Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 104

Wątek: Czesław Odnowiciel Czernicki i jego plan dla ROWu

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedys jeden zawodnik powiedzial "Los super ktos".No comments.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2004
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łoś miłe zwierzątko, trener BEZNADZIEJA. Chociaż podziękujmy mu że zrobił to co zrobił dla Wybrzeża...;)
    Najlepszy był KĘDZIORA !!!!!!!

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Rzeczywiscie Kędziorze trudno coś zarzucić biorąc pod uwagę jego pracę w Gdańsku!!!

    Co do Łosia to popieram wcześniejsze wypowiedzi kolegów, jego roszady kadrowe w trakcie meczu zrozumieli by może Papuasi (bez obrazy jeśli któryś jest forumowiczem). Gdy przyszedł do Gdańska krążyły ploty, że jest specjalistą od preparowania torów iiiii.... zawodnicy gdańscy chyba nigdy w trakcie meczu nie byli spasowani z torem bo zawsze w niedzielę był inny niż na treningu. W efekcie przegrywaliśmy spotkania 2, 4, 6 punktami a utrzymanie w barażach przypisać nalezy chyba bardziej szczęciu niż Łosiowi. Moim zdaniem facet powinien ucierać chrzan gdzieś na Podolu!!! Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w dzisiejszym sporcie jest wywiad z Szołtyskiem z którego chyba (?) wynika że od poniedziałku rybniczanie rozglądać się będą za nowym szkoleniowcem

    stawiam na Czernickiego

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAaaa bosheeeeee to juz lepiej niech ten LOS bedzie niz Czernicki :P

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś, o godzinie 12.30, zarząd klubu RKM Rybnik przyjął rezygnację trenera Romualda Łosia z pełnionej funkcji.

    www.rkm.rybnik.pl

    Czernicki
    Jąder
    a może ktoś z Wielkich Rybniczan

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oficjalna strona RKM podała właśnie, że trener Łoś złożył rezygnację a zarząd ją przyjął...

    mnie się to nie podoba, no ale zobaczymy co będzie dalej...

    PozdROWienia!
    Justyna

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja sie tam Łosiowi nie dziwie...

    Z pustego i Salomon nie naleje...

    Ktoś tu napisał o roszadach w trakcie meczu - trudno przy wynikach 70-20 czy 60-30 robic jakiekolwiek roszady.

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem niezły byłby któryś z rybnickich byłych zawodników. Mam na mysli np. Mirka Korbela albo Piotrka Pysznego. Wydaje mi się, ze zarząd zatrudni jednak kogoś spoza miasta. W każdym razie dobrze sie stało, że Łoś odszedł.

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po zmianie trenera moze byc tylko lepiej bo za Łosia gorzej juz byc nie mogło.
    Łoś na emeryture:D

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To chyba najlepsza rzecz jaka mogla spotkac Rybnik w tym sezonie !

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2003
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I co dalej ???

    A co jak dalej będziemy dostawać w dupsko ?
    Zarząd sam siebie też zdymisjonuje? Bo raczej zawodników nie wywalą, przynajmniej nie wszystkich.

    Włodarze ROWu liczą chyba bardziej na jakieś pobudzenie teamu Rybnik, ale nie wiemy czy nowy trener temu podoła. Moim zdaniem potrzebny jest ktoś z charyzmą, taki bardziej choleryk i ekstrawertyk aniżeli człowiek o "gołębim sercu". Taki co bardziej zaklnie i przypier..., a nie "dobry wujcio". Od głaskania zawodników będzie (jest ?) zarząd i My - kibice (musi być za co). Na razie nie ma ich bardzo za co chwalić, ale miejmy nadzieję, że 30 maja późnym wieczorem będzie co świętować.
    Przydałby się naszym gwiazdeczkom taki porządny kop (szczególnie tym z Ochajo i okolicy).

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik Awatar hydroas
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zycze wam kibice w Rybniku aby wasi zawodnicy i dzialacze sie sprezyli. Niech ta zla karta sie odwas odwroci wkoncu.Bedzie lepiej
    kibic z tarnowa

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po ostatnim meczu z Wami mialem wrazenie ze to nie trener a Wasi zawodnicy mają w d... e-lige. no coz w pierwszej łatwiejsze p ieniązki
    moze sie myle?

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no tak...
    nie wiem skąd macie te wiadomości o Czernickim - no ale...
    ja chciałabym ze swej strony życzyć szczęścia każdemu, kto się teraz tego wyzwania podejmie...

    pozdROWienia!
    Justyna

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli Czernicki to gratki dla RKM!!
    On zadba o własny tor jak nasz Cieślak!
    Zyczę sukcesów i pozostania w eksralidze!!!
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Czernicki - kontrowersyjna postac dosyc
    Cieżko mu będzie coś z niczego "wyczarować"
    No, ale moze wezmie w końcu za d.... waszych zawodników i zaczna jeździc (oczywiście z Włókniarzem u sibie przegracie tak czy siak :P)

    pozdro

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2004
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Jeżeli Czernicki to gratki dla RKM!!
    On zadba o własny tor jak nasz Cieślak!
    Zyczę sukcesów i pozostania w eksralidze!!!
    Tak Tak on juz dbal o wlasny tor rok temu w Pile i wszyscy wiemy jak to sie konczylo...

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prace torowe rozpoczęto wczoraj wieczorem, na Ciszewskim chopcy będą mogli conieco sprawdzić
    Widaomo jak będzie... miejscami bardzo przyczepnie:)

  20. Powrót do góry    #65
    Początkujący
    Dołączył
    06-05-2004
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie bluzgajcie Łosia, bo nikt z takim składem nie był w stanie wywalczyć punktów. Czernicki na motor też nie wsiądzie. Jak zawodnikom nie będzie zależało i nie będą się przykładać to nawet Czernicki nic nie zrobi.

    Jest takie powiedzenie pasujące do drużyny RKM: "Z gówna bata nie ukręcisz"

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie bluzgajcie Łosia, bo nikt z takim składem nie był w stanie wywalczyć punktów. Czernicki na motor też nie wsiądzie. Jak zawodnikom nie będzie zależało i nie będą się przykładać to nawet Czernicki nic nie zrobi.

    Jest takie powiedzenie pasujące do drużyny RKM: "Z gówna bata nie ukręcisz"
    wyluzuj stary
    w zeszłym sezonie jedno z tych gówien było 2 wice IMSJ,
    a drugie z gówien IMPJ

  22. Powrót do góry    #67
    Początkujący
    Dołączył
    06-05-2004
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]

    wyluzuj stary
    w zeszłym sezonie jedno z tych gówien było 2 wice IMSJ,
    a drugie z gówien IMPJ


    A w tym roku zapomniały jak się jeździ... Niestety

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]

    wyluzuj stary
    w zeszłym sezonie jedno z tych gówien było 2 wice IMSJ,
    a drugie z gówien IMPJ


    A w tym roku zapomniały jak się jeździ... Niestety
    nie bój się jeszcze sobie przypomną...

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A w tym roku zapomniały jak się jeździ... Niestety
    --------------------------------------------------------------------------------



    nie bój się jeszcze sobie przypomną...

    Szumina dziś sobie przypomniał stare dobre czasy, kiedy to wygrywał. Dzisiaj już było o niebo lepiej niz dotychczas. Miło było patrzeć na nasze rekiny. Jechały w końcu z jajem, czego nie było widać od dłuższego czasu. Staszewski też niczego sobie. Chromik klasa, miło patrzeć na biegi z jego udziałem. Romanek nie zaliczy dzisiejszego wystepu do udanych. Chyba tylko dobry psycholog może uratować nam Łukasza. Chłopak wygląda na strasznie zagubionego. Szkoda, żeby taki talent się zmarnował..... Roman Povazhny pewnie wypadłby lepiej gdyby jego sprzęt troszkę lepiej śmigał. Jakiś wolny dziś mi się wydawał Romek.



  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czesław Czernicki:
    Miałem wcześniej kilka ofert z klubów ekstraligowych, ale zdecydowałem teraz przyjąć propozycję z Rybnika.
    Jestem w komfortowej sytuacji, bo nie mam nic do stracenia.

    Przeprowadziliśmy, wspólnie z zarządem, męskie, szczere rozmowy z zawodnikami, później rozmawiałem indywidualnie z każdym z nich. Rozmowy te określiły program naszej przyszłej pracy i moje założenia. A podstawowe założenie to oczywiście obronić ekstraligę. Nie jest to sytuacja beznadziejna i damy z siebie wszystko aby cel osiągnąć.

    Gdy w 1999 roku objąłem z siódemgo miejsca zespół z Wrocławia, zostaliśmy wicemistrzami. Siłe napędową tego zespołu oparłem na Mariuszu Węgrzyku i Andrzeju Zieji, którzy byli siłą napędową tego zespołu. Równie ciężką sytuacje mieliśmy w Częstochowie, ale i tam udało się obronić ekstraligę w ostatnim meczu z Zieloną Górą. Tam też postawiłem na młodzież, a postawa Jędrzejaka, Malechy i Pietrzyka dała mi dużo satysfakcji.

    Gdy przychodziłem w grudniu 2001 roku do Piły miałem za zadanie zbudować drużynę z młodych niedoświadczonych zawodników. Można powiedzieć, że zadanie udało się zrealizować w połowie, a to, że zespół z Piły się rozpadł to tylko i wyłącznie zasługa działaczy z Piły.




    Będą różnorodne formy treningu, również indywidualnego i sprawnościowego. To nam pokaże w jakiej kondycji fizycznej znajdują się zawodnicy. Być może chłopcy troszkę się zapomnieli. Cała żużlowa Polska zazdrościła Rybnikowi tej plejady młodych zawodników, łącznie ze Szmidem, który teraz jeździ w Krośnie. Węgrzyk też jako junior rozdawał karty w ekstralidze. Oni nie zapomnieli przecież jak się jeździ. Mieli bardzo dobrą opiekę ze strony klubu, kto wie czy nie za dobrą. To mogło ich trochę zgubić.

    Planuję wprowadzić duże urozmaicenie do treningów. Zawodnicy nie będą zasklepieni na jednym torze, na jednej nawierzchni. Jest to sezon startowy i okazji do szlifowania formy będziemy szukać nie poprzez treningi między sobą, bo chłopcy znają się jak łyse konie, ale poprzez sparingi z innymi drużynami, bo samymi treningami nic nie wskóramy. Nawet taka nieco okrojona forma rywalizacji jest lepsza niż zwykły trening.
    Do tych treningów trzeba będzie podejść indywidualnie, gdyż niektórzy startują w ligach zagranicznych, choć prawda jest taka, że tych startów zawodnicy mają zdecydowanie za mało.

    http://www.rkm.rybnik.pl/news.php?id=172&PHPSESSID=d0f3bd54675a98fe5b6df0cb e1ed100c

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Czeslaw Czernicki, tak jak wspomina Vojtas, postac dosc kontrowersyjna. Jedno jest pewne, ten trener wprowadzi bez watpienia rzady silnej reki i nie da sobie w kasze dmuchac. Jak wplynie to na zawodnikow z Rybnika? Pozytywnie, czy moze spowoduje nowe konflikty? Czas pokaze.

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik Awatar KIKA25
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    Wierzę w to bardzo, że zmiana trenera pomoże Wam wyjść z trudnej sytuacji, w jakiej jest Wasza druzyna. Ja ciągle licze na ekstraligowe derby Śląska w przyszłym sezonie!!! Pozdrowienia z Częstochowy

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czernicki już na pierwszym treningu (wobec piknikowej atmosfery) rzucił wiązanką która przejdzie do historii rybnickiego żużla:

    "Ja tu kur** nie przyjechałem na rekolekcje, na tor!!! "

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-08-2003
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no tak...
    nie wiem skąd macie te wiadomości o Czernickim - no ale...
    ja chciałabym ze swej strony życzyć szczęścia każdemu, kto się teraz tego wyzwania podejmie...

    pozdROWienia!
    Justyna
    no napewnio nie podejma sie ludzie ktorzy maja takie nastawienie jak ty :/...

    na poczatku sezonu myslalem ze Łos bedzie krotko ich trzymal ale on ich tylko ?? Tylko nic bo on raczej nic nie robil procz jezdzenie na mecze i narzekanie po meczu i te glupie gadanie "ja odpowiadam tylko za Chromika i Szczyrbe" Co to za trenen ktory tak mowi boi sie powiedziec ze nic nie robil na treningach i to tez byl powod takiej formy naszych zawodnikow :/ A czy on w ogole raz wszedl na tor podczas treningu ?? :/ Bo ja nie mialem szczescia tego ogladac :/ Mam nadzieje ze pan Czarnecki nie bedzie takim mieczakiem i pokaze co to jest TRENER a nie kolega(łos) ktorego koledzy(nasi zawodnicy) maja gdzies :/



  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no napewnio nie podejma sie ludzie ktorzy maja takie nastawienie jak ty :/...
    zdziwiłbyś się jakbyś wiedział czego potrafię się podjąć - to po 1.
    po 2. co Ty możesz wiedzieć o moim nastawieniu ??? :|
    bo... nie przypominam sobie żebyśmy kiedykolwiek ze sobą rozmawiali, a na pisanie tutaj - ostatnimi dniami - czasu nie znajduję...

    na poczatku sezonu myslalem ze Łos bedzie krotko ich trzymal ale on ich tylko ?? Tylko nic bo on raczej nic nie robil procz jezdzenie na mecze i narzekanie po meczu i te glupie gadanie "ja odpowiadam tylko az Chromika i Szczyrbe" Co to za trenen ktory tak mowi boi sie powiedizec ze nic nie robil na treningach i to tez byl powod takiej formy naszych zawodnikow :/ A czy on w ogole raz wszedl na tor podczas treningu ?? :/ Bo ja nie mialem szczescia tego ogladac :/ Mam nadzieje ze pan Czarnecki nie bedzie takim mieczakiem i pokaze co to jest TRENER a nie kolega(łos) ktorego koledzy(nasi zawodnicy) maja gdzies :/
    żałuj, że nie byłeś na treningu, że nie widziałeś jak trener Łoś wychodził na tor; żałuj, że nie słyszałeś jego rozmów z zawodnikami i żałuj, że z nim (prawdopodobnie) nie rozmawiałeś osobiście - zwłaszcza w ostatnich dniach jego pracy...
    a ZAWODNICY - bynajmniej ci, z którymi miałam okazję rozmawiać - nie mieli i nie mają trenera Łosia "gdzieś" ...
    Ty też potrafisz głupotę walnąć - zwłaszcza jak jesteś zdenerwowany - więc nie zarzucaj komuś czegoś - co sam robisz...

    pozdROWienia!
    Justyna

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma kompletnie czego żałować - jak dla mnie rezygnacja z Łosia to próba wyjścia z impasu, bo gorzej już być nie mogło. Czernicki ma niewatpliwie lepszy punkt wyjścia - druga połowa rundy zasadniczej jest dla nas potencjalnie o wiele pomyślniejsza i jedziemy pełnym składem...

    Przyzwyczajeni do rządów Grabowskiego zawodnicy pod okiem Łosia być może się rozlewniwili - na samych słowach nikt dobrze nie pojedzie. Mam nadzieję, że teraz skończą się pieszczoty, a zacznie się porzadne opiep*****, bo jest za co.


  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Czernicki mam nadzieje wbije naszym chlopaczkom olej do glowy :):) i wezmie sie za nich !!

    Mam nadzieje ze postawa rybniczan na memoriale to juz takie lekkie oznaki poprawy i sprzetu i formy..

    Powinni dostac maxymalny wycisk... i zaczac cos jezdzic bo niestety ale gorzej juz chyba byc nie moze...

    A wiec.. zycze powodzonka w prowadzeniu Rekinow :)

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Życzę wam szybkiej poprawy formy waszego zespołu pod okiem Czernickiego. Co do samego trenera to różne chodzą o nim słuchy lecz wierzcie mi, że na chwilę obecną jest chyba jednym z nielicznych trenerów którzy są w stanie zdopingować waszych zawodników do bardziej wytężonej pracy.
    Oby zatrudnienie Czernickiego przyniosło spodziewane rezultaty.

    P.S

    Ostatnio w mediach lokalnych w Zielonce pojawił sie artykuł na temat ciepłego przyjęcia Andrzeja Huszczy w memoriale Ciszewskiego , widzę , że Rybniccy kibice umieją docenić osiągnięcia Pana Andrzeja w tym sporcie :D
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatnio w mediach lokalnych w Zielonce pojawił sie artykuł na temat ciepłego przyjęcia Andrzeja Huszczy w memoriale Ciszewskiego , widzę , że Rybniccy kibice umieją docenić osiągnięcia Pana Andrzeja w tym sporcie :D
    Haha Tomek (Andrzejek jak go nazwał Pawliczek) zawsze jest u nas ciepło witany, podobnie jak Kurmański, Nicky i Jasiek Grabowski

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-08-2003
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no napewnio nie podejma sie ludzie ktorzy maja takie nastawienie jak ty :/...
    zdziwiłbyś się jakbyś wiedział czego potrafię się podjąć - to po 1.
    po 2. co Ty możesz wiedzieć o moim nastawieniu ??? :|
    bo... nie przypominam sobie żebyśmy kiedykolwiek ze sobą rozmawiali, a na pisanie tutaj - ostatnimi dniami - czasu nie znajduję...

    na poczatku sezonu myslalem ze Łos bedzie krotko ich trzymal ale on ich tylko ?? Tylko nic bo on raczej nic nie robil procz jezdzenie na mecze i narzekanie po meczu i te glupie gadanie "ja odpowiadam tylko az Chromika i Szczyrbe" Co to za trenen ktory tak mowi boi sie powiedizec ze nic nie robil na treningach i to tez byl powod takiej formy naszych zawodnikow :/ A czy on w ogole raz wszedl na tor podczas treningu ?? :/ Bo ja nie mialem szczescia tego ogladac :/ Mam nadzieje ze pan Czarnecki nie bedzie takim mieczakiem i pokaze co to jest TRENER a nie kolega(łos) ktorego koledzy(nasi zawodnicy) maja gdzies :/
    żałuj, że nie byłeś na treningu, że nie widziałeś jak trener Łoś wychodził na tor; żałuj, że nie słyszałeś jego rozmów z zawodnikami i żałuj, że z nim (prawdopodobnie) nie rozmawiałeś osobiście - zwłaszcza w ostatnich dniach jego pracy...
    a ZAWODNICY - bynajmniej ci, z którymi miałam okazję rozmawiać - nie mieli i nie mają trenera Łosia "gdzieś" ...
    Ty też potrafisz głupotę walnąć - zwłaszcza jak jesteś zdenerwowany - więc nie zarzucaj komuś czegoś - co sam robisz...

    pozdROWienia!
    Justyna
    nie chce mi sie pisac wiecej o tym Mieczaku ktory mnie zawiodl !!! Mam tylko nadzije ze wakacje jakie zrobil pan ŁOŚ naszym zawodnikom juz sie skonczyly i teraz bedzie tylko CIEZKA PRACA !!! :)

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie chce mi sie pisac wiecej o tym Mieczaku ktory mnie zawiodl !!! Mam tylko nadzije ze wakacje jakie zrobil pan ŁOŚ naszym zawodnikom juz sie skonczyly i teraz bedzie tylko CIEZKA PRACA !!!
    Teraz to mnie zaskoczyłeś :o. Zawsze do nas wszystkich miałeś pretensje, że nie trawimy podejścia Maria do jego obowiązków a teraz sam najeżdżasz na trenera :o. Widać ludzie się zmieniają....

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-08-2003
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz to mnie zaskoczyłeś . Zawsze do nas wszystkich miałeś pretensje, że nie trawimy podejścia Maria do jego obowiązków a teraz sam najeżdżasz na trenera . Widać ludzie się zmieniają....
    Nic nie mowilem do czasu jak sie dowiedzialem o odejsciu Łosia dla mnie to byla ucieczka z tonacego okretu ! ktory oczywiscie nie zatonie ! Wszystko bym przezyl bo w niego tez WIERZYLEM (do samego konca) ale uciekł wiec go krytykuje i mowie co mi sie nie podobalo ! Jesli wam sie podoba ze on uciekl z klubu to LUZ !

    gdyby np Wegrzyk olał klub i by powiedizal dalej nie jade to tez bym go krytykowal !

    Mam nadzije ze Czarnecki co by sie nie dzialo zostanie !!!


    ZAWSZE WIERYNY KIBIC ROW-u !!!


  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nic nie mowilem do czasu jak sie dowiedzialem o odejsciu Łosia dla mnie to byla ucieczka z tonacego okretu ! ktory oczywiscie nie zatonie ! Wszystko bym przezyl bo w niego tez WIERZYLEM (do samego konca) ale uciekł wiec go krytykuje i mowie co mi sie nie podobalo ! Jesli wam sie podoba ze on uciekl z klubu to LUZ !

    gdyby np Wegrzyk olał klub i by powiedizal dalej nie jade to tez bym go krytykowal !

    Mam nadzije ze Czarnecki co by sie nie dzialo zostanie !!!
    Hmm... mi od pierwszego treningu nasz były coach podpadł. Nie podobała mi sie jego organizacja treningu, a właściwie jej brak. Głównie o to miałem do niego zastrzeżenia. Jeśli już odszedł to jego sprawa. Skoro nie wytrzymywał ciśnienia, to może i lepiej że dał sobie z tym spokój. Nie można niczego robić na siłe, wbrew sobie. Mam nadzieję, że nasz nowy trener pogoni troszeczkę nasze rekiny i zaczniemy wygrywać. W końcu trzeba odbić się od dna tabeli ;).

  39. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    K**wa mać
    Po pierwsze nie Czarnecki atylko Czernicki. A po drugie zacznijcie pisać z głową.
    CzeCze tak naprawdę nas nie uratuje. Być może wprowadzi nromalność, za co byłbym mu wdzięczny. Niestety ale samym gadaniem wyników się nie osiąga. Nawet jakbyśmy tu mieli super trenera to nic nie zrobi bez zaangażowania zawodników. Mam tylko nadzieję, że nie będę skazany na kolejne blamaże. Bądź co bądź nadal winię za to zarząd.
    Zobaczymy jak będzie. Być może zapalimy znicze pod koniec sezonu pod bramą główną. Jednak na razie sezon trwa i z nim wiara kibica.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    Czernicki

    U mnie Czernicki miał , ma i mieć będzie wielki szacunek za to zrobił w sezonie 2001 z drużyną Włókniarza. Podjął się prowadzenia zespołu , którzy wszyscy z góry skazali na degradację , do tego szybko z klubem pożegnali się Skórnicki i Bardecki , a mimo to facet dokonał cudu !!! Włókniarz , który zaczął sezon od 32:58 z Wrocławiem u siebie , utrzymał się w lidze zajmując 6 miejsce ,a w rewanżu z Atlasem zremisował na wyjeździe , przez co głównie Wrocławianie nie zdobyli tytułu DMP!!!
    Z gromady przeciętniaków Czernicki zrobił DRUŻYNĘ - Jędrzejak który rok wcześniej był cieniem samego siebie , miał najlepszy sezon ligowy w życiu.
    Pietrzyk , Malecha - podobnie.
    Czerwiński który przez cały rok żarł się z trenerem , co m.in. doprowadziło w końcu do odejścia Czernickiego zrobił wtedy olbrzymi postęp (który potem błyskawicznie zaprzepaścił , bo nie miał go kto trzymać krótko za mordę)
    Walasek szalał w Grand Prix i robił swoje w lidze.
    Czernicki doszedł do porozumienia z zawodnikami , nauczył ich jeździć na nieprawdopodobnej kopie i konsekwentnie przez cały rok na takim torze u siebie jeżdżono.
    Efekt? W decydującym o utrzymaniu meczu Włókniarz wygrał z ZKŻ-em 60-30.

    Życzę wam w Rybniku takich samych efektów pracy trenera. To jest naprawdę chłop z jajami , a nie miękka dupa jaką niestety dla Rybniczan okazał się Łoś. Tylko niech mu się nikt nie wtrąca - do ustalania składu , przygotowania toru , a będzie dobrze... Życzę wam tego 6-7 miejsca , ale z nami po starej znajomości przegrajcie :-)

    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  41. Powrót do góry    #86
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwszych dniach widać u Czernickiego wiecej zaangażowania niż u poprzednika. Na jednym tylko sparingu zrobili wiecęj kółek niż u Łosia poprzez cała kadencje.Myśle ze to wróży lepiej dla naszego klubu ale czy to wystarczy na zwyciestwa??? O tym sie przekonamy juz niebawem.Pierwsza okazja to mecz z Apatorem.
    Oj, ale sie bedzie działo!!!

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.rkm.rybnik.pl/forum/viewtopic.php?t=339&start=150

    A tu tekst z Wyborczej:

    Roman Poważnyj, Rosjanin z polskim paszportem, po wczorajszym treningu punktowanym z Kolejarzem Opole przekonał do siebie nowego trenera RKM Czesława Czernickiego. - Podczas Memoriału Jana Ciszewskiego wypadłem słabo [żużlowiec zajął 11. miejsce - przyp. red.], musiałem więc trenerowi pokazać podczas sparingu, że jestem w dobrej formie - mówi Poważnyj. Dla zawodnika RKM niedzielny mecz z Apatorem Toruń będzie pierwszym startem w tegorocznym sezonie w barwach "Rekinów".

    No i skład, w ktorym jest Povazhny, nie ma Wegrzyka, a Romanek jest na rezerwie:

    9. Mariusz Staszewski
    10. Rafał Szombierski
    11. Roman Chromik
    12. Roman Poważny
    13. Mark Loram
    14. Marek Szczyrba
    15. Łukasz Romanek

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak widać plan Czernickiego przyniósł pierwsze efekty,choć z drugiej strony,można było to przewidzieć.Dwóch podstawowych zawodników wróciło do drużyny,przez co zaczęła się rywalizacja o miejsce w podstawowym składzie,no i tor,wilgotny,kopiasty przez co przyczepny.Taki właśnie na jakim nasi zawodnicy potrafią jeżdzić.Teraz możemy sobie tylko pogdybać, ale jeśli taki właśnie tor, byłby na poprzednich meczach w Rybniku,to sądze,że wyniki spotkań mogłyby być inne od tych, które padły.Jeśli nawet nie wygralibyśmy z U.T i WTS to z U.L byłaby jakaś szansa na 2 oczka a porażki pewnie nie byłyby tak dotkliwe i kompromitujące.

    Szkoda tylko,że działacze tak pózno poszli po rozum do głowy w tak oczywistych sprawach,ale jak to się mówi, lepiej póżno niż wcale;);):)Oby nie było ,za póżno.......

  44. Powrót do góry    #89
    Początkujący
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratki z ostrowa!! Juz raz tu napisalem ze łoś to łoś i nic tego nie zmieni. Zmiana trenera to było baaaaardzo trafne posunięcie. U nas łoś tez nie błyszczał szczególnie. Mam nadzieje że utrzymacie sie w ekstralidze!!

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś należało zrobić w waszej sytuacji zmiana trenera była potrzebna ale czy Czernicki to właściwy wybór,wątpię.Z tego co zaobserwowałem facet jest kłótliwy,apodyktyczny,ma przerośnięte ego i nie liczy sie ze zdaniem innych.Wygrana waszej drużyny z Apatorem pozornie zdaje się potwierdzać trafność wyboru nowego trenera ale trzeba sporo naiwności by przypisać ten sukces trenerowi po tak krótkim okresie,zwłaszcza że ów wcale nie jest jakimś wybitnym taktykiem.Moim zdaniem Czernicki odejdzie od was z końcem sezonu pozostawiając zespół skonfliktowany i niestety w niższej klasie rozgrywek.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •