Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 104

Wątek: Czesław Odnowiciel Czernicki i jego plan dla ROWu

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czesław Odnowiciel Czernicki i jego plan dla ROWu

    Co sądzicie o Łosiu?

    pytanie kieruje do wszystkich kibiców którzy mieli okazję podziwiać bądz nie pracę tego trenera


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łoś nie jest złym trenerem ale tak naprawde nie miał zadnego pola manewru. To działacze zawinili nie wzmacniając się przed sezonem. Łoś nie jest cudotwórcą tylko trenerem.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Łoś jest O.K.

    nie jest trenerem z pierwszej łapanki, wiele potrafi, ale z pustego to i Salomon nie naleje... ;)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli chodzi o Łosia to wedlug mnie jest to dory trener.Pokazal to wchodzac z Wybrzezem do E-Ligi a potem utrzymujac Wybrzeze w E-Lidze.

    Jezeli chodzi o ten sezon to wedlug mnie w Rybniku wszyscy zawodnicy zawodza i nie sa przygotowani do walki w E-Lidze.Rybnik bardzo mocno odstaje sprzetowo od kilku zespolow E-Ligowych.Moim zdaniem moga oni tylko powalczyc z Polonia Bydgoszcz.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Jeśli chodzi o prace trenera Romualda Łosia w Gdańsku to według mnie był słabym trenerem.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co sadze o łosiu???

    No, poroze ma fajne ale zdecydowanie wole jelenie:P:P:P:P:P

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    absolutnie wole żubry
    to ja pisałem skromny kibol BRAVO

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Stanowisko trenera w żużlu to jest w ogóle niewdzięczna robota bo jaki trener ma wpływ na to jak jego podopieczni prezentują sie na torze ? To nie piłka, gdzie właśnie cały sztab trenerski moze rozpracować przeciwnika i tak "ustawić" grę aby wygrać. W żużlu trener może co najwyżej trzymać mocno kciuki za swoich zawodników a większość składu to przeważnie i tak ukształtowani już zawodnicy którzy jakoś specjalnie swoich umiejętności już nie poprawią. Co najwyżej sprzęt.

    Trener może mieć wpływ ewentualnie na juniorów.

    O własnie przypomniało mi się, że trener może też nieudolnie prowadzić treningi prowadząc do kilku nieprzyjemnych wydarzeń na torze podczas tego treningu. Ileż podobnych zarzutów było w zeszłym roku w Rzeszowie.

    A Łoś co ma zrobić jak ma akurat taki skład a nie inny.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Mrozo_GD
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    2,382
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Jeśli chodzi o prace trenera Romualda Łosia w Gdańsku to według mnie był słabym trenerem.
    Też tak uważam.....!
    Zresztą niektóre jego zmiany podczas meczów były dla mnie nie zrozumiałe i błędne (chodzi mi o zmiany zawodników).

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poznałem prace trenera Łosia od zaplecz w Gańsku i niestety o jego zdolnościach taktycznych nie można powiedzieć wiele dobrego. Popełniał kardynalne błędy w ustawianiu zawodników kierując się emocjami a nie możliwościami zawodnika (na szczęście były one korygowane przez inne osoby znajdujące się w parkingu (nie zawsze zresztą do tego uprawnione).Był natomiast bardzo sympatycznym i otwartym człowiekiem z dobrym podejściem psychologicznym do zawodników (niestety zbyt miękkim -patrz Cieślewicze co przyniosło ostatecznie opłakane skutki. Uważam więc, że jest to bardzo fajny facet ale jego umiejętności trenerskie najwyżej na 1 ligę. Pozdrawiam.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wg mnie Los to dobry trener, tylko lubi skubany dac se niezle w palnik ;)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie to wczoraj nasz Łoś dostał zadyszki :). W moim rankingu spadł o kilka szczebli w dół bez telemarku na główke :D:D. Wczoraj był z niego taki strateg jak z koziej dupy trąba. Dobrze (jak na nasze warunki :P) spisującego się Mariusza Staszewskiego zmienił z rezerwy taktycznej... :o. Jakby Węgrzyk był nietykalny... Skoro wczoraj Mariuszowi nie szło, to mógł właśnie jego zmieniać.. Poza tym skoro mecz był przegrany i to zdecydowanie, to dlaczego nie dał szansy występu Markowi Szczyrbie ?? Kiedy nasza juniorka ma sie objeżdżać jeśli nie w takich meczach... ??? Jak narazie minus jak stąd do Gdańska za pracę z młodzieżą. Kolejny minus za nieumiejętność poustawiania sobie zawodników. Nasze gwiazdki robią co chcą na treningach.... Jak tak dalej będzie wyglądała praca z młodzieżą to za rok będzie cholernie ciężko... Trenerze daj pan porządnie w dupska naszym gwiazdorkom. Zrobić taki trening, żeby z toru schodzili na czworaka. Tak maja trenować na torze. Nie może byc tak, że nasi nie trenuja praktycznie niczego tylko sobie rekreacyjnie kręcą kółka wokół stadionu.. Czy nie można troche zaostrzyc pracy na treningach ??

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Arti_RKM widzę ze poznajesz same "plusy" pracy pana Łosia. Na treningach to zawodnicy raczej turystycznie pojeżdżą, a szkółka ... Nie ważne kto bedzie w tej szkółce, jeśli bedzieci mieli Łosia jeszcze długi czas to zapomnijcie w Rybniku (słynącym z dobrych zawodników) o zawodnikach chociażby na poziomie jaki aktualnie prezentują Wasi najmłodsi zawodnicy z całym szacunkiem dla nich. Tyle pracy pana Grabowskiego sie zmarnuje, jak to powiedzieli w Poranku Kojota "masa energi psu w d***":P, ale jakby nie patrzeć przy panu Łosiu zawsze cholernie mocno wieje ;/ jak idzie to go znosi raz w jedną to w drugą ;).

    Pozdrawiam Maciek - Kibic_GKS-u

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    24-01-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie: czy bez Łosia RKM prezentowałby się gorzej w tym sezonie? Odpowiedź jest oczywista a więc jest to najgorszy trener jakiego mogliśmy sobie wyobrazić. Dałbym mu jeszcze szanse w 2 może 3 meczach. Grabowski przynajmniej był darzony szacunkiem przez zawodników i przy okazji miał na nich wpływ a Łoś to jest jakiś mięczak który każdemu zawodnikowi chce wejść chyba w dupe żeby go polubił. A najdziwniejsze jest to że prezes Szołtysek nic z tym nie robi. Mam taką wielką nadzieje że konsekwencje zostaną wyciągnięte ale obawiam się że wśród naszych władz nie ma ludzi myślących o kibicach

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trener Łoś.... tez obserwowałem jego 2 lata pracy w Gdańsku, to sie wypowiem;) A wiec według mnie Łoś nie jest dobrym trenerem, ale wydaje mi sie, że w to co robi wkłada dużo serca i jest bardzo zaangazowany. Jego duzym minusem jest brak autorytetu wsród zawodników....przynajmniej takie miałem wrazenie obserwując to z boku;) I jeszcze jedno , wiele ludzi mówiło po spadku w 2003 , że jakby był Łoś, to druzyna by nie spadła,wedłóg mnie to jest bzdura i to wogole nie miało wpływu na tą sytuację.
    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łoś jest wrecz fatalnym trenerem. wiem to z własnego doświadczenia, bo pracował w tamtym sezonie w ostrowie i dzieki Bogu szybko sie go pozbyli. popelnia podczas meczów jak i przed nimi bledy NIE DO WYBACZENIA i jeszcze potem sie do nich nie przyznaje i nie bierze za nic odpowiedzialności......lubie Rybnik i dlatego dobrze wam radze: jak macie jakies inne wyjscie to go usuncie.......poki jeszcze nie jest za pozno. pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Łoś (Alces alces), ssak zaliczany do rodziny jeleniowatych (Cervidae), podrzędu przeżuwaczy, największy przedstawiciel jeleniowatych, zamieszkujący lasy podmokłe i bagniste Europy Północnej, Syberię, północne Chiny i Mongolię oraz część Ameryki Północnej od Alaski po północne rejony Stanów Zjednoczonych.

    http://wiem.onet.pl
    A tak na serio...
    Jeden z NAJGORSZYCH trenerów. Jak można wstawić obcokrajowca (tego lepszego) pod numer 8!? Toż to trzeba Łosia...

    Pzdr
    Bnj

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Los to dla mnie typowy los!!! W meczu z Tarnowem wstawia Wegrzyka w 14 biegu aby pokazac mu , ze od zlego mechanika ma silniki i ze nic na nich nie bedzie mogl zdzialac... Ladna mi to fiolozofia. Zreszta teraz to bedzie mu pewnie troche glupio, bo okazala sie, ze wszyscy nasi zawodnicy nie maja nr-u telefonu do nawet sredniej klasy machanika. Usprawiedliwieniem moze sie poszczycic moze Szczyrba, bo on pewnie nie ma nawet telefonu... I zna on w ogole znaczenie slowa mechanik?? Szczerze watpie. Biedny ten Los, nawet jak chce zastosowac taktyczna to nie moze, bo na chwile obecna z wszystkich dodatnich mozliwosci naszych zawodnikow moglibysmy skompletowac moze pol pelnowartosciowego jezdzca!!! Szkoda gadac, katastrofa, a Los wydaje mi sie takim popychadlem! Nie umie zwrocic sie do zarzadu o ukaranie zawodnikow kara finansowa za skandaliczne przygotowanie do sezonu? Szumina, Wegorz - kazdemu z nich po 10000 zita i pasuje! Za duzo? Nie podoba sie? No to wyp..., spasc z ligi to mozemy takze na Macionczykach i Smiejach, nie trzeba nam utrzymywac "gwiazd"! Panie Los, ma pan jaja??? To moze ich pan "uzyje" i "pokaze" towarzystwu???

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co tu dużo mówić : nie lubię Łosia.
    Facet nie ma za grosz pokory- wszędzie szuka podstępu. Jednym słowem- Bajkopisarz.
    Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    naprawde dobrze zycze rybnikowi i moje zdanie jest nastepujace wyp.......... łosia do lasu, najlepiej w sezonie polowań na łosie. ten człowiek nie umie przyznac sie do błedu



    KM OSTRÓW

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2003
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    byla taka bajka Rocky: Łoś Superktoś heheh:D:D:D:D:D:D



    [b]JANEK KOLODZIEJ NA MOTORZE I NIKT MU RADY DAC NIE MOZE!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tez nie przepadam za Łosiem!! wkurzalo mnie jak na zawolanie placil Cielokom duze pieniadze zeby ci tylko na mecz przyjechali.przez takie postepowanie trenera Łosia nie ulozyla sie wspolpraca w zeszłum sezonie miedzy Dzikowskim a Cielakami ktorzy byli przyzwyczajeni do otrzymywania pieniedzy za sam przyjazd a Dziku ma inne metody trenerskie i twarda reke , do wszystkich zawodnikow niewazne kim sa!!:)

    Łoś to byle ktoś:P:P

    p.s nie zapominam ze mimo wszystko uchronil nas swego czasu przed spadkiem ale za jaka cene!!??

    pozdro:)

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No cóż,Łoś to łoś...
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byl Los w Ostrowie i juz go nie ma ;p Nie popisal sie i wspolczuje kolegom z Rybnika. Jak to sie mowi zamienil stryjek siekierka na kijek :)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam...
    Jak dla mnie niczym ten trener nie błysnął, za to w ostanią niedzielę skompromitował się razem z sędzią na meczu z Włókniarzem!!!
    Pozdro...
    MC_NEO
    E-mail: a_n_d__s@interia.pl
    GG: 4185041

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak 2 lata temu zadluzony Gdansk dlugo szukal trenera ,to mowiono ze zarzad na to stanowisko szukal "jelenia" ale ze takiego nie bylo to wzieli Łosia.

    Jaki z niego trener nie wiem.
    Ale ,ze lubi pochodne C2H5OH to wiem.
    Najgorsze, ze czesto zapomina sie np na wyjazdach na mecze szkoleniowe z mlodymi.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    „Łoś to Łoś”???
    Nie to jest „jeleń” który dał się złapać, w sidła które zostawił pan Janek G.
    Cwaniak* skutecznie przez brak umiejętności szkoleniowych obniżył poziom sportowy w RYBNIKU, a potem uciekł wszyscy szczęśliwi bo ROW znów w ekstra, najlepszy me nago twierdzi że zrobił co miał zrobić więc na niego już czas, niestety Jasiu miałeś odświeżyć zespół, i dać mu szanse pojeżdżenia w ekstra no i co??( chłop miał na to pięć sezonów)Awans był, a potem to już trzeba było szukać nowej dziupli .Bo Row już wydojony, po co obniżać notowania .Przyjdzie nowy spuści drużynę i wszyscy zawołają Grabowski wracaj......................A jak to jeszcze będzie trener z Rybnika np. Antek albo Owad to wtedy już wszyscy uwiężą że te medale z MDMP są twoje

    Panie Romku pan się nie boi śląski kibic za panem stoi.Za to pana szanuje że nie boi się pan prowadzenia drużyn na początku sezonu już spuszczonych, jak nam się uda to dopiero sukces będzie słodki ha ha.


    *CWANIAK-człowiek radzący sobie czyimś kosztem

    Ps. Panie Romualdzie niech pan wybaczy wszystkim, infantylnym emocjonalnie, jak mama nie kochała co zrobić?

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już teraz Łoś pokazał więcej niż Graba przez 5 lat.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik Awatar Kac
    Dołączył
    20-10-2002
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pan Łoś w gdansku pelnil wiele funkcji poza trenerka, latal i zalatwial kase na sprzet,jezdzil po ten sprzet itp...ogolnie bardzo oddany klubowi byl :)
    w Rybniku nikt chyba niczego imponujacego z trenerow by nie zwojowal...Respekt dla Losia

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i to jest chyba pierwsza pozytywna opinia o Łosiu.
    mam pytanko czy treningi u Łosia to zawsze jest bałagan żeby nie powiedzić chaos???

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze nie widziałem poukładanego treningu na naszym torze z Łosiem ;). Przeważnie zawodnicy robią co chcą, a tak chyba byc nie powinno..

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Jeszcze nie widziałem poukładanego treningu na naszym torze z Łosiem ;). Przeważnie zawodnicy robią co chcą, a tak chyba byc nie powinno..
    No to wyglada na to, ze Los ma bardzo wiele wspolnego z Mietkiem Wozniakiem - treningi w wykonaniu tego drugiego to byl czysty koszmar - ciekawi mnie jak to teraz wyglada w Rzeszowie? - Mruczus?...to jak to jest?

    Ostatnio przeprowadzilem rozmowe na temat trenera Losia z pewna osoba, ktora zuzlem zyje od urodzenia...
    Niestety nie uslyszalem ani jednej pozytywnej opinii na jego temat - powiem wiecej, R.Los to jeden z najgorszych trenerow w Polskiej lidze i przykro to mowic....jak narazie zdanie to sie sprawdza...:(
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    26-04-2004
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehehe łoś nawet nie umie zrobić normalnej zmiany podczas meczu. wstawia rezerwowego nie w odpowiednim czasie i momencie.
    przekonałem się o tym podczas jego pracy w gdańsku

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehehe łoś nawet nie umie zrobić normalnej zmiany podczas meczu. wstawia rezerwowego nie w odpowiednim czasie i momencie.
    przekonałem się o tym podczas jego pracy w gdańsku
    A my dobitnie w niedziele. Jego zmiany to tragedia... :(

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2004
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    losiu jest ok

    wkoncu bedzie mnie trenowac

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    masz sie z czego cieszyc !!:P:D

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2004
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    los the best

    na ostatnim mecz siedzilem na stadionie z kolega ze szkolki i jego ojciec pyta sie mnie kiedy mamay przyjechac na stadion ja mu odpowiadam ze we wtorek na 16 pozniej pyta sie mojego ojca co tam bedymy robic a na to jeden z kibicow odpowiada "losia gonic" normalnie powalil mnie ten gosc na kolana wszystcy co to slyszeli smiali sie jak glupi

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na ostatnim mecz siedzilem na stadionie z kolega ze szkolki i jego ojciec pyta sie mnie kiedy mamay przyjechac na stadion ja mu odpowiadam ze we wtorek na 16 pozniej pyta sie mojego ojca co tam bedymy robic a na to jeden z kibicow odpowiada "losia gonic" normalnie powalil mnie ten gosc na kolana wszystcy co to slyszeli smiali sie jak glupi
    dobra mowa, ale miałem zwałe jak to przeczytałem. pogratuluj odemnie temu kibicowi.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wkoncu bedzie mnie trenowac

    no chłopaku...to może odpusc sobie juz ten sport.
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    wkoncu bedzie mnie trenowac

    no chłopaku...to może odpusc sobie juz ten sport.
    Prawda :P Trzymaj kciuki mając nadzieje ze zmienią trenera ;).

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sugerowałbym na dodatkowe treningi w rybkach Rybnik, bo łosiu niczego Cię nie nauczy... Tak bynajmniej czegoś nauczysz się od Antka Skupnia, który był wybornym technikiem na torze żużlowym. Zaprawdę powiadam Ci, nie masz się czym cieszyć :P:) trener Łoś nie zna się na szkoleniu młodzieży.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Dlatego Antek Skupien poszedl do Rybek Rybnik a zostawil Krosno, R.Łoś jest trenerem ale moim zdaniem gorszym od kilku innych trenerow
    Pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cofam moje wcześniejsze słowa.
    Po meczu w Zielonej wydawało mi się, że Łoś ma łeb na karku. Te ostatnie mecze pokazały jak bardzo się myliłem.
    Chyba wyślę mu list z wytłumaczeniem słowa "taktyka" i "trening".
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Cofam moje wcześniejsze słowa.
    Po meczu w Zielonej wydawało mi się, że Łoś ma łeb na karku. Te ostatnie mecze pokazały jak bardzo się myliłem.
    Chyba wyślę mu list z wytłumaczeniem słowa "taktyka" i "trening".
    pozdrawiam
    Ja sobie z nim jutro pogadam w zywe o czy, wiec zapewne zadam mu pytanie, co to jest taktyka i trening, mam nadzieje, ze sie na mnie nie obrazi:P
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [/quote]Ja sobie z nim jutro pogadam w zywe o czy, wiec zapewne zadam mu pytanie, co to jest taktyka i trening, mam nadzieje, ze sie na mnie nie obrazi:P[/quote]

    i co Ci Stamper Łoś powiedział:)?

    Acha podobno jak przegramy w Bydzi to rekina na plastronach zastąpić mają "małe bezradne Łosie"

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •