Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Wątek: Czat z Andrzejem Rusko - 25 marca 2004 o 12:00

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czat z Andrzejem Rusko - 25 marca 2004 o 12:00

    Witam serdecznie !

    Znajoma dziennikarka tygodnika "Słowo Sportowe" prosiła mnie o przekazanie zaproszenia na czat z Andrzejem Rusko, który wspomniana redakcja organizuje w czwartek, 25 marca, o godzinie 12:00. Czat odbędzie się na stronie Słowa - http://www.slowosportowe.pl/forum/sschat_index.php

    Myślę, że wiele osób chciałoby zadać pytania temu kontrowersyjnemu działaczowi ...

    --
    Z rodzicielskim Błogosławieństwem !!!
    -------------------------
    Andrzej MAMA Matkowski

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach

    Pan jest zerem panie Ziobro

    dobrze, że o tej godzinie jestem w pracy, bo:
    - moje skołatane nerwy by tego chyba nie wytrzymały
    - pomimo nie używania przeze mnie wulgaryzmów chyba bym nie wytrzymał i dostał bana na interenet (hehe)
    - a w ogóle po co z tym panem rozmawiać i o czym. Szkoda czasu i nerwów.

    ps. a tak swoją drogą ciekawe czy bedzie mówił prawdę i tylko prawdę? ( to jest pytanie retoryczne).

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    771
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 74 w 46 postach
    Czat pewnie będzie moderowany więc za dużo się nie dowiemy bo pytania "za trudne" i "nie odpowiednie" zostaną usunięte,zostaną tylko te wrocławskie wychwalające swojego boga.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    dobrze, że o tej godzinie jestem w pracy, bo:
    - moje skołatane nerwy by tego chyba nie wytrzymały
    - pomimo nie używania przeze mnie wulgaryzmów chyba bym nie wytrzymał i dostał bana na interenet (hehe)
    - a w ogóle po co z tym panem rozmawiać i o czym. Szkoda czasu i nerwów.

    ps. a tak swoją drogą ciekawe czy bedzie mówił prawdę i tylko prawdę? ( to jest pytanie retoryczne).
    Twój post jest co najmniej śmieszny

    To, ze istnieją niesympatyczne relacje na linii Karwan - Rusko wcale nie znaczy, że mozesz tak mówić.

    Pan Rusko zrobił i na pewno jeszcze wiele zrobi dla naszego żużla.
    Myśle, że jest to na chwile obecna jeden z najlepszych polskich działaczy żużlowych.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pan Rusko zrobił i na pewno jeszcze wiele zrobi dla naszego żużla.
    Myśle, że jest to na chwile obecna jeden z najlepszych polskich działaczy żużlowych.
    Panie daj pan spokoj...

    Mam nadzieje, ze padly pytania o prace w GKSŻ, o sprawe telewizji, o tym, ze WTS bardzo szybko skierował swe kroki do Polsatu. Ciekawe co szanowny pan dzialacz ma do powiedzenia na ten temat...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2003
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Andrzej_Rusko: Witam serdecznie

    maciek: Witamy :P

    Wicior: Dzień dobry

    Tarchal: Witamy :)

    kolo: Witam

    kifarga: Pozdrowienia z Rawicza

    maciej: Witam z Bydgoszczy

    Piter: Czy nie uważa Pan, że powinno się przesunąć mecz RKM-WTS?

    Andrzej_Rusko: Dlaczego przesunąć??

    HakunaMata: W Rybniku pada śnieg !!!!

    Andrzej_Rusko: Ale od soboty ma być ładna pogoda

    MISTRZMATE: Nie ma żadnego śniegu!!!!!

    Kasik: Jakie cele postawił Pan przed Atlasem na ten sezon?

    Andrzej_Rusko: Awans do pierwszej czwórki maciej: :D

    maciek: Co się dzieje z Krzysztofem Cegielskim? Kiedy w końcu wróci na tor?

    Andrzej_Rusko: Krzysztof nie informuje nas na bieżąco. Ostatnia informacja, z połowy lutego mówiła o pewnym drobnym postępie w zdrowiu zawodnika.

    Polonia_Pi: Jest Pan zadowolony z prezentów wielkanocnych w postaci „Gapy” i „Miśka”??

    Andrzej_Rusko: Do Wielkanocy jest jeszcze trochę czasu więc liczę, że drużyna sprawi nie tylko mi, ale także kibicom kilka prezentów.

    Polonia_Pi: Pan swoją złodziejską polityką buduje klub za darmo!!!!

    mikas: Czy reforma ligi przyniosła takie oszczędności jakich Pan oczekiwał?

    Andrzej_Rusko: Nie

    mikas: W takim razie czy reforma była błędem??

    Andrzej_Rusko: Częściowo tak uważam. Należało ją przeprowadzić do końca, a nie zatrzymać się w pół drogi i dodatkowo próbować pogodzić rzeczy nie do pogodzenia.

    Elendir: Co ze stadionem? Czy jest planowany jakiś remont bo te ławki, na których moi dziadkowie zasiadali powinny być już chyba wymienione na coś nowszego? :)

    Andrzej_Rusko: Zgadzam się. Akademia Wychowania Fizycznego i władze Wrocławia pracują nad projektem modernizacji stadionu . Jest to duże przedsięwzięcie, ale jeżeli uda się je zrealizować, to kibice będą mogli oglądać zawody na Stadionie Olimpijskim w warunkach godnych 21 wieku

    motor: Jak Pan odniesie się do sytuacji z Robertem Dadosem? Czy można mieć nadzieję, że będzie jeszcze startował?

    Andrzej_Rusko: W tej chwili ważne jest, żeby wrócił do życia. Następnie do zdrowia, ale pełnego nie tylko fizycznego. Kwestie startu zostawmy na później


    Piter: Co Pan sadzi o zastępstwie zawodnika? Uważa Pan, że będzie to nadmiernie wykorzystywane?

    Andrzej_Rusko: Boję się, że końcowe zapisy i dodatkowa interpretacja ze strony GKSŻ dotyczące zawodnika zastępowanego wypatrzyły trochę ten pomysł i dopuszczają możliwości manipulacji. Życie zweryfikuje mój pogląd i może okaże się, że nie będzie żadnych nadużyć

    Tomek_WTS: Kiedy Wrocław wychowa sobie dobrych juniorów??

    Andrzej_Rusko: Świderski ma szansę na finał mistrzostw świata juniorów. Najpierw musimy zdefiniować co znaczy wychować i co znaczy dobrych

    POCZTYLION: Czy był Pan zaskoczony transferem Gollobów do Tarnowa

    Andrzej_Rusko: Generalnie nie. Byłem pewien, że Tomek, jeżeli otrzyma odpowiednią propozycję, zdecyduje się na zmianę klubu. Uważam, że wyjdzie to na dobre polskiemu speedway'owi

    LUBLIN: Witam Pana Andrzeja

    Tomek_WTS: A co z Bogińczukiem?? Czy tak kończy karierę mistrz Polski juniorów??

    Andrzej_Rusko: Bogińczuk sam jest kowalem swojego losu i nie należy klubu obarczać winą za sytuację w jakiej się znalazł. Po zdobyciu tytułu mistrza Polski nieodpowiedzialni doradcy podbijali mu bębenka i spowodowali nadmierny wytrych sodówy do głowy

    jansek: Czy widzi Pan szansę dla Andrzeja Ziei w zespole WTS?

    Andrzej_Rusko: W tym sezonie nie

    marian: Dzień dobry

    marspeed: Czy GKS Gdańsk powinien otrzymać zwrot pieniędzy od komornika Polonii Piła za transfer Pecyny?

    Andrzej_Rusko: Nie znam szczegółów transakcji i nie mogę wypowiadać się w tej sprawie

    d.m.gdansk: Kto będzie następcą Golloba według Pana?

    Andrzej_Rusko: Jarek Hampel

    Gontek_WTS: Jaki był prawdziwy powód odejścia Jędrzejaka??

    Andrzej_Rusko: Myślę, że Tomek chciał być liderem, a nie miał pewności czy we Wrocławiu mu się to uda

    motor: Dlaczego WTS nie chciało zatrzymać Śledzia. Moim zdaniem nie jest gorszy od Drabika.

    Andrzej_Rusko: Sezon zweryfikuje to twierdzenie w tej chwili dyskusja jest akademicka

    POCZTYLION: Czy Jarek Hampel jest w stanie utrzymać się w GP?

    Andrzej_Rusko: Takie zadanie przed nim postawiliśmy. Sam zawodnik ubezpiecza się i równolegle będzie startował w eliminacjach do przyszłorocznego GP

    marspeed: Dlaczego zawodnicy Gdańska, będącego swego czasu tak jak Piła w stanie likwidacji, nie były zwolnieni z kwot transferowych?

    Andrzej_Rusko: Bo klub w Gdańsku nie rozwiązał się natomiast członkowie stowarzyszenia w Pile 23 grudnia 2003 podjęli decyzję o rozwiązaniu klubu

    Tarchal: Czy jutro odbędzie się trening punktowany z Włókniarzem, czy może zespól pojedzie do Ostrowa?

    Andrzej_Rusko: Jeżeli pogoda pozwoli, istnieje szansa wyjazdu do Ostrowa

    Piter: Kto jest wg Pana głównym kandydatem do spadku?

    Andrzej_Rusko: Nikomu tego nie życzę i mam nadzieję, że ewentualne kontuzje nie będą miały na to wpływu

    Karolka: Czy cieszy się Pan, że wróciło do Wrocławia Grand Prix?

    Andrzej_Rusko: Tak. Ze względu na kibiców, a także możliwość renowacji stadionu

    d.m.gdansk: Co Pan sądzi o składzie Lotosu Gdańsk?

    Andrzej_Rusko: Gdańszczanie budowali skład według swojego uznania w trakcie sezonu okaże się czy dokonali właściwych wyborów. Skład Lotosu jest mocny

    wilk: Jak Pan skomentuje zachowanie włodarzy pilskiej polonii??

    Andrzej_Rusko: Nie chcę wypowiadać się o postawie działaczy z Piły. W czasie rozmów na początku grudnia chciałem sfinalizować transfer „Miśka” w zamian za rezygnację z zadłużeń Piły względem zawodnika i Wrocławia (w sumie 480 tysięcy zł). Piła odrzuciła ten pomysł i powiedziała, że oprócz tego powinniśmy dopłacić im jeszcze ponad 200 tysięcy

    HakunaMata: Bilety na GP po 100 zł to chyba lekka przesada, nie obawia się Pan o frekwencję??

    marspeed: Czy nie uważa Pan, iź bilety na wrocławskie GP są ciut za drogie?

    Andrzej_Rusko: W przedsprzedaży 80 zł a ulgowe 40 zł

    Karolka: Czy nie boi się Pan, że piłkarscy kibice zdewastują stadion?

    Andrzej_Rusko: Zawsze istnieje taka możliwość i musimy być na to przygotowani. Pamiętajcie jednak, że jeżeli chcemy mieć nowoczesny obiekt, to musi on być wykorzystywany częściej niż 20 parę razy w roku na imprezy żużlowe. Mariaż z piłką, imprezami kulturalnymi itp. pozwoli na zwiększenie wykorzystania obiektu motor: Według Pana, jaka będzie pierwsza czwórka w ekstralidze i w 1 lidze?

    Andrzej_Rusko: W ekstralidze - Włókniarz, Tarnów, Wrocław, Toruń, Zielona Góra lub Leszno

    Andrzej_Rusko: w 1 lidze - Grudziądz, Ostrów, Gdańsk, Lublin


    wacek1928: Dlaczego telewizja Polsat nie będzie transmitować w tym roku wszystkich spotkań? Jak to jest, że kluby nie chcą Polsatu u siebie?

    Andrzej_Rusko: Kluby nie potrafiły w odpowiednim czasie podjąć decyzji o współpracy z Polsatem. Dlatego Polsat zdecydował o współpracy z klubami z Tarnowa, Wrocławia, Leszna, Zielonej Góry i Częstochowy

    :DMarcin_ROW: Co Pan myśli o Mariuszu Węgrzyku swego czasu startującego w WTS-ie?

    Andrzej_Rusko: Uważam, że Mariusz nie osiąga wyników, do jakich był predestynowany. Nie mam z nim kontaktu na co dzień więc trudno mi powiedzieć czy wina jest w sprzęcie, czy też Mariusz nie zawsze poważnie traktuje swoje obowiązki

    kuwi: Kiedy będzie Stadion Olimpijski udostępniony dla osób niepełnosprawnych Czy będą kiedyś podjazdy dla wózków, tak jak jest na całym świecie?

    Andrzej_Rusko: Bardzo wierzę, że z tym problemem poradzimy sobie w pierwszym etapie modernizacji

    MISTRZMATE: pozdrowienia z Rybnika!!

    blbrd: Czy myśli Pan, ze gdyby Tomek Gollob był zawodnikiem WTS'u to byłby już mistrzem świata?

    Andrzej_Rusko: Nie wiem. Dużo zależy od szczęścia i wartości stron na współpracy

    btz: Sądzi Pan, że uda się przeprowadzić 1 kolejkę bez przeszkód?

    Andrzej_Rusko: Uważam, że pogoda stwarza nam szanse. Dużo zależy od tego czy będzie wola działaczy, żeby kolejka odbyła się w terminie

    LUBLIN: Czy we Wrocławiu jest szkółka żużlowa?

    Andrzej_Rusko: Jest

    lofdi: Czy były jakiekolwiek projekty powołania organizacji bardziej niezależnej od klubów, która zajęłaby się zarządzaniem Polską Ligą Żużla??

    Andrzej_Rusko: Tak. Na ostatnim GKSŻ złożyłem wniosek, który zobowiązał prezydium do przygotowania w trybie pilnym wszystkich założeń do rozpoczęcia działalności PLZ

    MACIESZ: Czy uważa Pan, że Piotrek Świderski ma szanse nadal dużo jeździć i dalej się rozwijać, a nie tylko grzać ławę?

    Andrzej_Rusko: Jeżeli będzie jeździł tak jak w Tarnowie na sparingu, to myślę, że martwić się powinni inni

    lofdi: Czy drużyna Atlasu wystartuje w MDMP??

    Andrzej_Rusko: Kształt tych rozgrywek nie do końca nam odpowiadał. Uważamy, że lepiej jest dać szanse juniorom w starciach ligowych w barwach innych drużyn

    Wicior: A co mają teraz zrobić Rybnik, Leszno i Bydgoszcz z transmisjami? Nie uważa Pan, że dzięki takiej polityce zostali na lodzie??

    Andrzej_Rusko: Dlaczego Leszno?? Z tego co wiem Leszno ma podpisaną umowę z Polsatem

    jansek: Kogo ma Pan w rezerwie na wypadek kontuzji np.: Hancock'a albo innego (polskiego) zawodnika?

    Andrzej_Rusko: Zawodnika zagranicznego możemy zawsze zakontraktować. Poza tym jest jeszcze możliwość zastępstwa zawodnika

    :DMarcin_ROW: Co Pan myśli o sprawie Romana Povazhnego? Który prawdopodobnie nie wystartuje w pierwszym meczu:(

    Andrzej_Rusko: Bardzo mi przykro, że nie udało się działaczom sfinalizować obywatelstwa Romana na czas, ale jestem dla nich pełen podziwu, że potrafili zmienić termin licencji żużlowej na 1 kwietnia, żeby Roman mógł startować od drugiej kolejki. A czy nie wystartuje w pierwszym meczu to się dopiero okaże, kiedy będziemy wiedzieli w jakim terminie się odbył

    wilk: Czy w ogóle druga liga w obecnym kształcie ma sens?

    Andrzej_Rusko: Moim zdaniem tak. Pozwala zachować żużel w ośrodkach gdzie nie udało się zgromadzić odpowiednich funduszy

    marspeed: Czy według Pana Piła może występować w pierwszej lidze? Jeśli tak, to na jakiej podstawie zawodnicy maja status wolnego zawodnika?

    Andrzej_Rusko: Piła wycofała się z rozgrywek pierwszoligowych więc temat jest akademicki

    wacek1928: Czy w parkingu jest "wesoło" podczas meczu odkąd pozyskaliście Sławka Drabika?

    Andrzej_Rusko: W trakcie zawodów Sławek koncentruje się na jeździe i nie ma czasu na dowcipy

    Wicior: Czy nie uważa Pan, że PZMot wydając decyzję, że Polonia ma jeździć w 1 lidze a następnie oświadczając, że klubu nie ma najbardziej mąci w polskim żużlu??

    Andrzej_Rusko: Decyzję dopuszczającą zlikwidowaną Piłę do rozgrywek podjął GKSŻ. Dlatego dzisiaj mamy kłopoty i trzeba robić na nowo kalendarz dla drugiej ligi

    butch: Decyzja o nie wystawieniu drużyny w MDMP to decyzja, która będzie służyć interesom polskiego żużla? (mam na myśli brak objeżdzenia młodzieży). Chyba, że chodzi o inne interesy...

    Andrzej_Rusko: Nasi juniorzy startują w zespołach pierwszej i drugiej ligi i będą mieli znacznie więcej możliwości jazdy niż startując w MDMP

    Tomek_WTS: Co było przyczyną słabych występów Nichollsa??

    Andrzej_Rusko: Brak sprzętu

    Wicior: Jeżeli zależy Panu na żużlu to, dlaczego marnuje Pan żużel w Pile?? My tu kochamy ten sport a Pan nam go odbiera!!

    Andrzej_Rusko: Niestety, nie mogę prowadzić klubów w różnych częściach Polski. Sami musicie zrobić porządek w klubie i pilnować, żeby działacze wydawali pieniądze dla zawodników nie na siebie i żeby wydawali tylko tyle ile udało im się zdobyć

    jansek: Na czym dokładnie polega zastępstwo zawodnika? Czy na tym, że junior będzie startował 7 razy? A jak złapie kontuzje to, co wtedy?

    Andrzej_Rusko: Zastępstwo zawodnika umożliwia drużynie start w zawodach bez kontuzjowanego żużlowca. W jego miejsce startują pozostali koledzy każdy po jednym razie. Sytuacja siedmiokrotnego startu jest tylko teoretyczna i w praktyce zdarzać się może tylko wyjątkowo. Trener nie musi desygnować juniora do wszystkich wyścigów

    blbrd: Czy uważa Pan, że rozgrywanie GP na sztucznych torach ma sens?

    Andrzej_Rusko: Uważam, że tak. Są coraz lepsze i umożliwiają obecność żużla na najlepszych stadionach świata takich jak Millenium, Ullevi, Łódź Wikingów itp.

    wacek1928: Co Pan sądzi o juniorach w Polsce, którzy odnoszą sukcesy w młodym wieku, a gdy dorastają to są po prostu słabi. Odnoszę się do wszystkich dyscyplin

    Andrzej_Rusko: Uważam, że są źle prowadzeni przez osoby nie posiadające odpowiednich kwalifikacji. Coś takiego jak system szkolenia generalnie leży. Zauważcie, że w różnych rejonach Polski działają szkółki żużlowe minitory itp. robią świetną robotę i są szkołą zawodników, ale tylko do odpowiedniego momentu. Później zawodnik powinien przejść do szkoły średniej, czyli mieć możliwości dalszego rozwoju. U nas jednak robi się z juniorów niewolników, a kibice drą szaty, gdy słyszą o zamiarze zmiany barw klubowych. Nie zastanawiają się, że bezpowrotnie odbierają szanse na rozwój młodego talentu i często zabierają życiową szanse osobie, która wiele lat pracowała na możliwość rozwoju

    Tomek_WTS: Czy AWF w tym roku robił problemy z dzierżawą stadionu??

    Andrzej_Rusko: Nie spartanin: A gdzie będzie startował w tym roku Płuska? Wydaje mi się ze w żadnym zespole?

    Andrzej_Rusko: Płuska ma szanse startów lecz musi nadrobić zaległości z zimy, kiedy to niezbyt solidnie przykładał się do treningów

    wacek1928: Czy interesuje się Pan także innymi dyscyplinami sportu?

    Andrzej_Rusko: Tak. Głównie koszykówka i rajdami samochodowymi

    moderator: ostatnie trzy pytania

    motor: Czy jest Pan za tym chorym przepisem, który rujnuje żużel w Polsce- z 1 obcokrajowcem w meczu i zakaz startu w 1 lidze zawodników z GP, który to zabrał nam Lee Richardsona?

    Andrzej_Rusko: Jeżeli ktoś śledzi uważnie dyskusje o polskim żużlu, to wie ze wspólnie z prezesem Maślanką walczyliśmy do końca o prawo startu dla dwóch obcokrajowców

    motor: Kto zostanie IMŚ?

    Andrzej_Rusko: Bardzo chciałbym, aby był to Polak. Rozum jednak wskazuje na Crumpa

    Piter: Czy mógłby Pan podać skład WTS na niedzielne spotkanie?

    Andrzej_Rusko: Hancock, Słaboń, Drabik, Gapiński, Hampel, Miśkowiak, Świderski

    Andrzej_Rusko: Dziękuję za rozmowę


    http://www.slowosportowe.pl/

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytuje :

    motor: Czy jest Pan za tym chorym przepisem, który rujnuje żużel w Polsce- z 1 obcokrajowcem w meczu i zakaz startu w 1 lidze zawodników z GP, który to zabrał nam Lee Richardsona?

    Andrzej_Rusko: Jeżeli ktoś śledzi uważnie dyskusje o polskim żużlu, to wie ze wspólnie z prezesem Maślanką walczyliśmy do końca o prawo startu dla dwóch obcokrajowców

    -------------------------------------------------------------------------------


    Jak dla mnie pytanie i odpowiedz roku.Zorientowani pewnie wiedza dlaczego ;)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Postanowiłem ustosunkować się do wypowiedzi Mistrza Managerów Żużla.

    Cytat z czata:

    Polonia_Pi: Jest Pan zadowolony z prezentów wielkanocnych w postaci „Gapy” i „Miśka”??

    Andrzej_Rusko: Do Wielkanocy jest jeszcze trochę czasu więc liczę, że drużyna sprawi nie tylko mi, ale także kibicom kilka prezentów.
    Zrobił to aby ukatrupić klub z Piły, co Mu się w 100% udało.

    mikas: W takim razie czy reforma była błędem??

    Andrzej_Rusko: Częściowo tak uważam. Należało ją przeprowadzić do końca, a nie zatrzymać się w pół drogi i dodatkowo próbować pogodzić rzeczy nie do pogodzenia.
    Moim zdaniem to przez Ruske reforma zatrzymała się w pół drogi. Bezkompromisowość, chciwość i żądza władzy zaślepia temu człowiekowi dobro polskiego żużla.


    Tomek_WTS: A co z Bogińczukiem?? Czy tak kończy karierę mistrz Polski juniorów??

    Andrzej_Rusko: Bogińczuk sam jest kowalem swojego losu i nie należy klubu obarczać winą za sytuację w jakiej się znalazł. Po zdobyciu tytułu mistrza Polski nieodpowiedzialni doradcy podbijali mu bębenka i spowodowali nadmierny wytrych sodówy do głowy
    Myślałem, że to właśnie Rusko robi sodówę z mózgu zawodnikom vide Dados, Sawina, Krzyżaniak, Cierniak itp. itd.

    marspeed: Czy GKS Gdańsk powinien otrzymać zwrot pieniędzy od komornika Polonii Piła za transfer Pecyny?

    Andrzej_Rusko: Nie znam szczegółów transakcji i nie mogę wypowiadać się w tej sprawie
    No pewnie sobie załatwił a resztę ma w d.pie

    d.m.gdansk: Kto będzie następcą Golloba według Pana?

    Andrzej_Rusko: Jarek Hampel
    Nie wyjdzie nic z tego jak będzie pracował dla Ruski.

    Gontek_WTS: Jaki był prawdziwy powód odejścia Jędrzejaka??

    Andrzej_Rusko: Myślę, że Tomek chciał być liderem, a nie miał pewności czy we Wrocławiu mu się to uda
    I ja mam w to uwierzyć. Naiwny nie jestem.

    wacek1928: Dlaczego telewizja Polsat nie będzie transmitować w tym roku wszystkich spotkań? Jak to jest, że kluby nie chcą Polsatu u siebie?

    Andrzej_Rusko: Kluby nie potrafiły w odpowiednim czasie podjąć decyzji o współpracy z Polsatem. Dlatego Polsat zdecydował o współpracy z klubami z Tarnowa, Wrocławia, Leszna, Zielonej Góry i Częstochowy
    Jednym z tych co mieli pomóc klubom w znalezieniu TV miał być Rusko, a on to olał. Ja mam reszta niech sobie poszuka.

    :DMarcin_ROW: Co Pan myśli o Mariuszu Węgrzyku swego czasu startującego w WTS-ie?

    Andrzej_Rusko: Uważam, że Mariusz nie osiąga wyników, do jakich był predestynowany. Nie mam z nim kontaktu na co dzień więc trudno mi powiedzieć czy wina jest w sprzęcie, czy też Mariusz nie zawsze poważnie traktuje swoje obowiązki
    To jest kolejny niewolnik z haremu Ruski, który musiał odejść.

    LUBLIN: Czy we Wrocławiu jest szkółka żużlowa?

    Andrzej_Rusko: Jest
    A to ciekawe?!

    lofdi: Czy były jakiekolwiek projekty powołania organizacji bardziej niezależnej od klubów, która zajęłaby się zarządzaniem Polską Ligą Żużla??

    Andrzej_Rusko: Tak. Na ostatnim GKSŻ złożyłem wniosek, który zobowiązał prezydium do przygotowania w trybie pilnym wszystkich założeń do rozpoczęcia działalności PLZ
    Takie próby już były. Wtedy sam Pan hrabia Ruski je torpedował, a teraz sam składa wniosek Hi:) hi:) hi:)

    lofdi: Czy drużyna Atlasu wystartuje w MDMP??

    Andrzej_Rusko: Kształt tych rozgrywek nie do końca nam odpowiadał. Uważamy, że lepiej jest dać szanse juniorom w starciach ligowych w barwach innych drużyn
    Ten gościu torpeduje wszystko co ustali GKSŻ sam umywając ręce. Stwórzmy Mu własną ligę, gdzie będzie jeździł tylko WTS z WTSem i sam WTS będzie zdobywał medale. Gratulacje Panie Ruski !!!

    Wicior: Czy nie uważa Pan, że PZMot wydając decyzję, że Polonia ma jeździć w 1 lidze a następnie oświadczając, że klubu nie ma najbardziej mąci w polskim żużlu??

    Andrzej_Rusko: Decyzję dopuszczającą zlikwidowaną Piłę do rozgrywek podjął GKSŻ. Dlatego dzisiaj mamy kłopoty i trzeba robić na nowo kalendarz dla drugiej ligi
    Jedną z przyczyn wycofania Piły były zagrywki Pana R., ale on oczywiście nie poczuwa się do winy.

    butch: Decyzja o nie wystawieniu drużyny w MDMP to decyzja, która będzie służyć interesom polskiego żużla? (mam na myśli brak objeżdzenia młodzieży). Chyba, że chodzi o inne interesy...

    Andrzej_Rusko: Nasi juniorzy startują w zespołach pierwszej i drugiej ligi i będą mieli znacznie więcej możliwości jazdy niż startując w MDMP
    Moim zdaniem to powinien być obowiązek dla każdej z drużyn Ekstraligowych. Nie startujesz w MDMP wypad z Ligi. A poza tym starty np. w drugiej lidze to tylko 10 meczów, a w rozgrywkach MDMP dodatkowo 7 turniejów + finał (wg nowego regulaminu) plus występy w lidze. No Panie Ruski, który zawodnik więcej pojeździ ten Twój ze szkółki,czy z innej drużyny.

    Wicior: Jeżeli zależy Panu na żużlu to, dlaczego marnuje Pan żużel w Pile?? My tu kochamy ten sport a Pan nam go odbiera!!

    Andrzej_Rusko: Niestety, nie mogę prowadzić klubów w różnych częściach Polski. Sami musicie zrobić porządek w klubie i pilnować, żeby działacze wydawali pieniądze dla zawodników nie na siebie i żeby wydawali tylko tyle ile udało im się zdobyć
    Co to znaczy sami? Kibice mają wkroczyć do klubu i zrobić rebelię :). To działacze są odpowiedzialni za klub i stan polskiego żużla i to od nich zależy czy jeszcze kiedyś będzie można obejrzeć speedway. Niesnaski i konflikty pomiędzy działaczami róznych klubów powodują, że polski żużel stacza się na dno. Panie Rusko, kiedyś nie będziesz miał z kim wojować w żużlu!!!

    wacek1928: Co Pan sądzi o juniorach w Polsce, którzy odnoszą sukcesy w młodym wieku, a gdy dorastają to są po prostu słabi. Odnoszę się do wszystkich dyscyplin

    Andrzej_Rusko: Uważam, że są źle prowadzeni przez osoby nie posiadające odpowiednich kwalifikacji. Coś takiego jak system szkolenia generalnie leży. Zauważcie, że w różnych rejonach Polski działają szkółki żużlowe minitory itp. robią świetną robotę i są szkołą zawodników, ale tylko do odpowiedniego momentu. Później zawodnik powinien przejść do szkoły średniej, czyli mieć możliwości dalszego rozwoju. U nas jednak robi się z juniorów niewolników, a kibice drą szaty, gdy słyszą o zamiarze zmiany barw klubowych. Nie zastanawiają się, że bezpowrotnie odbierają szanse na rozwój młodego talentu i często zabierają życiową szanse osobie, która wiele lat pracowała na możliwość rozwoju
    Ciekawe na czym ma polegać ta szkoła średnia w żużlu. Może Pan Rusko już taką szkołę założył "Speedway High School - Rusko&company". W zeszłym roku zapisał się do niej Hampel, w tym roku Gapiński i Miśkowiak. Ale najważniejsze, że zawodnicy przychodzą za darmo. To tak jak kiedyś były kluby gwardyjskie i kto lepszy to do woja (GKS Bydgoszcz, Gdańsk) .

    motor: Kto zostanie IMŚ?

    Andrzej_Rusko: Bardzo chciałbym, aby był to Polak. Rozum jednak wskazuje na Crumpa
    Chociaż w tym temacie się zgadzamy. ;)

    pzdr

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Podsumowanie chata:
    - Sparta z panem Rusko na czele jest cacy, wszyscy dookoła są be
    - Na temat kwestii które bulwersują 95% kibiców żużla się nie rozmawia, bo to dyskusja akademicka

    Żenada
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "marspeed: Czy według Pana Piła może występować w pierwszej lidze? Jeśli tak, to na jakiej podstawie zawodnicy maja status wolnego zawodnika?

    Andrzej_Rusko: Piła wycofała się z rozgrywek pierwszoligowych więc temat jest akademicki"

    Odpowiedz na to pytanie jest tak wyczerpująca , że zwaliła mnie z nóg.
    Mógł dodać jeszcze , że jako prorok przewidział , że tak będzie i dlatego bez obaw podpisał z nimi kontrakt.
    I po co zadawać takiemu pytania.Jakby jeszcze bardzo się śmiał to juz na 102% byłby podobny do Millera.Odpowiada na pytania identycznie.
    Oby nie skończył jak Leszek.


  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Slaw
    Ty chyba w głowie masz małego Tic-Taca w którym miścisz tylko nienawiść do Ruski. W każdym jego słowie znajdujesz złą wolę.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Do Slaw
    Ty chyba w głowie masz małego Tic-Taca w którym miścisz tylko nienawiść do Ruski. W każdym jego słowie znajdujesz złą wolę.
    Bo nic dobrego nie można o nim powiedzieć. Jest sprawcą wielu zawirowań wokół żużla, a gdy ktoś próbuje coś zmienić to on zaraz tworzy jakąś opozycję i doprowadza do konfliktów.
    To jest moje subiketywne zdanie i naprawdę chciałbym kiedyś napisać coś pozytywnego o tym działaczu.

    pzdr

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Slaw
    Ty chyba w głowie masz małego Tic-Taca w którym miścisz tylko nienawiść do Ruski. W każdym jego słowie znajdujesz złą wolę.
    Bo nic dobrego nie można o nim powiedzieć. Jest sprawcą wielu zawirowań wokół żużla, a gdy ktoś próbuje coś zmienić to on zaraz tworzy jakąś opozycję i doprowadza do konfliktów.
    To jest moje subiketywne zdanie i naprawdę chciałbym kiedyś napisać coś pozytywnego o tym działaczu.

    pzdr
    z tego co wypisujesz to raczej neimozliwe...
    do Wafla
    ps.Dobre z tym TiK-Takiem!i zgadzam sie z Toba co do reszty

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do kolegów z Leszna ze "ściśniętymi" główkami:
    Czytacie to co chcecie,albo nie rozumiecie co czytacie.Tak źle i tak niedobrze.

    marspeed: Dlaczego zawodnicy Gdańska, będącego swego czasu tak jak Piła w stanie likwidacji, nie były zwolnieni z kwot transferowych?

    Andrzej_Rusko: Bo klub w Gdańsku nie rozwiązał się natomiast członkowie stowarzyszenia w Pile 23 grudnia 2003 podjęli decyzję o rozwiązaniu klubu
    Dalej będziecie jak katarynki powtarzać o klubie w stanie likwidacji?
    Od 23.12.2003Polonia Piła nie istnieje!
    I dalej:
    Wicior: Czy nie uważa Pan, że PZMot wydając decyzję, że Polonia ma jeździć w 1 lidze a następnie oświadczając, że klubu nie ma najbardziej mąci w polskim żużlu??

    Andrzej_Rusko: Decyzję dopuszczającą zlikwidowaną Piłę do rozgrywek podjął GKSŻ. Dlatego dzisiaj mamy kłopoty i trzeba robić na nowo kalendarz dla drugiej ligi
    --------------------------------------------------------------------------------


    To jak pisałem wcześniej Główna KOMEDIA Sportu Żużlowego jest winna całego zamieszania a nie PZM!

    Ot wszystko.Tylko wy i tak sklepiecie to na swoje.No bo jak tak może być...
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2004
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ogólnie podsumowując czat akademicki dużo treści mało konkretów .FARSA!!!!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bilety na GP w przedsprzedaży 80 zł a ulgowe 40 zł
    Czy ktoś coś o tym słyszał? Kiedy ewentualnie będzie miała być ta przedsprzedaż? A może już jest?

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Tomek_WTS: Kiedy Wrocław wychowa sobie dobrych
    juniorów??

    Andrzej_Rusko: Świderski ma szansę na finał mistrzostw
    świata juniorów. Najpierw musimy zdefiniować co znaczy
    wychować i co znaczy dobrych
    Chcialbym tak delikatnie zauwazyc, ze Piotr Swiderski
    rozwinal swoje umiejetnosci dopiero po przejsciu do
    Rawicza. Wiec przypisywanie sobie przez pana Rusko
    wychowania tego zawodnika jest kompletnym pudlem.

    D.J.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Bilety na GP w przedsprzedaży 80 zł a ulgowe 40 zł
    Czy ktoś coś o tym słyszał? Kiedy ewentualnie będzie miała być ta przedsprzedaż? A może już jest?
    czasami warto odwiedzac wlasna strone klubowa.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •