Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 275

Wątek: Kunter GTŻ Grudziądz 2004: Billy Hamill podpisał ! (www.krzysztofbuczkowski.com -> zapraszamy :) )

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach

    Kunter GTŻ Grudziądz 2004: Billy Hamill podpisał ! (www.krzysztofbuczkowski.com -> zapraszamy :) )

    Witam :)

    Jak powszechnie wiadomo ligowe zmagania grudziadzanie zakonczyli dwa tygodnie temu w Lodzi z kompletem zwyciestw pieczetujac swoj awans do I ligi zwyciestwem nad lodzkim TZem. Wczoraj odbyly sie ostatnie zawody na torze przy ul. Hallera gdzie zawodnik GTZ Lukasz Pawlikowski zdobyl tytul IMPJ (oczywiscie to "P" oznacza Pomorza :) )aczkolwiek w odbywajacym sie biegu memorialowym Bogdana Kowalskiego zaraz po skonczonych zawodach prowadzac dosc pewnie popelnil blad na skutek ktorego doszlo do bardzo brzydkiego upadku - na szczescie poza stluczeniami i zlamaniem dwoch palcow Lukasz wyszedl z tego i tak dosc szczesliwie - pojawil sie nawet podczas dekoracji chociaz widac bylo , ze kosztowalo Go to sporo zdrowia. II ligowe rozgrywki grudziadzanie przeszli jak burza jadac w wiekszosci spotkan w krajowym skladzie w duzej mierze "okraszonym" juniorami, ktorzy dotarli do finalu rozgrywek MDMP, gdzie niestety stracili w ostatnim biegu wydawaloby sie pewny braz - coz szkoda bo bylby to historyczny medal dla jednorocznego GTZ. Tak naprawde wyzwaniem dla dzialaczy i zawodnikow bedzie kolejny sezon gdzie poprzeczka bedzie zawieszona juz duzo wyzej zarowno jezeli chodzi o finanse klubu jak i poziom sportowy. Z pewnoscia trzeba bedzie sie pozegnac z niektorymi zawodnikami zwlaszcza tymi , ktorzy koncza wiek juniorski a wiec : Przemkiem Klosem , Lukaszem Dadosem oraz Mackiem Kierzkowskim ktorych poziom sportowy niestety jako seniorow nie kwalifkuje do startow w druzynie ubiegajacej sie o walke w pierwszej czworce - bo takie zalozenie mam nadzieje dzialacze przyjma. Nie mylic prosze tego co napislaem z walka o ekstralige, gdyz z calym szacunkiem w tej chwili nie stac Gdza na takie natarcie - wyzej cenie sobie stabilnosc finansow w klubie, ktory opiera sie glownie na mniejszych ale licznych sponsorach. Sam czesto sie zastanawialem i poki co sadze, ze takie miasto jak Grudziadz stac na solidna druzyne I ligowa , ktora moze powalczyc z kazdym na swoim torze a od czasu do czasu "cos ugryzc" na wyjezdzie ale awans do najwyzszej klasy rozgrywek hmmm to juz wielkie wyzwanie finansowe , ktore w naszym miescie juz przerabialismy i wiadomo jak to sie skonczylo :) a wiec coz niech GTZ krzepnie w I lidze a moze z czasem faktycznie cos ciekawego sie "urodzi" co pozwoli zaszturmowac ekstralige. Ze skladu II ligowego GTZ bardzo mocna licze na pozostanie Mariusza Puszakowskiego oraz Lukasza Pwlikowskiego oraz naszych sztandardowych lokalnych muszkieterow :) czyli Roberta Kempinskiego oraz Piotrka Markuszewskiego i startowca Pawla Staszka. W gronie juniorow jest Krzysiek Buczkowski i Adam Adamczyk, co do tego pierwszego to jestem spokojny ale odnosnie Adama to sam nie wiem na co go stac, gdyz tak naprawde tych jazd mial zbyt malo aby cokolwiek mozna bylo wywnioskowac. Zawodnicy zagraniczni wg mnie do wymiany - chetnie bym zobaczyl jakiegos mlodego obiecujacego Dunczyka albo Szweda :)a wzmocnienia kadry seniorskiej ..coz : wiele sie mowi o powrocie Dadiego ale czy to bedzie dobry pomysl - z pewnoscia ryzykowny i do tego nie wiem czy z punktu finansowego oplacalny?? Robert Sawina - nie mam nic przeciwko temu, ale tez duuza doza niepewnosci; Tomek Chrzanowski - jak dla mnie nr 1 z realnych transferow ale czy nie skusi sie ponownymi startami w Wybrzezu albo lataniem dziur w Apatorze po Sawinie i ewentualnie Bajerskim?? Jak widac duuuzo gdybania a poki co czekamy na decyzje wlodarzy polskiego zuzla gdyz na razie nie wiadomo jakim modelem druzyny beda jezdzic :(. Reasumujac zyczylbym sobie aby Grudziadz poszedl sladami Lublina i powalczyl o pierwsza czworke choc nie zdziwilbym sie gdyby przyszlo walczyc o utrzymanie a byc moze wobec braku II ligi o nie okupowanie dolnej czesci tabeli. Jest sporo czasu , trzeba wierzyc w aktualnych decydentow grudziadzkiego zuzla , w ich transfery oraz polityke finansowa - II liga zostala zdana na piatke z przyslowiowym plusem zarowno pod wzgledem sportowym oraz finansowym i oby progresja zagoscila w Gdzu :) czego GTZetowi serdecznie zycze - sobie takze :)/Z Gdza pzdr Walk


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Tegoroczna ekipa z Grudziądza była ustawiana tylko i wyłącznie pod awans do 1.Ligi.
    Żeby w tym sezonie drużyna GTŻ nie zamykała tabeli potrzebne będą mocne roszady w składzie.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,787
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Tegoroczna ekipa z Grudziądza była ustawiana tylko i wyłącznie pod awans do 1.Ligi.
    Żeby w tym sezonie drużyna GTŻ nie zamykała tabeli potrzebne będą mocne roszady w składzie.
    Wszystko zalezy od tego jaki przejdzie regulamin.
    Na pewno zawodnikami, ktorzy spokojnie sobie
    w 1-lidze poradza sa: Kempinski, Staszek,
    Puszakowski. Mysle, ze dobrymi zawodnikami
    tez moga byc Markuszewski i po przejsciu do
    grona seniorow Pawlikowski. DO tego dodac
    jednego lub dwoch jako-takich zagranicznych
    i sklad mamy seniorski mamy gotowy.
    Nie pamietam jaki rocznik ma Buczkowski ale
    chyba jest na przyszly sezon jeszcze juniorem?
    Tak czy inaczej to juniorzy wydaja sie na dzis
    najwieksza bolaczka. Bo reszta jest o.k., zeby
    spokojnie powalczyc o srodek tabeli.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Nie pamietam jaki rocznik ma Buczkowski ale
    chyba jest na przyszly sezon jeszcze juniorem?
    Tak czy inaczej to juniorzy wydaja sie na dzis
    najwieksza bolaczka. Bo reszta jest o.k., zeby
    spokojnie powalczyc o srodek tabeli.
    Buczkowski ma dopiero 17 lat ... w zeszłym roku zdal licencje wiec juniorem to on jeszcze bedzie hoho :P. Pozatym ... Krzyśkowi przydałoby by sie jakieś zagrożenie zeby przypadkiem nie spoczął na laurach :P. Jeżeli GTŻ bedzie miał "Buczka" i dwóch podobnie jeżdżących JUNIORÓW to sprawa zawodników nie przekraczających 21 rok zycia bedzie zamknieta i trzeba bedzie sie zastanawiać nad resztą ... Co do seniorów, to do tych co mamy teraz dodałbym solidnego na pierwszą lige Sawke i też bedzie good. Obcokrajowcy to chyba najtrudniejsza sprawa ... Jeśli bedzie można miec dwóch to na miejscu działaczy zostawiłbym Gjedde i do niego zawodnika na poziomie 8-10 pkt. Jeśli zaś bedzie można miec tylko jednego obcego to najlepiej żeby taki obcy byłzdecydowanym liderem ... Oby tylko działacze nie chcieli sprowadzić Hamilla bo kłopoty finansowe znowu sie zaczną :(.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-10-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm...
    Osobiście, jeśli chodzi o wzmocnienia seniorami, to stawiałbym na Dadiego (o ile będą realne szanse). (Pomijając fakt, że jest on nadal moim ulubionym zawodnikiem) Nie sądzę, żeby było to posunięcie, ze sportowego punktu widzenia, ryzykowne. Gdzie indziej, niż u nas może mieć odpowiednią atmosferę,tu ma przecież wielu znajomych, nie mówiąc o kibicach, którzy na pewno licznie przychodzili by na mecze z jego udziałem.
    Obcokrajowcy są fakttycznie do wymiany, ale to już będzie zależało głównie od możliwości finansowych.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Witam :)

    Nie sądzę, żeby było to posunięcie, ze sportowego punktu widzenia, ryzykowne. Gdzie indziej, niż u nas może mieć odpowiednią atmosferę,tu ma przecież wielu znajomych, nie mówiąc o kibicach, którzy na pewno licznie przychodzili by na mecze z jego udziałem.
    Oczywiscie zgodze sie GKMfan z ta atmosfera, iz zapewne bedzie Dadiemu bardziej "domowo" tylko w kontekscie ostatniego sezonu nie wiadomo jak ta sielska atmosfera podziala na Roberta?? Moze stac sie tak ze byly zawodnik GKMu zlapie wiatr w zagle i wroci do namiastki chociazby swojej formy ale wykluczyc nie mozna , iz pokaze pochodne ze swoich zachowan z aktualnego sezonu - ten "kij" ma dwa konce. Zeby bylo jasne Robert Dados ma w mojej osobie wielkiego kibica , ale staram sie oceniac realnie to co sie dzialo z Dadim w tym roku i uwazam, iz istnieje ryzko odnosnie jego formy sportowej a to ze ludzie beda chodzic na Dadosa to hmmm dopoki GTZ bedzie wygrywal to z pewnoscia - widzisz ludzie sie szybko przyzwyczajaja - oczywiscie mowie o zwyklych przecietnych kibicach. Widzialem prawdziwych w zeszlym roku gdy GKM byl na samym dole I ligi a bylo ich ok. 500 :(. Kolejna sprawa to wogole niewiadomo czy Dadi bedzie do wziecia a jak juz to za jakie pieniadze?? Osobiscie sadze , iz przy tej dozie ryzyka niewiadomo czy GTZ bedzie stac przy zdrowym i realnym budzecie na zatrudnienie bylego IMSJ. To wlasnie mialem na mysli - osobiscie jezeli powrot ten stanie sie faktem z pewnoscia nie jeden kufelek wychyle:). Poki co do 8 pazdiernika prezes Fialkowski wstrzymuje sie z jakimikolwiek komentarzami czekajac na rozstrzygniecia odnosnie modelu druzyny startujacej w przyszlym sezonie. Natomiast raczej pewnym jest iz Lukasz Dados, Maciej Kierzkowski oraz Przemek Klos nie znajda zatrudnienia w grudziadzkim klubie na rok 2004 przy czym dodac nalezy ,iz kierownictwo klubu ma do wymienionej trojki pretensje za slaby wystep w finale MDMP w ZG. Na chwile obecna trzeba sie jeszcze wstrzymac z gdybaniem odnosnie szans w I lidze, najazniejsze ze zuzel w Gdzu ma sie dobrze a moze bedzie mial sie jeszcze lepiej :) czego sobie jak i wszystkim zycze - zajmijmy sie raczej ocena wydarzen z tegorocznego sezonu, ktory jeszcze w zasadzie trwa gdyz (o czym zapomnialem)Robert Kempinski ma przed soba start w Finale Zlotego Kasku :) a mi sie wydawalo , ze to raczej Mariusz Puszakowski byl tym najlepszym w GTZecie ;)- zreszta notabene Mariusz jest z R4 w tym turnieju chociaz z marnymi szansami na start - i jest to bodajze jedyny akcent Indywidualny naszych seniorow , ktorzy sami sie przekonali jaka przepasc dzielila te kategorie zawodnicza podczas rozgrywek w el IMP, MPPK co rowniez sugeruje potrzebe duzego dosprzetowienia tych zawodnikow podczas walki o I ligowe punkty.....a wiec czekam na opinie od forumowiczow :)zwlaszcza tych grudziadzkich coby sie podzielili swoimi przemysleniami i wnioskami po II ligowej kwarantannie grudziadzkiego GTZetu /z Gdza pzdr serdecznie Walk

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwsza liga to żadne wyzwanie, myślę ze w tym roku przy odrobinie szczęścia Grudziądz z tym składem zajął by miejsce w pierwszej czwórce !
    Grudziądz !! - dobry obcokrajowiec i mieszacie !! (Scott Nicholls?)

    ( Łukasz Dados już senior? - ale ten czas leci...)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś mi się zdaje że GTŻ w 2004 będzie o awans walczyć. Z tego co zauważyłem to do drużyny ma zamiar powrócić Robert Dados, Sawina zapowiedział, że nie chce już jeździć w ekstralidze więc najbardziej prawdopodobne jest to że przejdzie do Grudziądza, a i Mirek Kowalik i Jacek Krzyżaniak mogą zaslić GTŻ, co wy sądzicie o tym ?

    PS. A może jeszcze Hamill ? :P

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    483
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Coś mi się zdaje że GTŻ w 2004 będzie o awans walczyć. Z tego co zauważyłem to do drużyny ma zamiar powrócić Robert Dados, Sawina zapowiedział, że nie chce już jeździć w ekstralidze więc najbardziej prawdopodobne jest to że przejdzie do Grudziądza, a i Mirek Kowalik i Jacek Krzyżaniak mogą zaslić GTŻ, co wy sądzicie o tym ?

    PS. A może jeszcze Hamill ? :P
    watpie w to na pewno jakies wzmocnienia beda ale niez az takie bo narazie GKM-u na tych wszytskich zawodnikow nie stac, zreszta jak mowil ostatnio prezes GKM ze chca ten 2 lata pojezdzic w 1 lidze i przygtowywac sklad na e-lige

    p.s. co do hamilla sam sobie odpowiedz:)

    Byl Jest Bedzie - GKM Grudziadz

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem Grudziadzowi potrzebni sa dwaj sredniej klasy zawodnicy krajowi i jeden dobry obcokrajowiec. Plus Buczkowski i reszta chlopakow, ktorzy wywalczyli awans i GTZ jest nawet w pierwszej czworce. Z tego co wiadomo do Grudziadz ma przejsc Sawina, moznaby sciagnac jeszcze kogos z Piły i kibice moga byc spokojni o byt w 1 lidze.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja szczerze mówiąc, z chęcią chciałbym, aby nasze szeregi zasilił Robert Sawina, ale jeszcze bardziej życzyłbym sobie ( innym również ), aby do GTŻ-u przyszedł również Robert, ale Dados - niestety wydaje mi się to mało realne. Wątpię, aby szanowny pan Rusko pozwolił, aby "Dadi" znalazł się znowu w Grudziądzu. I po co by to było? Znowu wyru..a zarząd GTŻ-u bez mydła i tyle będziemy z tego mieli. Podobno jazdą w Grudziądzu był zainteresowany Tomek Chrzanowski, ale Zbyszek Fiałkowski nie jest chyba zbyt zainteresowany obecnością jego osoby w naszym zespole. A co do Kowalika i Krzyżaniaka, to tak naprawdę nie mam zdania. Do czasu transferów jeszcze dużo czasu. Poczekamy - zobaczymy. Najpierw musimy poczekać, jaką formę rozgrywek zatwierdzi GKSŻ. W razie, gdyby ktoś z Was miał jakieś nowe wiadomości dotyczące GTŻ-u, to piszcie. Będzie to mile widziane. Pozdrowienia z Grudziądza od CYBI'ego, a w szczególności dla Walk'a. :)
    Wiesz Walk, założyłem ten sam temat, bo nie zauważyłem tego założonego przez Ciebie. Sorki za to. Dobrze, że chociaż ktoś dba o dobre imię GTŻ-u!!! Za co wielkie wyrazy szacunku do Ciebie Walk.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobno jazdą w Grudziądzu był zainteresowany Tomek Chrzanowski
    ??? :D
    ile lat temu??

    pzdr.

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie chcecie powrotu Grzesia Knapa??????

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z informacji jakie wyczytałem w dzisiejszej Gazecie Wyborczej jeżeli Ostrów awansuje do baraży to jest duża szansa, że Robert Sawina zasili ostrowski klub. Byłoby to z pewnością znaczące wzmocnienie, ale jak wiadomo by temat się rozwinął to Ostrów musi awansować :P.
    Co do Chrznowskiego to wg mnie nie ma żadnych szans na to by ten zawodnik startował w Grudziądzu. W tym sezonie udowodnił swoje spore umiejętności w Extralidze, wiec z pewnością w przyszłym roku także będzie startował na tym poziomie rozgrywek i nie będzie brał pod uwagę startu w niższej klasie rozgrywek. Na brak ofert Chrzanowski nie bedzie raczej narzekał, wiec Grudziądz musi szukać innych zawodników :P

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Chrzanowskiego jeśli nie weźmie Toruń to napewno ktoś z E-ligi. Jeśli faktycznie GTŻ jest na bieżąco z kasa itd. to nie powinien mieć trudności ze znalezieniem wartościowych wzmocnień

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wątpię, żeby Chrzanowski znalazł sie w przyszłym sezonie w GTŻ, chociaż niejednokrotnie można było zobaczyć go trenującego na naszym torze w sezonie...
    Jednak myślę, że Apator będzie zainteresowany... :)

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    nie chcecie powrotu Grzesia Knapa??????
    problem w tym ze on niechce bo jest obrazony
    na dzialaczy ze nie pozwolili mu trenowac na
    torze w Grudziadzu kiedy byl juz w TŻ Lublin.
    I jak sam mowi nawet gdy dostanie lepsza
    propozycje pod wzgledem finansowym z G-dzadz
    to i tak woli zostac w Lublinie.

    Strzelił chłopak FOCHA i wszystko jasne ;]

    pozdro. ;]

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    483
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    No i niech jezdzi w tym lublinie a poza tym czy on osiagal w 1 lidze jakies oszalamiajace wyniki? 10 pkt to chyba byl max jego zdobyczy na takim poziomie rownie dobrze moglby pojechac P. Staszek czy tez R. Kempinski wiec po co nam on zreszta on w wywiadzie dla tygodnika(dawno temu) powiedzial ze w lublinie spotkal zyczliwych ludzi a na pomorzu takich ludzi nie ma...
    A ja nie moge sie doczekac meczu z gdanskiem u nas :) bedzie sie dzialo:D

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam sobie myślę, że w GTŻ w przyszłym sezonie z krajowych pojeździ Sawina, a z "obcych" Henka... Mówię oczywiście o nowych zawodnikach, którzy mogliby pojawić się u nas w przyszłym sezonie. Ciekawe czy Puszak zostanie... Dla mnie teraz liczy się tylko rodzaj zatwierdzonych rozgrywek. Potem sezon transferowy dopiero ruszy pełną parą. Ciekawe też czy firma PRIMUS zostanie z Grudziądzem na przyszły sezon... Oby.
    Pozdro z Grudziądza.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    483
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Cybi o Puszaka bym sie nie martwil... Na pewno zostanie, ciekawe jak wyjdzie z Sawina bo jakby nie podpisal z nami to co wtedy?Kto nas wtedy wzmocni?Pozdro

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i niech jezdzi w tym lublinie a poza tym czy on osiagal w 1 lidze jakies oszalamiajace wyniki? 10 pkt to chyba byl max jego zdobyczy na takim poziomie rownie dobrze moglby pojechac P. Staszek czy tez R. Kempinski wiec po co nam on zreszta on w wywiadzie dla tygodnika(dawno temu) powiedzial ze w lublinie spotkal zyczliwych ludzi a na pomorzu takich ludzi nie ma...
    A ja nie moge sie doczekac meczu z gdanskiem u nas :) bedzie sie dzialo:D
    no nie porownuj Staszka czy Kempinskiego do Knappa:)
    Szczerze powiedziawszy watpie czy mieliby oni jakiekolwiek szanse w walce z Knapolem...Ale to juz okaze sie w przyszlym sezonie:)

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Można by się spierać co do wartości wyżej wymienionych zawodników, ale takie jałowe spory pozostawmy na sezon, gdzie całymi tabunami pojawią się egzemplarze sławiące umiejętności Bałabucha czy innego Adamczyka.

    Faktem jest że Staszek (a propos-może powrót w rodzinne strony dobrze by mu zrobił?) i "Kempes" (mówisz Grudziądz-myślisz "Kempes"; mówisz "Kempes"-myślisz Grudziądz :)) są już u schyłku kariery , zaś Grzesio cały czas ma jeszcze cos do pokazania.

    Moim skromnym zdaniem Knapp, o ile nie przestał sie rozwijać, to rozwija się bardzo wolno. Broń Boże nie chodzi tu o transfer do Lublina, mam takie wrażenie już od kilku lat. Grzesio to co potrafi pojechać dziś, potrafił pojechać równie dobrze 3-4 lata temu. Nadal na motocyklu wygląda jak biskup na nocniku i ugniata genitaliami zbiornik z metanolem. Nadal ma tendencje do bezmyślnych ataków w wyniku których leży on, przeciwnik, a wirażowi gorączkowo poszukują jakiegoś schronienia. Nadal jest zawodnikiem nieobliczalnym, który równie dobrze zwycięży klasowego straniero jak i nie poradzi sobie z nieopierzonym juniorem.

    Miałem nadzieję,że przejście do Lublina pozwoli mu ustabilizowac formę, na razie jednak nic z tego nie wychodzi. Co by jednak nie mówić życzę grudziądzkiemu wychowankowi jak najlepiej i zamierzam przywitać go na meczu z GTŻ oklaskami.

    Grzesio, jeżdzij jak najlepiej w dalekim Lublinie...i otwieraj oczy przy niektórych atakach:)

    Pozdrowienia 4all

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    dobry text yahata :)
    ja bardzo miło wspominam "Kempesa" i jego starty w Gdańsku :). Zawsze żywo reagował , miał kontakt z kibicami i rozbrajające gadki miał :). Już w przyszłym sezonie Robert zawita do Gdańska i ode mnie brawa napewno dostanie :)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś dowiedziałem się z nieoficjalnego źródła, że w przyszłym sezonie drużynę GTŻ ma "zasilić" Mariusz Franków. Podobno fakt ten jest już przesądzony. Ja tam sam nie wiem czy się cieszyć czy nie...
    Wy natomiast pewnie będziecie pytać mnie skąd mam takie informacje - tego niestety nie mogę powiedzieć, ponieważ wiem, że pewna osoba z GTŻ nie życzy sobie tego. Wszyscy forumowicze z pewnością przeczytają mój wpis i zaraz o nim zapomną. Ja na Waszym miejscu też nie wierzyłbym tak od razu, ale dla mnie to źródło jest pewne na 100%. Obym się tylko "na tym źródle" nie zawiódł...
    Krótko mówiąc niedługo pewnie wszystko się wyjaśni. Pożyjemy - zobaczymy.
    Pozdrowienia z Grudziądza.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Dziś dowiedziałem się z nieoficjalnego źródła, że w przyszłym sezonie drużynę GTŻ ma "zasilić" Mariusz Franków. Podobno fakt ten jest już przesądzony. Ja tam sam nie wiem czy się cieszyć czy nie...
    z tego co mozna uslyszec w Pile to "frania" chce jednak zostac w Pile.Nawet nie mysli o zmianie klubu.Pozdro.

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,787
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    z tego co mozna uslyszec w Pile to "frania" chce jednak zostac w Pile.Nawet nie mysli o zmianie klubu.Pozdro.
    Puszakowski powiedzial mi, ze z kolegami z druzyny
    nie widza potrzeby zadnych wzmocnien poza sciagniem
    do druzyny dobrego obcokrajowca.

    1. Kempinski
    2. Staszek
    3. Markuszewski
    4. Puszakowski
    5. Pawlikowski
    - pieciu seniorow juz jest!

    Z mlodziezy Buczkowski... no moze
    ktos by sie przydal... ale nic na sile.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    15-10-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mam nic przeciw wymienionym przez Ciebie zawodnikom, ba, nawet bardzo ich lubię, ale mimo tego uważam, że jakieś wzmocnienie seniorskie by się przydało. Osobiscie jestem zwolennikiem R. Dadosa, lub R. Sawiny.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Faktem jest że Staszek (a propos-może powrót w rodzinne strony dobrze by mu zrobił?) i "Kempes" (mówisz Grudziądz-myślisz "Kempes"; mówisz "Kempes"-myślisz Grudziądz :))
    I o to chodzi moim zdaniem , mam podobne odczucia - niech to bedzie nasza druzyna , tym bardziej ze w przyszlym sezonie walczymy nie o awans ,ale o spokojna sytuacje finansowa co dla mnie bedzie wykladnia operatywnosci zarzadu GTZ. Jak juz wiemy Grzesia w Gdzu nie zobaczymy w przyszlym sezonie i mam nadzieje ze w Lublinie kolejny sezon bedzie progresywny u Knappika czego Jemu goraco jak i Lublinianom zycze. Mam nadzieje ze sklad , ktory podal Morciasz stanie sie wlasnie trzonem kadry grudziadzkiej druzyny w przyszlym sezonie - zamiast szukac wzmocnien wsrod zawodnikow lekko podciagajacych ku emeryturze lepiej dosprzetowic "Kempesa" i cala ferajne bo na tym sprzecie z II ligi to za wiele nie pojada a sadze ze potrafia :). Puszakowski Markuszewski "Kempes" (kapitan :) )Pawlikowski oraz starter Staszek majac dobre motocykle i wzmocnieni solidnym ligowym zagranicznym zaprezentuja sie godnie w gronie I ligowym nie bez szans na I czworke. Najwazniejsze aby nie szalec z kasa tylko placic na biezaco - mniejsze pieniadze ale jednak placic - tak nawiasem czytajac swiezy wywiad z "Kempesem" przednio sie usmialem kiedy Robert stwierdzil iz odbierajac kase zaraz po meczu sadzil , iz kreca film o zuzlu :D ot caly "Kempes" i lepiej niz Yahata nikt nie okreslil statusu Roberta w Gdzu. Jak dla mnie moze nieraz jezdacy ostro ale to jest czlowiek instytucja w grudziadzkim speedwayu , moze bez specjalnych wielkich osiagniec na plaszczyznie indywidualnej (takim stal sie Dadi) ale zawsze od korzeni "swoj" poza sporadycznymi wybrykami w postaci startow u boku Rikiego. Moze my sie z Yahata ciut starzejemy ale do dzis pamietam "Kempesowskie" zwycieskie kolko po kolejnych wygranych biegach :) no i wystepy w plastronie Polski , coz moze i potencjal byl wiekszy ale......nie kazdemu jest dane.

    Coz czas pokaze ale Ci swoi chlopacy z Grudziadza sa jakby takim mostem miedzy GKMem a obecnym GTZetem i tego sie trzymajmy. Oj Yahata bedzie o czym deliberowac w weekend ...oj bedzie .....;-) /sentymentalnie z Gdza pzdr Walk :)

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    15-10-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W dzisiejszym magazynie "Sport Tester" w toruńskim Radio GRA wypowiadał się Robert Sawina. Stwierdził, że w sezonie 2004 będzie zawodnikiem grudziądzkiej drużyny i że ma już wszystko dogadane z działaczami. Co do podpisania kontraktu, ma to nastąpić 15 listopada.
    Tak na marginesie - nie jest to wyssane z palca - sam dzisiaj słuchałem tego magazynu - chwilę po wpółdo ósmej rano. Takwięc mamy Sawkę, a to powinno oznaczać koniec wzmocnień krajowego składu... Chociaż, gdyby jeszcze tak DaDi...

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,787
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    W dzisiejszym magazynie "Sport Tester" w toruńskim Radio GRA wypowiadał się Robert Sawina. Stwierdził, że w sezonie 2004 będzie zawodnikiem grudziądzkiej drużyny i że ma już wszystko dogadane z działaczami. Co do podpisania kontraktu, ma to nastąpić 15 listopada.
    A informacja z ostatniej chwili jest taka, ze
    wcale nie jest powiedziane, ze Robert wyladuje
    wlasnie w Grudziadzu.
    Sytuacja ma sie czesciowo wyjasnic do 15.11
    ale jest to raczej zwiazane z tym co sie dzieje
    lub raczej nie dzieje wewnatrz torunskiego klubu...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Witam !!

    Za Gazeta Wyborcza :

    "....Sawina zaraz po ostatnim meczu ligowym z Włókniarzem Częstochowa oświadczył, że nie będzie dalej ścigał się w ekstralidze i poszuka sobie klubu w niższej klasie rozgrywek. - Nie mogę dalej zawodzić kibiców, działaczy i sponsorów. W życiu każdego sportowca nadchodzi taki czas, kiedy trzeba zdać sobie sprawę z własnej słabości - tłumaczył.

    Ta deklaracja przysporzyła zawodnikowi wielu fanów w Toruniu, ale swojej decyzji już nie zmienił. Sawina wybór nowego klubu uzależniał od powodzenia rozmów ze sponsorami indywidualnymi. Gdyby nie powiodły się rozmowy z Biurem Doradztwa Finansowego Real, żużlowiec miał już ofertę od drugiego beniaminka I ligi Intaru Ostrów Wielkopolski, gdzie także znalazła się firma gotowa finansować jego starty.

    Wszystko wskazuje jednak na to, że Sawina przedłuży umowę z dotychczasowym sponsorem. A to oznacza, że zawodnik pozostanie na Pomorzu, tyle że będzie bronił barw I-ligowego GTŻ. - Do końca nie jest to jeszcze przesądzone, ale wstępnie uzgodniliśmy warunki naszej współpracy. Nie ukrywam, że poważnym argumentem za Grudziądzem była bliska odległość od mojego miejsca zamieszkania. Wszystko powinno się definitywnie wyjaśnić już do końca tego tygodnia - mówi 32-letni żużlowiec.

    Sawina będzie pierwszym wzmocnieniem grudziądzkiego zespołu. Kontrakt podpisze prawdopodobnie 15 listopada podczas Balu Żużlowca...."

    Jak widac Morciasz ma racje - a Sawka 15 listpada podpisze kontrakt o ile "wyjasnia sie pewne rzeczy" czyli wg mnie sprawa dalszego sponsoringu zawodnika z Torunia przez firme REAL. Jak dla mnie to jest obojetne czy przyjdzie do Gdza czy tez nie , skakac z radosci nie bede ale plakac rowniez a wiec czekamy dalej - teraz bardziej mnie interesuje kogo GTZ bedzie probowal przymierzyc do druzyny z ramienia zawodnika zagranicznego ;-) Juz widze te kolejki w Australii do Todda Wiltshire'a :D , ktorego prezesi pierwszoligowych klubow beda naklaniac do zmiany decyzji odnosnie zakonczenia kariery ;-) a moze Sierioza Darkin :) ale z forma z 19 pazdiernika 2003 :) a w zasadzie o ile przyjdzie faktycznie Sawina to niech ON robi za zagrqanicznego :D i tak pytan tego typu bedzie cale mnostwo i pewnie az do wiosny choc moze sie myle - dobrze byloby skompletowac sklad przed koncem grudnia i w spokoju sie przygotowywac do nowego sezonu....:)/Z Gdza pzdr Walk

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i coż grudziądzcy kibice... 15 listopada zbliża się dużymi krokami, a wraz z nim bal żużlowca w "Czarcim Młynie". Chyba już wszyscy kibice grudziądzcy wiedzą, że mają na tym balu nastąpić "jakieś" duże niespodzianki. Ciekawy jestem tylko, czy chodzi tu tylko o wzmocnienie Sawiną... Jak wspominałem wcześniej "moje" źródło poinformowało mnie, że w Grudziądzu ma jeździć Mariusz Franków, ale jak na razie nic o tym zawodniku nie słychać. Oj, będzie kicha jak to okaże się niewypałem. Tak nawiasem mówiąc, pan Zbigniew Fiałkowski miał dziwnie podejrzany uśmiech, gdy mówił w wywiadzie dla grudziądzkiego "Magazynu Żużlowego" o "tych" właśnie niespodziankach, które mają nastąpić 15 listopada na balu żużlowca. Ja tam po cichu łudzę się, że nasz prezes kryje tam jeszcze jakiegoś "asa w rękawie"! Oby tak było.
    Pozdrowienia z Grudziądza.

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co słyszałem, ta "niespodzianka" ma być większym zaskoczeniem niż "Sawka". O ile mozna powiedzieć, że Sawina jest zaskoczeniem :P
    Może chodzi tu o obcokrajowca? Osobiście stawiałbym właśnie na taką opcję. Jakiegoś młodego wilka z Danii. Może Iversen? :)

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może chodzi tu o obcokrajowca? Osobiście stawiałbym właśnie na taką opcję. Jakiegoś młodego wilka z Danii. Może Iversen?
    A moze chodzi tutaj poprostu o starego wyjadacza Billyego Hamilla ??

    Heh juz widze miny Yahaty, Walka, Rossa, Freda i Gibona na taka informacje :)

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do mnie oraz Freda i GiBoNa to raczej trafiles, ale wcale nie jestem pewien czy dla Yahaty a szczegolnie Walka bylby to powod do szczescia :( Takie stare z nich konie, a zero przywiazania do kultowej postaci grudziadzkiego zuzla ;-)
    Swoja droga rozumiem, ze nie chcemy zaprzepascic wszystkiego co zbudowal GTZ na zarobki Amerykanina, ale chyba mozna wytargowac z nim tez odrobine w swoja strone. Poza tym Hamill nie musialby przeciez jezdzic w kazdym spotkaniu. I tu widze miejsce dla kogos z dwojki mlodych wilkow: Bjerre - Lindback.

    Pozdrawiam
    Ross

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    po ostatnim sezonie Hamill został zawieszony na pół roku i niezbyt mu sie uśmiecha jeździć w Polsce , ale wiadomo że kasa zmieniała nie takie decyzje...
    Bjarre jeździć ma w Angli i Szwecji i Polske ma sobie odpuścić

    cytat z wątku o GKSie

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bjarre jeździć ma w Angli i Szwecji i Polske ma sobie odpuścić



    a kto tak powiedzial ??

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hamill pozostaje w sferze marzeń...
    myślę, że realne jest aby w GTŻ startował ktoś z trójki: Bjerre, Iversen, Gjedde.
    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z calym szacunkiem to nie po to chyba nasi dzialacze zrezygnowali z Charliego by zastapic go jeszcze bardziej nieobliczalnymi juniorami ? Mysle, ze wpomnieni Dunczycy sa idealnymi zawodnikami na pozycje nr 2 wsrod obcokrajowcow.

    Ross

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z poza GP, to myślę, że Gjedde byłby dobry, no ale niewiem, nam zostaje teraz czekać...

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem, to nasi działacze mogli by jeszcze porozmawiać z Gjedde. Ten zawodnik nie dostał szansy, żeby się poprawić. Kiedy wejdzie w życie nowy regulamin, to taki zawodnik jak Charlie moim zdaniem będzie na wagę złota..

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Witam!!

    Za Gazeta Wyborcza wywiad z prezesem Fialkowskim:

    "...Zbigniew Fiałkowski: do końca grudnia chcemy mieć gotowy trzon drużyny


    Rozmawiał Joachim Przybył 11-11-2003, ostatnia aktualizacja 11-11-2003 20:56

    W najbliższą sobotę kontrakty z GTŻ Grudziądz podpiszą Robert Sawina, Mariusz Puszakowski i Łukasz Pawlikowski

    Joachim Przybył: Jak Pan sobie wyobraża skład pierwszoligowego GTŻ?

    Zbigniew Fiałkowski: Dopiero zaczynamy budowę drużyny. Wszystko wskazuje na to, że w sobotę podpiszemy trzy pierwsze kontrakty: z Robertem Sawiną, Mariuszem Puszakowskim i Łukaszem Pawlikowskim. Jesteśmy także zainteresowani przedłużeniem umów z Robertem Kempińskim i Pawłem Staszkiem, ale w tym wypadku są pewne rozbieżności.

    Czy będziecie szukać kolejnych zawodników poza klubem?

    - Tak. Od poniedziałku rozpoczynamy rozmowy z kolejną trójką żużlowców: dwóch z ekstraligi i jednym z I ligi. Jako pracodawcy zależy nam na znalezieniu najlepszych pracowników. Nowy regulamin daje nam możliwość zmiany tych szalonych kontraktów na umowy, które będą w stanie zrealizować obie strony.

    Atlas Wrocław będzie prawdopodobnie będzie chciał wypożyczyć Roberta Dadosa. Bylibyście zainteresowani takim rozwiązaniem?

    - Robert to wartościowy zawodnik, ale w tej chwili - dopóki nie ma oficjalnej decyzji w tej sprawie wrocławskiego klubu - trudno nam cokolwiek planować. Jeżeli będzie taka możliwość, z pewnością podejmiemy z nim rozmowy.

    Nowy regulamin zwiększa znacznie juniorów w podstawowym składzie, a w Grudziądzu jedynym wartościowym młodzieżowcem w tej chwili jest jedynie Krzysztof Buczkowski.

    - Nie zapominajmy o Adamczyku, który ma spory talent, choć doświadczenia mu faktycznie brakuje. Poza tym czterech kolejnych chłopców jest przygotowywanych do pierwszego egzaminu licencyjnego na wiosnę. Nie zmienia to jednak faktu, że rozglądamy się za bardziej doświadczonym juniorem, którego moglibyśmy wypożyczyć na jeden sezon.

    Podobno definitywnie zrezygnowaliście z usług Charliego Gjedde...

    - Z nikogo definitywnie nie rezygnujemy. Na razie czekamy na jego warunki, ale przyznaję, że trochę jestem jego postawą w minionym sezonie rozczarowany. Poza dwoma meczami Duńczyk nie jeździł wcale rewelacyjnie, a teraz przecież wymagania będą dużo większe. Jestem w kontakcie ze znajomym promotorem z Danii, który podał mi już trzy nazwiska, a przyszłym tygodniu mam poznać oczekiwania finansowe tych zawodników. Z wyborem żużlowca z zagranicy poczekamy prawdopodobnie do stycznia. Nie ma co się spieszyć, żeby przypadkiem znowu nie trafić na takiego Ronni Pedersena, który później okaże się niewypałem. Obcokrajowiec w składzie może być tylko jeden i musi być to zawodnik, który będzie nam całkowicie odpowiadał pod względem sportowym oraz finansowym.

    Kiedy będzie znany pełny skład beniaminka I ligi?

    - Cały zarząd ustalił, że krajowy trzon zespołu chcielibyśmy mieć skompletowany do końca grudnia. Wychodzimy z założenia, że szybkie działanie nie zawsze jest skuteczne i chcemy spokojnie bez pośpiechu budować drużynę. W styczniu zapewne wybierzemy obcokrajowca, a potem niewykluczone, że ściągniemy jeszcze kogoś na mały kontrakt.................."

    Jak widac w GTZ dzialacze jednak czuwaja a poki co zobaczymy co bedzie dalej:) A odnosnie Rossa i jego powatpiewan w moje i Yahaty prywiazania do GKMu to moge tylko podac iz wcale GKM mi sie nie kojarzy li tylko z Hamillem i dalej jakos go nie widze w GTZecie, oczywiscie mile bede zawsze wspominal wystepy Amerykanina ale to juz dla mnie zamknieta jakby karta w grudziadzkim zuzlu i twierdze ze nie Hamill jest potrzebny grudziadzkiemu zuzlowi tylo ktos perspektywiczny tak samo jak mam wiele obiekcji co do Sawiny , ktory juz raczej jest jakby w grudziadzu w przyszlym sezonie :) No coz plakac jak pisalem nie bede :P czekamy dalej co oznaczaja slowa prezesa Fialkowskiego :"... Od poniedziałku rozpoczynamy rozmowy z kolejną trójką żużlowców: dwóch z ekstraligi i jednym z I ligi..." i tym akcenetem z Gdza serdecznie pzdr Walk :)


  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe. Już nie mogę się doczekać jutrzejszego balu - w końcu wzbogacimy się na nim o trzech żużlowców, a jeden z nich jest zawodnikiem startującym w zeszłym sezonie w ekstralidze. No cóż, pewnie już niedługo przekonamy się, kto jeszcze dołączy do grona zawodników GTŻ-u. Oby jak najprędzej, bo już nie mogę się doczekać. A mnie doszły słuchy, że obcokrajowcem jeżdżącym w przyszłym sezonie w GTŻ ma być Brian Karger, ale chyba jeszcze za szybko, żeby o tym mówić. Sam prezes pewnie jeszcze tego nie wie.
    Pozdrowienia z Grudziądza.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Witam :)

    Pozwole sobie w grudziadzkim watku wrzucic to co dzis mozna wyczytac w portalowo - prasowej ;) prasie :

    Wychowanek toruńskiego Apatora Robert Sawina stanie się dziś po Krzysztofie Buczkowskim oraz Adamie Adamczyku trzecim "stuprocentowym" zawodnikiem beniaminka z Grudziądza w rozgrywkach pierwszoligowych na sezon 2004. Jak donosi dzisiejsza lokalna prasa kolejnymi w kolejce , którzy mają szansę założyć w przyszłorocznym sezonie plastron grudziądzkiego GTŻ są: wychowanek GKMu oraz kapitan Robert Kempiński a także świetnie prezentujący się w II ligowych rozgrywkach Mariusz Puszakowski. Podobne szanse aczkolwiek z doza troszkę mniejszego prawdopodobieństwa na starty w Grudziądzu ma Paweł Staszek, który juz od ośmiu sezonów związany jest z pomorskim klubem. Jak już wcześniej wspominał prezes Zbiegniew Fiałkowski poważnie rozpatrywana jest kandydatura Łukasza Pawlikowskiego, który na razie formalnie jest zawodnikiem gnieźnieńskiegu Startu a dysponentem jego karty jest Andrzej Grajewski, który obecnie przebywa poza granicami naszego kraju. W przyszłorocznym sezonie z pewnością w barwach GTŻ ogladać nie będziemy tercetu tegorocznych juniorów czyli: Przemysława Kłosa , Macieja Kierzkowskiego oraz Łukasza Dadosa. Zapominać także nie można o Piotrze Markuszewskim, który póki co jest w kręgu zainteresowań działaczy aczkolwiek z najmniejszymi szansami na kontrakt w grudziądzkim teamie. Jak wynika z powyższych informacji na razie mamy doczynienia z duża ilościa przysłowiowego "gdybania" aczkolwiek z mijającym czasem bedzie przybywać coraz więcej pewników. Prezes Z. Fiałkowski już wcześniej wspominał, iż do końca grudnia zamierza wraz z resztą wlodarzy zakontraktowac trzon drużyny i w spokoju przygotowywać sie do kolejnego II w dziejach GTŻ sezonu 2004

    ----------------------------------------------------
    oraz..... za Gazetą Pomorską wywiad z Mariuszem Puszakowskim przeprowadzony przez Maryle Rzeszut:
    ---------------------------------------------------
    O stopień wyżej

    Rozmowa z MARIUSZEM PUSZAKOWSKIM, zawodnikiem GTŻ/Primus
    - Czy istnieje możliwość, że lider GTŻ/Primus trafi jednak do innego klubu?
    - Raczej nie, chociaż otrzymałem inne, poważne propozycje. Aż sam się zdziwiłem, że wzbudziłem dość duże zainteresowanie. Jednak, jak wcześniej deklarowałem, chciałbym przede wszystkim jeździć w GTŻ, gdzie czułem się bardzo dobrze, otrzymywałem wszechstronną pomoc, kiedy jej potrzebowałem i gdzie panuje naprawdę dobra atmosfera. A komfort psychiczny jest dla zawodnika niezwykle istotny i wpływa na jego wolę walki w meczu, a tym samym - na wyniki. Warunki i zaangażowanie działaczy GTŻ-u w tworzenie klubu sprawiło, że i dla mnie miniony sezon był udany. Przede wszystkim pod względem wyniku sportowego i awansu drużyny. Ale cieszę się także z tego, że zyskałem w Grudziądzu popularność i mnóstwo fanów. Wszystkim, którym mogłem, dziękowałem za kibicowanie po zakończeniu meczu z Ostrowem. Na ten ostatni mecz w Grudziądzu zaprosiłem i przywiozłem ze sobą moich przyjaciół z Ciechocina, gdzie mieszkam. Nigdy przedtem nie widzieli mnie w kewlarze, na motocyklu. Nie mieli pojęcia o żużlu. Po tym pięknym, wygranym meczu z Ostrowem i wielkiej fecie na stadionie, żużel ich zachwycił i stali się wiernymi kibicami tego sportu.
    - To szczęście, zaliczyć udany sezon, mimo kontuzji...
    - Pewnie. Już od dawna nie odczuwam jej skutków. Szczęście, ze złamana noga szybko się zagoiła, dzięki czemu mogłem wrócić na tor i skutecznie powalczyć pod koniec sezonu, przydając się drużynie GTŻ/Primus, jak również czeskiej AK Slany. W ostatnim meczu w Czechach zdobyłem 11 punktów, Sebastian Ułamek 12, jednak pozostali zawodnicy nie dali rady wywalczyć tyle, żebyśmy zostali mistrzem kraju. Zajęliśmy ostatecznie 2 miejsce, za Pardubicami. O kontuzji zapomniałem. W nodze mam jednak wciąż jeszcze trochę blach i śrub. Można już niektóre usunąć, ale raczej nie zdecyduję się na wyjmowanie ich etapami. Trochę odczekam i lekarze wyjmą mi wszystkie razem.
    - Czy w przyszłym sezonie będzie pan jeździć także w lidze czeskiej?
    - Tak. Poza tym prowadzę rozmowy w sprawie startów w lidze duńskiej. Pojawiłem się tam dotąd tylko raz, w meczu towarzyskim i podobało mi się. Przede wszystkim, aby się rozwijać, chciałbym podpisać kontrakt w Danii. Więcej startów w meczach, także obecność w I lidze, wymaga lepszego przygotowania sprzętowego, dlatego rozważam zakupienie jeszcze jednego GM-a. Na razie mam trzy. Zamierzam kontynuować współpracę z toruńskim tunerem Krzysztofem Głowackim, z którego byłem bardzo zadowolony. Myślę, że na początku marca będę mieć już skompletowany sprzęt i dobrą formę. W treningach jeszcze nie uczestniczę. Zgodnie z ustaleniami z trenerami Apatora/Adriany, od 1 grudnia wraz z całą toruńską drużyną rozpocznę przygotowanie zimowe.


    a wiec dzis balowo w Grudziadzu z ktorego serdecznie pzdr Walk


  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    21-letni wychowanek toruńskiego Apatora Przemysław Kłos zdecydował się na zakończenie żużlowej kariery. Po zdobyciu złotego medalu DMP z ekipą "aniołów" oraz krótkim epizodzie z Grudziądzkim Towarzystwem Żużlowym dla Kłosa przyszedł czas na całkowity rozbrat z czynnym uprawianiem żużla.

    Przemysław Kłos w ten sposób wyjaśnia swoją decyzję: - "Stwierdziłem, że jestem młodym chłopakiem i wiele mogę jeszcze w życiu osiągnąć. Kości mam całe i to jest bardzo ważne. Faktycznie na pewno na moją deczyzję miał wpływ brak ofert związanych z moimi startami w przyszłym sezonie" - powiedział były zawodnika Apatora Toruń. Torunianin skupi się teraz na ukończeniu szkoły. - "Najpierw skończę technikum, a potem myślałem już nad podjęciem nauki w szkole policealnej. Na dzisiaj mam taką drobną pracę i myślę, że jakoś sobie poradzę" - zdradził mi w rozmowie telefonicznej Kłos. Reasumując na pewno będzie nam brakowało niekiedy widowiskowej i ambitnej jazdy Kłosa. Niestety zawodnik ten w sporcie żużlowym nie znalazł odpowiedniej drogi, którą mógłby podążyć jeszcze kilka lub kilkanaście lat. Kłosa niekiedy nazywano "mistrzem treningów" gdyż na treningach błyszczał formą, jednak podczas meczów nie szło już tak dobrze. Wskazuje to na to, iż możliwe, że były zawodnik GTŻ-tu mówiąc prostym językiem "spalał się psychicznie" podczas zawodów. Być może było to jednym z czynników, które stanęły mu na drodze do wielkiej, żużlowej kariery.


    Za przegladzuzlowy.pl

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •