Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 204 z 204

Wątek: Wątek techniczny - tzn. Pomoc użytkownikom gier

  1. Powrót do góry    #181
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sledzior polecam detonatory 41.XX do Rivy TNT 2 M64 mi bardzo pasowaly ;-)

  2. Powrót do góry    #182
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2005
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sydney 2000 - problem

    Mam problem z Sydney 2000 gdy wlanczam pojawia sie czarny obraz i nic trzeba ctrl+alt+delete i wylancza sie spowrotem do Windowsa. Mam Windowsa 98 SE . Kilka lat temu szmigalo mi dobrze. Wymagania mój komp spełnia. Co robic??


  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    karta graficzna i stery podaj

  4. Powrót do góry    #184
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2004
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TheLimp tylko nie sledzior :P i du** nie pogram bo zazwyczaj sa 42 40 ale 41 nie ma;/

  5. Powrót do góry    #185
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2005
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    karta graficzna i stery podaj

    mam NVIDIA RIVA TNT 2 i mam sterowniki z plyty która dostalem wraz z kompem 5 lat temu :)

  6. Powrót do góry    #186
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2006
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie koniecznie...
    wina też może leżeć, po stronie CRACKA, miałem identyczny problem z Uefa Euro 2004.
    Znalazłem w sieci, innego cracka, i o, wszystko poszlo po masełku...

    pzdr.
    czy ktos moze posiada CRACKA do tej gry??
    bo w sieci trudno o CRACKA do FiFA WC 2002 :/

    pozdro. ;P
    To, zle szukasz
    http://www.cracks.am/cracks/f1.html
    Dokladnego linku nie podaje, gdyz to lamie zasady regulaminu Forum - tam masz liste gier na literke "F" i "ciekawe" do nich urozmaicenia :)

  7. Powrót do góry    #187
    Stały bywalec Awatar PrzemczaN
    Dołączył
    04-01-2006
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fifa 2006 World Cup

    Witam wszystkich. Mam fife WC i mam pewien problem. Jest to problem kosmetyczny. Nie mam problemu że gra mi się wiesza, wyłancza czy coś takiego. Kolor mojej trawy jest jakiś taki ciemny, bezbarwny. Taki szary... sam nie wiem jak go określi. Na niektórych boiskach jest nawet prawie czarny. Gra się że tak delikatnie powiem dziwnie. Instalowałem już 2 wersje fify, polską i angielską, na każdej to samo. Ostatnio zaktualizowałem sterowniki do karty graficznej - dalej nic. Może zna ktoś rozwiązanie tego problemu? Dzięki za pomoc.

  8. Powrót do góry    #188
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może pogodę zmień? :P

  9. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozwiazaniem problemow pod tytulem "Mam problem z Fifa..." jest sprawienie sobie prezentu w postaci tego co faktycznie przypomina sumulacje pilki noznej czyli Pro Evolution Soccer.

    I problemy rozwiazane :P
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  10. Powrót do góry    #190
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Rozwiazaniem problemow pod tytulem "Mam problem z Fifa..." jest sprawienie sobie prezentu w postaci tego co faktycznie przypomina sumulacje pilki noznej czyli Pro Evolution Soccer.

    I problemy rozwiazane :P
    Lukair ale jakbys zauwazyl nie ma Pro Evolution Soccer World Cup a duzo osob chcialo by sie pograc w wydanie mundialowe...
    Ja osobiscie takze pogrywam w PESa ale na FIFE WC sie skusze w 1 dzien mistrzostw :)
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  11. Powrót do góry    #191
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Rozwiazaniem problemow pod tytulem "Mam problem z Fifa..." jest sprawienie sobie prezentu w postaci tego co faktycznie przypomina sumulacje pilki noznej czyli Pro Evolution Soccer.

    I problemy rozwiazane :P
    Lukair ale jakbys zauwazyl nie ma Pro Evolution Soccer World Cup a duzo osob chcialo by sie pograc w wydanie mundialowe...
    Ja osobiscie takze pogrywam w PESa ale na FIFE WC sie skusze w 1 dzien mistrzostw :)
    i tutaj sie mylisz :) poniewaz ok. miesiac temu w Japonii ukazal sie World Soccer Winning Eleven 10 i jest to wlasnie "mundialowe" wydanie, chociaz oczywiscie bez wiekszosci licencji. :)

  12. Powrót do góry    #192
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Pomoc z 3danalyzer-v236. Jak go ustawic żeby chodziły Heroes V i Titan Quest?

  13. Powrót do góry    #193
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach

    Problem z grafiką :(

    Zdaje sobie sprawe, ze gra, w której występuje mój problem nie jest sportowa, jednak mam nadzieje, zę ktoś powie mi co jest nie tak.

    Gra nazywa sie True Crime: NY I problem jest następujący. Odpalam gre i wszystko na 1-szy rzut oka wyglada ok. ale gdy zaczynam grać (nawet już w filmikach to widać, a raczej nie widać) Nie widać jednej ręki każdej postaci. Jest poprostu przezroczysta, mimo tego, ze ona tam jest, bo nikt mi nie wmówi, ze pistolety wiszą w powietrzu :) Według opisu wymagań gra powinna chodzić, bo mam odpowiednią karte graficzną ilosć ramu itd. nawet DirectX 9.0c mam :P I nie mam pojęcia co ejst grane :( Sprawdzałem na kompie ojca i tam działa bez problemu, a u mnie...

  14. Powrót do góry    #194
    Początkujący
    Dołączył
    18-08-2006
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    International Volleyball 2006

    Fajna gierka.. sciagnalem ale nei lapie sie w tym francuskim mimo ze mam go w szkole xD tzn wlaczyc gre i grac potrafie... ale wolal bym zeby to bylo w angielskim czy ktos moze mi poradzic jak zamienic francuski na angielski szukalem w opcjach nie znalazlem ;(

  15. Powrót do góry    #195
    Początkujący
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sgp2

    Witam!!!

    Mam problem z gra sgp2. Otoz gra uruchamia sie bez problemu. Ale w momencie startu lub po zakonczeniu biegu wyskakuje tzw. niebieski ekran smierci.... Gre instalowalem wg instrukcji z 5 razy juz i po drodze zrobilem format.... Na jakims forum znalazle wsazowke ze na niebieskim ekranie po slowie STOP cos mam wpisac... ale jak???...

    Jesli ktos wie jak rozwiazac ten problem,prosze niech mi pomoze... Moj nr gg 7716886 a email to konieczny.pawel@poczta.fm

  16. Powrót do góry    #196
    Początkujący
    Dołączył
    22-11-2006
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    FIFA WC 2002

    mam problem z fifa wc 2002 mam plytke chce zainstalowac i pisze D:/setup nie jest prawidłową aplikacja systemu Win32 ... ja mam win 98 se .. pomocy ..moze jaki programik trzeba sciagnac ?? prosze o pomoc

  17. Powrót do góry    #197
    Początkujący
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DS

    witam mam problem z Demonic Speedway
    Zakupilem go tydzien temu na allegro wczoraj mi go dostarczyli
    zainstalowalem,edytowalem nazwiska wszystko cacy....i klikam start i mi wyskakuje taki oto komunikat ze cos z serverem jakims nie tak
    moj komp:
    Radeon 9550 128 bm
    512 RAM DDR
    zupelnie nie czaje o co chodzi
    POMOCY!!!!!!!!

  18. Powrót do góry    #198
    Użytkownik
    Dołączył
    14-05-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba był już taki problem tutaj... Chyba był... Poczytaj wątek Demonic Speedway na jednej z ostatnich stron znajdziesz odpowiedź. Bodajże na stronie 35 znajdziesz coś.

  19. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    O jej jej mój stary, ponad 3 letni wątek doczekał się odświeżenia ;) Więc skorzystam.

    Nie tyle to problem z grą, co generalnie z grafiką... trapił mnie jak sporo innych osób problem z Demonic Speedway. Gre wyrzucało do wina przy uruchamianiu. Zgodnie z zawartymi gdzieś w wątku o DS instrukacjami, pomogły stery 44.03 do win XP. Z tym że, chyba wynika to z mojego błędu.. przed instalacją sterów należy usunąć stare, i owszem, przez dodaj/usuń programy i.. no właśnie. Czy to było prawidłowe i wystarczające? Obecnie po usunięciu takim j/w i zainstalowaniu 44.03 gry które nie działały w tym DS or np. Medal of Honor działają, ale w niespodziewanym momencie ekran gaśnie, a komputer się resetuje. Podejrzewam, że chodzi o złe zainstalowanie sterów, bo wcześniej gdy DS działał (2003, może 2004 rok) coś takiego nie miało miejsca.

    Jakieś rady?
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  20. Powrót do góry    #200
    Początkujący
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiem ze to moze glupie ale drabol podalbys mi linka skad sciagnac te stery?? ja mam radeona i mam ster omega blagam pomoz bo chce sobie trche pojezdcic w barwach swojej ukochanewj druzyny ;)

  21. Powrót do góry    #201
    Początkujący
    Dołączył
    08-10-2007
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam problem z odinstalowaniem gry GTA III. Proszę mi powiedzieć co zrobić aby odinstalować grę.

  22. Powrót do góry    #202
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Problem z odinstalowaniem ?:P Nie ma w glownym folderu czegos takiego jak Unistall ? Jesli nie to wejdz w Panel Sterownia / Dodaj lub usuń programy, i stamtad odinstaluj :) Jak sie nei da, to zrob to recznie :P Jakies tam pliki Ci w rejestrze pewnie zostana :D ale co tam :P

  23. Powrót do góry    #203
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2003
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam, mam problem z gra Demonic Speedway, tzn jak mialem grafe GF2 64mb 440 to chodzilo pieknie, a teraz na Radeon 9600XT uruchamia sie ale strasznie sie przycina albo wogole sie nei uruchamia.
    Probowalem ze sterownikami do tej karty, wlasnie na jednych sie uruchamia ale "muli" a na innych sterach wogole sie nie uruchamia.
    Z tego co pamietam DS potrzebuje chyba OpenGL ale w sterownikach od ATI chyba tego nie ma, natomiast w w sterach od GF cos tam bylo.

    Moze juz ktos mial podobny problem i z nim sie uporal ??

    Z gory dziekuje i pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #204
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,330
    Kliknij i podziękuj
    1,344
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    korzystając z okazji mam pytanie, czy gdzieś jest jakiś serwer czy też stronka, z której mogę pobrać Speedway Manager 98 albo nawet Speedway Manager 96 ;)...manager stary jak Świat ale ma pewny klimat rozgrywek lat 90'.....w zamian chętnie posłużę swoją pomocą dotyczących gier sportowych :)

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •