A ladnie to tak kopiowac :P ? Ale dzieki Tobie wykumalem, ze dwa razy mialem Bailly...
A ladnie to tak kopiowac :P ? Ale dzieki Tobie wykumalem, ze dwa razy mialem Bailly...
Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
--Demokryt--
Poscigowe:
1. Poiree
2. Fischer
3. Bjoerndalen
4. Gross
5. Sikora
6. Tchepikow
7. Eckhoff
8. Hakinnen
9. Hanevold
10.Rozhkow
1. Bailly
2. Poiree
3. Glagow
4. Ponza
5. Henkel
6. Apel
7. Gros
8. Ischumuratowa
9. Pylewa
10.Zaistseva
Sprint kobiet
1.Poiree
2.Glagow
3.Pyleva
4.Bailly
5.Ischmurautwa
6.akhatova
7.Henkel
8.Ponza
9.Zaitseva
10 Gwizdoń
Sprint pań:
1. Poiree
2. Wilhelm
3. Pyleva
4. Bailly
5. Apel
6. Brankovic
7. Tjorhom
8. Akhatova
9. Disl
10. Bogaliy
Sprint pań:
1. Poiree
2. Disl
3. Pyliewa
4. Bailly
5. Zajcewa
6. Brankovic
7. Iszmuratowa
8. Achatowa
9. Ponza
10. Wilhelm
Sprint pań:
1. Disl
2. Zajcewa
3. Bailly
4. Pyliewa
5. Poiree
6. Brankovic
7. Achatowa
8. Apel
9. Iszmuratowa
10. Wilhelm
Sprint pań:
1. Poiree
2. Disl
3. Pyliewa
4. Bailly
5. Brankovic
6. Zajcewa
7. Achatowa
8. Iszmuratowa
9. Wilhelm
10.Ponza
Pościgowy panów:
1. Poiree
2. Gjelland
3. Gross
4. Bilanenko
5. Bjoerdalen
6. Kruglov
7. Bergman
8. Eckhoff
9. Sikora
10. Andresen
Pościgowy pań:
1. Glagow
2. Bailly
3. Tjorhom
4. Wilhelm
5. Poiree
6. Zaitseva
7. Disl
8. Pyleva
9. Ishmouratova
10. Baverel - Robert
Pościgowy panów:
1. Poiree
2. Gjelland
3. Bjoerndalen
4. Fischer
5. Eckhoff
6. Kruglov
7. Rozkov
8. Andresen
9. Berger
10. Sikora :)
Pościgowy pań:
1. Tjoerhoem
2. Bailly
3. Bogali
4. Disl
5. Wilhelm
6. Glagow
7. Apel
8. Poiree
9. Zubrilowa
10. Gwizdoń :)
PS Wyniki dopiero w poniedziałek :(:(:(
Pościgowy panów:
1. Poiree
2. Gjelland
3. Gross
4. Fischer
5. Eckhoff
6. Kruglov
7. Bergman
8. Andresen
9. Sikora
10.Rozkov
Pościgowy pań:
1. Bailly
2. Glagow
3. Tjorhom
4. Wilhelm
5. Zaitseva
6. Poiree
7. Disl
8. Pyleva
9. Zubrilowa
10.Ishmouratova
Pościgowe:
1. Fisher
2. Poiree
3. Gjelland
4. Bjoerndalen
5. Andresen
6. Krugłow
7. Eckhoff
8. Biłanienko
9. Gross
10. Sikora
1. Tjoerhom
2. Bailly
3. Disl
4. Wilhelm
5. Bogali
6. Glagow
7. Poiree
8. Zubriłowa
9. Apel
10. Zajcewa
Pościgowy panów:
1. Fischer
2. O.E.Bjoerndalen
3. Poiree
4. Gjelland
5. Eckhoff
6. Andresen
7. Kruglov
8. Bergman
9. Berger
10.Bilanenko
Pościgowy pań:
1. Tjorhom
2. Disl
3. Bailly
4. Glagow
5. Wilhelm
6. Poiree
7. Bogaliy
8. Apel
9. Zubrilowa
10.Zaitseva
Cisza w wątku a tymczasem już w środę początek kolejnych zawodów, tym razem w Ruhpolding.
12.01. godz. 17:20 Sztafeta pań
13.01. godz. 17:20 Sztafeta panów
14.01. godz. 14:15 Sprint pań
15.01. godz. 14:15 Sprint panów
16.01. godz. 12:00 Pościgowy pań
16.01. godz. 14:00 Pościgowy panów
typować, typować... :P
Sztacheta panów:
1. Rosja
2. Niemcy
3. Norwegia
4. Francja
5. Szwecja
6. Włochy
7. Białoruś
8. Austria
9. Ukraina
10. Republika Czeska
Sztafeta panów:
1. Norwegia
2. Niemcy
3. Rosja
4. Francja
5. Szwecja
6. Białoruś
7. Austria
8. Ukraina
9. Polska
10. Czechy
Ale lipa widzę, że poza LL nikomu nie było dane zatypować biegu panienek :P
Sztaflik meski:
1. Norge
2. Niemcy
3. Rosja
4. Francja
5. Szwecja
6. Bialorus
7. Polska
8. Ukraina
9. Austria
10. Czechy
Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
--Demokryt--
Sztafeta panów:
1. Norwegia
2. Niemcy
3. Rosja
4. Francja
5. Szwecja
6. Austria
7. Białoruś
8. Ukraina
9. Czechy
10.Polska
Forum ostatnio szwankowalo,nie mieliscie okazji typowac, wiec zagram fair, i anulujemy sztachete pań;).
Sprint pań:
1. Wilhelm :*
2. Bailly
3. Bogaliy
4. Disl
5. Tjorhom
6. Pyleva
7. Zubrilova
8. Apel
9. Glagow
10. Guseva
Sprint pań:
1. Disl
2. Bailly
3. Bogali
4. Wilhelm
5. Pyliewa
6. Zajcewa
7. Tjoerhom
8. Apel
9. Zubriłowa
10. Poiree
Sprint pań:
1. Disl
2. Wilhelm
3. Tjoerhom
4. Bailly
5. Poiree
6. Zaitsewa
7. Bogaliy
8. Zubrilowa
9. Apel
10.Pylewa
Sprint kobiet:
1. Urszula Disl
2. Katarzyna Wilhelm
3. Linda Tjoerhom
4. Olga Zajcewa
5. Liv Malgorzata Poiree
6. Sandrine Bailly
7. Olga Pylewa
8. Martina Glagow
9. Katarzyna Apel
10. Michala Ponza
Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
--Demokryt--
Niestety muszę zrezygnować z liczenia punktów. Powód: zbyt mało czasu (LO, SportoweFakty). Mam nadzieję, że znajdzie się godny następca. Moim kandydatem jest LL. Pozdrawiam!
Sprint panów:
1. Bjoerndalen
2. Poiree
3. Fisher
4. Gjelland
5. Eckhoff
6. Krugłow
7. Berger
8. Gross
9. Bergman
10. Hanevold
Sprint panów:
1. Bjoerndalen
2. Poiree
3. Gjelland
4. Fisher
5. Eckhoff
6. Hanevold
7. Rozhkov
8. Berger
9. Sikora
10.Gross
Sprincik M:
1. Olek Bjoerndalen
2. Sven Fischer
3. Rafael Poiree
4. Andresen
5. Wolf
6. Rożkow
7. Bergman
8. Defrasne
9. Sikora
10. Gross
Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
--Demokryt--
Dalsze typowanie nie ma sensu, fajnie było.Pozdrawiam i Zegnam
No to zostaje nas coraz mniej, ale damy rade:). Jak bede mial troche czasu i checi;), postaram sie policzyc zaleglosci. Do jutra rana powinny sie pojawic wyniki. pozdro
No cóż wygląda, że to już chyba ostatnie podrygi tego typerka...
Pościgowe
1. Pyliewa
2. Glagow
3. Czernousowa
4. Zubriłowa
5. Tjoerhom
6. Wilhelm
7. Dafovska
8. Olofsson
9. Zajcewa
10. Gwizdoń
1. Poiree
2. Bjerndalen
3. Gjelland
4. Gross
5. Fisher
6. Rożkow
7. Greis
8. Czepikow
9. Defrasne
10. Sikora
Oberhof
Sztafety:
Panie
1.GERMANY
2.RUSSIA
3.SLOVENIA
4.NORWAY
5.UKRAINE
6.CHINA
7.BULGARIA
8.ITALY
9.BELARUS
10.CZECH REPUBLIC
punktacja:
LL = 12.5
K2 = 60.5
Tepy = 32.5
Floyd = 15
Biaggi = 27
Juan = 37.5
Marcin25 = 60.5
Panowie
1.SWEDEN
2.GERMANY
3.RUSSIA
4.BELARUS
5.AUSTRIA
6.FRANCE
7.ITALY
8.UKRAINE
9.CZECH REPUBLIC
10.SWITZERLAND
Punktacja:
LL = 5
K2 = 21.5
Tepy = 59.5
Floyd = 43.5
Biaggi = 7.5
Juan = 21.5
Marcin25 = 48
Generalka:
1.Floyd 675.5
2.LL 483.5
3.Biaggi 476.5
4.Marcin25 354.5
5.K2 347
6.Juan 309
7.sOKI 131
8.Tepy 102
Sprinty
Panie:
1.TJÖRHOM Linda
2.DISL Uschi
3.WILHELM Kati
4..BOGALIY Anna
5.BAILLY Sandrine
6.ZUBRILOVA Olena
7.GLAGOW Martina
8.POIREE Liv Grete
9.APEL Katrin
10.BUCHHOLZ Sabrina
punktacja:
Juan = 32
Tepy = 0
LL = 10
Floyd = 46
Biaggi = 0
Marcin25 = 46
Panowie:
1.FISCHER Sven
2.ANDRESEN Frode
3.GJELLAND Egil
4.BJOERNDALEN Ole Einar
5.BERGER Lars
6.POIREE Raphael
7.ECKHOFF Stian
8.NILSSON Mattias Jr.
9.BILANENKO Olexander
10.GRAF Daniel
punktacja:
LL = 5
Floyd = 0
Biaggi = 5
Juan = 0
Generalka:
1.Floyd 721.5
2.LL 498.5
3.Biaggi 481.5
4.Marcin25 354.5
5.K2 347
6.Juan 341
7.sOKI 131
8.Tepy 102
Pościgowe
panie:
1.DISL Uschi
2.WILHELM Kati
3.TJÖRHOM Linda
4.APEL Katrin
5.BOGALIY Anna
6.FILIPOVA Pavlina
7.BUCHHOLZ Sabrina
8.BAILLY Sandrine
9.BAVEREL-ROBERT Florence
10.POIREE Liv Grete
punktacja:
Juan = 0
Tepy = 0
LL = 43
K2 = 10
Marcin25 = 43
Floyd = 47
Biaggi = 20
panowie:
1.POIREE Raphael
2.FISCHER Sven
3.WOLF Alexander
4.BJOERNDALEN Ole Einar
5.GJELLAND Egil
6.GROSS Ricco
7.GREIS Michael
8.BERGER Lars
9.SIMMEN Matthias
10.FERRY Björn
punktacja:
Juan = 90
Tepy = 106
LL = 50
K2 = 50
Marcin25 = 50
Floyd = 50
Biaggi = 10
Generalka
1.Floyd 818.5
2.LL 591.5
3.Biaggi 511.5
4.Marcin25 447.5
5.K2 407
6.Juan 431
7.sOKI 131
8.Tepy 208
Ruhpolding
Sztafety
panie: anulowano
panowie:
1.NORWAY
2.GERMANY
3.AUSTRIA
4.RUSSIA
5.CZECH REPUBLIC
6.SWEDEN
7.UKRAINE
8.ESTONIA
9.FINLAND
10.BELARUS
punktacja:
LL = 35.5
Floyd = 60.5
Juan = 60.5
Biaggi = 60.5
Sprinty
panie:
1.CHERNOUSOVA Svetlana
1.PYLEVA Olga
3.GLAGOW Martina
4.OLOFSSON Anna Carin
5.ZUBRILOVA Olena
6.ISTAD-KRISTIANSEN Gro
7.TJÖRHOM Linda
8.WILHELM Kati
9.DAFOVSKA Ekaterina
10.BERGER Tora
punktacja:
LL = 0
Floyd = 32
Biaggi = 0
Juan = 0
panowie:
1.BJOERNDALEN Ole Einar
2.POIREE Raphael
3.VUILLERMOZ Rene Laurent
4.GJELLAND Egil
5.BERGER Lars
6.GROSS Ricco
7.PERNER Wolfgang
8.GREIS Michael
9.ROZHKOV Sergei
10.SLESINGR Michal
punktacja
Floyd = 146
Biaggi = 111
Juan = 60
Klasyfikacja generalna:
1.Floyd 1057 !!!
2.Biaggi 683
3.LL 627
4.Marcin25 447.5
5.Juan 551.5
6.K2 407
7.Tepy 208
8.sOKI 131
Przyznam, ze w tym sezonie spodziewalem sie wiekszej frekwencji niz w zeszlym roku. Tymczasem nie najlepiej o wyglada. Poczekajmy jeszcze do Anterselvy i jak tak dalej bedzie, to chyba zakonczymy.
ps. Floyd do jakiej wrozki chodzisz?;)
Pościgowe
1. Pyliewa
2. Zubriłowa
3. Wilhelm
4. Tjoerhom
5. Glagow
6. Czernousowa
7. Olofsson
8. Zajcewa
9. Istad
10. Henkel
1. Poiree
2. Bjoerndalen
3. Gjelland
4. Gross
5. Rozhkov
6. Fisher
7. Berger
8. Czepikow
9. Greis
10. Perner
Wyniki biegow poscigowych w Ruhpolding
1.Floyd 114
2.Biaggi 90
Klasyfikacja generalna:
1.Floyd 1171 !!!
2.Biaggi 773
3.LL 627
4.Marcin25 447.5
5.Juan 551.5
6.K2 407
7.Tepy 208
8.sOKI 131
Jesli nie macie nic przeciwko, to ta klasyfikacja jest ostateczna. Kolejne zawody sie zblizaja, a zainteresowanie typerem male. Wygrał zdecydowanie Floyd i duze piwo dla niego:)
pozdro
No cóż, szkoda typerka. Pozdrowienia dla wszystkich typujących...
... i czekam na to obiecane duże piwo! :P
Co ze stanem zdrowia Tomasza Sikory???
Wie Ktoś coś!
OFICJALNIE mi wiadomo,ze Tomasz opuscil zgrupowanie kadry w Martel i wrocil do Polski.Pamietny upadek w Antholz byl na tyle paskudny,ze kontuzja barku ciagnie sie dosc dlugo i Tomek musi sie porzadnie wyleczyc.Co gorsza pod BARDZO DUZYM znakiem zapytania stoi jego start w San Sicario.Naprawde bardzo pechowy sezony(przeziebienie,bole plecow) w dodatku nie wystapienie w SS to nie zapoznanie sie z tamtejszymi olimpijskimi zreszta trasami w ferworze walki.Przerwanie zgrupowania nie wplynie dobrze na jego forme fizyczna,a Hochfilzen tuż, tuż...
Caption:
CESANA SAN SICARIO, ITALY - FEBURARY 13: Wieslaw Slesinger of Cezech Republic and Hidenori Isa of Japan in action during the Mens team race at The E.On Ruhgas IBU Biathlon World Cup on Feburary 13, 2005 in Cesana San Sicario, Italy. (Photo by Stuart Franklin/Getty Images)
People: Wieslaw Slesinger; Hidenori Isa
Jak juz to SlesinGR,prawidlowo Ziemianin i nie z Republiki Czeskiej!
Wpiszcie na getty,San Sicario...