Chris Louis zadziwił środowisko speedwaya na świecie ogłaszając swój powrót na żużlowe tory. 34-letni Louis potwierdził dziś w jednej z angielskich gazet, że w nadchodzącym sezonie startować będzie w drużynie Ipswich Witches. Brązowy medalista IMŚ 1993 z Pocking, Indywidualny Mistrz Wielkiej Brytanii 2000 powraca na tor po poważnych kontuzjach odniesionych w ostatnich sezonach.

Chris Louis powiedział: " Będę jeździł wyłącznie dla Ipswich, dla którego będę się starał poświęcać całą swoją energię. Pomimo nie których doniesień, ja nigdy nie planowałem odchodzić i zamierzałem startować ponownie gdy wszystkie kontuzje zostaną zaleczone. To trwało bardzo długo ale czuje się pełni zdrów i buduje swoją formę na początek sezonu".

Chris Louis dołączył tym samym do zawodników, którzy już potwierdzili starty w zespole "Wiedźm". Obok Brytyjczyka barw Ipswich reprezentować będą Scott Nicholls, Jesper B. Jensen, Hans Andersen, Danny Bird, Kim Jansson i Danny King.
Za www.sportowefakty.pl

Moim zdaniem zadziwiająca informacja... Mam nadzieję, że Chris wróci do formy sprzed kontuzji:).