Strona 22 z 25 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 946 do 990 z 1088

Wątek: Żużel amatorski-wiadomości

  1. Powrót do góry    #946
    Początkujący Awatar Daniel_Gdansk85
    Dołączył
    07-05-2010
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do petrus28sa koledzy w tych rejonach.uderzaj do Kermitai Danka.pozdro

  2. Powrót do góry    #947
    Początkujący
    Dołączył
    01-05-2007
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    petrus28 A co sam zacząłeś jeździć ??? Czy masz zamiar zacząć to robić ???

  3. Powrót do góry    #948
    Początkujący
    Dołączył
    14-10-2010
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,
    chciałem dowiedzieć się kiedy planowane jest (a może już było) zakończenie sezonu żużlowego amatorów w Tarnowie. Chętnie bym się pojawił, popatrzył, porozmawiał i może od nowego sezonu spróbował swoich sił, bo temat mnie co raz bardziej interesuje.
    Pozdrawiam chłopaki

  4. Powrót do góry    #949
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety, wszystko wskazuje (na tę chwilę), że zakończenia sezonu w Tarnowie nie będzie, co nie zależy od woli amatorów. Zachęcam do kontaktu w następnym sezonie.
    Pozdr. K.

  5. Powrót do góry    #950
    Początkujący Awatar Daniel_Gdansk85
    Dołączył
    07-05-2010
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pytanko do Kermita i Danka.
    Orientujecie sie jak dojść do licencji ale tej nieprofesjonalnej??jakie kroki należy poczynić?pozdro

  6. Powrót do góry    #951
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2005
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Daniela Gdansk

    Witam.Na ta chwile nie wiem nic na temat licencji nieprofesjonalnej,ale na wiosne na pewno bedzie cos organizowane. Jak tylko cos bede wiedzial blizej dam znac.Pozdrawiam Danek

  7. Powrót do góry    #952
    Początkujący Awatar Daniel_Gdansk85
    Dołączył
    07-05-2010
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzięki Danek pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #953
    Użytkownik Awatar Zoom82
    Dołączył
    18-01-2005
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Fotki z DMPN IV Rundy rozegranej na torze w Częstochowie znajdziecie
    TUTAJ
    Zapraszam do oglądania i komentowania.

    Zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi AKŻ Old Boys Speedway Club Bydgoszcz na początku odwiedź naszą stronę www jeżeli jesteś chętny spróbować swoich sił na torze napisz.

  9. Powrót do góry    #954
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2010
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam . Mam na sprzedasz dwa kaski :
    Jeden Arai 400 zł
    Drugi Atlas(Taki sam co ma Rune Holta) 350 zł

    Mam również ochraniacz na plecy (Detexa) 60 zł

    Zainteresowanych proszę pisać na gg:1468736
    lub na email: adrian_gala@interia.pl

  10. Powrót do góry    #955
    Początkujący
    Dołączył
    11-11-2010
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam mam na sprzedaż bardzo zadbany kewlar z Gdanska
    Sezon podajże 2007 ~~
    Kewlar od przodu jest niebiesko zolty < pelno reklam lotosu> a z tylu czarno niebieski , Czarny od dupy w dol , Konczy sie sa wszystko szachownica :) Do tego również w komplecie PLASTRON "lotos gdansk" zolty
    Kewlar jest niemalze nie tkniety , zadnych dziur , bardzo ladny ..;) Cos dla amatorow
    Wzrost do 182 ~~
    Bez buzera to nawet osoba wazaca z 90 kilo wejdzie ;)
    Pozdrawiam
    Wiecej info pod 1188771
    Cena do uzgodnienia -odrazu powiem ze tanio napewno nie jest ;)


  11. Powrót do góry    #956
    Początkujący
    Dołączył
    24-11-2010
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sprzedam

    mam do sprzedania silnik od fleminga graversena przejechane 30 biegow cena 4000tys do uzgodnienia gg4433458

  12. Powrót do góry    #957
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 48 w 7 postach
    Witam sprzedam silnik Jawa leżak długi skok, zatarty na tłoku rozebrany kompletny w 100% razem ze sprawnym motoplatem. Cena 450zł do negocjacji więcej informacji meilowo lub telefonicznie 508 243 973

  13. Powrót do góry    #958
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiejsze jazdy po lodzie tarnowskiego juniora, Kuby Jamroga, a także tarnowskich amatorów są dostępne w obszernej galerii na stronie:

    http://picasaweb.google.com/pacewicz...XA&feat=email#

    Zapraszam...

    Wszystkim kolegom amatorom w nowym 2011 tyle samo udanych wejść w łuk, jak i wyjść!

    "W łuk płasko i na gazie, coś musi puścić" :)

    K.

  14. Powrót do góry    #959
    Początkujący
    Dołączył
    27-02-2009
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo fajna fotorelacja :)

  15. Powrót do góry    #960
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2010
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  16. Powrót do góry    #961
    Początkujący
    Dołączył
    30-06-2009
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam serdecznie dawno tu nie zaglądałem wszystkiego dobrego w Nowym roku.udanych wirazy i jak najmniej kontuzjii tym co jeżdzą a tym co nie to zakupu upragnionej maszyny czyli mnie hehehhee.jak Ktos ma jakis sprzet zniszcony do remontu chetnie kupie albo cos do1500zł mój numer tel 725045069

  17. Powrót do góry    #962
    Początkujący
    Dołączył
    26-01-2011
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witma

    szukam taniego sprzetu do nauki jazdy na zuzlu, cena w granicach 3500zl

  18. Powrót do góry    #963
    Początkujący
    Dołączył
    28-01-2011
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam;
    Ja również byłbym chętny spróbowac swych sił. Czy znane Wam są osoby, które też mają "fioła" na tym punkcie z okolic Warszawy, Radomia lub Łodzi, chętnie nawiąże kontakt. A może gdzie w tych okolicach jest dostępny jakiś tor dla amatorów. Jeśli coś Wam chłopaki wiadomym jest prosze o kontakt. Z góry dziękuje.

    Pzdr
    Sebek

  19. Powrót do góry    #964
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pawliccy podobno sprzedaj±

  20. Powrót do góry    #965
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Relacja z otwarcia wystawy poświęconej żużlowi

    Zachęcam do zobaczenia relacji foto i video z otwarcia wystawy poświęconej żużlowi w muzeum w Tarnobrzegu (na zamku w Dzikowie), którego kustoszem jest pan dr Adam Wójcik.

    Ta impreza służąca promowaniu sportu żużlowego w regionach, gdzie go nie ma, nie została, niestety, zauważona przez główne portale żużlowe (mimo informacji przekazanych przez organizatorów). Co dziwi, ale..., cóż.

    A obok prezydenta Tarnobrzega na spotkaniu byli m.in. trener Jaskółek - Marian Wardzała, a także Mirek Cierniak, ponadto znany i uznany w środowisku fotoreporter - Tomek Sobczak (to kolejny wernisaż wystawy jego zdjęć żużlowych). A także moja skromna osoba w roli propagatora amatorskiego wydania tego sportu w Polsce (pamiętałem o kolegach z innych ośrodków w kraju).

    Zaciekawionych zarówno filmami i zdjęciami z wystawy zapraszam:

    1. http://www.youtube.com/watch?v=PQf-RMN-k_8

    2. http://www.youtube.com/watch?v=EiJYO..._order&list=UL

    3. http://nadwisla24.pl/newspost/wernis...-fotoreportaz/

    Filmy i zdjęcia nie oddają bardzo ciepłej atmosfery spotkania z osobami zainteresowanymi żużlem w tym mieście. Było bardzo dużo pytań, komentarzy, opowieści, wspomnień kibiców, którzy dawniej oglądali żużel i wciąż mają do niego sentyment. Całości dodaje uroku samo miejsce, czyli podziemia zamku w Dzikowie. Wystawa potrwa do końca lutego.

    Kolegom amatorom życzę cierpliwości w oczekiwaniu na sezon i pieniędzy na niezbędne remonty :) i zmiany na lepsze :)

    Wszystkim czytającym - dobrego nastroju!

    K.




  21. Powrót do góry    #966
    Początkujący
    Dołączył
    17-02-2011
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sprzedam motor żużlowy

    WITAM!
    Mam do sprzedania motor żużlowy . Rama Jawa, silnik GM,nowe blachy tallona , gaźnik Blixt , sprzęgło neb gp , silnik po remoncie , motocykl nadający się do jazdy w zawodach .
    Kontakt gg 5803129 możliwość wysłania zdjęć na maila.

  22. Powrót do góry    #967
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2007
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SPRZEDAM JAVE

    witam

    mam do sprzedania moto żużlowy ... typowy dla amatora na początek ... w 100 % sprawny przygotowany do sezonu ...



    tel. kontaktowy 504 093 812

    gg 4057662

  23. Powrót do góry    #968
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2011
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kupię kevlar!

    Witam!
    Uczęszczam do szkółki żużlowej i poszukuję kevlaru w niskiej cenie. Nie musi być w wyśmienitym stanie. Interesują mnie również buty.
    Pozdrawiam,
    Łukasz

  24. Powrót do góry    #969
    Początkujący Awatar Daniel_Gdansk85
    Dołączył
    07-05-2010
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej Panowie amatorzy....
    Dzielić się swoimi pierwszymi wiosennymi jazdami i treningami.
    Pozdrowienia znad morza ;)

  25. Powrót do góry    #970
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki za pozdrowienia i za dobre słowo znad morza.

    Mam nadzieję, że ono pomoże, bo chwalić się w Tarnowie nie ma czym, niestety, przynajmniej na tę chwilę.

    Trwają negocjacje z klubem na temat obecności amatorów na torze. Jak mawia bohaterka "Matixa": "wszystko, co ma początek, ma też i swój koniec". Liczymy wciąż, że to jej proroctwo nie zmieni się jednak w bardzo przykrą i porażająco zaskakującą rzeczywistość dla nas. Takie "coś" nas spotkało...
    "Obyśmy się spotkali w lepszych czasach...", tu mam na myśli kolegów amatorów z różnych ośrodków w Polsce, którzy dodtąd uczestniczyli w treningach na torze w Tarnowie i których chętnie zaproszę, jeśli "będzie mi to dane".

    Pozdrawiam spod gór ("spod", bo do nich mamy jednak kawałek).

    PS
    Nie wiem, czy gdzieś indziej amatorzy wyjechali na tor. Chętnie poczytam...
    K.

  26. Powrót do góry    #971
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Sprzedam pokrowce na kask:
    http://oi53.tinypic.com/29woowz.jpg

    Uszyte w 2005 roku. Trzy z nich były użyte tylko jeden raz (jeden, nie powiem, który kolor, w ogóle nigdy nie był użyty) w trakcie egzaminu na licencję, który został przeprowadzony 18 października 2005 roku w Gnieźnie. Stan jest praktycznie idealny.

    Kontakt:
    e-mail: MaciejCudera@gmail.com
    GG: 10755749
    Cena do uzgodnienia.

  27. Powrót do góry    #972
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Witam!
    Czy któryś z forumowiczów orientuje się w jakiej cenie można zakupić kevlar bądź też strój motocrossowy na dość nietypowy jak na motocyklistę wzrost 192 cm.

    Pytam póki co z czystej ciekawości.

    Pozdrawiam :)

  28. Powrót do góry    #973
    Początkujący Awatar Daniel_Gdansk85
    Dołączył
    07-05-2010
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kolego matic.ja zakupiłem np kevlar po Marcinie Jędrzejewskim, a jest on jednym z najwyższych żużlowców.
    Ja też mam 192cm.Kevlar troszeczke przerobiłem i gra gitara.Jeśli chcesz natomiast ubranie crossowe to nie powinno być z tym problemu.
    Pozdro

  29. Powrót do góry    #974
    Początkujący Awatar Daniel_Gdansk85
    Dołączył
    07-05-2010
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak przy okazji...
    Jest ktoś z Gdańska, bądź pomorza kto jeździ albo chciałby zacząć jeździć amatorsko??co prawda za niedługo ukaże się na Trojmiasto.pl artykuł promujący żużel amatorski na pomorzu, ale już wcześniej mógłbym pomóc w jakimś przygotowaniu do jazdy.
    Pozdrawiam wszystkich amatorów i chętnych do jazdy ;)

  30. Powrót do góry    #975
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 48 w 7 postach
    Witam wszystkich chętnych którzy chcą potrenować na torze w Witnicy zapraszam na priv

  31. Powrót do góry    #976
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2011
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja jestem chętny :)

  32. Powrót do góry    #977
    Początkujący
    Dołączył
    25-05-2011
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sprzedam pilnie

    Witam.Sprzedam motocykl żużlowy z silnikiem jawy silnik po kapitalnym remoncie nowy tłok JE pistons z tornado nowy cylinder nowe zawory gniazda prowadnice łożyska silnik po remoncie zagrzany zalany nowy olej i nie jezdzony nie mam niestety czasu.poza tym w motorze nowe blotniki sprzegło neb zapłon salletra nowa osłonka na łancuch sprzegłowy nowy gaznik dellorto badz fin rune jensen bezpływakowy bo mam dwa do wyboru.silnik składany przez mechanika betardu wrocław motocykl do obejrzenia we wrocławiu.kontak tel.
    793-390-738 foto na meila nr.gg 12151371

  33. Powrót do góry    #978
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Tarnowie nareszcie zielone światło dla amatorów. Nareszcie uzgonienia z klubem przechodzą w rzeczywistość. W sobotę 28.05. od godziny 10:30 do 13:30 planowany jest trening dla amatorów na torze Unii.

    Amatorzy posiadający motocykl, metanol (własny), kartę zdrowia od lekarza sportowego, ubezpieczenie mogą kontaktować się ze mną: kermit75@poczta.onet.pl

    Kermit


  34. Powrót do góry    #979
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trening w Tarnowie za nami, ten najważniejszy, bo pierwszy i nieznośnie(!!!) długo oczekiwany. Kilka zdjęć z tego doświadczenia na stronie: https://picasaweb.google.com/1172905...Ng&feat=email#

    Liczę, że wkrótce w Tarnowie na treningu pojawią się amatorzy z innych ośrodków w kraju. I to w tym sezonie jeszcze. Docelowo chciałbym, by odbyłyby się u nas zawody "o czapkę gruszek" (dosłownie) między biegami turnieju profesjonalistów, który miałby się odbyć pod koniec bieżącego sezonu.

    K.

  35. Powrót do góry    #980
    Początkujący Awatar Daniel_Gdansk85
    Dołączył
    07-05-2010
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kermit
    z miłą chęcią bym się do Was przyłączył.troszkę daleko ale jeśli odpowiednio wcześniej będę wiedział o jakimkolwiek treningu to możę się wybiorę.
    Pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #981
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2005
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mowiac jak ja bym wiedzial tez bym z checia pojezdzil Pozdrowienia Panowie:>>

  37. Powrót do góry    #982
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto terminarz treningów amatorów na torze w Tarnowie i warunki. Info jawna dla kolegów zainteresowanych uczestnictwem w nich.

    terminy:

    25 czerwca(sobota), godz. 10:30 do 13:30
    9 lipca(sobota), godz. 10:30 do 13:30
    16 lipca(sobota), godz. 10:30 do 13:30
    30 lipca(sobota), godz. 10:30 do 13:30
    13 sierpnia (w zależności od rozkładu I rundy play off*) (sobota), godz. 10:30 do 13:30
    20 sierpnia ( w zależności od rozkładu II rundy play off*) (sobota), godz. 10:30 do 13:30
    27 sierpnia (sobota), godz. 10:30 do 13:30
    3 września (sobota), godz. 10:30 do 13:30
    10 września (sobota), godz. 10:30 do 13:30
    24 września (w zależności do rozkłady III rundy play off*) (sobota), godz. 10:30 do 13:30
    1 października (sobota), godz. 10:30 do 13:30

    Warunki ustalone przez klub:
    - własny motocykl, metanol do niego, olej, itd.
    - aktualna książeczka zdrowia, ubezpieczenie NW
    -oświadczenie o zrzeczeniu się roszczeń od klubu na wypadek ... wszelki (wzór gotowy do podpisania przed treningiem)
    -opłaty: 120 zł od osoby do kasy klubu, ponadto: składka na karetkę, tj. 80zł za godzinę = 240 zł do podziału na uczestników treningu i lekarza (ok. 200zł, do podziału na uczestników). Przy założeniu, że w treningu bierze udział 5 osób, koszt na osobę wynosi ok. 208 zł. Im nas jest więcej, tym...wiecie.

    Takie wymagania musimy spełnić w Tarnowie, by pojeździć sobie. Sami oceńcie.

    My i tak trzymamy gaz! :) To 3 godziny jazdy na profesjonalnym, przygotowanym dla amatorów torze, z pełną obsługą.

    Zapraszam chętnych, spełniających podane warunki! Zgłoszenia na adres kermit75@poczta.onet.pl. Po mailach kontakt tele(już prywatnie).

    ***
    A dla chętnych spróbowania jazdy na żużlu bez tych wymagań informacja, że w miejscowości Jadowniki Morke koło Tarnowa jest prywatny tor (ok. 200 m) kolegi amatora Mateusza Gielasa, na którym potrenować będzie mógł sobie każdy początkujący (*za opłatę na amortyzację motocykla podstawionego do jazdy. Wiadomo "jak się nie wywrócisz, to się nie nauczysz).

    Kermit

  38. Powrót do góry    #983
    Początkujący Awatar Daniel_Gdansk85
    Dołączył
    07-05-2010
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kermit na ile wcześniej musisz mieć zgłoszenia? już tak wstępnie myślę, ale lepiej wiedzieć ile szybciej potwierdzić bo jeszcze musze wtedy badania załatwić :P
    Pozdro ze słonecznych Kaszub.

  39. Powrót do góry    #984
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W czwartek, 09.06.'11, na torze w Rzeszowie mogliśmy jako tarnowscy amatorzy (tj.Mat Gielas, Piotr Czyż, Kermit) sobie pojeździć w ramach treningu zawodników rzeszowiskiej drużyny, szkółki tamtejszej i szkółkowicza z Krosna.

    Tym wpisem chcemy podziękować trenerowi Darkowi Śledziowi za bardzo serdeczne przyjęcie i zrozumienie dla naszej pasji. Zostaliśmy ugoszczeni kilkukrotnym wyjazdem na tor, który świetnie nadawał się do ćwiczeń techniki jazdy. Sytuacja, kiedy zawodnicy ustępują nam miejsca, byśmy mogli wyjechać na naszą "sesję", wspaniale świadczy o gościnności włodarzy rzeszowskich. Nie dano nam też odczuć, że przeszkadzamy w procesie szkoleniowym swoją obecnością na torze. I za to wszystko dziękujemy. I czekamy na następny raz...:)

    Przypominam, że 25.06. w Tarnowie organizowany jest trening dla amatorów. Wystarczy napisać na adres mailowy (zob. wyżej w wątku) i uzyskać wiadomości szczegółowe, potem telefonicznie. Z góry przepraszam tych, którzy poczują się urażeni, jeśli odeślę w mailu do wiadomości dostępnych w tym wątku na forum. Zamieściłem wszystkie ważne informacje, co do warunków uczestnictwa w tego typu zdarzeniu.

    Kolegom w kraju mówię: do zobaczenia na torze w Tarnowie! Życzyłbym sobie, by do takiego spotkania doszło wcześniej niż później :) Liczę też, że włodarze naszego klubu przekonają się, że takie spotkania amatorów mogą być także dodatkową promocją żużla.

    A coraz mniej dzieciaków spontanicznie garnie się do żużla! Może bramą do odnajdywania talenów na miarę mistrzów są ich rodzice - "niespełnieni żużlowcy" ;), którzy sami nie mogli jeździć z różnych powodów, ale umożliwią to swoim dzieciom? Choćby dla próby "charakteru", lepsze to niż gokardy, jak sądzę, bo znacznie bardziej wymagające. Przy czym, dzięki amatorom, może taki rodzic sam zaznać, jak to jest, kiedy pojeździ na torze!? Zresztą, pewnie oglądacie L. Blanika, jak sobie radzi z jazdą. Nie jest to takie łatwe, jakby się wydawać mogło, co nie?;) Taka myśl mi się wyrwała...

    ***
    W najbliższą sobotę, w godzinach "dopołudniowych", na prywatnym torze kolegi Mateusza Gielasa w Jadownikach Mokrych k. Tarnowa, będzie możliwość spróbowania jazdy na motocyklu żużlowym. Kontakt na mail znany...

    Pozdr. (szczególnie dla L. Adamsa!!!).

    K.

  40. Powrót do góry    #985
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2005
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    2silniki

    Witam - mam do sprzedania dwa silniki Jawa. Gdyby ktoś był chętny - puszczę po okazyjnej cenie. Zawsze komuś na rezerwę może się przydać. Silniki maja po ok 30 biegów i są po przeglądzie. Tak więc jeszcze trochę pochodzą. Telefon do mnie - 501 560 650 Sebastian

  41. Powrót do góry    #986
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Informacja dla kolegów - amatorów i zainteresowanych.

    Nie będzie treningu w uzgodnionym terminie 25.06 (sobota) z powodu remontu bandy (powód remonu: koncert zespołu Scorpions) na torze w Tarnowie.

    Przypomnę wakacyjne terminy treningów:

    9 lipca(sobota), godz. 10:30 do 13:30
    16 lipca(sobota), godz. 10:30 do 13:30
    30 lipca(sobota), godz. 10:30 do 13:30
    13 sierpnia (w zależności od rozkładu I rundy play off*) (sobota), godz. 10:30 do 13:30
    20 sierpnia ( w zależności od rozkładu II rundy play off*) (sobota), godz. 10:30 do 13:30
    27 sierpnia (sobota), godz. 10:30 do 13:30

    *wymagania,opłaty - zob. wyżej w wątku.

    Trzymajcie gaz
    (z konieczności na sprzęgle cierpliwie ;)).

  42. Powrót do góry    #987
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2011
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich zakręconych w lewo ;P

    Jakiś czas temu czytałem to forum i bardzo wam zazdrościłem. Zainspirowany, zacząłem zbierać pieniądze, a teraz mam już za sobą pierwszy wyjazd na tor.

    Rozglądam się za motorem i mam kilka propozycji. Proszę was bardzo napiszcie konkretnie na co zwracać uwagę? Jakie doświadczenie z kupowania sprzętu możecie mi przekazać?

    Szukam też butów rozmiar 44-46, mam mało porządne spodnie wiec przydałby się też kevlar 183 lub spodnie crossowe.

    Pozdrawiam,
    Rafał Lublin
    798-518-206

  43. Powrót do góry    #988
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2007
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich zakręconych w lewo ;P

    Jakiś czas temu czytałem to forum i bardzo wam zazdrościłem. Zainspirowany, zacząłem zbierać pieniądze, a teraz mam już za sobą pierwszy wyjazd na tor.

    Rozglądam się za motorem i mam kilka propozycji. Proszę was bardzo napiszcie konkretnie na co zwracać uwagę? Jakie doświadczenie z kupowania sprzętu możecie mi przekazać?

    Szukam też butów rozmiar 44-46, mam mało porządne spodnie wiec przydałby się też kevlar 183 lub spodnie crossowe.

    Pozdrawiam,
    Rafał Lublin
    798-518-206
    witam mam takie buty jak jesteś zainteresowany to dzwoń 504 093 812

  44. Powrót do góry    #989
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2007
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam

    mam do sprzedania moto żużlowy ... typowy dla amatora na początek ... w 100 % sprawny przygotowany do sezonu ...



    tel. kontaktowy 504 093 812

    gg 4057662
    [b]SPRZEDANY

  45. Powrót do góry    #990
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    trening lipcowy

    W sobotę od 10:30 do 13:30 trening amatorów na torze Unii (zależny od pogody).

    Dla zainteresowanych przypominam rozkład naszych jazd (i zachęcam do kontaktu amatorów chętnych do udziału w treningu):

    16 lipca(sobota), godz. 10:30 do 13:30
    30 lipca(sobota), godz. 10:30 do 13:30
    13 sierpnia (w zależności od rozkładu I rundy play off*) (sobota), godz. 10:30 do 13:30
    20 sierpnia ( w zależności od rozkładu II rundy play off*) (sobota), godz. 10:30 do 13:30
    27 sierpnia (sobota), godz. 10:30 do 13:30

    *wymagania,opłaty - zob. wyżej w wątku.

    Do RafałG z Lublina. Masz u siebie (tj. w Lublinie) grono amatorów z doświadczeniem, napisz do mnie na mail kermit75@poczta.onet.pl, a pomoc i porada się znajdą dla Ciebie u nich (tylko wszystko zależy od tego, jak bardzo chcesz być amatorem tego sportu ;))

    Pozdr. dla Radka z Piły i powodzenia w organizacji zawodów amatorskich, z których dochód ma wesprzeć kontuzjowanego Kamila Cieślara.

    Wszystkim amatorom: trzymaj gaz! :)

Strona 22 z 25 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •