Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 245 z 245

Wątek: Memoriał Huberta Wagnera

  1. Powrót do góry    #226
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stelmach zagral dobry mecz bo inni zagrali, a przede wszystkim konczyli mu ataki. Poza tym, za malo Golasiem grał. Skonczcie :-P

  2. Powrót do góry    #227
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podpisuję się pod słowami uznania dla polskiej drużyny. Znowu znany nam rytm: przegrane mecze zestosunkowo łatwym przeciwnikiem o coś ważnego (LŚ) i wygrane z potęgą o nic interesującego (Memoriał). I ponownie musimy zawiesić swoje sądy w próżni bo tak naprawdę niewiele da się powiedziec czy wyrokować na przyszłość. Przegrana ze słabo grającą Holandią i wygrana z siepaczami owianymi legendą.
    Co cieszy: po długim okresie nieobecności zaistniały nareszcie w naszej drużynie elementy gry zespołowej. W drugim secie akcją: blok-przyjęcie-atak zrzucili mnie z fotela. Oczywiście Świder wwiercał się w grę stopniowo i powoli by przebić się ostatecznie przez pancerną zasłonę Rosjan. Grisza także potrafił zaskoczyć gruchnięciem znikąd, które było nie do odebrania przez mało gibkich Rosjan. Nie obciążany zbytnio umiał wykorzystać podarowane mu piłki. Benek wielki 'come back'. Ta ruchliwość, skoczność i wiotkość określiła naszą dzisiejszą grę na wyjątkowo 'drewnianych i nieruchawych' Rosjan.
    Oprócz seta pierwszego było naprawdę przekonywująco. Nareszcie mogliśmy obejrzeć zespół w optymalnym składzie i dyspozycji. Jak się przez 2 tygodnie będą upłynniać i udoskonalą zagrywkę to jestem za! Stelmi dobił poziomem rozegrania do Gumy, a dzięki zagrywce stał się moim faworytem do podstawowej szóstki.

  3. Powrót do góry    #228
    Początkujący
    Dołączył
    31-07-2004
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a co do stelmacha...

    ehh.. Drewno to nie jest człowiek do reprezentacji. Niech dresy pierze !

  4. Powrót do góry    #229
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo zwycięstwa Polska zajeła 2 miejsce :(.Mieliśmy gorszy bilans setów szkoda że nie był brany pod uwage mecz bezpośredni

  5. Powrót do góry    #230
    Początkujący
    Dołączył
    22-04-2004
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Australia zajęła 4 miejsce!:) Hurra! Jesteście najlepsi!:D

  6. Powrót do góry    #231
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O kibicach w Olsztynie:D


    Hymn Rosji został odegrany przy brawach publiczności, a trener reprezentacji tego kraju Gienadij Szypulin ocenił: "Macie najlepszych i najbardziej kulturalnych kibiców na świecie,,.

    Mam nadzieje że Rosjanie przyjadą równierz za rok:D

    Wcześniej, po zwycięskim meczu polskich siatkarzy, zabrzmiało w hali chóralne "Sto lat", a z ponad 3 tysięcy gardeł wydarł się okrzyk "Wracajcie z Aten z medalem".


    Mogą zdobyć medal.Jeżeli wyjdziemy z grupy to wszystko sie może zdażyć:D

  7. Powrót do góry    #232
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nic nowego trener Ruskich nie powiedział :P
    Ja się na sparingach też powydzieram że mają bez medalu nie wracać :P i dobrze wiedzieć że trener słucha publiki odnośnie tego kto ma być na boisku :):)
    Chciałąbym jeszcze powiedzieć że kibice byli wczoraj świetni w Uranii zwłaszcza w 4 i 5 secie. Wołanie każdego zawodnika jak szedł na zagrywkę, i doping niemały, tylko trochę dziwiła mnie lilość pustych krzesełek... ale potem komentator wyjaśnił że był nadkomplet więc pewnie tak jak w Bydgoszczy kibice nie siedzieli na swoich miejscach :)
    Organizacja dobra poza jednym znaczącym mankamentem, w tv na żywo powinny być wszystkie mecze zarówno te z udziałem Polski A jak i Polski B.

  8. Powrót do góry    #233
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    te wolne krzeselka to niestety trybuna vipow, chociaz i oni pod koniec wstali i zaczeli tanczyc i krzyczec:)

  9. Powrót do góry    #234
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy wie ktoś gdzie są dostępne statystyki z tego meczu i czy wogóle są gdzieś dostępne? :)
    Rosjanom zależało by ten mecz wygrać i wcale go sobie nie odpuszczali - widać to było bo zachowaniu Chamuckiego jak podłamany schodził z parkietu i nawet nie chciał spojrzeć na uśmiechniętych Polaków.
    Co do organizacji, to zauważyłam że zawodzili wycierający (szczotek nie było) boisko. Kilka razy pokazywano jak zawodnik sam ścierał parkiet :) W pamięci wszystkich pozostanie także urocza pani sędzia z meczu Polska-Holandia :)
    A macie swoje typy na najlepszą akcję meczu? W mojej opinii najlepsza była ta kiedy przyjęliśmy 'atomową' ;)zagrywkę (Ignaczak z II-go seta) potem piłka obiła się o Rosyjski blok została wyciągnięta przez Świderskiego i atak skończył Gruszka. Od tego momentu graliśmy jak równy z równym. Dobra też była podwójna krótka Gołasia, kiedy do piłki wyskoczyli razem ze Świderskim co Rosjan kompletnie zdezorietowało. Pozatym, że z minutę na minutę poprawiał skuteczność w ataku bardzo ciekawe piłki posyłał zawodnikom w tym meczu Świderski - no i także zaistniał jako blokujący!!!
    Rosjanie starali się wykorzystać to, że wogóle nie ubezpieczamy własnych blokujących. Jednak i to się z czasem poprawiło (ciekawe pod wpływem czyich uwag ;)?.
    ------
    Ciekawy komentarz dał Prielożny po meczu z Holandią...
    Stwierdził, że 'graliśmy głupio' ;)
    "W holenderskim zespole zmienili się dwaj gracze przyjmujący zagrywkę, a nasi zawodnicy zamiast serwować na nich, uparcie posyłali piłki na świetnego libero Marko Kloka. Toż to głupota" ;)
    I niech tak zostanie a nie żadna tam czwórka...
    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #235
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mi utkwil w pamieci chyba 4 set serwuja rosjanie prieozny krzykna do murka zeby przesunal sie troche w lewo nastepuje serw i oczywiscie w to miejsce ktore przewidzial prielozny, jest to naprawde facet z klasa po przegranym meczu z holandia gdy nasi pozwieszali nosy i chcieli jak najszybciej zejsc z boiska nastapila krotka reprymenda ze przeciez nie pozegnali sie z kibicami lekka konsternacja i za chwile wszyscy jak jeden maz zawrocili na srodek parkietu.

  11. Powrót do góry    #236
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto końcowa tabela II Memoriału Śp. Huberta Wagnera:

    Końcowa tabela:
    1. Rosja 4-1 9 14:4
    2. Polska A 4-1 9 14:9
    3. Holandia 3-2 8 10:10
    4. Australia 2-3 7 10:10
    5. Polska B 1-4 6 7:14
    6. Tunezja 1-4 6 5:13


  12. Powrót do góry    #237
    Początkujący
    Dołączył
    17-11-2003
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłam wczoraj w Uranii i mam pytanie do osób związanych bliżej z olsztyńską siatkówką: czy nie da się nic zrobić z panami komentującymi np. wczorajsze mecze Polski B z Tunezją i Australii z Holandią?Komentują tragicznie! Pierwszy to taki siwy wąsaty dziadek,komentuje też mecze ligowe i chyba jest jakimś "dobrym znajomym"-słyszałam już w trakcie ligi krytyczne opinie ludzi na temat jego pracy, typu "po co oni go trzymają" itp,kibice go nie znoszą, a jednak...?Bardzo mnie u niego drażni mówienie nazwiskami, bez imion, np. "Dobrym atakiem popisał się Winiarski" itp. Drugi pan- też grubo po 40-tce, łysawy w okularach, ileż on razy wczoraj powtórzył że Kay van Dijk ma 212 cm wzrostu!!!A jego "Benjamin" zamiast "Bendżamin"!!!Brrrrrrr...Ktoś na dole trzymał kartkę "Zmieńcie komentatora - błagam!", została ona dostrzeżona przez Vipów (widziałam jak pokazywali ją sobie palcami)-ale czy to coś da? Przecież i oni widzieli co się działo, gdy za mikrofonem stanął Marek Magiera- pełen profesjonalizm! To dzięki niemu (no i oczywiście G. Kuładze)hala się roztańczyła! Może jakaś petycja odnośnie zmiany komentatora?Na pewno znalazłby się ktoś, kto włożyłby wiecej serca w to co robi niż ci starsi panowie!Z chęcią się pod taką petycją podpiszę, gdy następnym razem będę w Olsztynie:)

  13. Powrót do góry    #238
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłam wczoraj w Uranii i mam pytanie do osób związanych bliżej z olsztyńską siatkówką: czy nie da się nic zrobić z panami komentującymi np. wczorajsze mecze Polski B z Tunezją i Australii z Holandią?Komentują tragicznie! Pierwszy to taki siwy wąsaty dziadek,komentuje też mecze ligowe i chyba jest jakimś "dobrym znajomym"-słyszałam już w trakcie ligi krytyczne opinie ludzi na temat jego pracy, typu "po co oni go trzymają" itp,kibice go nie znoszą, a jednak...?Bardzo mnie u niego drażni mówienie nazwiskami, bez imion, np. "Dobrym atakiem popisał się Winiarski" itp. Drugi pan- też grubo po 40-tce, łysawy w okularach, ileż on razy wczoraj powtórzył że Kay van Dijk ma 212 cm wzrostu!!!A jego "Benjamin" zamiast "Bendżamin"!!!Brrrrrrr...Ktoś na dole trzymał kartkę "Zmieńcie komentatora - błagam!", została ona dostrzeżona przez Vipów (widziałam jak pokazywali ją sobie palcami)-ale czy to coś da? Przecież i oni widzieli co się działo, gdy za mikrofonem stanął Marek Magiera- pełen profesjonalizm! To dzięki niemu (no i oczywiście G. Kuładze)hala się roztańczyła! Może jakaś petycja odnośnie zmiany komentatora?Na pewno znalazłby się ktoś, kto włożyłby wiecej serca w to co robi niż ci starsi panowie!Z chęcią się pod taką petycją podpiszę, gdy następnym razem będę w Olsztynie:)


    Ja też sie podpisze pod taką petycją ten komentator to potrafi uśpić Olsztyńską publiczność:(.





  14. Powrót do góry    #239
    Początkujący
    Dołączył
    05-09-2001
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lamusy, cieszcie sie, że wogle macie kogoś do komentowania. A tego 'pana' zostawcie w spokoju!!!!!!!! To mój wujek, zawsze przynosi mi prezenty i załatwia mi spotkania z zawodnikami w szatni!!!!! A wy to tylko Magiera i MAgiera...!!! Dajcie mojemu wujkowi się wykazać- może się jeszcze nie rozkręcił!

  15. Powrót do góry    #240
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Muszę przyznać,ze na memoriale było genialnie:)Chodzi mi tu głównie o mecz Polska-Rosja.Wraz z kolegą obstawialiśmy,że będzie to bardzo krótkie spotkanie, a tu SURPRISE;)Nic innego mi nie pozostaje jak pogratulować Świdrowi no i Piotrkowi Gruszce-chłopcy odwalili kawał dobrej roboty:)A co do komentowania to nie było aż tak źle, chociaz te ciągłe "van de Gooooorrrrrr" delikatnie mnie irytowało.W końcu mecz siatkówki to nie walka bokserska:)

  16. Powrót do góry    #241
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ostatni meczyk był niezły, ale to zmienia faktu, że nasi sporo razy się ośmieszyli (najberdziej na LŚ) ale spoko LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE :) zobaczymy co na olimpiadzie :)

  17. Powrót do góry    #242
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIe ma co piać z zachwytu bo ciągle nic nie ugraliśmy.
    I tu nie chodzi o wygrywanie z Rosją, Brazylią czy Italią.
    Przegrywamy z zespołami z naszej półki (BUL,HOL swego czasu POR) i to boli.
    Rosjanie wczorajszy mecz grali o czapkę śliwek.
    Zobaczymy co będzie na IO.

  18. Powrót do góry    #243
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe co Goertzen powiedzial pani sedzinie :P
    Miałem okazję zamienić kilka słów w knajpie z Goertzenem i z tego co mówił, to sam nie wie za co wyleciał :) a dokładnie "I don't know I just told her what was wrong" po czym zaczął się śmiać :)

  19. Powrót do góry    #244
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i pewnie właśnie za to :P

  20. Powrót do góry    #245
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli tak bedą szkoleni sędziowie żeby na turniejach towarzyskich pokazywać żółte i czerwone kartki to co bedzie w meczach o stawke typu olimpiada jak zawodnicy dopiero zaczną sie kłucić trzeba mecz bedzie w 5 kończyć:P

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •