Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 363

Wątek: Niecodzienne sytuacje podczas żużlowych zawodów

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Kula, do Ciebie osobno, bo narzekasz na brak moich odpowiedzi :D

    woojo

    jak śmiesz kłócić się z największym znawcą speedwaya w Polsce a moze nawet na świecie??? Przecież on nie może zrozumieć, że ktoś mógł być na zawodach, na których on nie był. Jak nie był na jakichś, to znaczy że ich w ogóle nie bylo. Proste, nie? Do tego te popisy; mamrotania, że co ty wiesz o żużlu; ja tam byłem, ty na pewno nie itp itd...
    Tego gostka trzeba po prostu olewać, drogi kolego woojo...
    Nie wiem, czy jestem największym znawcą speedway'a w Polce, Świecie czy jakimkolwiek geograficznym regionie. Na pewno jestem takim w swojej rodzinie :) oraz w miejscu pracy (ale to tylko coś koło 7800 osób w całym kraju).

    W swoim żużlowym życiu obejrzałem ponad 1000 imprez, w tym około połowy w Zielonej Górze. W Winnym Grodzie na żużel chodzę od sierpnia 1972 roku, na wyjazdy jeżdżę od 1980 roku. Sporo widziałem, ale to w końcu tylko 1000 imprez z haczykiem! Dlatego nie uzurpuję sobie prawa do bycia Alfą i Omegą, ale gdy widzę błędy tworzone i powielane - to reaguję po to, by je wypleniać! By plotka, fałsz i nieścisłość nie krążyła po żużlowym Świecie, tworząc nową "historię"... Na żużlowy Matrix nie ma miejsca :D

    Nie potrafisz, lub nie chcesz, tego zrozumieć... Cóż, Twoja sprawa... Zawsze możesz pomijać moje wpisy, nie czytać ich, nie komentować... Ale jeżeli już wcielasz się w mojego adwersarza, to bazuj na faktach a nie na bezpodstawnych pomównieniach, bo sam siebie ośmieszasz!

    Śmiem twierdzić, że w spotkaniu Live byłbyś pionkiem przy mnie, bo nie wszytko da się wyczytać w necie i nauczyć naizut'c. Ale jeżeli chcesz, to proponuję Ci spotkanie w gronie forumowiczów przy okazji jakiejś imprezy żużlowej, by połączyć przyjemne z... jeszcze przyjemniejszym :D. Jeżeli masz odwagę, to proszę, czekam na propozycje... Do końca sezonu jeszcze sporo czasu, sporo imprez. Będziesz miał niepowtarzalną okazję udowodnić, że AlterEgo to nie Alfa i Omega wśród kibiców żużlowych:)

  2. Powrót do góry    #182
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Ave
    AlterEgo, zarzuty aprioryczne są nie fair (to tak odnośnie poprzedniej podstrony).

    I trochę skromności kolego, nikt nie neguje Twojej wiedzy, jednakże wielu wśród nas jest wielkimi pasjonatami speedwaya i im również nie można odmówić przydatnych w dyskursie atrybutów (w tym wiedzy zaczerpniętej z publicystyki, książek oraz innych mediów, a także dzięki własnej retrospekcji).
    Pozd

  3. Powrót do góry    #183
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 3 postach

    * * * * *

    Aplauz, jeżeli nie rozróżniasz określeń "występ piosenkarza" oraz "występ dublera piosenkarza", to sorry - ale nie wiem, co tu jeszcze robisz. Tworzenie plotek to domena pań przesiadujących w osiedlowym maglu :D

    Pozdrawiam wszystkich...
    [/quote]

    Fakt: Miałem umieścić po obu stronach cudzysłów
    Winno być "Frediego Merkury" i to jest tylko przeoczenie a nie tworzenie plotek to po pierwsze
    a poza tym jak ktoś nie ma co robic w maglu to łapie za słówka a Ci którzy byli obecni na imprezie (w końcu to do nich kierowałem w/w słowa cyt." Pamiętacie..." etc....)wiedzą że to nie była oryginalna postać jaką znamy z zespołu w którym wystepował i posmiała sie przypominając sobie ten występ a Ci którzy tego nie widzieli nie rozumieją tego i nic śmiesznego nie widza podobnie jak ty kolego
    pozdrawiam


    Ps. naprawdę nie warto łapać za słówka i błędy popełniane przy pisaniu na Forum...nie o to chodzi......

  4. Powrót do góry    #184
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na rowie w przerwach meczow leci sobie reklama zachecajaca do (przynajmniej w teorii) sponsorowania klubu konczona slowyma:

    "nie badz plotka, zostan rekinem!"

    Troche to smiesznie brzmi kiedy nasi dostaja w dojpe do 30.
    Ale tylko troche ;(

  5. Powrót do góry    #185
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    hehe to jak ja bylem w lesznie to sie z deka zdziwilem jak zapodali w przerwach tak z 3-4 razy piesenke ze south park-u "uncle fucker" :D:D:D

  6. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Fakt: Miałem umieścić po obu stronach cudzysłów
    Winno być "Frediego Merkury" i to jest tylko przeoczenie a nie tworzenie plotek to po pierwsze
    a poza tym jak ktoś nie ma co robic w maglu to łapie za słówka a Ci którzy byli obecni na imprezie (w końcu to do nich kierowałem w/w słowa cyt." Pamiętacie..." etc....)wiedzą że to nie była oryginalna postać jaką znamy z zespołu w którym wystepował i posmiała sie przypominając sobie ten występ a Ci którzy tego nie widzieli nie rozumieją tego i nic śmiesznego nie widza podobnie jak ty kolego
    pozdrawiam


    Ps. naprawdę nie warto łapać za słówka i błędy popełniane przy pisaniu na Forum...nie o to chodzi......
    Cóż... Może i pisałeś do tych tylko, którzy byli na tej GP, ale czytało Cię pewnie sporo więcej osób - przez te kilka dni forum żuzlowe odwiedziło ponad 650-ciu forumowiczów!!! Ilu z nich nie było na GP i uwierzyło w Twój wpis, że wymieniony przez Ciebie solista występował wtedy w Pradze?

    Zanim coś napiszesz - pomyśl!
    Zanim wyślesz - sprawdź!
    Jeżeli już wysłałeś - przeczytaj uważnie, bo masz jeszcze "w rezerwie" przycisk "EDYCJA"

    Ja też się czasami mylę, ale nie dorabiam do tego jakichś dodatkowych ideologii. Wiem, że nie myli się tylko ten, co nic nie robi. Dlatego, gdy ktoś poprawia moje błędy, nie mam mu tego za złe.

  7. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Ave
    AlterEgo, zarzuty aprioryczne są nie fair (to tak odnośnie poprzedniej podstrony).

    I trochę skromności kolego, nikt nie neguje Twojej wiedzy, jednakże wielu wśród nas jest wielkimi pasjonatami speedwaya i im również nie można odmówić przydatnych w dyskursie atrybutów (w tym wiedzy zaczerpniętej z publicystyki, książek oraz innych mediów, a także dzięki własnej retrospekcji).
    Pozd
    Witam

    Przecież to nie ja zarzucam z założenia... Raczej Kula neguje wszystko, co ja eksplikuję, prowokując określoną formą swojego zachowania.

    Skromny raczej jestem, bo przecież nie ma u mnie gaskonady - ani nie wywyższam się ani nie uzurpuję sobie miana koryfeusza. Próbuję tylko prostować ścieżki głosu błądzących forumowiczów.

    Nikomu nie odmawiam w żadnej rozmowie żadnych cech. :)
    Ripostuję tylko wtedy, gdy występuje przeinaczanie, niekoniecznie pryncypalnych, zdarzeń - również w oparciu o powszechnie dostępne, aczkolwiek nie zawsze zgodne z faktami, publikacje medialne.

    Niestety, profuzja tychże błędów powoduje marazm wiedzy a u znawców sportu żużlowego jest podstawą propagacji obiegowych facecji a czasem nawet sardonicznych śmiechów - proweniencja plotki ma przecież swoje źródło na barrrrdzo żużlowym forum a nie np. wśród dystraktów :).

    P.S. Mam nadzieję, że zawiązała się na forum swego rodzaju koteria...?

    Błąd...

    P.S. Mam nadzieję, że nie zawiązała się na forum swego rodzaju koteria...?


  8. Powrót do góry    #188
    Początkujący
    Dołączył
    27-01-2004
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To było w Opolu, chyba w 2001 roku,1 liga mecz bodajże z Łodzią. Kluczowy zawodnik ówczesnego TŻ Opole Rinat Mandarszin trzykrotnie kończył bieg zaraz po starcie. Za każdym razem motor defektował mu w taki sam sposób: spadał (lub zrywał się - nie pamiętam) łańcuch. Patrzyliśmy na to z niedowierzaniem: raz - może się zdarzyć,dwa razy - no jeszcze, jeszcze, ale trzy razy to już chyba jakiś sabotaż.Całe szczęście swoje pozostałe biegi Rinat wygrał(a miał naprawdę szybkie maszyny!)i ostatecznie zwyciężyliśmy. Mecz był "na styku" więc te defekty Mandarszina doprowadzały kibiców do rozpaczy.Oj nie było mi wówczas do śmiechu!!!

  9. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    5. jakoś przełom lat 80/90!!! po jednym z wygranych biegów zbyszek lech chce pokazać efektowną jazdę na jednym kole........no i..........bach gleba na plecy, motor na niego......złamany obojczyk!!!!! i od tego czasu zawodnicy wrocławscy mają zakaz jazdy na jednym kole po zakończonych biegach!!! a jeszcze wracając do zbyszka lecha, to naprawdę super on jeździł na jednym kole.....nie widziałem do tej pory,aby ktoś robił to co on........podrywał maszynę i trzymając kierownicę jedną ręką, drugą pozdrawiał publikę!!! a już tak na marginesie to mam kolegę, który na składaku też tak potrafi/ł/ z jedną ręką przejechać swoją ulicę, czyli jakieś 200 metrów......dalej mógłby tak jechać, ale niestety ulica się kończy:):):)
    Poniżej link tylko do jednego z wielu takich przypadków :)
    http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbc...xH=520&title=2

    Pozdrawiam...

  10. Powrót do góry    #190
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Ja podam sytuacje z wczoraj z meczu Ksz Krosno Ska Lwow
    W biegu czwartym rosjanin Dubinin wyjechal do biegu niby nic dojechal do tasmy i zaczyna cos krzyczec zrzuca rekawice gogle i zaczyna reperowac zeby bylo smiesznej mial 1:30 pomagal mu jak mogl nasz ukochany prezes Bobusia ale ta pomoc na nie wiele sie zdala,drugi motyw z tego samego meczu upadek(jedyny w meczu)S.Senko na drugim luku gosc niezle sie uderzyl i nie dosc ze go bolalo to dobre 100 m cala prosta i pol luku targal sam ten motocykl

  11. Powrót do góry    #191
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzecz sie dzieje w Grudziądzu chyba w 95 roku. Adept szkółki odpala motor w parkingu, kierując się w stronę wyjazdu na zewnątrz stadionu. Niestety gaz w motorze zacina się na całym gwincie. Szkółkowicz nie puszcza motocykla do końca, uderzając w słup trzymający bramę. Wyglądało to okropnie. Lecz motocykl nie gaśnie, jedzie dalej lądując na płocie okalającym cmentarz tuż za stadionem z tyłu. Nadal nie gaśnie, rycząc wbity w płot. Młody zawodnik z otwartym złamaniem w kolanie biegnie (był w szoku) do swojej maszyny by ją zgasić. Udało się, lecz pada tuż przy nim, tracąc przytomność. Widzieli to wszystko inni zawodnicy w parkingu. Zabrali się więc za udzielanie pomocy koledze. Zaczęli od odpalania karetki klubowej (Fiat 125 combi) która była w fatalnym stanie. Oczywiście trzeba było "na pych". Trochę strzelało z tłumika, jednemu opaliło włosy z nogi. W końcu udaje się odpalić wrak, jedziemy do szpitala. Jadąc pod górę na wiadukt drzwi z tyłu się otwierają i nosze z młodym zawisły na krawędzi fury. No i jak by było mało zabrakło paliwa tuż przed szpitalem...
    To chyba najśmieszniejsza historia żużlowa z Grudziądza. Chłopak miał wyjątkowego pecha....

    Jeszcze coś. Na treningu GKM kilka lat temu Kieszkowski upada na tor. Najlepsza jest przyczyna upadku - motor pękł na pół!! Ówczesny mechanik Dadosa - "Łysy" wraca do parkingu wioząc dwie połówki motocykla na taczce i od bramy krzyczy: "Szybko!! Dwie minuty!!" :)
    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #192
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2003
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To było w Opolu, chyba w 2001 roku,1 liga mecz bodajże z Łodzią. Kluczowy zawodnik ówczesnego TŻ Opole Rinat Mandarszin trzykrotnie kończył bieg zaraz po starcie. Za każdym razem motor defektował mu w taki sam sposób: spadał (lub zrywał się - nie pamiętam) łańcuch. Patrzyliśmy na to z niedowierzaniem: raz - może się zdarzyć,dwa razy - no jeszcze, jeszcze, ale trzy razy to już chyba jakiś sabotaż.Całe szczęście swoje pozostałe biegi Rinat wygrał(a miał naprawdę szybkie maszyny!)i ostatecznie zwyciężyliśmy. Mecz był "na styku" więc te defekty Mandarszina doprowadzały kibiców do rozpaczy.Oj nie było mi wówczas do śmiechu!!!
    A co dzialo sie w ostatnia niedziele:|.Naprawde szkoda mi czestochowian( 5 defektow spowodowanych zerwaniem lancuszka sprzeglowego...3 x z rzedu defektowal Zbyszek Czerwinski i 2 x Rune Holta )!!!!!!!!!! Z taka sytyacja sie jeszcze nie spotkalem... szczerze nie wierzylem w to co na ekranie.. Jesli dodac stracone 7 punktow wynik zamiast 54:36 brzmialby 47:43...

    pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #193
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co dzialo sie w ostatnia niedziele:|.Naprawde szkoda mi czestochowian( 5 defektow spowodowanych zerwaniem lancuszka sprzeglowego...3 x z rzedu defektowal Zbyszek Czerwinski i 2 x Rune Holta )!!!!!!!!!! Z taka sytyacja sie jeszcze nie spotkalem... szczerze nie wierzylem w to co na ekranie.. Jesli dodac stracone 7 punktow wynik zamiast 54:36 brzmialby 47:43...

    pozdrawiam
    Ja tylko dodam, że Holta w swoim pierwszym starcie też miał defekt, tyle, że kilkiadziesiąt metrów za metą i do parkingu musiał wracać z buta :)

  14. Powrót do góry    #194
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ave
    Pozd

    Niestety, profuzja tychże błędów powoduje marazm wiedzy a u znawców sportu żużlowego jest podstawą propagacji obiegowych facecji a czasem nawet sardonicznych śmiechów - proweniencja plotki ma przecież swoje źródło na barrrrdzo żużlowym forum a nie np. wśród dystraktów :).

    P.S. Mam nadzieję, że zawiązała się na forum swego rodzaju koteria...?

    Błąd...

    P.S. Mam nadzieję, że nie zawiązała się na forum swego rodzaju koteria...?
    Zastanawia mnie co ten fragment wnosi do dyskusji...???
    Nic mnie tak nie denerwuje jak popisy na forum pseudoerudytów.
    Czym sie popisujesz??? Niczym! Co najwyżej brakiem komunikatywności!
    Chcesz pokazać swoja wyższość intelektualną?? Ja tu widze kompleksy!

  15. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Zastanawia mnie co ten fragment wnosi do dyskusji...???
    Nic mnie tak nie denerwuje jak popisy na forum pseudoerudytów.
    Czym sie popisujesz??? Niczym! Co najwyżej brakiem komunikatywności!
    Chcesz pokazać swoja wyższość intelektualną?? Ja tu widze kompleksy!
    A mnie denerwuje, że ktoś patrzy a nie widzi... Przecież mój wpis (a nie popis erudycji czy wywyższanie, jak to imputujesz) był tylko odpowiedzią - w stylu i tonie, w jakim zostałem zaczepiony. Cóż... Odpowiadać należy komunikatywnie, czyli zrozumiale dla pytającego, czyż nie?

    Zresztą... Dla Twojej informacji podam szczegół, którego również nie zauważyłeś - zaczepkę autorstwa mingozi potraktowałem z przymrużeniem oka i dlatego mój wpis był opatrzony emoticonkami.

    Pozdrawiam...

  16. Powrót do góry    #196
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Do wszystkich adwersarzy AlterEgo

    Chciałbym zwrócić uwagę na kilka spraw, Piotr (AlterEgo) posiada rewelacyjną pamięć co do zawodów żużlowych, które oglądał. Jestem przekonany, że pod tym względem jest absolutnie w czołówce kibiców w Polsce (chyba jest najlepszy). Nudne jest, ciągłe poprawianie w stylu np. "to nie było w roku 1986 tylko 1984" , "to nie Nielsen upadł, tylko Knudsen" , "to nie Sławek tylko Andrzej" stąd różne formy zwracania uwagi mającym luki w pamięci kolegom. Czasami jest w nich złośliwość, czasami żart.
    Przerażająca w tym wątku jest liczba błędów, szczególnie jeżeli dotyczą wydarzeń z XXI wieku. Wielu nie znosi jak ktoś ich poprawia, mam dla nich propozycję, piszcie "wydaje mi się" "O ile się nie mylę", "chyba" inaczej to wygląda jak później, dzięki takim osobom jak AlterEgo okazuje się, że poza tym, że jechali w lewo, wszystko było inaczej:)

    PS
    Też nie lubię jak dyskusja na forum, przeistacza się w popisy pseudoerudytów i dziwie się że osoby mające doskonały warsztat pt. żużel, chcąc obniżyć argumenty przeciwnika, bawią się w Profesora Miodka (nota bene kibica żużla).

  17. Powrót do góry    #197
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,006
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    To bylo w 2002 r. w Czestochowie, podczas - o ile mnie pamiec nie myli - pierwszej edycji Pucharu Goracych Serc. W jednym z pierwszych biegow bral udzial Grzegorz Rempala, o ktorym spiker powiedzial ze to "znakomity mechanik". I ten "znakomity mechanik" zdolal w tej gonitwie przejechac nie wiecej niz bodaj jedno okrazenie, po czym... jego motocykl odmowil mu posluszenstwa :):):) Potem bylo juz znacznie lepiej, ale od tej pory pierwsze, co kojarzy mi sie z Grzesiem Rempala, to wlasnie ten "znakomity mechanik" :)

  18. Powrót do góry    #198
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 3 postach

    Zgradzam się i popieram....

    Do wszystkich adwersarzy AlterEgo

    Chciałbym zwrócić uwagę na kilka spraw, Piotr (AlterEgo) posiada rewelacyjną pamięć co do zawodów żużlowych, które oglądał. Jestem przekonany, że pod tym względem jest absolutnie w czołówce kibiców w Polsce (chyba jest najlepszy). Nudne jest, ciągłe poprawianie w stylu np. "to nie było w roku 1986 tylko 1984" , "to nie Nielsen upadł, tylko Knudsen" , "to nie Sławek tylko Andrzej" stąd różne formy zwracania uwagi mającym luki w pamięci kolegom. Czasami jest w nich złośliwość, czasami żart.
    Przerażająca w tym wątku jest liczba błędów, szczególnie jeżeli dotyczą wydarzeń z XXI wieku. Wielu nie znosi jak ktoś ich poprawia, mam dla nich propozycję, piszcie "wydaje mi się" "O ile się nie mylę", "chyba" inaczej to wygląda jak później, dzięki takim osobom jak AlterEgo okazuje się, że poza tym, że jechali w lewo, wszystko było inaczej:)

    PS
    Też nie lubię jak dyskusja na forum, przeistacza się w popisy pseudoerudytów i dziwie się że osoby mające doskonały warsztat pt. żużel, chcąc obniżyć argumenty przeciwnika, bawią się w Profesora Miodka (nota bene kibica żużla).

  19. Powrót do góry    #199
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Do wszystkich adwersarzy AlterEgo

    Chciałbym zwrócić uwagę na kilka spraw, Piotr (AlterEgo) posiada rewelacyjną pamięć co do zawodów żużlowych, które oglądał. Jestem przekonany, że pod tym względem jest absolutnie w czołówce kibiców w Polsce (chyba jest najlepszy). Nudne jest, ciągłe poprawianie w stylu np. "to nie było w roku 1986 tylko 1984" , "to nie Nielsen upadł, tylko Knudsen" , "to nie Sławek tylko Andrzej" stąd różne formy zwracania uwagi mającym luki w pamięci kolegom. Czasami jest w nich złośliwość, czasami żart.
    Przerażająca w tym wątku jest liczba błędów, szczególnie jeżeli dotyczą wydarzeń z XXI wieku. Wielu nie znosi jak ktoś ich poprawia, mam dla nich propozycję, piszcie "wydaje mi się" "O ile się nie mylę", "chyba" inaczej to wygląda jak później, dzięki takim osobom jak AlterEgo okazuje się, że poza tym, że jechali w lewo, wszystko było inaczej:)

    PS
    Też nie lubię jak dyskusja na forum, przeistacza się w popisy pseudoerudytów i dziwie się że osoby mające doskonały warsztat pt. żużel, chcąc obniżyć argumenty przeciwnika, bawią się w Profesora Miodka (nota bene kibica żużla).
    nota bene !?!........czy ty nas przypadkiem nie obrażasz?

  20. Powrót do góry    #200
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 3 postach

    no i skończyło sie rumakowanie....

    czyżby temat sie pomału wyczerpywał?

  21. Powrót do góry    #201
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 3 postach

    Lecz ostatnio !!!! Najśmieszniejsze są ceny biletów w Zielonej Górze 25 zł

    by oglądać oudsiderów ekstraligi...Panowie działacze !!! Nie wszyscy są tak zapaleni do żużla jak ja !!! Najdroższe ceny w Polsce i jeszcze trochę to żużlowcy beda patrzeć na puste siedziska... A śmieszna jest tylko głupota działaczy....Rozumiem jeszcze na początku sezonu..Ambicje, suuper skład...ale teraz...śmieszne....
    Ps. A jak ceny na innych stadionach...?

  22. Powrót do góry    #202
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2004
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    by oglądać oudsiderów ekstraligi...Panowie działacze !!! Nie wszyscy są tak zapaleni do żużla jak ja !!! Najdroższe ceny w Polsce i jeszcze trochę to żużlowcy beda patrzeć na puste siedziska... A śmieszna jest tylko głupota działaczy....Rozumiem jeszcze na początku sezonu..Ambicje, suuper skład...ale teraz...śmieszne....
    Ps. A jak ceny na innych stadionach...?
    żeby wejść na trybune w Krośnie (II liga) trzeba zapłacić 17 zł, po za tym normalny 12 i szkolny 6.


  23. Powrót do góry    #203
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2003
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Gorzowie (I liga) - Normalny 16, Ulgowy 11

  24. Powrót do góry    #204
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    To nie jest wątek do dyskusji o cenach biletów ;P tylko o śmiesznych sytuacjach na torze...

    PS - Czestochowa normalny 21 ulgowy 13 :P hehe

  25. Powrót do góry    #205
    Początkujący
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibicu_CKMu to jest wlasnie smieszna sytuacja na stadionie..ceny biletow!!

    pozdro ;]

  26. Powrót do góry    #206
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 3 postach
    Kibicu_CKMu to jest wlasnie smieszna sytuacja na stadionie..ceny biletow!!

    pozdro ;]
    No właśnie !!! W szczególności jeśli chodzi o Zielona Górę !!!

  27. Powrót do góry    #207
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj podczas meczu WTS Atlas Wroclaw z ZKZ Quick-Mix,
    Po trzecim okrazeniu Jarkowi Hampelowi przestaje pracowac maszyna...Jednak w polowie luku zaskakuje, a zawodnik kontynuuje jazde.Wygladalo to na defekt, jednak w powtorce wyraznie widzielismy jak Jarek na prostej startowej jechal na jednym kole.
    Jak pozniej sie okazalo Jarkowi pomylily sie kolka i zamiast 4 chcial przejechac 3 :)

  28. Powrót do góry    #208
    Użytkownik Awatar KIKA25
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    Kibicu_CKMu to jest wlasnie smieszna sytuacja na stadionie..ceny biletow!!

    pozdro ;]
    No właśnie !!! W szczególności jeśli chodzi o Zielona Górę !!!
    No z całą sympatia do Rybnika, to tam tez sa nieco przesadzone ceny biletów. 30zł normalny 19zł ulgowy na sektor gosci - ja na przykład nie miałam wyboru innego i musiałam kupić takie bilety, gdyz jako grupa zorganizowana nie mogliśmy usiąść gdzie indziej.

  29. Powrót do góry    #209
    Początkujący
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy ktos pamięta. Na jednym z meczy 2 ligi zawodnik został trafiony 'paragonem' (wiecie takie serfentyny z paragonów) i sie przewrócił na pełnej prędkosci, jeszzcze lekko zarył w drewnianą bande. Była mocna grzana :P

  30. Powrót do góry    #210
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 3 postach

    Bardzoi smieszna jest tez postawa Wielkiego MŚ N.Pedersena

    Zero tolerancji dla kasiarzy którzy olewają polskie kluby...

  31. Powrót do góry    #211
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sytuacja z losowaniami nagrod w gozrowie
    mecz chyba z grudziadzem to bylo tak nagrode wygral posiadacz biletu nr np 0002135 no i szczesliwy uradowany idzie po odbior a okazuje sie na srodku murawy ze on ma ilet normalny a to jest nagroda na bilet ulgowy
    ostatni meczyk jest nagroda (rowerek ) no i jest zwyciezca teraz juz podali ze nr biletu norlanego)))))))))))) gosciu idzie po odbodbior rowerku wsaida i jedzie runde honorowa pzrez cale okrazenie a najlepsze bylo przy parkingu parkingowy z flaga zagrodzil mu wjazd na prosta )))))) tylko pokazal mu zajazd do parkingu

  32. Powrót do góry    #212
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz Wybrzeze Gdansk - Unia Tarnow w 1997 roku.
    Starszy pijany dziadek usiadl sobie w mlynie. Start i wszyscy wstaja (jak to w mlynie).. a dziadek "*** co za *** publicznosc wszyscy stoja.." Wkoncu dziadek zaczal wstawac razem z nimi i bodajze po 13 biegu, kiedy zawodnicy zjechali do parku maszyn walnal txt : "No, a teraz siadamy" :D

    Zapowiedz GP w Wizji Sport.
    Zapraszamy panstwa na GP Szwecji na stadionie w Bydgoszczy..

  33. Powrót do góry    #213
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ps. naprawdę nie warto łapać za słówka i błędy popełniane przy pisaniu na Forum...nie o to chodzi......
    Zanim coś napiszesz - pomyśl!
    Zanim wyślesz - sprawdź!
    Jeżeli już wysłałeś - przeczytaj uważnie, bo masz jeszcze "w rezerwie" przycisk "EDYCJA"
    to może jeszcze dodam, że "w rezerwie" jest również opcja "PW"...

    Bardzo zabawne było dla mnie odsłuchanie "szczęki Teściowej" czyli hymnu Tarnowa...Leszczyński też nie grzeszy "urodą", jednak najbardziej (pozytywnie) zaskoczył mnie Toruń

    no to i dodam śmieszną, a nawet słodko-pedagogiczną sytuację z meczu Unia Leszno-ZKŻ ...po prezentacji dzieci czatujące na autografy zmykały z toru (jakoś tam się dostały smyki ;) )ostatniego co to się zgapił pan porządkowy na torze klapsem uraczył- taki ciepły ojcowski gest:)
    Pozdrawiam

    A! i wielkie podziękowania dla "szperacza" Light


  34. Powrót do góry    #214
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Ta sytuacje miala okazje obejrzec cala Polska. (a przynajmniej ta jej czesc gdzie dociera TV Puls). Tomek Gollob przy probie swiecy zaliczyl piekna glebe, ciekawe jak on to zrobil hehe. Oczywiscie Polsat nie zapomnial powtorzyc tego 3 razy :) A zaraz potem podszedl Slak, Tomek zrobil przed nim sklon niczym rasowa baletnica (z przyklekiem na kolano) i rzucil mu sie w objecia. Generalnie bylo wesolo :D

  35. Powrót do góry    #215
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    ta swieca golloba byla super :D

    i kto tu jest sierotą...

  36. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    ta swieca golloba byla super :D

    i kto tu jest sierotą...
    Zapodać Ci definicję "sieroty"? A może sam zmądrzejesz i zaczniesz używać słów adekwatnych do sytuacji?

    :D

  37. Powrót do góry    #217
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Zapodać Ci definicję "sieroty"? A może sam zmądrzejesz i zaczniesz używać słów adekwatnych do sytuacji?
    nic nie musisz mi zapodawac
    w tarnowie wisial transparent na bajera "kto ci podbil oko, bajerska sieroto" wiec uzylem tego samego okreslenia, chyba logiczne (malo rozpoznales sytuacje, albo nie zrozumiales intencji ;> )...

    a okreslenie sierota ma jakby 2 znaczenia:
    1) dziecko bez rodzicow
    2) osobe niezdarną

    wiec okreslenie "sierota" na golloba jest jak najbardziej na miejscu

  38. Powrót do góry    #218
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    że tak się zacytuję...jest jeszcze opcja PW...

    już dojrzałam do tego by przyznać, że śmiesznie (???:() wyglądała oprawa meczu Leszno-Zielona...Ultras żadnej flagi nie przyniosło- mecz o pietruszkę, ale ponoć Kibic zawsze wierny...


    Pozdrawiam

    ps. Popieram walkę o Pera. Zrób to i Ty.

  39. Powrót do góry    #219
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    1.Ja pamiętam byl to chyba sezon 91 kierowca ciągnika na smoczyku byl tak nawalony ze kolo startu wbił się w bande robiąc niezła dziurę naprawa zajela dobrą godzinke.Beka byla wtedy niezla
    2.Niemogło tu zabraknać miejsca dla Adasia Łabędzkiego,który swego czasu bił za łopatki wszyskich opalanie się na torze GKSu podczas turnieju Camela albo rzucanie zębatkami w trybuny w zielonce.Raz w lesznie odpadło mu przednie kolo wypadek wyglądał groznie,ale adas sprytnie się wywinał i wyszedł bez szwanku.Kiedy młody kibic podszedł do niego zeby mu sie podpisał na koszulce wzial markera i zniszczyl ja tlumaczac ze ma zly dzien


  40. Powrót do góry    #220
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Mnie rozśmieszały zapowiedzi toruńskich działaczy w sezonie 2003 że maja zapewnione mistrzowstwo którego nie mają zamiaru oddać przez najbliższe 5 sezonów niestety im się nie udało ...

    Przy okazji pozdrawiam kumpli z torunia!!!!

  41. Powrót do góry    #221
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Mnie rozśmieszały zapowiedzi toruńskich działaczy w sezonie 2003 że maja zapewnione mistrzowstwo którego nie mają zamiaru oddać przez najbliższe 5 sezonów niestety im się nie udało ...

    Przy okazji pozdrawiam kumpli z torunia!!!!
    Chyba coś konfabulujesz.

    Ja pamiętam, że Karwan powiedział, iż jego ekipę stac na wygranie z rzędu 60 spotkań. A to co innego...

  42. Powrót do góry    #222
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,719
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Mnie rozśmieszały zapowiedzi toruńskich działaczy w sezonie 2003 że maja zapewnione mistrzowstwo którego nie mają zamiaru oddać przez najbliższe 5 sezonów niestety im się nie udało ...

    Przy okazji pozdrawiam kumpli z torunia!!!!
    Chyba coś konfabulujesz.

    Ja pamiętam, że Karwan powiedział, iż jego ekipę stac na wygranie z rzędu 60 spotkań. A to co innego...
    nom, nie 5 sezonow tylko 3 hehehe :)

    pozdro dla szejkow :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  43. Powrót do góry    #223
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W ostatnia niedziele doszlo do smiesznej sytuacji na stadionie w Rawiczu. Na prezentacji kibice z Opola rzucili spora liczbe serpentyn a ponieważ tamten stadion posiada 10 metrowy pas bezpieczenstwa nie wszystkie dotarly na tor i spora ich liczba zostala w pasie. Po ktoryms z biegow jeden z kibicow rzucil tam pod bande odpalona race i w tym momencie zapalil sie stos serpentyn. Wybuchł mały pożar który zagrozil tamtejszej bandzie. Sytuacja zostala jednak szybko opanowana

    no a oprocz tego to dobre sa takie akcje jak zawodnik zapomina odkrecic kraniku z paliwem tak jak wczoraj Janusz Kolodziej na polfinale sk

  44. Powrót do góry    #224
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Chyba coś konfabulujesz.

    Ja pamiętam, że Karwan powiedział, iż jego ekipę stac na wygranie z rzędu 60 spotkań. A to co innego...[/quote]

    Z całym szacunkiem ale wiem co pisze drogi kolego nie jestem infantylny...ani nie mam zaników pamięci

    POZDRAWIAM

  45. Powrót do góry    #225
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Z całym szacunkiem ale wiem co pisze drogi kolego nie jestem infantylny...ani nie mam zaników pamięci

    POZDRAWIAM
    Nie neguję, że wiesz, co piszesz. Przydałoby się jednak, byś innych cytował dosłownie a swoje komentarze opatrywał stosowną informacją.

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •