Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 54

Wątek: Lubuska Liga Speedrowera 2005 w Zielonej Górze

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lubuska Liga Speedrowera 2005 w Zielonej Górze

    Wystosowuję pomysł i apel do wszystkich chętnych aby zogranizowac amatorska zielonogorska lige speedrowera. wszyscy zainteresowani proszeni o kontakt na forum lub pod email. na razie jest to luzny temat ale na pewno realny i ciekawy prosze o pomoc :)

    Proszone o zgloszenia sa osoby chetne lub od razu druzyny :) rozgrywki beda sie odbywaly wg programy wiec i druzyna musi byc tez kompletna :) najlepiej aby kazdy team mial wlasny tor :) np moja druzyna smiga na petli 13 na raculce :) wiec cos ze w czerwonsku sa chetne osoby serdecznie zapraszam :)


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Bardzo chetnie, proponuje zeby jezdzic jednak przy wroclawskiej na torze do speedrowera (jesli bedzie zgoda na to :P) moja druzyna jezdzic by musiala w Czerwiensku, i niebyloby to zbyt wygodne, pozatym ciezko znalezc duza liczbe torow w zielonej... jesli byloby duzo chetnych to elegancko :] okolo 4-5 teamow i mysle ze byloby juz dobrze, a przeciez kibicow niebrakuje (jesli byloby ciezko to nawet czwórmecze, tam starczy tylko 4 zawodnikow na team, ale lepiej mimo wszystko jezdzic szostkami :) licze na Falubazow ze cos z tego wyjdzie :P

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hehe

    hehe licze na was :)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    .......FNF onegdaj nieźle sobie radził..........


    ....w zeszłym roku postanowiliśmy się w to pobawić. Większość z nas na speedrowerze ostatni raz jeździła jakieś 15 lat temu (Wigry 3 ruullezzz). Pamiętacie ten sprzęt? Teraz te górale to wielka lipa. Wigry miało moc ;);) Swoją drogą nasze zeszłoroczne zawody skończyły się dla coniektórych fatalnie. Ja osobiście rozwaliłem sobie żebra, a koleś złamał sobie nogę.

    Także w speedrower zdecydowanie niech się bawią młodsi.

    pozdro !!!
    Wyznawca Falubazu


  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jakby bylo chetnych to czemu nie :) skoro 4-5 druzyn to moze by sie dalo jakos skolowac tor na wroclawskiej :) zobaczymy jak to bedzie :) jak mowilem my smigamy na betonowej nawierzchni na petli 13 na raculce :) na wyposarzeniu mamy tasme :D hehe to temat realny i warty uwagi :) a czwormecze to tez fajno :)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,
    Jakby co też mam drużynę. Jeździmy tam codziennie w miarę możliwości, gdyż niby nie można jeździć bo nie życzy sobie tego gość od speedrowera, do którego ten tor (niby) należy.
    Dodam tylko, że na te wakacje jeździliśmy mecze z Wybrzeżem Gdańsk niestety oba przegraliśmy.
    Jakby ktoś organizował jakąś ligę, ale na normalnych torach to z całą pewnością się piszemy na to.
    Półki co możemy się umówić na meczyka na speedrowerze jakoś może jeszcze w kwietniu? Są chętni ? :P
    Pozdrawiam ;)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Co to jest za gosc od tego toru ?? Chyba daloby rade z nim pogadac zeby stworzyc taka mala lige niech by sie zglosilo nawet te 6 druzyn, to 3 mecze mozna by obskoczyc np. w sobote okolo poludnia :) mysle ze z kolesiem da sie jakos dogadac :P My z kumplami musimy odremontowac rowerki bo sa cale polamane po speedrowerze z zeszlego sezonu :)

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SUPER SUPER SUPER

    bardzo sie ciesze ze sa chetni :) my juz w tym sezonie pojechalismy jeden meczyk miedzy soba. ja przyplacilem to malym wypadkiem, obdatra broda i siniak, złamany ząb i pociety pelec, uślizg koła na ostatnim łuku na prowadzeniu i przeholowałem :) na mały sparing w kwietniiu bardzo chętnie prosilbym o konkatkt na email gucci_85@op.pl w sprawie terminu lub po prostu na gg 3888340 :) pa pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2004
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    pomoc

    TAK SIE SKLADA ZE ZNAM TEGO GOSCIA OD TORU.JAK CHCECIE MOGE WAM POMOC.MOJE GG1099498.ZAPRASZAM

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm moze i ja bylbym chetny :]

    Gosc od toru?? pewnie chodzi tu o K. Z. :)

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    kurde jak juz tomasz w to wszedł to ja radze wam uciekac :P

    on jest gorszy w faulowaniu niz jego idol nicki pedersen :P

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurde jak juz tomasz w to wszedł to ja radze wam uciekac

    on jest gorszy w faulowaniu niz jego idol nicki pedersen
    Wojtek, ale z Ciebie mlot ;]
    Co do drużyn... to jak widzę pare osób zna właściciela toru więc jakby co możnaby umówić jakies mecze w dni kiedy sekcja nie ma treningu. Wszystko się dogadamy na GG... ;)
    zdrów

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2004
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    chetni na start

    WITAM.WIDZE ZE DUZO CHETNYCH...MOZE JAKIS MECZYK MALY.ZNAM KRZYSZTOFA ZAKRZEWSKIEGO BO OD 1997 JESTEM ZAWODNIKIEM ZKS,A OD 2003 JEZDZE W TORNADZIE PONIEC K.LESZNA!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    widze dużo chętnych!!

    bardzo sie ciesze ze moj apel został tak cieplo przyjety :) ja siedze w tym sporcie dopiero pierwszy sezon i to amatorsko ale mimo tego mam zamiar cos do niego wniesc :) zapraszam na www.gucci.prv.pl/down/speed.htm w celu zobaczenia małej prezentacji naszego zespołu :) czekam na dalsze zgłoszenia :)

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2004
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    OTWARTE MISTRZOSTWA!!!

    PROPONUJE OTWARTE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ZIELONEJ GORY!!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chetnych troszke jest :) spoko:) a jaki "sprzet" posiadacie??:> :D

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2004
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BARTLOMIEJ O NAS SIE NIE MARTW.MARTW SIE O SWOJA FORME I SWOJ SPRZET:p

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chetnych troszke jest :) spoko:) a jaki "sprzet" posiadacie??:> :D
    hmmm... jak widac na prezentacji przygotowanej prze Gutka jezdzimy na normalnych góralkach przygotowywanych przez zagranicznych tunerow a mechanikiem jest widoczny na prezentacji Malysz...
    pozdrawiam:):):)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BARTLOMIEJ O NAS SIE NIE MARTW.MARTW SIE O SWOJA FORME I SWOJ SPRZET:p
    mi nie chodzi o stan..ale o to co macie... czy jakies wigry , czy gorale czy cos innego jeszcze hehe

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :D

    mistrzostwa miasta indywidualne to by była spoko imprezka :D jakis sponsor moze by sie znalazł :D a co do sprzetu to nie ważne jest kto co ma ale jak umie to wykorzystac :) dziekuje jeszcze raz za zainteresowanie tematem :D

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nie ma wiecej chętnych??

    nie ma więcej chętnych?? zaluje ze zainteresowanie tematem spada :/

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    piszcie coś bo nie mam zamiaru sam trzymac tego tematu!!

    nie wierze ze zainteresowanie speedrowerem spadło do tego stopnia ze nie stać was na jakiekolwiek wpisy i propzycje :/

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czesc gutek to ja Papi ostatnio jezdzilismy z wami meczyka :) Hehehhehe wklej tu moze wyniki naszego meczu jak masz :D To moze ktos sie bardziej zainteresuje :) A i poza tym ten turniej indywidualny jest spox i ise pisze i napewno znajdzie sie z 16 osob do niego a moze wiecej :P Pozdro bracia speedrowerowcy :D

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O i dostalem program i wynik meczu od Bulleta ktory to mecz odbyl sie 1 maja tego roku :D A oto punktacja :)

    Wyniki :

    1.Pyrzynski (1,2,2*,2,3,)=10+1
    2.Ritter (2,1,-,-,-,)=3
    3.Hlebik (1,2,3,1,1,)=8
    4.Kurdyk (0,2,1,2,0)=5
    5.Łyszczyk (2,2,2,1,2,0,)=9
    6.Pietraszewski(2,u,1,1,)=4
    7.Niedzwiedz (u,1,u)=1

    Razem: 39

    9.Papi (3,3,3,3,2,)=14 (to ja czyli Ricco)
    10.Kid (d,-,0,-,)=0
    11.Chris (3,3,3,2*,1,)= 12+1
    12.TomekZKZ (2*,0,0,3,)=5+1
    13.Bullet (3,3,2,3,0)=11
    14.Wojtek(u,1,0,0,)=1
    15.Krzysztof (3,1,t,3)=7

    Razem: 50


    http://www.gucci.prv.pl/down/meczspeed.wmv

    A oto dodatkowo filmik z meczu tego wyzej zrobiony przez kolegow z Raculki Gutka hehehehhe i reszte :P Wielkie dzieki im za to !!!!!

    Piszcie jeszcze kto by chcial jezdzic i nastepny mecz odbedzie sie w ta sobote o 16 na petki 13 ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SERDECZNIE :)

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2004
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O i dostalem program i wynik meczu od Bulleta ktory to mecz odbyl sie 1 maja tego roku :D A oto punktacja :)

    Wyniki :

    1.Pyrzynski (1,2,2*,2,3,)=10+1
    2.Ritter (2,1,-,-,-,)=3
    3.Hlebik (1,2,3,1,1,)=8
    4.Kurdyk (0,2,1,2,0)=5
    5.Łyszczyk (2,2,2,1,2,0,)=9
    6.Pietraszewski(2,u,1,1,)=4
    7.Niedzwiedz (u,1,u)=1

    Razem: 39

    9.Papi (3,3,3,3,2,)=14 (to ja czyli Ricco)
    10.Kid (d,-,0,-,)=0
    11.Chris (3,3,3,2*,1,)= 12+1
    12.TomekZKZ (2*,0,0,3,)=5+1
    13.Bullet (3,3,2,3,0)=11
    14.Wojtek(u,1,0,0,)=1
    15.Krzysztof (3,1,t,3)=7

    Razem: 50


    http://www.gucci.prv.pl/down/meczspeed.wmv

    A oto dodatkowo filmik z meczu tego wyzej zrobiony przez kolegow z Raculki Gutka hehehehhe i reszte :P Wielkie dzieki im za to !!!!!

    Piszcie jeszcze kto by chcial jezdzic i nastepny mecz odbedzie sie w ta sobote o 16 na petki 13 ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SERDECZNIE :)
    Ja bym chcial pojezdzic!!!!!!!!!!!!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kokos spoko no problem.Jak masz czas to wpadnij kiedys na wroclawska najczesciej jezdzimy w piatki i teraz w sobote mamy mecz na petki 13.Narazie musimy Cie sprawdzic i pojadymy indywidualnie a jak bedziesz chcial to mozesz jezdzic w naszej druzynie oczywiscie jak nie masz innej swojej i jak twoje umiejetnosci beda wystarczajace do tego aby reprezentowac druzyne POWER MUSK TEAM :D

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Narazie musimy Cie sprawdzic i pojadymy indywidualnie a jak bedziesz chcial to mozesz jezdzic w naszej druzynie oczywiscie jak nie masz innej swojej i jak twoje umiejetnosci beda wystarczajace do tego aby reprezentowac druzyne POWER MUSK TEAM
    haha, ale teraz dosrales papi :D
    zapewniam Cię, że jest on wystarczająco dobry ;] a w lidze amatorskiej może raczej jeździć nic nie powinni powiedzieć w ....
    jakby co to Ja wole "kokosa" mieć u siebie w teamie niż gdzieś indziej :P
    zdrów :)

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Narazie musimy Cie sprawdzic i pojadymy indywidualnie a jak bedziesz chcial to mozesz jezdzic w naszej druzynie oczywiscie jak nie masz innej swojej i jak twoje umiejetnosci beda wystarczajace do tego aby reprezentowac druzyne POWER MUSK TEAM
    haha, ale teraz dosrales papi :D
    zapewniam Cię, że jest on wystarczająco dobry ;] a w lidze amatorskiej może raczej jeździć nic nie powinni powiedzieć w ....
    jakby co to Ja wole "kokosa" mieć u siebie w teamie niż gdzieś indziej :P
    zdrów :)
    Tomasz ja nie z takich jak ty tchorzy wole jezdzic z lepszymi a nie wszystkich dobrych miec u siebie w ekipie :] Wiec przestan sie bac podciagnij majtki i do boju :D

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomasz ja nie z takich jak ty tchorzy wole jezdzic z lepszymi a nie wszystkich dobrych miec u siebie w ekipie :] Wiec przestan sie bac podciagnij majtki i do boju
    Dasz mi rower, który będzie na mnie dobry to mogę jechać z każdym... nawet z Nickim jak wpadnie na speeda do nas ;p
    zdrów

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj o godzinie 16 na petli autobusy 13 zostanie rozegrany rewanz pomiedzy druzyna MUSK POWER TEAM a druzyna z Raculki.Pierwszy wynik zakonczyl sie wynikiem 50-39 dla Muskow i mam nadzieje ze powtorzymy ten korzystny rezultat.Zapraszamy wszystkich kibicow wstep jest darmowy :)

    A oto awizowany sklad druzyny MUSK POWER TEAM

    1.Papi(czyli ja)
    2.kid
    3.Chris
    4.Wojtek
    5.Bullet
    6.TomekZKZ
    7.??

    W naszej druzynie zajda zmiany poniewaz bedziemy oslabieni brakiem Kida ktory ma turniej tenisowy w Dzonkowie.Wiec bedzie za niego zmiana i najprawdopodobnie pod 7 znajdzie sie badz Krzysiek ktory jechal bardzo dobrze w pierwszym spotkaniu albo Swistak nasz nowy nabytek :) Wlasnie przed chwila rozmawialismy z Kornikiem i zgodzil sie jechac w tym meczu za co mu wielkie DZIEKI :) To bedzie nasz duze wzmocnienie to dobry i doswiadczony zawodnik i uwazam ze na tym torze moze pojechac bardzo dobrze :) Wystapi najprawdopodobniej pod numerem 2 ale jeszcze musze zasiegnac opini trenera Bulleta pod jakim numerem pojedzie Kornik :)

    ZAPRASZAM wszystkich na ten interesujacy mecz :)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ja tez mam nadzieje ze powtorzymy wynik :D Osobiscie na wiele nie licze bo mi tematen tor nie lezy. No ale cóz trzeba wlczyc :P

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis odbyl sie rewanzowy mecz powiedzy ekipami MUSK POWER TEAM a druzyna z Raculki.Po wczorajszym treningu druzyna MUSK POWER TEAM oswiadczyla ze tor jest bardzo ciezki nalezy miec bardzo dobry sprzet bardzo szybki i dobrze wychodzic spod tasmy.I okazalo sie ze mieli racje ale jak wynika z ich zalozen pojechali lepiej niz im sie wydawalo :) Szybko spasowali sie z torem i bylo bardzo dobrze.Podczas meczu bylo malo mijanek (mecz odbyl sie na petli autobusu 13) mniej niz na torze przy ulicy wroclawskiej.Zdarzyla sie jedna ktora byla ozdoba calego spotkania ale mozna ja bedzie zobaczyc jak bedzie juz dostepny filmik z tych zawodow.Wygrala druzyna Raculki pokonuja ekipe MUSK POWER TEAM 49-41 Druzyna gospodarzy byla bardziej wyrownana i tylko 3 zawodnikow druzyny gosci moglo nawiazac z nimi walke gdyz reszta albo nie byla przygotowana sprzetowo albo miala defekty.Wiec w dwumeczu jak widac lepsza okazala sie moja druzyna MUSK POWER TEAM i z tego miejsca chce podziekowac kolegom z druzyny i Krzyskowi ktory jest manageram i gosciem od taktyki (akurat tak sie w tym meczu zlozylo ze nie mogl jechac z przyczyn takich ze byl za ladnie ubrany :P)A oto punktacja poszczegolnych zawodnikow w dzisiejszych zawodach:

    Punkty:

    1.Papi (3,2,3,3,1*,1*)= 13+2 (to ja)
    2.---------------------
    3.Chris (3,1,1*,1,1,3)=10+1
    4.Wojtek(0,0,-,0)= 0
    5.Bullet (3,3,1,3,2,2,)=14
    6.TomekZKZ(1,1,0,2,d,0)=4
    7.Kornik(0,0,d,)=0

    9.Pyrzynski (1,3,3,2,0,)=9
    10.Fabiszak (2,2,u,3,3,)=10
    11.Łyszczyk (1,1,2,2,2,)=8
    12.Pietraszewski (2,2,1,1,)=6
    13.Kurdyk (2,0,0,-,1,)=3
    14.Hlebik(3,0,3,2,3,)=11
    15.Nowak(2)
    16.Łyszczyk junior (0)

    Juz niedlugo bedzie dostepny film ze wszystkimi biegami oraz zdjecia, wywiady:)

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To bedzie nasz duze wzmocnienie to dobry i doswiadczony zawodnik i uwazam ze na tym torze moze pojechac bardzo dobrze
    a tam dupa zjechalem mecz, i se jestem wkurzony, plecy mnie napierniczaja wespol z kolanem i rower mam do remontu, tak wiec wszystko in minus :|

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :D

    Papi na współ z Chrisem zarzucili mi że nie kontynujuje tematu który sam zaczęłem :P przez przeszło 4 dni sami pisałem notki i gadałem sam z soba i nie spodziewalem sie zainteresowania. jednakze temat ruszyl wkoncu i daje sie widziec zainteresowanie :) zaluje ze w ZG są tylko 2 porzadne teamy amatorskie i bardzo bym sie cieszyl gdyby znalazły sie jeszcze ze 2 to mozna by smigac czwórmecze!! podczas meczu na raculce zarzucono pomysłem iz mozna by rozegrac GP zielonej góry na 2 torach :) pomysł extra!! teraz odezwa do druzyny MuSk

    1* Jak wypełniacie programy to dokładnie patrzcie na to kto smiga i jak zdobywa punkty!! czuje sie pokrzywdzony gdzyz w pierwszym meczu zdobyłem 7 pktów a nie 5 jak anapisano!! moje punkty zapiano koledze z pary!!!!

    2* nie nazywajcie nas RACULKA tylko Settle Loop bo taka jest nasza nazwa!! w wolnym tłumaczeniu to "Osiedlowa Pętla" :)

    dziekuje za zainteresowanie tematem i licze na interwencje innych chetnych osob do jazdy na speedrowerze!!

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj już wiem, że na speeda biore stary rower.. tylko sobie koło podmienie i może znowu będzie to co na wakacje rok temu z Jaszczurami, czyli dobre wyniki (nie licząc jednego startu :P)
    Billet leszcz wtedy robił 4 pkt. a teraz robi 13 coś mu się chyba we łbie pomieszało
    Dzisiaj zaczynałem lipnymi polami startowymi, kiedy się wkońcu doczekałem pola A to... start pierwszy łuk, patrze gdzie Bullet, jest OK jedziemy 5:1 ! po remis bodajże w meczu po 33:33 i nagle przeżutka zaczeła skakać... no i łancuch spadł - defekt :|, ale się wk....
    No tak jak już mówiłem mam lipe z tymi rowerami, ale postaram się żeby było jak dawniej i powinno być OK .
    Na mecz z Jaszczurami wciągamy Kokosa ;)! (uprzywilejowani wiedzą o co loto) czyli tym razem Wojtek B. z wakacji nie wraca do Gdańska z podniesionym czołem :] tym razem dostanie po dupie !!! i nie będzie kozakowania :D. A Ja mam zamiar jeździć jak dawniej, czyli agresywniej :P
    zdrów
    oYo

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    film z meczu

    jako bardzo sumienny i odpowiedzialny człowiek który zaoferował sie skleić film z meczu ogłaszam ze własnie umiesciłem go na stronie :) oto link pod którym mozecie go znalezc http://gutek_zg.fm.interia.pl oraz umieszczam link do filmu z poprzedniego meczu na stadione speedrowera oto on ---> http://www.ztpnet.pl/~gutek_zg/down/meczspeed.wmv

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2004
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Prosper-Mustang Żołędowo--Tornado Poniec

    WITAM.WIDZE ZE ZAMIESZCZACIE TU SWOJE WYNIKI.NAPISZE PARE SLOW O MECZU IV KOLEJKI DRUZYNOWYCH MISTRZOSTW I LIGI GR/POLNOCNEJ.OTOZ DNIA 09.05 WYBRALISMY SIE DO ŻOŁĘDOWA/ZA BYDGOSZCZA.MECZ SIE ODBYL CHOC TOR BYL JEDNA WIELKA KALUZA,A W TRAKCIE SPOTKANIA CALY CZAS LAŁO,ALE POSTANOWILISMY WSPOLNIE Z KOLEGAMI Z PRZECIWNEGO TEAMU ZE MECZ SIE ODBEDZIE.NO I SIE ODBYL...16 BIEGOW W CIAGU NIESPELNA40 MINUT...NIESTETY PRZEGRALISMY I TO SPORO BO 60-36,WIADOMO GOSPODARZE ZNAJACY TOR CZULI SIE JAK RYBA...W WODZIE(DOSLOWNIE):)OTO NASZE PUNKTY:
    1.PAWEL KOKOT 9
    2.KUBA POPRAWSKI 5
    3.PIOTREK PINAS 5
    4.AREK KIJAK 5
    5.JACEK WOJCIECHOWSKI 8
    6.MAREK ZMUDA 2
    7.DAMIAN MUSIAŁ 5
    8.ADRIAN SZWARCZYNSKI NS
    W SUMIE SZKODA PUNKTOW,JAK ZAWSZE ALE TAK BYWA...
    TERAZ SZYKUJE SIE NA 1/4 INDYWIDUALNEGO PUCHARU POLSKI KTORY ODBEDZIE SIE 15.05 W ŚLESINIE/K.BYDGOSZCZY.NA DRUGI DZIEN PODEJMIEMY ZAS W PONIECU W MECZU V KOLEJKI DM I LIGI EKIPE MiPo ŚLESIN.TEN MECZ MUSIMY WYGRAC ABY MYSLEC O DALSZEJ WALCE O EKSTRALIGE!!!
    P.S.POZDRAWIAM WSZYSTKICH SPEEDROWEROWCOW Z ZIELONEJ GORY I ZAPRASZAM NA TOR ZKS ZIELONA GORA
    -WTOREK GODZ.15 30
    -CZWARTEK 15 30
    -SOBOTA 11 00

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe niezly meczyk :) miałem ochote przyjechac posmigac na stadion jak mowiles ale nie am czasu totalnie :/ ledwo mam czas aby smigac z kolegami a co dopiero treningi :/ moze pozniej :) 3maj sie pozdro All niech temat nie przygasa :>

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mówcie jakie macie tory. bo my mamy tor w Parku Piastowskim i to jeszcze kawałek na betonie :/.

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    my mamy profesjonalny betonowy przyczepny tor :) miesci sie na raculce i jest to petla autobusowa uzywana przez autobus sredno co półtora godziy wiec jest duzo czasu na sciganie :) macie ochote sie poscigac?? :) moze u nas moze u was :) :D

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2004
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DZIEKI ZA MECZYK CHŁOPAKI.NIE LICZY SIE WYNIK A CHEC JAZDY!!!

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kokos :) next razem będzie już lepiej musimy bardziej się dograć z rowerami bo te wasze z ligi to jest zupełnie inna bajka :| coś jak Sparta i kiedyś Wanda :P
    hyhy, ale jeszcze pojedziemy oj pojedziemy ;] tym razem moja drużyna :D
    zdrów ;)

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :)

    Kokos tobie równiez dzieki za mecz :) widac jaka jest przestrzen miedzy amatorszczyzną jak my a zawodowstwem :) gdy widziałem jak moich kumpli smigali chlopaki po 12 lat to bylo mi zarazem smutno i wesoło :) mi udało sie wystartowac tylko 2 razy przez przeoczenie trenera :P a szkoda moze bym cos wiecej pokazał :) obiecuje ze bede sie starał i czekam na lige :) zakręc kolesiem od speeda :) 3maj sie pozdro dla YoYo Volt Team :D

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    21-02-2004
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Papi i Wilczek i tak jestescie slabi:PZobaczylibyscie moja bryke to byscie padli:PJechalbym was jak bym chcial:)

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Papi i Wilczek i tak jestescie slabi:PZobaczylibyscie moja bryke to byscie padli:PJechalbym was jak bym chcial:)
    Ty proca wez sie schowaj na tym twoim niby sprzecie to szkoda sie pokazywac.Wyglada jak wrak i jest wrakiem widzialem ten niby rower :) Ja Ciebie na tym swoim sprzecie to bym na hulajnodze wzial.Wiec wiecej sie tu nie wypowiadaj leszczyku...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •