Zobacz wyniki ankiety: 26 czerwca b.r mija 10 lat od tragicznego wypadku Naszego Mistrza Pera. CZY JESTEŚCIE ZA TYM ABY ZAR

Głosujących
28. Ankieta zamknięta
  • TAK

    25 89.29%
  • NIE

    3 10.71%
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: BENEFIS PERA JONNSONA 2

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    15-04-2004
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BENEFIS PERA JONNSONA 2

    26 czerwca b.r mija 10 lat od tragicznego wypadku Naszego Mistrza Pera. CZY JESTEŚCIE ZA TYM ABY ZARZĄD ZORGANIZOWAŁ BENEFIS W TYM ROKU I ZAPROSIŁ PERA JONNSONA ???

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Niezapomne...

    ...rok 1994 meczyk w Bydgoszczy...słoneczko...piękny dzień...spotkanie trwało chyba ze 5-6 godzin autentycznie...brak Sama Ermolenki...masakra z udziałem Kowalika,Derdzińskiego i Cieślewicza(?)...co chwila karetka wyjeżdżała ze stadionu...wypadek Pera wyglądający w pierwszej chwili niegroźnie...wygrana Apatora...ale czy napewno?...moim zdaniem była to największa porażka jaką Apator kiedykolwiek miał(no może jeszcze poza jednym przypadkiem)...


    No i przyszedł czas na benefis Pera na którym zadebiutowała sektorówka "Szwedzka"...była ona również na wyjeździe w Czewie podczas finału...to tylko obrazuje jak wielkim szacunkiem obdarzany był i ciągle jest Per w naszym mieście...na benefisie komplecik...również słoneczko...ehh...i wygrał Simon Wigg którego również los przykro doświadczył jak się później okazało...


    Remisence...

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    15-04-2004
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadza sie pogoda była super, ale ATMOSFERA jaka panowała tym dniu na stadionie coś pieknego, duży nadkomplet publiczności - moim zdaniem najlepsz impreza żużlowa w Toruniu. I nasz Toruński bohater PER też był bardzo wzruszony

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KIERO

    ale naprawde...skoro zakładasz taki temat to już mógłbyś nazwisko Pera poprawnie napisać! POPRAW TO!!!


    Co do samego Pera to dla wszystkich chyba wielka legenda, pamiętam że to był mój wielki idol, a dzień w którym doznał kontuzji był jednym z najgorszych w moim wówczas 13-letnim życiu....

    W czasie spotkań z p. Janczarskim mowiliśmy o tym jak bardzo kibice toruńscy chcieliby zobaczyć swego idola znowu w Toruniu, jednak z tego co udało nam się dowiedzieć to klub chyba żadnych działań w tym kierunku nie podjął....a szkoda....


    PER PER PER JONSSON!

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamietam jak widzialem Pera w Gdansku w 1994.
    Wowczas on zdobyl 17, a Marvyn Cox 14. Wybrzeze jednak wygralo 52-38. Byl super zawodnikiem.
    Moglby ktos bardziej opisac jak doszlo do tej tragedi? W miare szczegolowo.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem jak najbardziej "za" ściągnięciem Pera do Torunia, natomiast organizowanie tego typu imprezy akurat w rocznicę wypadku uważam za nietakt, by nie powiedzieć głupotę...

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Qu3s5
    jak byś chciał to zobaczyc to wejdz na storne startu gniezno(www.startgniezno.com) i tam powinienes znalezc filmik w dziale multimedia

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Benefis jak najbardziej. Per powinien mieć w Toruniu taki turniej. Można go było zaprosić na Stamir Cup. Obsada była super.
    A na 10-lecie to nie bardzo. Może za rok Benefis :) ??

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Ja jestem jak najbardziej "za" ściągnięciem Pera do Torunia, natomiast organizowanie tego typu imprezy akurat w rocznicę wypadku uważam za nietakt, by nie powiedzieć głupotę...
    Też mi się wydaje, że to nieodpowiednia pora.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Benefis jak najbardziej. Per powinien mieć w Toruniu taki turniej. Można go było zaprosić na Stamir Cup. Obsada była super.
    A na 10-lecie to nie bardzo. Może za rok Benefis :) ??

    Stamir, hmm... mi się wydaje, że Apator - Atlas, finał w 2001 ;) Bo i jakieś większe emocje by towarzyszyły, nie tylko kibicom ale i Perowi.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    15-04-2004
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do rangi turnieju - jest to ważna sprawa ale poprzedni benefis był także dobrze "obsadzony". Prawdziwym boterem był Per - gdy wykonał runde w kabriolecie po stadionie nadkomplet publicznosci bił brawo na stojoco i skandował "Per Per Jonsson" tego nigdy nie zapomne, bo dosc długo chodze na speedway i nie widziałem na stadionach w polsce takiej reakcji kibiców. Nawet na zeszłorocznym Playoff Włokniarz - Apator to jeszcze nie było to.

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    benefis z okazji rocznicy wypadku? fe- niezbyt madre ale w ogole to fajnie by bylo znow go ugoscic. moze, jezeli bedziemy walczyc o zloto- na mecz finalowyjak w 2001?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •