Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 92

Wątek: EBL - sezon 2004/2005

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    EBL - sezon 2004/2005

    Rozgrywki EBl dochodzą do końca. Przed nami już półfinały w których zagrają: Śląsk kontra Polonia i Prokom kontra Anwil.

    Myśle, że Śląsk bez problemu wygra z Polonia. Mam jednak chęć oglądnąć zmagania Prokomu i Anwilu. Te spotkania będą bardzo interesujący, gdyż co by nie mówić spotykają się Mistrz i Wice Mistrz z poprzedniego sezonu. Jednak myśle, że Anwil wygra tą potyczkę, choć będzie niezwykle trudno pokonać ekipe Kijewskiego.

    Jakie są wasze przypuszczenia co do końcowego rozrachunku w obydwu spotkaniach?


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem, przy całym szacunku dla mojej ukochanej drużyny Śląska, to łatwo z Polonią niestety nie będzie. Warszawiacy gładko wygrali z Gipsarem i myślę, że tu będzie w granicach 3:1, 3:2 dla Śląska. Jeśli chodzi o mecz Prokomu z Anwilem, to wydaje mi się, że zwycięstwo odniesie Anwil 3:2 po bardzo cieżkich meczach. A finał mam nadzieję dla WKS - u :):):)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Na pewno półfinały zapowiadają się bardzo interesująco. Wg mnie trudno wskazać faworytów w obu parach. Jednak chyba bardziej zacięte powinny być mecze Anwil-Prokom. Moim zdaniem Śląsk będzie miał łatwiejszą przeprawę z Polonią, choć zespół z Warszawy na pewno jest mocny i nie można go lekceważyć. Nie jestem "związany" emocjonalnie z żadną z tych drużyn, ale osobiście liczę na finał Śląsk-Prokom:) i właśnie im będę kibicował w półfinałach, ale jak w finale zagra ktoś inny nie będę zły:) Najważniejsze dla mnie żeby mecze półfinałowe jak i finałowe były bardzo dobrymi, trzymającymi w napięciu do końca spotkaniami.
    pozdr

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    ja może się nawet na Prokom wybiorę, bo jeszcze w tym roku nie miałem okazji :D tylko ta haal 100lecia jest mała :D jakby grali an AWFie to co innego, mam nadizeję że tym razem Prokom przełamie się i odniesie sukces, co do Śląska, wystarczy że green będzie miał słabszy tydzień, to zespół z Wrocka może zostać bez medalu :P

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... co do Śląska, wystarczy że green będzie miał słabszy tydzień, to zespół z Wrocka może zostać bez medalu :P
    Oj tu bym się z Tobą nie zgodził. Już wiele razy Greer udowadniał, że gdy nie może rzucać lub nie trafia celnie podaje do partnerów.

    Co do meczu po między Śląskiem a Polonia to jestem pewien, że Polonia w Orbicie nie będzie miała szans na wygraną. Byłem na meczu 31 Stycznia jak Idea rozgromiła warszawiaków. Jedyną nie wiadomą jest wynik drugiego z półfinałów...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mój typ jest taki:
    Idea gra w finale z Anwilem,który doskonale się spisał w meczach z nie tak słabą Unią-Wisłą,pokazując fantastyczną i chyba najlepszą obronę w EBL.Będą grali bez Nagysa ale i tak na pewno znajdzie się zmiennik.O trzecie miejsce będą grać Prokom z Polonią i na tym się z\sz\ezon zakończy, a mistrza mam nadzieje zdobędzie Wrocław :)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Prokom - Anwil 87:66!

    :):):)

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Za nami pierwszy półfinałowy mecz pary Prokom - Anwil. Jak na razie (jako, że liczę na to, że to Prokom wystapi w finale) wszystko idzie zgodnie z planem. Prokom miał, w przeciwieństwie do Anwilu, "dobry dzień", co było głównie widoczne w dyspozycji rzutowej. Jednak w kolejnych meczach może już byc zupełnie inaczej i na pewno Anwil nie stoi na straconej pozycji!
    pozdr

    PS. We Wrocławiu jak narazie szykuje się niespodzianka - Polonia po II kwartach prowadzi ze Śląskiem (37:31)! Ale sądzę, że Śląsk na pewno wyciągnie wnioski z pierwszej połowy i w drugiej zagra lepiej.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Idea - Polonia 86:78

    :)

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Polonia jednak nie dała rady, czyli do niespodzianki nie doszło (choć za niespodziankę można uznać to, że warszawski zespół podjął wyrównaną walkę ze Śląskiem i toczył ją przez cały mecz, a tego chyba mało kto się spodziewał). ciekawe czy to tylko taki jednorazowy wyskok warszawiaków, czy też w kolejnych meczach także będziemy świadkami bardzo wyrównanych pojedynków, w których wynik będzie niewiadomą do samego końca.
    pozdr

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Ciekawiej było we Wrocławiu, gdzie gdyby nie słaba kondycha i sędziowie, może Polonia postarałaby się o niespodziankę ... Greer bez formy, taka okazja zdarza się nader rzadko ... W Sopocie ku mojemu zdziwieniu wygrał Trefl, mimo słabo grającego chama boiskowego - Jagodnika. Jutro będzie inaczej, Anwil musi przecież obronić tytuł, szwagier by się zapłakał :)

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    To co jeszcze wczoraj wydawało się niemożliwe (a było już całkiem bliskie) dziś stało się faktem! Polonia pokonała na wyjeździe Śląsk w drugim meczu półfinałowym w stosunku 82:80! Widać, że wczorajsza bardzo dobra gra warszawiaków nie była dziełem przypadku:) Jak narazie to para Śląsk-Polonia jest ciekawsza, bardziej emocjonującą i wyrównana aniżeli para Prokom-Anwil.
    pozdr

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Idzie zgodnie z planem wszystko, ale czy do końca? Oby! Finał Anwil - Polonia, to byłaby czysta przyjemność!

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Anwil wypełnia swoją powinność, po 3 meczach 2:1, czekamy na stanowisko Polonii ... :)

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Prokom wygrał we Włocławku 66:73 (20:23, 7:17, 24:16, 15:17)w czwartym meczu półfinałowym, czyli zrobiło się bardzo ciekawie i czeka nas mecz nr 5:) Ostatnie spotkanie, które zdecyduje o awansie którejś z drużyn do finału, zostanie rozegrane w Sopocie 1 maja. Teraz, moim zdaniem, bardzo trudno wytypować zwycięzcę tej pary.
    pozdr
    PS. Bocewski powinien częściej tak "luzacko" rzucać;)

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Chamska gra Prokomu święci triumfy, połowa Anwilu w szpitalu, burak Zavackas stuknął buraka Kijewskiego, ale w Sopocie i tak wygra NOBILES i ukróci mrzonki Kijka i jego kamandy. :):):)

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    ja bym powiedział męska, a nie chamska, w ogole nie jestem przekonany czy to pojecię terminologicznie może być używane do sposobu gry, niemniej para wyrównana, ale nawet jako osoba związana z sopockim zespołem muszę stweridzić że grają wyjątkowo brzydko, indywidualnie i bez myśli taktycznej, ale to przynosi wymierny skutek w polskiej lidze, vide postawa Śląska.... NIby dwie telewizje, ale te półfinały dość słabo rozpropagowane... a szkoda...

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Śląsk pokonał dziś Polonię 73:68 i prowadzi w play off 2:1 :):) Mam nadzieję, ze rywalizacja zakończy się już jutro po kolejnym zwycięstwie Ślaska :):)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem za Śląskiem

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2004
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W środę w czwartym meczu półfinałowym PLK, Polonia Warszawa pokonała Ideę Śląska Wrocław 84:69 i wyrównała stan rywalizacji na 2:2. Ostatnie, decydujące spotkanie o awansie do finału odbędzie się we Wrocławiu.
    za www.onet.pl

    Ja jestem za Wrockiem, ale ciężki mecz przed nimi...

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    W obu parach czekają nas mecze numer 5:) Co do pary Anwil-Prokom to można było się spodziewać właśnie takiego obrotu sprawy, ale remis 2:2 w meczach Śląsk-Polonia jest dla mnie jednak zaskoczeniem. Wg mnie to bardzo dobrze, że obie pary półfinałowe są wyrównane, ich mecze ciekawe i zacięte - czegóż więcej potrzebują kibice:)
    pozdr

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    ja bym powiedział męska, a nie chamska, w ogole nie jestem przekonany czy to pojecię terminologicznie może być używane do sposobu gry, niemniej para wyrównana, ale nawet jako osoba związana z sopockim zespołem muszę stweridzić że grają wyjątkowo brzydko, indywidualnie i bez myśli taktycznej, ale to przynosi wymierny skutek w polskiej lidze, vide postawa Śląska.... NIby dwie telewizje, ale te półfinały dość słabo rozpropagowane... a szkoda...
    Jak się łamie noge rywalowi i obija innych do wylądowania w szpitalu włącznie, to gra jest chamska a sędziowie ślepi i do dupy. Co do rozpropagowania półfinałów i transmisji, zgadzam się z Tobą w 200%. Nadal liczę na zwycięstwo Anwilu. Pozdrowienia.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Prokom pokonał osłabiony zespół z Włocławka w piątym meczu półfinałowym, dzięki czemu zapewnił sobie udział w finale. Rozgrywający Prokomu rozegrał dziś naprawdę świetne spotkanie, to on praktycznie cały czas ciągnął cały sopocki zespół. Dobrym posunięciem było też posadzenie na ławce rezerwowych Jagodnika, który znowu nie miał najlepszego dnia, a "sopoccy Litwini" pokazali dobra koszykówkę. Teraz trzeba poczekać na piąty mecz między Śląskiem a Polonia i będziemy znać rywala Prokomu w finale (jeśli wejdzie Śląsk to będzie taki finał jakiego się spodziewałem:))
    pozdr

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PROKOM TREFL SOPOT!!!

    Tomas Pacesas the BEST!

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    To, co wyprawiali sędziowie, woła o pomstę od nieba, ale mecz i tak rozstrzygnął Pacesas, nie trza było go sprzedawać. Z tak osłabionym Nobilesem Prokom musiał wygrać. Krause znów zainwestuje w niechcianego we Włocławku Kijka, ale za rok budżet będzie większy we Włocku, więc ten scenariusz się nie powtórzy. Pacesas miał dzień konia, trafiał trójki na zawołanie, gratulacje.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Śląsk Wrocław awansował do finału i to w pięknym stylu. Dziś wygrał 94:80 z Polonią, 30 pkt. Greera i 22 Wójcika, piękny mecz!!! Teraz tylko pokonać Prokom i znów "Cała Polska w cieniu Śląska"!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Śląsk Wrocław awansował do finału i to w pięknym stylu. Dziś wygrał 94:80 z Polonią, 30 pkt. Greera i 22 Wójcika, piękny mecz!!! Teraz tylko pokonać Prokom i znów "Cała Polska w cieniu Śląska"!!!
    Polska nigdy nie była w cieniu Śląska. Śląsk ma Greera, Prokom Pacesasa, to wystarcza na polską ligę, w final typuję jednak wygraną Śląska.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polska nigdy nie była w cieniu Śląska.
    To przypomnił sobie lata 1990 - 2002. Śląsk zdobył wtedy 10 tytułów. A Pacesas to nawet nie moze stanąć obok Greera, jest duuuużo słabszy od Lynna, o czym będziesz mógł sie przekonać w finale.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Takiego finału się spodziewałem:) Mam nadzieję, że Śląsk wspólnie z Prokom stworzą niezapomniane widowiska (oby meczy było jak najwięcej:)) Czy Greer jest lepszy od rozgrywającego Prokomu? Trudno powiedzieć, na pewno Greer w swej grze jest bardziej "szalony", nieprzewidywalny - co jest zarówno atutem jak i wadą. Jeśli miałbym stawiać na zwycięzcę finału to chyba jednak postawiłbym na Śląsk, ale na pewno nie będę zdziwiony gdy tytuł zdobędzie drużyna z Sopotu (zdziwiony będę gdy finałowa rywalizacja zakończy się bardzo szybko, zdecydowanym zwycięstwem którejs z drużyn).
    pozdr

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juz dziś o 18.45 pierwszy mecz finałowy. Mam nadzieję, ze zwycieski dla Ślaska. Jeśli zagreają tak jak w niedzielę z Polonią to nie powinno być problemu. Wystarczy powstrzymac Jagodnika i Pacesasa i Prokom nie istnieje.

    DO BOJU WKS!!!

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Polska nigdy nie była w cieniu Śląska.
    To przypomnił sobie lata 1990 - 2002. Śląsk zdobył wtedy 10 tytułów. A Pacesas to nawet nie moze stanąć obok Greera, jest duuuużo słabszy od Lynna, o czym będziesz mógł sie przekonać w finale.
    Nie masz racji, Pacesas może zakasować murzynka, Polska nigdy nie była i nie bedzie w cieniu śląska. W Polsce rządzi Anwil.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Final taki jaki sobie wymarzylem. Mimo, ze caly rok kibicowalem Slaskowi w pucharach, teraz przez lokalny patriotyzm i fakt, ze czasami wybieram sie na mecz do Sopotu, licze na MP dla Trefla. Patrzac jednak realnie, Slask jest lepiej ulozony taktycznie i ma najlepszego gracza ligi. Juz dzis sie po czesci przekonamy jak bedzie

  33. Powrót do góry    #33
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    mógłby któs zapodac tu jakieś wyniki? Bo ja nawet nie wiem jak grali...

    z góry dzięki

  34. Powrót do góry    #34
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    dziekuje, poradzilam sobie sama

    wyniki-to tak jakby ktos chciał, ale moze tylko mnie to obchodzilo??

    Zespół Idei Śląska Wrocław pokonał drużynę Prokomu Trefla Sopot 76:59 (11:18, 27:11, 15:21, 23:9) w pierwszym meczu finałowym ekstraklasy koszykarzy.


    pozdro

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie masz racji, Pacesas może zakasować murzynka, Polska nigdy nie była i nie bedzie w cieniu śląska. W Polsce rządzi Anwil.
    Cha, cha, cha, cha, cha!!!!!!!!!!!!!
    Ale twój Pacesas zagrał. Całe 0 (słownie: zero) punktów, cha, cha. Natomiast szlachetny L.G. zdobył 20 pkt i poprowadził Śląsk do bardzo efektownego zwycięstwa. A ty, Herrwolfie czy jak ci tam, lepiej sie nie wypowiadaj, bo kompletnie się nie znasz, pieprzony rasisto.

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Po drugim meczu finałowym mamy 1-1:) Prokom zrealizował plan, który założyli sobie przed wyjazdem na mecze do Wrocławia, czyli odnieśli zwycięstwo na parkiecie Śląska, dzięki czemu zyskali pewną przewagę. Zespół z Sopotu rozegrał bardzo dobre spotkanie -Pacesas i spółka wygrali wszystkie kwarty, znacznie pokonali Śląsk w walce na tablicach co, na pewno, wydatnie przyczyniło się do ich zwycięstwa. Teraz pozostaje czekać na czwartkowy mecz:)
    pozdr

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Będzie ciekawie :) Sopocianie graliw 2 meczu znacznie lepiej niz w 1 . Ciekawi mnie postawa w Sopocie Tanela Teina...zobaczymy jak bedzie :)

    CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA !!!

    pzdr.
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  38. Powrót do góry    #38
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    narazie jest 2-1 dla Sopotu...


  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    swietny mecz einikisa, nieźl tez jagodnik, byrlował pacesas. Greer do czwartej kwarty wylaczony ze zdobywania punktów, wynik nie oddajęłątwośći z jaką trumfował zespół z Sopotu

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tragedia!!!!!!!!!!!

    Z taką grą to w Eurolidze Śląsk przegrywałby chyba 40 punktami! Dzisiaj nikt nie zagrał dobrze, nawet Greer. Fatalnie zaprezentowali się Tein, Wójcik i Kościuk. W miarę to zagrali Ignerski i Zieliński. Jeśli w sobotę Śląsk nie poprawi skuteczności, to finał może się skończyć porażką. W sobotę trzeba koniecznie wygrać!

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    22-01-2003
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widać, że panowie z Wrocławia z meczu na mecz grają coraz gorzej.
    Zaczęło się już w meczach z Polonią, gdzie byli blisko odpadnięcia, ale teraz to już jest tragedia. Może się zdażyć, że finał zakończy się po pięciu meczach przy takiej formie Śląska. Tym bardziej, że będą do końca już grać bez Tomczyka.
    Sądze, że Śląsk poprostu nie jest przygotowany odpowiednio do końcówki tego sezonu. Widać, że tegoroczne treningi i szczyt formy były przygotowane pod Euroligę, a teraz poprostu brakuje im sił.
    Mam jednak nadzieje, że Śląsk pokaże jeszcze klasę i mistrza poznamy po siódmym meczu.

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Polska nigdy nie była w cieniu Śląska.
    To przypomnił sobie lata 1990 - 2002. Śląsk zdobył wtedy 10 tytułów. A Pacesas to nawet nie moze stanąć obok Greera, jest duuuużo słabszy od Lynna, o czym będziesz mógł sie przekonać w finale.
    Prokom - Śląsk - 2:1, kto nie może obok kogo stanąć, bo już nie pamiętam? ;)

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    29-04-2004
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prokom powonien zdobyć mistrza
    Utarł by nosa Wrocławiakom, którzy strasznie sie rozpanoszyli i w koszykówce i w żużlu.
    Gieniu Kijewski w tobie nadzieja!

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Jutrzejszy mecz będzie bardzo ważny dla Śląska. Jeśli Prokom wygra - w finałach będzie 3-1 dla sopocian i wtedy już bardzo trudno będzie Śląskowi zdobyć mistrzostwo. W 3 meczu Prokom zagrał świetnie - szczególnie Einikis i Pacesas rozegrali świetne partie. Jeśli nic się nie zmieni w grze obydwu zespołów no to będziemy mieć 4-1 dla Prokomu, a tego bym nie chciał (nie ma to jak siedmiomeczowa seria finałowa:))
    pozdr

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------

    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Polska nigdy nie była w cieniu Śląska.
    --------------------------------------------------------------------------------


    To przypomnił sobie lata 1990 - 2002. Śląsk zdobył wtedy 10 tytułów. A Pacesas to nawet nie moze stanąć obok Greera, jest duuuużo słabszy od Lynna, o czym będziesz mógł sie przekonać w finale.
    --------------------------------------------------------------------------------



    Prokom - Śląsk - 2:1, kto nie może obok kogo stanąć, bo już nie pamiętam?
    Oto zdobycze punktowe obu zawodników w trzech pierwszych meczach:
    Lynn Greer:
    20, 15, 31= 66 pkt.

    Tomas Pacesas:
    0, 6, 14= 20 pkt.

    Jak widzisz Pacesas nie może równać się z Greerem, a Prokom wygrywa dzięki innym zawodnikom.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •