Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 283

Wątek: Miśkowiak ....co dalej ?

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Boze , chyba jednak opowiem sie za ograniczeniem wpisów dla nowych użytkowników...

    Nie chodzi mi o sprawe długów tylko stadionu , kolego.Czytaj szkolenia młodzierz który był juz tyle razy przerabiany...Szkoda do tego wracać.Temat zapłaty Polonii też był już tyle razy powlekany że mozna zwariować.I nie mów "wy" bo mnie.A to że klub nie zapłacił za Miska i Gape , i czy zapłaci , nie zalezy ani odemnie ani od ciebie.
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  2. Powrót do góry    #92
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    transfer

    Wiem,ze atlas niema stadionu ale jak jest taki mocny to niech wybuduje jak zrobil to Pan Rolnicki aniezastawia sie brakiem obiektu.Wiec nie musisz odsylac mnie do innych dyskusji jalowych.

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    25-01-2003
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem,ze atlas niema stadionu ale jak jest taki mocny to niech wybuduje jak zrobil to Pan Rolnicki aniezastawia sie brakiem obiektu.Wiec nie musisz odsylac mnie do innych dyskusji jalowych.
    Rolnicki wlozyl kase w stadion i jak sie to skonczylo wszyscy doskonale wiedza... :):)

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem,ze atlas niema stadionu ale jak jest taki mocny to niech wybuduje jak zrobil to Pan Rolnicki aniezastawia sie brakiem obiektu.Wiec nie musisz odsylac mnie do innych dyskusji jalowych.
    Ostatnio czytałem wywiad w tej sprawie z Andrzejem Rusko. Prezes tlumaczyl, ze poczyniono bardzo powazne kroki, zeby zbudowac nowy stadion dla WTS-u, zeby nie uzerac sie z AWF. Jednak owczesny prezydent zapewnil dzialaczy wroclawskich, ze pomoze w konflikcie WTS - AWF i nie bedzie juz problemow. Plan budowy stadionu upadl i Rusko stwierdzil, ze bardzo tego dzisiaj zaluje.

    Tymczasem gdzies wyczytalem (chyba w TŻ??), ze we Wrocławiu jest pomysł budowy stadionu dla piłkarskiej druzyny Śląsk Wrocław. Tym samy stanie sie jasne, ze Olimpijski pojdzie zupelnie w odstawke i jeszcze bardziej wyniszczeje. To smutne - ten stadion jest wyjatkowy, a nikt nie chce o niego zadbac :(.

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Wiem,ze atlas niema stadionu ale jak jest taki mocny
    to niech wybuduje jak zrobil to Pan Rolnicki aniezastawia
    sie brakiem obiektu.Wiec nie musisz odsylac mnie do innych
    dyskusji jalowych.
    Nawet jako jeden z najwiekszych ruskozercow na tym forum
    przyznam, ze autor tego tekstu palnal gafe. W tym roku
    ponoc ma nie byc problemow z AWF-em - to raz. A po drugie -
    czy naprawde kazdy klub w Polsce jest wlascicielem swojego
    stadionu? Albo inaczej - czy ktorykolwiek jest? Czy nie
    jest tak, ze stadion nalezy do miasta?

    Jesli zas chodzi o Pile i Andrzeja Rusko to obie strony sa
    siebie warte. Pila, bo robi z zawodnikow niewolnikow, duzo
    obiecuje, a nic nie placi i tak mozna by jeszcze dlugo
    wymieniac. O sprawkach Andrzeja R. mowilo sie sporo na tym
    forum - a to umowa z Polsatem, a to "zbawianie" zawodnikow,
    a to regulamin. Jak w tym naszym polskim zuzlu moze byc
    dobrze, skoro atkie rzeczy sa na porzadku dziennym?

    D.J.

  6. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Mysle ze ten temat mozna spokojnie zamknac - Misiek juz jest od dawna we Wrocku a teksty juz zaczynaja przypominac belkot ... gadanie o wychowankach , stadionie we Wroclawiu szczegolnie gdy wypowiadaja sie ludzie co maja blade pojecie o sprawach wroclawskich ..
    Wiec to taka moja prosba :)


  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawet jako jeden z najwiekszych ruskozercow na tym forum
    przyznam, ze autor tego tekstu palnal gafe. W tym roku
    ponoc ma nie byc problemow z AWF-em - to raz. A po drugie -
    czy naprawde kazdy klub w Polsce jest wlascicielem swojego
    stadionu? Albo inaczej - czy ktorykolwiek jest? Czy nie
    jest tak, ze stadion nalezy do miasta?

    Zgadza sie - wiekszosc zuzlowych stadionow w Polsce nalezy do miasta. Jednak roznica miedzy WTS a innymi klubami polega na tym, ze Atlas płaci co roku grube pieniadze za wynajem stadionu, tymczasem te same pieniadze mogly by isc na remont tegoz stadionu. W innych miastach, władze nie zadaja ani złotówki za uzytkowanie stadionu przez dany klub.

  8. Powrót do góry    #98
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Elendir, wątku nie zupełnie warto zamykać, chociażby z
    powodu cytowanego niżej fragmentu za dzisiejszymi
    Sportowymi Faktami:
    "Jak podaje w oficjalnym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego transfery zawodników: Roberta Miśkowiaka, Tomasza Gapińskiego i Krystiana Klechy, dotychczas reprezentujących barwy Polonii Piła, zostają wstrzymane do czasu uzupełnienia przez zainteresowane pozyskaniem ww. żużlowców kluby dokumentów wyszczególnionych w artykule 234. Regulaminu Sportu Żużlowego.

    Chodzi przede wszystkim o punkt mówiący iż w przypadku zmiany barw klubowych na konto ZG PZM powinna trafić zryczałtowana kwota pieniędzy wynosząca 5% wartości transferu. Do dnia dzisiejszego kluby: Atlas Wrocław oraz Polonia Bydgoszcz, z którymi umowy na starty w nadchodzącym sezonie podpisali Robert Miśkowiak, Tomasz Gapiński i Krystian Klecha nie wywiązały się z tego punku regulaminu."

    Cóż, Rusko znów będzie zmuszony do praworządności, chcąc mieć Pilan.

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cóż, Rusko znów będzie zmuszony do praworządności, chcąc mieć Pilan.
    Moim zdaniem zgodnie z litera prawa PZM
    cala trojke zawodnikow powinna czekac karencja.

    Oczywiscie dla dobra sportu i zawodnikow
    taka sytuacja nie zaistnieje ale bedzie
    kolejnym dowodem instrumenatlnego traktowania
    prawa.

    Nie wiem czy Rusko moze potracac dlugi
    za Miskowiaka i Gapinskiego - ale
    jak sadze Polonia Pila nie byla winnna nic
    BTZ Polonia Bydgoszcz czy jakiemus podmiotowi
    zwiazanemu z BTZ i trudno tu mowic o bezplatnym
    przejsciu Klechy...

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2003
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Główna Komisja Sportu Żużlowego podjęła decyzję o wstrzymaniu transferów przeprowadzonych przez BTŻ Bydgoszcz i Atlas Wrocław do czasu dostarczenia przez wymienione kluby wszystkich niezbędnych dokumentów.
    Dokładnie chodzi o zakup Miśkowiaka i Gapińskiego przez Atlas Wrocław oraz pozyskanie Klechy przez Bydgoszczan. Oba zespoły za zawodników nie zapłaciły i nie posiadają tym samym wymaganej umowy kupna sprzedaży. Według wykładni
    GKSŻ do momentu uregulowania należności przez Atlas i Bydgoszcz zawodnicy nie będą mogli startować w barwach nowego klubu.

    - To pozytywna informacja. Mamy nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość i sumy transferowe za zawodników, którzy od nas odeszli w końcu trafią na nasze konto. Niech sprawiedliwości stanie się zadość - twierdzi
    jeden z pilskich działaczy".
    (PAP)

  11. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprawiedliwości stanie się zadość jak działacz ten odda uczciwie zarobione pieniądze Miśkowiakowi, Gapińskiemu, i wielu wielu innym zawodnikom, którzy startowali w Pile, a pieniędzy tych nawet nie widzieli na oczy. Sprawiedliwości stanie się zadośc jak Piła odda Wrocławiowi prawie 400 tys złotych długu, który pozostał po Sławku Drabiku, a który ma pokrycie sądowe i klauzule wymagalności. Wtedy będzie sprawiedliwośc.

    Aha i jeszcze sprawiedliwość bedzie wtedy kiedy w cholere upadnie ta Piła i zaczną byudować klub od podstaw, bo to że zmienili sobie literki w nazwie to jest normalnie parodia i cała Europa się śmieje (również z Bydzi choć tam to przynajmniej nie odcinają się od długów).
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Sprawiedliwości stanie się zadość jak działacz ten odda uczciwie zarobione pieniądze Miśkowiakowi, Gapińskiemu, i wielu wielu innym zawodnikom, którzy startowali w Pile, a pieniędzy tych nawet nie widzieli na oczy. Sprawiedliwości stanie się zadośc jak Piła odda Wrocławiowi prawie 400 tys złotych długu, który pozostał po Sławku Drabiku, a który ma pokrycie sądowe i klauzule wymagalności. Wtedy będzie sprawiedliwośc.

    Aha i jeszcze sprawiedliwość bedzie wtedy kiedy w cholere upadnie ta Piła i zaczną byudować klub od podstaw, bo to że zmienili sobie literki w nazwie to jest normalnie parodia i cała Europa się śmieje (również z Bydzi choć tam to przynajmniej nie odcinają się od długów).
    Po pierwsze, "jak w cholerę ( wedle Twego życzenia ) upadnie ta Piła", to kosztem kogo będziecie zasilać swój skład ?
    Po drugie, jesteś wierzycielem Polonii Piła, że zdradzasz taki emocjonalny stosunek do jej majątkowych zobowiązań, czy tylko niedoinformowanym kibicem ?.
    Pzdr.

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie sprawa jest prosta. Klub Polonia Piła jest w stanie likwidacji, a zeby byc w stanie likwidacji najpierw klub musi upasc. A jezeli upadł to Gapiński, Miśkowiak i Klecha sa za darmo.

    Dziekuje.

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Dla mnie sprawa jest prosta. Klub Polonia Piła jest w stanie likwidacji, a zeby byc w stanie likwidacji najpierw klub musi upasc. A jezeli upadł to Gapiński, Miśkowiak i Klecha sa za darmo.

    Dziekuje.
    Bez urazy, ale dla mnie sprawa jest jeszcze prostsza. Nie masz zielonego pojęcia o postępowaniu likwidacyjnym i swoją wypowiedzią wprowadzasz tylko zbędne zamieszanie.
    Pzdr.


  15. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Dla mnie sprawa jest prosta. Klub Polonia Piła jest w stanie likwidacji, a zeby byc w stanie likwidacji najpierw klub musi upasc. A jezeli upadł to Gapiński, Miśkowiak i Klecha sa za darmo.

    Dziekuje.
    --------------------------------------------------------------------------------



    Bez urazy, ale dla mnie sprawa jest jeszcze prostrza. Nie masz zielonego pojęcia o postępowaniu likwidacyjnym i swoją wypowiedzią wprowadzasz tylko zbędne zamieszanie.
    Pzdr.
    Kolego swoja wypowiedz opieram na wypowiedzi prawnika na łamach Tygodnika Żużlowego(nr 7/691). Sprawa jest jednoznaczna: trojka zawodnikow z Piły przechodzi do nowych klubów za kwote: 0zł. Poza tym nie wiem czy zauwazyles, ale jezeli dwa kluby maja bardzo podobne ekspertyzy prawne na ten sam temat, to cos w tym musi byc. Decyzja Trybunału moze byc tylko jedna.

  16. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach

    Niewolnik zrobił swoje, niewolnik nie może odejść

    Przyznaje się do tego, że nie jestem zadowolony z faktu tranferu tych dwóch zawodników do Wrocławia, ale nie ma to żadnego znaczenia.
    Kompletnie niezrozumiałe jest dla mnie, jak można żądać pieniędzy za zawodnika, któremu klub zalega za cały sezon. Mimo mojej sympatii do Polonii Pila, uważam to za paranoje. Niech każdy kto uważa inaczej postawi się w roli tych zawodników. Pracujesz cały rok za darmo, a właściwie jeszcze do interesu dopłacasz, a kiedy chcesz odejść do innego pracodawcy, który oferuje Ci lepsze warunki pracy i wypłacalność - NIE MOŻESZ.
    Uważam, że powinna istnieć klauzula w umowie każdego zawodnika z klubem, zapewniająca w razie zaległości finansowej klubu wobec zawodnika dłuższej niż trzy miesiące, zawodnik może odejść z klubu za darmo. Życzę Miśkowiakowi i Gapińskiemu jak najlepiej, nawet jeśli miałoby to oznaczać Atlas Wrocław.
    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    ZA WYBORCZA

    Zawieszone transfery Gapińskiego, Miśkowiaka i Klechy - dodatek poznanski

    Główna Komisja Sportu Żużlowego nie zaakceptowała przejścia pilskich zawodników do klubów z Wrocławia i Bydgoszczy

    Przypomnijmy. Po zakończeniu sezonu 2003 Klecha, Miśkowiak i Gapiński zostali wystawieni na listę transferową. W styczniu wszyscy trzej zrzekli się pieniędzy, które była im winna Polonia Piła, a w zamian za to kwoty transferowe przy ich nazwiskach zostały wydatnie zmniejszone. Ostatecznie, Gapiński był do wzięcia za 79 tys. 650 zł, Miśkowiak za 315 tys. zł, a Klecha za 174 tys. zł.

    W ostatnich dniach stycznia Gapiński i Miśkowiak podpisali dwuletnie umowy z WTS Wrocław, a Klecha związał się z BTŻ Bydgoszcz. Do dziś jednak na konto pilskiego klubu nie wpłynęły pieniądze za transfery zawodników. Działacze z Wrocławia i Bydgoszczy są bowiem zdania, że zgodnie z artykułem 245 regulaminu sportu żużlowego zawodnicy mają prawo odejść za darmo, jeśli klub lub sekcja została zlikwidowana.

    W poniedziałek Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat, w którym zatwierdziła 53 transfery zawodników, jakich kluby wszystkich lig dokonały do 31 stycznia. Nie ma wśród nich byłych żużlowców z Piły: "Informujemy, że sprawa zmiany barw klubowych przez zawodników: T. Gapińskiego, R. Miśkowiaka i K. Klechy [pisownia oryginalna - przyp. red.] została zawieszona do czasu uzupełnienia przez kluby dokumentów wg R.S.Ż. Art. 234." - czytamy w komunikacie. Wspomniany artykuł brzmi następująco.



    Warunkiem zatwierdzenia zmiany barw klubowych przez zawodnika jest:

    - dostarczenie do Biura Sportu Zarządu Głównego Polskiego Związku Motorowego kopii umowy, zawartej pomiędzy dotychczasowym i nowym klubem, oraz dowodu wpłaty na konto ZG PZM ryczałtu z tytułu dokonanego transferu, w wysokości ustalonej przez ZG PZM;

    - spełnienie warunków zgłoszenia i potwierdzenia, określonych w Art. 214 i 215.

    Mimo zatwierdzenia zmiany barw klubowych, zawodnik będzie miał zawieszone prawo startu w barwach nowego klubu, jeśli nowy klub nie wywiąże się z zobowiązań finansowych wobec poprzedniego klubu zawodnika, wynikających z umowy zawartej między klubami przy zmianie barw, chyba że kluby podpiszą inne porozumienie.



    Mimo takiej decyzji żużlowej centrali, w sprawie pilan się nie dzieje. - Kluby z Wrocławia i Bydgoszczy nie wykonały dotąd ani jednego ruchu - mówił wczoraj likwidator TS Polonia Romuald Mencel. - Nie dokonano żadnego przelewu, nikt nawet do nas nie zadzwonił. Piłka jest teraz po stronie Atlasu i BTŻ. Nasz status się nie zmienił: klub jest w stanie likwidacji, ale cały czas istnieje. Zresztą Główna Komisja Sportu Żużlowego podczas ostatniego posiedzenia nie podważyła prawa startu TS Polonia w I lidze - tłumaczył Mencel.

    - My uważamy, że zawodnicy są wolni i w związku z tym nie mamy powodu, by dzwonić do pana Mencla i dyskutować o czymkolwiek - powiedział z kolei Bogdan Sawarski, prezes BTŻ Bydgoszcz. - Gdybyśmy tak zrobili, przyznalibyśmy mu rację. Pilska Polonia nie ma praw do tych trzech zawodników. Jeżeli decyzja PZM będzie inna, odwołamy się do związkowego trybunału. Takie samo stanowisko mają działacze wrocławscy - dodał. Z przedstawicielami WTS Atlas Wrocław nie udało nam się skontaktować.

    GKSŻ nie określiła terminu, w którym dokumenty związane z transferem zawodników muszą być dostarczone do Biura Sportu PZM. Nie wiadomo więc, jak i kiedy sprawa się skończy. Pomysłu na rozwiązanie problemu nie ma też chyba żużlowa centrala. - Jest jeszcze dużo czasu, mamy przecież dopiero luty - mówi wiceprezes PZM Andrzej Grodzki.


    Transfery Miśkowiaka i Gapińskiego zawieszone! - dodatek wroclawski

    Żużel. GKSŻ zawiesiła transfery Roberta Miśkowiaka i Tomasza Gapińskiego! Powód: WTS Atlas do dziś nie przedstawił w związku kopii umowy z ich byłym klubem - Polonią Piłą. Nie mógł jej jednak przedstawić, bo nadal nie zamierza płacić za "Gapę" i "Miśka".

    "Informujemy, że sprawa zmiany barw klubowych przez zawodników: T. Gapińskiego, R. Miśkowiaka i K. Klechę została zawieszona do czasu uzupełnienia przez kluby dokumentów wg Regulaminu Sportu Żużlowego art. 234" - czytamy w komunikacie nr 2/2004, zamieszczonym na oficjalnej stronie internetowej Polskiego Związku Motorowego. Co to oznacza? Że Atlas formalnie nie dysponuje już pełnią praw do żużlowców Miśkowiaka i Gapińskiego, bo choć podpisał z nimi dwuletnie kontrakty, to nadal nie rozliczył się z ich byłym klubem Polonią Piła.

    - Sprawa jest skomplikowana, bo Wrocław uważa, że obaj zawodnicy są żużlowcami wolnymi. Piła twierdzi, że nie - mówi wiceprezes PZM Andrzej Grodzki. - Na razie jednak sytuacja wygląda tak, że WTS Atlas nie przedstawił w związku kompletu dokumentów, więc transfery Miśkowiaka i Gapińskiego zostały zawieszone. Odwiesimy je, gdy zobaczymy te dokumenty. Chodzi m.in. o kopie umowy pomiędzy Atlasem i Polonię. Nie wiem, kiedy te dokumenty do nas wpłyną.

    Co ciekawe, PZM nie przewiduje żadnych kar z tytułu niedopełnienia przez Atlas wszystkich formalności transferowych. - Jeśli jedna ze stron, Piła bądź Wrocław, jest niezadowolona z dotychczasowych rozstrzygnięć, wówczas może skierować sprawę do trybunału PZM. Jego decyzje będą ostateczne i nieodwołalne i to on może rozstrzygać o ewentualnych karach za opóźnienia w dopełnieniu wszystkich formalności - tłumaczy Grodzki.

    W ostatnich dniach szefowie WTS-u nie kontaktowali się z działaczami Polonii w sprawie finalizacji transferów. Nadal uważają, że Miśkowiak i Gapiński to wolni żużlowcy, bo Polonia postawiona została w stan likwidacji. Jednak jej likwidator Romuald Mencel broni się, mówiąc, że skoro Polonię dopuszczono do rozgrywek I ligi, to formalnie uznano, że nadal istnieje. - Zdania nie zmieniłem - mówi Mencel. - Jeśli Atlas chce mieć Miśkowiaka i Gapińskiego, musi przelać na konto komornika pilskiego klubu kwotę ok. 400 tys. zł, przy okazji sporządzimy odpowiednią umowę i chłopcy będą mogli wyjechać na tor.

    Tymczasem ostatnio siedzibę pilskiego klubu odwiedziła... policja. - Mam wrażenie, że Robert i Tomek są przez kogoś manipulowani - opowiada Mencel. - W klubie rzeczywiście była policja, zostałem wezwany na komendę, dowiedziałem się też, że popełniłem przestępstwo, bo rzekomo zmusiłem obu żużlowców do zmiany sum transferowych [zostały pomniejszone o długi, jakie Polonia miała wobec Miśkowiaka i Gapińskiego - red.]. To jakieś nieporozumienie, przecież skoro podpisywaliśmy porozumienia, to musiała być wola obu stron.

    Jak udało nam się jednak dowiedzieć, Miśkowiak i Gapiński rzeczywiście złożyli doniesienie do prokuratury, ale prawdopodobnie na byłych członków zarządu TS Polonia Piła, którzy najpierw podpisali z nimi kontrakty, a później nie byli w stanie ich wypełnić. Tych informacji nie chciał nam wczoraj potwierdzić prezes WTS-u Andrzej Rusko. - Jestem teraz na spotkaniu. A w dwóch słowach nie da się o tym opowiedzieć - stwierdził.

    Do pilskiego klubu wpłynęło też pismo z Wrocławia, w którym WTS domaga się wypłaty zaległych pieniędzy dla Sławomira Drabika. Jest zatem bardzo prawdopodobne, że sprawa Miśkowiaka i Gapińskiego znajdzie swój finał w trybunale PZM.

    Co mówi artykuł 234?

    Warunkiem zatwierdzenia zmiany barw klubowych przez zawodnika jest: - dostarczenie do Biura Sportu ZG PZM kopii umowy, zawartej pomiędzy dotychczasowym i nowym klubem oraz dowodu wpłaty na konto ZG PZM ryczałtu, z tytułu dokonanego transferu, w wysokości ustalonej przez ZG PZM; - spełnienie warunków zgłoszenia i potwierdzenia, określonych w art. 214 i 215. Mimo zatwierdzenia zmiany barw klubowych, zawodnik będzie miał zawieszone prawo startu w barwach nowego klubu, jeśli nowy klub nie wywiąże się z zobowiązań finansowych wobec poprzedniego klubu zawodnika, wynikających z umowy zawartej między klubami przy zmianie barw, chyba, że kluby podpiszą inne porozumienie.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  18. Powrót do góry    #108
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GKSŻ nie określiła terminu, w którym dokumenty związane z transferem zawodników muszą być dostarczone do Biura Sportu PZM. Nie wiadomo więc, jak i kiedy sprawa się skończy. Pomysłu na rozwiązanie problemu nie ma też chyba żużlowa centrala. - Jest jeszcze dużo czasu, mamy przecież dopiero luty - mówi wiceprezes PZM Andrzej Grodzki.
    Brawo Panie Prezesie... w końcu luty to miesiąc puszczania zwiększonej ilości gazów w ciepłe i wygodne siedzisko, a normy jeszcze nie wyrobione... praca wre!
    Też uważam, że nie ma się co spieszyć... gremia "centralne" i tak w większości pewnie są w Alpach jakichś - na zasłużonym wypoczynku, więc termin 27 marca proponowałbym jako optymalny dla wszystkich... tak żeby nie stresować klubów już w samą niedzielę 28 marca...

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Też uważam, że nie ma się co spieszyć... gremia "centralne" i tak w większości pewnie są w Alpach jakichś - na zasłużonym wypoczynku, więc termin 27 marca proponowałbym jako optymalny dla wszystkich... tak żeby nie stresować klubów już w samą niedzielę 28 marca...
    Nie ma dokonanych wplat od wartosci transferow
    do PZMot, nie ma kompletu dokumentow przeslanych
    przez WTS i BTZ (BTZ zdarza sie to po raz kolejny).

    Na moje cala trojka zawodnikow powinna byc
    zawieszona i sadzic sie ze swoimi "nowymi" klubami
    o odszkodowania za niedopelnienie strony
    ze swoich obowiazkow.

    Choc tak naprawde nie chce, zeby na tym stracili
    zawodnicy - Miskowiak, Gapinski czy Klecha...

  20. Powrót do góry    #110
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak piszesz Morciasz... żal w tym wszystkim zawodników, ale jak wiemy "centrala" nigdy ich dobra nie stawiała sobie za cel, toteż póki co "wyrokami" czy ponagleniami wykazywać sie nie będzie... i dojdzie do tego, że sprawę rozstrzygać będzie Trybunał PZM albo sąd powszechny... toż to woła o pomstę do nieba

  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na moje cala trojka zawodnikow powinna byc
    zawieszona i sadzic sie ze swoimi "nowymi" klubami
    o odszkodowania za niedopelnienie strony
    ze swoich obowiazkow.

    Sam to wymyśliłeś?:P:P:P
    Może jednak jak sądzić, to ze "starymi" klubami za niedopełnienie swoich obowiązków!
    Ty jednak masz problem bo cie "boli" to co tyczy Wrocławia.
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie sprawa jest prosta. Klub Polonia Piła jest w stanie likwidacji, a zeby byc w stanie likwidacji najpierw klub musi upasc. A jezeli upadł to Gapiński, Miśkowiak i Klecha sa za darmo.

    Dziekuje.
    Przeciez Polonia nie upadla... jest wciaz w stanie likwidacji. Jezeli swoja opinie opierasz o TZ to gratuluje poczucia humoru. Co do Miskowiaka i Gapy to raczej Rusko wymieni ich za dlugi Drabika i moim zdniem ma do tego prawo. BTZ bedzie musialo zaplacic za Kleche ponad 200tys, ale przeciez nie musza placic Protasowi wiec na pewno cos wyskubia.

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w normalnej, zawodowej
    lidze - czyli nie żużlowej
    sytuacja wyglądałaby tak:

    1. Bydgoszcz -> 2 liga
    2. Piła -> 2 liga
    3. Miśkowiak i S-ka -> free


    a, że mamy w naszej ukochanej
    żużlowej lidze bałagan stąd
    brak i sponsorów,i TV,
    i decyzji ...
    rozsądnych oczywiście i normalnych.

    PS. ale tam przecież jeszcze mamy luty :P:P:P

  24. Powrót do góry    #114
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Valo nagryzdal:
    Na moje cala trojka zawodnikow powinna byc
    zawieszona i sadzic sie ze swoimi "nowymi" klubami
    o odszkodowania za niedopelnienie strony
    ze swoich obowiazkow.

    Sam to wymyśliłeś?:P:P:P
    Może jednak jak sądzić, to ze "starymi" klubami za niedopełnienie swoich obowiązków!
    Ty jednak masz problem bo cie "boli" to co tyczy Wrocławia.

    Wiesz co Valo. Czepiasz sie mnie od czasu, kiedy
    zwrocilem Tobie uwage, ze niekulturalnie jest
    wysylac starsza osobe do piachu - co sugerowales
    Wladkowi Pietrzakowi
    . Dorosnij i zmadrzej
    troche. W ogole dziwie sie, ze po tamtym
    idiotycznym i chamskim wpisie jestes tu tolerowany.
    Ale widocznie niektorzy moderatorzy forum
    nie dorosli do podejmowania odpowiednich decyzji
    i zadowolili sie w swej malostkowosci usunieciem
    tylko Twego wpisu zamiast Twej osoby.

    BTZ i WTS nie dopelnily swoich obowiazkow
    wobec zawodnikow z Pily - i jest to fakt.
    To czy Miskowiak, Gapinski i Klecha powinni
    sadzic sie ze swoim starym klubem to jest
    juz inna sprawa. Moim zdaniem powinni odzyskac
    swoje pieniadze - ale nie bawiac sie w zbojeckie
    gierki.

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Morciasz nagryzdał:P:P:P:



    [/
    Wiesz co Valo. Czepiasz sie mnie od czasu, kiedy
    zwrocilem Tobie uwage, ze niekulturalnie jest
    wysylac starsza osobe do piachu - co sugerowales
    Wladkowi Pietrzakowi.


    Wcale nie od tego,tylko dużo wcześniej.
    Ty nie sugeruj kto powinien być z forum usunięty,bo może tobie by się to jeszcze bardziej przydało.
    Żeby obrażać nie zawsze trzeba wyzywać, wystarczy przeczytać twoje posty do mnie w wątku o ocenie pracy karwana.
    Zresztą jesteś taką "szczekaczką" prezesa.Wystarczy go skrytykować i już jesteś,obrońca.
    Powinno też dotrzeć do pana główki,że ktoś może mieć zdanie inne niż ty i też mieć rację.
    Jak to ty radzisz:"myślenie nie boli..."
    I nie odpisuj(nagryzduj)
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  26. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach

    Wcale nie od tego,tylko dużo wcześniej.
    Ty nie sugeruj kto powinien być z forum usunięty,bo może tobie by się to jeszcze bardziej przydało.
    Żeby obrażać nie zawsze trzeba wyzywać, wystarczy przeczytać twoje posty do mnie w wątku o ocenie pracy karwana.
    Zresztą jesteś taką "szczekaczką" prezesa.Wystarczy go skrytykować i już jesteś,obrońca.
    Powinno też dotrzeć do pana główki,że ktoś może mieć zdanie inne niż ty i też mieć rację.
    Jak to ty radzisz:"myślenie nie boli..."
    I nie odpisuj(nagryzduj)
    oj oj ;] przyganial kociol garnkowi ;]
    szczekaczka ruski sie odezwala.....
    ten co uwaza ze kazdy go obraza.
    biedaczek.
    i wszystkich boli to co wroclawskie :>
    i zawsze wszyszcy maja inne zdanie bo nie lubia wroclawia
    itd.......
    itd........

    tak sie bardzo czesto konczy jakakolwiek dyskusja z wroclawskimi forumowiczami. cale szczescie nie wszystkimi.

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    Jak wszyscy to i ja.....

    Mniej więcej taki obrót sprawy przewidywałem. Spróbuję więc zgadnąć , co będzie dalej:
    1) Rusko chciał zgarnąć Gapińskiego i Miśkowiaka za darmo wykorzystując swoją inerpretację art. 245. Jego zbójeckie prawo , choć absolutnie się z tą interpretacją nie zgadzam. Myślę , że zrobił to świadomie wiedząc , że zawsze może wycofać się na z góry upatrzone pozycje , czyli rozliczenie się na zasadzie międzyklubowego porozumienia i wzajemnego zniesienia wierzytelności (dług Polonii względem Drabika). W zaistniałej sytuacji najlepiej dla obu stron , a także dalszej kariery samych żużlowców byłoby się dogadać na wzasadzie wzajemnego zniesienia wierzytelności. Piła pozbyłaby się 400.000 zasądzonego i mogącego być przedmiotem EGZEKUCJI długu , a Wrocław pozyskałby zawodników nie płacąc Pile ani grosza. Przecież jeśli kluby pójdą na udry jaką gwarancję ma prezes Rusko , że z zasądzonych 400.000 wydrze od bankruta choćby złotówkę ???????
    2) W tym kontekście poniższą wypowiedź likwidatora pilskiego klubu uważam za dużą bezczelność (żeby nie powiedzieć - zwykłe sk...):
    "- Zdania nie zmieniłem - mówi Mencel. - Jeśli Atlas chce mieć Miśkowiaka i Gapińskiego, musi przelać na konto komornika pilskiego klubu kwotę ok. 400 tys. zł, przy okazji sporządzimy odpowiednią umowę i chłopcy będą mogli wyjechać na tor."
    Proponuję , żeby Rusko zamiast pieniędzy przysłał do komornika pilskiego klubu wyrok z klauzulą wykonalności oraz pismo wrocławskiego komornika o przystąpieniu do egzekucji kwoty około 400.000 tytułem wierzytelności odkupionej przez WTS od Drabika :-)))))
    3) Za jeszcze większe sk... uważam jednak postawę działaczy BTŻ Bydgoszcz , którzy sami wywinąwszy się cudem spod łopaty zaczynają działalność nowego klubu od ... kradziezy zawodnika. W przypadku niekorzystnej dla BTŻ interpretacji artkułu 245 Klecha wróci do Piły albo BTŻ będzie musiał za niego zapłacić pełną sumę transferową i bardzo dobrze.
    Jeśli Klecha w majestacie "prawa" stałby się za darmo zawodnikiem BTŻ byłby to dla mnie przekręt roku i wszystko czego życzyłbym tak "budowanej" drużynie to spadek.
    No i na koniec paradoks - BTŻ pozostał w extralidze stosunkiem głosów 14-11. I tu niestety ze smutkiem muszę przykopać swojemu prezesowi Maślance :-( i już bez emocji prezesowi Rusce. Głąby z was......... W tej jednej sprawie trzeba było głosować tak jak Karwan , a nie robić mu na złość i BTŻ zaczynałby dwie ligi niżej...
    Boże , chwalę Karwana? Koniec świata.....
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  28. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach

    No więc -

    Rusko chłopków na pewno nie przepuści bo , nie bedzie miał kto jezdzić.

    Napewno , Tyllinger się dowola od tej decyzji , ale czy cos mu to da ? Wątpie... my mamy lepiej (sic!) bo mamy dług (sic!).

    I to może przesądzic -

    ale i tak napewno Miśka i Gape powintamy 5 kwietnia we Wrocławiu...w barwach WTS :):)
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  29. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Panowie a co będzie jak sprawy Miśkowiaka i Gapińskiego zaczną się przeciągać w nieskończoność w sądach różnych instancji. Niezależnie kto wygra to może się okazać, że obaj zawodnicy rozpoczną sezon gdzieś w połowie rozgrywek.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wierze, ze Rusko sobie poradzi, bo szkoda by bylo gdyby przez konflikty klubowe zawodnicy mieliby nie wystartowac. Cos sie zle w tym zuzlu zaczyna dziac.

  31. Powrót do góry    #121
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wierze, ze Rusko sobie poradzi, bo szkoda by bylo gdyby przez konflikty klubowe zawodnicy mieliby nie wystartowac. Cos sie zle w tym zuzlu zaczyna dziac.
    Kalif... w tym żużlu to już ładnych parę lat nic nie trybi... ale jak to mówi żużlowa "centrala"... jeszcze mamy sporo czasu
    hańba!

  32. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprawiedliwości stanie się zadość jak działacz ten odda uczciwie zarobione pieniądze Miśkowiakowi, Gapińskiemu, i wielu wielu innym zawodnikom, którzy startowali w Pile, a pieniędzy tych nawet nie widzieli na oczy. Sprawiedliwości stanie się zadośc jak Piła odda Wrocławiowi prawie 400 tys złotych długu, który pozostał po Sławku Drabiku, a który ma pokrycie sądowe i klauzule wymagalności. Wtedy będzie sprawiedliwośc.

    Aha i jeszcze sprawiedliwość bedzie wtedy kiedy w cholere upadnie ta Piła i zaczną byudować klub od podstaw, bo to że zmienili sobie literki w nazwie to jest normalnie parodia i cała Europa się śmieje (również z Bydzi choć tam to przynajmniej nie odcinają się od długów).
    Po pierwsze, "jak w cholerę ( wedle Twego życzenia ) upadnie ta Piła", to kosztem kogo będziecie zasilać swój skład ?
    Po drugie, jesteś wierzycielem Polonii Piła, że zdradzasz taki emocjonalny stosunek do jej majątkowych zobowiązań, czy tylko niedoinformowanym kibicem ?.
    Pzdr.
    1. Wzmacniać bedziemy się kosztem Leszna - najpierw kupimy Kasprzaka, potem będzie Tarnów i Kołodziej, a potem ... znajdzie się jakiś klub, który wypuści perełkę i my ją wykupimy. Moze cosik się w Rybniku albo Gorzowie urodzi ? :)

    2. Pośrednio jestem wierzycielem Polonii i jestem żywo zainteresowany, aby pewna osoba odzyskała swoje pieniądze. Ma to przełożenie na moja osobę więc to mój interes. Tak mam do tego emocjonalny stosunek.

    3. Tak jestem też kibicem, a czy niedoinformowanym to zalezy o co pytasz, czy o to w jakich skarpetkach lata po parkingu Protasiewicz, Gollob, czy inny zawodnik to nie wiem, bo nigdy nie sprawdzałem :)
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  33. Powrót do góry    #123
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Tak, yabkoo jak Rusko sprowadzie Kasprzaka, Kołodzieja, Jurge etc, to w tym samym czasie Unię zakupi Kulczyk,
    i dla niej to wyłapie cały skład Wrocławian,
    a Rusko będzie u niego cleanmanagerem.
    Po prostu yabkoo nie samym cynizmem człowiek żyje.

  34. Powrót do góry    #124
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Sokol napisal:
    Proponuję , żeby Rusko zamiast pieniędzy przysłał do komornika pilskiego klubu wyrok z klauzulą wykonalności oraz pismo wrocławskiego komornika o przystąpieniu do egzekucji kwoty około 400.000 tytułem wierzytelności odkupionej przez WTS od Drabika :-)))))
    Ogolnie sie zgadzam. Jest tylko jeden problem
    - od ROKU Rusko twierdzi, ze odkupil od Drabika
    dlug - ale nikt nie widzial dokumentow w tej
    sprawie, a ostatnie wiesci jakie byly to takie,
    ze Drabik nie uiscil zadnych podatkow i oplat
    tytulem sprzedazy dlugow - czyli moze ich wcale
    nie sprzedal. Czyli byc moze Rusko nie ma prawa
    zadac, zeby kwoty transferowe za Gape i Miska
    byly zrekompensowane z dlugiem Drabika bo byc
    moze to jednak nie jest jego dlug...

  35. Powrót do góry    #125
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Rusko twierdzi, ze odkupil od Drabika
    dlug - ale nikt nie widzial dokumentow w tej
    sprawie, ...
    a moze to byla umowa ustna ? :P :P

    pzdr.

  36. Powrót do góry    #126
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Mysle ze Rusko jak juz bedzie przyparty do sciany to zaplaci nie ma innego wyjscia , ale do rozpoczecia sezonu jeszcze jest troche czasu wiec pewnie bedzie jeszcze cos kombinowal wkoncu jakim prawem ma im placic skoro Pila jest mu jeszcze winna kase ehhh
    A moze mi ktos napisac co wlasciwie z nimi jest bo pisza ze sa w stanie likwidacji ale jak chodzi o zawodnikow to nie sa tylko zeby dlugow nie placic to sa ... nie wiem dlamnie to troche bezsesu bo albo to albo tamto ..
    Zreszta juz sie gubie troche w tych zagrywkach :)

  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    771
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 74 w 46 postach
    Proponuję , żeby Rusko zamiast pieniędzy przysłał do komornika pilskiego klubu wyrok z klauzulą wykonalności oraz pismo wrocławskiego komornika o przystąpieniu do egzekucji kwoty około 400.000 tytułem wierzytelności odkupionej przez WTS od Drabika :-)))))

    Komornika nie obchodzą inne dlugi itp. więc albo dostanie kase albo nie wyda kart zawodników.

    Rusko tak mówi,że ma odkupiony dług od Drabika a czy ten zapłacił wkońcu podatek od tego;-)

  38. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    niech Rusko płaci!!!!!!!

    Co to wolna amerykanka jest suma transferowa to niech płaci i tyle za darmo to mozna tylko w gebe dostac , co on jest ponad prawem czy co każdy płaci wiec Rusko niech nie wykreca znowu wszystkich i daje siano.

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Ricco jak masz pisać tak bezsensownie to nie pisz wogóle.Przeanalizuj dokładnie problem i wtedy coś napisz bo narazie to chyba nie za wiele z tego wszystkiego rozumiesz.Bez urazy.

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niech Rusko płaci!!!!!!!

    Co to wolna amerykanka jest suma transferowa to niech płaci i tyle za darmo to mozna tylko w gebe dostac , co on jest ponad prawem czy co każdy płaci wiec Rusko niech nie wykreca znowu wszystkich i daje siano.
    Taki jesteś Ricco mądry! To jak Polonia jest winna Drabikowi kasę to niech płaci więc Polonia niech się wyręca i daje siano! To jak Polonia jest winna Gpińskiemu kasę to niech płaci więc Polonia niech się wyręca i daje siano! To jak Polonia jest winna Miśkowiakowi kasę to niech płaci więc Polonia niech się wyręca i daje siano! To jak Polonia jest winna jeszcze kilku innym zawodnikom kasę to niech płaci więc Polonia niech się wyręca i daje siano!
    Następnym razem zastanów się co piszesz. A jeśli przemyślałeś to co napisałeś to zanaczy że jesteś nie za mądry!

  41. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Morciarz

    Skoro Rusko ma dlug z klauzura wykonalnosci - oznacza to, ze papiery zostaly zweryfikowane (bodajze przez Sad) i zakwalifikowane do wykonania egzekucji. Czyli Wezwanie do zaplaty, komornik...

  42. Powrót do góry    #132
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach

    Misiek o tym nie myśli.......


  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie popisuj sie WAWE

    człowieku po prostu fakt jest faktem że rusko wielki prubuje wykrecic Piłe na tych zawodników to jest faktem kombinuje i chwyta sie czego można. Jakos GKSZ ma wątpliwości co do takiego postepowania skoro zawiesało ich transfery !!!!! i dobrze. Piła jest pewnie wiina pieniądze zawodnikom ale z tego co pisano to zawodnicy wnioskowli o kasacje wynagrodzenia w zamiana za obnizenie sumy transferowej i tyle wiec i tak powniemn zaplacić wielki rusko menadrzer. Przekrecanie polskiego prawa i szukanie niejasnych rozwiaać jest typowe dla niego najlepiej wyrwac dobrych zawodnikow od biednego klubu super. Wiecie co niedługo zabraknie wam juniorow nigdy sobiesami nie wychowaliscie tylko kupujecie i wydzieracie innym ale to inna bajka juz!!!!!!!!

    dodatkowo musi miec klub umowe kupna i sprzedarzy bo wtedy jest to nielegalne i kropka wy tego nie macie bo Piła wam ich nie sprzedała bo nie zapałaciliście mam nadzije ze Polaskie prawo bedzie przestrzegane i takie oczywiste rzeczy bedą respktowane. Aha tu jeszcze ktos pisze że Piła ma długi wobec zawodnikóww innych, to niech oddadzą sprawe do windykatorów jak to zr0obiło juz paru zawodników to tez jest rzwiązanie prawne i dozwolone a nie wykrecanie przez ruske polaksiego prawa !!!!

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ricco
    Ja się nie poisuję tylko odpowiadadm ci twoim tonem i poziomem. Chciałbyś żeby Rusko płacił drużynie która jest mu winna pieniądze i która jest nieuczciwa wobec swoich byłych i obecnych zawodników. Ciekawe czy byłbyś tak samo mądry gdyby sytuacja była zupełnie odwrotn. Tak więc zanim coś napiszesz spróbuj postawić się w sytuacji człowieka którego oskarżasz o nieuczciwość. A i postaw się w sytuacji Miśka i Gapy. Też byś żądał żeby WTS zapłacił za nich byłemu klubowi.

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli przez tą afere Gapa i Misiek zmarnuja karier to bedą to kolejni zawodnicy którzy przez przepychanki klubowe cos stracili vide A łąbędzki i tak sie dziwnie składa ze wtedy tez Wrocław był w to zamieszany.

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •