Pokaż wyniki od 1 do 24 z 24

Wątek: Jędrzejak we Wrocławiu

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach

    Jędrzejak we Wrocławiu

    No cóż. Tomek Jędrzejak podpisał kontrakt z Wrockiem. Atlas musi zapłacić jedynie mojemu kochanemu Włókniarzowi 150 tyś DM. Wraz z Tomkiem umowę podpisała firma Atlas, która będzie sponsorem przez najbliższe 2 lata.
    Szkoda :(
    Ale to moja prywatna opinia


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie łam się :) przełam się :) ja się ciesze :)

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    powodzenia w nowym klubie ...
    moze sobie cos kupi za ta kase ...

    a miano sie opanowac w oferowaniu kontraktow ...

    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2001
    Postów
    287
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uważam że Jędrzejak swoim przejściem do Wrocławia bedzie
    mial wiecej okazji do pokazania swoich umiejętności i wzmocni Team z wrocka!!!!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ogor w wts.

    No i dobrze... skoro ulamkowi mineralna do glowy strzelila
    to tak wlasnie powinno byc, chcesz za duzo ... idz gdzie indziej, i na pewno seba na tym stracil. Co do ogora to mam nadzieje ze bedzie to udany transfer. Witamy we Wrocku.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Tylko że Jędrzejak frajerem też nie jest i za darmo jeździć nie będzie! Który to już klub w karierze Ogóra? Wychodzi mi że trzeci, ale z niego obieżyświat! Atlas zamienił jednego na drugiego. Ha....:) Komu to wyjdzie na zdrowie? Pewnie najbardziej Włókniarzowi, całkiem niezłe pieniądze! A może pamięta ktoś ile Włókniarze dali za Jędrzejaka, bo mi się w szukać nie chce.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zgadzam się i moge tylko pozazdrościć Wrockowi sponsorów , a swoją drogą to chyba kwota nie może być w markach tylko w Euro....

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lynx co miales na myśli ? bo nadal nie rozumiem.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach

    lepe

    Miałem namyśli to iż zastąpiono jednego "jaśka wędrowniczka" drugim "jaśkiem wędrowniczkiem" czyli
    coś za coś! A które "coś" jest lepsze w stosunku do ceny,
    to jest dla mnie tajemnicą.
    Aha jescze myślałem nad tym czy włókniarz coś zarobi na tym transwerze, bo nie pamiętam ile dali za Ogóra. Tylko o to mi chodziło o nic więcej, a już napewno nie było zadnych podtekstów:):)
    pozdrawiam.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O.K. spoko :) tylko, że my zabardzo nie mamy wielkiego wyjścia. Dobrze wiesz, ze nie mamy wychowanków wiec oprócz wędrowniczków to co nam innego zostaje ?
    A co do Ułamka to trudno, szczerze mówiąc to wole juz bardziej wyrównaną drużyne z Jedrzejakiem i Krzyzaniakiem niz Ułamkien i chyba Winiarzem :)

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Ja się z Tobą w stu procentach zgadzam, i wiesz o tym doskonale! Wole drużyne dobrych "rzemieślników" niż pseudo
    "gwiazdorów"! A co wam zostaje? Ja myślę iż jest kilku zawodników z których można by zbudować dobry zespół, ja bym
    do nich jednak nie zaliczył Jędrzejaka! Z tego co pamiętam
    dwa lata temu chociażby Winiarz w barwach Sparty prezentował się znakomicie! Sądze także iż gościowi bardziej zależy na klubie w którym startuje niż np: Ułamkowi czy nawet Jędrzejakowi! Ale to była taka moja mała dygresja, oczywiście życze Ci i innym kibicą z Wrocławskiego grodu, aby Jędrzejak i inni zawodnicy Sparty spełnili pokładane w nich nadzieje!
    pozdrawiam.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spoko :) dzięki :)
    Nie pozostaje nam nic innego jak liczyc na dobrą forme Jedzrzejaka, no cóż co jak co ale jest uwazany za jednego ze zdolniejszych zawodników młodego pokolenia, jak bedzie to zobaczymy bo talenty w polsce sie szybko marnują a przykłądów nie trzeba szukac daleko...

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niestety nie moge sie zgodzic, że Winiarz byłby lepszy od Jędrzejaka, jakoś narazie tylko z tym i mam nadzieje, ze nie bedziemy mieli wiecej sprzecznych zdan :).

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co wy macie do seby przeciez toon był najlepszym polskim zawodnikiem w atlasie.jeździł *****iście a wy macie jakieś pretensje może i sie czepiam ale dla mnie teraz seba jest nr 2 w polsce
    pozdrawiam Hulek

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nic nie mam do Seby, tylko miał zdeka za wysokie KSM. Wiec ja wole miec troszke bardziej wyrównaną druzyne. Pewnie tu kazdy ma inne zdanie na temat nie przedłuzenia kontraktu z Ułamakiem no ale trudno sie mówi, moze za rok i jak zmniejszy troszke swoje wymagania finansowe.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sprobuj sie postawic w sytuacji seby:Ma na utrzymaniu cały zswoj team(4 osoby), przygotowanie maszyn, inne ligi wiesz to troche kosztuje a nikt nie powie ze seba nie wypełnił tego co od niego oczekiwano....

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No bez przesady, spoko ma do utrzymania swój zespół ale nie on jeden, wszyscy mają ten sam problem co nie zmienia faktu, ze najtanszy nie jest. A co do wywiązania sie Seby z oczekaiwan klubu to tak średnio to wyszło ( ale nie ma co nazekac ), jak jestes z Wrocławia to powinienes wiedziec jak to wyglądało, a jak nie to... za duzo do gadania :)

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najeżdżacie na Ułamka że chciał za dużo kasy a myślicie że Ogór wziął dużo mniej?! Rozmawiałem osobiści z prezesem Włókniarza i okazało się że Jędrzejak zażyczył sobie podwyżki wynoszącej 100% w porównaniu do poprzedniego sezonu to jest chyba lekka przesada mimo iż poprzedni sezon miał on udany.Włókniarz mu zaufał zostawił go na przejściowy sezon a on tak mu się odpłaca...A co do Ułamka to po turnieju Drabika w Częstochowie wyraził on chęć startów ww Włókniarzu i jest to bardzo prawdopodobne jeśli Walasek nie podpisze kontraktu.

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Każdy zawodnik jeździ dla pieniedzy !!! Bo dla zabawy to można wypić piwko i pograc z kumplami w bilka , a nie narażać życie , a że to seba dyktóje warunki klubą to inna sprawa!!

    Zgadzam sie, że każdy zawodnik jeździ dla pieniedzy , ale trzeba mieć w sobie troche ambicji i waleczności na torze nie mówiąc już że zawodnik powinien być emocjonalnie związany z klubem a nie tak jak np.Ułamek tylko dla kasy

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem wy myślicie ze oni jeżdżą tylko dla kasy?????a nie sądzicie że niektórzy mają jakieś ambicje jakieś cele. a już sebastian napewno on tylko dla kasy nie wieze(!!!!!)nie wiem dlaczego myślicie ze on nie ma przywiązania dla klubu?ale w jaki sposob?moim zdanie bardzo angażuje sie w sprawy drużyny no ale mozecie miec inne zdanie....:)

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i zdecydowanie mam inne zdanie co do przywiązania emocjalnego Seby do klubu :)

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Ogór jest młody"
    Masz swoją chatę???, a Ogór nie ma i też chce Ją Mieć
    /dużą/jak Ty i ja.
    Kto może-ten rżnie, i ma rację, bo jak nie on-to inni,
    np. ja jeśli bym mógł.
    A lasce /narzeczonej, też trzeba zafascynować/.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy ja wiem czy ogor nie ma chaty??? pono w rozliczeniu za transfer do wlokniarza z ostrowa mial dostac jakis domek jednorodzinny pod czestochowa!!! ale jak ulamek bedzie we wlokniarzu to nie bedzie mial latwo.. jedynie swoimi dobrymi wystepami moze odzyskac zaufanie fanow zuzla w czestochowie!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bez sensu

    Najpierw zmarnowali Zieje a teraz sprowadzaja Jedrzejaka. Idiotyczna filozofia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •