czy to coś zmieni ? smiem wątpić. A nie lepiej wreszcie zrobic normalny tor na którym będzie można dobrze sprawdzić i przygotować motocykl? Bo jak do tej pory, to same kombinacje małego Zbyszka. Widocznie facet pamięta,że na dziurawych i kopnych torach jeździło mu się trudno, więc preferuje brony i inne narzędzia rolnicze do tego stopnia,że na treningach niema możliwości dobrego sprawdzenia sprzętu. Jaki przynosi to skutek można było zobaczyć w Bydgoszczy lub Kurmanka w Gdańsku. Dla mnie jest mozliwe aby dotychczasowe błędne działania zmienić, ale czy widzą to klubowi działacze?, chyba sytuacja dojrzała na tyle aby zrozumieli,że żużel to sport motorowy gdzie wymagany jest szybki motocykl i zawodnik, który go wykorzysta. Bo sam zawodnik do niczego się nie przyda.

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wychowanek ZKZ Lukasz Kiersztan zostal wypozyczony do Rawicza. Dzis potwierdzony zostal tez kontrat Lee Richardsona, tzn. PZM zatwierdzil go jako obcokrajowca w ZKZ. Tak wiec Nicki moze zaczac trzasc gaciami, zrypie meczyk i Lee wchodzi do skladu. Sam Richardson nie ma juz zadnych sladow po upadku w lidze angielskiej. Juz w poniedzialek Richardson wystapi w barwach Coventry - bedzie zastepowal Andiego Jonssona. Co ciekawe - rywalem Coventry bedzie druzyna Eastbourne, czyli Nicki Pedersen ! Jestem ciekaw, ktory z naszych obcokrajowcow wypadnie lepiej.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    1° Czy dymisja Zbigniewa Jądera została przyjęta?
    2° Czy Klub zdecydował się renegocjować kontrakty zawodowe?
    3° Czy Zawodnicy zakupili nowy sprzęt?

    * * *

    4° Czy można spodziewać się lepszej jazdy ZKŻ-u?

    * * *

    5° Czy żużlowcy z Winnego Grodu zdołają ożywić nadzieje w swoich kibicach?

    ...


  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-03-2003
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jaroslaw Szymkowiak trenerem Falubazu !?!?!?

    Cos takiego mi sie dzisiaj obilo o uczy :D:D a dokladniej w radiu cos mowili :D:D Hmmmm moze ktos to potwierdzic ??

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    Przed chwila przecztalem w Telegazecie I programu TVP, ze Jarek zostal menagerem, a Janas zajmie sie szkoleniem mlodziezy.
    Dla mnie to skandal.

Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •