Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Kolano Tomasza Golloba

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach

    Kolano Tomasza Golloba

    Znasz ktos z Was moze szczegoly? Jak mozna wyczytac w dzisiejszym Expressie Bydgoskim Tomek zostal poddany operacji kolana. Szczegolow nie podano... chyba to nic powaznego? A moze taki wybieg... ani na sparing z Wroclawiem ani na Kryterium :)

    Ciao


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    dziwi mnie ze nikt nie interesuje sie tym tematem ;)

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    dziwi mnie ze nikt nie interesuje sie tym tematem ;)
    a może korci cie, że nikt z Tarnowa nie panikuje ?? :P

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    dziwi mnie ze nikt nie interesuje sie tym tematem
    --------------------------------------------------------------------------------


    a może korci cie, że nikt z Tarnowa nie panikuje ??
    Roberto! Dlaczego od razu tak do tego podchodzisz??? Tak agresywnie nastawiaony...
    Vojtas - udzie ktorzy czytaja watek z naszym meczem czytaja i to, ale mysle ze nikt bez potwierdzen nie bedzie sie wyglupial i robil afery!

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Powedzmy sobie szczerze że na razie nikt nic nie wie, ja słyszałem już trzy wersje :P Poczekajmy aż ktoś tę informację potwierdzi :)

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Roberto! Dlaczego od razu tak do tego podchodzisz??? Tak agresywnie nastawiaony...
    No jeśli ja jestem agresywnie nastawiony to ty jesteś przewrażliwiona. Przecież wyraźnie mu język pokazałem na znak przekory :P

    P.S. Poza tym w wątku meczowym już dał coś do zrozumienia na ten temat, więc może moja aluzja nie jest tak zupełnie nietrafiona ;)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No jeśli ja jestem agresywnie nastawiony to ty jesteś przewrażliwiona
    Masz racje - jestem. Ale to tylko i wylacznie z powodow idiotycznych wojen slownych pomiedzy kibicami, ktore niejednokrotnie przeradzaja sie w prymitywne i chamskie rozmowy!
    Przepraszam Roberto - nie zwrocilam uwagi na emota :)

  8. Powrót do góry    #8
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Kilkuset kibiców, które zjawiło się po południu na bydgoskim stadionie, mogło oglądać w akcji ze strony "Aniołów" tylko Piotra Protasiewicza ścigającego się z gospodarzami. Cała toruńska drużyna trenowała wcześniej, od 11. Kilku zawodnikom rozsypały się jednak silniki i po treningu żużlowcy Apatora/Adriany wrócili do Torunia. A w niedzielnym sparingu Unia Leszno uległa Unii Tarnów 44:46. Jacek Gollob zdobył dla gości 8 pkt. Jego starszy brat, Tomasz wraca natomiast do zdrowia po zabiegu wycięcia chrząstki w kolanie.
    http://miasta.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35591,1965363.html

    Gollob po zabiegu

    Tomasz Gollob na początku minionego tygodnia poddał się zabiegowi kolana. Wbrew temu, co napisała jedna z lokalnych gazet, nie była to żadna operacja i żużlowiec planowo rozpocznie starty w sezonie 2004. - Był to dawno zaplanowany, rutynowy zabieg. Już bowiem w połowie minionego roku dokuczało mi kolano, z którym musiałem wreszcie zrobić "porządek". Cały czas normalnie funkcjonuję, przygotowuję się do rozgrywek i jestem gotowy do startów - powiedział nam wczoraj Tomek Gollob.
    http://www.info.bydgoszcz.pl/wydarz.asp?i=33580

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - Kontuzja Tomasza Golloba nie pozwoliła mu wziąć udziału w pierwszym naszym sparingu z Unią w Lesznie, ale już w sobotę w meczu towarzyskim z WTS-em we Wrocławiu będzie jeździł -powiedział trener tarnowian Marian Wardzała. - Jak mi wiadomo, uraz Golloba nie jest na tyle groźny, by musiał pauzować przez dłuższy czas. Rewanż z wrocławianami rozegramy w niedzielę w Tarnowie także z udziałem obydwu braci Gollobów. Potem Tomasz Gollob pozostanie przez tydzień z nami. Będzie trenował i poznawał wszystkie tajniki tarnowskiego toru.
    PAP

    Nasz najlepszy żużlowiec kilka dni temu przeszedł drobny zabieg. - To nie była żadna poważna operacja. Po prostu kosmetyka. Rutynowy zabieg kolana, który odkładałem od pewnego czasu. Ból dokuczał mi już od zeszłego roku, więc postanowiłem wreszcie zrobić z tym porządek. Ale jestem już gotowy do startów - przyznaje Tomasz.

    Kiedy zobaczymy więc Golloba na torze? Już w sobotę będzie trenował we Wrocławiu. Następnego dnia pojedzie w barwach Unii w sparingu. - Cały tydzień spędzę najprawdopodobniej w Tarnowie. Sezon za pasem, trzeba trochę poćwiczyć z nowymi kolegami. Wcześniej nie było takiej możliwości, bo pogoda uniemożliwiała wyjazd na tor. Teraz trzeba korzystać z każdej możliwości - zaznacza Gollob
    Tempo

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    a dlaczego nie mógł sobie zrobić tego zabiegu np. w listopadzie? tylko tuż przed sezonem ,wiecie z ta medycyną róznie bywa ,a Gollob nie bedize siedział sobie za biureczkiem ,tylko jego kolano czeka mnóstwo obciążeń zwiazanych z jazdą.

  11. Powrót do góry    #11
    Super Typer FTSL Awatar hellraiser
    Dołączył
    26-01-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jacek Gollob dla Dziennika Polskiego:

    - Tomek jeździ na crossie, to jego element przygotowania do sezonu. Naciągnął niegroźnie wiązadła w kolanie. Był w szpitalu. Na następny sparing będzie w pełni sił.


    hellraiser

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    18-03-2004
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A mnie interesuje

    interesuje i to bardzo ,ale nie bede panikowal , bo przeciez nie ma o co , bedzie jak bedzie , kontuzje sie zdarzaja poprostu no nie ?

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2004
    Postów
    466
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomasz Gollob:
    Wrocław 20.03 - (3,3)
    Tarnów 21.03 - (3,3,3)

    Gdyby Tomasz uchylił rąbka tajemnicy i zdradził innym co to trzeba wyciąć, to myślę, że w tym tygodniu gabinety chirurgiczne będą pełne:-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •