Strona 13 z 25 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 1088

Wątek: Żużel amatorski-wiadomości

  1. Powrót do góry    #541
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Zapraszam na strone www.ckmfoto.com gdzie w dziale galeria znajdują sie zdjecia z dwoch meczow amatorow jakie odbyly sie w Czestochowie.

  2. Powrót do góry    #542
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2006
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale macie fajnie ..... ehh ja to mogę póki co tylko pomażyć, mam nadzieję że jak będe miał prace :D ( oby tak było, uwaga! mam tylko 16 lat :D ) to zarobię na motorek i cały sprzęt i będe miał okazję nauczyć sie jazdy i naprawdę skosztować w całości tego jakże pięknego sportu :D POZDRO ALL

  3. Powrót do góry    #543
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    w tym roku przeszłem
    na pewno nie do nastepnej klasy...gratuluje jezyka polskiego.

    jestem młodym i bardzo utalentowanym zawonikiem.Serdecznie zapraszam
    nie ma to jak samokrytyka.. :D

  4. Powrót do góry    #544
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś mi się wydajek że adrianeko to Adrian Osmólski, jeśli tak, to faktycznie jest utalentowany ;] A o sponsora na forum będzie trudno, najlepej jakbyś znalazł jakiegoś niezłego sponsora i niech ci na przykład ufunduje jakiś kevlar elegancki w barwach firmy itp. Będziesz się dobrze prezentował z porządnym kevlarku to i firma będzie lepiej widoczna i odbierana ;)
    Powodzenia na dużym torze i przychylnych sponsorów, bez tego nikt nie da rady.

  5. Powrót do góry    #545
    Początkujący
    Dołączył
    27-07-2006
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam, nie bede oryginalny i w swym tekscie, moje zapytania dotycza glownie utrzymania sprzetu bedac amatorem...
    wiadomo ze mozna kupic sobie motocykl taki na jaki pozwala aktualnie posiadana kasa, ale mnie interesuje na co trzeba dokladac w sezonie aby ten sprzet nie nadwal sie po kilku jazdach na zlom...
    nie jestem jakis super obeznany w tym wzgledzie i interesuje mnie co oprocz olejow spray`ow bedzie stanowilo moje dalsze wydatki...
    serdecznie pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #546
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystkie informacje dotyczące zakupu motocykla, dokumentów, kontaktów są na stronie forum.
    Przeglądnięcie wątku dostarczy odpowiedzi adeptom amatorskiego żużla.


    Uzupełnię jednak zapisy, by informacje, w miarę pełne, były dostępne wszystkim czytającym. Nie zawsze mogę odpisać na maile.

    Nie sądzę, by moje doświadczenia były jakimś jedynym wzorem. Koledzy z różnych miast, gdzie jest amatorski ruch, radzą sobie po swojemu.

    Poza motocyklem potrzebne są najczęściej:

    dokumenty szkółkowicza: książeczkę zdrowia sportowca (wydaje ją klub) i podbitą zgodę lekarza(najpierw trzeba mu przynieść wyniki badań: laryngolog, okulista, ob i morfologia, neurolog).

    Trzeba opłacić sobie ubezpieczenie od jazdy na żużlu (PZU ma odpowiednią polisę "Sport", inni ubezpieczyciele też coś tam oferują).

    Oczywiście - trzeba mieć zgodę władz klubu (lub właściciela) na jazdę po torze, a przede wszystkim trenera -o ile uczestniczysz w treningu szkółki lub zawodników na licencjonowanym torze (zawsze można jeździć po jakimś polu przygotowanym do jazdy, zrobić sobie taki tor - tak wszyscy sobie radziliśmy na początku i teraz też)

    Inwestycja w ochraniacze na ciało (kręgosłup, kolana, łokcie,itd.) to inwestycja w zdrowie i kolejne treningi.

    Do tego trzeba zadbać o transport motocykla. To może być problem. Chyba że masz busa lub auto i przyczepkę. Trzeba mnieć łyżwę, szkoda męczyć się bez niej. Do łyżwy raz na jakiś czas trzeba kupować stelit, materiał - chyba metal(?) w postaci laski, który "na-spawa" się na łyżwę, by nie robiły się w niej dziury.

    Do tego trzeba zdobyć metanol, a to już problem trudny. Nim handlować nie wolno, tylko firmy z odpowiednim zaświadczeniem i zgodą BHP. Rozwiązaniem jest spirytus, pitny, czysty. Tylko, żal lać w bak, skoro można ... No ale, jak nie ma paliwa, co robić, trzeba.

    Wymiana szybko niszczących się linek od sprzęgła (trzeba dbać o ich czystość), łańcuchy: sprzęgłowy, tylny,dętki, olej castrol R40 lub castrol R4 (dostępne głównie na zamówienie w sklepach motoryzacyjnych), który zawodnicy wymieniają po każdym prawie biegu, amatorzy - niekoniecznie po każdym treningu. No i dodatkowe części na wypadek upadku (coś się pognie, urwie, złamie...) Słowem - jak obsługa każdego motocykla. Po każdym treningu zaplanować jego mycie. Motor nie pozwala się nudzić i zmusi do pracy przy sobie (chyba że komuś zdrowie niemiłe i nie będzie patrzył po treningu, co się znów urwało, odkręciło, itd.)

    regulamin rozgrywek amatorskich jest na stronie: http://www.funny-team.com/index.php?...sc&id_item=277
    Tam znajdziecie sprawy związane z dokumentami, zgłoszeniami, zawodnikami, organizacją zawodów, i inne.

    Tak..., kup motocykl, a lawina problemów, która spadnie na Ciebie, jest do przejścia.

    Satysfakcja - gwarantowana!
    Pozdr. K.

  7. Powrót do góry    #547
    Początkujący
    Dołączył
    27-07-2006
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie brzmi to tak strasznie jak myslalem...
    coz chyba trzeba zaczac szukac motorku i odwdzieczyc sie ladna jazda na zawodach amatorow w przyszlym roku...
    moze jakis punkcik na defekcie rywala zrobie :P

    pozdrawiam i dziekuje za info

  8. Powrót do góry    #548
    Początkujący Awatar JohnyBravoBDG
    Dołączył
    24-03-2005
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    powiem tak, dzisiaj w Strzelcach Dolnych mialem pierwsza jazde(kurde, nie mozna tego nazwac jazda ale co tam... poszedlem troche z interpretacja), jest naprawde miodzio. polecam kazdemu kto ma jakies watpliwosci. chociazby dlatego zeby poczuc ten "power" :) dzieki dla Zbyszka(Zbynia) za cierpliwosc i porady! tak czy inaczej, pewnie juz niedlugo dolacze do szerokiego grona speedway-rider'ow amatorow. Co prawda moja jazda probna w dzinsach i bluzie przypominala walke z samym soba i torem ale... co tam :) bylo cudownie! naprawde polecam... no i najwazniejsze, teraz jak pojde na mecz to inaczej bede patrzyl na uczestnikow biegu... teraz to naprawde Ich podziwiam, bo trzeba miec niezle jaja, zeby na pelnym "rebel'u" wejsc w luk. Pozdro z Bydzi. Johny Bravo vel. Bidon.

  9. Powrót do góry    #549
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2004
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a..moze jakies fotki???

    Witaj JohnyBravoBDG ! masz jakies fotki? ze swojego pierwszego slizgania po czarnym torze??? Nie ściemniaj tylko wstawiaj. Ja w miare moich sił i środków wraz z pomoca kolegów ze Swiętochłowic komletuje sprzęt, oczywiście z merytoryczną pomocą KERMITA.Mam zamiar przejechać sie pierwszy raz po 20 letniej przerwie jeszcze w tym roku jak Bozia da.Co z tego wyjdzie ??? oby nie GIPS !Swoje fotki z nieudaczego pierwszego slizgania obiecuję wkleic od razu, a co niech się publika z krzesełek stadionowych pośmieje !!!

  10. Powrót do góry    #550
    Początkujący Awatar JohnyBravoBDG
    Dołączył
    24-03-2005
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    a prosze bardzo... niesetety w zwiazku z brakiem odpowiedniego ubioru nie bralem sie za pokonywanie lukow slizgiem.

    http://www.rosmedia.com.pl/bidon/1.jpg
    http://www.rosmedia.com.pl/bidon/2.jpg
    http://www.rosmedia.com.pl/bidon/3.jpg
    http://www.rosmedia.com.pl/bidon/4.jpg

  11. Powrót do góry    #551
    Początkujący
    Dołączył
    10-07-2006
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JohnyBravo fajne foty.Niby pierwsze jazdy,a widze że ze startu wyskakujesz jak sam Tomek Gollob.Chyba też spróbuje się pobawić w żużelek.

  12. Powrót do góry    #552
    Początkujący
    Dołączył
    27-07-2006
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mohze jakihs threning w Machowej ??? ;)

  13. Powrót do góry    #553
    Początkujący
    Dołączył
    05-02-2006
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie trening w machowej:-) Kermit jak myślisz?????

  14. Powrót do góry    #554
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ważniejsze jest, co myśli pan Piotr Rolnicki po ostatnim "lekkim zadymianiu" Machowej. Spróbujemy, zobaczymy..., bez lania toru jazdy z pewnością nie będzie. Woda musi być! Podobnie jak chętni, by ją opłacić. Jakby coś - jazda jak zawsze w sobotę przed południem. Nie mogę niczego obiecać.

    K.

  15. Powrót do góry    #555
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2005
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dobry pomysl

    Czesc witam tarnowskich amatorow.Mam nadzieje ze wasza zabawa dojdzie do skutku i umiescicie jakies fotki na forum.Zycze powodzenia i milej zabawy. PS.Moze ktos ma jakies zdjecia z ostatniego treningu? Z checia bym je zobaczyl bo mi juz tylko to w tym sezonie zostalo,poniewaz angielskie wladze speedway'a zmienily przepisy i raczej nikt z amatorow juz nie bedzie mogl korzystac z dobrodziejstw amatorskich uslizgow. Jeszcze raz pozdro. Danek

  16. Powrót do góry    #556
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Trening w Machowej

    Staram się o organizację jazdy w Machowej w tę sobotę. Jest warunkowa zgoda pana Piotra. Teraz zostaje organizacaja lania toru. Szanse są. Zainteresowanych - zachęcam do kontaktu ze mną i potwierdzenie gotowości udziału w treningu do piątku wieczorem. Na tę chwilę wszystko wskazuje na to, że jazdy będą możliwie. Prognozy są dobre.


    Danek - daj znać, co się stało w Anglii, że zabraniają jazdy.
    Pozdrowienia dla Ciebie. Twoja jawa stoi gotowa do jazdy pod Tarnowem.

    K.

  17. Powrót do góry    #557
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2005
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    odpowiedz

    Czesc wielkie dzieki.No tak o stan mojego sprzetu naprawde sie nie martwie bo w rekach Mirka Cierniaka nie moze sie jej nic stac,jedyny problem to ten ze nie ma widokow na korzystanie z niego w tym sezonie.Jak sie dowiedzialem w Sheffield i po odwiedzeniu strony inernetowej,tor zostal zamkniety,Reading tez nie jest dostepny dla amatorow poniewaz na ich stronie wyraznie pisze ze tor jest zamkniety.PODKRESLAM ze informacje o zmianie prawa angielskim zuzlu dotyczace amatorow sa NIEOFICJALNE i uzyskane tylko i wylacznie od postronnych ludzi mam na mysli kustosza toru w Sheffield.Przebywajacy w anglji kolega Darek tez kontaktowal sie ze mna i mowil mi o takich doniesieniach,tylko ze jego informacje pochodzily od czlowieka ktory jest angielskim promotorem Saszka Burzy wiec smie twierdzic ze on wie co mowi. Poza tym probowalem sie dowiadywac czegos w Reading lecz telefon milczy jak grob wiec nic wiecej powiedziec nie moge.To tyle co do wysp a wam zycze milego slizgania na machowskim torze i jak najwiecej dobrych wrazen,gorace pozdrowienia dla chlopakow na GM stojaku i Lukasza Rzeznika.Kermit a ty trzymaj gaz.POZDRO Danek

  18. Powrót do góry    #558
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Trening w Machowej odwołany

    Jutrzejszy (sobota) trening jednak nie dojdzie do skutku. Na tor w Machowej jeszcze w tym sezonie wrócimy.


    Za to jutro w Lesznie są zawody - MPPK Amatorów. Kto się wybierze, nie pożałuje. Więcej: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...news_id=145575

    Składy: http://www.funny-team.com/index.php?...sc&id_item=329


    Pozdr.
    K.

  19. Powrót do góry    #559
    Początkujący
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ale jazda

    Witam serdecznie!!!
    Dzis mialem przyjemnosc poraz pierwszy wyjechac na prawdziwy tor dzieki uprzejmosci Mirka z Gabo oraz trenera Aniolow Torunskich. Tor byl bardzo przyczepny a bandy zblizaly sie z wielka szybkoscia pomimo zrobienia tylko kilku kolek frajda byla przednia. Niestety nie obylo sie bez defektu no i tak mam sporo sprzetu do wymiany kilkas stowek pojdzie znowu na sprzet :( ale to nic taki sport. Jutro zakupy w GABO. Z żużlowym pozdrowieniem z Torunia.
    Zbyszek

  20. Powrót do góry    #560
    Początkujący
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Trening w Toruniu

    Witam wszystkich!!!
    Ponowne podziekowania dla tych wszystkich dzieki ktorym moglem dzis potrenowac na torze w Toruniu!!! Wielkie Dzieki!!! Dzis tor byl twardy. Jezdzlo sie super niestety chyba przesladuje mnie pech po wczorajszym defekcie ktory dzis udalo sie wyeliminowac pojawil sie podczas treningu nastepny zajechalem silnik i w zwiazku z tym w poniedzialek udaje sie do Krzysia Glowackiego na reanimacje silnika. Mam nadzieje ze wszystkie usterki juz wyeliminuje i bedzie wszystko ok!!!
    Życze wszystkim trzymania pedzla i braku defektow!
    Z żuzlowym pozdrowieniem
    Zbyszek

  21. Powrót do góry    #561
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Leszno - fotki z wczorajszego spotkania
    http://elka.pl/index.php?option=com_...414&Itemid=208

    sporo tych upadków :)

  22. Powrót do góry    #562
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2005
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    kilkanaście fotek z wczorajszych zawodów MPPK Amatorów w Lesznie - www.fotospeedway.pl

  23. Powrót do góry    #563
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2005
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ladne zawody

    Witam wszystkich. No tak zawody pikne,gratulacje dla zwyciezcow i slowa uznania dla przegranych a przede wszystkim PODZIW za odwage i brawure dla uczestnikow nie codziennych karamboli ufff Panowie mysle ze jeszcze czas na takie sciganie bo umiejetnosci trzeba najpierw nabyc na treningach szkoda kosci.Pozdro Danek

  24. Powrót do góry    #564
    Początkujący
    Dołączył
    05-02-2006
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam Kermit planujesz trening w sobote???

  25. Powrót do góry    #565
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2004
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    pomóżmy koledze



    FUNNY TEAM dla Sebastiana Kowolika


    Przedmiotem aukcji jest oryginalny kevlar, w którym startował ŚP Rafał Kurmański.

    Cały dochód z aukcji zostanie przekazany Sebastianowi Kowalikowi, naszemu przyjacielowi, żużlowcowi Orła Łódż, który podczas majowego meczu ligowego upadł na tor – stwierdzono u niego wielo-odłamowe złamanie prawego obojczyka, wielo-odłamowe złamanie z przemieszczeniem lewej kości ramienia, wstrząśnienie mózgu, stłuczenie kręgosłupa i narządów wewnętrznych. Uszkodzenia obojczyka i ramienia wymagały zespolenia operacyjnego. Wypadek miał miejsce w Łodzi i tam też w Wojskowej Akademii Medycznej podjęto się operacji zawodnika. Stabilizację złamanych kości uzyskano za pomocą włożenia wewnątrz szpikowych prętów. Po operacji okazało się jednak, że Sebastian ma problem z czuciem i poruszaniem lewą ręką, co wskazywało na uszkodzenie nerwu.

    Ostatnia konsultacja u specjalistów ukazała, że zrost kości następuje, lecz nie regeneruje się przerwany nerw w lewej ręce i będzie wymagana jego operacja. Aktualnie Sebastian przechodzi rehabilitację i próbuje wrócić do zdrowia i pełnej władności kontuzjowanej ręki.

    Niestety koszty miesięcznego leczenia – zastrzyków oraz lekarstw to miesięcznie kilkaset złotych, a operacja zszycia nerwu może być przeprowadzona tylko w kilku miejscach w Polsce (Bydgoszcz, Poznań, Kraków, Trzebnica), a jej cena dochodzi do kilku tysięcy złotych przy bardzo długim czasie oczekiwania.

    SZCZEGÓŁY AKCJI NA [b]www.funny-team.com

    --------------------------------------------------------------------------------















  26. Powrót do góry    #566
    Początkujący
    Dołączył
    28-08-2006
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TAK WIEC ZA CHWILE WIELKI FINAŁ WIEC TRZEBA DOPINGOWAC NASZYCH !!! MOIM FAWORYTEM JEST PAWEŁ CHOĆ TROCHE SIE POOBIJAŁ OSTATNIO W LESZNIE .

  27. Powrót do góry    #567
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Impreza bardzo udana, pierwszy raz widziałem zawody amatorskie i byłemw ciężkim szoku gdy zobaczyłem jaki poziom prezentują niektórzy zawodnicy. Z powodzeiem radziliby sobie w 2 lidze.
    Było troche upadków, na szczęście niegroźnych, chociaż Janusz Sternik mógł się naprawdę ładnie poturbować.
    Zwyciężył zdecydowanie Michał Widera ( komplet punktów ), drugi był Dominik Gindera, trzeci był Zając, a czwarte miejsce przypadło P.Łukaszewskiemu. Ostatnia trójka mając po 12 punktów stoczyła baraż o 2 lokatę. Wyżej wymieniona czwórka + Dariusz Głębocki zdecydowanie odstawali od reszty stawki, jechali na pełen gaz przez 2 okrążenia, lepiej to wyglądało niż jazda Staniszewskiego i Jabłońskiego w piątek.
    Ogólnie było bardzo przyjemnie, poziom umiejętności bardzo zróżnicowany. Tak samo zresztą jak i wiek - najmłodszy był 14letni Damian Bąk najstarszy pan Mirosław Ziębakowski, który dawno przekroczył 50 lat ( !!! ).
    Napewno będę chodził na mecze amatorów, jest to naprawdę dobry sposób na spędzenie popołudnia.
    Może kiedyś, jak będę miał dobrą pracę sam dołączę do tego zancego grona :)

  28. Powrót do góry    #568
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Moze jakies wyniki??

  29. Powrót do góry    #569
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2006
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie do obserwujących dzisiejszy finał : W jakich okolicznościach wykluczono w drugim starcie Łukaszewskiego ? Bo chyba miałby szanse nawet na złoto..
    Z góry dzieki za odp.

  30. Powrót do góry    #570
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To moze i mnie uda sie zalapac w przyszlym sezonie,czy moge liczyc gdzies na jazde,skromny jak zawsze Tomasz G.

  31. Powrót do góry    #571
    Stały bywalec Awatar KSF1946
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    604
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam

    Zawody jak to amatorskie w lekkim - slow motion - hehe, kilka biegów całkiem ciekawych. Było kilka mijanek, kilka upadków, przymykania gazu oraz szarż :) ludzików było około 500 ale i tak zabrakło programów co rozzłościło mocno "co niektórych" hehe, sam byłem świadkiem "awantury"... głupio trochę bo sam deklarowałem że wydrukuję ile Chóragan będzie chciał (propozycja nadal ważna :) ).

    W meczu dzielił i rządził Mike ze Śląska, zasłużenie wygrał całe mistrzostwa i potwierdza że jak na żużlowca amatora jest "zajefajny" hehe... pozdrowienia Mike, oby tak dalej!!!!!!!

    Pechowcem imprezy był niewątpliwie "miś polski" z ubiegłego roku Łukaszewski z miejscowego Chóraganu. W którymś tam biegu ledwo zdąrzył na start do biegu (2 albo 3 sekundy zostały jak podjechał). Start był "dość nerwowy" i szybki dla Pawła co sprawiło że zrobił świecę i zaliczył glebe... motocykl pojechał dalej... i zachaczył o śląskiego Mike'a. Dla tych co nie byli na meczu mam filmik!! :D

    http://www.falubaz.com/video/2006/20...szewskiego.avi 33MB

    Na szczęście Paweł i Mike nie ucierpieli w tym biegu i startowali dalej.

    W biegu dodatkowym (wystąpiło 3 zawodników) Paweł Łukaszewski startował z 3 pola (przy bandzie) i niestety nie poradził sobie na 1 łuku i przyjechał dopiero na 3 miejscu co dało mu dopiero 4 pozycję w mistrzostwach.

    Dokładnych wyników nie podam bo... nie pisałem w programie (dla mnie też nie starczyło) ;) ale impreza bardzo fajna, typowy piknik, jednak niedoceniony przez kibiców. Dało się zauważyć że "kibice ligowi" nie przyszli na stadion (żużel w zielonej górze to niemal wyłącznie liga oraz nieliczni amatorzy i ledwie kilkuset 'wiernych kiboli'), było za to pełno rodzin i przyjaciół zawodników startujących w imprezie którzy głośno dopingowali "swoich" :)

    pozdrawiam serdecznie, jutro podam linka do zdjęć które mam na dysku z tego meczu

  32. Powrót do góry    #572
    Początkujący
    Dołączył
    27-07-2006
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hello.

    Ma ktos moze jeszcze jakies filmy z zawodow amatorow ???
    Moglby je umiescic na serwer ???

  33. Powrót do góry    #573
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2006
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    filmy nie ale zdjecia z IMPA wrzucilem na www.zuzel.ajafo.pl

  34. Powrót do góry    #574
    Początkujący
    Dołączył
    04-10-2005
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bieg 11 z finału par w Lesznie
    http://rapidshare.de/files/32605765/11.mpg.html

    Jeden z biegów z finału w Zielonej Górze
    http://rapidshare.de/files/33601867/upadek.wmv.html

    oraz bieg o III miejsce
    http://rapidshare.de/files/33600510/dodatek.wmv.html

  35. Powrót do góry    #575
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2005
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Angielska niespodzianka.

    Jak pisalem juz wczesniej zanosilo sie na to ze amatorzy zuzla w anglji zostana pozbawieni mozliwosci trenowania na torach szkoleniowych z powodu zmiany przepisuw angielskich wladz.Na cale szczescie amatorzy maja nadal taka mozliwosc tylko ze na innych warunkach. Mianowicie kazdy kto posiada sprzet do uprawiania zuzla moze NP jutro o godzinie 10 rano wstawic sie na torze w REDING I PO UPRZEDNIO WYKUPIONEJ JEDNODNIOWEJ LICENCI I UBEZPIECZENIA moze pojezdzic do godziny 16.Za wczesniejsze bledne informacje przepraszam wszystkich zainteresowanych,ale opiekun toru w Sheffield udzielily mi takich informacji.Tor w Sheffirld wciaz jest zamkniety ale spowodowane to jest faktem ze NP do okola toru zamiast band,porozstawiane sa plyty pilsniowe,gdzie w Reading sa bandy dmuchane,a poza tym wiele innych rzeczy,ktore bezposrednio wplywaja na bezpieczenstwa zawodnikow na torze i poza nim.Wszystkich zainteresowanych zapraszam jutro na tor ja juz jestem gotowy i mam nadzieje ze nie bede osamotnionym polakiem na angielskim torze.POzdro i do zobaczenia na torze Danek

  36. Powrót do góry    #576
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2005
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlasnie przed godzina wrocilem z zabloconego toru w Reading,niesomowicie zmienna pogoda,co sprawialo ze przerwy w treningu byly spore,ale kazdy pojechal co najmniej piec biegow.Tor niezwykle przyczepny jeden blad na wejsciu lub male zachwianie na luku konczylo sie wizja bliskiego kontaktu z banda.Swietna atmosfera naprawde konkretna obsluga treningu i co wazne mozna bylo zaopatrzyc sie w sprzet(nie koniecznie nowy)Mam pare fotek ale niestety nie umie tego wkleic na forum,i tu prosba jezeli ma ktos na tyle cierpliwosci zeby mi to napisac bede bardzo wdzieczny.Acha wazna informacja niestety bandy nie sa dmuchane owszem cos takiego jest ale na torze obok gdzie jezdzi liga.Coz widocznie strona internetowa robiona jest z mysla o przyszlosci:> POzdro Danek

  37. Powrót do góry    #577
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czesc Danek...

    Mozesz cos wiecej napisac o treningach w Reading? Gdzie i za ile mozna wykupic licencje i ubezpieczenie, jak wyglada sprawa ze sprzetem i osprzetem i czy bedzie jeszcze jakis trening w tym roku. Duzo ludzi pojawia sie na takich otwartych treningach?

    Pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #578
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2005
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam ze tak dlugo nie odpisywalm,ale naprawde nie mialem czsu.Tak,,, na ostatnim treningu bylo 18 jezdzacyh nie tylko amatorow.Licencja plus tor na caly dzien to koszt Ł45(wszystko zalatwia sie na miejscu,a licencja ma waznosc tylko jeden dzien)jezeli chodzi o sprzet i osprzet to juz we wlasnym zakresie,Metanol olej i czesci zamienne mozesz nabyc w samohodzie ktory zawsze jest w parkingu.Nie wiem jak stoisz z transporyem ale to tz jest jakis problem bo jesli nie masz jakiegos Vana to ciezko sie w osobowce zmiescic.Mimo tych wymagan,ktore nie sa wysokie,w porownaniu do polskich.Zapewniam cie ze zabawa jest przednia i technika jazdy zdecydowanie sie poprawia,jedyny taki tor na ktorym jezdzilem wczesniej to tor w Machowej z ta jednak roznica ze tu naprawde tor jest pielegnowany.POzdro i zapraszam chetnych Danek

  39. Powrót do góry    #579
    Początkujący
    Dołączył
    27-09-2004
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam wszystkich i poraz kolejny gratuluje pamietam jak pierwszy raz znalazlem wasz watek na forum byly zaledwie poczatki jazdy a dzis juz zawody :) niesamowite widac ze ludzie ktorzy biora w tym udzial wkladaja w to cale swoje sily natomiast swoj posta zamieszczam w dosyc konkretnej sprwie chcialem uzyskac kontakt z jedna z osob ktora tu pisala a mianowicie z osoba o niku zbynio jestem z torunia i zgaduje ze on rowniez, planuje w niedalekiej przyszlosci zakupic sprzet i fajnie by bylo gdybym mogl czasem pomagac w parkingu lub cos w tym stylu aby nabrac jakiejs minimalnej wiedzy przed rozpoczeciem wlasnej przygody z tym pieknym sportem :) wiec oto kontakt do mnie i licze na odzew ciboq@wp.pl lub gg 8502511
    pozdrowienia Piotr

  40. Powrót do góry    #580
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    A ja z innej beczki...
    Do druzyny z Czestochowy dołączył nowy zawodnik :D Andrzej Puczyński. Jak wiadomo, "Andzia" jezdził kiedys na zuzlu. Potem stął sie mechanikiem, Pracował tez u Rune Holty a obecnie jest mechanikiem klubowym w Czestochowie. "Andzia" zaliczyl juz pierwsze zawody. Juz w sobote bedzie mozna go podziwiac na torze w Czestochowie gdzie AKŻ Czestochowa zmiezy sie z zespolem ze Swietochlowic.

  41. Powrót do góry    #581
    Początkujący
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    motor żużlowy

    Witam ponownie amatorow cały czas mam do sprzedaży motor żużlowy, zamieszczam fotki z motorem do sprzedania silinik jawa, rama antig, reszta widoczna na zdjeciach szczegoly pod nr tel 602622013 lub gg248207.
    ps. silnik po przegladzie u krzysia glowackiego.
    Cena podkreślam wywoławcza 4000,00 PLN możliwość negocjacji.





    Z pozdrowieniami
    Zbyszek z Torunia

  42. Powrót do góry    #582
    Początkujący
    Dołączył
    06-10-2006
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Poznan Speedway

    Witam wszystkich fanów żużle z Poznania i okolic!!!

    którzy chcieliby zacząć bawić się w żużel.
    Zorganizujmy się -będzie łatwiej zacząć.Czekam na maile tpzmetal@yahoo.com

  43. Powrót do góry    #583
    Początkujący
    Dołączył
    06-10-2006
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Poznan speedway

    Witam wszystkich fanów żużle z Poznania i okolic!!!

    którzy chcieliby zacząć bawić się w żużel.
    Zorganizujmy się -będzie łatwiej zacząć.Czekam na maile tpzmetal@yahoo.com

  44. Powrót do góry    #584
    Początkujący
    Dołączył
    06-10-2006
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam do sprzedania motocykl żużlowy z 2006 r. Jest bez silnika i gaźnika. Cena 4.000 zł. Wszystkie pozostałe części są jak nowe. Wszystko sprawne. Motocykl będzie można zobaczyć w Lublinie dn. 21.10.br i w Ostrowie dn. 22.10.br. Motor jest obecnie własnościa Lubosa Tomicka z Czech. Tel. 0605541333

  45. Powrót do góry    #585
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach

    Wlasnie powstaje serwis druzyny z Czestochowy. W nazwie druzyny tez zaszla drobna zmiana. Do nazwy zespołu został dołączony nowy człon.
    Pełna nazwa druzyny to Amatorki Klub Żużlowy CKMfoto Włókniarz Częstochowa.
    Zapraszam więc na oficjalny serwis tego zespołu www.amatorzy.go.pl.
    Serwis jeszcze nie jest skonczony jednak jest juz bogata galeria z tego sezonu oraz kilkanascie "newsow". Za wszelkie niedociągnięcia odrazu przepraszam.

Strona 13 z 25 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •