Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 92

Wątek: EBL - sezon 2004/2005

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Oto zdobycze punktowe obu zawodników w trzech pierwszych meczach:
    Lynn Greer:
    20, 15, 31= 66 pkt.

    Tomas Pacesas:
    0, 6, 14= 20 pkt.

    Jak widzisz Pacesas nie może równać się z Greerem, a Prokom wygrywa dzięki innym zawodnikom.

    --------------------------------------------------------------------------------
    Wg mnie nie można za bardzo porównywać tych dwóch graczy mimo tego, że obaj grają jako rozgrywający. Pacesas, wg mnie, gra bardziej dla drużyny, jest pożyteczniejszym zawodnikiem aniżeli Greer. Dla mnie nie jest ważne ile punktów robi rozgrywający, dla mnie licza się takie statystyki jak asysty, przechwyty, straty - te wskaźniki, wg mnie, są najważniejsze w grze rozgrywającego, a nie punkty.
    L.Greer:
    asysty - 3+4+4=11
    straty - 3+1+6=10
    przechwyty - 0+3+0=3

    T.Pacesas:
    asysty - 7+3+12=22
    straty - 0+2+3=5
    przechwyty - 1+1+0=2

    Widać, że Greer w tych 3 elementach ma tylko przewagę w przechwytach, no i jest "lepszy" w stratach. Naprawdę bardzo trudno jest oocenić, który z nich jest lepszy, wszystko zależy jakiego zawodnika zespół bardziej potrzebuje. Jak na razie "lepszy" jest Pacesas - "jego" Prokom prowadzi z zespołem Greera.
    pozdr

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Po dzisiejszym meczu nie mam już wątpliwości kto w finale jest lepszy i kto zdobędzie tytuł w tym sezonie - naprawdę nie sądzę, żeby Śląsk będzie w stanie wygrać 3 mecze z rzędu (choć podobno w sporcie nie ma rzeczy niemożliwych:)) Prokom wykorzystał atut swojego parkietu i zdołał wygrać wszystkie mecze u siebie (w przeciwieństwie do zespołu wrocławskiego). Teraz spokojnie sopocianie mogą jechać do Wrocławia, mogą nawet sobie pozwolić na jedną porażkę - są naprawdę w o wiele korzystniejszej sytuacji:)
    pozdr

    PS. Greer był dziś jakiś niemrawy:P Uważam, że dla Śląska byłoby o wiele lepszym wyjściem gdyby Greer był ustawiany na pozycji rzucającego obrońcy - wtedy nie musiałby się męczyć jak rozgrywający i robiłby to co lubi najbardziej (porzucałby sobie więcej:))

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Nareszcie kazdy z zawodnikow punktuje i widac, ze jest to zespol. Oby w nastepnym meczu zastapila koronacja mistrzow. Teraz tylko niech wladze trojmiasta wybuduja w koncu hale na kilkanascie tysiecy osob, bo od kilku lat o tym mowia, a nic z tego nie wychodzi.

  4. Powrót do góry    #49
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    jak widziałam w tv to co nasi wyprawiali dzisiaj to myslałam ze nie wytrzymam.

    jak dla mnie to byla słaba gra. prowadzili bodajze 6 punktami, a potem przerypali.za 3 tanel nie mogl trafic, greerowi tez nie szło pozniej. mam nadzieje ze nastepny mecz wygramy, bo inaczej bedzie pozamiatane:P

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Nie masz racji, Pacesas może zakasować murzynka, Polska nigdy nie była i nie bedzie w cieniu śląska. W Polsce rządzi Anwil.
    Cha, cha, cha, cha, cha!!!!!!!!!!!!!
    Ale twój Pacesas zagrał. Całe 0 (słownie: zero) punktów, cha, cha. Natomiast szlachetny L.G. zdobył 20 pkt i poprowadził Śląsk do bardzo efektownego zwycięstwa. A ty, Herrwolfie czy jak ci tam, lepiej sie nie wypowiadaj, bo kompletnie się nie znasz, pieprzony rasisto.
    Masz coś do dodania, cykorze? Nie nazywaj mnie pieprzonym rasistą, bo sobie tego, ciołku, nie winszuję. śląsk padł jak kawka, gdyby nie chamskie granie Prokomu wcześniej, teraz Anwilek dokopywałby bucom z wrocka.

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    falubaz pupy juz dal...wiec nich slask rowniez nie przekresla tego roku dla mnie i nie tylko!!!!!!!!zielona zawsze z wami!!!!!zielinski do bojuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)) ))))))))))))))))))))))))))))i tak bedzie 4:3 dla slaska...:>

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz coś do dodania, cykorze? Nie nazywaj mnie pieprzonym rasistą, bo sobie tego, ciołku, nie winszuję. śląsk padł jak kawka, gdyby nie chamskie granie Prokomu wcześniej, teraz Anwilek dokopywałby bucom z wrocka.
    To nie jest kwestia "nazywania" rasistą, tylko twoja wypowiedź o tym świadczyła, idioto. Poza tym ŚLĄSK jeszcze wcale nie padł, a z Anwilkiem poradziłby sobie bez problemu, podobnie jak poradzi sobie jeszcze z prokomem. Właśnie dzisiaj kolejny mecz, mecz ostatniej szansy dla ŚLĄSKa. Mam nadzieję, że będzie to przełomowy mecz dla Idei, po którym nadejdzie tryumf w postaci mistrzostwa Polski.


  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Prokom mistrzem Polski!

    Niestety to fakt. Nie chce mi się nic pisać po tym co dziś zobaczyłem! Wstyd i hańba, ale może za rok będzie lepiej.

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    No niestety, Śląsk przegral. Moim zdaniem troche brkowalo jakiejs serii trojek Greera, wogole jego punktow. Prokom bardzo wyrownanie i skutecznie.

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Psychol Hyży nie wystarczy na dobry i równo grający Prokom, który nigdy nie zdobyłby mistrzostwa, gdyby nie chamska gra w półfinale przeciwko faktycznemu mistrzowi - Anwilowi! Nieukaranie wówczas Jagodnika i innych Masiulisów zadecydowało o zdeklasowaniu Anwilu i tragicznej porażce w meczu nr 3 u siebie, prowokator Kijewski też jakoś nie doczekał się kary. Gardzę Prokomem, gardzę Śląskiem. Mogę.

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Masz coś do dodania, cykorze? Nie nazywaj mnie pieprzonym rasistą, bo sobie tego, ciołku, nie winszuję. śląsk padł jak kawka, gdyby nie chamskie granie Prokomu wcześniej, teraz Anwilek dokopywałby bucom z wrocka.
    To nie jest kwestia "nazywania" rasistą, tylko twoja wypowiedź o tym świadczyła, idioto. Poza tym ŚLĄSK jeszcze wcale nie padł, a z Anwilkiem poradziłby sobie bez problemu, podobnie jak poradzi sobie jeszcze z prokomem. Właśnie dzisiaj kolejny mecz, mecz ostatniej szansy dla ŚLĄSKa. Mam nadzieję, że będzie to przełomowy mecz dla Idei, po którym nadejdzie tryumf w postaci mistrzostwa Polski.
    Hahahahahahahahahahahahaha, buraku śląski. Za tego idiotę odpłacisz mi, świński psie. Anwil mistrzem Polski. Śląsk - gówno.

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to gratulacje dla Prokomu myslalem ze Slask da rade. Oby tylko Slaska nie dopuszczono kuchennymi dzrzwiami do euroligi tak jak w tamtym roku. Lotnisko jest w Gdansku-Rebiechowie.

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hahahahahahahahahahahahaha, buraku śląski. Za tego idiotę odpłacisz mi, świński psie. Anwil mistrzem Polski. Śląsk - gówno.
    Zobaczymy kto tu jeszcze komu odpłaci. Jak widzisz twój Anwilek przegrał dzisiaj z przecie.tną Polonią, którą ŚLĄSK pokonał z palcem w przysłowiowej dupie. Szacunek dla Prokomu, który pokazał, ze jest bardzo dobrą drużyną. Mam nadzeję, że i tak ŚLĄSK zagra w przyszłorocznej Eurolidze.

    PS: Wiedziałem Wolf666, że jesteś niezły świrus, ale żeby aż taki! Coś mi sie wydaje, że ciebie mama nie kocha albo coś w tym stylu.

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratki dla prokomy z Mistrzostwo Polski i zycze powtorki w nastepnym sezonie:)

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Hahahahahahahahahahahahaha, buraku śląski. Za tego idiotę odpłacisz mi, świński psie. Anwil mistrzem Polski. Śląsk - gówno.
    Zobaczymy kto tu jeszcze komu odpłaci. Jak widzisz twój Anwilek przegrał dzisiaj z przecie.tną Polonią, którą ŚLĄSK pokonał z palcem w przysłowiowej dupie. Szacunek dla Prokomu, który pokazał, ze jest bardzo dobrą drużyną. Mam nadzeję, że i tak ŚLĄSK zagra w przyszłorocznej Eurolidze.

    PS: Wiedziałem Wolf666, że jesteś niezły świrus, ale żeby aż taki! Coś mi sie wydaje, że ciebie mama nie kocha albo coś w tym stylu.
    Powtórnie: hahahahahaahahahahahahahaha, bedłku. Cała Polska dyma śląska, za wyjątkiem sekcji piłkarskiej, oczywiście!

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    który nigdy nie zdobyłby mistrzostwa, gdyby nie chamska gra w półfinale przeciwko faktycznemu mistrzowi - Anwilowi!
    a to dobre:)jednak znajomi mieli racje, ze kibice Anwilu lubia troche pokrzyczec w necie:P. PROKOM TREFL MISTRZ POLSKI 2004 !!!. Szkoda, ze tytul nie przypadl na swojej hali, z drugiej strony wiadomo, ze zwyciestwo na wyjezdzie smakuje lepiej. W finale zobaczylem wreszcie druzyne, a nie jak czesto w regularnym sezonie zlepek zawodnikow, ktorych Kijek nie potrafil ustawic. Co do Kijewskiego to finaly wyszly mu znakomicie, pytanie teraz jest takie czy powinnien dalej prowadzic ten zespol? Jak dla mnie, mimo wszystko czas na zmiany

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2003
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a zgadnijcie kto zagra w EuroLidze??
    bo chyba nie Sopot??

  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w końcu coś się dzieje w Trójmiejskim sporcie.
    żużel jest ciekawy ale narazie 1 liga, na Lechie przyjdzie czas...

    Brawo Trefl!!!!!!!!!!
    pozdrowionka i gratki:p
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Troszke mi sie zapomniało o tym dziale :P

    Oczywiście gratulacje dla Sopocian, byli zdcydowanie lepsi, trafili z formą, należało im się. W Śląsku nic nie szło, tylko Radek Hyży król :P :)


    Aha, Anwil bez medalu :P jedyne pocieszenie :P ;)

  20. Powrót do góry    #65
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Meczu nie widziałam, wiem tyle co w radio słyszałam:)

    83-94

    Szkoda że przegrał Śląsk, ale ja to wiedziałam-intuicja niestety mi tak mowiła:)

    nie wiem czy ciezko naszym bylo sie spasowac z parkietem własnym czy co było przyczyną takiej a nie innej gry i w rezultacie przegranej...

    Tam u nas to Hyży przezywał i niby sie darł cos na ten desen: "Walczyć! Za WKS!"
    Ale na wiele mu sie to nie zdało.

    przysłowiowe do 3 razy sprawdziło sie w przypadku Sopotu.

    WIELKIE GRATULACJE DLA SOPOCIAN

    Pozdrawiam:)

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Idzie zgodnie z planem wszystko, ale czy do końca? Oby! Finał Anwil - Polonia, to byłaby czysta przyjemność!...
    ...Nie masz racji, Pacesas może zakasować murzynka, Polska nigdy nie była i nie bedzie w cieniu śląska. W Polsce rządzi Anwil....
    finał Anwil - Polonia był - ale mały. W dodatku "faktyczny miszcz" poległ :). Czekam na kolejny błyskotliwy komentarz :).

    MISTRZ MISTRZ PROKOM MISTRZ

    Ps.
    W Prokomie chamscy zawodnicy , we Włocławku kibice ;]

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    wofl masz jakiś kłopot ze sobą? brawo prokom! To był wkońcu zespół, druga połwoa emczu we wrocławiu osłodziłą mi porażkę lechii. Co do euroligi, wrocławianie nie łudzcie się... głownym problemm włocławka był brak lotniska, w odległości 50 km od hali, z gdańskieog rębiechoa do hali 100lecia, jest zdecydowanie mniej :D,a kto wie czy z uwaig na olbrzsymie zianteresowanie mecze nie beda się odbywać na awf... olivi, albo w nowopowstałej hali widowiskowosportej na granicy gdanska z sopotem(ale ją wybudują duużo pozniej, może w przyszłych edycjach), myślę, że prokomowi(jako spolce akcyjnej) ten sukces pomoże w podjęciu decyzji o zwiększeniu nakładó finansowych przewidzanych na zespół i naprawdę powalczą w eurolidze( być może tka jak gdyński zespół żeński). Biedny anwil... nawet brązu nie ma... wolf może jeszcze astoria powinna być w finale?

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    wofl masz jakiś kłopot ze sobą? brawo prokom! To był wkońcu zespół, druga połwoa emczu we wrocławiu osłodziłą mi porażkę lechii. Co do euroligi, wrocławianie nie łudzcie się... głownym problemm włocławka był brak lotniska, w odległości 50 km od hali, z gdańskieog rębiechoa do hali 100lecia, jest zdecydowanie mniej :D,a kto wie czy z uwaig na olbrzsymie zianteresowanie mecze nie beda się odbywać na awf... olivi, albo w nowopowstałej hali widowiskowosportej na granicy gdanska z sopotem(ale ją wybudują duużo pozniej, może w przyszłych edycjach), myślę, że prokomowi(jako spolce akcyjnej) ten sukces pomoże w podjęciu decyzji o zwiększeniu nakładó finansowych przewidzanych na zespół i naprawdę powalczą w eurolidze( być może tka jak gdyński zespół żeński). Biedny anwil... nawet brązu nie ma... wolf może jeszcze astoria powinna być w finale?
    Trochę mi Ciebie żal, czegoś się nie uczepił? Lu-Kash, czy jak Ci tam dano na przewisko, naucz się pisać i nie entuzjazmuj się chwilowymi sukcesami byle chamów. Głównym problemem Włocławka są niestety sprawy organizacyjne i to przez nie nie było Euroligi u mistrza kraju. Lotnisko jest w Bydgoszczy, to rzut beretem ... Astoria nie zasługiwała na finał, na niego zasłużył tylko bezapelacyjnie Krzyś Wilangowski ;)

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    z bydgoskiego lotniska do hali we włocłąwku, jest rzut beretem? smiem watpic, z teog co znam topografie kujawsko-pomorskiego to chyba jednak nie tak blisko... Co do chiwlowych sukcesów prokomu, to faktycznie młody zespół, ale w można stwierdzić że jest to zespół kontynuujący bogatę tradycję ekipy Wybrzeża. Wydaję mi się że okazywanie radości z aktualnych sukcesó, jest dużo lepszym sposbem artykułowania swoich uczuć, niż narzekanie, iż to zespół bez kibicó, z chamami w składzie i ze wsi. W tym sezonie Prokom okazał się o wiele lepszy niż Anwil. Co do euroligi dziś wierzbowski stwierdził iż dostał słowne zapewnienie(czyli niewiele warte) odnośnie startu sopocian w tych prestiżowych rozgrywkach...

  25. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Polska ma prawo do wystawienia jednej drużyny w rozgrywkach Euroligi koszykarzy w sezonie 2003/2004 i choć miejsce to teoretycznie zarezerwowane jest dla najlepszej drużyny - mistrza Polski, to musi on spełnić określone warunki stawiane przez Euroligę.

    "Decyzja zapadnie w połowie czerwca - powiedział PAP Sankovic. Na razie czekamy na krok Prokomu. Zespół z Sopotu musi przysłać zgłoszenie i poinformować nas o warunkach technicznych: lotnisku, hali itp. Z tego co mi wiadomo przedstawiciele Prokomu będą w Barcelonie w następnym tygodniu. Po rozmowach z nimi ktoś z Euroligi przyleci do Sopotu i dokona +małej inspekcji+ . Dopiero po tych wszystkich krokach władze Euroligi podejmą decyzję" - dodał Stankovic.

    W ostatnich trzech sezonach Polskę reprezentował w rozgrywkach Euroligi Śląsk Wrocław, który w minionym sezonie grał w elitarnym gronie mimo, że nie zdobył tytułu mistrza Polski.
    olivia i rebiechowo... i może zmiana nazwy na prokom trefl gdanńsk?

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany Awatar Mrozo_GD
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    2,382
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Olivia to bardzo ciekawy pomysł lecz jak pogodzić wtedy koszykówkę i hokej. Na każdy mecz euroligi trzeba by przygotować odpowiednio halę. Wówczas Stoczniowiec mógł by grać na drugiej hali, ale coś mi się to nie widzi.

    Zobaczymy.
    Pozdro.

    Ps. Jeszcze nie miałem okazji, wiec gratulacje dla Trefla za pierwszy w historii klubu tytuł :):):).

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    z bydgoskiego lotniska do hali we włocłąwku, jest rzut beretem? smiem watpic, z teog co znam topografie kujawsko-pomorskiego to chyba jednak nie tak blisko... Co do chiwlowych sukcesów prokomu, to faktycznie młody zespół, ale w można stwierdzić że jest to zespół kontynuujący bogatę tradycję ekipy Wybrzeża. Wydaję mi się że okazywanie radości z aktualnych sukcesó, jest dużo lepszym sposbem artykułowania swoich uczuć, niż narzekanie, iż to zespół bez kibicó, z chamami w składzie i ze wsi. W tym sezonie Prokom okazał się o wiele lepszy niż Anwil. Co do euroligi dziś wierzbowski stwierdził iż dostał słowne zapewnienie(czyli niewiele warte) odnośnie startu sopocian w tych prestiżowych rozgrywkach...
    Nie żałuję mistrzostwa Prokomowi, ani nikomu innemu, ale moje zdumienie wzbudza fakt, że nikogo nie pociągnięto do odpowiedzialności za cyrk z półfinałów. Na osłode pozostaje fakt, że Pacesas STWIERDZIŁ, że prawdziwym finałem był półfinał ;), co nie zminia mojego stosunku do bandyty jagodnika, od dziś z małej litery ;)

    Jak dobrze rzucisz beretem, to z Włocławka i do Europy niedaleko ;)

  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    www.kwarta.pl fajnie kibic Prokomu to zrobil

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    wolf bo faktycznie półfinał był finałem - to jest zdanie większości. Śląsk sie zamęczył tą Euroligą , a Prokom chociaż miał wpadki w fazie zasadniczej , to jednak szczyt formy trafił właśnie na play-off a nie jak w latach ubiegłych wcześniej.

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    NO nikt chyba nie ma wątpliwości, że z Włocławkiem było ciężej, że faul Jagodnika był chamski i niebezpieczny dla rywala, a kontuzje w zespole Anwilu były nerwralgicznym punktem tej rywalizacji, jednak Prokom okazał się lepszy i ciężko mówić, iż na mistrzostwo nie zasłużył. Zadecydowało też "sprytne " posunięcie włodzarzy sopockiego klubu- podkupując czołowych graczy Anwilu przed sezonem, okazało się to niezwykle istotne w końcowym rozrachunku... Nie tyle wzmocnienie własnego zespołu, co osłabienie głównego rywala. Jstem ciekaw, czyw przypadku występów Prokomu w Eurolidze w Olivi, hala zapełni się do ostatniego miejsca, ciekaw jestem też czy koszę przeniosą z sopockiej hali, bo wiadomo że tablice w każdej hali są pod szczegółnym, jednak nie zauważalnym dla oczu kibica, nachyleniem.

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wolf bo faktycznie półfinał był finałem - to jest zdanie większości. Śląsk sie zamęczył tą Euroligą , a Prokom chociaż miał wpadki w fazie zasadniczej , to jednak szczyt formy trafił właśnie na play-off a nie jak w latach ubiegłych wcześniej.
    Tu się zdecydowanie nie zgodzę. Jak mecze z udziałem jakiś wieśniaków z ziemniaczanego Włocławka można nazwać FINAŁEM. Co do faulu Jagodnika, to sam Nagys spadając skręcił sobie kostkę, Jagodnik nic mu nie zrobił.
    Prokom grał słabiej w półfinale niż w finale, dlatego Włocławek wygrał aż 2 mecze. Dowodem na to jest mecz rozegrany 27 marca w PP, gdzie Śląsk bez problemu pokonał rolników z Włocławka. Myślę, że w obecnej formie Prokom zgnoiłby Włocławek 30 punktami, a spore szanse miałby również w Eurolidze.

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Ja mowie ze to nie nie ze Slask sie zmeczyl Euroliga... tylko Greer sie zmeczyl Euroliga. Bo prawda jest taka ze nie mial na swojej pozycji godnego zastepcy, owszem byl SKibniewski czy Kosciuk, ale oni tylko przekozlowywali pilke przez polowe boiska a w ofensywie nic nie umieli zdzialac. Greer podczas meczow Euroligi gral po 40 minut i byl zawsze pod ogromne presja obroncow.. w kazdej druzynie bylo conajmniej 2 obroncow ktorzy nekali go na calym boisku no i chlopak wkoncu odpadl. W finalach nie byl juz "swierzy" ani nie mial polotu w grze. Do tego byl starannie kryty.

    W Slasku braklo klasowych zmiennikow. Gral Wojcik, Greer, od czasu do czasu Randle cos pokazal. Braklo zdecydowanie Tomczyka no i punktow Tanela Teina, ktory w finalach niestety nie zagral nic w ataku. Bo w obronie jest graczem niesamowitym. Pozytywne wrazenie pozostawil tez Ignerski.. Co do reszty zawodnikow.. niestety ich w zasadzie nie bylo. Zielinski, Skibniewski, Kosciuk czy Mroz.. nie mozna zbyt pozytywnie sie na ich temat wypowiadac. In plus napewno zaskoczyl Radek Hyzy (MVP FINALOW !! :)).

    W druzynie z Prokomu gralo 10 zawodnikow i kazdy z nich po wejsciu na parkiet grozil punktami !! Na kazdej pozycji byl dobry i skuteczny zmiennik. A przebudzenie w finalach odnotowal Miller, ktory pokazal ze jest doskonalym obronca a i w ofensywie grac potrafi. Pomimo tego ze Jagodnik zostal wyeliminowany w jakis tam sposob, to inni wypelnili ta luke - szczegolnie Einikis.

    Porada na przyszly sezon dla Slaska - zbudowac rowny team.. gdzie bedzie 10 zawodnikow do gry.. a nie zawodnicy i maskotki druzyny.

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    - Chcę grać w Prokomie, bo to najlepszy zespół w Polsce - mówi Adam Wójcik z Idei Śląsk Wrocław. Oprócz niego w Sopocie chcą także grać Michał Ignerski i Przemysław Frasunkiewicz
    Wójcik to koszykarz, którym Prokom interesuje się już od kilku lat. W pierwszej kolejności zawodnik próbował jednak grać za granicą (Grecja, Hiszpania), a kiedy przed rokiem wrócił już do Polski, to podpisał kontrakt z Ideą Śląsk Wrocław, która przegrała ostatnio finał z Prokomem. Istnieje szansa, że tego lata Wójcik trafi w końcu do Sopotu, jego oferta jest już w klubie. Prokomowi będzie zależało na podpisaniu kontraktu z tym zawodnikiem, zwłaszcza w przypadku gry w Eurolidze (to się wyjaśni na początku czerwca). Wójcik (34 lata), który może grać jako silny skrzydłowy lub center, jest doświadczony, ma za sobą występy w Eurolidze. W finałach był najlepszym graczem Idei.

    Jeżeli drużynie z Sopotu nie udałoby się jednak dostać do tych elitarnych rozgrywek, bardziej prawdopodobne będzie zatrudnienie innego, bardziej perspektywicznego gracza Idei Michała Ignerskiego (23 lata), który zastąpiłby w zespole Dragana Markovicia. Klub z Sopotu chciałby wtedy podpisać z nim dłuższy kontrakt. - Pracujemy nad tym - przyznał trener Eugeniusz Kijewski.

    Kolejnym polskim zawodnikiem, który chce grać w Prokomie, jest Przemysław Frasunkiewicz, dla którego byłby to powrót do Sopotu. On też mógłby zastąpić na pozycji niskiego skrzydłowego Markovicia, ale Prokom - który w przyszłym sezonie chce mieć w swoim składzie trzech, a nawet czterech wartościowych Polaków - nie jest na razie zainteresowany pozyskaniem tego gracza.

    DLA GAZETY

    Adam Wójcik, Idea Śląsk Wrocław

    - Oczywiście, że chcę grać w Prokomie. Dlaczego to takie oczywiste? Bo to najlepszy zespół w Polsce. Na razie nie prowadziliśmy żadnych konkretnych rozmów, ale możliwe, że mój agent złożył już ofertę w Sopocie. Na razie nic więcej nie mogę powiedzieć, wszystko w tej sprawie jest możliwe.


    za Gazetą Wyborczą - ja osobiście wolał bym Ignerskiego, młodszy itd.

    PS.
    a z Anwilu chce odejść Urlep - do Hiszpani :)

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co??????????????

    To jest wiadomość porażająca. Moi kochani zawodniccy Śląska chcą odejść do jakichś slumsów z Sopotu! Myślałem, że mają swój honor. Jka można odejść do drużyny, która ich pokonała. Nie wiem co teraz myśleć o Adamie. Myślałem, ze jest bardziej lojalny i gra w Śląsku z miłości dla klubu,a nie dla wiekszej kasy. Mimo wszystko mam nadzieję, że do transferów nie dojdzie.

  35. Powrót do góry    #80
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    no i bardzo dobra wiadomosc

    Polska delegacja w składzie: Jacek Karnowski (prezydent miasta Sopot), Kazimierz Wierzbicki (prezes zarządu SSA Trefl), Jacek Jakubowski (dyrektor generalny SSA Trefl) oraz Wiesław Zych (komisarz ULEB) zakończyła właśnie w Barcelonie rozmowy z przedstawicielami ULEB w sprawie uczestnictwa Prokomu Trefla Sopot w rozgrywkach Euroligi w sezonie 2004/05.


    "Spotkanie było długie ale przebiegło w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Odpowiadaliśmy na mnóstwo pytań przedstawicieli ULEB i sami zadaliśmy sporo własnych. Po dzisiejszym spotkaniu w Barcelonie jestem w 100% przekonany, że w przyszłym sezonie Prokom Trefl Sopot zagra w Eurolidze. Sam Jordi Bertomeu obiecał, że osobiście pojawi się na pierwszym euroligowym meczu w Trójmieście." – powiedział nam Jacek Jakubowski tuż po zakończeniu spotkania w siedzibie ULEB w Barcelonie.
    za www.prokom.trefl.com.pl

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    też to czytałem, to chyba dobrze, że sportowa wartość jest ważniejsza od medialnej...
    konrad- daruj sobie wieśniaków z włocławka i sopockei slumsy- śląska nikt nie obraża, ja sam do teog klubu,z przyczyn piłkaskich, mam ogromny szacunek :D

    wójcik? jak ja go nie lubię....
    ignerski? no to perspektywiczny zawodnik, tylko że chyba nie jakaś indywidualność
    wszystko wskazuję na to iż w sopocką koszykówkę, zostaną zainwestowane jeszcze większe pieniądze niż przed 2 laty, jestem ciekaw jak kijewski(jesli zostanie na stanowisku trenera) da radę sobie z drużyną gwiazd jak na polskie warunki, oby nie podobnie jak w w.w. sezonie 02/03...

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    no właśnie ... wcale nie mają być większe pieniądze niż 2 lata temu. Mają być.... takie same jak w ubiegłym już sezonie ! podobno z 3.000.000$ jeszcze zostało :). Kontrakty są dogadywane - niestety bez nazwisk jeszcze :(.
    Czekamy

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i pozamiatane Gryr w przyszlym roku bedzie gral sobie w Moskwie. Teraz kierownictwu wroclawskiego klubu pozostalo poszukac zastepcy Gryra co zadaniem latwym napewno nie bedzie.

  39. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Konrad_k = burak

    wolf bo faktycznie półfinał był finałem - to jest zdanie większości. Śląsk sie zamęczył tą Euroligą , a Prokom chociaż miał wpadki w fazie zasadniczej , to jednak szczyt formy trafił właśnie na play-off a nie jak w latach ubiegłych wcześniej.
    Tu się zdecydowanie nie zgodzę. Jak mecze z udziałem jakiś wieśniaków z ziemniaczanego Włocławka można nazwać FINAŁEM. Co do faulu Jagodnika, to sam Nagys spadając skręcił sobie kostkę, Jagodnik nic mu nie zrobił.
    Prokom grał słabiej w półfinale niż w finale, dlatego Włocławek wygrał aż 2 mecze. Dowodem na to jest mecz rozegrany 27 marca w PP, gdzie Śląsk bez problemu pokonał rolników z Włocławka. Myślę, że w obecnej formie Prokom zgnoiłby Włocławek 30 punktami, a spore szanse miałby również w Eurolidze.
    Nawet mi cię nie żal, ale woybraźnia pracuje, twoja chora i obraźliwa wyobraźnia ;) Taki jest los niespełnonego i nie mającego zoielonego pojęcia o sporcie kibola,w przeciwieństwie do kibica.

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Konrad_k = burak

    Nawet mi cię nie żal, ale woybraźnia pracuje, twoja chora i obraźliwa wyobraźnia Taki jest los niespełnonego i nie mającego zoielonego pojęcia o sporcie kibola,w przeciwieństwie do kibica.
    Jakoś późno sobie przypomniałeś Wolfie o moim kontrowersyjnym poście. Nie rozumiem także dlaczego mnie obrażasz. Włocławek to bezsprzecznie jedno z najbrzydszych, komunistycznych, wiejskich miasteczek. Nie jest to bynajmniej tylko moje zdanie. Są jeszcze inne, podobne miasta np. Sieradz, Sosnowiec, Siedlce, Konin, Skierniewice. Naprawdę szokujące jest dla mnie w jaki sposób utrzymujecie we Włocławku przy życiu tą koszykarską drużynę. A jeśli się nie mylę wprowadzacie do 2 ligi drużynę piłkarską. Życzę temu miestu i sportowi w tym mieście jak najgorzej. Pozdrawiam!

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Konrad_k = burak

    Nawet mi cię nie żal, ale woybraźnia pracuje, twoja chora i obraźliwa wyobraźnia Taki jest los niespełnonego i nie mającego zoielonego pojęcia o sporcie kibola,w przeciwieństwie do kibica.
    Jakoś późno sobie przypomniałeś Wolfie o moim kontrowersyjnym poście. Nie rozumiem także dlaczego mnie obrażasz. Włocławek to bezsprzecznie jedno z najbrzydszych, komunistycznych, wiejskich miasteczek. Nie jest to bynajmniej tylko moje zdanie. Są jeszcze inne, podobne miasta np. Sieradz, Sosnowiec, Siedlce, Konin, Skierniewice. Naprawdę szokujące jest dla mnie w jaki sposób utrzymujecie we Włocławku przy życiu tą koszykarską drużynę. A jeśli się nie mylę wprowadzacie do 2 ligi drużynę piłkarską. Życzę temu miestu i sportowi w tym mieście jak najgorzej. Pozdrawiam!
    Mieszasz. Sieradz to drugie pod względem wieku polskie miasto. I jest piękne ;) Nie chciałem cię obrazić, ale ty zacząłeś z Włocławkiem, choć kazdy ma rzecz jasna prawo do swojej opinii. Dla jasności i obiektywizmu: ;) W Sieradzu się urodziłem i wychowałem, we Włocławku mieszka moja siostra i szwagier, więc jestem oczywist obiektywny :):):)

  42. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i karuzela znów zaczęła się kręcić...

    W najbliższą niedziele rozegrane zostaną mecze EBL:

    Polonia Warszawa - AZS Koszalin
    Czarni Słupsk - Gipsar Stal Ostrów Wlkp.
    Anwil Włocławek - Unia/Wisła Kraków
    Prokom Trefl Sopot - Astoria Bydgoszcz
    Śląsk Wrocław - Turów Zgorzelec
    SKS Stargard Gd. - Noteć Inowrocław

    Jak myślicie, kto odniesie pierwsze zwycięstwo w lidze, a kto zazna goryczy porażki.

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wedlug mnie faworytami w wiekszosci spotkan beda gospodarze. Goscie maja szanse powalczyc w Slupsku, we Wroclawiu, moze tez Notec. Mam nadzieje, ze z dobrej strony w Sopocie zaprezentuje sie Asta tzn. nie dostanie jakis strasznych batow. Czy wie ktos czy z pierwszej kolejki jest jakas transmisja w TV? Czytalem gdzies ze byc moze bedzie transmisja z Sopotu ale moze ktos ma lepsze informacje

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2004
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i pierwsza runda ligowa EBL za nami, oto wyniki spotkań:
    Anwil Włocławek - Yawal Unia-Wisła Tarnów 86:62 (25:17, 18:13, 19:19, 24:13)
    Polpharma Starogard Gdański - Noteć Inowrocław 87:78 (24:23, 19:22, 20:20, 24:13)
    Prokom Trefl Sopot - Astoria Bydgoszcz 92:69 (26:12, 19:20, 32:16, 15:21)
    Czarni Słupsk - Gipsar Stal Ostrów Wlkp. 85:79 (24:19, 13:15, 24:13, 24:32)
    Deichman Śląsk Wrocław - Turów Zgorzelec 72:76 (22:15, 18:15, 14:25, 18:21)
    Polonia Warbud Warszawa - AZS Gaz Ziemny Koszalin 103:77 (30:18, 21:15, 23:20, 29:24)

    Jak widać faworyci nie zawiedli Prokom, Anwil i Polonia wygrali swoje mecze zdecydowanie. zaskoczeniem napewno jest porażka Śląska usiebie z Turem ale chyba musimy sie przyzwyczajic ze Śląsk nie odegra na początku ligi wiele. moze poczasie jak sie zgraja to bedzie lepiej, jest to młody zespół u którego widać checi do walki, nawet w tym meczu trzeba uznać że zagrali dobrze i ambitnie.

    Braw dla beniaminków za zwycięstwa szczególnie cieszy mnie wygrana Starogardzkiej drużyny i nie tylko za to że jest bliska dla Gdańska to dla tego że zagrali bardzo dobry wyrónay mecz.

    Nic reasumując dużych niespodzianek nie było ale i poziom spotkań nie stał na wysokim poziomie, czekamy na tekie też mecze i co najbardziej lubimy na niespodzianki.

  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sezon powinien być ciekawy. Prokom wcale nie jest takim pewniakiem. Odbije się zmęczenie Euroligą, tak jak w zeszłym roku u ŚLĄSKa. Silna jest Polonia, ale raczej nie na mistrza, podobnie Anwil. Śląsk może liczyć chyba co najwyżej na pierwszą "4'. Coraz słabszy jest Ostrów. W miarę niezłe beniaminki z turowa i Starogardu. Ogólnie nie jest najgorzej, ale bardziej atrakcyjna w obecnej chwili wydaje się chyba polska liga siatkówki.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •