Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 283

Wątek: Miśkowiak ....co dalej ?

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Miśkowiak ....co dalej ?

    Sprawa jest jasna, ale wypadało by podsumować co do tej pory wydarzyło się w sprawie Robert Miśkowiak vs TSPolonia Piła, i co czeka zawodnika w związku z tym w przyszłości. Sam zawodnik twierdzi, że sytuacja jest z grubsza mówiąc niewesoła. Ale po kolei.
    To, że w Pile mają świetnych fachowców od kontraktów, swietnych w cudzysłowie, wiadomo od dawna, więc pewnie nikogo nie dziwi sytuacja zawodnika tego klubu Roberta Miśkowiaka - jednego z najbardziej utalentowanych żużlowców młodego pokolenia. Zawodnik po zakończeniu ubiegłorocznego sezonu został wystawiony na listę transferową za kwotę 400 tyś zł !, co w obecnych czasach jest suma bardzo wygówrowaną, nawet jak na umiejętności tego świetnego zawodnika. Co więcej, suma ta była by wygórowana jeszcze kilka lat temu, kiedy polski sport żużlowy przezywał nazwijmy to bumm- kilkuset tysieczne kwoty transferowe zaplacone za Bajerskiego, Okoniewskiego, czy innych zawodników. Niby wszystko jest ok, cena jest znana, a że duza ..prawa rynku, nikt nie zmusza do kupowania za ta cene, tylko jest jedno ale. Dotychczasowy pracodawca Roberta Miśkowiaka TS Polonia Piła jest mu winna ok 90 tys zł. Klub tego nie neguje, ale jakoś nie ma ochoty aby w pełni oddać to co zawodnik uczciwie zarobił. Zawodnik jest już po słowie z prezesem WTS Atlas Wrocław , chce startować we Wrocławiu, chcą tego kibice, chce zawodnik. Na przeszkodzie stoi wygórowane 400 tyś. Zbić cene nie jest łatwo Proponowane obniżenie cent transferowej o dług TS Polonia wobec zawodnika nie jest raczej realny. Działacze niby chcą go spłacić, ale właśnie z pieniędzy otrzymanych z transferu zawodnika. Chcą…tak mowią, a jak jest z tym spłacaniem w rzeczywistości to każdy chyba wie. Poczynania działaczy z Piły wskazują, ze Robert jest Uwiązany do swego pracodawcy jak krowa na pastwisku. Pilanie ani myślą oddać Roberta za darmo do innego klubu . Robert Miśkowiak wystosował ostatnio pismo do PZMot i GKSŻ odnośnie swojej przyszłości. Jednak jego sprawa ma być rozpatrywana dopiero 20 stycznia, a 31 mija termin podpisywania w polskiej lidze kontraktów. Czas leci nieubłaganie, a zawodnik nie wie na czym stoi, tzn wie, albo 400 tyś dla Piły, albo nie pójdzie nigdzie. Ewentualnie może pojść na roczną karencję. Tylko że Miśkowiak jest ostatni już rok juniorem i ma ostatnią szansę na uzyskanie w tej kategorii wiekowej znaczącego wyniku. Przyjście do Wrocławia ma mu to umożliwić. Nie czarujmy się Robert Miśkowiak jest przy odpowiednim wsparciu finansowym a co za tym i idzie sprzętowym powalczyc o tytuł IMŚJ. Jednak w Pile tego jak sam mowi nie osiągnie. W wywiadzie dla sportowychfaktów,pl to samo po wywalczeniu IMŚJ stwierdził Jarosław Hampel. Robert Miskowiak nie chce zginąć w pilskiej szarzyźnie. Dośc już ma obiecywania, a konkretów nie widać. Co ma w takiej sytuacji zrobić zawodnik ? Zgodzić się na pseudorozwiązania działaczy Polonii, które są dobre ale tylko dla jednej strony, oczywiście Pilskiej i startować w oparciu o obietnice, które nie mają w tej chwili pokrycia, pójść na roczną karencję, zmarnowac ostatnią szansę na IMŚJ, czy może co innego ? Ale co ?


    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    mozesz to samo napisac w watku o Pile albo Wroclawiu.To jest rozdrabnianie sie.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Robert nie jest w "różowej" sytuacji.ALe nie można zapomniec że w podobnej sa tagże jego koledzy min.Tomek Gapiński.Dlaczego doszło do takiej paranoi ?? Młodzi chłopcy podpisywali co im dali i teraz jako wartościowi zawodnicy męcza się niemiłosiernie.Toteż jest przestroga dla młodych.Po egzaminie kontrakcik na 2 latka.Pozniej sie okaze co dalej.A tak?? Taki talent ma się zmarnowac?? Dlaczego??Bo na poczatku popełnił maluteńki blad...ale jemu tego nie mozna zazucić , bo zrobił to co większość młodych chłopców , natomiast 2/3 miało więcej szczęścia niżMisiek i reszta...to bardzo przykre...

    Teraz pozostaję tylko starać się z całych sił pomódz Robertowi w jego trudnej sytuacji.Niestey my , kibice , nie jesteśmy w stanie :(:( ...

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    No Miskowiak bedzie za darmoche w II czy I lidze jezdzil - mozna go chyba spisac na straty jesli sie nie wyrwie z Pily ....
    dlamnie to jest jakis totalny kosmos przeciez jakby mi ktos za prace ktora uniego wykonuje nie placil to bym go olal albo i jeszcze gorzej by sie to dla niego skonczylo ;) , a tu ten klub robi sobie jakies jaja i wszyscy sie na to patrza nikt nie raguje ... nie kapuje tego ..

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do spita..Nie interesuje mnie aktualnie Wrocław, ani tym bardziej Piła i jej inne problemy. Interesuje mnie Miśkowiak. Co on ma zrobić, co począc, skoro nie moze wyrwać się z tego klubu ?

    Miśkowiak powiedział, ze woli iść na karencje niż jeżdzić w Pile. Pewnie tak nie będzie, ale działacze z Piły muszą pojść po rozum do głowy, czyli mocno zweryfikowac swoje żadania w stosunku do nowego pracodawcy Roberta czyt. WTS
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Do Yabko to niech kazdy forumowicz zalozy sobie nowy teamt o danym zawodniku np ja"Co dalej z Krystianem Klecha" to bedzie normalnie smietnik :) a co do Roberta to jutro bedzie na rozmowach w Pile i pretensje nie powinny byc kierowane do obecnego zarzadu tylko do starego zarzadu.Nowy zarzad jest gotow chyba opuscic cene za transfer.Proponuje zamkniecie watku.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Skandal dzialaczy z Pily!

    mozesz to samo napisac w watku o Pile albo Wroclawiu.To jest rozdrabnianie sie.
    Mysle, ze yabkoo dobrze zrobil otwierajac oddzielny watek.

    Dlaczego?

    Dlatego, ze Miskowiak jest jezdzcem "fabrycznym" naszego portalu www.sportowefakty.pl!


    A moze dojsc do takiej sytuacji, ze Robert w 2004 roku stracic sezon - tzn. karencja.

    Jak czytam glupoty Mencela to az mi rece opadaja.... w strone zawodnikow tylko żądania itd... a samemu nic w zamian!

    Jego wywiad prezentowany w watku pilskim - to istny "Monthy payton" az wsytd ze taki Artur J. schodzi to takiego zenujacego poziomu... - rozmawiajac z tym panem.... - przeprowadzajac tendencyjny wywiad!

    Przeciez zawodnicy pilscy jezdzili caly sezon za darmo!

    Nie za darmo, co ja pisze - sami wykladali swoje srodki na sprzet, ostatnie zlotowki...!

    Czy pilscy dzialacze uwazaja tych mlodych chlopcow za idiotow?

    Prawda jest taka, ze zawodnicy nie dostali przez caly sezon zlotowki .... a cena transferowa obowiazuje z kontraktu!

    Czy ludzie kierujacy pilskim zuzlem nei maja honoru?

    Jak to jest... Czy umowa miedzy zawodnikiem a klubem - dotyczy tylko jednej strony?

    Zawodnik wywiazal sie z umowy, a klub nie!

    Dlaczego taka umowa nie moze zostac zerwana?!

    Na jakiej podstawie taki Mencel zada astronomicznych sum za Miskowiaka, a sam nie dal mu zlotowki!

    "Wydoic krowe i jeszcze ja dobrze sprzedac" - myslenie kalego..

    Uwazam, ze czas skonczyc ta farse w Pile - ludzi odpowiedzialnych za "niewolnictwo" rozliczyc!

    Niestety z ubolewaniem stwierdzam, ze Wts - to dobre (i chyba jedyne na dzis) rozwiazanie dla Miskowiaka. Chlopak ma tam szanse odniesc jakis sukces.

    OBAWIAM SIE, ZE FINAL TEGO MOZE BYC TAKI: CHLOPAK JEZDZI JUZ DWA LATA ZA DARMO W PILE, TYLKO DZIEKI WLASNYM SPONSOROM I SWOJEJ WIELKIEJ AMBICJI - I TERAZ PRZYJDZIE MU ZA TĄ "GŁUPOTE" ZAPLACIC NAJWYZSZA CENE - CZYLI KARENCJE!

    W TAKI OTO SPOSOB WIELCE SZANOWNA POLONIA PILA ODWDZIECZY SIE MISKOWI ZA DWA LATA DARMOWEJ PRACY - TERA ZNISZCZY MU KARIERE

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spitt ..ty sie o smietnik nie martw, ja i tak tu sprzątam więc balaganu nie będzie :)
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Sporo słów zostało wypowiedzianych po zmierzchu Klubu z Pily.

    Zawodnicy Pilscy w swoim wyobrazeniu czują się jak w epoce FEUDALIZMU.

    Zawodnicy byli zakontraktowani przez Klub,doszlo do sytuacja takiej jaka jest.Kady szuka nowego pracodawcy-bo ma prawo, tylko dlaczego toruje im się drogę do dalszej kariery?

    Misiek wraz ze swymi kolegami moze smialo powiedziec,że jest WASALEM, jest osobą poddaną zwierzchnictwu silniejszemu możnowładcy, sprawujacemu obecnie władze.
    Takie są moje odczucia.

    Klub Pilski za wszelką cenę chce Roberta uszczęśliwić, zostawiając go u siebie w druzynie.
    Tylko jak dlugo mozna jedzic dla barw klubu, który zalega mi spora kwote?!
    Z czegoś zyć przeciez trzeba !


    Robert dla Pilskiego żużla w swojej niezbyt dlugiej kariery uczynił sporo, dlatego nie rozumiem dlaczego pilanie zamykają przed nim furtkę na świat...??
    Rok karencji dla zawodnika?Takie jest ich podziękowanie za pracę?


    Jedno co wiemy, to to że zyjemy w chorym kraju.!
    Pozdrawiam
    Czaja



    OFICJALNY SERWIS ROBERTA MIŚKOWIAKA - ..:::Ukryta zawartość :::.. ZAPRASZAM

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gazeta Wyborcza - Wrocław
    Jakub Michalak: Czy dopuszcza Pan możliwość pozostania w Pilskim Klubie Żużlowym?

    Robert Miśkowiak: Na dzisiaj wiem tylko, że "nowa Polonia" ma wystartować w I lidze. Działacze kontaktowali się już nawet ze mną, czy nie chciałbym zostać. Wygląda to więc tak, że Piła chce rozmawiać o nowym sezonie, a zapomniała o długach z poprzedniego. Zresztą ja już usłyszałem od działaczy, że o zaległych pieniądzach mogę raczej zapomnieć. Liczę teraz jednak na obniżenie kwoty transferowej (Miśkowiak trafił na listę z astronomiczną sumą 400 tys. zł). Dlatego chcę w tym tygodniu spotkać się z pilskimi działaczami. Po tej rozmowie będę mądrzejszy.

    Ile pieniędzy dłużna jest Panu Polonia?

    - Za sezon 2003 jest to kwota plus minus 80 tys. złotych. Jednak są jeszcze zaległości sprzed dwóch lat - to jakieś 13 tysięcy złotych, wtedy byłem jeszcze w klubie na statusie amatora. Na te pieniądze nie ma jednak dokumentów, bo słyszałem, że poginęły.

    A jeśli nie uda się Panu wynegocjować obniżenia kwoty transferowej, czy rozważa Pan możliwość rocznej karencji?

    - To byłaby ostateczność i nie ukrywam, że także sportowy dramat dla mnie. Ale z drugiej strony... Jeśli nie daj Boże, coś by mi się stało, kiedy jeździłbym nadal na żużlu w Pile, to co? Potem przez pięć lat spłacałbym długi? Bo ostatni rok w Polonii był taki, że praktycznie żyłem na pożyczkach. Dzięki nim mogłem w ogóle startować.

    Mówi się, że jeśli przy Pana nazwisku pojawi się kwota zero na liście transferowej, wówczas trafi Pan do Atlasu?

    - Powiem tak. Nie jest tajemnicą, że chciałbym jeździć w klubie profesjonalnym, wypłacalnym, i na poziomie. Po prostu takim, który zapewnia warunki dalszego rozwoju.

    Czy ma Pan jakieś inne oferty?

    - Tak, ale w moim przypadku przeszkodą jest cały czas wysoka suma transferowa.

    A czy prawdą jest, że Pańską kartę zawodniczą zajął komornik?

    - Wolałbym nie wypowiadać się na ten temat.

    Wysłał Pan jednak do PZM pismo, w którym prosi Pan o "wskazanie drogi prawnej umożliwiającej dalszą karierę"?

    - To prawda. Jeszcze nie dostałem jednak odpowiedzi, a bardzo na nią liczę. Myślę, że PZM odpowie mi na dniach.

    Czasu pozostaje jednak coraz mniej. Kontrakty można bowiem podpisywać tylko do końca stycznia.

    - Zdaję sobie sprawę z upływającego czasu. Wierzę jednak, że wszystko skończy się dla mnie pomyślnie.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Właśnie od pewnego czasu sytuacja zawodników pilskiej Polonii robi się nieciekawa. Klub im nie płaci, a są oni związani z klubem kontarktem i odstepne za tych chłopaków jest bardzo wysokie. Ale zastanawiam się nad pewnym wyjściem, a mianowicie oddaniem sprawy do sądu (sąd pracy?). Przecież jeśli Ci zawodnicy są związani umową z klubem pilskim, to nie jest to umowa jednostronna! Zawodnik jeździ dla klubu, ale klub musi mu PŁACIĆ za wykonaną pracę!!!!
    Wydaje mi się, że w tej sytuacji sąd powinien unieważnić umowę zawodnika z klubem (ponieważ ze strony klubu nie widać żadnej woli, ani mozliwości spłaty długu), i zawodnik powinien otrzymać swoją kartę do ręki!
    Może to co tu piszę wydaję się takie łatwe i wiem, że w naszych polskich realiach cięzko cokolwiek załatwić, ale może warto spróbować na miejscu zawodników, bo nie można pozwolić, aby nam się pilskie talenty zmarnowały!

    Pozdrawiam!

    Ps. I tak na marginesie. Na wykładach, które miałem na studiach, kilkoro wykładowców mówiło, iż nie płacenie pracownikowi za wynagrodzenie, jest NAJWIĘKSZYM przestępstwem, którego może sie dopuścić pracodawca i powinno to być ścigane z PROKURATURY!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach

    Rober Miśkowiak

    ..moze też wybrać ofertę BTŻ Polonii!Dlaczego piszecie,ze tylko WTS?On stwierdził,że interesuje go klub wypłacalny i stabilny!Bydgoszcz już takim po ostatnich zawirowaniach sie staje.Nie ma pieniędzy wirtualnych tylko realne.W naszym zespole może być liderem obok Krzyżaniaka i oczywiście Jonssona a to dodaje motywacji i wyzawala jeszcze większe możliwości do rozwoju.Oczywiscie teraz najważniejsza jest jego kwota transferowa jak na razie absurdalna i czas najwyższy to zmienić lecz my swoim gdybaniem nic nie wskóramy.Nie do nas należą decyzje lecz do najwyższych władz żuzlowych i tu jest największy problem.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Problem zaczyna się z winy przepisów PZM

    Przepisy te praktycznie pozwalają nie zapłacić
    zawodnikowi 100% jego zarobków a na listę transferowa
    wystawić go z kwotą umniejszoną jedynie o 20% upust !
    (art.231 b)

    a w PZM-ocie udaja, że coś robią czekając aż problem sam się rozwiąże

    Kiedy ktoś wreszcie zauważy te kłujące w oczy uchybienia regulaminowe ?

    Polonia wyegzekowała od Miśkowiaka wszystko do ostatniej nitki a nawet więcej

    Jedynymi ludźmi z Piły, na których Miśkowiak mógł
    liczyć byli:
    Pan Tadeusz Ukleja, który mimo największej w ostatnich latach inwestycji w swojej firmie pmógł ile mógł
    i Sebastian Jankun, ktory w inny sposób ale też wykazał się duża życzliwością

    Poza tym niestety ale po meczach nikt nawet się nie przyszedł zapytać czy zawodnik ma na paliwo do domu
    ....a zresztą.......

    Dobrze, że Misiek ma jeszcze przyjaciół w ...Lesznie, którzy głęboko wierzą w jego talent już od czasów treningów na minitorze w Pawłowicach

    Wczoraj działacze z Piły wezwali Miśka na rozmowy
    miał się stawić dziś
    Ale nie pojechał. Robert aby się utrzymać pracuje w wytwórni gwoździ a wieczorami indywidualnie trenuje.
    Poza tym takie "wycieczki" do Piły sa dość kosztowne.

    Dla panów prezesów 200 zł na paliwo to zupełnie inna kwota niz dla chłopaka, którego od sierpnia pozostawili bez srodków do zycia !!!

    Co Polonia chce teraz Miśkowi zaoferować ?
    przecież już we wcześniejszych rozmowach usłyszał, że na wypłate zaległości nie ma co liczyć

    Proponował, że podaruje to co zarobił w zamian za obniżenie kwoty transferowej.
    Teraz klub chce "coś" obnizyć ?

    Może najlepiej poczekajmy do 30 stycznia aby skutecznie zawodnikowi zablokować inne rozmowy......

    136 pkt zdobytych przez Miśkowiaka w sezonie 2003 miało kosztować Polonie TYLKO 60-kilka tyś zł
    (Sa zawodnicy, których 130 pkt. kosztowało ich kluby po nawet 300 tyś. !!!)

    Na dzień dzisiejszy zaległości wynoszą prawie 90tyś.

    Co jeszcze ma dla PIŁY zrobić Misiek ???

    Panowie w PZM-ot jestesmy ciekawi jaka drogę prawna wskazecie Miśkowiakowi ....

    Czy ma ubiegać się o licencję niemiecka i 12 września 2004 we Wroclawiu startować jako Niemiec ?
    Tego chcecie ?
    Bo Robert chciałby Mazurka Dąbrowskiego posłuchać i jego kibice też

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    ..moze też wybrać ofertę BTŻ Polonii!Dlaczego piszecie,ze tylko WTS?On stwierdził,że interesuje go klub wypłacalny i stabilny!Bydgoszcz już takim po ostatnich zawirowaniach sie staje.Nie ma pieniędzy wirtualnych tylko realne.W naszym zespole może być liderem obok Krzyżaniaka i oczywiście Jonssona a to dodaje motywacji i wyzawala jeszcze większe możliwości do rozwoju.Oczywiscie teraz najważniejsza jest jego kwota transferowa jak na razie absurdalna i czas najwyższy to zmienić lecz my swoim gdybaniem nic nie wskóramy.Nie do nas należą decyzje lecz do najwyższych władz żuzlowych i tu jest największy problem.
    rafik24

    A ty znowu swoje ?? Polonia wypłacalna ?? TO żart ?? PrimaAprillis dopiero w kwietniu ! Stary , dobra teraz moze jest i wypłącalna , ale jak sam tam napisałeś są to kwoty realne teraz dla Polonii.Czyli kwoty niskie.Misiek musi inwestować w sprzęt.Pozatym ty nie licz na wiele bo moze sie okazać że BTŻtu nie bedzie w elidze.GKSŻ przypominam jescze decyzji nie podieła , co moze tez oznaczać ...


    A wracając do tematu.Czynione sa starania żeby Robert dalej mógł startować . Czyni to min.prezes Atlasa.

    Więc panie "Kaput kut Mencel" niech się pan zastanowi co pan robi !! Niszczy pan zawodnika , ktory z powodzeniem moze wywalczyc dla Polski złoto IMŚJ !!


    To tyle.
    Nara.

    PS. rafik24 sorry za ostrą wypowiedz ale troche mnie ponislo.Cała żużlowa Polsak wie gdzie bedzie jezdzil Miśkowiak jesli wogole bedzie jezdzil , a ty z takim tekstem wyskakujesz :):):)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    No coz, wlodarze Poloni Pila, koniecznie chca zamknac droge do innych klubow, niektorym swoim zawodnikom.
    Szkoda Roberta, bo Lotos bylby w stanie zaplacic za niego duze pieniadze( na poczatku byla mowa o 500 000zl), ale z czysto ekonomicznych wzgledow, nie zrobiono tego w Gdansku, bo jak widomo,Robert bedzie ostatni rok juniorem, a za 400 000, to mozna takiego seniora kupic, ze szkoda mowic.Gdy rozmawialem z jednym z naszych nowych zawodnikow o ewentualnym zakupie Klechy, to odpowiedzial:Klechy, to chyba nie bedzie mozna w ogole kupic, bo za niego to beda chcieli chyba milion.
    Zero komentarza!
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    A mam takie pytanie "techniczne": czy gdyby Robert zrezygnował z polskiej licencji i występował na przykład jako Słoweniec czy gdzie tam sobie nową licencję załatwi, to uwolniłby się od Piły ?

    Wiadomo, że wtedy w Polsce byłby chyba traktowany tylko jako obcokrajowiec i ciężko by było znaleź zatrudnienie w E-lidze, ale gdyby zamiast tego załatwić mu występy w innych ligach (Anglia, Szwecja) to lepsze by to było niż roczna karencja...

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mam takie pytanie "techniczne": czy gdyby Robert zrezygnował z polskiej licencji i występował na przykład jako Słoweniec czy gdzie tam sobie nową licencję załatwi, to uwolniłby się od Piły ?
    Kurcze! Kombinacje i kombinacje. Mysle, ze problem ten powinien byc rozwiazany na naszym podworku, po co znowu pokazywac swiatu, ze mamy problemy i to takie, ze licencje trzeba w innym kraju robic.

    PS. Ale Slowiency byliby zadowoleni jakby takiego zawodnika mieli :D

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam jeszcze jedno pytanie do jakiegos znawcy - Czy sytuacja sprzed dwoch lat z Cegielskim nie byla podobna do tej z Robertem Miskowiakiem ?


  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Robert Miśkowiak ma teraz następujące ścieżki, którymi może podążyć:

    1. Zgodzić się na starty w Pile licząc na to, że tamtejsi działacze spłacą długi i będą płacili na bieżąco przez cały nowy sezon.

    Nierealne, Piła jest zadłużona po uszy, nie ma na spłaty długów, nie ma tym bardziej na regularne wypłaty w sezonie. Jakieś środki tam spływają ale to są krople w morzu potrzeb.

    2. Może się zgodzic startować w Pile pod warunkiem, że odpuści sobie dług (90 tyś), bedzie dostawał wypłaty na bieżąco, ale po tym sezonie odejdzie za darmo do innego klubu.

    Nierealne. Działacze z Piły tak naprawde nie chcą go zatrzymać bo dobrze wiedzą, że nie spełnią podstawowych warunków zużlowca, tfu każdego Żużlowca ! Chcą go TERAZ sprzedać póki można jeszcze za Miśka wyciągnąć dużą kasę. Za rok Robert przestanie być juniorem i jego wartość spadnie. Dziś jest pożądanym zawodnikiem więc można się potargowac. Dla pilan Miśkowiak to chodząca deska ratunku, a wiadomo że akce ratunkowe są drogie , zwłaszcza te skomplikowane, a taka jest w Pile.

    3. Robert może ..chce zrzec się długów w zamian za pomniejszenie kwoty transferowej.

    Mało realne. Piła chce zarobić i ani myśli opóścić aż 90 tyś z kwoty transferowej 400 tyś.

    4. Może także pójść na roczną karencje.

    Nierealne. Teraz jest czas Miśka. Teraz albo nigdy. Mówie tu o IMŚJ. Kiedy będzie to mógł zdobyć , za rok ? Chłopak jest zbyt ambitny, ma wytyczony cel do którego dąży więc to by była dla niego tragedia nie tylko sportowa ale i życiowa. Nie może sobie na to pozwolić.

    5. Miśkowiak może także zwrócić się o pomoć do PZMot i GKSŻ.

    To pierwsze już zrobił. Tylko nasze władze same nie wiedzą co z tym fantem zrobić. Zwlekają z podjęciem decyzji, choć ta wydaje się być jasna. No ale nasz zużel to takie małe piekiełko, i mozna powiedziec że rządzenie odbywa się w stylu "każdy chu.. na swój struj". Tutaj może być wóż albo przewóż, żadnej drogi pośredniej nie widze. Może się skonczyć jak z Hampelem. Zapłacić Pile, potem starać odzyskać się pieniądze. Tak tylko, że do tej pory należnych sobie pieniędzy Wrocław nie może odzyskać za Hampela. Teraz nie będzie inaczej zwłaszcza że jest gorzej w Pile z finansami niz przed rokiem.

    6. Robert może podążyć tez droga Krzysztofa Cegielskiego, tylko kto jeszcze pamięta o stowarzyszeniu, ktore w tamtej sprawie załozono ? Drugi raz to już chyba nie przejdzie.

    7. Można zagrać równiez tymi samymi kartami jak prawnik Polonii który wyciągnał Kasie Skowrońską.

    Tylko, że ten Pan ma chore poczucie moralności, albo wcale go nie ma. Bo w takim samym przypadku twierdził że Kasia trzymana jest jako wyrobnik, ze jej nie płaca, więc na jakiej podstawie ma grac dla klubu ? A jak ten Pan działa w stosunku do Roberta ? Dokładnie odwrotnie.

    8. Oddać sprawę do sądu cywilnego.

    Nie znam się na prawie, ale może uderzyć przez przepisy o swobodach obywatelskich. Swoboda wyboru miejsca pracy itd. Ale znając nasz wymiar sprawiedliwości, jego szybkośc działania, brak znajomości przepisów (powoływali by pewnie ekspertów od przepisów sportu żuzlowego, i pewnie byli by ci sami co w GKSŻ) więc sprawa by upadła zanim by się jeszcze zaczęła.

    9. Robert Miśkowiak musi liczyć na to, że klub z Wrocławia wykupi go za 400 tyś i będzie mogł chłopak spać spokojnie.

    No tak, latwo powiedzieć. Pieniądze są ale druga strona musi być tez uczciwa. My płacimy, a wy oddajcie nam długi. Robertowi + skupione dlugi Drabika. Ale Piła nie ma takiego zamiaru. Chcą skasować 400 tys i pocałujcie nas w d... frajerzy. Szukają normalnie jelenia. Ja bym im zapłacił nawet te pieniadze, ale wiem że to pójdzie na zmarnowanie. Przejedzą ją w ciągu miesiąca i nawet nie będzie widac ze taka kasa do klubu wpłynęła. Pojdzie to na to, to na tamto, a zawodnicy obejdą się smakiem i znowu będą zapierniczac w trakcie sezonu gdzieś na czarno aby dorobić żeby utrzymać rodzine, włożyć jakąś cześć w spezęt i liczyc na zmiłowanie wujków z Piły. A za co im oni zapłacą skoro kasy tam brakuje jak wody na pustyni ?

    Która wersja jest najbardziej realna ? Sam nie wiem. Licze na to, ze pilanie pojdą po rozum do głowy i obniżą o dług cenę transferu + dostana trochę gotowki, a resztę pokryje dług Drabika. Wilk syty i owca cała. No nie do końca, ale Piła będzie miała troche kasy, pozbedzie sie części długu, Misiek będzie zadowolony, że wyrwał się z tego klubu i ze będzie mial szanse jeszcze pokazać na co go stać, WTS będzie zadowolony że będzie maił drugiego Jarka Hampela w druzynie :)
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może mi ktoś zorientowany w sytuacji powiedziec co z tymi 390-cioma tysiacami dlugu Pily wobec Atlasa (sprawa Drabika)? Czy ten dlug to prawda czy mit? Jesli prawda, to dlaczego nie mowi sie juz o nim jako o karcie przetargowej w walce o Miskowiaka? Pozdrawiam.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Alez o tym sie mowi caly czas...
    Tylko, ze w kolejce do splacania Rusko jest na ostatnim miejscu...
    A kasa za Miska potrzebna jest "dzialaczom" na biezace wydatki.
    Zreszta, gdybys czytal uwazniej odnotowalbys wypowiedz likwidatora Polonii Pila, ze nic nie wie na temat tych wierzytelnosci bo w klubie nie ma na to kwitow :)
    Podziwiam dobre samopoczucie tego faceta...

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    9. Robert Miśkowiak musi liczyć na to, że klub z Wrocławia wykupi go za 400 tyś i będzie mogł chłopak spać spokojnie.

    No tak, latwo powiedzieć. Pieniądze są ale druga strona musi być tez uczciwa. My płacimy, a wy oddajcie nam długi. Robertowi + skupione dlugi Drabika. Ale Piła nie ma takiego zamiaru. Chcą skasować 400 tys i pocałujcie nas w d... frajerzy. Szukają normalnie jelenia. Ja bym im zapłacił nawet te pieniadze, ale wiem że to pójdzie na zmarnowanie. Przejedzą ją w ciągu miesiąca i nawet nie będzie widac ze taka kasa do klubu wpłynęła. Pojdzie to na to, to na tamto, a zawodnicy obejdą się smakiem i znowu będą zapierniczac w trakcie sezonu gdzieś na czarno aby dorobić żeby utrzymać rodzine, włożyć jakąś cześć w spezęt i liczyc na zmiłowanie wujków z Piły. A za co im oni zapłacą skoro kasy tam brakuje jak wody na pustyni ?
    Rozwijając ta myśl to ja bym to widział tak:

    GKSŻ lub PZM niejako nakazuje Pile dojść do porozumienia z potencjalnym kupcem Roberta (w tym przypadku WTS). Aby zapobiec rozejściu się tych pieniędzy zawarta zostaje np. taka umowa, która pozwala WTS-owi zapłatę tych 400 tysięcy ale nie bezpośrednio na konto klubu, lecz dla zawodników Piły wobec których Polonia ma zaległości. Konieczne by było jakieś obejście prawne pozwalające zabezpieczyć taki przypływ gotówki przed innymi wierzycielami (niezbyt to ładnie ale cóż...) ale dzięki temu obie strony miały by powody do zadowolenia: WTS miał by Roberta, a Piła miała by z głowy przynajmniej jakąś część zaległości wobec zawodników.

    Zawsze to jakiś kompromis :/

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Ludzie o czym Wy piszecie. Przecież Polonia Piła postawiona została w stan likwidacji i od tego momentu wszystko co jej dotyczy toczy się według reguł ( przepisów ) przewidzianych dla postępowania likwidacyjnego.
    Pozdr.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    eM Pe

    Może mi ktoś zorientowany w sytuacji powiedziec co z tymi 390-cioma tysiacami dlugu Pily wobec Atlasa (sprawa Drabika)? Czy ten dlug to prawda czy mit? Jesli prawda, to dlaczego nie mowi sie juz o nim jako o karcie przetargowej w walce o Miskowiaka? Pozdrawiam.
    Poczytaj TO
    Komornik sądowy nie przyjmie zapłaty zobowiązaniem

    Dług o który pytasz to prawda
    a posłużyć się nim nie można w tym momencie
    dlatego, że postępowanie likwidacyjne ścisle ustala kolejność rozliczeń.....a dług wobec Drabika jest na dalszych pozycjach



  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne. Ruskoze swoimi długami jest na szarym końcu peletonu, nawet dalej - przy wozach serwisowych. Więc mam pytanie jak ma do cholery wyciągnąć z Piły swoje pieniadze ?? Co zapłacić 400 tyś za Miśkowiaka i liczyć na łut szczęśćia, że mu skapnie choc jeden % z tej sumy ??

    Może Robert powinien skierować sprawę do sądu pracy, wkońcu pracodawca (TS Polonia Piła) nie zapłaciła mu za wykonaną pracę. Może tam dojdzie do porozumienia z pracodawcą bo na nasze żuzlowe władze nie ma co liczyć. Oni sami nie wiedzą jak to rozwiązać i najlepiej dla nich aby ten konflikt nie istniał bo wtedy nie wyszłedł by ich brak przygotowania do rozstzrygania tego typu sporów, których jest od jakiegoś czasu masa. Tylko oni tego nie widzą. Coś pieprzą trzy po trzy, ze trzeba cos z tym zrobić, ale efektow żadnych.

    Gdzie te reformy, gdzie to lepsze jutro po zmianach władz ?? Po cholere było je zmieniać skoro u nas obojętnie kto będzie zasiadał w prezydium to i tak będzie syf. Tylko, że ci starzy to mają pojecie o tym syfie, a dla tych nowych musi minąć trochę czasu zanim poznają g... w którym siedzą.

    Ustalili jakieś przepisy o jednym obcokrajowcu, juniorach, zrobili trefny kalendarz i sie skończyło. A gdzie reszta, nad czym teraz spółka Karwana pracuje ??
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ustalili jakieś przepisy o jednym obcokrajowcu, juniorach, zrobili trefny kalendarz i sie skończyło. A gdzie reszta, nad czym teraz spółka Karwana pracuje ??
    Nad własnymi kontami bankowymi. Oni w dupie mają los R.Miśkowiaka i reszty pilan. Przecież jak by coś próbowali robić w tej sprawie to czasu na własne interesy by nie mieli. Ci sami panowie pie....ą że zmniejszając liczbę obcokrajowców robią to w trosce o dobro młodych zawodników i takie tam inne pierdoły. Tak więc panowie z GKSŻ zróbcie coś jeszcze dla tych młodych chłopaków z Piły. Tylko to pewnie do was to nie dotrze bo WY jesteście bardzo zajęci.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    ŻUŻEL Nie grają uczciwie z Miśkiem

    Sobota, 17 stycznia 2004r.

    Robert Miśkowiak, żużlowiec postawionej w stan likwidacji Polonii Piła, który ma zasilić barwy wrocławskiego Atlasa, wciąż nie doszedł do porozumienia ze swoim macierzystym klubem w sprawie obniżenia kwoty transferowej.

    Przy nazwisku utalentowanego juniora pojawiła się kwota 400 tys. złotych, ale zawodnik chce ją pomniejszyć o 90 tys. zł, bo tyle pieniędzy Polonia zalega mu z wypłatą. - Było spotkanie z zawodnikami w Pile, ale ja na nie nawet nie jechałem. Szkoda było tracić 200 złotych na benzynę, bo wiem, że usłyszałbym dokładnie to samo, co mówiono nam do tej pory - powiedział nam wczoraj pochodzący z Rawicza żużlowiec. - Rozmawiałem tylko telefonicznie z Romualdem Mencelem, który jest likwidatorem Polonii. Żadnego porozumienia nie osiągnęliśmy. W Polonii znów nie grają uczciwie. Klub gotowy jest odjąć od kwoty transferowej 60 tysięcy, bo tyle miałem długo za miniony sezon. O zaległościach z 2002 roku (ok. 30 tys. zł) nikt nie chce ze mną rozmawiać. Ponoć w Polonii zaginęły dokumenty z tamtego okresu. Dlatego zamierzam wysłać do Piły pismo z księgowości, w którym jest wyraźnie napisane, ile klub zalega mi pieniędzy. W takim układzie nie pozostaje mi nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać - dodaje zawodnik pilskiej Polonii. Atlas jest jak na razie jednym z nielicznych klubów ekstraligi, który nie ma jeszcze dopiętego składu na nowy sezon. W zespole trenera Marka Cieślka wciąż brakuje wartościowego seniora oraz dobrej klasy juniora.
    tyle Słowo Polskie Gazeta Wrocławska

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    16-01-2003
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    burdel....

    I znow sie powtarza sytuacja z przed paru lat pod tytulem "Cegla vs. Wybrzeze". Czytajac o tych zagrywkach dzialaczy Pily wobec Roberta az zygac sie chce....mam nadzieje ze ten utalentowany zawodnik nie bedzie musial cennego roku jazdy tracic przez ten burdel zwany polski zuzel.:(...........szkoda


    cheers

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swietnie, swietnie mamy juz 18 stycznia, niecale 2 tygle do podpisania kontraktow a dzialacze z Pily leca z Miskiem w niezle kulki. Fajnie, ze zawodnik sie moze spokojnie przygotowywyac do sezonu, ze wie na czym stoi. Poprostu *****iscie ! Dobre chociaz jest to, ze sam Misiek przygotowuje sie jakos do sezonu. Mam nadzieje, ze GKSZ rozstrzygnie ta sprawe na korzysc Roberta i utrze nosa tym dzialaczom z Pily - o ile ich w ogole mozna nazwac dzialaczami. Na szczescie inne kluby zabijaja sie o Miska, wygrac MIMP (moralnie) i SK praktycznie nie majac kasy to jest sztuka !!

    Zycze powodzenia Robertowi w jego dalszych pertraktacjach z PZM i Atlasem Wroclaw - sam mowi, ze w Pile nie ma z kim pertraktowac !

    Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    20 stycznia PZM-ot mial odpowiedziec R.Miskowiakowi

    Jaka droge prawna wskazal zawodnikowi zawiazek ?

    Zawodnik czeka za odpowiedzia juz miesiac !

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    20 stycznia PZM-ot mial odpowiedziec R.Miskowiakowi

    Jaka droge prawna wskazal zawodnikowi zawiazek ?

    Zawodnik czeka za odpowiedzia juz miesiac !
    Bally - znajac PZM to pewnie dadza odpowiedz 30 stycznia, tak zeby Misiek mogl sobie wszystko na czas zalatwic ...

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik Awatar azymut
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    318
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bally - znajac PZM to pewnie dadza odpowiedz 30 stycznia, tak zeby Misiek mogl sobie wszystko na czas zalatwic ...
    Nooo, nie przesadzajmy, najlepszym terminem jest przecież 31 stycznia. Przynajmniej nie musi się denerwować, bo przecież nic nie może zrobić...Paranoja.
    Pozdrawiam.

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba misiek do wts-u przejdzie takiem moje spekulacje

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wszystko stoi w miejscu w sprawie Miska.

    PZMOT mial się ustosunkowac do pisma Roberta a tu cisza.:( czas biegnie nieubłaganie.

    Pila negocjuje z zawodnikami o umorzeniu dlugów, co pozwoli obnizyc kwoty transferowe.Probuje kontraktowac z zawodnikami. Tylko jakimi chwytami.

    Nie ładnie tak.
    Pozbywa zawodników uczciwie zarobionych pieniedzy.

    Ale co dalej...???
    Pozdrawiam
    Czaja



    OFICJALNY SERWIS ROBERTA MIŚKOWIAKA - ..:::Ukryta zawartość :::.. ZAPRASZAM

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PZM-ot ustosunkował się do pisma Miśka

    Związek nakazał Polonii aby ta sama dogadała się z zawodnikiem czyli PZM-ot odbił poprostu piłeczke

    Rok temu w styczniu R.Miśkowiak jako pierwszy zawodnik podpisał kontrakt z pilską Polonią
    przyjmując warunki finansowe niższe niż w niektórych klubach I ligi

    Klub zaproponował niską stawkę argumentując, że jest to kwota realna a klub nie chce obiecywać wirtualnych kwot
    (dość popularny ostatnio slogan)

    Misiek w dobrej wierze kontrakt podpisał

    Minął rok i okazało się, że Polonia zalega z wypłatą
    Miśkowi prawie 90 tyś. zł

    Z czego ponad 60 tyś. zł to pieniadze za wszystkie 136 pkt. zdobytych w sezonie 2003

    Teraz okazuje się, że jeśli Misiek odpuści Polonii
    całe zaległości (prawie 90 tyś.)
    czyli 100% przychodów z sezonu 2003 plus cześć z sezonu 2002
    to jego kwota na liście transferowej spadnie
    tylko o.....20%

    A jeśli kwote 400.000 pomniejszymy o te 20% to i tak pozostaje kosmiczna kwota ponad 300.000 zł !





  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach

    Nie wierze w to co sie dzieje...to jest paranoja !!
    Chłopak trenuje normalnie w Cetniewie z nami , ale nie wie czy będzie startował !! To chyba lekkie przegięcie.

    Zastanawiam się mocno oj....

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2003
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj, coś czuje, że "Misiek" zostanie na lodzie, 320 tys. to trochę za dużo nawet na Atlas, po raz kolejny przekonujemy się, że nasze władze zupełnie nie myślą o karierze zawodnika i w dość klarownych sprawach są bezradni, mam nadzieję, że sprawa Miśkowiaka się szybko wyjaśni, to końca stycznia czasu pozostało niewiele

    KUBKI ŻUŻLOWE tylko za 9.90 – do kubka Vademecum Sportu Żużlowego GRATIS



  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach

    Cierpliwość mi się juz zatraca ale myśle ża jak by zostało 320 tys. to kupilibyśmy Miśka... dlaczego ?? Wezcie pod uwage kase z Ogóra ... grubo ponad te 320 tys. Jeszcze być może 100 tys. za wypożyczenia Dadosa i Śledzia , i my jesteśmy w okresie transwwerowym na + !!

    Wszystko wyjdzie w praniu....

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Największym draństwem jest dla mnie wykorzystywanie ciężkiej sytuacji zawodnika do własnych celów.Mogę zrozumieć ,że Polonia Piła jest w ciężkiej sytuacji,ale to co wyrabiają jest lekką przesadą.Dotąd byłam przekonana ,że w Polsce nie ma niewolnictwa,ale pomylilam się.W Pile jednak występuje,bo jak mam określić takie postępowanie?

    P.S.Ktoś tu dał pomysł,żeby oddał sprawę do Sądu Pracy.Pomysł dobry,ale z własnego świeżego doświadczenia(ostatnio wygrałam proces z byłym pracodawcą)wiem ,ile to trwa.Robert nie ma po prostu czasu na to .

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    co z miśkiem...?

    Nic do konca nie jest jeszcze przesadzone...!

    Aby pozyskac Robert trzeba zaplacic... i tu rodzi sie problem, ile?

    Czy kogos bedzie stac na wylozenie 400 tys zł za juniora, ktory wcale (nawet wsparty dobrym sprzetem) nie gwarantuje zdobywania od 8 do 10 pkt.

    Niestety ale dluzsze jezdzenie za darmo mija sie z celem, "darowanie" przez Miska zarobionych pieniedzy tez jest chore... ale czy ma inne wyjscie?

    Czas pokaze co dalej z Robertem...

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach

    Nic się nie wyjaśnia ...

    Ludzie jest 25. stycznia !! Zlitujcie się ...

    Jakieś znaki , nic nie wiadomo , Robert z Cetniewa wraca w środe tj.28.01 i co ?? Warunki kontraktu ma już uzgodnione , tylko teraz rodzi sie problem... ile ??

    Kto ma o ty zdecydowac , Piła ??


  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam wielką nadzieję, że np. 30 stycznia jak Pilanie będą wiedzieli że nie mają szans ani na Miśkowiaka, ani na 320 tysięcy i by dostali propozycję z Wrocławia na np. 100 tysięcy to też by się zgodzili, gdyż lepsze 100 tysięcy niż nic... Wiadomo że po tym co zrobili Miśkowi nie będzie chciał u nich jeździć i mam nadzieję, że już NIKT nie podpisze NIGDZIE kontraktu, gdzie jest napisane o kwocie transferowej przekraczającej 200 tysięcy (u juniora) i 350,000 (u seniora). To paranoja!!

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2003
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Miśkowiaka to trudno będzie się dogadać. Przypominam jego karta jest zajęta przez komornika.Nie wiem jak Robert ma się znaleźć w tej sytuacji. Każdy kibic również ten z Piły, chciałby aby jego talent mógł się rozwijać ale jak to zrobić w środowisku przepisów które obowiązują? Nie wiem...

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Każdy kibic również ten z Piły, chciałby aby jego talent mógł się rozwijać ...
    Podpisuję się pod tymi słowami prawą, lewą ręką i nogą, głową, ...


  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Ja bym chcial aby "wilk byl syty i owca cala" nie chce aby zmarnowano talent Miskowiaka ale nie chce aby klub z Pily oddawal go jakby to powiedziec po pikarsku :P "za pare pilek" mam nadzieje ze p.Rusko zaplaci za niego a chociazby ze 100 tys.Wiem ze dzialacze chca znacznie wiecej i to jest ten bol ale z tego co slychac to Miskowiak jest juz w Atlasie.Zycze mu jak najlepiej w koncu jest wielkim talentem.Chce rowniez powiedziec ze glosy krytyczne pod obecnym zarzadem sa troszke nie namiejscu bo to nie ten zarzad podpisywal kontrakt z "Miskiem" owszem moglby obnizyc cene transferowa.Ja sie ciesze ze znalezli sie ludzie ktorzy chca ratowac pilski zuzel i mam nadzieje ze sprawa wszystkich zawodnikow zostanie zalatwiona pozytywnie dla obu stron :)

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •