Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 104 z 104

Wątek: Czesław Odnowiciel Czernicki i jego plan dla ROWu

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś należało zrobić w waszej sytuacji zmiana trenera była potrzebna ale czy Czernicki to właściwy wybór,wątpię.Z tego co zaobserwowałem facet jest kłótliwy,apodyktyczny,ma przerośnięte ego i nie liczy sie ze zdaniem innych.Wygrana waszej drużyny z Apatorem pozornie zdaje się potwierdzać trafność wyboru nowego trenera ale trzeba sporo naiwności by przypisać ten sukces trenerowi po tak krótkim okresie,zwłaszcza że ów wcale nie jest jakimś wybitnym taktykiem.Moim zdaniem Czernicki odejdzie od was z końcem sezonu pozostawiając zespół skonfliktowany i niestety w niższej klasie rozgrywek.
    po czym wnosisz?? jeżeli po lekturze TZ to nie mam pytań.
    zresztą w Rybniku nikt mu nie może podskoczyć :) bo nie ma gwiazdeczek

    Przed momentem (15.20 01.VI.04) dostałem telefon że tor w Rybniku... pływa --> tzn. utrzymuje się na nim cienka warstwa wody :) oj będzie ściganie.

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po jego watpliwych dokonaniach we Wrocławiu

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    facet jest kłótliwy,apodyktyczny,ma przerośnięte ego i nie liczy sie ze zdaniem innych
    Po jego watpliwych dokonaniach we Wrocławiu
    Ale wez pod uwage, ze wlasnie te i im podobne cechy sa teraz najbardziej trenerowi prowadzacemu Rybnik...Chlopaki sie straszliwie rozleniwili przez Losia i rzady twardej reki sa jak najbardziej na miejscu - nie uwazasz??

    Biorac pod uwage, ze (przed meczem z apatorem) gorzej juz byc nie moze to jakkolwiek zachowywalby sie CzeCze - moze byc juz tylko lepiej;)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  4. Powrót do góry    #94
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje by pan Czernicki zwrocil bardzo baczna uwage na wychowanka rowu ktorego kariera i wydarzenia w zyciu przypominaja jak kalka tragicznie zmarlych zuzlowcow mam nadzieje ze tym chlopakiem ktos sie zajmuje bo nie chcemy kolejnej tragedii.

  5. Powrót do góry    #95
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zmiana trenera była konieczna.No i całe szczeście że tak sie stało. A jezeli chodzi o plan Czernickiego to powinien trzymać chłopaków "mocno za jaja" bo to przynosi efekty i nie puszczac tych "jaj" do konca sezonu!!!

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi jest żal zawodników ROW-u. Bardzo ich lubię ale Czernicki to baaardzo niedobry wybór.
    Trener to w dużym stopniu wychowawca zwłaszcza młodych zawodników. Z Czernickiego wychowawca jest żaden. To jest psychol i tyle. On się nie nadaje nawet do resocjalizacji w zakładach karnych.

    Niestety ale tego pana troszkę znam. Był moim nauczycielem WF w szkole średniej i trenerem siatkówki. Było to wprawdzie 20 parę lat temu ale psychol zawsze psycholem pozostaje. Zwłaszcza , że rozmawiałem z kilkoma żużlowcami których trenował i tylko potwierdzili to co wiedziałem.
    Bardzo mnie interesuje jak on ma zamiar sobie poradzić np. z Węgrzykiem czy Szuminą. Przecież tam może dojść do rękoczynów.
    Jak dodamy do tego , że jest niezłym „kopidołem” i lubi powygłupiać się trochę z torem to mamy już cały jego obraz. Dla wygranej zrobi wszystko. Przy przegranej epitety w stylu

    „Ku.... sperma Ci na mózg padła”( to jego ulubiony) będą na porządku dziennym.

    Jak byłby taki dobry to nie latałby trenować połowy Polski. Jego tak szybko jak zatrudniają patrzą się również pozbyć. Taki to jest Czesiu.

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo mnie interesuje jak on ma zamiar sobie poradzić np. z Węgrzykiem czy Szuminą. Przecież tam może dojść do rękoczynów.
    Stary, po każdym treningowym biegu (nawet wygranym) Szumina podjeżdza do CzeCze i pyta się co jeszcze było nie tak!!! Węgorz na out'cie i też troszeczkę spokorniał.

    Pozatym w parkingu unosi się zapach dużego respektu do trenera. Chopcy chodzą jak zegarki, nie po co przy sami-wiecie-kim ("Panie Chromik przyjedzie Pan jutro na trening").

    Daleki jestem od hurraoptymizmu, Jasiek Grabowski to nie jest, ale treningi są takie jakich nigdzie jeszcze nie widziałem. Chopcy nie mają czasu się podczas dnia nudzić, a po treningach chcą tylko jednego --> spać.

    Czesiu Odnowiciel Czernicki THX

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś należało zrobić w waszej sytuacji zmiana trenera była potrzebna ale czy Czernicki to właściwy wybór,wątpię.Z tego co zaobserwowałem facet jest kłótliwy,apodyktyczny,ma przerośnięte ego i nie liczy sie ze zdaniem innych.Wygrana waszej drużyny z Apatorem pozornie zdaje się potwierdzać trafność wyboru nowego trenera ale trzeba sporo naiwności by przypisać ten sukces trenerowi po tak krótkim okresie,zwłaszcza że ów wcale nie jest jakimś wybitnym taktykiem.Moim zdaniem Czernicki odejdzie od was z końcem sezonu pozostawiając zespół skonfliktowany i niestety w niższej klasie rozgrywek.
    A czy mógłbyś wskazać kogoś odpowiedniejszego na jego miejsce w obecnej chwili???Czekam na propozycje.Czernicki przyszedł do klubu aby uchronić RKM przed spadkiem do 1 ligi, i z tego będzie rozliczany,a nie po to, by liczyć się z czyimś zdaniem jak to miało miejsce w przypadku J.Grabowskiego, gdzie do powiedzenia mieli wszyscy i wszystko ,oprócz samego trenera, a o składzie niejednokrotnie decydował zarząd.Efektem czego dobijaliśmy się do bram e-ligi przez trzy lata mając kasę o jakiej inne kluby 1 ligowe nawet nie marzyły.

    Wygrana z APATOREM ,nie(!), pozornie zdaje się potwierdzać trafność wyboru nowego trenera tylko w 100%,trafnośc tą potwierdza.I nie chodzi tutaj o taktyke czy wiedzę przekazaną zawodnikom,a mianowicie chodzi o przygotowanie toru,po raz pierwszy w tym sezonie, w taki sposób jaki odpowiada naszym zawodnikom, i kiedy zawodnicy z Torunia zorientowali się o co chodzi było już dla nich za póżno.

    Nikt nie mówi o tym,że Czernicki zostanie u nas po wsze czasy, i być może odejdzie z końcem sezonu!?A to czy zostawi zespół zdegradowany do niższej klasy rozgrywek!?!?!?Szczerze wątpię i chyba znajdzie się jeszcze pare osób które podzielą to zwątpienie.Bo obecnie ja widzę innego kandydata do spadku, a baraże nie będą takie straszne;););)

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiej o 17.00 trening, poloewaczka od godziny kursuje :)

  10. Powrót do góry    #100
    Początkujący
    Dołączył
    14-02-2004
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trudno pisać jednoznacznie o Czernickim, gdy trenował u nas w Pile, to ponoć faktycznie były konflikty, ale raczej z seniorami, niż z juniorami, za jego czasów Piła właściwie juniorami stała i on na nich właśnie mocno stawiał. Fakt, że z torem kombinował i to czasem tak, że miało się wrażenie, że chłopaki pół mneczu dopasowują się do toru. Co by nie mówić Gapa i Misiek, to u niego się rozjeżdżali.

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie trener Czernicki moze i jest taki jak piszecie ale co by nie mowic to na razie prócz tego ze ma twardą rękę równiez stara sie tworzyc kolektyw..mało kto wie ze zadzwonił po meczu do Węgrzyka i pogratulował mu sukcesu druzyny bo mimo ze Węgrzyk nie jeździł starał się(kupił mnowy silnik)...i to zasługa całej druzyny..i nikt mu nie przypisuje Bóg wie jakich rzeczy bo sam sie wypowiadał ze" gratuluje zwyciesta swoim podopiecznym"..gdyby uwazal sie za cudotwórcę pewnie powiedział by tez cos ze ustawił dobra taktyke albo cos:P..a jak dla mnie duza byłą w tym jego zasługa ze ygralismy i kazdy moze miec chyba na ten temat swoje zdanie bo ocena tego trenera moze być tylko subiektywna

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie czy wam sie wydaje że ktoś będzie trzymał za morde zespół zawodowców?Czesiek może co najwyżej poukładać biegi nominowane.Kogo on ma uczyć?!O czym wy mówicie o jakim planie dla RKM?!

  13. Powrót do góry    #103
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mamy 6 pkt na końcie i jasną wizję przyszłości, konkretne pomysły etc. Głośno się mówi o świetnej atmosferze w zespole, co nie zdarza się często w zespołach zagrożonych spadkiem.

    PS. prośba do Zielonogórzan. Koledzy jeździjcie sobie po CzCze w wątku ROW-Falubaz, tam wam to nieźle idzie.

  14. Powrót do góry    #104
    Początkujący
    Dołączył
    03-11-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stanowisko trenera w żużlu to jest w ogóle niewdzięczna robota bo jaki trener ma wpływ na to jak jego podopieczni prezentują sie na torze ? To nie piłka, gdzie właśnie cały sztab trenerski moze rozpracować przeciwnika i tak "ustawić" grę aby wygrać. W żużlu trener może co najwyżej trzymać mocno kciuki za swoich zawodników a większość składu to przeważnie i tak ukształtowani już zawodnicy którzy jakoś specjalnie swoich umiejętności już nie poprawią. Co najwyżej sprzęt.

    Trener może mieć wpływ ewentualnie na juniorów.

    O własnie przypomniało mi się, że trener może też nieudolnie prowadzić treningi prowadząc do kilku nieprzyjemnych wydarzeń na torze podczas tego treningu. Ileż podobnych zarzutów było w zeszłym roku w Rzeszowie.

    A Łoś co ma zrobić jak ma akurat taki skład a nie inny.
    to po co ten trener jest po to zeby szkolic mlodych??NIE
    jest tez po to zeby dbac o morale o przygotowanie toru i zeby obserwowac zawodnikow zeby wiedzal np ktory zawodnik jedzie lepiej z 4 a ktory z 1 pola a nie zeby wystawic sklad i patrzec co sie dzieje

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •