Pokaż wyniki od 1 do 42 z 42

Wątek: Henryk M. zatrzymany...

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Henryk M. zatrzymany...

    Były minister spraw wewnętrznych i były prezes klubu GKS Wybrzeże Henryk M. został w poniedziałek zatrzymany w Bydgoszczy do dyspozycji prokuratury. Zarzuca się mu nadużycia na ponad 2 mln zł.

    "Henryk M. został zatrzymany w siedzibie prokuratury i przebywa w bydgoskim areszcie policyjnym" - poinformował rzecznik kujawsko-pomorskiej policji Jacek Krawczyk, odmawiając podania jakichkolwiek szczegółów sprawy.

    Ze źródeł zbliżonych do prokuratury wiadomo, że Henryka M. próbowano bez powodzenia zatrzymać w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek sam się stawił w bydgoskiej prokuraturze i został zatrzymany bezpośrednio po złożeniu zeznań. Prawdopodobnie we wtorek zostanie doprowadzony do sądu z wnioskiem o areszt.

    Henryk M. piastował stanowisko ministra spraw wewnętrznych na początku lat 90. w rządzie Jana Krzysztofa Bieleckiego. Stawiane mu obecnie zarzuty dotyczą jego działalności w klubie GKS Wybrzeże, którego był prezesem w latach 1998-2002.

    Za jego kadencji w tym gdańskim klubie sportowym doszło do niegospodarności. W grę wchodzi kwota ponad 2 milionów złotych, otrzymanych w 1999 i 2000 roku od jednego ze sponsorów m.in. w ramach kontraktów reklamowych. Sprawa wyszła na jaw podczas badania zgodności wydatków ze wskazywanymi w fakturach tytułami płatności.

    Dla dobra postępowania dochodzenie zostało przekazane z gdańskiej prokuratury do prokuratury w Bydgoszczy, m.in dlatego, że na strzelnicy klubu GKS treningi odbywają gdańscy policjanci. Zadecydowała o tym Prokuratura Apelacyjna w Gdańsku.

    za onet.pl



  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    miejmy nadzieje ze temu skurczybykowi (zeby nie powiedziec brzydko)dostanie sie pare lat!!zuzla na szczescie nie udalo mu sie rozpiepszyc choc mielismy spore problemy za czasow rzadow tego pana ale to co zrobil z piłka reczna to ...ehh!!
    moze wreszcie zlodziejowi sie dostanie!!:D

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a jak on do siebie kazał mówić ? - "prezydent?"

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że oprócz więzienia zostaną wyciągnięte także jakieś inne konsekwencje... dla dobra klubu... Te 2 miliony + odsetki powinien oddać klubowi... Wtedy uwierzę w to, że w Polsce jest jakaś sprawiedliwość... Mówiąc szczerze, jest to jedyny człowiek, którego NIENAWIDZĘ.

    Whisky tak - prezydent<zygi>

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    ja tam zawsze wolalem "Chrzan" od majonezu:)<joke>

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Mrozo_GD
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    2,382
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    I bardzo dobrze, że dobierają mu się do dupy.
    Każdemu mydlił oczy, że niby to z niego dobry prezes itp.
    A mało brakowało to dzsiaj żużel mielibyśmy tylko w Polsacie.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak znajac polskie realia g... mu zrobia.Obym sie mylil

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    No kazał do siebie mówić prezydent bo zapewne miał kompleksy, że jest gorszy itp (fakty:P). Jeśli zostanie skazany za co gorąco trzymam kciuki to coś czuje ze posypią sie głowy, oj posypią, bo sam bez towrzystwa napewno do ciupy nie bedzie chciał iść.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wierzycie w sprawiedliwość ? ile czasu to wszystko trwa ? Jakie jaja były wcześniej ? z prokuratury gdańskiej do bydgoskiej ... a sprawy bydgoskie do gdańskiej ...
    (na marginesie oba kluby milicyjne ...).
    Coś mi się nie chce wierzyć , że z tego coś będzie ...
    pozdrawiam.
    ps. Co do prezydenta to przed nim również byli prezydenci ...nie tak dawno jeszcze był nim Rusik... Dopiero prezes Formela zmienił to i całe szczęscie przynajmiej się już przestali śmiać w TŻ :D
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spokojnie chłopaki :) Powód do radości może i jest bo w końcu go zatrzymali... Jednak na razie nic nie zrobili. I watpie by coś zrobili, gdyż jak Heniu zacznie "sypać" pewnych kolesi co go teraz wsadzili (a raczej ich wysoko postawionych przełożonych) to spraw Rywina, Orlenu i innych gagatków będzie więcej i (i znacznie grubszych) niż tytułów prasowych wszystkich dzienników w Polsce...
    Choć bardzo chciałbym się mylić i tak na 20 lat do Alcatraz, włączenie z przepadkiem całego jego prywatnego mienia na rzecz wierzycieli klubu (w tym pracowników co czekają na wypłaty jeszcze z 2000 roku) by się dla przykładu dla innych złodzieji przydało... Oby się w końcu wszystkim do dupy dobrali... :P Oby... :P i nie tylko w Gdańsku... :)

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Pewnie i tak mu za wiele nie zrobia. Co to tereaz afera na 2 miliony. Dostanie ze 2 lata, wyjdzie po roku. Takich ludzi powinni przede wszystkim pozbawiac czesciowo praw publicznych aby dalej nie robili syfu.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh "Majonez" sie znalazł w prokuraturze bydgoskiej.
    Kolejny "majster", co sprowadzil klub na samo dno :/.
    Ja bym go w jednej celi z Chylińskim zamknął, to by sie chlopaki doswiadczeniami wymienili...

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Dostanie zawiasy po znajomosci, albo za pol roku wyjdzie, jezeli wogole go skarzą...

    Szkoda, że u nas nie obowiązują "normalne" zasady. Dla mnie nie musi iść do więzienia, ale niech odda to co ukradł plus odsetki, czy to aż tak wiele? W Posce chyba za dużo.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Prawo nie jest nawet takie złe, tylko jego egzekucja jest nieprawidłowa. Mam tu na myśli skorumpowanych urzędników, a także układy, nawet z czasów PRL. Skorumpowanych urzędników są niestety całe masy. Sam ostatnio tego doświadczyłem, kiedy okazało się, że w moim mieście komornik wraz z sędzią to najlepsi kumple i robią przekręty na niezłą skale. Jedynym wyjściem z takiej sytuacji jest nagłośnianie spraw przez media. Jak media będą "trąbić" to wyższy organ władzy powinien zareagować.

    pzdr.
    Bleemek

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dziś oglądajcie na TVN Fakty o 19.00. Niektórzy znajome twarze mogą zobaczyć :P:P
    pozdrawiam.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech tego ch*** obedrą ze skóry, posypią solą i powiesza za jaja i żeby musiał tak wisieć przez kilka dni.
    Kasę która UKRADŁ ten ..... najlepiej jakby mu zabrali na jakiś dom dziecka lub coś takiego.

    #@#%$#!@#!@ tego majewskiego...

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niektorzy mówią ,ze mogło być tak:
    Facet z duzej Firmy X przychodzi do prezesa Klubu i mówi
    -zawiaduje w mojej Firmie funduszem z reklamowym w wysokosci kilku milionow bo Firma jest ogromna i reklamy potrzebuje. Moge te pieniadze wydac w waszym Klubie mogfe tez w innym . Prezesunio odpalisz z tej puli 50% to i tak zostanie ci kupa kasy.
    -ale jak rozlicze tyle forsy w klubowej kasie ?- pyta Prezes.
    - Masz Głowe to kombinuj!. Mozesz wynajac jakaś firme konsultingowa, Agencje reklamowa czy tez inna firme "krzak"
    Podpiszesz z nia prezes umoae za duza prowizje i daj im namiary na mnie. Wpłace pierwsza rate ktora ty potem wpłascsz na konto mojej teściowej i jak wszystko bedzie ok. ja wpłace do klubu reszte .
    Prezes pomyslał To 50% co zostanie w kasie to taka kupa Forsy, ze i 100 innych sponsorów nie przyniesie.
    Klub bedzie Mistrzem , a ja wystartuje w wyborach i moze tez wygram


    Czylifacet zrobił to dla dobra klubu?

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O skali tego " przekrętu " niech świadczy choćby fakt,że przed momentem mówiono o tej sprawie w Faktach na TVN.A jak wszyscy wiemy,o żużlu czy sprawach z nim związanych rzadko się tam mówi,w ogóle mało sie mówi :P Szkoda,że inne sprawy nie przyciągają ogólnodostępnych telewizji do żużla ... trzeba było do tego takiej afery ...

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Wiadomo, ze fakty sa wszedzie tam, gdzie cos sie zlego dzieje. Taka w sumie ich rola. Zobaczymy jak sie ta sprawa skonczy, mam tylko nadzieje, ze jakis konsekwencje zostana wyciagniete. Troche smiesznie wygladaly te zdjecia z majonezem jako minister, pamietam Go juz tylko bez brody:)

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    No prosze.
    NAjpierw sprawa byłego trenera rzeszowskiej skali, potem ogólnopolska afera w Bydgoszczy, a teraz jakieś przekręty byłego szefa GKSu :p

    I kto teraz powie, że zużel jest nietewizyjny i mało popularny ? :p

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym go w jednej celi z Chylińskim zamknął, to by sie chlopaki doswiadczeniami wymienili...
    Taaa już oni zapewne dobrze sie znają... i dobrze wiedzą jak zrobić taką magię by kasa stawała się niewidoczna w Polsce, a widoczna np. na Wyspach Bahama na jakimś prywatnym koncie. Tego zapewne uczą jak nie w parti to w ministerstwach itp. (Szkoda, że nie w szkołach wyższych... :P) Dla mnie zagadką jest, że niby policja go ścigała i był poszukiwany, a ja go w "pewnych" miejscach jeszcze z 2 tygodnie temu widziałem... Ciekawe... :)
    Dziś oglądajcie na TVN Fakty o 19.00. Niektórzy znajome twarze mogą zobaczyć :P:P
    pozdrawiam.
    Rzesz w morde !!! Musiałem akurat być w pracy... :( Ehhh, a jakie ciekawe "twarze" pokazywali? Poza głównym bohaterem? Był nasz Prezesik Marek F.? :P

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prezesik Marek F byl i opowiadal o tym ze dzieki wczesniejszym dzialania "Pana Prezydenta:P" klopoty sa widoczne az do dzisiaj i jeszcze dlugo beda nasza zmora!!!:(

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Pusz sie wypowiadal, ale cos bronil "prezydenta":) z tego co uslyszalem. Jeszcze sie wypowiadal kibic, ksywa bodajze Ściba(poprawka):).

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie Skiba a Ściba :)
    Zamieszanie od rana z tym TVN było ...hehe
    Tyle sie nagadał a puścili sekundę :P
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jest.. na szubienice :D:D:D:D
    A tak na powaznie, to podchodze do tego sceptycznie. Narazie go jedynie zatrzymali. Jesli go skarza to mysle, ze albo dostanie zawiasy, lub 2 lata i pojdzie po roku.
    Jeszcze pewno dostanie cele jak Siara w Kiler-ow 2-ch ;)

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale wystarczyło.Kto jest choć trochę zaznajomiony z tym tematem ,wie o co chodzi.Swoja drogą ,ten "prezydent"to niezły numer.Facet ma chyba kompleksy.:P:P:P

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    1,170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym go w jednej celi z Chylińskim zamknął, to by sie chlopaki doswiadczeniami wymienili...
    Za wiele to chyba sobie by nie pogadali, bo z tego co pamiętam Chyliński wyszedł wpłacając kaucję. I kto wie, być może Majewski też zbyt długo nie zabawi w pierdlu...

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący Awatar Pierdeck
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    Afery

    Jestem ciekawy kto następny po Bydgoszczy i Gdańsku?
    Gdzie byli prezydenci tych miast (ich prawem jest kontrola stowarzyszeń).
    Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    juz sie zaczyna ku*** kombinowanie !!!:(
    w radiu wlasnie uslyszalem ze H.M przebywa aktualnie w szpitalu i tam pozostanie czyli nie bedzie musial ogladac swiata zza kretek :(.dlaczego tacy ludzie zawsze sie musza jakos wywijac??
    swoja droga ciekawe jak juz go skarza to co wtedy wykombinuje zeby uniknac wiezienia!!??:(

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    i tak sie pewnie ten Majewski wywinie...

    juz sie pewnie wywinął...

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Pewnie niedługo powie że ma HIV, albo że ma paraliż. To wygląda podobnie jak było z dyrygentem słowików ... Może by tak na mecz z Gorzowem zrobić stryczek na płycie stadionu i chwile przed prezentacją dokonać egzekucji, ciekawe czy ktoś by za takim @%&*U& tęsknił ... No troche przesadziłem, a dla mnie najlepiej żeby dać z 5 lat pierdla (bez zawieszeń) no i jakiegoś komornika żeby chate jego dać na licytacje, samochodzik/i no i napewno by troche było na spłacenie chociaż małej czesci długów.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie oglądałem panorame na regionalnej 3 :) Powiedzili, że Majonez zatrzymany na miesiąc :D

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Ciekawe czy Majonez zostanie zamknięty...mnie się wydaje, że nie bo człowiek który swoje "macki" ma rozwite po całym kraju w Ministerstwach, Policji, Wojsku... itp Zawsze znajdzie się jakiś stary kumpel, który mu pomoże wyjść z tarapatów. Szoda tylko pieniędzy jakie ukradł?

    Pozdr
    PiXeL
    :P

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja bym miał lepszy pomysł co z nim zrobic.
    takich s****ysynów trzeba tępić,a on co? posiedzi pare lat może z 6 ( jak posiedzi w ogule) wyjdzie na wolnosc i bedzie mial w ****e siana. to jest po prostu chore co sie dzieje w naszym kraju!!!!
    przykład bodajże Baksika(czy jak mu tam było),wy***** ludzi na kupe kasy i co??? posiedzial 5 lat wyszedł i teraz wyciera dupsko dolarami,to samo bedzie z majonezem tym ... ahhhh
    a co do jego kary hmmmmm....zapakować w paczke i wysłać do iraku i powiedzieć że jest to w-ce prezydent usa:P:P


    sorki za słownictwo ale mam takie ciśnienię że zaraz zjem klawiature...
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Uwolnić Majoneza !!!..

    ..i oddać go nam :) Powinni wypuścić go na trybuny podczas meczu.. :) hehehe
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ..i oddać go nam :) Powinni wypuścić go na trybuny podczas meczu.. :) hehehe
    mnie tez dopadla taka refleksja!!:D
    wyobrazacie sobie jak by Majonez spierdzielał gdyby gonilo go 15 tys kibicow...??
    kazdy z nas napewno widzial obrazek gdy kot w razie jakiegos zagrozenia wali na zywiol gdzie popadnie!! jestem ciekaw co by w takiej sytuacji zrobil Majewski znalawzszy sie na naszym stadionie!!:D:D:D:P:P:P

    pozdro Rafał!!:)

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Moim zdaniem idealnym wyjsciem byloby aby Majoneza ubrac w szaliki i barwy np. Grudziadza i wrzucic go do młyna podczas meczu a na plecach mialby napis J...ć Gks,chyba taka kara by mu na troche wystarczyla a pozniej moglby robic jako glosnik stadionowy najwyzej.

    Pozdrawiam

    "DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAŻCE"

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    jestem ciekaw co by w takiej sytuacji zrobil Majewski znalawzszy sie na naszym stadionie!!:D:D:D:P:P:P
    hmm.. rozpuściłby się ? :D
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Moim zdaniem idealnym wyjsciem byloby aby Majoneza ubrac w szaliki i barwy np. Grudziadza i wrzucic go do młyna podczas meczu a na plecach mialby napis J...ć Gks,chyba taka kara by mu na troche wystarczyla a pozniej moglby robic jako glosnik stadionowy najwyzej.

    Pozdrawiam
    No lepiej bez szalika :P, no chyba że szalikiem fan clubu Ułamka i Rickardssona (ciekawe czy takie cos istnieje). Z koszulką to mega pomysł .. oj by była rzeź :D.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale by było rzeź... tak gdyby Majewskiego wypuścili po roku i postanowiłby się poprawić.. wiec przyszedł na mecz ogladać go z trybun dla Vipów... a spiker podałby że na trybunie przed startem siedzi nasz były "prezydent"
    To by sie działo :D
    Chodziasz lepiej by było wymierzyć mu kare teraz.. pamietam jak w meczu z Lesznem było karcenie kibola co rzucił w Adamsa butelką :)

    POZDR

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z prawem nie jest tak jak nam się wydaje a tak jak jest zapisane.
    Formela mowil ze zgadza się z opinia prokuratora w sprawie Majewskiego ale już nie zgadza się z ich opinia w sprawie swojego szefa Jedykiewicza. To nie jest dwulicowosc.
    Dalej Formela walczyl (jako klub) z majonezem w sadzie efekt jest taki ze wszystkie sprawy przegral (jedna wygral bo adres zamieszkania pozwanego był podany stary i z powodu niezglaszania się pozwanego sprawa odbyla się zaocznie po odwolaniu Formela sprawe przegral). Efekt jest taki ze majonez siedzi na hipotece klubu, strzelnice odzyskal prawomocnym wyrokiem udowodniajac ze nie wybudowala go ani policja ani klub tylko fundacja, a co ma klub tylko dodatkowe koszty i opłaty. A gdzie jest prawda, patzac na prase po stronie Formeli, patrzac na wyroki sadu po stronie Majoneza.
    W jednym przypadku Formela napewno kłamie jak twierdzi ze przed majewskim kondycja za Rusika byla bardzo dobra w klubie dla mnie dlug prawie 3 milionowy za kadencji Rusika to daleko od sytuacji bardzo dobrej

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i mamy też sprzymierzeńca Majoneza... :)
    Chce też od razu powiedzieć, że nie stoje ani po stronie Majewskiego, ani po stronie Formeli. Ani tez nie wierze w jakąkolwiek uczciwość naszych sądów - naoglądałem się już pewnych spraw i coś na ten temat mogę powiedzieć (m.in. sprawę w Warszawie - gdzie sędziną była osoba z rodziny oskarżonego). Wszędzie decydują układy i znajomości zwłaszcza na tym szczeblu jaki reprezentują w/w panowie.
    Dlatego cała ta sprawa jest bardzo "gruba" jeżeli chodzi o zawartość i niejasna do końca dla każdego czytelnika.
    Bo na przykład dziwić może skąd nagle wzięło sie to nagłe aresztowanie Majoneza? Czyż nie stąd, że niedługo może nie być rządów SLD i skończą się układy co poniektórym osobom, więc pewnych spraw nie udało by się w późniejszym czasie załatwić? Może to element jakiejś gry politycznej? Zapewne tak jest. I dlatego zarówno ani sam Majonez, ani Formela nie są czyści, wręcz przeciwnie... To kto będzie "siedział" (choć to tylko dywagacje), czyj szef, czyja osoba mało mnie obchodzi. Jeżeli ma coś na sumieniu Formela - powininen ponieść konsekwencje, jeżeli Majonez - też jak najbardziej... Tylko czy w naszym chorym przez układy i wytyczne z góry sądownictwie, prokuraturze i policji - jest to mozliwe? Śmiem wątpić... Tylko kto na tym tak naprawdę traci?
    A co do samego Majoneza i jego wygranych spraw... Sądze, że odbywa się to na w/w zasadach... Jeżeli piszemy, że przed Majonezem długi wynosiły blisko 3 miliony złotych, to napiszmy, że po jego odejściu wynosiły (i wynoszą) ponad 7 milionów złotych... A dodać należy, że klub w okresie panowania Majoneza generował duże przychody, czy to z umów reklamowych, czy to z samych biletów, o dotacji na remont stadionu z UKFiTu i UM nie wspominając... Więc jak to się ma do zarzutów? Zapewne są one niesłuszne, zapewne Majonez jest niewinny!!! Zapewne kierował klubem jak najlepiej umiał!!! Zapewne o tych długach nic nie wiedział!!! Podobnie jak o tym bałaganie w księgowości i tych umowach z pewną firmą... Ale co tam... Pewnie te 600 tys złotych co pożyczył klubowi w ostatnich miesiącach swego panowania w klubie też były z miłości do klubu, a nie np poczatkiem do przejęcia gruntów (co dzieje się teraz?) po upadłości klubu bądź przy postępowaniu układowym z wierzycielami... Dlaczego tak zaciekle teraz o nie walczy i blokuje wiele spraw, które mogłyby posłuzyć dla dobra klubu? To,że wygywa wszystkie sprawy... Pewne działania za swej "prezydentury" już wówczas mógł podjąć (umowy). No ale co tam...
    Wiadomo każdy broni swego... A interes ogółu i klubu się nie liczy... Oj ciężkie ma chwile nasz klub... Ciężkie... Prezesi byli o obecni walczą o coś, a nam kibicom pozostaje patrzeć, która strona zwycięży i łaskawie rzuci nam, abyśmy mogli się pocieszyć...

    I uwierz mi Popo - doceniam w pełni to co zrobił na początku swej działalności w klubie Majewski, doceniam to co Twoja osoba dla niego zrobiła (wkład kasowy i nietylko - co nieco słyszałem). Z drugiej strony wiem też jaka osobą jest Prezes Formela ( jak na razie dla mnie w porządku - ale tak samo było z Majonezem, więc powstzrymuje się z opinią ostateczną - takową wydam np za 3-4 lata). Dlatego może by tak wywarzyć proporcje winności i niewinności?

    Chciałbym tylko aby choć raz jakiś w pełni niezawisły sąd, prokurator - przeprowadził śledztwo i proces w sposób 100% uczciwy... I to zarówno w sprawie osoby Majewskiego, jak i sprawy Stelli Maris.

    Wtedy dopiero moglibyśmy ocenić kto ma racje, a kto faktycznie jej nie ma.

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •