Pokaż wyniki od 1 do 44 z 44

Wątek: Najgorsza siódemka sezonu;)

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2004
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Najgorsza siódemka sezonu;)

    najgorsza siódemka sezonu!

    Sezon 2003/04 praktycznie dobiegł końca. Pozostał jedynie jeden mecz o 3 miejsce i walka o utrzymanie. Proponuje aby każdy z forumowiczów podał swoją najgorszą szóstke sezonu + libero. Biorać pod uwage dystans jaki dzielił szóstą drużynę Mostostal od siódmej Politechniki(chodzi mi o runde zasadniczą) typuję zawodników z pierwszej szóstki sezonu.Tylko bez złośliwości proszę:) Acha biore pod uwage zawodników,którzy grali więcej niż w połowie spotkań
    Oto mój nightmare team:
    Lipiński
    Popelka
    Smigiel Chadała
    Nowak Wnuk
    Legień(mimo wszystko)
    Zapraszam do zabawy


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lipiński, Kalnis, Siebeck, Żywołoznyj, Nowik, Rosa, (l)Kryś

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najgorsza siódemka sezonu!

    Sezon 2003/04 praktycznie dobiegł końca. Pozostał jedynie jeden mecz o 3 miejsce i walka o utrzymanie. Proponuje aby każdy z forumowiczów podał swoją najgorszą szóstke sezonu + libero. Biorać pod uwage dystans jaki dzielił szóstą drużynę Mostostal od siódmej Politechniki(chodzi mi o runde zasadniczą) typuję zawodników z pierwszej szóstki sezonu.Tylko bez złośliwości proszę:) Acha biore pod uwage zawodników,którzy grali więcej niż w połowie spotkań
    Oto mój nightmare team:
    Lipiński
    Popelka
    Smigiel Chadała
    Nowak Wnuk
    Legień(mimo wszystko)
    Zapraszam do zabawy
    Legień? =/// to chyba pomyłka..chodzi o caly sezon a nie tylko o początek..poza tym to temat bez sensu..mozna pisac calą ławke rezerwowych!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rozegranie: ...
    przyjecie: dembonczyk, śmigiel
    środek: terlecki, nowak z ivettu
    atak: popelka
    libero: kryś :(

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najgorsze jest to, że niektórzy nie potrafią odróżnić rozczarowań od najgorszych zawodników. Z waszych założeń wynika, że szóstka złożona z takich graczy, jak: Popelka, Lipiński, Siebeck, Żywołożnyj, Nowak, Wnuk jest najsłabsza???

    To ja taki składzik po tygodniu zgrania puszczam na Nysę, Gwardię, Polibudę, BBTS i wygrywam wszystkie mecze.

    Uważasz Yoda, że siatkarze Gwardii i BBTS są lepsi niż Lipiński, Popelka, Wnuk czy Śmigiel. Faktycznie, Chadała to jeden ze słabszych siatkarzy w PLS, nie wiem, o którego chodzi ci Nowaka, jeśli Grzegorza - popieram, mimo, że to Mistrz Polski. Jednak gdyby na jego miejscu w J-biu stał Kudłacik, Rosa, czy Krupnik, efekt byłby ten sam. Jesli Marcina, to nie przesadzajmy. To że przy swoich 215cm jest drewniany jak Pinokio, to nie znaczy, że jest jednym z 2 najsłabszych środkowych ligi, na pewno nie. Z Legieniem też przegiąłeś, były mecze, w których grał bardzo dobrze. Najgorszy w tej kategorii był Kryś.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2004
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najgorsze jest to, że niektórzy nie potrafią odróżnić rozczarowań od najgorszych zawodników. Z waszych założeń wynika, że szóstka złożona z takich graczy, jak: Popelka, Lipiński, Siebeck, Żywołożnyj, Nowak, Wnuk jest najsłabsza???

    To ja taki składzik po tygodniu zgrania puszczam na Nysę, Gwardię, Polibudę, BBTS i wygrywam wszystkie mecze.

    Uważasz Yoda, że siatkarze Gwardii i BBTS są lepsi niż Lipiński, Popelka, Wnuk czy Śmigiel. Faktycznie, Chadała to jeden ze słabszych siatkarzy w PLS, nie wiem, o którego chodzi ci Nowaka, jeśli Grzegorza - popieram, mimo, że to Mistrz Polski. Jednak gdyby na jego miejscu w J-biu stał Kudłacik, Rosa, czy Krupnik, efekt byłby ten sam. Jesli Marcina, to nie przesadzajmy. To że przy swoich 215cm jest drewniany jak Pinokio, to nie znaczy, że jest jednym z 2 najsłabszych środkowych ligi, na pewno nie. Z Legieniem też przegiąłeś, były mecze, w których grał bardzo dobrze. Najgorszy w tej kategorii był Kryś.
    Od kogo jak od kogo,ale od ciebie Szatanie wymagałbym jednak dokładnego czytania- właśnie nie ma sensu brać pod uwagę(przy całym dla nich szacunku)Gwardii czy BBTS-u, bo od pozostałych zespołów ( napisałem przecież to) znacznie odbiegają...Powtarzam chodzi o zawodników z zespołów z pierwszej szóstki PLS i takich,którzy grali na tyle dużo,żeby ich ocenić.
    PS 1 Tak diable chodzi mi o Grzegorza:) Marcin bezdyskusyjnie odpada
    PS 2 Siebeck zgadza się-absolutnie nie powinien tu sie znalezc-nie ja go wstawiłem:):)
    PS 3 Jednak będę upierał się przy Legieniu- napisałem mimo wszystko,co oznacza,że chłop robi postępy. Podobnie było z Kucińskim- w ubiegłym sezonie,tzn.02/03 grał po prostu tragicznie,a w tym był jasnym punktem AZS-u, najlepszym (zdecydowanie!!!) przyjmującym zespołu i zaczął ocierać się o kadrę
    PS 4 Podkreślam- temat nie jest po to by komukolwiek dowalić-chodzi mi o rzeczową ocenę.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dobra z pierwszej szóstki ligi:
    Rozegranie: właściwie nie było żadnej kompletnej tragedii, ale jakby już to waham się pomiędzy Lipińskim a Zagumnym (ale to bardziej jak napisał Szatan rozczarowanie)
    Atak: Kalnins
    Przyjęcie: Dembończyk, Chadała
    Blok: Terlecki, Wnuk
    Libero: Kryś



  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rozegranie - Lipiński i Kardos
    przyjęcie - Śmigiel i Chadała ( ew Dembończyk )
    atak - Popelka ( ew Szymański )
    środek - Nowik, G.Nowak
    libero - Kryś ( w końcu mistrz świata juniorów )
    trener - Urbański

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OK, sorry, źle zrozumiałem tą "pierwszą szóstkę sezonu", myślałem, że chodzi ci o graczy wychodzących w szóstce. Mea maxima culpa. W takim razie też napiszę:

    Zagumny - (jeden dobry mecz w całym sezonie), tu nie chodzi jakby co o rozczarowanie, tylko o gracza słabszego niż: Stelmach, Neroj, Oczko, Woicki, Szyszko, Żygadło, Wagner, Chudik, Pilarz, Kardos, czy naaaawet Lipiński - oni wszyscy prezentują się mniej obciachowo.

    Chadała - paranoja, że on gra w pierwszej lidze piłki siatkowej piątej reprezentacji siatkarskiej Europy

    Dembończyk - no tutaj w ogóle śmiech

    Kalnins - Popelka jak się mylił, to konkretnie, Kalnins grał piach cały czas

    G.Nofuck (czyt. Nowak) - szkoda, że zdobył MP, bo nie jest ani godnym tytułu zawodnikiem, ani człowiekiem

    Stancelewski - tu miałem wątpliwości, czy nie rzucić któregoś ze środkowych Skry, ale chyba Jarek wyróżnił się szczególnie na niekorzyść. Żenujące występy zawodnika z nadwagą bez grama sprawności fizycznej i świeżości w nogach, 0 wyskoku, nie dochodzący do bloku na skrzydła...

    Kryś - nie jego wina, że grał, ale jednak był najsłabszy

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Szatan masz troche racji
    Ale dla mnie ten temat jest zbyt kontrowersyjny...i nie powinno się najgorszych wytykać!! Bo zaraz można się wziąść do ich obrony i będą kłutnie...
    Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marcin, do kłótni nie dopuszczę :D Będę pilnował tego wątku bardziej niż innych.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lipiński, Nowak (Energia), Szymański to może nie siódemka, chodzi mi o osoby kreowane na wielkie gwiazfy, a w rzeczywistości nimi nie są

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2003
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :)

    rozegranie - Kardos
    przyjęcie - Dembończyk i Chadała
    atak - Kalnis
    środek - Stancelewski, Nowik
    libero - Kryś

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to jak Szatan czuwasz i nie dopuscisz to ja dam swoje typy;)

    Zagumny napewno
    Dembończyk
    Śmigiel(ale miał przebłyski)
    Kalnins(chociaż on to do rozczarowań bardziej pasuje)
    Kryś
    A środkowi to nie wiem...najbardziej Jastrzębia i Skry(ale Jastrzębia nie sądze bo zwycięzcy się nie sądzi pozatym Grzegorz mocno poprawił zagrywke i on napewno nie, a Skry też nie powiem bo mało ich obserwowałem)

    to tyle....

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie przychodzi na myśl tylko jedno nazwisko i to tez pod kątem rozczarowania: ... ZAGUMNY, ewentualnie DIVIS ale on nie pod kątem gry bo grał świetnie, bardzo zachowaniem na koneic sezonu...

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Legien!!!?? Niedojz ,ze wrzucony na libero przez wypadniecie Obdrzalka to jeszcze narzekaja !! 2 obronca fazy zasadniczej w przyjeciu tez niezle!!
    Katastrofa jets Dembonczyk !!

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siodemki nie mam ,ale mam pare nazwisk na myśli: Kalnins, Nowak, Nowak...:p
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rankingi takie jak ten są na ogół dość popularne, aczkolwiek dla zawodników niemiłe. No ale cóż, takie jest życie. Nie mam zamiaru typować siódemki, tylko wspomnieć, że niektórzy zawodnicy naprawdę powinni mieć więcej samokrytycyzmu i wiedzieć, kiedy odejść. Mówię oczywiście o zawodnikach grających. To co pokazał w tym roku na polskich parkietach Roland Dembończyk, zasługuje na osobną epopeję - to był koszmar i kopmpromitacja. A przecież ten zawodnik to historia klubu z Kędzięrzyna, kiedyś grający zupełnie przyzwoicie (na tle innej wtedy ligi i nieco innej siatkówki). Dlatego apeluję: lbo więcej trenować, tak jak Wagner, albo nie ośmieszać się atakami po tablicach świetlnych wysokich hal i albo szkolić młodzież, albo na przykład sprzedawać warzywa.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rozegranie - Kruk..
    przyjęcie - Śmigiellll
    atak - Popelka ( ew Szymański )
    środek - Terlecki , G.Nowak :(:(:(:(:(:(:(
    libero - Kryś
    trener - W. Wspaniały !!!

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rozegranie - Kruk..
    przyjęcie - Śmigiellll
    atak - Popelka ( ew Szymański )
    środek - Terlecki , G.Nowak :(:(:(:(:(:(:(
    libero - Kryś
    trener - W. Wspaniały !!!
    Nie uważam żeby ani terlecki ani G.nowak byli tymi najsłabszymi.Może atak z krótkiej to nie jest to co potrafia robić ale na bloku grali dobrze,a terlecki chyba jest jednym z lepiej blokujących w lidze!I na zagrywce też nie są najgorsi, choć przed LM do wymiany
    a teraz moja 7
    przyjęcie:smigiel, chadała (dembończyk)
    atak: Szymański
    środek: stencelewski i wnuk
    libero: Kryś bez 2 zdań
    rozegranie:Lipiński albo Zagumny

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nei przesadzacie z tym zagumnym?

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mój osąd Tego zawodnika wynika prosto z serca :P no i oczywiście z tego co widziałam na meczach i podczas transmisji :P

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Grzegorza Nowaka to stanowczo zaprotestuje. Moim zdaniem od meczu w Sosnowcu zaczął grać naprawde dobrze. Jest o wiele lepszy od Terleckiego, który ma problemy z trafieniem w piłke! Pozatym bardzo dobrze mozna nawet powiedzieć blokuje skrzydłowych (ze środkiem jest gorzej). Moimi typami na środek byliby raczej Jakub Markiewicz (nie bede komentował tego co widziałem w play off) i Wnuk.


    dodam ze Nowak nie tylko dobrze blokuje ale także ma niewygodną zagrywkę.

    nie bede typował całej siódemki bo jakos nie mam ochoty. Narazie to wygląda tak:

    Wnuk (albo Terlecki)
    Markiewicz
    Dembończyk
    Chadała

    trener: Waldemar Wspaniały

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czemu wszyscy uwzięli się na Krysia. W końcu to młody zawodnik, a na pozycji libero potrzebne jest doświadczenie i spokój, którego on nie ma bo jeszcze za mało meczy o dużą stawkę w życiu rozegrał. Nie będę typował najgorszych zawodników, tylko tych, którzy mnie zawiedli, a czasami nawet szkoda było patrzeć na ich gre.

    Jeśli chodzi o 7 to tak:
    Rozegranie:
    Zagumny (to co czasami wyprawiał wołało o pomstę do nieba),
    Przyjęcie:
    Siebeck (chociaż niektóre mecze w jego wykonaniu były dobre),
    Dembończyk, który ma siłe ataku juniora........
    Atak:
    Popelka i Kalnins (Popelka totalne dno, Kalnins też. Gdyby np. Ruciak łapał w ataku tyle co oni to wątpie, że ktoś by go zatrzymał, ale i tak ma dużo lepszą skuteczność niż panowie atakujący),
    Środek:
    Środkowych pozostawiłem sobie na deser bo to ich gra mnie najbardziej rozczarowała.
    Wnuk postrach wszystkich środkowych świata. Jego zwrotność i szybkość są porażające.
    Terlecki (nie widze u niego mocnych stron)
    Nowak G. j.w.
    Libero:
    nie było takiego :d

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poskrobko, Kalnins, Terlecki, Chadala, Nowak, Siebeck

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najgorsza siodemka sezonu -
    patrz reprezentacyjna szostka + ignaczak

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ufffff....
    najgorsi taaak??

    NO TO JAZDA !!
    Rozegranie:Stelmach!!!!(nie wiem co on robi w reprezentacji,Rudy to Rudy w reprezentacji cos gra....)
    Oczko !!-wg mnie slaba gra przez wieksza czesc sezonu....

    srodek!!

    wszyscy srodkowi Ivettu, Krupnik z Wroclawia

    przyjecie

    HUPKA !!!!!!! Sosnowiczanie wiedza o co chodzi !!
    w zasadzie kazdy z zawodnikow mial wieksze lub mniejsze klopoty w przyjeciu wiec nie wypisuje wiecej ...

    atak

    Gruszka za gre w Rep.

    Kalnins-FATAL ERROR

    libero

    sianosław Igla0 facet jets przereklamowany !! nie przyjmuje !!! nie broni !! potrafi skakac jak pajacyk i klaskac..normalnie jak Blazen w XV wieku.

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    06-07-2004
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie!!! Jak wy możecie pisać takie głupoty.
    Czy byliście na każdym meczu tych zawodników, których opisujecie pod kątem całego sezonu?
    Ja też bym mógł opisać gre zawodników których widziałem raz na meczu w J-biu. Ale nic z tego bo nie wiem jak grali w innych meczach. To nie ma sensu.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ufffff....
    najgorsi taaak??

    NO TO JAZDA !!
    Rozegranie:Stelmach!!!!(nie wiem co on robi w reprezentacji,Rudy to Rudy w reprezentacji cos gra....)
    Oczko !!-wg mnie slaba gra przez wieksza czesc sezonu....

    srodek!!

    wszyscy srodkowi Ivettu, Krupnik z Wroclawia

    przyjecie

    HUPKA !!!!!!! Sosnowiczanie wiedza o co chodzi !!
    w zasadzie kazdy z zawodnikow mial wieksze lub mniejsze klopoty w przyjeciu wiec nie wypisuje wiecej ...

    atak

    Gruszka za gre w Rep.

    Kalnins-FATAL ERROR

    libero

    sianosław Igla0 facet jets przereklamowany !! nie przyjmuje !!! nie broni !! potrafi skakac jak pajacyk i klaskac..normalnie jak Blazen w XV wieku.
    buahhaha leje z tego co napisales chester!
    Zgodze się, że Hupka...ale Stelmach? Najgorszy? Moze gdyby było- nie na miare możliwosci, to tak, ale najgorszy ?
    Gruszka? Igła? CO!? "Krzysztof Ignaczak najgorszym libero sezonu"-chester... UHH nie rozumiem O_O

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to co ??
    Ignaczak?? facet przyjac pilki nie potrafi,wyjdzi mu jeden mecz na 10 i juz robia z nego gwiazde,nie mamy drugiego libero w polsce,ktory moglby go zastapic,mozna oczywiscie przekwalifikowac Ruciaka,ale Gosciniak i tak go nie powola.
    STelmach wg rozgrywa zenujaco slabo jak i w reprezentacj tak i w klubie.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chester z Tobą wszystko oki ????
    :P:P:P:P

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak a o co chodzi ??

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widze ze guma jest ulubiencem wiekszosci tylko ciekawe jak wygladalby np stelmach gdyby gral w pzu azs a nie w skrze gdzie ma( mial ) najlepsze przyjecie. mysle ze uczciwy osad bedzie mozna wydac po przyszlym sezonie bo teraz guma bedzie gral z dwoma michalami. chcialem zauwazyc ze przy tak kiepskim przyjeciu guma potrfil uruchomic srodek ktory byl najmocniejszym punktem pzu azs. reszta typow nie mam uwag zasluzyli jak najbardziej.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JAAAAA widze,ze facet ma takie podejscie jak ja !!
    Bravo wreszcie ktos zauwazyl,ze mimo tego,ze Zahumny nie mial przyjecia to zdobyl V-ce mistrza Polski,a Stelmach ??
    Widzicie jka on krotka gra??
    Z klatki piersiowej!! co jest bledem technicznym,a jak ktos sie doczepi,ze gra sie jak kto potrafi to dodam,ze gra ja jeszcze niedokladnie.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    juz cie polubilem Chester

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to co ??
    Ignaczak?? facet przyjac pilki nie potrafi,wyjdzi mu jeden mecz na 10 i juz robia z nego gwiazde,nie mamy drugiego libero w polsce,ktory moglby go zastapic,mozna oczywiscie przekwalifikowac Ruciaka,ale Gosciniak i tak go nie powola.
    STelmach wg rozgrywa zenujaco slabo jak i w reprezentacj tak i w klubie.
    Chodzi mi o pogrubiony tekst..Nie mamy libero, bo reszta jest słabsza...Jednak ty dalej twierdzisz, ze to Igła jest najgorszym libero sezonu 2003/2004...
    Jest najlepszym libero w Polsce chesterQ, najlepszym....

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zle mnie zrozumiales.
    Chodzi mi o to,ze Pan Ignaczak jets preferowany na gwiazde,tzn,niby kiedys tam byl najlepszym przyjmujacym na MŚ ale zyjemy chwila!!
    Igła przyjmuje teraz beznadziejnie a jest mimo tego w kadrze.
    Nie ma jako takiej konkurencji bowiem,na libero zawodnicy sa racze starsi (Kucinski,Legien),a mlodych i tak Gosciniak nie powola bo sa za mlodzi:P i nie maja doswiadczenia czyli ZYgadlo majac 25 lat bedzie debiutantem.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    preferowany na gwiazdę?ciekawe sformułowanie...
    takkkk. najeżdzają na jastrzębskich szóstkowych środkowych, a tym czasem panowie mają słotko w kieszeni.widać AŻ tak żle być nie mogło.

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    05-09-2001
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najgorsi:

    Paweł Papke
    Michał Winiarski
    Andrzej Stelmach
    Michał Ruciak

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najgorsi:

    Paweł Papke
    Michał Winiarski
    Andrzej Stelmach
    Michał Ruciak
    Hahaha! Papke! Ale zem sie usmial! :D
    Pewnie nie jestes z Olsztyna i widziales raptem ze dwa mecze Pawla. A pamietasz takie mecze w ktorych Papke w poprzednim sezonie ani razu nie byl zablokowany i z 80% jego atakow bylo skutecznych?!

    A Ruciak to tez nie wiem czemu, pewnie dla tego ze przeszedl do AZS-u. Pamietam jak walnal nam pod rzad 2 asy a trzecia jego zagrywke zle przyjelismy.

    No ale na pewno sie myle :P

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dacar chyba prowokujesz?

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz co dacar,zabawny jesteś:).Papke najgorszy? albo Ruciak?Pozostawię to bez komentarza, bo wygląda na to,że nie masz pojęcia o najgorszych według ciebie zawodnikach.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najgorsi:

    Paweł Papke
    Michał Winiarski
    Andrzej Stelmach
    Michał Ruciak
    Albo prowokujesz albo nie znasz sie na siatkówce.

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    22-08-2004
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem czemu na liscie najgorszych umiesciles stelmacha papke jak cos to oni sa swietni moze nie wiesz nic o siatkowce wiec siedz cicho jasne nasi siatkarze nie sa najgorsi co za glupek zalozyl ten temat

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •