Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 645

Wątek: New Star Soccer

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe myślisz, że mnie się chce czekać ? też juz bym chetnie pograł w NSS 2 ale trzeba czekac do 15 marca :(
    Calsberg ale nie mamy 100% pewności, że Serials 2000 umieści cd-keya do NSS2 15 kwietnia, może później, a może wogóle ?. Także prosze próbować samemu złamac ten kod !:):)

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2003
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Calsberg ale nie mamy 100% pewności, że Serials 2000 umieści cd-keya do NSS2 15 kwietnia, może później, a może wogóle ?. Także prosze próbować samemu złamac ten kod !
    No ja ciagle probuje niewiem jak reszta (miejmy nadzieje ze probują ) :D

    Pzdr.

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed chwilą przeszukałem masę wyszukiwarek do cracków, seriali itp. i każda wyszukiwarka (no prawie każda) znajduje NSS tylko ze v.1.01, v.1.12., v.1.15 a v.2.0 nie ma :(. Chyba wydawca NSS2 dobrze zabezpieczył ta gierkę żęby nie można było zcrackowac :(

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słyszałem podobno że kilka ekip próbowało złamać haslo a się nie udawało.I że jest to bardzo strzeżone bardzo że trudno będzie.Jeśli ktoś zna kod lub ma pełna wersje to prosze napiszice mi!!!

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra nie daje zadnej gwarancji ze ten key ktory podam ponizej pojdzie! Jednak jest kod ktory dostalem i mi chodzi!!!!!
    Oto key:

    Player Name: Mietek
    License Key: 000016-TUAEA8-VT61ZE-QRNR2V-T244QF-52GW28-X12499-FC1M66-BCMY4P-94RHFE

    Nie ma za co, napiszcie czy to idzie.... bo jestem ciekaw.... pozatym w przypadku gdy wszystko bedzie okey, czekam na rewanz i oczekuje key do osswalda;)
    pozdrawiam

    Impet mistrzem IFQ!!!!!

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    03-08-2003
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ,coś sie ruszyło jeszcze niesprawdzalem ,ale jesli pojdzie to ok,chociaz wczoraj troche grałem to musze powiedziec ze szalu niema poruwnujac do poprzedniej wersji,oprocz jakis pierdół ,ktore można kupywac ,i pochwalic kiboli czy cos tam ,hmm może sie myle ,ale wiem na pewno ze tryb rozgrywania meczu mogli by dopiescic,chyba ze ma to byc gra na 20 min.dla mnie jest to wersja 1.0a a nie 2.0 jak beda tylko takie poprawki to jakas w miare ciekawa grywalnosc bedzie w 27687612 tys. czesci pozdro.

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2003
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kod działa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wielkie dzięki klos !!!!!!!!!!

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A to wy jescze nie wiece ze ja mam juz z Miesiac koda ? :P

    Robicie tak:

    Kasujecie wszystkie wasze sejwy w grze
    #Robicie kopie zapasową pliku Simon Read.dat (lepiej sie ubezpieczyć)
    #Zmieniacie nazwe pliku Simon Read na imię i nazwisko waszego przyszłego gracza (np. Jan Kowalski )
    #Otwieracie plik przy pomocy edytora tekstu (ja użyłem notatnika )
    #Wycinacie zawartość tego pliku (000016-D69WB7-2VNDT1-EN9FD5-E4CHU6-RJF4K6-7TW3KU-J3XN9Y-48KDE1-M18YG8) Uwaga! W pliku nie może nic pisać w przeciwnym razie się nie zarejestrujecie
    #Uruchamiacie plik NewStarSoccer.exe (czyt. odpalasz gierke)
    #Tworzycie nowego zawodnika. Imię i nazwisko zawodnika musi być identyczne z tym jakim wpisaliście w nazwie pliku w którym przed chwilą wycieliście kod (w naszym przypadku Jan Kowalski ) Wszystkie inne dane zum Beispiel: data urodzenia, pozycja na boisku, klub, czy wartość kontraktu nie mają absolutnie żadnego znaczenia
    #Wklejacie wyżej wymieniony kod tam gdzie trzeba
    #Powinien wam się pojawić komunikat Thank you for registering Jan Kowalski

    Jeszcze razdze to zrobic w wersji 2.0.0 lub 2.0.1 bo pozniej moze nie byc pliku Simon Read.

    thx colson

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2003
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Player Name: Mietek
    License Key: 000016-TUAEA8-VT61ZE-QRNR2V-T244QF-52GW28-X12499-FC1M66-BCMY4P-94RHFE

    Nie ma za co, napiszcie czy to idzie.... bo jestem ciekaw.... pozatym w przypadku gdy wszystko bedzie okey, czekam na rewanz i oczekuje key do osswalda;)
    pozdrawiam

    Impet mistrzem IFQ!!!!!
    No pewnie ze idzie. Wielkie dzieki. Nie pisze nic wiecej tylko ide grac.
    (Nawiasem mówiąc mógłby powstać jakiś manager żużlowy podobny do NSS)

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    A to wy jescze nie wiece ze ja mam juz z Miesiac koda ? :P

    Robicie tak:

    Kasujecie wszystkie wasze sejwy w grze
    #Robicie kopie zapasową pliku Simon Read.dat (lepiej sie ubezpieczyć)
    #Zmieniacie nazwe pliku Simon Read na imię i nazwisko waszego przyszłego gracza (np. Jan Kowalski )
    #Otwieracie plik przy pomocy edytora tekstu (ja użyłem notatnika )
    #Wycinacie zawartość tego pliku (000016-D69WB7-2VNDT1-EN9FD5-E4CHU6-RJF4K6-7TW3KU-J3XN9Y-48KDE1-M18YG8) Uwaga! W pliku nie może nic pisać w przeciwnym razie się nie zarejestrujecie
    #Uruchamiacie plik NewStarSoccer.exe (czyt. odpalasz gierke)
    #Tworzycie nowego zawodnika. Imię i nazwisko zawodnika musi być identyczne z tym jakim wpisaliście w nazwie pliku w którym przed chwilą wycieliście kod (w naszym przypadku Jan Kowalski ) Wszystkie inne dane zum Beispiel: data urodzenia, pozycja na boisku, klub, czy wartość kontraktu nie mają absolutnie żadnego znaczenia
    #Wklejacie wyżej wymieniony kod tam gdzie trzeba
    #Powinien wam się pojawić komunikat Thank you for registering Jan Kowalski

    Jeszcze razdze to zrobic w wersji 2.0.0 lub 2.0.1 bo pozniej moze nie byc pliku Simon Read.

    thx colson

    Kruco fux gdzie jest ten plik?? Bo ani kod mi nie wchodzi, ani nie mam tego pliku... przynajmniej tak mi sie wydaje...

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A to wy jescze nie wiece ze ja mam juz z Miesiac koda ? :P

    Robicie tak:

    Kasujecie wszystkie wasze sejwy w grze
    #Robicie kopie zapasową pliku Simon Read.dat (lepiej sie ubezpieczyć)
    #Zmieniacie nazwe pliku Simon Read na imię i nazwisko waszego przyszłego gracza (np. Jan Kowalski )
    #Otwieracie plik przy pomocy edytora tekstu (ja użyłem notatnika )
    #Wycinacie zawartość tego pliku (000016-D69WB7-2VNDT1-EN9FD5-E4CHU6-RJF4K6-7TW3KU-J3XN9Y-48KDE1-M18YG8) Uwaga! W pliku nie może nic pisać w przeciwnym razie się nie zarejestrujecie
    #Uruchamiacie plik NewStarSoccer.exe (czyt. odpalasz gierke)
    #Tworzycie nowego zawodnika. Imię i nazwisko zawodnika musi być identyczne z tym jakim wpisaliście w nazwie pliku w którym przed chwilą wycieliście kod (w naszym przypadku Jan Kowalski ) Wszystkie inne dane zum Beispiel: data urodzenia, pozycja na boisku, klub, czy wartość kontraktu nie mają absolutnie żadnego znaczenia
    #Wklejacie wyżej wymieniony kod tam gdzie trzeba
    #Powinien wam się pojawić komunikat Thank you for registering Jan Kowalski

    Jeszcze razdze to zrobic w wersji 2.0.0 lub 2.0.1 bo pozniej moze nie byc pliku Simon Read.

    thx colson

    Kruco fux gdzie jest ten plik?? Bo ani kod mi nie wchodzi, ani nie mam tego pliku... przynajmniej tak mi sie wydaje...
    Jest tylko w 2.0.1 i 2.0.2 . Weż tamte zarejestruj sie na tych starych po 10 kolejce zupdajtuj do 2.0.5 i let,s play :)

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam wersje 2.01 i tam takiego pliku niema.buuu
    Ten Mietek dziala!!

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2003
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A skad mozna sciagnac wersje 2.0.1 i 2.0.2 ? Posiadam wersje 2.0.5 (chyba) i tego pliku SimonRead.dat nie ma :/

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, żę wszyscy podzierają w NSS2 bo nikt nic nie pisze na forum :D:D :P:P

  15. Powrót do góry    #60
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Dlaczego ta gra tak czesto sie zawiesza ?

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi jeszcze ani razu się nie zawiesiła, ale owszem miałem takie problemy z wersja 1.0 . Bayerek_, a jaki używasz system ??

  17. Powrót do góry    #62
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Windows 98 SE.

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2003
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie tez się często zawiesza mam Windows 98 :(

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sumie to nie powinien Wam sie wieszać na 98, bo to jest uniwersalny system. Zawsze na XP sie coś wiesza a nei na 98 ;/. Sprubujcie sobie z neta sciągnąć jakąś aktualke, bo to czasem pomaga :)

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2003
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie mam żadnych problemów z grą. Mam Windowsa ME.

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Hehe... to jakiś dziwny w sumie ten NSS2, bo ja mam Win XP i sie nie wiesza... :):):)... dziwne, może autorzy wyszli z zalozenia, ze wiekszosc uzywa nowszych systemow niz win 98 i poprostu nie dopracowali NSS2 pod tym wzgledem...

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Hmm coś ucichł ten temat. Jakoś o tej grze zapomniałem :P zaraz ide sobie popykać, postrzelam se troche brameczek Mietkiem :P

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam takie pytanko, czy u Was też jest cieżko przejść do jakiegoś innego klubu ??, bo ja cały czasm gram w jednym i spisuję sie tam najlepiej z ligi, gram w reprezentacji a tu nie mam ofert z innych klubów chodzby z Niemczech, Francji czy Holandii. Co zrobić by przejść do jakiegoś innego klubu ?

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Zeby przejsc do innego klubu musisz po prostu wystawic sie na liste transferowa.. :)

    Pzdr
    Bnj

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zeby przejsc do innego klubu musisz po prostu wystawic sie na liste transferowa.. :)

    Pzdr
    Bnj
    Bonjo jestem na liście transwerowej już cały 1 sezon i nic, żaden klub sie epo mnie nie zgłosił ;/, ale będę próbował dalej :)

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kurde ale sie wkurzyłem. Gram sobie normalnie jako napastkik w Szkockim klubie Livingston. Prawie zawsze byłem najelpszy w meczu i trafiałem po 3,2 bramki. A tu nagle komunikat że manager przeniósł mnie i będe grał jako pomocnik. Teraz mi nic nie wychodzi bo Tackle mam na zero a często musze odbierać pilki przeciwnikowi. Już 2 razy dostawałem czerwoną kartkę. Czekam aż w kóńcu manager znów mnie da na atak bo takie granie na pomocy z zero tackle nie ma sensu :P

    P.S. W jakich klubach w gracie i jak wam tam idzie ???
    P.S.2 Co sobie kupiliście ???

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mnie denerwuje tylko to, ze jak gram na najtrudniejszym poziomie i cezko na treningu haruje zeby mi statsy podrosly to zaraz po tym kontuzje i wszystko jebal leci w dol i tak wkolo macieju deprymujace!!!

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Kurde ale sie wkurzyłem. Gram sobie normalnie jako napastkik w Szkockim klubie Livingston. Prawie zawsze byłem najelpszy w meczu i trafiałem po 3,2 bramki. A tu nagle komunikat że manager przeniósł mnie i będe grał jako pomocnik. Teraz mi nic nie wychodzi bo Tackle mam na zero a często musze odbierać pilki przeciwnikowi. Już 2 razy dostawałem czerwoną kartkę. Czekam aż w kóńcu manager znów mnie da na atak bo takie granie na pomocy z zero tackle nie ma sensu :P

    P.S. W jakich klubach w gracie i jak wam tam idzie ???
    P.S.2 Co sobie kupiliście ???
    hehe nie martw sie mnie 2 razy przenosil i powracal . A jest z tego pewna korzysc . Umioejetnosci panowania na d pilak rosna i masz wiecej pilek w meczu .
    Oto moja historia
    - Chemik Zawisza ( 3 sezony ) 61 goli i 38 asyst
    - Polonia Warszawa ( 1 sezon ) 38 goli i 22 asysty
    - PSV ( 1 sezon ) 31 goli 17 asyst
    - Albacete ( i lipa same kontuzje i tylko 17 goli )
    - Celtic
    - Rangers
    - Celtic w sumie w szkocji 87 bramek

    W sumie najtrudniejszy jest poczatek . Jak sie go ominie to juz jest z goriki . Ale ja gram na srednim teraz przenosze sie na trudny i zobnaczymy jak bedzie . kariere znow rozpoczynam w Chemiku/Zawiszy :D
    JA mialem juz wszystkie wozki :D

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2003
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a kto poda mi linka do wersji gzie jest ten plik simon read.dat :( bo u mnie go nie ma :(

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a kto poda mi linka do wersji gzie jest ten plik simon read.dat :( bo u mnie go nie ma :(
    Nie baw się w tego simonread.dat tylko graj Mietkiem :)
    Player Name: Mietek
    License Key: 000016-TUAEA8-VT61ZE-QRNR2V-T244QF-52GW28-X12499-FC1M66-BCMY4P-94RHFE


  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2003
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam takie pytanko, czy u Was też jest cieżko przejść do jakiegoś innego klubu ??, bo ja cały czasm gram w jednym i spisuję sie tam najlepiej z ligi, gram w reprezentacji a tu nie mam ofert z innych klubów chodzby z Niemczech, Francji czy Holandii. Co zrobić by przejść do jakiegoś innego klubu ?
    Ja mam tak samo. Juz nie gram nawet w zadnym klubie bo gralem w Valenci i nie przedluzylem kontraktu i nikt nie chce mnie kupic. Caly czas jestem na liscie transferowej. Wszesniej kiedy jeszcze mialem kontrakt z Valencia bylo tak samo.

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Po kilku kolejkach dali mnie znów na atak :P A faktycznie jak grałem na pomocy to dużo razy byłem przy piłce ale w odlgłości 45 yardów od bramki. Teraz znów strzelam po 2 bramki na mecz i jest dobrze :D

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2003
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I ja również nie moge przejść do innego klubu mimo iż strzelam dużo goli dla mojego zespołu
    Co robić przecież jestem na liscie transferowej :(

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :D:D

    Przejscie do innego klubu jest proste po prostu psuj wszycho co sie da !!! az sie bedzie zglaszac multum klubow bo twoj cie nie bedzie chcial :D

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2003
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nareszcie zagrałem dwa mecze na 4 i ktoś się po mnie zgłosił :D z trzeciej ligi brazylijskiej przeszłem do pierwszej :p

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2003
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mój kumpel mówił ze do tej gry są jakieś kody . W co mi sie nie chce wieżyć. Czy wie ktos coś na ten temat ?

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2003
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napewno z tymi kodami to tylko kit ale właściwie poco kody jeżeli gra jest prosta :D ?
    Zauważyłem błąd: grałem w Lidze Mistrzów Barceloną przeciwko Bastii i gdy ja grajac w barwach Barcy strzeliłem gola zostawał on zapisywany na konto drużyny przeciwnej (Bastia)... co o tym sądzicie??

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napewno z tymi kodami to tylko kit ale właściwie poco kody jeżeli gra jest prosta ?
    Zauważyłem błąd: grałem w Lidze Mistrzów Barceloną przeciwko Bastii i gdy ja grajac w barwach Barcy strzeliłem gola zostawał on zapisywany na konto drużyny przeciwnej (Bastia)... co o tym sądzicie??
    Najwyraźniej strzeliłeś sobie samobója :P :):):)hehe nie no żartuje....mnie osobiście sie takie coś nie zdarzyło narazie więc nie wiem czy to błąd czy coś...:P

  39. Powrót do góry    #84
    Początkujący
    Dołączył
    20-03-2004
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gdzie to jest???

    Gdzie jest plik Simon Read.dat bo ja go nie mam????

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie jest plik Simon Read.dat bo ja go nie mam????
    Po co się bawić w ten Simon Read.dat jak tego pliku nie ma, a może jest ?. Popatrz sobie wyżej i masz tam mietka i graj na nim :)

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam problem wpisuje kod(000016-TUAEA8-VT61ZE-QRNR2V-T244QF-52GW28-X12499-FC1M66-BCMY4P-94RHFE) i nic.Dalej nie chce isc z gory dziki moze ktos by mi pomogl na gg 3233934
    pozdrawiam sulus

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Musisz sobie dać imię Mietek. I wtedyt ten kod.

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto przedstawie swe osiagniecia (Mietkiem oczywiscie) po 5 sezonach:

    LIGA (tylko Groclin)
    -164 mecze w tym 164 od poczatku
    -253 gole
    -13 asyst
    -47 razy pilkarz meczu
    -15 zoltych kartek
    -3 czerwone kartki
    -29 hat-trickow
    -58 goli w Lidze Mistrzow
    4 mistrzostwa, 3 razy puchar, 4 razy nagroda dla mlodego pilkarza roku

    REPREZENTACJA POLSKI
    -18 meczow w tym 18 od poczatku
    -36 goli
    -4 asysty
    -5 hat-trickow
    18 czapek, Puchar Europy, Zloty But

    Poza tym mam prawie wszystko tylko tych najdrozszych rzeczy tj. samolot za 5mln i Mona Lisa za 2mln oraz tych najdrozszych dwoch domkow.

    POZDRO!

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec Awatar JoCKeR
    Dołączył
    19-02-2003
    Postów
    656
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Oto przedstawie swe osiagniecia (Mietkiem oczywiscie) po 5 sezonach:

    LIGA (tylko Groclin)
    -164 mecze w tym 164 od poczatku
    -253 gole
    -13 asyst
    -47 razy pilkarz meczu
    -15 zoltych kartek
    -3 czerwone kartki
    -29 hat-trickow
    -58 goli w Lidze Mistrzow
    4 mistrzostwa, 3 razy puchar, 4 razy nagroda dla mlodego pilkarza roku

    REPREZENTACJA POLSKI
    -18 meczow w tym 18 od poczatku
    -36 goli
    -4 asysty
    -5 hat-trickow
    18 czapek, Puchar Europy, Zloty But

    Poza tym mam prawie wszystko tylko tych najdrozszych rzeczy tj. samolot za 5mln i Mona Lisa za 2mln oraz tych najdrozszych dwoch domkow.

    POZDRO!

    Mozesz wrzucic screeny z tych osiagniec?? i tych z CM-a takze jesli sa prawdziwe te twoje wpisy. Cos mi sie wydaje ze masz wybujala wyobraznie.
    Pozdrawiam

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto przedstawie swe osiagniecia (Mietkiem oczywiscie) po 5 sezonach:

    LIGA (tylko Groclin)
    -164 mecze w tym 164 od poczatku
    -253 gole
    -13 asyst
    -47 razy pilkarz meczu
    -15 zoltych kartek
    -3 czerwone kartki
    -29 hat-trickow
    -58 goli w Lidze Mistrzow
    4 mistrzostwa, 3 razy puchar, 4 razy nagroda dla mlodego pilkarza roku

    REPREZENTACJA POLSKI
    -18 meczow w tym 18 od poczatku
    -36 goli
    -4 asysty
    -5 hat-trickow
    18 czapek, Puchar Europy, Zloty But

    Poza tym mam prawie wszystko tylko tych najdrozszych rzeczy tj. samolot za 5mln i Mona Lisa za 2mln oraz tych najdrozszych dwoch domkow.

    POZDRO!
    Dlatego za bardzo nie lubie tej gry, jak zaczynasz w arsenalu to cie od razu do pierwszego skladu daja podobnie w reprezentacji, zalatwo jest sie zalapac do pdostawowego skladu. No i dodatkowo to strzelanie 30goli w 10meczach. Wiem, ze na trudniejszym poziomie tak sie nie da latwo, ale tez sie da... nudne...

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •