Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Divis - wiecznie zdziwiony

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2004
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Divis - wiecznie zdziwiony

    co do Divisa - jest zawsze zdziwiony nieprzychylnymi decyzjami sędziów jego akcja podczas sobotniego meczu w Częstochowie - powiedzmy wprost atak w publike i sedziego - zaslugiwal na wyrzucenie z boiska - taki fajny sposób na wyładowanie frustarcji.
    Proponuję nie obrażać go bo nie warto jedyne co to może przygotujcie sobie plakty w stylu
    Divis < 0 (zero) i bez słowa
    Niech wygra lepszy - mam nadzieję że to będą zieloniutcy i jak ktoś ma wpływ na trenera niech zrobi podmianę podczas meczu tak jak w sobotę wojtek na środek a grzesiu na przyjęcie ale przepraszam wszystkich za winiara który jest chyba w dołku - jerry ma sezon życia (byle do końca)
    Bądzcie pozdrowieni
    do soboty

    PS Kibice Jastrzęcia chcą grać tylko z nami więc nie możemy ich zawieść :-)))


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2004
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie przepadam za Divisem. Fakt, gra bardzo dobrze, ma atomowe ataki, jeżeli jest dobre rozegranie to rzadko się Go zatrzymuje(jak jest w formie). Ale Jego zachowanie na boisku też mnie irytuje. Tego jego ruchy, gesty, szelmowski uśmiech... Straszne...brrrr... Jednak tak jak napisałam na początku--> mimo wszystko czasem(:P) fajny meczyk zagra. Oby w sobotę się zmęczył:)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Peter ma taki styl gry i tego juz nie zmieni ...
    ale i tak uwazam ze to nie ten sam zawodnik co grał rok temu w Jastrzębiu ...:)

    PS moze by tak zajechac do Częstochowy pomóc AZS w awansie ?? co wy na to Pinol, Pedros i reszta??? :)

    FORZA AZS :D


  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2004
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Przyjazd Jastrzębia

    Jak tak dalej pójdzie to dzięki temu że gramy ćwierćfinał z PE Sosnowiec pokochamy się z Jastrzębiem i będą nam kibicowac jak Mosto - Mam pomysł zostańmy jedną wielka siatkarska rodziną (kiedyś podczas finału Top Teams w Częstochowie przysiedlui sie do mnie kibice z Jastrzębia - jednego pamietam bo był misiowaty - jak mnie pamieta to byłem w wielkiej pomarańczowej czapie z hasłami grzesiu K i Misiu B - było super) i jak przyjedzie w przyszłym roku Gerymski z Resovią dajmy mu bukiet goździków ale oczywiście dziękujemy za wsparcie i zapraszamy chociaż z biletami może byc krucho

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS moze by tak zajechac do Częstochowy pomóc AZS w awansie ?? co wy na to Pinol, Pedros i reszta??? :)
    FORZA AZS :D

    Hehehe dobry żart:) zazdroszcze poczucia humoru :)..... my nie potrzebujemy zadnej pomocy,sami zrobimy im jazde

    P.S.
    Pozdro dla Divisa chłopaka spod znaku zielonego liscia :)

    BYŁ BĘDZIE I JEST TYLKO AZS
    === WIŚNIA FANS ===

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widac,ze temat zalozyl nowy forumowicz...Divis,obojetnie gdzie bedzie gral bedze fenomenem,ktory ja osobiscie podziwqiam facet potrafi sam wygrywac mecz.Kibice Czestochowscy winicie go za to ,ze uderzyl pilka w trybuny,i ze to bylo nie w porzadku,a czy w porzadku bylo wybijanie pilki na stojaco!! Kudlaczewskiemu ?? to bylo fair?? chyba nie bardzo.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2004
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dear Chester

    co do kudlaczewskiego nie przecze zachowanie nie sportowe ale na pretensje zawodnikow PE sedzie odpowiedzial a razcej pokazal gdzie jest bosiko a gdzie trybuny - moze to mialoby ze kibice tez graja ale wtedy jest 3000 os na 7 troche nie fair
    co do akcji to jesli pamietasz pilka nie dotknela ani bloku ani antenki tylko poleciala za antenka po prawej stronie patrzac od strony wiecznie zdziwionego - jezeli to co pisza ze obrazil syna jednej z czestochowianek slowamu chu.... kibic to bedzie mu niezwykle ciezko nie tacy padali obserwuje go juz od jakiegos czasu - to ze jestem nowy na forum o niczym nie swiadczy - ma kompleks gwiazdora ktoremu nei idzie i tutaj od razu obranie swa mysl taki sam jest Goly - moze panowie gwiazdozry -specjalnie panowie z malej - troche pokory wobec kolegów z boiska
    pozdrawiam kibicow Sosnowca do zoboczenia w sobote i tych z Jastzrebia do zobaczenia 2 kwietnia

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Divis oglada za duzo filmow "na kinie domowym" z ktorych za malo rozumie.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe, dobre Jerry. Też będę sobie tak to tłumaczyć :)

    A poza tym od pewnego czasu jestem świadkiem nizwykłych cudów na tym forum :D Odwieczni wrogowie jednają sie w koalicji przeciwko KP, fascynujące;]

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nikt się z nikim nie jedna!!!!
    Odwieczni wrogwie to Mosto i Czewa...
    A do wyjazdu i tak pewnie by nie doszło...
    A my czekamy na zwycięzce...

    Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spoko, ja się cieszę z przyjzanych gestów, ale dlaczego akurat w obliczu meczów z nami??:>
    Nie chodziło mi tylko o Was( Jastrzebie) ale o Mosto także. Nie w jednym miejscu można wyczytać jak oni teraz marzą i sukcesach Czewy.
    Mam nadzieje, że sie nas doczekacie;]
    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo wdzięczny temacik :) nie wiem czemu go przegapiłem , a jest to doskonałe miejsce na kontunuację naszych rozważań o w/w panu :) temat kukiełek , tekstów na ch... i sku... zamknięty , więc jaki wątek poruszymy ? :)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super chcieliscie go udupic wiec go udupiliscie!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •