Hello ! Stan 4 kwiecień 2004
Skończyliśmy na literce H. Po dłuższej przerwie ruszymy może z dalszymi literkami ?
Zachęcam wszystkich
Pozdrawiam
Witam wszystkich !
Mam do Was poropozycję.
Jakiś czas temu odwiedziłem angielskie forum żużlowe i zobaczyłem, że Anglicy stworzyli przy pomocy wszystkich forumowiczów spis zawodników, którzy pojawili się kiedykolwiek w lidze angielskiej.
MOŻE MY FORUMOWICZE Z POLSKI STWORZYMY COŚ PODOBNEGO i zarazem lepszego.
Wpisujmy alfabetycznie zawodników zaczynających się od litery A.
Obok nazwiska i imienia piszmy w !!!nawiasie!!! rok i klub, w którym startował dany zawodnik.
Jeżeli ktoś pominął jakiś klub lub sezon to modyfikujmy to.
Co Wy na to ??
Czy stworzymy jako pierwsi ENCYKLOPEDIĘ ŻUŻLOWCÓW ?
Może macie jakieś inne pomysły ?
1)Zgodnie z apelem forumowiczów umieszczam wykaz zawodników w pierwszym wątku.
2)Czy umieszczamy też zawodników, którzy nie jeździli w lidze tylko np. w MDMP ??
3)Dodałem jakieś 30 nowych nazwisk na a,b,c,d,e,f zawodników sprzed 1948 roku.
Oraz literki G,H po mojej aktualizacji o Personal Mastera.
Stan 6 marzec 23.30.
A,B,C,D,E,F,G,H
*Abakumow Sławomir (Wybrzeże Gdańsk 1986-90)
*Adam Paweł (Śląsk Świętochłowice 1970-71)
*Adamczak Kazimierz (Unia Leszno 1974-75 i 1977-81)
*Adamczak Tomasz (Polonia Bydgoszcz 1987)
*Adamczewski Robert (Unia Leszno 1989)
*Adamczyk Jacek (TŻ Lublin 1997-98)
*Adamczyk Marek (Start Gniezno 1989-91)
*Adamiec (Związkowiec Legnica 1950)
*Adams Leigh (91-92-Motor Lublin; 93-Sparta Wrocław; 94-95-Motor Lublin; 96-03-Unia Leszno)
*Adamski (Sparta Śrem 1951)
*Adorjan Zoltan (91-95-Stal Rzeszów; 96-Wanda Kraków; 97-GKM Grudziądz; 98-00-LKŻ Lublin)
*Ajnbacher Grzegorz (Ostrovia Ostrów 1979-81)
*Albrzymowski (56-Ślęza II Wrocław)
*Alvensleben von Albrecht (1931-32-Klub Motocyklistów Bydgoszcz)
*Andersen Brian (91-Polonez Poznan; 95-97-Stal Rzeszów; 98-99-Unia Leszno; 00-Sparta Wrocław; 01-Włókniarz Częstochowa)
*Andersen Hans (99-Start Gniezno; 00-TŻ Opole; 01-Stal Gorzów; 03-TŻ Lublin)
*Andersen Jan (99-ŻKS Krosno)
*Andersson Stefan (98-Polonia Piła; 99-00-Apator Toruń; 01-Stal Rzeszów; 02-Wybrzeże Gdańsk; 03-Start Gniezno)
*Andruszkiewicz Marek (Piła 1995,Kolejarz Rawicz 1996)
*Andrykowski Rajmund (50-Związkowiec Gdańsk,51-Stal Gdańsk,58-LPŻ Neptun Gdańsk)
*Andrzejczak Łukasz (Gniezno 2000, ŁTŻ Łódź 2001-02)
*Andrzejewski (58-59-Wanda Nowa Huta)
*Andrzejewski Bartosz (48-Unia Gostyń)
*Andrzejewski Rafał (Sparta Wrocław 80, Ostrovia 81)
*Andrzejewski Wacław (49-Unia Leszno,50-Budowlani Rybnik,51-Kolejarz Rawicz,52-Budowlani II Rybnik,55-56,58-59-Śląsk Świętochłowice)
*Antkowiak Mieczysław (Start Gniezno)
*Antkowiak Zygmunt (48-HCP Poznań)
*Antoniewicz Witold (48 Unia ZG)
*Antos Zygmunt (Sparta Wrocław 1960-71)
*Antosiewicz (Gwardia Bydgoszcz 1951)
*Araszewicz Kazimierz (74-75-76-Stal Toruń)
*Arnfred Kenneth (91-Polonez Poznań)
*Aspgren Niklas (03-Stal Rzeszów)
*Aszenberg Michał (98-Stal Gorzów; 01-Stal Gorzów; 02-Gwardia Warszawa)
* Augustyniak (1938-KM Unia Poznań)
*Augustynowicz Wojciech (75-76-77-78-80-Sparta Wrocław)
*Bager Henning (02-Śląsk Św-ce)
*Bagiński Rafał (99-00-Śląsk Św-ce)
*Bajerski Tomasz (92-96-Apator Toruń; 97-00-Stal Gorzów; 01-03-Apator Toruń)
*Balcer Czesław (48-Lechia Poznań)
*Baliński Damian (94-03-Unia Leszno)
*Baliński Dariusz (84-90-Unia Leszno; 91-Polonez Poznań; 92-Sparta Wrocław; 93-Unia Leszno; 96-97-Unia Leszno; 98-Wanda Kraków; 99-ŻKS Krosno)
*Bałabuch Szymon (03-TŻ Lublin)
*Bałamut Bohdan (80-82 Falubaz ZG)
*Bałtrukowicz Jerzy (82-93-GKM Grudziądz)
*Banasiak Krzysztof (78-80-81-82-85-Śląsk Świętochłowice)
*Banasiak Władysław (58-60 LPŻ ZG, 61 Zgrzeblarki ZG)
*Banasiak Zygmunt (74 Falubaz ZG, 75-78 Gwardia Łódź)
*Banaszak Franciszek (85-88-Ostrovia Ostrów; 90-91-Ostrovia Ostrów; 93-Iskra Ostrów)
*Banaszak Robert (94-Unia Leszno)
*Bański (1937-Kolejowe Przysposobienie Wojskowe Katowice)
*Bański Eugeniusz (71-74-Stal Rzeszów)
*Bański Jan (52-Budowlani II Rybnik,53-Budowlani Rybnik,54-Stal Świętochłowice,55-Śląsk Świętochowice)
*Barabarz (51-Kolejarz Piła)
*Barakoński (58-Cracovia Kraków)
*Baran (51-Stal Nakło)
*Baran Antoni (73-74-Stal Rzeszów)
*Baran Karol (99-03-Stal Rzeszów)
*Baran Paweł (01-02-Unia Tarnów)
*Baran Sławomir (00-02-Unia Tarnów; 03-KSŻ Krosno)
*Baran Zbigniew (65-Unia Tarnów)
*Baranowski (51-Unia Leszno)
*Baranowski Adam (48-49-50-51-Unia Poznań)
*Barcikowski (1939-???)
*Barcki Waldemar (77 Falubaz ZG)
*Barcz (48-SKŚ Śrem)
*Bardecki Bartłomiej (94-97-Sparta Wrocław; 98-ŁTŻ Łódź; 99-00-Start Gniezno; 01-Włókniarz Częstochowa; 02-Start Gniezno)
*Bargiel Maciej (90-97-KKŻ Krosno)
*Barker Dean (91-ROW Rybnik)
*Baron (1935-Klub Motocyklistów Bielsko)
*Baron (51-Budowlani Rybnik)
*Baron Daniel (51-Górnik Rybnik,53-54-Stal Świętochłowice,55-58-Śląsk Świętochłowice)
*Baron Piotr (90-Apator Toruń; 91-GKM Grudziądz; 92-99-Sparta Wrocław; 00-GKM Grudziądz; 01-TŻ Opole; 02-Sparta Wrocław)
*Bartczak Jarosław (92-93-Wybrzeże Gdańsk)
*Barth Robert (99-Wybrzeże Gdańsk; 00-ZKŻ Z.G.)
*Bartnik Stanisław (70-73-74-75-76-77-78-Unia Tarnów)
*Bartkowiak Marian (59-61,63-Unia Leszno)
*Bartkowiak Stanisław (50-51,53-Unia II Leszno)
*Bartosiński Józef (70-72-Stal Toruń)
*Bartoszewicz Jerzy (56-57-58-59-60-61-62-Sparta Śrem,63-64-65-66-Stal Gorzów Wlkp.,67-Polonia Piła)
*Bartoszkiewicz Andrzej (54-55,57,59-60-Unia Leszno,61-62-63-64-Sparta Śrem,65-66-Unia Leszno)
*Barylski Henryk (62,66-67,73-75-Włókniarz Częstochowa,70-71-Motor Lublin)
*Bas Krzysztof (83-92-Śląsk Św-ce; 93-Wanda Kraków; 94-96-Śląsk Św-ce; 97-Wanda Kraków; 98-02-Śląsk Św-ce; 03-KSŻ Krosno)
*Bas Mirosław (90-96-Śląsk Św-ce)
*Basiński Jacek (97-GKM Grudziądz)
*Batelka Lubomir (98-99-Śląsk Św-ce)
*Bathelt Jan (33-36-Klub Motocyklistów Bielsko)
*Batko Józef (58-59-60,64-65-66-67-72-Stal Rzeszów)
*Batycki Józef (75-76-77-78-Stal Rzeszów)
*Bauta Stanisław (59-61-Unia Leszno,62,64-65-66-67-Stal Toruń)
*Bąbelek Leon (47-48 Unia ZG)
*Bączkowski Mieczysław (65-Start Gniezno)
*Bąk Jerzy (1980-81-82-83-Unia Tarnów)
*Becker Tadeusz (50-Związkowiec Wrocław,51-Stal Wrocław)
*Bednarski (50-Stal Gorzów)
*Bednarski Grzegorz (99-Stal II Rzeszów)
*Bednarski Janusz (96-Śląsk Św-ce; 97-RKM Rybnik; 98-Śląsk Św-ce)
*Bednarski Jarosław (95-97-Apator Toruń)
*Bednarski Waldemar (97-ŻKS Krosno)
*Bedzyk Kazimierz (75-Stal Rzeszów)
*Beil Marian (66,69-ROW Rybnik)
*Beitsch Herbert (1930-31,33-Klub Motocyklistów Bydgoszcz)
*Beker Józef (57-58-LPŻ Zielona Góra)
*Bełkot Marcin (02-Śląsk Św-ce; 03-Wanda Kraków)
*Bem Henryk (1980-81-82-93-94-Row Rybnik,-)
*Bembnista Władysław (77-80-Polonia Bydgoszcz)
*Bencze Zsolt (01-Wanda Kraków)
*Bendzera Dawid (99-03-Unia Tarnów)
*Benoit (1930-Klub Motocyklistów Toruń)
*Bentke Kazimierz (50-Unia II Leszno,51-52-53-Unia Leszno,55-CWKS Warszawa,56,58-Ostrovia Ostrów,60,62-63-64-65-66-67-Unia Leszno)
*Berdysz Zbigniew (71-72-Wybrzeże Gdańsk)
*Berej Tadeusz (70,74-75-76-77-78-79-80,84-Motor Lublin)
*Berendt Zbigniew (50-Związkowiec Gniezno)
*Berezowski Ryszard (1979,81-82-84-Kolejarz Opole)
*Berge Philippe (93-94-ROW Rybnik)
*Berger M. (50-Włókniarz Żagań)
*Berliński Bogdan (1956-57-58-59-60-61-62-Górnik Rybnik,1963-64-65-66-67-Wybrzeże Gdańsk)
*Berliński Mirosław (77-78-79-80-81-82-83,85-92-Wybrżeże Gdańsk)
*Bernat Artur (82-83-Motor Lublin)
*Bewicz Lech (73-74-75-76-77-78-Polonia Bydgoszcz)
*Bębas Marian (79-81-82-86-Sparta Wrocław)
*Bęben Krzysztof (89-KKŻ Krosno)
*Bęben Krzysztof (03-KSŻ Krosno)
*Białek Jerzy (73-Wybrzeże Gdańsk)
*Białka (54-Gwardia Bydgoszcz,59-LPŻ Toruń)
*Białka J.(51-Unia Inowrocław)
*Białka Czesław (50-Gwardia Bydgoszcz,51-Stal Nakło)
*Białkowski S.(52-CWKS Wrocław,53-Budowlani Wa-wa)
*Bieda Dariusz (80-81-82-90Włókniarz Częstochowa,91-Polonez Poznań,92-Victoria Rolnicki Machowa,93-Wanda Kraków,94-CemWap Opole)
*Biela (1956-Ślęza Wrocław) *** prawd. Zdzisław
*Biela Zdzisław (55-Kolejarz Ostrów Wlkp.,56-57-CWKS Wa-wa)
*Bielecki Ryszard (62,65-66-67-73-Motor Lublin)
*Bielica Antoni (1981-82-85-90,93-96,99-Śląsk Świętochłowice,97-98-Wanda Kraków)
*Bieniaszewski (51-Unia Spójnia Włocławek)
*Bieniek Kazimierz (1977-79,82-83-Włókniarz Częstochowa)
*Bieniek Paweł (85-89-GKM Grudziądz)
*Biernacki M. (48-DKS Łódź)
*Bilejczyk (61,63-64-Polonia Piła)
*Biodrowski Henryk (58-60 LPŻ ZG, 61 Zgrzeblarki ZG)
*Birski Robert (91-94-Motor Lublin)
*Bistroń Władysław (51-Kolejarz Jarosław,52-Stal Rzeszów,55-56-57-58-Stal Rzeszów)
*Bittner (1937-Hajduki Wielkie)
*Biznia Aleksander (93-Iskra Ostrów; 99-Wanda Kraków)
*Bizoń Zbigniew (79-80-81-82-89-Polonia Bydgoszcz)
*Bjerre Kenneth (01-Iskra Ostrów)
*Bladowski Benedykt (80-81-82-Wybrzeże Gdańsk)
*Blaszke Walerian (50-LZS Puck,51-Stal Gdańsk,58-LPŻ Neptun Gdańsk)
*Blaut Grzegorz (02-03-Kolejarz Opole)
*Błajda Feliks (50-51,53-54,56-Gwardia Bydgoszcz,55-Unia Leszno)
*Błaszczyk Krzysztof (78-79-80-Gwardia Łódź,81-Kolejarz Opole,83-Śląsk Świętochłowice)
*Błaszczyk Roman (83-Stal Rzeszów)
*Błaszak Mirosław (75-80-Włókniarz Częstochowa)
*Błaszak Eugeniusz (73-74-75,78-79-80-81-82-83-Start Gniezno,84-85-Stal Rzeszów,86-88-Stal Rzeszów)
*Błaszczyk Stanisław (67-Śląsk Świętochłowice)
*Błażejczak Bogdan (82-83 Falubaz ZG, 84 Unia Tarnów)
*Błażejczak Zbigniew (83-90 Falubaz ZG, 91 Morawski ZG)
*Błażejewski (57-Legia Krosno)
*Błąkała Jan (55-56-Górnik Rybnik)
*Błoch Jerzy (47-48-Unia Zielona Góra,49-54-Stal Zielona Góra,55-Stal Ostrów Wlkp,56-Ślęza Wrocław, 65-Sparta Wrocław)
*Bober Krzysztof (97-Stal Rzeszów; 98-ŻKS Krosno; 99-Wanda Kraków)
*Bobowski (50-Włókniarz Łódź,51-Włókniarz Częstochowa)
*Bodi Laszlo (91-95-KKŻ Krosno; 96-Wanda Kraków; 97-ŻKS Krosno; 98-Wanda Kraków; 99-Stal II Rzeszów)
*Boessner Andreas (93-95-Kolejarz Opole; 96-Kolejarz Rawicz; 97-LKŻ Lublin)
*Boeszermenyi Zsolt (93-94-95-Unia Tarnów)
*Bogdanowicz Benedykt (57,59-61-65-Unia Tarnów,66-67-Unia Tarnów)
*Bogdański Jacek (95-96-Wybrzeże Gdańsk)
*Bogińczuk Artur (98-Sparta Wrocław; 99-TŻ Opole; 02-03-Sparta Wrocław)
*Bogucki Jan (65-66-67-Polonia Piła)
*Bogusławski (1931-Mysłowice)
*Bolowski (1931-???)
*Bombik Stanisław (62-Kolejarz Opole,63-64-Górnik Rybnik,65-66-67-71-Kolejarz Opole)
*Bonchet Jerzy (48-DKS Łódź)
*Boniecki Zdzisław (61-Stal Gorzów Wlkp.)
*Bonin Bolesław (48-Polonia Bydgoszcz,49-Polonia-Gwardia Bydgoszcz,50-51,53,55-Gwardia Bydgoszcz,58-59-60-Polonia Bydgoszcz)
*Bonin Robert (91-93-Polonia Bydgoszcz; 94-Start Gniezno)
*Bornecki Maciej (98-00-ZKŻ Z.G.; 01-02-Wanda Kraków)
*Boroń Józef (50-Ogniwo Bytom)
*Borowiecki (53-Stal Świętochłowice)
*Borowiecki Paweł (90-GKM Grudziądz; 91-Polonez Poznań; 92-Polonia Piła)
*Borowski Kazimierz (1930-Klub Motocyklistów Bydgoszcz)
*Borsukiewicz Tadeusz (61-65-Polonia Piła)
*Bosiacki (1955-Kolejarz Ostrów Wlkp.) *** prawd. Tadeusz
*Bosiacki Tadeusz (50-Związkowiec Legnica,51-Spójnia II Wrocław)
*Boyce Craig (96-Stal Rzeszów; 97-Unia Leszno; 00-Stal Gorzów; 01-Polonia Piła; 02-Gwardia Warszawa)
*Bożyk Jerzy (71-72-74,80-81-82-Włókniarz Częstochowa)
*Bożykowski Andrzej (72-Wybrzeże Gdańsk)
*Branny (50-AZS Wrocław)
*Brabański Erwin (62-66-67,74-75-76-77-78-79-Śląsk Świętochłowice)
*Brachmański Piotr (76-77-78-79-80-81-82-Row Rybnik)
*Brendler Jerzy (50-51-Ogniwo Bytom,52-53-54-55-Włókniarz Częstochowa,56-LPŻ Lublin)
*Breslauer Rudolf (32 Śląsk KM Katowice,34-39-SKM Sosnowiec,1948-54-Pogoń Katowice)
*Brhel Bohumil (91-ROW Rybnik; 92-94-Stal Gorzów; 99-03-Stal Rzeszów)
*Briggs Tony (91-Wybrzeże Gdańsk)
*Brillowski Tadeusz (79-80-81-82-84-Start Gniezno)
*Brodala Henryk (76-77-78,80-Unia Leszno, 81-Ostrovia Ostrów)
*Bruch (1951-Unia Leszno)
*Bruch Stefan (49-50-Unia Chodzież,51-Włókniarz Piła)
*Brucheiser Dariusz (1981-82-86-Ostrovia Ostrów)
*Brucheiser Jacek (79-80-81-82-88,91-Ostrovia Ostrów,92-94-Iskra Ostrów,95-CemWap Opole,96-Start Gniezno,97-98-99-Iskra Ostrów)
*Brucheiser Przemysław (88-92-Ostrovia Ostrów; 94-Iskra Ostrów; 95-JAG Łódź; 96-97-Iskra Ostrów; 99-Iskra Ostrów)
*Brun Stanisław (46-47-48-PKM Warszawa)
*Bruzda Piotr (65-66-67,73-74-75-76-77-78,81-Sparta Wrocław)
*Brzeskot Alojzy (64-Śląsk Świętochłowice)
*Brzeziński Bogumił (68-72-Polonia Bydgoszcz)
*Brzeziński Franciszek (1931-???)
*Brzozowski Kamil (03-Stal Gorzów)
*Brzozowski Ryszard (98-LKŻ Lublin; 99-Stal II Rzeszów; 00-01-LKŻ Lublin)
*Brzozowski Wiktor (57-Skra Warszawa,59-60-61-Stal Rzeszów)
*Buchczyk Roman (74-75-76-77-78,80-81-Śląsk Świętochłowice)
*Buczkowski Krzysztof (02-03-GKM Grudziądz)
*Buczyński Arkadiusz (92-93-Wybrzeże Gdańsk; 95-Wybrzeże Gdańsk)
*Buda Edward (1930-Klub Motocyklistów Bydgoszcz)
*Buda Józef (47-48-Polonia Bydgoszcz,49-Polonia-Gwardia Bydgoszcz,50-51-Gwardia Bydgoszcz)
*Budny Tadeusz (1948 – Unia Gniezno) ***prawdop.1937
*Budzeń Jerzy (1981-87-GKM Grudziądz)
*Budzik Tomasz (98-01-Unia Tarnów; 02-KSŻ Krosno)
*Bukiej Paweł (75-76-77-78-79,81-82,84-86-Polonia Bydgoszcz)
*Bukowski Konrad (48-Lechia Poznań,50-Gwardia Poznań)
*Bularski Mirosław (95-96-Wanda Kraków)
*Bunn (1930-Klub Motocyklistów Bydgoszcz)
*Bury Kazimierz (70-74,76-77-78-Śląsk Świętochłowice)
*Burza Stanisław (98-03-Unia Tarnów)
*Buśkiewicz Ryszard (76-77-Start Gniezno,78-79-80-81-82-Unia Leszno,83-87-Polonia Bydgoszcz)
*Buśkiewicz Sławomir (86-90-Unia Leszno; 91-Polonez Poznań; 92-93-Polonia Piła; 93-Iskra Ostrów)
*Butler Troy (92-Victoria Machowa)
*Butowski (1931-???)
*Bykiewicz Andrzej (85-90-Unia Tarnów; 91-Włókniarz Częstochowa; 92-Victoria Machowa; 93-Wanda Kraków)
*Bykiewicz Szczepan (65-Unia Tarnów)
*Bzdęga Marcin (02-Wanda Kraków; 03-Kolejarz Opole)
*Bzdęga Marek (80-81-82-86-Unia Leszno,87-89-Sparta Wrocław)
*Castagna Armando (97-LKŻ Lublin; 98-Kolejarz Rawicz; 99-Iskra Ostrów)
*Cebula Józef (85-92-Kolejarz Opole)
*Cegielski Krzysztof (96-99-Stal Gorzów; 00-01-Wybrzeże Gdańsk; 02-Start Gniezno; 03-Sparta Wrocław)
*Cegiełka (51-Budowlani Żabikowo)
*Cendrowicz (55-Sparta Łódź)
*Cervenka Vlastimil (91-94-Śląsk Św-ce)
*Cetnar Jerzy (67-69-Karpaty Krosno)
*Chałupczak Zbigniew (51-Unia Inowrocław) ***Unia Leszno 51
*Charczenko Grigorij (92-93-Polonia Piła; 95-Apator Toruń; 01-Unia Tarnów)
*Chat Sławomir (88-91-Kolejarz Opole)
*Cheładze Roman (59-60-61-LPŻ Toruń,62-63-64-65-66-Stal Toruń)
*Chiński Rafał (93-95-Śląsk Św-ce; 96-Włókniarz Częstochowa; 97-Wanda Kraków; 98-Włókniarz Częstochowa; 99-02-Śląsk Św-ce; 03-Kolejarz Rawicz)
*Chlebicz Mieczysław (48-PKM Warszawa,49-Związkowiec Warszawa,50-Ogniwo Warszawa)
*Chłynow Aleksiej (95-KKŻ Krosno)
*Chmielewski (50-Stal II Ostrów Wlkp)
*Chmielewski Daniel (75-76-77-78-80-Włókniarz Częstochowa)
*Chmielewski Jerzy (78-GSŻ Grudziądz)
*Chmielewski Witold (73-74-75-76-Start Gniezno)
*Chmielewski Zenon (89-92-Start Gniezno)
*Chmura Mirosław (75,77-Motor Lublin)
*Chomski Stanisław (75-76-77,79-Stal Gorzów Wlkp.)
*Chorabik Stanisław (62-63-64-Wanda Nowa Huta,65-66-67-68-69-70-73-74-75-76-77-78-Unia Tarnów)
*Chorosiewicz Grzegorz (89-Ostrovia Ostrów)
*Chromik Roman (97-RKM Rybnik; 98-Śląsk Św-ce; 99-03-RKM Rybnik)
*Chrostek (32-Śląsk KM Katowice)
*Chrupek Ryszard (75-76-77-78-79-Unia Tarnów)
*Chrystiani Józef (52,55-56-57-Stal Rzeszów,59-60-Unia Tarnów)
*Chrzanowski (1930-Klub Motocyklistów Toruń)
*Chrzanowski Tomasz (97-02-Apator Toruń; 03-Wybrzeże Gdańsk)
*Chrzanowski Józef (50-Włókniarz Częstochowa)
*Chrząstkowski Eugeniusz (1948-Unia Zielona Góra)
*Chudzikowski Jan (69-77-Spart Wrocław)
*Chwilczyński Tadeusz (52-Włókniarz II Częstochowa,53,59-60-61-Włókniarz Częstochowa)
*Chyłek (50-Gwardia Rzeszów)
*Chyżorek J. (59-Kolejarz Rawicz)
*Cichocki Mieczysław (48-Unia Gorzów Wlkp,50-51-Gwardia Gorzów Wlkp,52-53-54-55-Unia Leszno)
*Cichoszweski Ireneusz (60-Unia Leszno)
*Cichy Andrzej (78-Sparta Wrocław,79-80-81-82-Unia Leszno,83-84-Ostrovia Ostrów,85-86-Motor Lublin,97-89-Sparta Wrocław)
*Ciemior (50-Gwardia Bydgoszcz,51-Gwardia II Bydgoszcz)
*Cieński Dariusz (88-89-90-KKŻ Krosno)
*Ciepiela Adam (59-60-Unia Tarnów,64-65-66-67-71-Stal Rzeszów)
*Ciepiela Krzysztof (88-91-Stal Rzeszów)
*Cierniak Mirosław (91-97-Unia Tarnówl; 98-99-Sparta Wrocław; 00-RKM Rybnik; 02-03-KSŻ Krosno)
*Ciesielski Bolesław (53,55-Unia II Leszno,58-59-Start Gniezno)
*Ciesielski Roman (51-Gwardia Poznań)
*Cieszyński (1931-32-Klub Motocyklistów Bydgoszcz)
*Cieślak Jarosław (97-99-LKŻ Lublin)
*Cieślak Marek (68-86-Włókniarz Częstochowa)
*Cieślawski Franciszek (50-59 Kolejarz Rawicz, 60 LPŻ ZG, 61-62 Zgrzeblarki ZG)
*Cieślewicz Dawid (97-Start Gniezno; 98-ŁTŻ Łódź; 99-00-Start Gniezno; 01-Wybrzeże Gdańsk; 03-Wybrzeże Gdańsk)
*Cieślewicz Henryk (47-48-Unia Gniezno,50-Związkowiec Gniezno,51-52-Spójnia Gniezno,55,57-58-59-60,65-Start Gniezno)
*Cieślewicz Marek (00-Start Gniezno; 01-03-Wybrzeże Gdańsk)
*Cieślewicz Tomasz (95-97-Start Gniezno; 98-Wybrzeże Gdańsk; 99-00-Stal Gorzów; 01-03-Wybrzeże Gdańsk)
*Cieślewicz Waldemar (85-87-Start Gniezno; 88-89-Polonia Bydgoszcz; 90-Start Gniezno; 91-97-Polonia Bydgoszcz; 98-Wybrzeże Gdańsk)
*Ciomber Norbert (73-74-75-76-77-78-Kolejarz Opole)
*Ciorga (60-Legia Gdańsk) ***prawd. błąd
*Ciorga (59-Legia Warszawa)
*Ciorga Henryk (57-60, LPŻ Zielona Góra,61-69-Zgrzeblarki Zielona Góra)
*Cisielski Stanisław (1938-???)
*Cisoń Waldemar (84-Apator Toruń; 86-GKM Grudziądz; 87-91-Polonia Bydgoszcz; 92-93-Polonia Piła; 94-Start Gniezno)
*Ciupak Bogdan (83-88-Stal Rzeszów; 89-00-KKŻ Krosno)
*Ciupak Tadeusz (71-72-Stal Rzeszów)
*Ciurzyński Leonard (48-CTCiM Częstochowa)
*Ciurzyński Michał (99-Włókniarz Częstochowa)
*Clausen Hans (99-TŻ Opole; 00-01-Iskra Ostrów; 02-GKM Grudziądz)
*Cook John (93-Apator Toruń; 99-00-Sparta Wrocław)
*Correy Ronnie (92-Unia Leszno; 93-Stal Rzeszów; 96-Unia Tarnów; 97-98-Unia Leszno; 99-00-ŁTŻ Łódź)
*Cox Marvyn (91-96 GKS Wybrzeze Gdansk)
*Cross Simon (92-Start Gniezno)
*Crump Jason (94-Stal Gorzów; 95-Sparta Wrocław; 96-Stal Gorzów; 97-98-ZKŻ Z.G.; 99-Sparta Wrocław; 00-01-Stal Gorzów; 02-Polonia Piła; 03-Apator Toruń)
*Curyło Marian (57-58-59-60-67-Unia Tarnów)
*Cyganek Leszek (77-78-80-85-Włókniarz Częstochowa)
*Czajkowski Czesław (67-Karpaty Krosno)
*Czarnecki Ryszard (75-76-77-78-79-80-81-82-88-Stal Rzeszów)
*Czarnik Sławomir (98-Stal Rzeszów; 99-Stal II Rzeszów)
*Czarnota Eugeniusz (76-Stal Rzeszów)
*Czarny M. (52-Stal Kielce)
*Czechowicz Adam (98-Stal Gorzów; 99-03-Kolejarz Opole)
*Czechowski Grzegorz (02-03-Polonia Bydgoszcz)
*Czekmariow Siergiej (99-ŻKS Krosno)
*Czepan Zbigniew (58-59 LPŻ ZG)
*Czerniak Ildefons (48-ZZK Poznań) ***prawdop.31-32 KM Unia Poznań
*Czerny Michał (56,59-Górnik Czeladź,61-62-Kolejarz Opole)
*Czerny Stanisław (56,59-Górnik Czeladź)
*Czerwiński Zbigniew (99-01-Włókniarz Częstochowa; 02-RKM Rybnik; 03-Włókniarz Częstochowa)
*Czogała Ernest (50-Ogniwo Bytom)
*Czura Herbert (74,76-77-Kolejarz Opole)
*Czyż Artur (Gniezno)
*Czyż Sławomir (80-81,83-Włókniarz Częstochowa,82-Apator Toruń)
*Czyżówna (52-Stal Cieszyn) prawdop.*** (pani) nie Czyż
*Ćwikła Mirosław (74-75-76-77-Stal Gorzów Wlkp.,79-85-Ostrovia Ostrów)
*DADOS Łukasz
2001-2003 – GKM Grudziądz
*DADOS Michał
1998; 2000 – LKŻ Lublin
1999 – ŁTŻ Łódź
*DADOS Robert
1993-1995 – Motor Lublin
1996-2000 – GKM Grudziądz
2001-2003 – WTS Wrocław
*DANIELEWSKI Dariusz
1992; 1994 – GKM Grudziądz
*DANISZEWSKI Mirosław
1983-1990 – Stal Gorzów
1991 – Polonez Poznań
1992 – Polonia Piła
1993 – Stal Rzeszów
1995; 1999 – Wanda Kraków
1996-1997 – JAG Łódź
1998 – OTŻ Opole
2000-2001 – Gwardia Warszawa
*DANNO Stefan (Szwecja)
1999 – GKM Grudziądz
2000 – TŻ Opole
2001 – Pergo Gorzów
2002 – Apator Toruń
*DARKIN Siergiej (Rosja)
1996; 1999 – Iskra Ostrów
1997 – RKM Rybnik
1998 – Wanda Kraków
2000 – Stal Rzeszów
2001 – GKM Grudziądz
2002-2003 – Unia Tarnów
*DARZYCKI Marian
1979-1982 – Stal Rzeszów
*Dawczyński (1935,39-Związek Strzelecki Grudziądz)
*DAVIS John (Anglia)
1991 – Wybrzeże Gdańsk
*DĄBROWSKI Benedykt
1980-1982 – Stal Gorzów
*DĄBROWSKI Jerzy
1947 – PKM Warszawa
1948 – PKM Warszawa
1949 - ?
1950 – Związkowiec Gdańsk
*DĄBROWSKI Marcin
2000-2001 – Pergo Gorzów
2002-2003 – Iskra Ostrów
*DĄBROWSKI Sławomir
2003 – Stal Gorzów
*DĄBROWSKI Waldemar
(1964-)1965-1966 – Stal Toruń
*DĄBROWSKI
1961 – Legia Gdańsk
*DEBISZ Tadeusz
1948 – Tramwajarz Łódź
1949 - Tramwajarz Łódź
1950 – DKS Łódź
*DELEKTA Stanisław
1974 – Stal Rzeszów
*DELIMAT Andrzej
1976; 1978-1980 – Stal Rzeszów
1981 – Motor Lublin
*DEPA
1959-1960 – Stal Rzeszów
*DEPA Tadeusz
1965-1966 – Stal Toruń
*DEPTA Władysław
1957 – Unia Tarnów
1958 - ? (prawd. Tarnów)
1959-1965 – Unia Tarnów
*DERA Marek
1990-1994; 1996-2000; 2003 – Wybrzeże Gdańsk
1995 – Wanda Kraków
2001 – Start Gniezno
2002 – TŻ Lublin
*DERDZIŃSKI Sławomir
1991-1997 – Apator Toruń
1998-1999; 2001 – TŻ Opole
2000 – Gwardia Warszawa
2002 – GKM Grudziądz
*DERĘGOWSKI ***prawdop.1939
1955 – Stal Rzeszów
*DĘBOWSKI Jerzy
1948 – Unia Gniezno
*DICHTING Artur
1977-1981 – GKM Grudziądz
*DŁUCIK Zygmunt
1974-1980 – Śląsk Świętochłowice
*DŁUGOSZ
1950 – AZS Wrocław
*DŁUGOSZ
1959 – Wanda Kraków
*DOBEK Marek
1973-1976 – Unia Tarnów
*DOBROWOLSKI BOLESŁAW
1947- LKM Leszno
*DOBROWOLSKI J.
1948 – Unia Chodzież
*DOBRUCKI Rafał
1993-2002 – Polonia Piła
2003 – Unia Leszno
*DOBRUCKI Zdzisław
1963-1978 – Unia Leszno
*DOBRZAŃSKI Jerzy
1966-1969 – Polonia Bydgoszcz
*DOCHA Józef
1931 – Legia Warszawa
1932-34 - ??
1935 – Legia Warszawa
*DOLATA Tadeusz
1979-1980 – Start Gniezno
*DOLIŃSKI
1948 – Motoklub Rawicz
*DOŁOMISIEWICZ Ryszard
1982-1991 – Polonia Bydgoszcz
*DOMAGALSKI Czesław
1951 – Gwardia II Bydgoszcz
*DOMANIECKI Stanisław
1959 – Kolejarz Rawicz
1960-1961 – Polonia Bydgoszcz
1962 – Stal Toruń
*DOMBROWSKI Stanisław
1961 - LPŻ Toruń
1962-1964 – Stal Toruń
*DOMIN Piotr
1999 – Stal II Rzeszów
*DOMINICZAK Krzysztof
2002 - ZKŻ Zielona Góra 2002
2003 – Start Gniezno
*DOMISZEWSKI Andrzej
1958 – Sparta II Wrocław
1959 – Sparta Wrocław
1960 - ? (prawd. Wrocław)
1961-1969 – Sparta Wrocław
*DONCASTER Jeremy (Anglia)
1991 – Unia Tarnów
1992 – Victoria Machowa
*DRABIK Sławomir
1984-2000 – Włókniarz Częstochowa
2001 – Polonia Piła
2002 – TŻ Opole
2003 – WTS Wrocław
*DRAGA Ludwik
1948 – Pogoń Katowice lub Budowlani Rybnik
1949 - ?
1950-1952 – Budowlani Rybnik
*DROPAŁA Bernard
1978-1980; 1983-1986 – Kolejarz Opole
*DROZD Mirosław
1984-1985 – Kolejarz Opole
1986 – Sparta Wrocław
*DROZDEK Henryk
1978 – Gwardia Łódź
*DRUKARCZYK
1950 – Gwardia Krotoszyn
*DRUŻKOWSKI Józef
1971-1978 – Motor Lublin
*DRYML Ales (Czechy)
1999-2000 – RKM Rybnik
2001-2002 – Unia Leszno
*DRYML Lukas (Czechy)
1999 – RKM Rybnik
2000 – Śląsk Świętochłowice
2002 – Stal Gorzów
2003 – Unia Leszno
*DRZEWIECKI
1952 – Ogniwo Wągrowiec
*DUBERT
1950 – Kolejarz Poznań
*DUBICKI Marceli
1993-1994 – Polonia Piła
1995-1998 – Wybrzeże Gdańsk
*DUBIEC Ryszard
1977-1980 – Stal Gorzów
*DUBININ Igor (Rosja)
1992 – Kolejarz Opole
*DUBININ Władimir (Rosja)
2002 – Śląsk Świętochłowice
*DUCHLIŃSKI przez „L”
1950 – PKM Warszawa
1951 – Ogniwo Bytom
*DUCHNIEWSKI
1949-1950 – PKM Warszawa
*DUDA Kazimierz
1971-1974 – Unia Tarnów
*DUDA Mirosław
1996 – Polonia Bydgoszcz
*DUDA Wojciech
2000-2001 – ŁTŻ Łódź
*DUDEK Andrzej
1982-1984 – Falubaz Zielona Góra
*DUDEK Antoni
1957-1958 – Śląsk Świętochłowice
*DUDEK Jerzy
1965-1969 – Karpaty Krosno
*DUDEK Lotar
1956; 1961-1968 – Śląsk Świętochłowice
1957-1960 - ? (prawd. Świętochłowice)
*DUDEK Mariusz
1999 – ZKŻ Zielona Góra
2000 – Wanda Kraków
2001 – ZKŻ Zielona Góra
*DUDEK Sławomir
1985-1998 – Falubaz Zielona Góra
1999-2003 – TŻ Opole
*DUDKIEWICZ Sylwester
1996-1997 – Kolejarz Opole
*DUDZIAK Marian
1951 – Kolejarz Jarosław
*DUGARD Martin (Anglia)
1991; 1995 – ROW Rybnik
1992-1993 – Motor Lublin
1996 – GKM Grudziądz
*DUMA Robert
1998 – ZKŻ Zielona Góra
2000 – Kolejarz Rawicz
*DUNAJSKI Zbigniew
1968-1971 – Wybrzeże Gdańsk
*DUNKER Tommy (Niemcy)
1991 – Kolejarz Opole
*DURCZAK
1951-1952; 1956 – Kolejarz Piła
1953-1955 - ?
1957 - ?
1958 – LPŻ Neptun Gdańsk
*DUSZYŃSKI Paweł
1996-1998; 2001 – Start Gniezno
1999-2000; 2002-2003 – Wybrzeże Gdańsk
*DUSZYŃSKI
1950 – Kolejarz Poznań
*DUTKOWIAK
1963-1964; 1966 – Stal Toruń
*DWORCZAK Bolesław
1968 – Polonia Bydgoszcz
*DYLĄG Józef
1949-1950 – Gwardia Rzeszów
*DYLĄG
1951 – Ogniwo Bytom
1952 – Ogniwo Łódź
*DYM Piotr
1995-Unia Leszno
1996-2003 – Kolejarz Rawicz
*DYMEK Bolesław
1948 – Unia Chodzież
*DYMNY Paweł
1992 – Iskra Ostrów
*Dypczyński (1933-Klub Motocyklistów Bydgoszcz)
*DYŚ Andrzej
1978-1984 – Motor Lublin
*DZIATKOWIAK Ryszard
1967-1972 – Stal Gorzów
*DZIDA Apoloniusz
1956 – Górnik Rybnik
*Dziech (1934-Klub Motocyklistów Bielsko)
*DZIK Eugeniusz
1960 – Unia Tarnów
1961 - ?
1962-1964 – Kolejarz Opole
*DZIK
1958 – Sparta II Wrocław
*DZIKOWSKI Grzegorz
1979-1991 – Wybrzeże Gdańsk
*DZIUBANY Franciszek
1948 – Pogoń Katowice
*DZIURA Kazimierz
1985-1989 – Stal Rzeszów
1990 – KKŻ Krosno
*DZIURA Paweł
1948-1957 – Górnik Rybnik
*DZWONKOWSKI Mirosław
1981 - Wybrzeże Gdańsk
1982 – Włókniarz Częstochowa
*ELDER Paweł
1997 – ŻKS Krosno
*ELIAS
1950 – Związkowiec Wałbrzych
*ENDRICH Krystian
1983-1985; 1989-1990 – GKM Grudziądz
1988 – KKŻ Krosno
*ERIKSSON Freddie (Szwecja)
2003 – Wybrzeże Gdańsk
*ERMOLENKO Sam (USA)
1992-1994 – Polonia Bydgoszcz
1995-1996; 1999-2000 – ŁTŻ Łódź
1997 – Włókniarz Częstochowa
1998 – Wybrzeże Gdańsk
2001 – TŻ Opole
2002 – Gwardia Warszawa
*EVITTS Neil (Anglia)
1992 – Iskra Ostrów
*FABISZAK Maciej
1979-1992; 1994-1996; 1998-1999 – Śląsk Świętochłowice
1993 – Wanda Kraków
*FABISZEWSKI Ryszard
1971-1978; 1980-1982 – Stal Gorzów
1983-1984 – Polonia Bydgoszcz
*FAJFER Adam
1990-1998 – Start Gniezno
1999-2003 – Wybrzeże Gdańsk
*FAJFER Przemysław
1993-1995 – Start Gniezno
1996-1997 – Kolejarz Rawicz
1998 – ŻKS Krosno
*FAJFER Tomasz
1986-2000 – Start Gniezno
2001 – TŻ Opole
*Fajtanowski (1933-34-35-Klub Motocyklistów Bydgoszcz)
*FARYNA Jacek
1998 – Wanda Kraków
*FAUSKE Bjoern Ivar (Norwegia)
1990 – Ostrovia Ostrów
*FEDE Krzysztof
1976-1982 – Wybrzeże Gdańsk
*FEDECZKO Krzysztof
1982-1985 – Wybrzeże Gdańsk
*FEDECZKO Robert
2002 – Wybrzeże Gdańsk
*FEDECZKO Roman
1981-1983(-1984) – Wybrzeże Gdańsk
*FEDKO Tadeusz
1951-1952; 1955-1957 – Stal Rzeszów
1953-1954 – Śląsk Świętochłowice
*FEKETE Sandor (Węgry)
1999; 2001 – LKŻ Lublin
2000 – ŻKS Krosno
*FELD Roman
1981-1982 – Unia Leszno
1983-1984 – GKM Grudziądz
1985-1989 – Motor Lublin
1990 – KKŻ Krosno
*FELSKI Henryk
1950 – Unia Grudziądz
*FENCL Miroslav (Czechy)
2003 – TŻ Opole
*FERJAN Matej (Słowenia)
1998 – GKM Grudziądz
2000 – ZKŻ Zielona Góra
2001 – Włókniarz Częstochowa
2002 – TŻ Opole
2003 – Iskra Ostrów
*FICNER Bogusław
1996-1997 – RKM Rybnik
1998 – Śląsk Świętochłowice
*FIEDOR Henryk
1981-1984 – Sparta Wrocław
*FIERLEJ Mariusz
1998-2001 – Unia Leszno
2002-2003 – TŻ Łódź
*FIGIEL Sławomir
1995-1996; 1998 – JAG Łódź
1997 – OTŻ Opole
*FIGIEL Zdzisław
1960-1961 – Wanda Kraków
*FIGZAŁ M.
1961-1962 – Włókniarz Częstochowa
1963 – Kolejarz Opole
*FIJAŁKOWSKI Bartłomiej
1995 – Wanda Kraków
*FIJAŁKOWSKI Dariusz
1995-1998 – Wanda Kraków
1999-2000 – Włókniarz Częstochowa
2001-2003 – Gwardia Warszawa
*FIJAŁKOWSKI Jan
1956-1957 – Legia Warszawa
1958; 1960-1962; 1965 – Wanda Kraków
1963-1964 – Unia Tarnów
1966 – Śląsk Świętochłowice
*FIJAŁKOWSKI Tadeusz
1950 – Związkowiec Warszawa
1951 - ??
1952–53- Bodowlani Warszawa
54-55 - ??
1956 – Budowlani Warszawa
1957 – Legia Warszawa
1958 – Wanda Nowa Huta
1959-1962 – Wanda Nowa Huta
*FIJAŁKOWSKI Zbigniew
1960-1961 – Wanda Kraków
*FILIP Rudolf
1957; 1959 – Sparta Wrocław
1958 – Legia Warszawa
1960-
1961 – Kolejarz Opole
1962-1967 – Kolejarz Opole
*FILIPCZAK Jan
1948-1952 – Budowlani Warszawa
*FILIPIAK Andrzej
1989 – Falubaz Zielona Góra
*FILIPIAK Zbigniew
1969-1981 – Falubaz Zielona Góra
*Filipowski Czesław (1938-???)
*FIZIA Bolesław
1968-1971 – ROW Rybnik
*FLEGEL Zbigniew
1955-1959 – Unia Leszno
1960-1963 – Sparta Śrem
1964 - ?
1965-1971 – Unia Tarnów
*FLIEGER
1950-1951 – Gwardia Poznań
*FLIEGERT Dariusz
1986-1997 – ROW Rybnik
1998 – ŻKS Krosno
1999 – Iskra Ostrów
*FLIEGERT Krzysztof
1989-1997 – ROW Rybnik
1998-1999 – ŁTŻ Łódź
*FLIS Robert
1990; 1992-1997; 2001-2003 – Stal Gorzów
1998-2000 – Polonia Piła
*FLIZIKOWSKI Jerzy
1955-1963; 1965 – Stal Gorzów
1964 – Stal Gorzów lub Wybrzeże Gdańsk
*FLORKÓW Mariusz
1983 – Sparta Wrocław
1984 – GKM Grudziądz
*Fogel (1930-Klub Motocyklistów Toruń)
*FOJCIK Antoni
1968-1981 – ROW Rybnik
*FOJCIK Marek
1992-1995 – ROW Rybnik
1996 – Kolejarz Opole
1998 – Śląsk Świętochłowice
*FOLKERT Jacek
1995-1996; 1998-2000 – Śląsk Świętochłowice
*FOŁTYN Krystian
1959 – CKS Czeladź
1960 - ?
1961-1970 – Śląsk Świętochłowice
*FORGAC Gaspar (Słowacja)
1990 – Unia Tarnów
*FORNAL Dariusz
1979-1980; 1984 – Motor Lublin
1983 – Motor II Lublin
*FRACH Alojzy
1953-1958 – Spójnia Wrocław
*FRANC Josef (Czechy)
2000 – LKŻ Lublin
2002 – ŻKS Krosno
*FRANCZYSZYN Ryszard
1983-1996; 1998 – Stal Gorzów
1997 – Start Gniezno
1999 – Śląsk Świętochłowice
2000-2001 – Gwardia Warszawa
*FRANKÓW Mariusz
1996-1999; 2002-2003 – Polonia Piła
2000 – Iskra Ostrów
2001 – Start Gniezno
*FRĄCEWICZ Stanisław
1950-1951 – Gwardia Gorzów
*FRĄCKOWIAK Czesław
1948-1950(-1951) – Gwardia Poznań
*FRĄCZEK Antoni
1978-1980 – Unia Tarnów
*FRĄSZCZAK
1962 – Sparta Śrem
*FRIEDEK Zygfryd
1962-1963; 1966-1972; 1974-1975 – Kolejarz Opole
1964-1965 – Polonia Bydgoszcz
1977-1979 – Stal Rzeszów
*FROS Chrystian
1976-1977 – ROW Rybnik
1978-1984 – Śląsk Świętochłowice
*FUJARSKI Krzysztof
2002 – Gwardia Warszawa
*FURGOŁ Marcin
1996-1998 – RKM Rybnik
1999 – ŻKS Krosno
*FURTAK Grzegorz
1982-1985 – Start Gniezno
*FURTAK Stanisław
1976-1977; 1979 – Śląsk Świętochłowice
*GABOR Waldemar
1986-1989 – Kolejarz Opole
*GABRYCH Jakub
2001-2002 – Polonia Bydgoszcz
*GABRYCH Ryszard
1980-1985 – Polonia Bydgoszcz
1986 – GKM Grudziądz
*GACKOWSKI Aleksander
1965-1968 – Karpaty Krosno
*GAFUROW Rinat (Rosja)
2003 – Kolejarz Rawicz
*GAJDA Adam
1991 – Polonia II Bydgoszcz
*GAJDYM Wiktor (Ukraina)
1994 – KKŻ Krosno
*GAJDZIŃSKI Henryk
1958; 1961 – Kolejarz Piła
1959-
1960 – Polonia Piła
1962-1968 – Start Gniezno
*GAJOCH Józef
1963-1964 – Wanda Kraków
*GALA Norbert
1983-1985 – Kolejarz Opole
1986 – Kolejarz Opole lub Sparta Wrocław
*GALCZEWSKI Piotr
1999 – Polonia Bydgoszcz
*GALCZEWSKI
1961 – Polonia Bydgoszcz
*GALIEJEW Toliat (Rosja)
1999 – ŁTŻ Łódź
*GALOWY Alfred
1984-1986 – Kolejarz Opole
*GAŁA Feliks
1983-1984 – Ostrovia Ostrów
*GAŁA Henryk
1983 – Start Gniezno
*GAŁA Jarosław
1985-1986; 1988-1992 – Stal Gorzów
1993-1996 – Polonia Piła
*GAŁA Stanisław
1976-1982 – Start Gniezno
*GAŁECKI Henryk
1948 – Gwardia Śrem
*GAŁECKI Robert
1995-1996 – Śląsk Świętochłowice
*GAŁECKI
1951 – Unia Poznań
*GAŁECZKA Tomasz
1985-1987 – ROW Rybnik
*GANCARZ Piotr
1987-1989; 1991-1992; 1994-1995; 1997 – Stal Rzeszów
1990 – KKŻ Krosno
1996 – Wanda Kraków
*GAPIŃSKI Tomasz
1999-2003 – Polonia Piła
*GARCOŃ Robert
1989-1992 – Ostrovia Ostrów
*GARSTKA Andrzej
1982-1983 – Start Gniezno
*GARSTKA Krzysztof
2000 – Start Gniezno
2001 – Kolejarz Rawicz
*GARSTKA Stanisław
Start Gniezno
*GARSZTKA Marek
1986-1994 – Ostrovia Ostrów
1995 – Motor Lublin
*GARYANTOSIEWICZ Zygmunt
1950 – Gwardia Krotoszyn
1951; 1953 – Gwardia Bydgoszcz
1952 - ? (prawd. Bydgoszcz)
1954 - ?
1955-1956 – Gwardia Poznań
*GAVENDA Jaroslav (Słowacja)
1991-1993; 1996 – Śląsk Świętochłowice
1997 – Wanda Kraków
*GAWEŁ Waldemar
1983 – Falubaz Zielona Góra
1985-1987 – Sparta Wrocław
*GAWEŁCZYK Edward
1975-1984 – Unia Tarnów
*GAWLIK
1956-1958 – AMK Nowa Huta
*GĄBKA Andrzej
1979-1986 – Motor Lublin
*GĄGOLEWICZ Jan
1969-1976 – Wybrzeże Gdańsk
*GĄSIOR Roman
1957-Legia Krosno
1958-Legia Krosno
1959-Legia Krosno
1960-Karpaty Krosno
1961-Legia Krosno
1962-Karpaty Krosno
1963-Karpaty Krosno
1964 – Karpaty Krosno
1965-1967 – Karpaty Krosno
*GĄSOWSKI Aleksander
1967 – Karpaty Krosno
*GĄTKIEWICZ Władysław
1948-1949 – Unia Grudziądz
*GBUREK Edmund
1948 – SSM Gdynia
*GEISLER Henryk
1948-1950 – Unia Chodzież
1951 – Włókniarz Piła
*GELFORD Henryk
1950 – Włókniarz Żagań
*GELFORD
1957-1958 – LPŻ Zielona Góra
*GERJEVIĆ Zvone (Jugosławia)
1980 – Ostrovia Ostrów
*GIENIECZKO Krzysztof
1984 – Wybrzeże Gdańsk
*GIERDAL Stanisław
1951 – Budowlani Żabikowo
1952-1957 - ?
1958-1960 – Start Gniezno
*GIEROŃ Roman
1976-1983 – Stal Rzeszów
*GIERZYŃSKI Jacek
1969-1975 – Włókniarz Częstochowa
*GIŻYCKI Andrzej
1993 – Polonia Piła
*GIŻYCKI Kazimierz
1969 – Stal Gorzów
*GIŻYCKI Mirosław
1999-2000 – Polonia Piła
2001-2003 – Wybrzeże Gdańsk
*GJEDDE Charlie (Dania)
1997-1998 – JAG Łódź
2002 – Iskra Ostrów
2003 – GTŻ Grudziądz
*GLABUS Marian
1950 – Unia Poznań
*GLAPIAK Stanisław
1950-1955 – Unia Leszno
*GLINKA Jarosław
1977-1985 – Falubaz Zielona Góra
*GLINKA Marek
1983-1984; 1986 – Falubaz Zielona Góra
1985; 1987-1990 – Sparta Wrocław
*GLINKOWSKI Henryk
1948 – Unia Chodzież
*GLIŃSKI Dariusz
1984 – Włókniarz Częstochowa
*GLUECKLICH Henryk
1963-1981 – Polonia Bydgoszcz
*GLUECKLICH Marian
1978-1982 – ROW Rybnik
*GLUECKLICH Piotr
1983; 1985-1988 – Polonia Bydgoszcz
*GŁOGOWSKI Jerzy
1982-1991; 1993; 1996-1998 – Motor Lublin
1992; 1994 – KKŻ Krosno
1995 – Wanda Kraków
*GŁOWACKI Krzysztof
1977-1983 – Polonia Bydgoszcz
1984 – Wybrzeże Gdańsk
1985 – Start Gniezno
*GŁOWACKI Marcin
2003 – Gwardia Warszawa
*GŁÓD Maciej
1991 – Polonia II Bydgoszcz
1992-1994 – Polonia Bydgoszcz
1995 – Motor Lublin
1996 – OTŻ Opole
*GŁUCHY Andrzej
2003 – Stal Gorzów
*GMYREL Robert
1948 – RKM Rybnik
*GOCZLING J.
1956 – Kolejarz Rawicz
*GOERLITZ Jacek
1972-1975 – Śląsk Świętochłowice
1976-1981 – Kolejarz Opole
*GOIK Henryk
1972 – ROW Rybnik
*GOLEC Henryk
1968-1973 – Kolejarz Opole
*GOLIK
1952 – Stal Cieszyn
*GOLLOB Jacek
1989 – Wybrzeże Gdańsk
1990-1998; 2002-2003 – Polonia Bydgoszcz
1999-2001 – Polonia Piła
*GOLLOB Tomasz
1988; 1990-2003 – Polonia Bydgoszcz
1989 – Wybrzeże Gdańsk
*GOLONKA Andrzej
1964-1965; 1968 – Unia Tarnów
1966-1967 - ? (prawd. Tarnów)
*GOLONKA Łukasz
1999-2001; 2003 – Stal Rzeszów
*GOŁĘBIOWSKI Zygmunt
1967-1973 – Włókniarz Częstochowa
*GOŁOFIT Stanisław
1957; 1962-1964 – Tramwajarz Łódź
1958-1961; 1965-1966 - ? (prawd. Łódź)
1967-1976 – Gwardia Łódź
*GOMOLIŃSKI
1950-1952 – Stal Gorzów
1953-1955 - ?
1956 – Gwardia Poznań
1957 – Kolejarz Rawicz
*GOMÓLSKI Adrian
2003 – Start Gniezno
*GOMÓLSKI Jacek
1984-1987; 1990-1995; 1999-2000 – Start Gniezno
1988-1989; 1996-1998 – Polonia Bydgoszcz
*GOMUŁKA Marian
1966-1977 – Motor Lublin
1978 – GSŻ Grudziądz
*GONCIARZ Sławomir
1984-1991 – Sparta Wrocław
1992 – GKM Grudziądz
1993 – Iskra Ostrów
*GONDYRA
1961 – Kolejarz Opole
*GONSCH
1964 – Kolejarz Piła
*GORCZYCA Bolesław
1972-1980 – Sparta Wrocław
*GORGOSZ Wiesław
1980 – Unia Tarnów
*GORTAT Tadeusz
1970-1980 – Gwardia Łódź
*GORZKOWSKI Józef
1973; 1974; 1976 – Kolejarz Opole
*GOS Janusz
1971-1973 – Kolejarz Opole
*GOSZCZYŃSKI Czesław
1971-1980 – Włókniarz Częstochowa
*GOSZTAŃSKI
1957 – Karpaty Krosno
*GOŚCIAK
1956 – Gwardia Katowice
*GOŚCINIAK Ryszard
1951 – Unia Leszno
*GOZDEK Jerzy
1950 – Gwardia Gdynia
*GOŹDZIK Eugeniusz
1952-1956 – Budowlani Warszawa
1957-1959 – Legia Warszawa
1960-1962 – Wybrzeże Gdańsk
*GÓLCZ Henryk
1965-1967 – Polonia Piła
1968 – Polonia Bydgoszcz
*GÓRAL Krzysztof
1972; 1974-1975 – Motor Lublin
*GÓRECKI Sławomir
1991-1992 – Wybrzeże Gdańsk
*GÓRECKI Tadeusz
1964-1965 – Unia Tarnów
*GÓRNIKIEWICZ
1963 – Wanda Kraków
*GÓRNY Feliks
1948-1952 – Unia Gniezno
*GÓRNY
1950 – Gwardia Poznań
*GÓRSKI Józef
1980-1986 – Unia Tarnów
*GÓRZEWSKI
1964 – Sparta Łódź
*GRABA Jerzy
1995-1997 – KKŻ Krosno
*GRABARZ Wiesław
1977; 1980-1985 – GKM Grudziądz
*GRABOWSKI Jan
1972-1980 – Falubaz Zielona Góra
*GRABOWSKI Tomasz
2002-2003 – ZKŻ Zielona Góra
*GRABOWSKI
1952 – Kolejarz Nowe Skalmierzyce
*GRABOWSKI
1955-1956 – Ostrovia Ostrów
1957-1959 - ?
1960 – Sparta Śrem
*GRACJALNY Bonifacy
1959 – Górnik Czeladź
*GRACJALNY Dominik
1959 – Górnik Czeladź
*GRACJALNY
1952 – Górnik Czeladź
*GRAJEK Stanisław
1948-Metalowiec Gniezno
*GRANATOWICZ Wiesław
1951 – Gwardia II Bydgoszcz
*GREMPKA Teofil
1948 - Gniezno
*GRUDNIAK Dariusz
1997-1999 – Wanda Kraków
*GRUDZIAK
1948-1949 – Lechia Poznań
*GRUDZIEŃ Andrzej
1956; 1958; 1962-1966 – Motor Lublin
1957; 1959-1961 - ?
*GRUDZIŃSKI Bogumił
1961-1962; 1965-1971 – Kolejarz Opole
1963-1964 – Sparta Wrocław
*GRUDZIŃSKI Kazimierz
1963 – Sparta Wrocław
1964-1965 - ?
1966-1973 – Start Gniezno
*GRYCAJ Piotr
1990-1992 – Unia Leszno
1993 – Start Gniezno
*GRYCAN Marek
1973-1975 – Wybrzeże Gdańsk
*GRYGOLEC Paweł
1991-1996; 1999-2001 – KKŻ Krosno
1997-1998 – GKM Grudziądz
2003 – Wanda Kraków
*GRYGOR Aleksander
1973-1975; 1977-1978 – Falubaz Zielona Góra
*GRYSZCZUK Tadeusz
1951-1952 – Unia Zielona Góra
*GRYSZCZUK
1958 – LPŻ Gdańsk
*GRYT Jerzy
1965-1976 – ROW Rybnik
*GRZEGOROWSKI Piotr
1984-1985 – Ostrovia Ostrów
*GRZELAK Krzysztof
1982-1990 – Stal Gorzów
*GRZELAK Marian
1967-1968 – Stal Toruń
*GRZESIAK Krzysztof
1961-1963 – Kolejarz Opole
*GRZEŚ
1951 – Spójnia Włocławek
*GRZEŚKOWIAK Robert
1991 – Polonez Poznań
*GRZYBOWSKI
1952 – Ogniwo Lublin
*GRZYWACKI Tadeusz
1958; 1963-1966 – Motor Lublin
1959-1960; 1962 - ?
1961 – Zgrzeblarki Zielona Góra
*GRZYWACZ
1950 – Związkowiec Wałbrzych
*GRZYWACZEWSKI
1961-1962 – Zgrzeblarki Zielona Góra
*GULA Andrzej
1975 – Stal Rzeszów
*GUNNESTAD Lars (Norwegia)
1991-1992 – Morawski Zielona Góra
1993 – Polonia Bydgoszcz
2000-2001 – RKM Rybnik
2003 – Iskra Ostrów
*GUSTAFSSON Henrik (Szwecja)
1992 – Apator Toruń
1993 – Sparta Wrocław
1994 – Morawski Zielona Góra
1995-2001 – Polonia Bydgoszcz
2002 – Wybrzeże Gdańsk
2003 – Gwardia Warszawa
*GUZEWSKI Jan
1968-1970 – Gwardia Łódź
*GUZIK Mariusz
1993-1996 – KKŻ Krosno
*GUZIKOWSKI
1951 – Gwardia Krotoszyn
*GUZOWSKI Jacek
1987-1990 – Falubaz Zielona Góra
*GWARA Robert
1994 – Polonia Piła
1995 - ??
1996 – Kolejarz Rawicz
1997 – Polonia Piła
*GWIAZDA Piotr
2000 – Start Gniezno
*HADEK Borivoj (Czechy)
1993 – GKM Grudziądz
*HAJ Rafał
1996-1998 – WTS Wrocław
1999 – ŁTŻ Łódź
2000 – Wanda Kraków
*HAJDU Zoltan (Węgry)
1991-1994 – Kolejarz Opole
1995 – JAG Łódź
*HAJT Tadeusz
1989-1991 – Stal Rzeszów
*HALKA Piotr
Gniezno
*HAŁAŚ
1957-1958 – Sparta II Wrocław
*HAMILL Billy (USA)
1992 - ROW Rybnik
1994-1995 – Stal Gorzów
1996-2000 – GKM Grudziądz
2001-2003 – ZKŻ Zielona Góra
*HAMPEL Jarosław
1999-2002 – Polonia Piła
2003 – WTS Wrocław
*HANCOCK Greg (USA)
1992-1994 – Unia Leszno
1996-1997 – Start Gniezno
1998-2003 – WTS Wrocław
*HANDBERG Gert (Dania)
1992-1994 – Unia Tarnów
1999-2000 – Apator Toruń
2001-2002 – Start Gniezno
*HAP Zdzisław
1963-1967 – Karpaty Krosno
1968 - ?
1969 – Karpaty Krosno lub Stal Rzeszów
1970-1974 – Stal Rzeszów
*HAUZINGER Manuel (Austria)
2002 – Śląsk Świętochłowice
*HAVELOCK Gary (Anglia)
1992; 1996 – Stal Gorzów
1998 – Włókniarz Częstochowa
2000 – Stal Rzeszów
2001-2003 – Polonia Piła
*HAWRYLUK Henryk
1962 – Kolejarz Opole
*HELIŃSKI Antoni
1971-1975 – Unia Leszno
1976-1977 – Start Gniezno
*HELIŃSKI Włodzimierz
1978-1985 – Unia Leszno
1988-1990 – Start Gniezno
*HELL Csaba (Węgry)
1991-1992; 1994 – Stal Rzeszów
1996 – Iskra Ostrów
1997 – Wanda Kraków
*HEŁMECKI Dariusz
1990 – Sparta Wrocław
1992 – Sparta II Wrocław
*HENNEK Herbert
1948 – Pogoń Katowice
*HENNEK Jan
1948 – Pogoń Katowice
*HERMAN Józef
1956-1957 – CKS Czeladź
1958 - ?
1959 – Włókniarz Częstochowa
*HERTEL Jan
1979-1981 – Kolejarz Opole
*HĘCIAK Robert
1989-1991 – Ostrovia Ostrów
*HLIB Paweł
2002-2003 – Stal Gorzów
*HOLOUBEK Otto (Austria)
1958 – Kolejarz Rawicz
*HOLTA Rune (Norwegia)
1994 – GKM Grudziądz
1996 – ZKŻ Zielona Góra
1997-1998 – Unia Tarnów
1999-2000; 2002-2003 – Włókniarz Częstochowa
*HOLUB Jan (Czechy)
1990 – Sparta Wrocław
1991; 1993 – Włókniarz Częstochowa
1992 – GKM Grudziądz
1994 – Kolejarz Opole
1996 – Kolejarz Rawicz
*HOLUB Zdenek (Czechy)
1991 – Start Gniezno
*HOŁDOWSKI Mieczysław
1950 – Stal II Ostrów
*HOŁOWANIUK Czesław
1967 – Polonia Piła
*HOROŻANIECKI Tadeusz
1968-1969 – ZKŻ Zielona Góra
*HORVATH
1956 – Sparta Wrocław
*HOWE David (Anglia)
2002-2003 – Unia Tarnów
*HUĆKO Marek
1988-1996 – Stal Gorzów
1997; 1999-2001 – ŁTŻ Łódź
1998; 2002-2003 – Start Gniezno
*HUDAŁA Franciszek
1951 – Sparta Wrocław
1952 – Budowlani Rybnik
1953-1957; 1964 – Śląsk Świętochłowice
1958 – 1963 - ?
*HURAS Dariusz
1990-1992 – Włókniarz Częstochowa
*HURRY Paul (Anglia)
1999 – Włókniarz Częstochowa
*HUSZCZA Andrzej
1976-2003 – Falubaz Zielona Góra
*HYLA Joachim
1965-1978 – Kolejarz Opole