Strona 15 z 25 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 675 z 1088

Wątek: Żużel amatorski-wiadomości

  1. Powrót do góry    #631
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2006
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    W-ce Mistrz ze sponsorem

    Fajnie, że również z Pawłem Łukaszewskim www.max24.pl podpisał umowę sponsorską. To jest crazy-rider i myślę, że odzyska mistrza. A motorek ma, że aż miło... Pozdrawiam!!! Będzie się działo u amatorów w tym roku...

  2. Powrót do góry    #632
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2004
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejna informacja dotycząca PŻLA

    Wczoraj w częstochowskim klubie ”Studnia” doszło do spotkania przedstawicieli klubów, którzy w tym roku na stadionach żużlowych pełnić będą funkcje osób urzędowych i funkcyjnych. W seminarium uczestniczyło prawie 80 osób, które na zakończenie spotkania musiały zmierzyć się z egzaminem testowym z wiedzy regulaminowej PZM. Tuż po seminarium (około godziny 16.00) doszło do ważnego spotkania konsultacyjnego Rady Ligi PŻLA z autorem regulaminów sportu żużlowego w Polsce, Stanisławem Bazelą.

    Więcej na ten temat znajdziecie pod adresem
    http://www.akz.ckmfoto.pl/news.php?readmore=38

  3. Powrót do góry    #633
    Początkujący
    Dołączył
    27-01-2007
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kupie buty żużlowe.Nie musi być dobry stan.Rozmiar 44-45.

  4. Powrót do góry    #634
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Rada Ligi PŻLA informuje, że 3. marca (sobota) o godzinie 11.00 w kawiarence klubowej „Na wirażu” w Częstochowie odbędzie się posiedzenie Rady Ligi Żużla Amatorskiego. Organizatorzy zapraszają do udziału w spotkaniu wszystkie polskie kluby amatorskie.


    Więcej na ten temat znajdziecie pod adresem:http://www.akz.ckmfoto.pl/news.php?readmore=39

  5. Powrót do góry    #635
    Początkujący
    Dołączył
    27-02-2007
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam Dzisiaj w swojej ofercie posiadam praktycznie wszystkie części do motocykli żużlowych. Części te są w bardzo dobrym stanie w większości po zawodnikach ze światowej czołówki zarówno z Polski jak i z zagranicy. Posiadam między innymi -sprzęgła, koła, łańcuchy, dętki, zębatki, opony, gaźniki, cześci silnika, kaski, gogole, ochraniacze, rękawiczki, osłony motocykla, siedzenia, manetki, filtry powietrza oraz wiele wiele innych. Jeżeli ktoś jest zainteresowany jakąś częścią lub elementem ubioru proszę pytać o jej dostępność oraz cene pod adresem kozniewski@wp.pl lub pod numerami tel. 510379794 lub gg 7423346. Posiadam praktycznie wszystkie części w bardzo korzystnych cenach.

    Często też różne cześci wystawiam na allegro ale najlepiej pytać o dane części a napewno się dogadamy posiadam także całe motocykle żuzlowe w różnych cenach.

    http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4008932

  6. Powrót do góry    #636
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2004
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Amatorzy obradowali w Częstochowie

    Dziś w częstochowskiej kawiarence klubowej „Na wirażu” odbyło się drugie już w tym roku spotkanie Rady Ligi PŻLA. Polscy amatorzy sportu żużlowego podczas kilkugodzinnego posiedzenia zatwierdzili m.in. nowy regulamin rozgrywek, statut oraz terminarz tegorocznych imprez rozgrywanych pod egidą PŻLA. Ponadto dyskutowano na temat nawiązania współpracy z Polskim Związkiem Motorowym oraz Główną Komisją Sportu Żużlowego.

    Więcej na ten temat znajdziecie na http://www.akz.ckmfoto.pl/news.php?readmore=40

  7. Powrót do góry    #637
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Starsi kibice żużla na pewno pamiętają Tomasza Purgala. Ci młodsi Michała Ciurzyńskiego. Obaj postanowili wrócić na tor... tym razem jako amatorzy :)

    Ciuciek wraca na tor!

    Do Jarosława Jurczyńskiego i Andrzeja Puczyńskiego, którzy w zeszłym roku z powodzeniem startowali w drużynie AKŻ CKMFoto Włókniarz na prawach „ex-ridera”, dołączyła kolejna dwójka byłych jeźdźców Włókniarza. W tym sezonie w amatorskim zespole z Częstochowy występować będą dodatkowo: Michał Ciurzyński oraz Tomasz Purgal. W barwach naszego „teamu” znalazło się więc aż czterech „ex-riderów”. Przypomnijmy, iż w jednym spotkaniu częstochowianie będą mogli wystawić do składu zaledwie jednego z wyżej wymienionych zawodników.
    Więcej znajdziecie na oficjalnej stronie częstochowskich amatorów pod adresemhttp://www.akz.ckmfoto.pl/news.php?readmore=41

    Zapraszam

  8. Powrót do góry    #638
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2004
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znany jest już terminarz rozgrywek amatorskich w sezonie 2007. W lidze, która podzielona będzie na dwie grupy, wystartuje aż 8 zespołów. W sumie rozegranych zostanie 10 rund DMPA (6 w grupach + 4 play-off).

    Cały terminarz znajdziecie na: http://www.akz.ckmfoto.pl/news.php?readmore=42

  9. Powrót do góry    #639
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Tak, jak już Państwa informowaliśmy, w sobotę 3 marca w Częstochowie doszło do spotkania Rady Polskiej Żużlowej Ligi Amatorów. Jednym z głównych tematów posiedzenia było nawiązanie współpracy z Polskim Związkiem Motorowym oraz z Główną Komisją Sportu Żużlowego. Polscy amatorzy sporządzili nawet specjalne pismo w tej sprawie do wyżej wymienionych organizacji.

    Polska Żużlowa Liga Amatorów chce, aby ich struktura została przyjęta do PZM, jako autonomiczna liga. Ponadto polscy pasjonaci jazdy w lewo chcą doprowadzić do współpracy na płaszczyźnie pomocy w organizacji zawodów amatorskich.

    Więcej pod adresem http://www.akz.ckmfoto.pl/news.php?readmore=44

  10. Powrót do góry    #640
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2004
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od soboty PŻLA posiada swoje oficjalne logo.
    więcej na http://www.akz.ckmfoto.pl/news.php?readmore=45

  11. Powrót do góry    #641
    Początkujący
    Dołączył
    05-02-2006
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kermit a moze jakiś trening w Machowej? Co myślisz?

  12. Powrót do góry    #642
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2004
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kermit a moze jakiś trening w Machowej? Co myślisz?
    ....a moze zadać pytanie co z torem w Machowej ? Czy zdatny do jazdy i wogóle ??? Jak Pan Rolnicki zapatruje sie na jazdy w nowym sezonie ???

  13. Powrót do góry    #643
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odpowiedzi na pytania o stan toru i zgodę na jazdy w tym sezonie są na stronie: http://www.kermit.is.net.pl/styczen2007//index.html

    Powtarzam, że tor w Machowej wymaga pracy, organizacji równania i polewania. To są sprawy do przejścia, zwłaszcza w grupie osób łatwiej je rozwiązać ... i taniej.

    Dla wszystkich początkujących jest do jazdy w sam raz. Lepiej nie potrzeba.

    Dla zaawansowanych tor robi się ... selektywny, jeśli wiecie, co mam na myśli.

    W sprawie organizacji treningu w tę sobotę - zachęcam do wzięcia sprawy w swoje (odpowiedzialne!) ręce. Natłok pracy nie pozwala mi składać obietnic. Być może ...

    Z toru w Machowej na pewno będziemy korzystali w sezonie. Tam zawsze można zrobić sobie żużlowy piknik country.

    K.



  14. Powrót do góry    #644
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2004
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    cewka SELETTRA

    Sprzedam cewkę Selettra stan idealny za 160 zł możliwa zamiana na cewke PVL
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ead9ee73c.html

  15. Powrót do góry    #645
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2004
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ...a tu cos ucichło !!!!!, a wiosna już !!! tuz tuz !

    JEST TU KTOS ???Sa tu jacys amatorzy speedwaya , zapaleńcy ...cos nikogo ale to nikogo nie widac !!!
    piszcie , działajcie cos na tym forum bo ....tu tak jakos bez poweru !!!wiosna idzie , nowy sezon tuz tuż. ! pełny gaz !!! a na forum cisza !!!


  16. Powrót do góry    #646
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Witam! Z racji tego ze planuje rozpoczac swoja przygode z zuzlem amatorskim poszukuje kontaktu do osob zwiazanych z amatorska druzyna z Gorzowa lub Zielonej Gory. Powoli zaczynam kompletowac akcesoria i sprzet wiec bede wdzieczny ze ewentualne oferty sprzedazy elementow ubioru i motocykla! Z gory dziekuje ze ewentualna pomoc.

  17. Powrót do góry    #647
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po zakupie sprzętu i akcesoriów jakie męki trzeba jeszcze przejsc by móc śmigać amatorsko ? Jak wygląda sprawa z teningami w ZG, klub jest do tego przychylnie nastawiony, czy od swięta pozwala jeździć ? Jak ma się sprawa z metanolem, ewentualne koszy treningu, ubezpieczenie ?

  18. Powrót do góry    #648
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Po zakupie sprzętu i akcesoriów jakie męki trzeba jeszcze przejsc by móc śmigać amatorsko ? Jak wygląda sprawa z teningami w ZG, klub jest do tego przychylnie nastawiony, czy od swięta pozwala jeździć ? Jak ma się sprawa z metanolem, ewentualne koszy treningu, ubezpieczenie ?
    Na 5 stronie tego watku jest obszerny artykul o amatorach z KS Huragan. Oni organizowali amatorskie jazdy w formie piknikowej na polu w Przylaskach pod Zielona Gora i musze powiedziec iz uwazam ze takie jazdy sa duzo odpowiedniejsze na poczatek. Niestety w artykule tym niema zawartych najmniejszych informacji ulatwiajacych kontakt z Amatorami z Huraganu :(
    Moze ktos z forumowiczow ma na nich jakies namiary. PROSZE O POMOC

  19. Powrót do góry    #649
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2004
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    JAWA 2003 r

    Witam! Z racji tego ze planuje rozpoczac swoja przygode z zuzlem amatorskim poszukuje kontaktu do osob zwiazanych z amatorska druzyna z Gorzowa lub Zielonej Gory. Powoli zaczynam kompletowac akcesoria i sprzet wiec bede wdzieczny ze ewentualne oferty sprzedazy elementow ubioru i motocykla! Z gory dziekuje ze ewentualna pomoc.
    Wiem że kolega Daniel (chyba z Lublina )oferował do sprzedaży Jawę w bdb stanie z 2003 r za ok 6000 tel. 502309 339. Namiar ten jest przeze mnie pozyskany, a więc nie pośredniczę w żaden sposób w tej kwesti zadzwoń , zapytaj.

  20. Powrót do góry    #650
    Początkujący
    Dołączył
    01-04-2007
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po zakupie sprzętu i akcesoriów jakie męki trzeba jeszcze przejsc by móc śmigać amatorsko ? Jak wygląda sprawa z teningami w ZG, klub jest do tego przychylnie nastawiony, czy od swięta pozwala jeździć ? Jak ma się sprawa z metanolem, ewentualne koszy treningu, ubezpieczenie ?
    Na 5 stronie tego watku jest obszerny artykul o amatorach z KS Huragan. Oni organizowali amatorskie jazdy w formie piknikowej na polu w Przylaskach pod Zielona Gora i musze powiedziec iz uwazam ze takie jazdy sa duzo odpowiedniejsze na poczatek. Niestety w artykule tym niema zawartych najmniejszych informacji ulatwiajacych kontakt z Amatorami z Huraganu :(
    Moze ktos z forumowiczow ma na nich jakies namiary. PROSZE O POMOC
    Witam!!!

    nawet jak by byl podany ten kontakt, to i tak niestety ale panowie z huraganu tworza dziwnie zamknieta grupe ludzi, ktorzy olewaja kogos z zewnątrz, wiem bo od 5 lat ( a może 7 :) ) jak tylko kupilem motocykl probowalem nawiazac kontakt, i bylem za kazdym razem spławiany, nawet po tym jak bylem gotowy wylozyc nie małą gotowke na wpisowe ktore bylo warunkiem przyjecia do klubu poinformowali mnie po 2 miesiacach ze nowych zawodników nie przyjmują (komedia), dlatego z zadrością patrze na kolegów z południa, jak się integrują, szczególne słowa uznania dla Kermita,

    Pozdr.


  21. Powrót do góry    #651
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2004
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    fly piszesz straszne rzeczy

    odpowiedź dla fly

    To co napisał fly jest dla mnie ... nie wiem jakie nie potrafie tego opisać. Od ubiegłego roku kompletuje sprzęt .Od samego początku nigdy nie spotkałem się z przypadkiem który pisze fly. W Świętochłowicach jest szkółka prowadzona przez MS Śląsk - są amatorzy , są zawodowcy. Jak namolny natręt pytam ,pytam ,pytam ,a oni odpowiadaja , doradzaja - nigdy nie spotkałem się z sytuacja która dałaby mi do zrozumienia , abym nawet nie zaczynał i spadał , a nie mam 17 lat tylko 20 lat więcej.
    Pisząc meile do Kermita też mi doradza .Odpowiada obszernymi wartosciowymi treściami.Wydaje mi się iz tylko z takimi ludźmi mozna realizować swoje pasje .

    Pozdrawiam
    ...nie łam sie , a tak wogóle to huraganu nie widzę w lidze amatorskiej czyżby go wywiało

  22. Powrót do góry    #652
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2005
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby któryś z amatorów był chętny to są do sprzedania 3 kompletne motocykle Jawa przygotowane do sezonu. Dwie z trzech ram były tylko pół sezonu użytkowane, a trzecia trzy sezony. Silniki Jawy były przygotowane u jednego zachodnich tunerów i są po remontach. Motocykle są więc przygotowane profesjonalnie i jest możliwość dostrojenie motocykla pod preferencje danego zawodnika:) Ceny okazyjne, bo potrzebna jest szybka kasa. Jeśli jest ktoś bardziej zainteresowany to zdjęcia i dalsze informacje prześlę mailem. sebit@op.pl lub tel 0-501-560-650
    Pozdrawiam i życzę szerokiego toru:)

  23. Powrót do góry    #653
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich amatorów, faktycznie cos tu cicho,
    Kermit za mało sie udziela,
    ale jak go znam to musi być bardzo zajęty.

    Mam do sprzedania kevlar 176 cm, poszerzony pod zbroję
    oraz buty Daytona (42)wszystko bardzo dobrym stanie.
    tel 510 017 225

    pozdrawiam
    gregrzeszow

  24. Powrót do góry    #654
    Początkujący
    Dołączył
    24-02-2007
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Victoria Piła

    Witam !
    Czy wiecie coś na temat miejsca,gdzie będzie jeździła Victoria Piła?
    Jako jedno z miast wymieniano Grudziądz.
    Czy jest jakaś szansa,aby drużyna Victorii odjechała w Gdz-u przynajmniej 1 mecz;)?
    Chętnie zobaczyłbym , jak radzą sobie na grudziądzkim owalu żużlowcy-amatorzy.

    Chodzi mi o te spotkania :

    Victoria Piła – Leszno (16 VI)
    Victoria Piła – Świętochłowice (14 VII)
    Victoria Piła – Lublin (28 VII)

  25. Powrót do góry    #655
    Początkujący
    Dołączył
    27-01-2007
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś ma może na sprzedaż motocykl żużlowy.Oczywiście pytam o leżaka aby.
    Motocykl możę być przed generalnym remontem,znaczy dobrze by bylo jak by tak bylo!!
    Silnik Jawa lub Gm.!!
    Pomożcie koledzy bo sezon juz!!!!

  26. Powrót do góry    #656
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Witam !
    Czy wiecie coś na temat miejsca,gdzie będzie jeździła Victoria Piła?
    Jako jedno z miast wymieniano Grudziądz.
    Czy jest jakaś szansa,aby drużyna Victorii odjechała w Gdz-u przynajmniej 1 mecz;)?
    Chętnie zobaczyłbym , jak radzą sobie na grudziądzkim owalu żużlowcy-amatorzy.

    Chodzi mi o te spotkania :

    Victoria Piła – Leszno (16 VI)
    Victoria Piła – Świętochłowice (14 VII)
    Victoria Piła – Lublin (28 VII)
    Trening 10-go w Witnicy, a startować mają w Poznaniu.

  27. Powrót do góry    #657
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam świątecznie!

    Gratuluję Mirkowi Ziębaczewskiemu determinacji w organizowaniu amatorskiego ruchu. Wiele osiągnął wraz z kolegami amatorami z całej Polski. Niedługo wystartuje liga z prawdziwego zdarzenia. Chylę czoła. I dziękuję za informacje.

    Pozdrawiam serdecznie także Janusza Sternika i całą grupę lubelską. Ostatnio przekazałem życzenie szybkiego naszego spotkania się w ramach treningu na torze Unii lub w Lublinie Danielowi Jeleniewskiemu, który trenował na torze w Tarnowie.

    Być może powiedzie się organizacja treningu w Machowej w najbliższym czasie (w najbliższą sobotę). Tak, by na torze pojawili się koledzy, którzy jak dotąd jeszcze nie mieli okazji do jazdy. Zobaczymy, postaramy się.

    Tymczasem zachęcam do odwiedzin strony http://www.kermit.is.net.pl/pierwsze2007/index.html, na której relacja z piewrszych wrażeń z jazdy na moim nowym sprzęcie. Przesiadkę ze "stojaka" na "leżaka" można porównać do przesiadki z "wielbłąda na jamnika". Przyzwyczajenie się do nowych, lepszych warunków jazdy pewnie zajmie mi trochę czasu.

    Pozdrowienia dla Grześka Rejmana z Rzeszowa. Grzegorz - zostaw tego crossa i wracaj do nas. :) A także dla "Overlanda", trzymam kciuki za pierwsze jazdy po pięknym torze w Świętochłowicach.

    Wszystkim: mocnych wrażeń z nowego sezonu!

    K.

  28. Powrót do góry    #658
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kermit, super sprzęcik, bodaj na allegro go widziałem. kurde ja nie moge sie doczekać aż sam sprawie sobie jakąś machine.
    a tak z innej beczki, jak to u was jest z naprawą sprzętu ? Sami sie uczycie wszystkiego, czy pomagają wam mechanicy klubowi ? Ile kosztują jakieś naprawy itp ?

  29. Powrót do góry    #659
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysiu, piękny sprzęcik.
    Gratuluję, widać Twoje zaangażowanie w zimie.
    Teraz to chyba wystartujesz w lidze na tej furze.
    grzesiek

  30. Powrót do góry    #660
    Początkujący
    Dołączył
    27-01-2007
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kupię silnik JAWA tanio po remoncie i obszycia na motocykle całe!!

  31. Powrót do góry    #661
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    (Dziękuję za miłe słowa o moim nowym sprzęcie.)

    W tę sobotę nie uda się zorganizować jazdy na torze w Machowej. Pan Rolnicki w niedzielę oceni przydatność toru do treningów po zimowej przerwie. Wiadomo, że bardzo pogorszył się stan bandy. Każda pomoc w naprawie toru będzie potrzebna. Więcej szczegółów w przyszłym tygodniu.


    K.

  32. Powrót do góry    #662
    Początkujący
    Dołączył
    05-02-2006
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam. Kermit jesli bedzie potrzebna pomoc jestem chetny. Daj wcześniej znac ok? pozdro

  33. Powrót do góry    #663
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2004
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    służę pomocą

    HEJ KERMIT
    Służę ciałem i duchem- wiedzą i siłą fizyczną pod jednym warunkiem - termin musi mi grac z robota u mnie i to tyle !!!Pozdrawiam KRIS

  34. Powrót do góry    #664
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2005
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam. Mam do sprzedania olej Castrol 2X 5l. i Silkolene 4X 1l.

  35. Powrót do góry    #665
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dowiedziałem się, że banda w Machowej została uszkodzona przez niedawne wichury. Została postawiona. Być może następny weekend lub termin majowych świąt będzie najbliższy planom jazdy na torze. Do tego czasu obowiązki nie pozwolą mi na weekendowy żużlowy piknik.
    Jeśli koledzy chcą zorganiować zabawę, muszą pamiętać o obowiązku załatwienia polewania toru.

    K.

  36. Powrót do góry    #666
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2004
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BUTY ZUŻLOWE - nowe firmy PREXPORT

    BUTY ŻUŻLOWE PREXPORT

    Dla chetnych mam do zaoferowania buty żużlowe włoskiej firmy PREXPORT w rozmiarze 44-45, kolor czarny z białymi wstawkami m.in nazwy Prexport. Buty są nowe ,w stanie idealnym - pudełkowym , nigdy na torze. Sprzedaję z uwagi na niedopasowanie ( nieodpowiednia rozmiarówka )
    prosze o kontakt 0-601536001, overland@ka.home.pl
    Cena 550 zł
    Tu mozna obejrzeć
    http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...9a7d5ce3a59010

  37. Powrót do góry    #667
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kompisko na złomisko- przepraszam za utrudnienia





  38. Powrót do góry    #668
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    RADZYNA, w którą stronę to od Leszna. Skandal ! (przyp. qubis miejscowość nazywa się Rydzyna)

  39. Powrót do góry    #669
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    RADZYNA, w którą stronę to od Leszna. Skandal ! (przyp. qubis miejscowość nazywa się Rydzyna)
    Byki zdarzają się kazdemu :)
    Skąd ta frustracja?
    Czyżby qubis pomieszkiwał w Rydzynie?
    pzdr

  40. Powrót do góry    #670
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeczytajcie:
    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_s...?id=1089891152

    Apeluję do osób, które mogą pomóc żużlowi na Śląsku: DZIAŁAJCIE! Firmy! Osoby z pasją!
    Przykry jest sposób działania władz miejskich Świętochłowic.

    Każdy, kto był na "Skałce", wie, jak świetnie ogląda się tam zawody. Miałem okazję zrobić kilka kółek na tamtejszym torze przy okazji zawodów amatorskich. Rozumiem żal kolegów. Przydałaby się jakaś akcja szersza, ogólniejsza - ratowania tak pięknęgo (i potwornie zaniedbanego obiektu) do jazdy na żużlu!
    Trzymam kciuki za Michała Widerę. Oby "naładował akumulatory" do dalszej walki o wspaniały żużlowy ośrodek.
    K.

  41. Powrót do góry    #671
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2004
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PIERWSZA JAZDA

    Witam wszystkich ! Wczoraj jako 37 letni amator odbyłem pierwszą jazdę na torze pod okiem mistrza Polski amatorów Michała Widery . Było zaje....cie ! ale... wszystko mnie boli ręce , nogi, plecy ( bez upadku ) poprostu brak kondycji .Jednak jestem zadowolony i polecem wszystkim ten sport.Dzisiaj czysciłem sprzęta po wczorajszym rajcowaniu.
    Pozdrawiam wszystkich jeżdżących i zaczynających.
    Nie wyobrażam sobie jak żużlowcy odkręcają cały GAZ ( dla mnie kosmos ).Wszyscy krytycy z ławeczek stadionowych krytykujący jazdy żuzlowców powinni przynajmniej raz dosiąść tego metanolowego konia .Wiekszość odfruneła by do aniołków.
    Pozdrawiam - w poniedziałek kolejna ekstrema !!!

  42. Powrót do góry    #672
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2007
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam takie male pytanko do zakorzenionych bywalcow tej czesci forum ;-)

    mam 17 lat. Chciałbym zaczać jezdzic. Tylko nie wiem czy sie nadaje do tego. Od kilku lat nie przepuscilem chyba zadnego meczu w moim miescie. Nie wiem tlyko czy nie jestem za mlody by sprobowac jezdzic amatorsko a jednoczesnie za stary <placze> by moc sprobowac cos w klubie. Odpowiedzcie mi prosze i cos doradzcie <please>

    pozdrowienia dla wszystkich

  43. Powrót do góry    #673
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    We wtorek 1 maja w Machowej organizowane są jazdy treningowe amatorów. Początek ok. godz. 11:00. Jak dotąd swoją obecność potwierdziło 5 osób/motocykli ;)/ z Tarnowa.

    K.

  44. Powrót do góry    #674
    Początkujący
    Dołączył
    11-01-2007
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kupię motocykl bez silnika

    Witam Kolegów-Amatorów,
    Chciałbym złożyć sobie sprzęt do swoich pierwszych próbnych jazd. Kupiłem od byłego zawodnika silnik i szukam całej reszty. Jeśli ktoś ma na zbyciu kompletną ramę ze sprzęgłem to proszę o info.

    Pozdrawiam Serdecznie.
    Czawez

  45. Powrót do góry    #675
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grupa siedmiu amatorów tarnowskich (Grzesiek i jego kolega, Michał i jego kolega, Kazimierz, Łukasz, Kermit) i amator ze Świętochłowic (overland - znany z forum,tj. Krzysiek Karkoszka, który zjawił się na stadionie wraz z rodziną) uczestniczyła dziś w jazdach po torze w Machowej. Dołączyli do nas: Szymek Kiebłasa (junior Unii Tarnów, trenował sobie starty) i Paweł Baran (w roli obserwatora). Z Anglii przybył Daniel Nowojczyk, by spotkać się i porozmawiać. Doliczyłem się 7 motocykli. To cieszy. Tor nie nadaje się do jazdy odważniejszej, ale dla początkujących jest bardzo dobry, bo wielkie dziury uczą pokory. Po dograniu spraw organizacyjnych, głównie z przygotowaniem i równaniem toru, jazda będzie z pewnością lepsza i bezpieczniejsza. Okazało się po upadku kolegi Grześka, że spróchniała już machowska banda działa lepiej niż bandy dmuchane, bezpiecznie wyłapała jego szarżę na deski!
    Zdjęcia z jazd wkrótce.
    Podziękowania dla pana Antoniego, który świetnie polał nam tor strażackim wozem. Także i dla właściciela toru pana Piotra Rolnickiego za życzliwość.
    Do następnego spotkania...
    K.

    PS Uważam, że poza ligą amatorską, której bardzo kibicuję, powinno się stworzyć szansę spróbowania sił wszystkim tym, którzy chcą poczuć moc motocykla żużlowego.

Strona 15 z 25 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •