Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Jak ułozy sie tabela po ostatniej kolejce PLS?

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak ułozy sie tabela po ostatniej kolejce PLS?

    Niektórzy pewnie myślą, ze to za wczesnie ale mnie się wydaje, ze to idealny moment na to bytaki wątek powstał wkońcu bedzie mozna snuc podejrzenia kto kogo wyminia jak również kto sie zakfalifikuje do playoff. Łatwiej wydaje mi sie bedzie można sprawdzic czy mecze były układane bo pewnie kazdy bedzie miał przed i po meczach pewne swoje typy jak chciały sie usadowic druzyny w tablei i na kogo starają sie natrafic w playoffach.

    jesli zły pomysł zamknijcie usuncie albo spalcie watek:P


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak zgadzam sie ... nalezy ten watek zamknac, usunac i spalic ... jest taki juz kilka ...

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja myslę, że po ostatniej kolejce w tabeli drużyny będą na miejscach od 1 do 10. Na pierwszym miejscu będzie drużyna, która zdobyła najwięcej punktów, a na ostatnim, która najmniej. Pomiędzy nimi będą drużyny, które zdobyły mniej niż 1, a więcej niż 10 punktów. Zasada będzie tak, że czym wiecej punktów, tym wyżej w tablei.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pinol założył 1 wątek od roku a wy go od razu najezdzacie :)
    :P hehehe :D


  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Typowaniem końcowego układu tabeli po rundzie zasadniczej, w świetle ostatniej kolejki, może zając się tylko jasnowidz. :)
    A tak poważnie to na dzień dzisiejszy mamy pewne tylko dwie pozycje czyli 4, którą zajmie AZS Częstochowa i 3, która przypadnie PZU AZS Olsztyn. Miejsca pozostałych drużyn mogą się jeszcze zmienić. O pierwsze miejsce korespondencyjną walkę toczą Skra i Ivett. Bełchatowianie mają przed sobą trudniejsze zadanie, gdyż grają na wyjeździe z rozkręcającym się Sosnowcem, który walczy o 5 lokatę. Ivett natomiast podejmuje u siebie, walczącą o awans do play off Gwardie. Według mnie w tych dwóch spotkaniach powinny wygrać zespoły Skry i Ivettu, lecz Skra straci jeden punkcik i zajmie drugie miejsce coraz lepiej grający AZS Wa-wa podejmuje u siebie PZU, które jest w lekkim dołku, natomiast AZS Cz-wa siatkarzy z Bielska, obydwa AZSy mają pewne swoje lokaty i jedyną motywacją do zwycięstwa może być chęć zrehabilitowania się po wcześniejszych porażkach (po ostatniej kolejce zastanawiam się czy pod stołem nie idzie motywacja do porażki :)), Wa-wa i Bielsko grają podobnie jak Gwardia o awans do play off. Logika wskazuje na zwycięstwa wyżej notowanych AZSów, lecz po ostatniej kolejce nic nie chce obstawiać. Ostanie spotkanie rozegrają między sobą walczące o 5 lokatę Mosto i Nysa, która jest jednym z zespołów walczących o play offy. Raczej stawiał bym na Nyse.
    Sądzę, że tabela po rundzie zasadniczej będzie wyglądać następująco:
    1Ivett
    2 Skra
    3 PZU
    4 AZS Cz-wa
    5 Sosnowiec
    6 Mosto
    7 Nysa
    8 Bielsko- Biała
    9 AZS Wa-wa
    10 Gwardia

    Natomiast chciałbym aby wyglądała tak
    1Ivett
    2 Skra
    3 PZU
    4 AZS Cz-wa
    5 Mosto
    6 Sosnowiec
    7 Nysa
    8 AZS Wa-wa
    9 Bielsko - biała
    10 Gwardia

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja myslę, że po ostatniej kolejce w tabeli drużyny będą na miejscach od 1 do 10. Na pierwszym miejscu będzie drużyna, która zdobyła najwięcej punktów, a na ostatnim, która najmniej. Pomiędzy nimi będą drużyny, które zdobyły mniej niż 1, a więcej niż 10 punktów. Zasada będzie tak, że czym wiecej punktów, tym wyżej w tablei.
    Sorry ale nie było mnie na forum od 2 dni bodajrze i widze ze Aleks znowu pokazał jaki jest inteligentny. Sorry kolego jak masz gadać takie głupoty to sie wogóle nie udzielaj bo naprawde zalatuje od Ciebie jeszcze wiekszą głupotą jak odemnie. Załozyłem ten wątek po to by mozna było tutaj zamieszczac normalne wypowiedzi na normalny temat a Ty od razu zaczynasz pisać jakies tam swoje brednie. Rozumiem mozna sie posmiac to nie jest jakies tam forum dla sztynwniaków ale trzevba tez pisac na temat a ja dawno nie wiedziałem takiej wypowiedzi której autorem byłes Ty.

    Jeszcze jedno pytanie
    "Pomiędzy nimi będą drużyny, które zdobyły mniej niż 1, a więcej niż 10 punktów"
    Nie mam pojęcia o czym Ty piszesz jakie 10 pkt?

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    IMHO chodzilo o "mniej niez PIERWSZA(1) punktow a wiecej niz DZIESIATA(10) pkt".

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sorry ale nie było mnie na forum od 2 dni bodajrze i widze ze Aleks znowu pokazał jaki jest inteligentny. Sorry kolego jak masz gadać takie głupoty to sie wogóle nie udzielaj bo naprawde zalatuje od Ciebie jeszcze wiekszą głupotą jak odemnie. Załozyłem ten wątek po to by mozna było tutaj zamieszczac normalne wypowiedzi na normalny temat a Ty od razu zaczynasz pisać jakies tam swoje brednie. Rozumiem mozna sie posmiac to nie jest jakies tam forum dla sztynwniaków ale trzevba tez pisac na temat a ja dawno nie wiedziałem takiej wypowiedzi której autorem byłes Ty.
    Coż za samo krytyka, jak widzisz sam przyznajesz, że z Twoich wypowiedzi zalatuje głupotą. A poza tym "bodajże", piszemy przez Ż, "w ogóle" i "ode mnie" piszemy rozdzielnie. Poza tym jest coraz lepiej.
    Jeszcze jedno pytanie
    "Pomiędzy nimi będą drużyny, które zdobyły mniej niż 1, a więcej niż 10 punktów"
    Nie mam pojęcia o czym Ty piszesz jakie 10 pkt?
    Widzę, że masz problem z rozumieniem słowa pisanego. Mniej niż 1 (pierwsza) to znaczy jeżeli np pierwsza będzie miała 30 punktów to te drużyny, które znajdują się na miejscach niższych od pierwszego będą miały mniej niż 30 pkt np 29, 28, 27, 26 itd... i odpowiednio więcej niż dziesiąta, to znaczy jeżeli 10 będzie miała np. 15 punktów, to drużyny przed nią będa miały np. 16 punktów, 17 punktów. Może pamiętasz takie znaki z lekcji matematyki < i >. Jeżeli masz kłopot ze zrozumieniem ich to dam Ci podpowiedź, którą łatwo zapamiętać Pies otwiera tam mordę, gdzie jest więcej kiełbasy np 5 < 10

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coż za samo krytyka, jak widzisz sam przyznajesz, że z Twoich wypowiedzi zalatuje głupotą. A poza tym "bodajże", piszemy przez Ż, "w ogóle" i "ode mnie" piszemy rozdzielnie. Poza tym jest coraz lepiej.
    Jeszcze jedno pytanie
    "Pomiędzy nimi będą drużyny, które zdobyły mniej niż 1, a więcej niż 10 punktów"
    Nie mam pojęcia o czym Ty piszesz jakie 10 pkt?
    Widzę, że masz problem z rozumieniem słowa pisanego. Mniej niż 1 (pierwsza) to znaczy jeżeli np pierwsza będzie miała 30 punktów to te drużyny, które znajdują się na miejscach niższych od pierwszego będą miały mniej niż 30 pkt np 29, 28, 27, 26 itd... i odpowiednio więcej niż dziesiąta, to znaczy jeżeli 10 będzie miała np. 15 punktów, to drużyny przed nią będa miały np. 16 punktów, 17 punktów. Może pamiętasz takie znaki z lekcji matematyki < i >. Jeżeli masz kłopot ze zrozumieniem ich to dam Ci podpowiedź, którą łatwo zapamiętać Pies otwiera tam mordę, gdzie jest więcej kiełbasy np 5 < 10
    Drogi Aleksie, skoro już jesteśmy w temacie gramatyki, to pozwolę sobie na uwagę, że po liczebnikach porządkowych stawiamy kropki. Gdybyś pisał 1. lub 10. to pewnie nie byłoby takich problemów ze zrozumieniem Twojego posta. Poza tym wydaje mi się, że w niewłaściwym miejscu znalazł się wyraz "punktów", który spowodował dodatkowe utrudnienia w odcztytaniu Twojej argumentacji.

    P.S. Piszę to dlatego, że sam się o to prosiłeś, a po drugie nie z takimi tekstami w życiu przyszło mi się zmierzyć, ale Twój post długo pozostawał dla mnie zagadką, na szczęście Jerry był tak uprzejmy i doprecyzował Twoją myśl.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sorry ale nie było mnie na forum od 2 dni bodajrze i widze ze Aleks znowu pokazał jaki jest inteligentny. Sorry kolego jak masz gadać takie głupoty to sie wogóle nie udzielaj bo naprawde zalatuje od Ciebie jeszcze wiekszą głupotą jak odemnie. Załozyłem ten wątek po to by mozna było tutaj zamieszczac normalne wypowiedzi na normalny temat a Ty od razu zaczynasz pisać jakies tam swoje brednie. Rozumiem mozna sie posmiac to nie jest jakies tam forum dla sztynwniaków ale trzevba tez pisac na temat a ja dawno nie wiedziałem takiej wypowiedzi której autorem byłes Ty.
    Coż za samo krytyka, jak widzisz sam przyznajesz, że z Twoich wypowiedzi zalatuje głupotą. A poza tym "bodajże", piszemy przez Ż, "w ogóle" i "ode mnie" piszemy rozdzielnie. Poza tym jest coraz lepiej.
    Jeszcze jedno pytanie
    "Pomiędzy nimi będą drużyny, które zdobyły mniej niż 1, a więcej niż 10 punktów"
    Nie mam pojęcia o czym Ty piszesz jakie 10 pkt?
    Widzę, że masz problem z rozumieniem słowa pisanego. Mniej niż 1 (pierwsza) to znaczy jeżeli np pierwsza będzie miała 30 punktów to te drużyny, które znajdują się na miejscach niższych od pierwszego będą miały mniej niż 30 pkt np 29, 28, 27, 26 itd... i odpowiednio więcej niż dziesiąta, to znaczy jeżeli 10 będzie miała np. 15 punktów, to drużyny przed nią będa miały np. 16 punktów, 17 punktów. Może pamiętasz takie znaki z lekcji matematyki < i >. Jeżeli masz kłopot ze zrozumieniem ich to dam Ci podpowiedź, którą łatwo zapamiętać Pies otwiera tam mordę, gdzie jest więcej kiełbasy np 5 < 10


    Ynteligent:P:P

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aleksie moje błedy ortograficzne to efekt dysortografii! Wydaje mi sie, ze to wystarczający powód by wybaczyc mi błedy ortograficzne, które staram sie niwelowac i ograniczać, jednak nie zawsze mi to wychodzi!

    Twojego pierwszego posta ne ebde juz komentował zrpbił to o wiele lepiej Figurus i mam nadzieje ze wreszcie przestaniemy tutaj poruszac temat ortografii i gramatyki a zajmiemy sie siatkówka!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •