Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 46

Wątek: Kunter GTŻ - sprawy klubowe::: Gjedde, Knapp, Faja, Fijalek, Czacha, Kalwas, Kempes i Staszek:::

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kunter GTŻ - sprawy klubowe::: Gjedde, Knapp, Faja, Fijalek, Czacha, Kalwas, Kempes i Staszek:::

    Nasza druzyna jako jedna z niewielu nie posiada jeszcze tego tematu, co niniejszym nadrabiam.

    Zapraszam do dyskusji o wszystkim, co dzieje sie wokol Kuntera GTZ Grudziadz...

    Wczoraj grudziadzanie pokonali w sparringowym meczu Masarne Avesta 54:36. Efektem sprawdzianu jest brak miejsca w skladzie na Lublin dla Pawla Staszka oraz po raz kolejny Roberta Kempinskiego :(

    Ale bedzie dobrze :-)

    Ross


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nasza druzyna jako jedna z niewielu nie posiada jeszcze tego tematu, co niniejszym nadrabiam.

    Zapraszam do dyskusji o wszystkim, co dzieje sie wokol Kuntera GTZ Grudziadz...

    Wczoraj grudziadzanie pokonali w sparringowym meczu Masarne Avesta 54:36. Efektem sprawdzianu jest brak miejsca w skladzie na Lublin dla Pawla Staszka oraz po raz kolejny Roberta Kempinskiego :(

    Ale bedzie dobrze :-)

    Ross
    Moim zdaniem to jest błąd, ze nie jedzie Kempes lub Staszek chociażby za młodego Pawlikowskiego, który zroił z masarną chyba 6pkt. znowu super pojechał Puszakowski 9 pkt w trzech startach i Łukaszewski 13 w 5biegach czyli Ci, którzy zawiedli nas w pewnym stopniu tydzień temu! Jednak mam nadzieję, że dzisiaj w Lublinie pokażą się z jak najlepszej strony. Relacja na żywo z tego meczu w internecie :D www.gtz.grudziadz.net

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    479
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Mysle ze panowie Maroszek i Lukaszewski powinni sporo przemyslec, na dzien dzisiejszy mam zero szacunku dla nich ja wierzylem w jarka do dzisiaj ciekawe co tym razem wymysli? Sorzet? Pola Startowe? a moze to ze nie zjadl sniadania?? Pan Maroszek natomiast dzis pokazal jak sie zna na swoim fachu, ja mu juz za wspolrace dziekuje...

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze panowie Maroszek i Lukaszewski powinni sporo przemyslec, na dzien dzisiejszy mam zero szacunku dla nich ja wierzylem w jarka do dzisiaj ciekawe co tym razem wymysli? Sorzet? Pola Startowe? a moze to ze nie zjadl sniadania?? Pan Maroszek natomiast dzis pokazal jak sie zna na swoim fachu, ja mu juz za wspolrace dziekuje...
    Dokladnie, zgadzam się z Kleczesiem, Łukaszewski już drugi mecz nam zawalił... Natomiast szansy pokazania się w lidze nie dostali jeszcze Kempiński i Staszek. Myślę, że trzeba zmienić conieco...
    Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łukaszewski zawalił wam drugie spotkanie i chyba będzie musiał odpocząć pare kolejek. Druga sprawa to Maroszek, któremu jak widać bardzo wiele brakuje do Kędziory. Dziwi mnie zwłaszcza fakt, że w dzisiejszym spotkaniu nie jechał Staszek, który doskonale zna lubelski tor. Zobaczymy jakim składem zawitacie do Ostrowa.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nasza druzyna jako jedna z niewielu nie posiada jeszcze tego tematu, co niniejszym nadrabiam.

    Zapraszam do dyskusji o wszystkim, co dzieje sie wokol Kuntera GTZ Grudziadz...

    Wczoraj grudziadzanie pokonali w sparringowym meczu Masarne Avesta 54:36. Efektem sprawdzianu jest brak miejsca w skladzie na Lublin dla Pawla Staszka oraz po raz kolejny Roberta Kempinskiego :(

    Ale bedzie dobrze :-)

    Ross

    Chyba wiem dlaczego nikt nie zakładał tego wątku, ponieważ ten nie ma szans tu przetrwać biorąc pod uwagę to, ze co chiwlę są dodawane jakieś nowe posty do innych tematów! Poprostu mało z kibiców GTŻ-u ma internet!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Chyba wiem dlaczego nikt nie zakładał tego wątku, ponieważ ten nie ma szans tu przetrwać biorąc pod uwagę to, ze co chiwlę są dodawane jakieś nowe posty do innych tematów! Poprostu mało z kibiców GTŻ-u ma internet!
    NIe rozumiem , dlaczego watek ma nie przetrwac - jak cos bedzie godnego wpisu to mozna go odswierzyc.

    W czwartek 8 kwietnia planowany jest sparing w Bydgosczy z tamtejszym BTZ.
    z Gdza pzdr. Walk

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wynikki sparingu:
    BTŻ Polonia Bydgoszcz : Kunter GTŻ Grudziądz 53:37


    BTŻ Polonia Bydgoszcz
    9. Jacek Krzyżaniak 10 (1,0,3,3,3)
    10. Dariusz Fijałkowski 11+3 (3,2,2*,2*,2*)
    11. Michał Robacki 12 (3,3,3,d,3)
    12. Mirosław Kowalik 6+2 (1,2*,0,1,2*)
    13. Krystian Klecha 11 (2,3,0,3,3)
    14. Marcin Jędrzejewski 3+1 (0,2*,1,-,0)
    15. brak zawodnika
    R. Marek Cieślewicz 0 (0)


    Kunter GTŻ Grudziądz
    1. Jarosław Łukaszewski 7 (2,3,2,-)
    2. Robert Kempiński 3+2 (0,2*,-,1*,d)
    3. Robert Sawina 6 (2,3,-,1)
    4. Łukasz Pawlikowski 4 (0,1,2,0,1)
    5. Mariusz Puszakowski 5 (d,1,1,3)
    6. Grzegorz Musiał 2 (1,1,-,0,-,0)
    7. Krzysztof Buczkowski 7+1 (3,0,2*,2)
    R. Paweł Staszek 3+2 (1*,1*,1)

    I Łulaszewski znpowu nieźle pojechał mam nadzieję, ze trener nie da się na to nabrać i do Ostrowa zabierze Staszka lub Kempesa chociaż Ci nie zachwycili dziś!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kędziora ponownie w Grudziądzu?

    W Grudziądzu rozgorzały ostatnio dyskusje na temat postawy i decyzji podejmowanych przez szkoleniowca Kuntera - Andrzeja Maroszka. Nieoficjalnie mówi się o powrocie do Grudziądza Lecha Kedziory, który wprowadził GTŻ do 1 ligi bez straty punktów. Sam Kędziora stwierdził, że jeżeli taka propozycja padnie ze strony zarządu to ją rozważy.

    za www.sportowefakty.pl;)

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jarosław Łukaszewski nie wystapi w najblizszym meczu z Ostrowem. Taka decyzje podjal trener Maroszek. Mysle, ze to dobra decyzja, bo Łukaszewski zawalił juz 2 spotkania.
    Szczegolytutaj.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Jarosław Łukaszewski nie wystapi w najblizszym meczu z Ostrowem. Taka decyzje podjal trener Maroszek. Mysle, ze to dobra decyzja, bo Łukaszewski zawalił juz 2 spotkania.
    Szczegolytutaj.
    Nad ta decyzja to mogl sie juz zastanowic przed
    Lublinem gdzie mogl wziasc Staszka, ktory na torze
    w Lublinie sie wychowal...

    pozdro. ;]

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kędziora ponownie trenerem!

    Nasze przypuszczenia jakoby dotychczasowy szkoleniowiec – Andrzej Maroszek miał opuścić drużynę Kuntera GTŻ potwierdziły się! O tym, że zmiana trenera jest niezbędna ustalono dzisiaj podczas posiedzenia zarządu. Trenerowi Maroszkowi zarzucano między innymi błędy taktyczne w prowadzeniu zespołu.

    Rozstaliśmy się z trenerem Maroszkiem w kulturalny sposób. Uznaliśmy po prostu, że z korzyścią dla drużyny będzie, gdy wróci do niego Lech Kędziora - podsumował prezes Zbigniew Fiałkowski.
    Lech Kędziora poprowadzi swój zespół już w najbliższym meczu w Ostrowie.


    za www.sportowefakty.pl

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No miejmy nadzieję, że zmiana trenera opłaci się dla Grudziądza i GTŻ w Ostrowie zdobędzie pierwsze punkty czego im bardzo życzę :).

    Pzdr

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lechu wrócił ?! Powiem szczerze, iż ciesze się że nie przed meczem z Wybrzeżem, a dopiero teraz na Ostrów ;]

    Pozdrawiam
    Baron H.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że zarząd podjął słuszną decyzje o powrocie Kędziory. Co prawda Maroszek, za długo w tym Grudziądzu nie pracował, jednak nie ma jak to Lechu :)

    pozdro

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik Awatar KIKA25
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    TRZYMAM KCIKI Z GRUDZIĄDZ. TO DRUZYNA, KTÓREJ KIBICUJĘ OD JAKIŚ 5 LAT I WIERZĘ ŻE PIERWSZA CZWÓRKA JEST WASZA, A W PLAY OFF WSZYSTKO SIE MOŻE ZDARZYĆ!!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM Z CZĘSTOCHOWY

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    wiadomo już coś o młodzieżowcu

    Podobnie jak do wielu kibiców z całej Polski dotarło do mnie info, że macie problemy kadrowe, gdyż waszych dwóch juniorów odniosło w ostatnim czasie kontuzje, poważniejsza z tego co wiem przydażyła się Adamczykowi, w obliczu rozgrywek ligowych(gdy wróci Buczek problem zniknie tynczasowo) o raz MDMP potrzebny będzie nowy zawodnik, czy już wiadomo kto to będzie?, wg mnie rozsądne byłoby wypozyczenie kogoś z Gdańska, bo blisko i jest troche zawodników, bo w Bydgoszczy jest ten sam problem, więc odpada, a w Apatorze pozostał jeden jęsli się nie myle Robert Gut, którego Apator może nie oddać w obliczu kontuzji Jagusia lepiej dmuchać na zimne. Chyba ze gdzies w Polsce znajdzie sie zawodnik, ale wg nie ma sensu brać zawodnika powiedzmy z Częstochowy, który miałby wielki problem pogodzić obowiązki np. szkolne i treningi co za tym idzie przyjezdzalby tylko na mecze, co odbilo by sie na wyniku, co o tym myslicie?

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przede wszystkim to mamy 3 adeptow przygotowanych juz do najblizszego egzaminu. Jesli by nawet zalozyc wariant pesymistyczny, czyli kilkukrotne oblanie calej trojki, a takze niedyspozycja Musiala badz ponownie Buczka to sadze, ze miast patrzec w kierunku juniorow Gdanska dzialacze powinni sie rozejrzec za jakims bardziej perspektywicznym mlodzikiem.

    Dla mnie osobiscie kandydatem nr 1 i to zdecydowanie bylby gorzowianin - Kamil Brzozowski (o ile nie przeoczylem jakiejs jego kontuzji to chyba ostatnio w Stali nie ma dla niego miejsca ?).

    Powtarzam jednak.. na razie trzymajmy sie swoich.

    Pozdrawiam
    Ross

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ross - Brzozowski jedzie dziś w Gdańsku... Więc jego nie będzie u Was napewno... Mam informację , że Buczkowski powinien wyzdrowieć do następnej kolejki ligowej...

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niech zdrowieje...na mecz u nas bym go niepuszczał,bo to niewiele pomoze a Krzychu moze sie jeszcze dobic,lepiej go zostawic na rewanz który bedzie neiwiele mniej trudny od I meczu...

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Krzyskiem juz raczej wszystko ok. Prawdopodobnie wystartuje w sobotniej Pomorskiej Lidze Mlodziezowej w Grudziadzu, a jakoze mecz w Gorzowie odpiero za tydzien, to zapewne i tam pojedzie.

    Na pewno nie przepusci okazji jazdy na swym ulubionym, gorzowskim torze ;)

    Pzdr
    Ross

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    O ktorej godz. we wtorek jest MDMP?

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za sportowefakty.pl
    Mariusz Puszakowski w sezonie 2005 reprezentował będzie barwy Apatora Toruń....
    moze dobre by bylo sprowadzic na miejsce Mariusza Tomka Bajerskiego?? po tym sezonie na pewno bedzie chciał sie pokazać z jak najlepszej strony w sezonie 2005. Pieniedzy chyba też mu nikt dużych nie bedzie oferował więc może podpisać kontrak na korzystnych warunkach do obu stron...

    Pozdrawiam DaWiDeX

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak narazie kontrakt z klubem na sezon 2005 mają:
    - Staszek
    - Kempiński
    - Czechowski
    - Chmielewski
    - Barański
    - Adamczyk

    Jak wiadomo z klubem pożegnali się Buczkowski i Sawina. Zrobi to także prawdopodobnie Mariusz Puszakowski. Na pewno szkoda, że tak się stało...
    Ale co zrobić trzeba mieć nadzieję, że nadejdą jakieś wzmocnienia. Ciężko będzie wypełnić te miejsca po Buczku, Sawce i Puzonie, ale zobaczymy...
    Jeśli chodzi o obcokrajowca to Billy Hamill raczej nie wystartuje w Grudziadzu. Stranieri będzie najprawdopodobniej Charlie Gjedde.

    Jednak co by nie było, to i tak będę częstym gościem na stadionie przy ulicy Hallera w Grudziądzu!

    Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    27-10-2004
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Możecie dopisac sobie też "polskiego Anglika" Andy'iego Smitha! Załatwione.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już w sobote II Bal żużlowca w Grudziądzu, gdzie najprawdopodobniej poznamy nowych zawodników, którzy wystartują w Grudziądzu !!
    Gość specjalny: zespół Bayer Full :D

    pozdro

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2003
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gość specjalny: zespół Bayer Full :D

    pozdro
    To Sławek Swierzyński rozkręci imprezke :P:P

    A tu coś więcej o tych którzy może wzmocnją Grudziądz http://www.przegladzuzlowy.pl/news_g...?id=1089878639

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    17-10-2004
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulujemy z nowych nabytków z Bydgoszczy:)Czacha i Fijalek duzo dobrego wniosa do waszego składu no i Adam Fajfer i calkiem dobry stranieri i wiem ze NASI zawodnicy Buczek i Sawka tez nam pomoga w walce o pierwsza czworke!!Pozdroweina z Bydgoszczy

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Charliego Gjedde w sumie jestem zadowolony no i mam nadzieję, że będzie przywoził dużo punktów. Czechowski i Kalwasiński myślę, że po utracie Buczkowskiego nieźli zawodnicy na pozycję juniora...
    A jeżeli chodzi i Fijałkowskiego i Fajfera. To z tego pierwszego jestem zadowolony ale jeśli chodzi o Fajfera to mam mieszane uczucia. Mam nadzieję, że nowo pozyskani zawodnicy będą pewnymi punktami zespołu i życzę wszystkim jak najlepiej.
    Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    ale jeśli chodzi o Fajfera to mam mieszane uczucia.
    znając życie to i w Grudziądzu będzie mu "nie ciągnąć".

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Charlie Gjedde..

    Cholera, no współczuje wam Grudziądzanie.. :( Chociaż obcego mogli Wam zakontraktować jakiegoś solidnego. Z całym szacunkiem dla Charliego, ale poziom jego jazdy jak na obco to kompletne dno... Dziwi mnie, że klub w takiej sytuacji kadrowej kontraktuje tak słabego stranieri (cóż..pewnie pieniążki..)

    pozdro


  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Panowie a wiecie jaka jest sytuacja Jarka Łukaszewskiego ?? On podpisal z wami kontrakt i czy jest brany pod uwage przy ustalaniu sklady Grudziadza na sezon 2005 ?

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GRIF ja jednak wierzę w Gjedde, że będzie silnym punktem naszej drużyny i niejednego jeszcze zaskoczy...
    Właśnie boje się, że Fajferowi może coś często nie ciągnąć, dlatego mam mieszane uczucia...
    Jeśli chodzi o Łukaszewskiego to nie ma on podpisanego kontraktu w Grudziądzu i najprawdopodobniej opuści GTŻ.
    pozdro

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Faja bedzie dobry :D. Pod koniec sezonu ciągnęło i bedzie ciagnął dalej, gorąco w to wierze i moze byc tak Fajka - reaktywacja 98 ;)?? Gorąco Wam tego życze w końcu nie jednego Hamilla faja w Grudziadzu ojechał :).
    pozdro
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    ta... Fajferowi ciągłą pod koniec sezonu, ale zobacz z kim jeździł!
    z II ligą - oni jednak mają "troche" słabszy sprzęt

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Sklad na papierze wydaje sie mocny czyli jest szansa na gorna czworke.Goraco w to wierze i pozdrawiam.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako ibic bylego woj. torunskiego to mqm nadziej ze mnie przyjmiecie w swoje grono i pozwolicie kibicowac GTZ
    Bede przyjezdzal na wasze mecze

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Gratuluję pozyskania Grzesia Knappa. Ten zawodnik właściwie zawsze kojarzył mi się z Grudziądzem (wiadomo wychowanek;)) Bardzo się cieszę z tego transferu, życzę awansu i mam nadzieję, że Grzesiek powróci do formy, jaką prezentował przed odejściem z Grudziądza.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik Awatar KIKA25
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    Jak to miło patrzeć że w końcu w Grudziądzu dzieją się jakieś pozytywne rzeczy!!! Świetnie, że wrócił Knapp. Moim zdaniem będzie liderem i mam nadzieję, że poprowadzi GKM (bo dla mnie zawsze to będzie GKM a nie jakiś GTŻ!!) do sukcesów w lidze. No i w końcu jest szansa na lepsze wyniki, przyciągnięcie sponsorów i kibiców. I w końcu może jak w przyszłym roku przyjadę z Częstochowy na mecz do Grudziądza nie bede musiała oglądać nudnych jak flagi z olejem spotkań do jednej bramki. W tym sezonie przyjachałam na mecz z Krosnem i nie było zbyt wielu emocji, na szczęście ludzie sa w Grudziądzu bardzo sympatyczni i miło spędziłam czas.
    Pozdro GKM&CKM

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja się bardzo cieszę, że Knapp zasilił GTŻ..Wręcz z niedowierzaniem spojrzałem na tą informację.
    No nic teraz mam nadzieję, że Pawlikowski złoży swój podpis pod kontraktem na starty w Grudziądzu i tym samym kadra GTŻ na sezon 2005 będzie w pełni skompletowana.

    Pozdro

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Bardzo fajnie sie stało że Knapp powrócił do macierzy. Pewnie z pewnością mocnym ogniwem drużyny. Dla mnie Grudziądz bedzie czarnym koniem 1 ligi czego z calego serca życze kibicom z Grudziadza.
    pozdro
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nadal nie wiadomo co z Pawlikowskim i być może zawodnik ten nie podpisze konkraktu z żadnym polskim klubem na sezon 2005. Jak nieoficjalnie wiadomo Łukasz prosił o dwa motocykle, jednak zarząd nie chce przystać na to..
    Tak więc nie zapowiada się zbyt ciekawie. Chciałbym bardzo, aby obie strony doszły do porozumienia.
    Czas pokaże jak to będzie...
    pozdro

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja co roku Grudziądz jedzie sparingi z Toruniem 29 i 30 marca.

    Według mnie Grudziądz to typowa drużyna środka nie zagrożona ani awansem, ani spadkiem, mam jedynie nadzieję, że mając w składzie samych wojowników powalczą z faworytami.

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Gdzieś w necie jakis czas temu pisało że niby Zorro ma jeździć w Grudziądzu .. to była plotka czy fakt ?
    pozdro
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    479
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Z tego co wiem :P to jakies rozmowy miedzy Dialaczami a Zorro byly, ale jak to sie skonczy to niewiadomo... Bo po tym jak to Info sie pojawilo, nastala cisza... Moze tp lepiej, bo wg mnie lepiej byloby postawic na zawodnika rozwojowego, a Zorro takim juz na pewno nie jest.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •