Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 77

Wątek: 4 kolejka II ligi Pkz Polonia Pila - Kolejarz Opole 32:58

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,104
    Kliknij i podziękuj
    2,032
    Podziękowania: 1,509 w 1,001 postach

    4 kolejka II ligi Pkz Polonia Pila - Kolejarz Opole 32:58

    Pozwolilem sobie zalozyc temat dotyczacy meczu 4 kolejki miedzy zespolami z Pily jak i Opola.Obydwa zespoly nie rozegraly swoich meczy w 3 kolejce.Opole ze wzgledu na pogode Pila ze wzgledu na zawirowania w Krakowie.Sklad Pily na ten mecz bedzie na 99% taki sam jak w meczuz Ska Lwow a wiec:

    1.Mikolajczak
    2.Jader
    3.Kowalski
    4.Kierzkowski
    5.Jensen
    6.Paszko
    7.Wolsztynski

    Jak dla mnie cos kolo 50 do 40 dla Pily ale mam nadzieje ze sie niemilo nie rozczaruje ;)


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sklad nie powinien sie róznic tak jak napisales od tego z meczu z Lwowem. I powiem jedno ze jest to mecz o 4 pkt poniewaz to Pila i Opole walcza o wyjscie z pierwszej pozycji bo Krosno juz zostalo troche z tylu :P

    Jak dla mnie to wynik cos w granicach 55-35

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    55:35 buhahahahaha !!!! chyba odwrotnie !!!! piła nie ma żadnych szans !!! jeśli opole potraktuje tę potyczke poważnie juz przegraliście !!! chyba że pokombinujecie z torem ! narka

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    piła nie ma żadnych szans !!! jeśli opole potraktuje tę potyczke poważnie juz przegraliście !!!
    Szanse na wygranie meczu ma zarowno jedna, jak i druga druzyna, wiec nie wiem po czym wnosisz, ze pilanie nie maja szans. Oczywiscie druzyna Kolejarza jest mocna jak na II-ligowe realia i zaliczana jest do faworytow drugiego frontu, ale nie oznacza to, ze nie mozna z nimi wygrac. Mysle, ze bedzie ciezko, ale PKZ poradzi sobie z opolanami. Jakbym mial zabawic sie w jasnowidza, to postawilbym na wynik 48:42 dla pilan.

    P.S.
    Za mocno sie spinasz forumowiczu. Czyzby jakies kompleksy? Dalo Opole w kosc? Czy wrogosc do pilan determinowana jest obawa przed nimi?

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej behemoo poprostu jestes przewrazliwiony ze wasze Krosno dostaje w dupe ostatnio kazdy mecz i myslisz ze co ? ze wy dostajecie to i my musimy ? To bylo moje zdanie ,a jestem ciekaw jak ty obstawiales wasze mecze z Opolem i Rawiczem pewnie byly to wygrane KSZ - a tu klapa :) i porazka. Poprostu zazdroscisz nam tego ze jestesmy w stanie wygrac. A nie tak jak wy po porazce wielkie nazekanie na tor , przeciez tor byl równy dla obu druzyn

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2003
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czemu jestescie tacy pewni wygranej! asow w skladzie to wy nie macie! jedynymi dobrymi zawodnikami sa wedlug mnie Mikolajczak i Kowalski! okolo 10 pkt moze zdobyc tez stranieri , Jensen! na Jadera i Kierzkowskiego za bardzo bym nie liczyl w starciu z naszymi zawodnikami! jak dla mnie 50:40 dla Kolejarza! podobnie jak z Krosnem juz na wstepie bedziecie mieli 4 pkt-owa strate po biegu juniorow:) Pozdro

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,104
    Kliknij i podziękuj
    2,032
    Podziękowania: 1,509 w 1,001 postach
    piła nie ma żadnych szans !!! jeśli opole potraktuje tę potyczke poważnie juz przegraliście !!!
    Czyli co jak Pila wygra to znaczy ze Opole nie potraktowalo tego meczu powaznie? :D a swoja droga co sie tak pienisz.Wracajac do watku meczu to chyba dziwne by bylo jakbysmy pisali ze nie mamy szans z Opolem bo mamy.Nie sadze aby wynik byl 55 do 35 bo Opole to swietny zespol.Zreszta zobaczymy :) Pozdro

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No moze z tym 55-35 to przesadzilem ale wygranej jestem pewien i w przeciwienstwie od niektórych kibiców bylbym spokojny o wynik Macka Jadera a co do Kierzkowskiego to zobaczymy w poniedzialek ale swoich kilka oczek dorzuci napewno

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2004
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ja powiem tyle kolego Opole nie wygra biegu mlodziezowego nie wieze ze roni jamrozy przewiezie wolsztynskiego czy paszke. Widze ze przemawia przez Ciebie za duzy optymizm po wygranej w Krosnie. A tak pozatym ja sie nie boje o wynik bardziej bym sie bal o TASME :) Wygramy mala iloscia punktow ale wygramy i mysle ze do pley off awansujemy spokojnie.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    16-04-2004
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Opole potwierdziło w Krośnie, ze jest glownym kandydatem do awansu, ale napewno jest do pokonania!!! Mecz w Pile napewno nie bedzie nalezal do łatwych, osobiscie uwazam ze to Piła jest faworytem :) To co nie udało sie KSŻ-towi napewno uda sie Polonii :P
    Moj typ: Polonia - Opole 50-40

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanowni "koledzy" KŻ Kolejarz Opole
    w kKrośnie wygrał meczyk w takim składzie:

    1. Piotr Rembas
    2. Sebastian Kowolik
    3. Adam Pietraszko
    4. Adam Pawliczek
    5. Sławomir Dudek
    6. Ronnie Jamroży
    7. Marcin Sekula

    - prawda ?

    Do Piły napewno pojedzie w takim składzie:


    1. Piotr Rembas
    2. Adaś Czechowicz
    3. Adam Pietraszko
    4. Adam Pawliczek
    5. Sławomir Dudek
    6. Ronnie Jamroży
    7. Marcin Sekula

    więc gdzie leżą podstawy, aż takiego
    optymizmu w gronie Pilan.

    Czy to, że Kolejarz jedzie w krajówce
    a Polonia z Duńczykiem ... hm moim zdaniem to
    zamało - owiele zamało !!!

    poza tym Wicior napisał:
    No ja powiem tyle kolego Opole nie wygra biegu mlodziezowego nie wieze ze roni jamrozy przewiezie wolsztynskiego czy paszke. Widze ze przemawia przez Ciebie za duzy optymizm po wygranej w Krosnie.
    ... czy to jest takie oczywiste ?
    chyba nie - moim zdaniem Sekula
    zrobi wasze "juniorkie gwiazdki" w ...
    które skoncentrują swoją uwagę własnie na Ronim :P:P:P

    A kowalo ma rację ze swoim optymizmem, bo jak
    już pisałem kolejarz wygrał w Krośnie
    bez Czechowicza ...

    A mój wynik to lekko:
    52 - 38 dla Kolejarza Opole ...
    prawda że najbardziej realny wynik
    postawiony w tej dyskusji :P:P:P:P

    Pozdrowienia dla "szowinistycznych" kibiców
    PKŻ ;););)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko i wylacznie sie osmieszyles tym wpisem

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,104
    Kliknij i podziękuj
    2,032
    Podziękowania: 1,509 w 1,001 postach
    Panowie spokojnie do "szowinistow" nam jeszcze daleko :) wiadomo kazdy wierzy w swoj zespol.Nie piszemy ze Opole to slaby zespol bo to faworyt ligi ale zobaczymy jak sie spisze na specyficznym pilskim torze.Przeciez Rembas,Dudek i spolka zbyt czesto na nim nie jezdzili.Wygra lepszy jak wygramy to sie uciesze jak przegramy to sie nie zalamie proste :) Pozdro

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja chciałem zauważyć, że Opole poległoby w Krośnie na 100% gdyby w tym meczu wystąpili Bendzera i Szatmari. Także Kolejarz jest do objechania. Choć z drugiej strony nie przekonuje mnie skład Pilan. Prócz Kowalskiego i Mikołajcaka (ten już mniej pewny) nie ma zawodników, na których zawsze można liczyć. Jensen to dalej niewiadoma.

    Biorąc pod uwagę, iż w Opolu pojedzie już Czesiek stawiam na ten zespół. TYP: 43-47

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    polonia?pila?fans napisał:

    Tylko i wylacznie sie osmieszyles tym wpisem
    Wyrazistość i zarazem zwięzłość Twojej wypowiedzi
    sprawia, że polemika z Toba staje się czymś nieopisanym ...

    Użycie słowa "osmieszyles" nadaje dodatkowy, pikantny smak
    Twojej zwięzłej - a zarazem dobitnej i jednoznaczej wypowiedzi.

    To zdanie można nazwać, w Twoim wykonaniu oczywiście,
    czymś w rodzaju kaszany, czy raczej kaszanki -
    bardzo krwista ...

    Oczekuje dalszych :P:P:P:P

    Pozdrawiam !

    Kolodziej_fan napisał :
    Biorąc pod uwagę, iż w Opolu pojedzie już Czesiek stawiam na ten zespół. TYP: 43-47
    - tego po Koledze się nie spodziewałem !
    a do wcześniejszego Twojego zdania dodam, iż
    również Kolejarz mógł odjechać meczyk
    ze Stanieri.
    Nie czyni tego bo jest na tą fazę rozgrywek silny ...

    PS. Opole + Krosno + Rawicz ... w paly off'ach
    Pile juz dawno podziękowałem :P:P:P


  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2004
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem ze nie lubicie Pily i uwazacie ze nie mamy najmniejszych szans na awans do przynajmniej play off!!! Ale ja bede z wami polewmizowal po meczu z Opolem kiedy juz wynik bedzie jasny!!! Poczekamy zobaczymy a wszystko sie wyjasni i wtedy bede albo sie z was smial albo bede uwazal ze jestescie dobrymi a wrecz znakomitymi znawcami zuzla!!! Narazie obstaje za Pila bo jestem kibicem tego zespolu i nigdy go nie opuszcze to chyba normalka dlatego stawaiam na 48:42 dla PKŻ!!! Szczerze mowiac nic nie moge powiedziec dokladnie o zespole z Opola bo nie widzialem go nigdzie na kasecie czy na zywca ale przypuszczam ze Pily tez nie widzieliscie i nie mozecie powiedziec nic Ciekawego na temat zawodnikow Polonii bo poprostu ich jazdy nie widzieliscie w tym sezonie!!! Pozdro dla fanow PKŻ i Kolejarza mam nadzieje ze ktos sie z Opola stawi na stadjonie !!!

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Ja z racji tego, ze w Opolu jeżdzi Adas Pietraszko, to będe trzymał kciuki za ekipę z Opola.

    Myśle, że po dwóch wysoko wygranych przez opolski zespół potyczkach wcale nie będzie tak łatwo jak to się niektórym wydaje wygrać w Pile.

    Co prawda pilski skład mocno przetrzebiony, ale w ubiegłym roku ta ekipa jeździła w e-lidze, a ponadto wysoko wygrała z ukraińskim zespołem SKA Lwów.

    Na pewno ciekawe widowisko stworza żużlowcy z obydwu zespołów.
    Jak dla mnie 48:42 dla Opola ;)

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja z racji tego, ze w Opolu jeżdzi Adas Pietraszko, to będe trzymał kciuki za ekipę z Opola.

    Myśle, że po dwóch wysoko wygranych przez opolski zespół potyczkach wcale nie będzie tak łatwo jak to się niektórym wydaje wygrać w Pile.

    Co prawda pilski skład mocno przetrzebiony, ale w ubiegłym roku ta ekipa jeździła w e-lidze, a ponadto wysoko wygrała z ukraińskim zespołem SKA Lwów.

    Na pewno ciekawe widowisko stworza żużlowcy z obydwu zespołów.
    Jak dla mnie 48:42 dla Opola ;)
    Co do jazdy w ekstralidze, który z pilskich żuzlowców w niej startował? Sporadycznie Kowalski i to bez rewelacji. Ten argument mnie nie przekonuje!

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2003
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niby po czym kolego z Opola wnosisz, że powiedzmy Jensen zdobędzie 10 punktów skoro nawet go nie widziałeś a jechał jak otychczas w jednym meczu w naszej lidze.
    to jest tylko i wylacznie moj typ na zdobycz punktowa tego zawodnika i mozesz sie z nim zgodzic lub tez nie! no wlasnie on odjechal narazie tylko jedno spotkanie i nie mozesz powiedziec ze jest w wysmienitej formnie po jednym spotkaniu ! 10 punktow uwazam ze jak na niego to i tak bedzie duzo w spotkaniu Kolejarzem! moj typ 50:40 dla Kolejarza! pozdro

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Panowie jako bezstronny obserwator stwierdzam ze wygra Opole,poniewaz ma lepszych zawodnikow chociaz Dudek na drodze to sie zachowac nie uimie pozdro

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj obdyl sie trening , ale zle skonczyl sie on dla Roberta Mikolajczaka który upadl razem z Mackiem Jaderem. Na tor wjechala karetka i okazalo sie ze Robert nie moze ruszac palcami. Po pierwszych obledzinach stwierdzono zlamanie nogi :( Jesli te informacje sie potwierdza to na mecz z Opolem bedziemy musieli jechac bez jednego z najlepszych zawodników

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    To stawia Pile w duzo gorszej sytuacji i teraz murowanym faworytem jest Opole. Jeśli para Pietraszko, Pawliczek pojedzie jak w Krośnie, do tego Rembas i Dudek i zwycięstwo prawie pewne. Z całym szacunkiem dla Piły Opole ma więcej atutów po swojej stronie.
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,104
    Kliknij i podziękuj
    2,032
    Podziękowania: 1,509 w 1,001 postach
    no jezeli Mikolajczak nie jedzie to kwestia 2 punktow jest rozstrzygnieta przed meczem.Z nim byloby ciezko bez niego strach sie bac :(

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mikolajczak jednak ma zlamana noge:( W Pile zalozono mu gips, ale ten wierzy, ze go sciagnie i wystartuje w poniedzialek w meczu:), na co ja jednak nie licze. Niech sie chlopak kuruje. Jeszcze nie raz nam pomoze. Chyba musimy przygotowac sie na porazke:( No ale to tylko sport.

    Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2004
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moj optymizm tez zmalal i to prawie do minimum ale trzeba wierzyc a i tak czy wygramy czy nie to i tak awansujemy do play off a tam pokazemy kto jest lepszy!! ...CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE...

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,104
    Kliknij i podziękuj
    2,032
    Podziękowania: 1,509 w 1,001 postach
    Mam nadzieje ze trener zastosuje zastepstwo zawodnika a nie wprowadzi do skladu Andrzejczaka.Proponuje skladzik :
    1.Kowalski
    2.Jader
    3.ZZ
    4.Kierzkowski
    5.Jensen
    6.Paszko
    7.Wolszynski


  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tez mi sie tak wydaje, to jak to bedzie kazdy zawodnik po razie pojedzie za niego ?

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2004
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja jednak stawiam na Piłę . ZZ pozwoli spokojnie nawiązać walkę z Opolanami ,to jednak dobry pomysł z tą nowością. Piła jest mocna będzie chciała pokazac że II liga to nie to co miało być przed sezonem.A Oploe hmmm rok w rok ambitne plany a jakoś póżniej w praniu okazuję się że jednak to nie to.Pozdrowienia dla kibiców Pilskich .

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    A ja jednak stawiam na Piłę . ZZ pozwoli spokojnie nawiązać walkę z Opolanami ,to jednak dobry pomysł z tą nowością. Piła jest mocna będzie chciała pokazac że II liga to nie to co miało być przed sezonem.A Oploe hmmm rok w rok ambitne plany a jakoś póżniej w praniu okazuję się że jednak to nie to.Pozdrowienia dla kibiców Pilskich .
    Hehe Harry chyba nie śledziłeś II ligi w ubiegłym roku. Wtedy celem Opola było przetrwanie i nikt nie mówił o awansie :) Co do zawodników to Kierzkowski czy Jąder są, według mnie, za słabi na Opole, a i Duńczyk nie wiadomo jak zaprezentuje się z silniejszym przeciwnikiem niż Lwów. Jedynie Kowalski jest w stanie skutecznie przeciwstawić się Opolanom. Oczywiście moge się mylić :)
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    16-04-2004
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polonia bez Mikołajczaka raczej jest bez szans :( wyrownany skład Kolejarza powinien sobie bez problemu poradzic w Pile... Jednak nie raz druzyna skazana na porażke sprawiała niespodzianke ;)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2004
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No bedzie ciezko i robi sie coraz gorecej przed tym meczem!!! To jest HIT 2 ligi i bedzie bardzo ciekawie choc Mikolaja moze nie byc dalej wierze w swoj zespol czyli w PKŻ!!! ...DO BOJU...DO BOJU...DO BOJU POLONIA...

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik Awatar Abram
    Dołączył
    02-10-2002
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to skoro Mikołajczak ma kontuzje to Olszak na tor!!!!!!!!!!!!!!
    Moim zdaniem Polonia wygra conajmniej 52-38.Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Watpie zeby Olszówa :P pojechala bo tylko raz byl na treningu a raczej na sparingu z Rawiczem . Moim zdaniem bedzie ZZ

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2003
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja wierze w Piłe do końca. Myśle że trener wrzuci do składu Andzejczaka. Wiadomo że Piła nie jest stawiana teraz w roli faworyta. Szkoda ze Mikołajczak ma kontuzje. I myśle że lepiej by było gdyby wykurował sie do konca. A nie szybko wjechać na tor i zeby kontuza sie odnowiła. Robert szybkiego powrotu do zdrowia !!. POLONIA PIŁA SILALALALA. Wszyscy kibice Piły chodzcie na stadion dopingować !!!!

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozmawialem dzis z Robertem.Ma zlamana kosc strzalkowa w nodze.W Pile zalozyli mu gips a dzis mial sie udac do Glogowa do specjalisty.Robert liczy,ze przerwa w startach nie bedzie dluzsza niz 4 tygodnie,choc osobiscie mysle ze potrwa ona nieco dluzej.
    Szkoda,sezon sie ledwo zaczal a Mikus juz musi odpoczywac.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coz bez Mikolajczaka, szanse Pily znacznie spadaja... Aczkolwiek nie oznacza to ze nie maja szans w tym meczu (patrz Grudziadz - Rzeszow). A jesli chodzi o mnie to coz, w Krosnie na o wiele trudniejszym torze niz w Pile dalismy rade,(zreszta jestem pewny ze juz nikt z Krosna nie wywiezie pkt :P) wiec czemu nie w Pile ? Jesli chodzi o jedyny pewny punkt tej druzyny to wydaje sie mi byc nim tylko Kowalski. Jensen to wciaz wielka niewiadoma, przeciez mecze z takimi druzynami jak Lwow nie odzwierciedlaja umiejetnosci zawodnika. A Jader to wiadomo :D (patrz wystepy w zeszlym sezonie :D) Coz mam nadzieje ze po pierwszym biegu bedzie 1-5 dla Opola (tego jestem prawie pewny) i ze to prowadzenie utrzyma sie do konca :)
    Mój typ: 42-48 dla Kolejarza.

    P.S. Chyba niektorym ludziom z Pily troche sie w glowie poprzewracalo. 55-35 ?! Buahahahahaahahahahah, panowie troche realizmu ! :P

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Te 55 : 35 byly przy zalozeniu ze nasz sklad bedzie caly bez zadnych kontuzji az tu nagle zlamanie nogi Mikolajczaka. Nie wiem dlaczego zakladanie ze wasi juniorzy wygraja 5 : 1 pierwszy biego ? czy uwazacie za macie takich silnych juniorów (I TU DUZO LOL DLA WAS) czy moze nasi sa tacy slabi ? Ja i tak wierze w Polonie tak jak cala Pila.

    PS Wybieraja sie jacys kibice z Opola do Pily ?

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam kibiców obydwu zespołów.
    Ten mecz może być ciekawym widowiskiem i na pewno będzie miał duży wpływ na końcową klasyfikację w II lidze. Jeśli Opole wygra a przy kontuzji Mikołajczaka ich szanse znacznie wzrosły to będzie wchodzić do play-off z pierwszego miejsca w II lidz. Zreszta zsługują bo rzeczywiście są drużyną baaardzo mocną o czym przekonał mnie mecz w Krośnie. Mój typ w tej sytuacji to 40-50 dla zespołu z Opola.
    Życzę kibicóm w Pile fantastycznego widowiska bo takowe zawsze cieszy i nawet w przypadku porażki pozostaje na długo w pamięci.
    zreszta jestem pewny ze juz nikt z Krosna nie wywiezie pkt
    Wprawdzie nie na temat, ale dziękuję:) Oby to wystarczyło do play-offów.:)
    A Polonia Piła ma rzeczywiście trochę dziurawy skład.
    Jeśli Pietraszko i Pawliczek pojadą tak jak w Krośnie to będą baaardzo mocni.
    Niech wygra lepszy!!
    Pozdrowienia

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech tym lepszym okaze sie pilska Polonia :-)

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Te 55 : 35 byly przy zalozeniu ze nasz sklad bedzie caly bez zadnych kontuzji az tu nagle zlamanie nogi Mikolajczaka. Nie wiem dlaczego zakladanie ze wasi juniorzy wygraja 5 : 1 pierwszy biego ? czy uwazacie za macie takich silnych juniorów (I TU DUZO LOL DLA WAS) czy moze nasi sa tacy slabi ? Ja i tak wierze w Polonie tak jak cala Pila.

    PS Wybieraja sie jacys kibice z Opola do Pily ?
    No i wlasnie to mnie rozsmieszylo, ze 55-35 obstawiacie nawet bez tej kontuzji. Czlowieku, to ze sie wygrywa na wlasnym torze z beznadziejnym Lwowem nie znaczy, ze kazdego sie bedzie gromic ! Oczywiscie rozumiem ze wierzysz w druzyne, wiem ze porazka Kolejarza jest prawdopodobna, ale troche realizmu !!! 55-35 ?! (I TU DUZE LOL DLA TYCH CO OBSTAWIALI WYNIK W TYCH GRANICACH ZOBACZYCIE PO MECZU :) ) A jesli chodzi o juniorow to powiem tylko tyle : uwazam ze mamy o wiele lepszych juniorow w tym sezonie od waszych wystarczy ? Ale mam nadzieje ze doczekacie sie kolejnych Hampelow Gapinskich i Miskowiakow, bo kto jak kto ale wy juniorow szkolic umiecie :) Ja osobiscie nie wybieram sie do Pily, zbyt daleko :P Ale nie wiem jak inni kibice.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2003
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibice Polonii mowicie ze gdyby byl u was Mikolajczak to byscie wygrali 55:35! Przypomne tylko ze w meczu w krosnie pojechalismy bez Czechowicza, a to duze oslabienie! a mimo wszystko wygralismy, wiec teraz nie powinno byc problemow z Pila gdyz jedziemy w najsilniejszym skladzie! jak dla mnie 50:40 dla Kolejarza. pozdro

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A dodam, że Adaś po kontuzji jest w rewelacyjnej formie co pokazał dziś na turnieju Szczakiela :)

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale inny wasz zawodnik równiez spisal sie bardzo dobrze <lol> mowa tu o Adamie Pawliczku <lol> prosze o taka sama jazde w Pile

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale inny wasz zawodnik równiez spisal sie bardzo dobrze <lol> mowa tu o Adamie Pawliczku <lol> prosze o taka sama jazde w Pile

    Albo jestes slepy, albo taki leniwy ze nie chcialo Ci sie dalej czytac tamtego watku. Przeciez napisalem, ze to przyczyna bolu gardla, ktory dzis meczyl wyjatkowo natarczywie "Pawła" podczas zawodow.

    Ja z kolei prosze taka jazde Jadera jaka prezentowal w minionym sezonie w Opolu na poniedzialkowy mecz :D :D :D

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co to jest za wytlumaczenie "Bo bolalo go gardlo" ? ? ?

    PS Czy w poniedzialek tez bedzie nazekal na ból gardla :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •