Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 54 z 54

Wątek: Lubuska Liga Speedrowera 2005 w Zielonej Górze

  1. Powrót do góry    #46
    Początkujący
    Dołączył
    21-02-2004
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buhahahah nie rozsmieszaj mnie cianiasie,to dawaj ta swoja hulajnoge,cos chyba nikt nie chce tu pisac:P

  2. Powrót do góry    #47
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    rusza liga

    rusza liga miejska speedrowera!! moje prosby i starania zostały spełnione :) liga bedzie na zasadzie czwórmeczy, 4+1 zawodników, jeden junior do lat 14 obowiązkowo :) zapisy na treningach speedrowera :) kontakt w sprawie termniów do kokosa :) powodzenia i dzieki

  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2004
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zielonogórska Liga Speedrowera 2004!!!

    WITAM WSZYSTKICH.KAZDY KTO JEST CHETNY DO WZIECIA UDZIALU W LIDZE(NA ZASADZIE CZWORMECZY-OBOWIAZKOWO W SKLADZIE JUNIOR DO LAT 14,MAX 8 ZAWODNIKOW W TEAMIE)PROSZONY O KONTAKT ZE MNA NA GG 1099498 LUB OSOBISCIE NA TRENINGACH WTOREK,CZWARTEK O 16 I SOBOTA O 11.PONADTO ROZEGRANA ZOSTANIE VI EDYCJA GRAND PRIX O INDYWIDUALNA NA MISTRZOSTWA ZIELONAJE GORY,A TAKZE MISTRZOSTWA PAR ZIELONEJ GORY I MISTRZOSTWA MLODZIEZOWE(DO LAT 16).ZAPRASZAM DO UDZIALU!!!!!

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO jestem zadowolony z obrotu sytuacji :D Liga sie zaczyna ja swoja druzyne mam podajze nazwa to YoYo VOLT Team :D Hehehehhe ale nie wiem jak dostane bardziej intratna propozycje to moze zmienie pracodawce :) A narazie to ja o sciganiu musze zapomniec poniewaz lecze kontuzje po ostatnim moim speedrowerze kiedy to spadlem z okalajacej tor bandy na plecy na sam dol :( Od niedawna zaczalem normalnie chodzic ale z bieganiem i jazda musze zaczekac.Pod znakiem zapytania strowniez moj udzial w meczu w sobote z ZKS-em :( Swoje szanse na wystep w tym meczu oceniam na 40 % :( gdyz nadal zle sie czuje i nie mam kierownicy (moja ostatnia zlamala sie tego feralnego dnia kiedy to spadelm z bandy) A wiec zyczcie i zdrowia i szybkiego powrotu do formy :) :P

  5. Powrót do góry    #50
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hehe

    przestancie sie przechwalac!! kto ma jaki sprzet jest nie wazne!! zacznijcie smigac a nie gadac!! to jest powazny temat!! rusza liga miejska!! zgloszenia do 1 czerwca!! druzyna max 8 osób!! do czwórmeczu 4+1 w tym w podstawowym skladzie junior max 14 lat!! zgloszenia do kokosa pod nr gg 1099498 :) narka pozdro all

  6. Powrót do góry    #51
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2004
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    pozdro!!!!!!!!

    POZDRO DLA GUCCIEGO-MOJEGO POMOCNIKA ZA CO WIELKIE SPEEDROWEROWE THX:)POZA TYM WILKU TAK TRZYMAJ FASON I ZBIERAJ EKIPE!!!!GUCCI DZIEKI ZA POMOC!!DO WSZYSTKICH !!!!!
    LIGA CZEKA!!!!!

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2004
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeah! Dzis GUMA Racing team (www.gucci.prv.pl)odbyli trenig(druzyna zgloszona to DMZG)...jesli mozna to nazwac treningiem.Na pętli "13" glownie trenowalismy kondyche i rowerki dopracowywalismy przed zblizajacymi sie IMZG w ktorych kazdy chce pokazac kawal dobrej jazdy:] Jak zwykle górowali Hlebik, GuCCi , i ja (niedzwiedz)...rywale nie stawiali oporu gdyz byli to glownie dzieci ponizej 15 lat;)Na slowa uznania zasluguje jedynie lycha ktory przynajmniej staral sie nas gonic. Oto moje pkt. 9 + 3( 2*, 3, 2*, 2*,- )

  8. Powrót do góry    #53
    Początkujący
    Dołączył
    09-08-2004
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chłopaki wy tu zaduzo cyctujecie nie cytujcie tak duzo tylko piszcie:P

  9. Powrót do góry    #54
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lubuska Liga Speedrowera 2005 w Zielonej Górze

    zapraszam wszystkie chętne druzyny do zglaszania się do Lubuskiej Ligi Speedrowera. Wszystkie potrzebne informacje dostępne są pod adresem http://www.zks.glt.pl tak samo jak regulamin ligi, zgłoszenie itp. Termin zgłaszania drużyn upływa 31.03.05 :> proszę o szybki kontakt zaraz po zgłoszeniu ewentualnie przed nim a odpowiem na wszystkie pytania.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •