Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 120

Wątek: Trudne dni Nickiego Pedersena

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Tak sobie czytam ten wątek i nie mogę pozbyć się takiej myśli,czemu z Nikiego robicie kozła ofiarnego?Jak już do niego macie pretensje,to moze też popatrzeć na reszte.Na razie z tego co zostało przedstawione wyżej,jest on najrówniej punktującym zawodnikiem ZKŻ-tu.Kurmański i Świst w porywach ,próbują coś tam zrobić.A gdzie jest reszta?Na razie macie pretensje do niego za szczerość,bo nie uwierzę ,że reszta obcokrajowców tego nie robi.
    Balbińcia , jak widzisz nie wszyscy mają do niego pretensje.

    Twierdzę, że najmniej można mieć pretensji do niego.
    Co do testowania sprzętu to pisałem co o tym myślę post wyżej.

    Myślę również, że zbyt duża liczba kibiców z Zielonki za dużo sobie obiecywała po występach mistrza świata.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co sobie obiecywała,że będzie walić kompleciki co mecz?W lidze jedzie cała drużyna i ona w całości powinna zdobywać punkty.Sam Petersen meczu nie wygra.Pamietajmy,że on też jest człowiekiem i od czasu do czasu ma prawo do chwili słabości.

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Wyniki Pedersena...
    14+3 vs Apator
    11+2 vs RKM
    12 vs WTS
    14+1 vs Polonia
    .... nigdy nie lubiłem tego zawodnika ale nie rozumiem tej całej nagonki. Może warto zapytać co robi reszta zespołu a nie całą winę zwalać na NP.
    Masz racje... czekam tylko co powiedza oficjalnie
    dzialacze z Zielonej G. Mysle, ze Pedersen zostanie
    szybciej odsuniety z powodu braku kasy w kasie niz
    za hm... wcale nie takie tragiczne wyniki.

    ps. ile to Kurman zrobil punktow w Bydzi?

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Problemem ZKŻ jest to, iż żadnego meczu nie wygrywa się w trzech zawodników. Dla takiej pierwszej linii musi istnieć druga, która dorzuci brakujące punkty.

    Druga linia w Zielonej Górze to Huszcza, Świst i Suchecki (zastępują ich Kłopot, Grabowski, Marcinkowski) a pierwsza... aktualnie jest dziurawa! Z Kurmańskim i Pedersenem (Balbińcia, notorycznie przekręcasz nazwisko Duńczyka, dlaczego? trudne do zapamiętania? tylko czemu np. nie piszesz Grek Henkuk albo Szkot Nikols?) miał jeździć na pierwszej linii frontu Okoniewski. Tego pierwszoliniowego fighter'a muszą zastępować zawodnicy z dopełnienia składu i to jest chyba czynnik, który osłabia drużynę. Kto wie, czy nie jest to czynnik paraliżujący zawodników na długo przed meczem...

    Nicki sam meczu nie wygra, i nie wygra go także wespół z bardzo dobrze punktującymi Rafałami. Mecze wygrywają nie jednostki ale drużyny! Jeżeli trener i działacze postarają się, aby w Zielonej Górze była zmontowana właśnie taka ekipa - będą sukcesy!

    Jak na razie klub oszczędza na absencji Okoniewskiego. Dlaczego tej kasy nie przeznacza na dosprzętowienie Huszczy, Śwista, Sucheckiego i Kłopota? Gdyby każdy z nich miał po 3÷4 motocykle spasowane na różne nawierzchnie (od betonu po kopę), nie byłoby blamażu w Bydgoszczy. Kto wie, może byłyby nawet ligowe punkty...

    Ku przemyśleniom...

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak na razie klub oszczędza na absencji Okoniewskiego. Dlaczego tej kasy nie przeznacza na dosprzętowienie Huszczy, Śwista, Sucheckiego i Kłopota? Gdyby każdy z nich miał po 3÷4 motocykle spasowane na różne nawierzchnie (od betonu po kopę), nie byłoby blamażu w Bydgoszczy. Kto wie, może byłyby nawet ligowe punkty...

    Ku przemyśleniom...
    Witam

    Alter Ego zapomniales o jednej rzeczy!!!
    Dziadek i Swist sa zawodowcami wiec sami powinni zapewnic sobie sprzet!!!
    Dla mnie sprawa jest jasna!!!
    Ultimatum dla huszczy!!!Albo kupuje silniki albo do wandy krakow!!!
    Mam do niego wielki szacunek i w ogole jest moim ulubionym zawodnikiem ale ile mozna patrzec jak kaleczy na tych swoich osilkach???
    Blokuje miejsce mlodym!!!W tamtym roku bylo to samo!!!
    Az zlitowal sie nad nim sponsor i wylozyl kase na dwa motory...cos tu jes tnie tak....Anrzej woli kupic samochod...wybudowac domek...ale w sprzet nic zero.....tka sie nie da w dzisiejszych czasach...niestety....

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Alter Ego zapomniales o jednej rzeczy!!!
    Dziadek i Swist sa zawodowcami wiec sami powinni zapewnic sobie sprzet!!!
    Owszem, są zawodowcami. Owszem, powinni sobie ten sprzęt zapewnić. Z drugiej jednak strony, jako zawodowcy nie mieli w kontrakcie zapisane, iż w każdym meczu pojadą dodatkowy wyścig za kontuzjowanego zawodnika (Z/Z).

    Ale nieważne... Faktem jest, że sprzętu nie mają. I raczej mieć nie będą, bo nie mają za co go kupić (o ile nie sprzedadzą BUS'ów, domów itp.).

    Klub ma więc dylemat: zakupić im ten sprzęt albo zawodowców odstawić na boczny tor i dosprzętowić juniorów, którzy zastąpią starszych kolegów. Która opcja pozwala na zachowanie twarzy i daje nadzieję na wynik (w końcu, to przecież z wyniku Zarząd Klubu będzie po sezonie rolziczany, kibicom przed sezonem wynik był obiecany...)?

    Przypomnieć też chciałbym w tym miejscu, jak trzy lata temu na kilka dni przezd derbami w Zielonej Górze gorzowianie dostali dotację miejską, którą klub niezgodnie z przeznaczeniem zainwestował w dosprzętowienie zawodowców. Pamiętacie efekt takiej decyzji...? Na torze istniała tylko ekipa gości a wynik 33:57 mówi sam za siebie.

    Czasami warto zrobić coś, co będzie zbliżone do porozumienia...

    * * * * *

    W książce "Czarny sport" Andrzej Martynkin opisuje ligowo-angielską przygodę Pawła Waloszka. Zawodnik świętochłowickiego "Śląska" zabrał na Wyspy kompletny motocykl i dodatkowy silnik. Na miejscu okazało się, że motocykle "nie ciągną". Paweł rozłożył oba silniki i okazało się, że zapewnienia klubowych mechaników o tym, iż sprzęt jest OK, okazały się niezgodne z prawdą!!! Połowa częsci była do wymiany!!! Kolega z klubu Leicester podpowiedział Polakowi, by ten wziął pożyczkę z klubu na zakup części i spłacał ją z każdego meczu.

    * * * * *

    Panie Prezesie!

    Nie jestem w Zarządzie Klubu. Nie jestem doradcą sportowym czy finansowym. Ale chciałbym pokazać Panu pewną ścieżkę...

    Ma Pan nadwyżkę w kasie klubowej. Niech Pan renegocjuje kontrakty z Huszczą, Kurmańskim i Świstem. Niech im Pan każe w aneksie podpisać, że mają zainwestować w dwa÷trzy nowe motocykle (np. za karę, za dotychczasowe wyniki). Niech je kupią za swoje pieniądze, za kredyt bankowy lub za pożyczkę z klubowej kasy. Spłacać będą na pewno - albo bankowi albo Klubowi (potrącenia z biegopunktówki). Lepsze wyniki sprawią, że będzie z czego spłacać!

    Panie Prezesie, prowadzi Pan od wielu lat firmę, na pewno widzi Pan, że w obecnej sytuacji jest to chyba jedyne rozwiązanie dające nadzieję na wynik.

    Pozdrawiam...

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]


    Panie Prezesie!

    Nie jestem w Zarządzie Klubu. Nie jestem doradcą sportowym czy finansowym. Ale chciałbym pokazać Panu pewną ścieżkę...

    Ma Pan nadwyżkę w kasie klubowej. Niech Pan renegocjuje kontrakty z Huszczą, Kurmańskim i Świstem. Niech im Pan każe w aneksie podpisać, że mają zainwestować w dwa÷trzy nowe motocykle (np. za karę, za dotychczasowe wyniki). Niech je kupią za swoje pieniądze, za kredyt bankowy lub za pożyczkę z klubowej kasy. Spłacać będą na pewno - albo bankowi albo Klubowi (potrącenia z biegopunktówki). Lepsze wyniki sprawią, że będzie z czego spłacać!

    Panie Prezesie, prowadzi Pan od wielu lat firmę, na pewno widzi Pan, że w obecnej sytuacji jest to chyba jedyne rozwiązanie dające nadzieję na wynik.

    Pozdrawiam...
    Jesali chodzi o ten pomysl to w pelni go popieram!!!
    Tylko czy zawodnicy sie na to zgodza?!!?!Bo maja pewnie tak bajeczne kontrakty ze kilka dobrych wystepow u siebie bedzie im sie bardziej oplacac niz inwestycje....tego sie wlasnie boje....znam jednego zawodnika ktory juz u nas nie jezdzi i jego podejscie do tego...niestety jest inaczej niz my bysmy chcieli...ale wiem ze jakbym byl przesem to zapisy dotyczace sprzetu z udkumentowaniem u mechanikow to musi byc proprytet bo w naszym niestety amatorskim zuzlu zbyt czesto sie zdarzxa ze zawodnicy biora kase na sprzet a inwestuja w co innego...tacy to sa u nas zawodowcy...

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Ma Pan nadwyżkę w kasie klubowej. Niech Pan renegocjuje kontrakty z Huszczą, Kurmańskim i Świstem. Niech im Pan każe w aneksie podpisać, że mają zainwestować w dwa÷trzy nowe motocykle (np. za karę, za dotychczasowe wyniki). Niech je kupią za swoje pieniądze, za kredyt bankowy lub za pożyczkę z klubowej kasy. Spłacać będą na pewno - albo bankowi albo Klubowi (potrącenia z biegopunktówki). Lepsze wyniki sprawią, że będzie z czego spłacać!
    Nie do końca się zgodzę z tą propozycją.
    Miała by ona sens w sytuacji kiedy mamy jednego dostawcę części i zero tunerów, chodzi mi o pewność, że wszystkie silniki dla przykładu są jednakowe. A jaką gwarancję ma np. Kurman, że jak kupi następny silnik u jakiegoś tunera to będzie on taki jaki być powinien. Kurman miał 3 nowe silniki, jesteśmy dopiero po 4 kolejkach a jemu te maszyny nie chodziły jak należy praktycznie od meczu z RKM-em.

    Przypomnijcie sobie Cegielskiego z ubiegłego sezonu, ile on miał nowych maszyn i co ? okazało się że większość z nich była źle tuningowana. Tak kupić nowy silnik to jedno a drugie to go odpowiednio tuningować a gdzie i u którego tunera to zrobić ? ci najlepsi mają robotę zapewnioną i więcej nie przyjmują.

    AlterEgo, myślę, że jak by to było takie proste jak piszesz to Dowhan dawno już by tak zrobił, wszyscy w tym biznesie głośno już mówią o mafii mechaników i tunerów zerujących na zawodnikach dlatego też ten sport jest taki drogi.

    Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trudny to Nicki bedzie mial teraz weekend.

    W sobote mecz w Anglii z Wolverhamtpon (dom).
    W niedziele mecz w Polsce z Wlokniarzem (dom).
    W poniedzialek mecz w Anglii z Coventry (wyjazd).

    Wczoraj odbylo sie zebranie w klubie. Nie bedzie wesolo zawodnikom jak wtopimy z Czewa.

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trudny to Nicki bedzie mial teraz weekend.

    W sobote mecz w Anglii z Wolverhamtpon (dom).
    W niedziele mecz w Polsce z Wlokniarzem (dom).
    W poniedzialek mecz w Anglii z Coventry (wyjazd).
    bywało gorzej
    W piątek parapetówa u znajomych (wyjazd)
    W sobotę wesele u kumpla (wyjazd)
    W niedzielę poprawiny (wyjazd)
    W poniedziałek praca (wyjazd) :P

    A tak na serio Nickiego mimo zdobycia IMŚ nie zaliczam do naj stranieri w Polsce(np.Adams ,Crump ,Ricki ) ,bo na dobrą sprawę nie miał kiedy na tą opinię sobie zapracować ,obrał technikę uników i pozoracji walki (czytaj 1 liga ) i w tym roku na dobre debiutuje w polskiej lidze.Zdobywa ponad 10 pkt w meczu niby wszystko ok. tylko tytuł IMŚ do czegoś zobowiązuje, każdemu Falubazersowi marzy się komplet Pedersena w meczu (zrozumiała sprawa) ale okazuje się, że to nie takie proste.A najbardziej bolą porażki "miszcza" 1-5.Myślę że pierwsze zawody GP pokażą czy Pedersen ma zniżkę formy, olewa ligę , za dużo kombinuje ze sprzętem ,miał sezon życia,klimat mu nie służy :P ,czy po prostu nie stać go na więcej.
    Wczoraj odbylo sie zebranie w klubie. Nie bedzie wesolo zawodnikom jak wtopimy z Czewa.
    Mi też w poniedziałek w pracy nie było wesoło :P

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    738
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co to za pieprzenie???

    Nicki jezdzi ponizej oczekiwan i kropka.

    Jakies glupie stwierdzenia wyczatuje , ze mistrza swiata zdobyl przypadkowo , ze jest cienki , ze nie potrafi jezdzic ,jakies debilne pytania dlaczego jego zakontraktowalismy , a nie innego? - przeciez to mistrz- krotka odpowiedz
    ALE.... za podejscie i forme w Falubazie nalezy mu sie w ryj - srednia biegowa 2.00 na mecz (7 biegow) i mniej to sa kpiny , gosc swoje zarobi , a druzyna kuleje
    Kontrakt ma taki , jak przystalo na mistrza swiata , kazdy wystep mu sie oplaci , ale zeby az tak perfidnie leciec w ....- kopa w dupe , albo dowidzenia - Jestes profesjonalista , albo podzielisz los Hamilla

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Faktycznie niektórzy obiecali sobie więcej po Nickim. Ja generalnie także. Rzeczywiście w każdym meczu zdobywa po 12-14 punktów, ale przeważnie w 7 startach. Do tego zdarzają mu się wtopy z takimi riderami jak Węgrzyk, Kowalik czy Smith. Myślę, że to trochę nie wypada jak na IMŚ.

    Choć nie da się ukryć, że to nie on jest winny porażek Falubazu ze Spartą i Polonią. Globalnie zawodzą inni.

    pozdro !!!!!
    Wyznawca Falubazu


  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie Nicki nie jeździ tak jak byśmy tego oczekiwali i wydaje mi się, że po prostu "sodówka" uderzyła mu do głowy...
    Najbardziej rozśmieszyła mnie jednak jego wypowiedź, która ukazała się w Gazecie Lubuskiej. Nicki stwierdził, że przegraliśmy w Bydgoszczy, bo drużynie brakuje zgrania i jazdy zespołowej (fachowiec sie odezwał) i że mamy zbyt mało doświadczonych zawodników (gdyby ktoś nie wiedział to u nas sami juniorzy jeżdżą z Huszczą i Świstem na czele!!!).... Uśmiałam się do łez..... Dowcipny gościu....

  14. Powrót do góry    #59
    Początkujący
    Dołączył
    10-02-2004
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nicki nawet u nas w Rybniku nie jeździł zespołowo, przyjechał, odjechał swoje , skasował i do domu. Nie zmienia to jednak faktu że jak na mistrza jeździ słabo, tak jak u nas Loram. Chyba będziecie musieli zweryfikować swoje wymagania co do tego sezonu podobnie jak my. Jak się utrzymamy to będzie cud, a Wy będziecie mieli cholernie cięzko wejść do pierwszej czwórki. Nasi obco generalnie są najsłabsi w lidze i to ma duży wpływ na postawę reszty zespołu.

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Nasi obco generalnie są najsłabsi w lidze i to ma duży wpływ na postawę reszty zespołu.
    Obcokrajowiec powinien byc najlepszym zawodnikiem w druznie i ciagnac wynik. W Rybniku i ZKZ Loram i Pedersen zawadza co sie na pewno odbija na motywacji u reszty zawodnikow. W Rybniku jeszcze to mozna wytlumaczyc sobie slabym sprzetem i powrocie do eligi po 10 latach. Jednak w ZKZ jak by nie bylo zawodzi caly zespol. Bo Swist, Kurman czy Huszcza nie jezdza od tego sezonu w elidze i jednak powinni byc lepiej przygotowani do zesonu.

    Mimo wszystko Pedresen zawodzi i nalezy mu sie jak tu ktos pisze kop w d... aby sie w koncu wzial za jazde i skonczyl z gwiazdorstwem.

    Teraz mozna gdybac co by bylo gdyby... ZKZ zamiast kontraktowac Pedersena mogl np. wziasc dobrego Polaka i kupic lepszy sprzet. Tylko ze to jest gdybanie........
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz garść statystyki.
    Srednie biegowe czolowki obcokrajowców:

    1. Jason Crump 2,733 (2)
    Tony Rickardsson 2,733 (2)
    3. Andreas Jonsson 2,727 (4)
    4. Leigh Adams 2,588 (5)
    5. Nicki Pedersen 2,316 (10)
    6. Mark Loram 2,273 (11)
    7. Ryan Sullivan 1,824 (19)
    Stan na 13.04.2004
    * w nawiasach podałem miejsce w ogólnej klasyfikacji razem z polskimi zawodnikami.

    Mysle, ze Pedrsen az takiej złej sredniej nie wykrecil. Zobaczcie np. na Sullivana(!). To jest dopiero szok. Mistrz swiata nie zawodzi az tak bardzo, ale tak jak wczesniej pisałem: ktos musial byc kozlem ofiarnym...

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    369
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Musze przyznac ze po kazdym meczu ZKŻu jest jakis koziol ofiarny. Nawet po wygranym. W Toruniu mowilo sie ze Swist ma sie nie pokazywac, po Rybniku nie bylo tak zle, ale Klopot troszku byl zbesztany, po Wroclawiu Huszcza, a teraz czas na Pedersena i tak kazdy pokolei.
    Mam nadzieje ze po niedzielnym meczu z CKMem okaze sie ze nie mialem racje do tego pokolei, bo wypada na Kurmanka ;) (nie liczac juniorow).

    Ja bym odpuscil troche Pedersenowi, bo znajac jego charakter specjalnie spieprzy jakis bardzo wazny dla ZKŻu mecz. Nasi dzialacze powinni spokojniej rozmawiac z obcokrajowcami, bo potem to nam sie odbija np. na takim meczu sprzed roku w Lesznie, czy Bydgoszczy. Stranieri musza czuc ze ZG to przyjazne miasto dla nich i beda sami sie bardziej angazowac w mecze ZKŻ. Jak narazie od dawna nie bylo takich kontaktow u nas z obco jak np w Czestochowie czy Lesznie.

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Musze przyznac ze po kazdym meczu ZKŻu jest jakis koziol ofiarny. Nawet po wygranym. W Toruniu mowilo sie ze Swist ma sie nie pokazywac, po Rybniku nie bylo tak zle, ale Klopot troszku byl zbesztany, po Wroclawiu Huszcza, a teraz czas na Pedersena i tak kazdy pokolei.
    Mam nadzieje ze po niedzielnym meczu z CKMem okaze sie ze nie mialem racje do tego pokolei, bo wypada na Kurmanka ;) (nie liczac juniorow).

    Ja bym odpuscil troche Pedersenowi, bo znajac jego charakter specjalnie spieprzy jakis bardzo wazny dla ZKŻu mecz. Nasi dzialacze powinni spokojniej rozmawiac z obcokrajowcami, bo potem to nam sie odbija np. na takim meczu sprzed roku w Lesznie, czy Bydgoszczy. Stranieri musza czuc ze ZG to przyjazne miasto dla nich i beda sami sie bardziej angazowac w mecze ZKŻ. Jak narazie od dawna nie bylo takich kontaktow u nas z obco jak np w Czestochowie czy Lesznie.
    Po pierwsze to czegoś takiego bym nie wymyslił. To oprócz kontraktu Mistrzowi cos sie jeszcze należy???? Weekend w dobrym hotelu z dwoma laskami i kawiorem??? Mysle że by sprawił że każdy by chciał u nas jeździć!! Zawsze uważałem że pedersen to typ twardziela i akurat cackać to sie z nim nie trzeba...No i te rozmowy przed każdym meczem...ciekawe co Dowhan ma mu mowić a czego do tej pory nie [owiedział. Może ukleknąć na kolana.
    A jak spieprzy coś bardziej niż do tej pory to niech zmyka do domku...Tu akurat nie ma sie czego bać. Gdzie on tyle kasy natraska co w ZKZ.
    Podejrzewam zreszta że ten kontrakt jest jakoś lipnie skonstruowany...że np od 12 pc ma najwyższą stawke za punkt...to po co mu sie przemeczac???

    A teraz inna sprawa. To juz druga strona tego tematu, który uważam za jak najbardziej trafny. Tylko że co druga osoba na tym forum ma problemy ze zrozumieniem przekazu.
    Kto tu robi z Pedersena winnego porażek ZKŻ??? Czy ktoś to w ogole napisał??? TO JEST WĄTEK DOTYCZACY PEDERSENA I TYLKO PEDERSENA I JEGO SLABEJ POSTAWY!!!! TO NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z POSTAWĄ ZKŻ BO TO ZUPEŁNIE INNA SPRAWA!!!!!
    A chyba mi nie powiecie że 12 czy 14 punktów w 7 biegach to dobry wynyk jak na straniero.
    A najbardziej mnie śmieszą ludki z innych miast które wiedza najlepiej co i jak. Chcą nam pomóc!! a sieja tylko zamęt!
    Pedersen jeździ jak do tej pory źle i mnie nikt nie przekona że jest inaczej.
    Zobaczymy co pokaże w meczu z Czestochową jak znów bedzie sie dal wozić na 5-1 i zdobędzie 12-14 punktów to ja mysle że pora na Richardsona bo on i tak bedzie u nas obcokrajowcem za rok.
    pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja bym odpuscil troche Pedersenowi, bo znajac jego charakter specjalnie spieprzy jakis bardzo wazny dla ZKŻu mecz. Nasi dzialacze powinni spokojniej rozmawiac z obcokrajowcami, bo potem to nam sie odbija np. na takim meczu sprzed roku w Lesznie, czy Bydgoszczy. Stranieri musza czuc ze ZG to przyjazne miasto dla nich i beda sami sie bardziej angazowac w mecze ZKŻ. Jak narazie od dawna nie bylo takich kontaktow u nas z obco jak np w Czestochowie czy Lesznie.
    Taaaaaak! Najlepiej mu lizać dupe i dziękować za każdy marny punkcik. Najgłupszy wpis jaki widziałem w tym wątku! Niech stranieri czują że w ZG można łatwo wyssać kasiorke bez żadnego wysiłku... *****iste rozwiązanie buahahahahah
    a jak coś spieprzy jeszcze bardziej niż wcześniej to niech spi... z porwrotem do tej swojej Danii.

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym odpuscil troche Pedersenowi, bo znajac jego charakter specjalnie spieprzy jakis bardzo wazny dla ZKŻu mecz. Nasi dzialacze powinni spokojniej rozmawiac z obcokrajowcami, bo potem to nam sie odbija np. na takim meczu sprzed roku w Lesznie, czy Bydgoszczy. Stranieri musza czuc ze ZG to przyjazne miasto dla nich i beda sami sie bardziej angazowac w mecze ZKŻ. Jak narazie od dawna nie bylo takich kontaktow u nas z obco jak np w Czestochowie czy Lesznie.
    Dekarz, zeby byly dobre relacje na linii obcokrajowiec - klub, obie strony musza byc zadowolone. Klub wymaga od obcokrajowca dobrej postawy na torze, natomiast sam zawodnik oczekuje od klubu kasy za punkty. Jezeli jedna ze stron zawodzi, to nie moze byc mowy o przyjaznych stosunkach.

    Zwroc uwage, ze np. w Toruniu, Bydgoszczy, Tarnowie czy Lesznie nie ma takich problemow, gdyz odpowiednio Crump, Rickardsson, Jonsson i Adams robia swoje na torze, a po meczu udaja sie do kasy klubowej i otrzymuja swoje wynagorodzenie.

    Chociaz zgodze sie z Dekarzem, ze odsuniecie Pedersena od meczu z Włokniarzem bylo by glupota. Richardsson nie jest nawet w polowie tak dobry jak Pedersen, wiec niech dzialacze z Zielonki sie nie przelicza. Teraz druzynie ZKŻ jest potrzebny spokoj - dac zawodnikom szanse zrehabilitowania sie, odsuniecie od meczu nic tutaj nie pomoze.

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    369
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym odpuscil troche Pedersenowi, bo znajac jego charakter specjalnie spieprzy jakis bardzo wazny dla ZKŻu mecz. Nasi dzialacze powinni spokojniej rozmawiac z obcokrajowcami, bo potem to nam sie odbija np. na takim meczu sprzed roku w Lesznie, czy Bydgoszczy. Stranieri musza czuc ze ZG to przyjazne miasto dla nich i beda sami sie bardziej angazowac w mecze ZKŻ. Jak narazie od dawna nie bylo takich kontaktow u nas z obco jak np w Czestochowie czy Lesznie.
    Taaaaaak! Najlepiej mu lizać dupe i dziękować za każdy marny punkcik. Najgłupszy wpis jaki widziałem w tym wątku! Niech stranieri czują że w ZG można łatwo wyssać kasiorke bez żadnego wysiłku... *****iste rozwiązanie buahahahahah
    a jak coś spieprzy jeszcze bardziej niż wcześniej to niech spi... z porwrotem do tej swojej Danii.[/quote]
    Ty chyba mnie nie zrozumiales albo nie chcesz. Chodzilo mi dokladnie o to ze dopiero 4 mecze za nami a my juz wieszamy Pedersena. Oczywiscie nie ma watpliwosci ze woza go ciecie ale tu chodzi, ze az tak zarypiscie sprawy nie spieprzyl. Postaw sie w jego sytuacji, moze on probuje ale nie idzie, a moze olewa, jednak jedno jest pewno ze kibice mu nie dokonca ufaja a takie uczucie pelnego zaufania dodaje wiary i chceci walki dla danego zespolu. Jesli nie pojedzie na miare oczekiwan z CKMem to na Tarnow ja takze proponowalbym Rrichardsona. I tu wcale nie chodzi o zadne lizanie dupy i zarabianie pieniedzy tylko mi chodzi wylacznie o integracje z zespolem i kibicami.

    Dekarz, zeby byly dobre relacje na linii obcokrajowiec - klub, obie strony musza byc zadowolone. Klub wymaga od obcokrajowca dobrej postawy na torze, natomiast sam zawodnik oczekuje od klubu kasy za punkty. Jezeli jedna ze stron zawodzi, to nie moze byc mowy o przyjaznych stosunkach.

    Zwroc uwage, ze np. w Toruniu, Bydgoszczy, Tarnowie czy Lesznie nie ma takich problemow, gdyz odpowiednio Crump, Rickardsson, Jonsson i Adams robia swoje na torze, a po meczu udaja sie do kasy klubowej i otrzymuja swoje wynagorodzenie.
    Wiem ze to tylko jedyny przyklad ale jak narazie psow w Czewie na Sullivanie nie wieszaja a prezentuje sie o wiele slabiej od Pedersena. Fakt ze kasy mniej bierze ale jakos tam kibice potrafia zrozumiec ze po prostu moze nie isc. Ale zobaczymy jak NP zaprezentuje sie na tle Ryana i wtedy bedziemy mogli oceniac czego wart jest Nicki. A co do stosunkow - dopiero byly 4 kolejki i straszliwie kibicow nie zawiodl, bo przez niego meczu w tym sezonie do tej pory nie przegralismy.

    A najbardziej mnie śmieszą ludki z innych miast które wiedza najlepiej co i jak. Chcą nam pomóc!! a sieja tylko zamęt!
    To tak jakos przypadkiem w mojej kwestii?

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Czy można mieć pretensje do Nickiego o przegrane mecze w Bydgoszczy, w Toruniu czy u siebie z Wrockiem? Ja nie mam... Mecze ma wygrywać drużyna a nie zagraniczny leader (zresztą, w Bydzi nawet 21 pkt Nicki'ego nic by nie dało, a dzięki słabszej jeździe zaoszczędziło się co-nieco).

    Jak na razie Duńczyk robi swoje - jest liderem zespołu! A że nie jest liderem polskiej ektraligi? Cóż... Tego nie ma w kontrakcie!

    Winą obdzieliłbym pozostałych zawodowców ZKŻ-u - gdyby oni lepiej jeździli Nicki musiałby też być lepszy. Inaczej czekałaby go spora reprymenda ze strony Prezesa i trenera. A tak, bez zbędnego wysiłku, nasz straniero spkojnie punktuje w siedmiu biegach i zarabia to samo, co musiałby zarobić w sześciu czy pięciu biegach przy mniej biernej postawie reszty zespołu. I tak będzie nadal, dopóki nie zaczniemy płacić zawodnikom nie za punkty ale za średnią biegopunktową.

    Przecież to nie jest trudne:
    masz w meczu średnią >2,500 - za każdy zdobyty punkt dostajesz po 1500 zł
    masz w meczu średnią >2,200 - za każdy zdobyty punkt otrzymasz po 1200 zł
    itd.

    Zespół przegra u siebie - 20%
    Zespół zremisuje u siebie -10%
    Zespół zremisuje na wyjeździe +15%
    Zespół wygra na wyjeździe +25%

    Takie same zasady wprowadzić dla każdego zawodowca - szybko nauczyliby się, ile trzeba zdobyć w 4, 5, 6 czy 7 biegach :D by sie opłacało startować :D

    Tylko czemu ja swoje pomysły za friko tu muszę sprzedawać? Nie ma w klubie fachowców, którzy mogliby to sami wymyślić i wcielić w zycie?

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    369
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i ten pan powyzej ma calkowita racje :). Widze ze czlowiek z doswiadczeniem bo wie co mowi ;) Tylko nie zgodzilbym sie do tych premii bo to moze byc krzywdzace jesli jezdzi w slabszym zespole.

    Teraz zyczmy bardzo dobrej postawy Nickiemu w meczu z CKMem

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hej!

    Wiecie co.. w tym temacie moze byc duzo prawdy :D:D:D

    Zobaczcie to zdjecie:

    http://galeria.byd.com.pl/upload/200...kz/foto/11.jpg

    No gdzie Nicki sie trzyma.. i jeszcze te spojrzenie.. hehehe

    Pozdrawiam..

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nicki nie najlepszy

    Prawde mówic ja wiecej sie spodziewałem po Pedersenie na 21 możliwych punktów on robi 14 no no no za taką kase i z takim naziskiem i z takim tytułem i z takim zapleczem powinien robic wiecej chyba każdy sie z tym zgodzi !!!! jest liderem ale spokojnie z tym lewo co nad Kurmanem lideruje a nasz rafacio takiego zaplecza i takiego ojeżdrzenia nie ma jak mistrz świata , zobaczymy jak okon wróci hheheh . Jestes bardzo średnio zadowolony z tego transferu ale którz wiedział na poczatku. Na razie nie wygral ani z Crampem ani z Loramem tylko raz z Jonssonem na 3 razy nawet Drabika nie zatrzymał heheheh ale coz zdarza sie ale bolace jest to ża daje sie na dystansie objeżdrzac kurde mol !!!!!

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja chce tylko zapytac czesc Zielonogorzan:

    Jezeli Pedersen jezdzi zle, to jak okreslic jazde nastepcy Tomasza Golloba - Kurmanskiego Rafala???
    czy
    Zaprawionego w niejednym boju rycerza polskich torow Swista Piotra???

    Na wiekowym i niezatapialnym Huszczy Andrzeju wyzywac sie nie bede, bo wiek szacunek budzi, ale czy aby na pewno o to w zuzlu chodzi???

    PeZet

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja chce tylko zapytac czesc Zielonogorzan:

    Jezeli Pedersen jezdzi zle, to jak okreslic jazde nastepcy Tomasza Golloba - Kurmanskiego Rafala???


    PeZet
    Coś ci sie kur.. jazda Kurmana nie podoba? Przecież on dostaje mniej pieniędzy, ma gorszy sprzęt, mniejsze doświadczenie, mniejszy team, i od niego sie tyle nie wymaga co od mistrzunia! Poza tym nie jest obcokrajowcem, a Nicki jak wiadomo jest, a obcokrajowców sprowadza się do drużyny żeby jechali tak, jak się od nich oczekuje, czyli na wysokim poziomie, czego chybo Nicki nie robi.

  28. Powrót do góry    #73
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2004
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja na DUNCZYKA nie narzekam robi koles swoje jak by reszta naszych zawodnikow robila polowe jego punktow to by bylo ok a tak lipa ... Kurman narazie sobie radzi i niech tak zostanie ale co do reszty to wstyd... Nie rozumiem jak zawodowiec z 2 maszynami od (tunera)nie potrafi wpasowac sie w tor , prezentuje sie jak by jechal na rowerku i w dodatku zaciera swoje maszyny ludzie co to ma byc ?

  29. Powrót do góry    #74
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2004
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kula jest the best jak rozumiem zawodnik jezdzi tym lepiej im wiecej ma kasy no niezle to pewnie w bydgoszcze wszyscy zarabiaja 2 razy wiecej jak dobrze rozumuje twoj tok myslenia ...Gratuluje poczucia ....:)

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kula jest the best jak rozumiem zawodnik jezdzi tym lepiej im wiecej ma kasy no niezle to pewnie w bydgoszcze wszyscy zarabiaja 2 razy wiecej jak dobrze rozumuje twoj tok myslenia ...Gratuluje poczucia ....:)
    Lepiej powiedz ile masz latek chłopczyku, bo pewnie nie duzo :) Niech zgadne, 10? Tatuś wziął na żużel? Troche za wcześnie... Zawodnik powinien jeździć lepiej jak ma 15 motocykli i 10 mechaników niż ten, który ma 3 maszyny i 1 mechanika, to chyba oczywiste nie? Może jak byłeś dwa razy na żużlu to jeszcze nie rozumiesz jaką rolę odgrywa sprzęt i kasa, którą trzeba na niego wydać. I pochodź toszeczkę na lekcje języka polskiego abyś mógł poprawnie składać zdania. Pozdrawiam :)
    I jeszcze jedno: widziałeś tam jakieś odwołanie do Bydgoszczy? Bo ja nie za bardzo, a skoro tak to chyba jednak źle rozumujesz...

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    i jeszcze jedno...

    Ja na DUNCZYKA nie narzekam robi koles swoje jak by reszta naszych zawodnikow robila polowe jego punktow to by bylo ok a tak lipa ...
    nie opuśc także lekcji matematyki chociaż w podstawówce to się nauczysz dodawać.
    Pedersen, w 6 biegach robi powiedzmy 12 pkt. Jeśli wszyscy by zdobywali połowe z tego co on to zobacz: 12 + (4 x 6), jeśli jest ZZ, czyli razem ile? 36? Łooooo, rzeczywiście byłoby ok. Grabowski dorzuca 1 w 1 biegu i mamy światny wynik 37 punktów! Jestem pełen podziwu dla twojego intelektu :)

  32. Powrót do góry    #77
    Początkujący
    Dołączył
    14-04-2004
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam jedno pytanie do Kuli : ilu zawodników jeździ w waszej drużynie?
    pozdr

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Kula

    Lepiej powiedz ile masz latek chłopczyku, bo pewnie nie duzo Niech zgadne, 10? Tatuś wziął na żużel? Troche za wcześnie... Zawodnik powinien jeździć lepiej jak ma 15 motocykli i 10 mechaników niż ten, który ma 3 maszyny i 1 mechanika, to chyba oczywiste nie? Może jak byłeś dwa razy na żużlu to jeszcze nie rozumiesz jaką rolę odgrywa sprzęt i kasa, którą trzeba na niego wydać. I pochodź toszeczkę na lekcje języka polskiego abyś mógł poprawnie składać zdania. Pozdrawiam
    I jeszcze jedno: widziałeś tam jakieś odwołanie do Bydgoszczy? Bo ja nie za bardzo, a skoro tak to chyba jednak źle rozumujesz...

    i jeszcze jedno...

    nie opuśc także lekcji matematyki chociaż w podstawówce to się nauczysz dodawać.
    Pedersen, w 6 biegach robi powiedzmy 12 pkt. Jeśli wszyscy by zdobywali połowe z tego co on to zobacz: 12 + (4 x 6), jeśli jest ZZ, czyli razem ile? 36? Łooooo, rzeczywiście byłoby ok. Grabowski dorzuca 1 w 1 biegu i mamy światny wynik 37 punktów! Jestem pełen podziwu dla twojego intelektu
    No, i znowu Kula robi z siebie pośmiewisko...

    Co do ilości sprzętu, to może porównasz nam ile motocykli mieli polscy medaliści IMŚ a ile ich rywale, którym na pudło nie udało się załapać? Jestem bardzo ciekaw Twojej wiedzy i solidności w podejściu do tematu. :D

    Co do Bydgoszczy, to znów strzeliłeś jak Kulą w płot. Twój adwersarz po prostu zastosował Twoje tezy z dowolnie wybranym, acz bardzo rozsądnie i na miejscu, przykładzie. Powinieneś się uczyć, Kula, powinieneś...

    Acha, Nicki Pedersen robi prawie 13 punktów na mecz + 2 bonusy. Oznacza to, że i Ty masz z matematyką kłopoty lub z czytaniem cyferek i liczb :D

    Nie mówiąc już o tym, Kula, że ewidentnie brak Ci kultury... To Forum nie jest dla takich jak Ty... Nie pierwszy raz dajesz "popis" swojego złego zachowania.

    Nie do naśladowania...

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Coś ci sie kur.. jazda Kurmana nie podoba? Przecież on dostaje mniej pieniędzy, ma gorszy sprzęt, mniejsze doświadczenie, mniejszy team, i od niego sie tyle nie wymaga co od mistrzunia! Poza tym nie jest obcokrajowcem, a Nicki jak wiadomo jest,...
    .... no ale Kurmanski jest nastepca Tomasza Golloba! :P
    .... reszta mnie gowno obchodzi! :P

    i tylko tyle!
    madremu dosc!

    PeZet

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Alter czemu musze Ci odpisywać w takiej sytuacji jak Cie lubie?


    No, i znowu Kula robi z siebie pośmiewisko...
    Możliwe, mam to gdzieś :)
    Co do ilości sprzętu, to może porównasz nam ile motocykli mieli polscy medaliści IMŚ a ile ich rywale, którym na pudło nie udało się załapać? Jestem bardzo ciekaw Twojej wiedzy i solidności w podejściu do tematu. :D
    No rzeczywiście, zapomniałem że Ty zawsze się odwołujesz do żużla 20 lat wcześniej. Wtedy faktycznie było trochę inaczej :) Ale to już nie ten sam żużel!!! I nie ten sam sprzęt!!

    Co do Bydgoszczy, to znów strzeliłeś jak Kulą w płot. Twój adwersarz po prostu zastosował Twoje tezy z dowolnie wybranym, acz bardzo rozsądnie i na miejscu, przykładzie. Powinieneś się uczyć, Kula, powinieneś...
    Akurat! Na pewno czytał moje wpisy w tych tematach i wywnioskował baaardzo trafne wnioski. Nie rozśmieszaj mnie... Tak se gościu wszedł na forum i napisał. Akurat słowa Bydgoszcz używałem ostatnio mało razy albo nawet w ogóle, dokładnie nie pamiętam...
    Acha, Nicki Pedersen robi prawie 13 punktów na mecz + 2 bonusy. Oznacza to, że i Ty masz z matematyką kłopoty lub z czytaniem cyferek i liczb :D
    Ty za to masz najwyraźniej problemy z czytaniem, bo napisałem że robi około 12 na 6 biegów. Zazwyczaj jeździł 7, dlatego jego średnią trochę obniżyłem :) A za bonusy dużych punktów nie dają...

    Nie mówiąc już o tym, Kula, że ewidentnie brak Ci kultury... To Forum nie jest dla takich jak Ty... Nie pierwszy raz dajesz "popis" swojego złego zachowania.
    Tylko tutaj się zgadzam, aczkolwiek ewentualne brzydkie słowa kropkuje i nie jade nikogo bez powodu. W stosunku do pana rafalazg nie powiedziałem nic ani obraźliwego, wulgarnego, ani nic takiego. Biję sie jednak w pierś i obiecuję poprawe :)
    Pozdro

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie i Panowie cośta sie tak tego waszego Nickiego uczepili?????????mysleliscie może że bedzie robił tyle punktów co np.Adams????:D:D:D dajcie spokój!!!!!!
    a jeśli chodzi o sprawy finansowe - wyciągnął ile mógł!!!!!
    a to jush wasi sternicy dali ciała!!! tylko ciekawe jakby nie ZKŻ to gdzie by jeździł Mistrz Świata????
    bo za takie duże pieniądze to nie wiem czy znalazłby sie jakiś klub??!!!!?

    pozdro!!!:D:D:D:D:D:D:D;)

  37. Powrót do góry    #82
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2004
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kula
    -Co do mojego wyksztalcenia to mozesz byc spokojny ...
    -Jak chcesz to dla twojego spokoju moge powtorzyc studia!
    -Na zuzlu bylem "pare" razy !
    -Forum jest po to by wytazac swoja opinie!
    Widze ze to ty masz braki w wyksztalceniu bo paru podstawowych spraw nie rozumiesz i mylisz pojecia ..

    Nicki do boju !!!!

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    -Forum jest po to by wytazac swoja opinie!
    No właśnie,więc o co to halo?
    Falubaz do boju...

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nicki jest słaby i tyle

    Fakt jest faktem ze słabo jeżdzi i przestancie pierd*** bzdury , 14 oka w 7 startach wilkia zdobycz !!! powinien robić wicej i tyle, ma sie za mistrza a objeżdrzaja go wegorz czy kowalik czy Smith czy Krzyżak ZAŁOSNE!!! po prostu mam nadzije że sie zmieni to w niedziele i pokaże jak mistrz jezdzi!!!! a od Kurmana sie odpiero*** bo od 4 lat jeżdzi wypas jest liderem dzyny i był praktycznie zawsze w tamtym roku 3 srednia z polaków a w tym na razie super jedzie wpadka w bydzi zdarzyć sie moze on ma 22 lata dopiero pierwszy rok seniora a nastepne że raczej sponsorów tkich jak Hampel albo Kasprzak to on nie ma. Nicki do roboty!!!!

  40. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nicki zaczal dzis trudny weekend od wywalczenia tytulu Indywidualnego v-ce Mistrza Danii. Jutro Anglia, w niedziele Polska, w poniedzialek Anglia !



    wyniki - klik .....

  41. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nicki zaczal dzis trudny weekend od wywalczenia tytulu Indywidualnego v-ce Mistrza Danii. Jutro Anglia, w niedziele Polska, w poniedzialek Anglia !


    Dla mnie to spora niespodzianka. Mistrz Świata
    przegrywa walke o tytuł mistrza Danii. Widac,
    ze Pedersen w tym roku juz nie jest w takiej
    zabojczej formie jak w zeszlym sezonie.

  42. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    No to nadszedl czas na podsumowanie startow IMS AD 2003 w polskiej lidze.

    Ogolnie wypadl blado, zawalil kilka meczy a ostatni z nich to poprostu totalna katastrofa. W innych ligach radzi sobie calkiem dobrze...z czego to wszystko wynika?? Czyzby Nicki sobie z presja nie potrafil poradzic?? Po co w takim razie w ogole zdecydowal sie na starty w polskiej lidze/e-lidze, skoro sobie nie radzi?? To chyba pozostanie dla nas tajemnica - ale osobiscie uwazam, ze miejsca w przyszlym roku to on nie znajdzie...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Dziwne, "mądrej głowie raz pałą w łeb", lecz nie polskim kibicom. Przez nadmierne oczekiwania już straciliśmy Kurmana i nie ma post faktum żadnej refleksji, że coś nie tak z nami?

  44. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Czy nadmiernymi oczekiwaniami wobec Mistrza Świata nazywasz to ze ma prezentowac _przyzwoity_ poziom? Zarowno na niwie sportowej jak i poza nia?

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec Awatar Nalka
    Dołączył
    08-10-2003
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli utrzymany zostanie przepis o starcie zawodników GP tylko w ekstralidze to Nicky rzeczywiśście może mieć spore problemy ze znalezieniem klubu który będzie go chciał. A jego ostatni występ... pfffff... prawdziwe miszczostwo świata ;)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •