Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Mostostal grał tragicznie......

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach

    Mostostal grał tragicznie......

    Na szczęście tylko w drugim secie... Polski zespół pokonał Olympiakos Pireus 3:1 (26:24, 20:25, 26:24, 25:21). Wreszcie mistrzowie Polski zagrali tak, jak na nich przystało... Musielak jednak powinien zostać na przyjęciu, a nie być libero... Jego zagrywki, oraz atak były chwilami naprawdę świetne...

    Wyjątkowo słabo grał niestety Świderski... Potwierdziło się, że niestety wystarczy go trochę "pogonić" zagrywką, i jest po zawodniku... Środkowi Mostostalu powinni chyba trochę popracować nad krótką... Chodzą na nią przerażająco wolno... Wreszcie polski zespół potrafił nieźle grać w obronie...

    Serafina pamiętam sprzed kilku lat, z rezerw Mostostalu, z meczy w III lidze... Całkiem już niezły z niego zawodnik...

    Podsumowując, naprawdę jeden z lepszych meczy Mostostalu w LM!!! Brawo, tak trzymać





  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na szczegolne pochwaly zasluguja Papke i Musielak. Zwlaszcza za te zagrywki w koncowce trzeciego seta. po prostu bomba!
    A tak BTW, Kubag, zabierasz mi moj kawalek chleba :-)))
    Mecz byl po prostu SUPER!
    Mam nadzieje,ze bedzie takich wiecej

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Na szczegolne pochwaly zasluguja Papke i Musielak. Zwlaszcza za te zagrywki w koncowce trzeciego seta. po prostu bomba!
    Przyznaję się, jestem człowiekiem małej wiary... Ja Musielak poszedł na zagrywkę, przy stanie 18:24, to pomyślałem "Zaraz będzie aut, i po secie, oraz meczu"...
    Papke imponował determinacją... Oby taką wiarę w zwycięstwo mieli wszyscy nasi zawodnicy...

    A tak BTW, Kubag, zabierasz mi moj kawalek chleba :-)))
    Mecz byl po prostu SUPER!
    Mam nadzieje,ze bedzie takich wiecej
    Bardzo Cię przepraszam, i obiecuję poprawę :) Ale mecz był tak dobry, że nie mogłem się powstrzymać ;)

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sie oczywiscie nie gniewam, tylko jak tak dalej pojdzie to mnie Darkness wywali :-PPP
    A tak na serio, to bardzo sie ciesze i chyba nie tylko ja, ze forum powoli zaczyna zyc wlasnym zyciem i sa osoby, ktore cos tu pisza.
    jestem z was dumna! :-)

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    swider i jego extra przyjecie

    wspaniala gra na przyjeciu swidra!!! przeciez ten pan przyjac nie umie!!! z taka forma nie ma co szukac nawet w PLS!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •