Pokaż wyniki od 1 do 36 z 36

Wątek: Kuttin trenerem

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    10-09-2003
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kuttin trenerem

    Wpisujcie swoje propozycje kto powinien być pierwszym trenerem kadry polskich skoczków.

    Według mnie trenerem powinien być Heinz Kuttin!



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2003
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie Heinz Kuttin! sam przyznal ze jego celem jest porwadzenie kadry A jakiegos kraju:) wiec moze to bedzie Polska!!??kto wie,czas pokaze!!

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heinz Kuttin!! Oby on, gdyż ma jeszcze 1 wielki atut - jest bardzo młody, lecz juz dość doświadczony, bo długo zajmuje się trenerką. Może zrobić w trenowaniu jeszcze większe postępy, nie jak podstarzały Tajner:P

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się Heintz Kuttin na trenera!!! kadry A!!!
    Jak zobaczyłem skoki kadry B to stwierdziłem, ze są o wiele lepsze od skoków kadry A... Trener Tajner powinien przejść już na emeryturę...:P
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko Mika Kojonkoski!

    Pomarzyć wolno... Ech...

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Tylko Mika Kojonkoski!

    Pomarzyć wolno... Ech...
    Wydaje sie, ze ten trener jest prawdziwym skarbem. zobaczmy co prezentowala Norwegia jeszcze kilka sezonow temu, a jak sie prezentuje po objeciu posady przez Kojonkoskiego.

    Ale niestety Mika zapowiedzial ze poprowadzi Norwegie do Igrzysk Olimpijskich, a potem konczy trenerska kariere, bo chce sie zajac kariera polityka w Unii Europejskiej.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale niestety Mika zapowiedzial ze poprowadzi Norwegie do Igrzysk Olimpijskich, a potem konczy trenerska kariere, bo chce sie zajac kariera polityka w Unii Europejskiej.
    W "branży" politycznej też mamy problemy kadrowe, więc zapraszamy...


  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kojonkowski na polityka?!! serio? ale numer;)

    co do naszej kadry- chyba sie tez zaczynam przekonywac do kuttina. nasi potrzebuja odmiany! a poza tym on ma wtyki w austri;P

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    A co myslicie o Janie Szturcu??

    W koncu pierwszy trener wielkiego Adama:d

    Teraz pracowal znow z Malyszem eliminujac bledy przed weekendowym skakaniem w Zakopcu.

    Poza tym wszedl okazyjnie w sklad ekipy szkoleniowej podczas PS w Zakopanym.

    Ja bym na niego postawil.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co myslicie o Janie Szturcu??

    W koncu pierwszy trener wielkiego Adama:d

    Teraz pracowal znow z Malyszem eliminujac bledy przed weekendowym skakaniem w Zakopcu.
    .
    O ile się nie mylę, to Szturc jest spokrewniony z Małyszem, a zatem w ekipie skoczków relacje byłyby nierówne. Nie twierdzę, że Szturc faforyzowałby Małysza, ale znając Adama tak dobrze, to właśnie na nim skupiłaby się cała uwaga trenera, a tego stanowczo należy unikać; w końcu skoczków w reprezentacji jest wiecej niż jeden, o czym najwyraźniej zapominał Tajner. Reprezentacji potrzebny jest trener, który z młodych, utalentowanych ale zakompleksionych chłopaków, potrafiłby wydobyć cały ich potencjał i przede wszystkim pomógł wyjść z cienia Wielkiego Adama.

    Zastanawiam się, czy w wątku tym szukamy trenera kadry A, czy osobistego trenera dla Adama. Zobaczymy już wkrótce, czy Szturc ma zabawienny wpływ na Małysza. Jeśli Adam wygra Zakopane, to może należy się zastanowić nad indywidulanym trenerem dla Adama i innym szkolniowcem dla pozostałych skoczków. Wtedy możnaby zrealizować wariant ze Szturcem (trener Adama) jak i pomysł, by podziekować już za współpracę Tajnerowi i wszyskich skoczków oddać pod opiekę Kuttina.

    Być może kadry nie należy rozdzielać, ale zważywszy na wyraźne (wciąż jeszcze) dysproprcje między wynikami Adama i reszty chłopaków, może warto poeksperymentować.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szturc moze byc przeciez 2 trenerem.ale 1 to raczej nieeee

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O ile się nie mylę, to Szturc jest spokrewniony z Małyszem, a zatem w ekipie skoczków relacje byłyby nierówne
    BUAHAHAHHA a są równe jak jest Pan Tajner ?

    ja bym proponował Kuttina lub ew. tego Szturca a tajner ma polecieć jak Małysz w Predazzo !!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drogi Capku,
    skoro już mnie cytujesz, to proszę o większą staranność. W dalszej części mojego postu piszę:

    "w końcu skoczków w reprezentacji jest więcej niż jeden, o czym najwyraźniej zapomniał Tajner"

    Inczej mówiąc, obawiam się, że Szturc popełniałby podobne błędy co Tajner, tylko Szturc robiłby to z powodów osobistych, a Tajner ambicjonalnych. Jeden widziałby w swojej ekipie swojego krewniaka, którego zna od kołyski, drugi widziałby gwiazdę i obecnie jedynego zawodnika, który może spełniać marzenia trenerów, działaczy i wszystkich kibiców. Zatem, żeby dalsze szkolenie Małysza nie odbywało się kosztem innych zwodników proponuję zatrudnienie osobnych trenerów.

    I tyle na razie...

    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro nie Kojonkoski to tylko Heinz Kuttin.
    Efekty jego pracy są widoczne skoro kadra b wygrywa z a. Dodatkowo jezeli uda mu się jeszcze wprowadzić do 5 juniora w zbliżających się mistrzostwach to powinien mieć szansę kontynuacji. Wydaje się też, że jest niezależny w poglądach i od PZN. Choć z drugiej strony filozofia jego zatrudnienia polegała na pracy z młodzieżą i trochę szkoda gdyby go tuzabrakło.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w jakiejs gazecie (nie pamietam jakiej) przeczytalam pewne baardzo zdanie : " jesli Tajner bylby dobrym trenerem, to nauczylby kogokolwiek skakac dalej niz na bule"


  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Prezes Polskiego Związku Narciarskiego Paweł Włodarczyk zapowiedział, że trenera Apoloniusza Tajnera zastąpić może fiński szkoleniowiec. W fińskim związku narciarskim na razie nikt nie słyszał o poszukiwaniach prezesa Włodarczyka.

    „Wydaje mi się, że wasz prezes doskonale zdaje sobie sprawę, że jestem zadowolony z mojej trenerskiej ekipy i nikogo nie puszczę do Polski. Zarówno Tommi Nikunen, jak i jego asystent Kari Paetaeri mają kontrakty aż do Igrzysk w Turynie w 2006 roku. Ale nie załamujcie się, mamy wielu innych trenerów klubowych” – powiedział dla „Faktu” Janne Marvaila, szef wyszkolenia Finów.

    Oprócz trenerów klubowych, w odwodzie pozostają także Kari Ylianttila – twórca sukcesów Mattiego Nykanena, obecnie pracujący w USA oraz Riku Aeyri, były trener kadry amerykańskich skoczków. Propozycja pracy z Adamem Małyszem byłaby dla nich na pewno kusząca.

    Według fińskiego trenera Norwegów, Miki Kojonkoskiego, fińscy trenerzy na pewno zgodziliby się prowadzić polską kadrę.

    „Skoki są u was tak popularne, wywołują takie emocje, że praca u was to wielkie wyzwanie i wielki zaszczyt. Każdy chciałby też trenować Adama Małysza” – stwierdził Kojonkoski.
    Za onet.pl

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    10-09-2003
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po dzisiejszym turnieju drużynowym i zdobyciu srebnego medalu przez Polskich skoczków prowadzonych przez Kuttina i Kruczka moje słowa się tylko potwierdzają że trenerem numer 1 powinien być Kuttin no i pomocnikiem mógł by być Kruczek! Z pewnością po turnieju indywidualnym jeszcze raz można będzie potwierdzić słowa.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Racja mi też się wydaje że Kuttin jest idealny na trenera kadry a. Ale co z juniorami? Czy znajdzemy lepszego albo choćby takiego samego trenera jak on? Trudna sytuacja.

    pozdro

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Racja mi też się wydaje że Kuttin jest idealny na trenera kadry a. Ale co z juniorami? Czy znajdzemy lepszego albo choćby takiego samego trenera jak on? Trudna sytuacja.
    No wlasnie dlatego moze bedzie lepiej jak Kuttin dalej zajmie sie szkoleniem juniorow.

    Podobno zwycieskiej ekipy sie nie zmienia:d




  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    10-09-2003
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie aktualny skład kadry skoczków "A"(oprócz Małysza) jest jak "B" i na odwrót.Kuttin powinien mieć pod opieką aktualnych swoich podopiecznych i Małysza.Właśnie z nimi powinien prowadzić kadre "A" i wtedy będzie spoko !!!

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    a może w skład kadry a powinien wchdzić tylko adam małysz i jemhuy znalazło by się osobistego trenera, resztę trenował by kuttin :D

  22. Powrót do góry    #22
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    a może w skład kadry a powinien wchdzić tylko adam małysz i jemhuy znalazło by się osobistego trenera, resztę trenował by kuttin :D
    tak tak jesli dasz kase na tego osobistego trenera, to nawet ja moge wtedy Małysza trenowac;).
    nie ma nikt kasy na takie rozwiazanie, po seoznie zobaczymy jakie beda nominacje na trenera kadry A:)

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja natomiast uważam, że trenerem powinien być dalej Polo Tajner. Już wszyscy zapomnieliście, co osiągnął wraz z Małyszem przez ostatnie 3 sezony, pozostali to po prostu beztaleńcia i to nie wina Tajnera!
    Kto wierzył że Małysz zdobędzie 2 tytuły Mistrzostw Świata w Predazzo po konkursach w Japonii - mało kto, a jednak Tajner prawidłowo wycofał Małysz z konkursów w Willingen i przygotował go idealnie.
    Odczepcie się Tajnera, jedynie Mika Kojonkowski może go zastąpić a to jest nierealne!

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja sobie mysle ze Tajner powinien byc trenerem tylko Małysza a reszte skoczków niech trenuje Kuttin troche mnie denerwuja gadki ze Szturc niewiadomo co zrobił z Małysz przed turniejem w Zakopanym przeciez to jest skocznia Adama zna ja bardzo dobrze w Mistrzostwach Polski tez tam dobrze skakał i niewierze wnic takiego a teraz sam Kuttin mówił ze jest poprawa i moze byc dobrze w Salt lake city wiec znów bedzie mowa ze Szturc jest dobrym trenerem niemówie ze złym ale mysle ze nielepszym od Tajnera.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a teraz sam Kuttin mówił ze jest poprawa i moze byc dobrze w Salt lake city wiec znów bedzie mowa ze Szturc jest dobrym trenerem niemówie ze złym ale mysle ze nielepszym od Tajnera.
    No właśnie, jak Adam skoczy bardzo dobrze w Salt Lake City, to nie będziesz mógł powiedzieć, że nie jest to choć trochę zasługa Szturca!! Tajner nie potrafi sprawić, by gdziekolwiek skoczył lepiej, więc jeśli teraz się tak stanie to będzie to zasługa teamu Małysz - Szturc.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może by tak Hannu Lepistoe ? ;) Austryjacki związek narciarski nie przedłuża z nim kontraktu więc będzie wolny ;) Może zechce wziąć nasze nieoszlifowane diamenty pod swą opiekę ? :)

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    A może by tak Hannu Lepistoe ? ;) Austryjacki związek narciarski nie przedłuża z nim kontraktu więc będzie wolny ;) Może zechce wziąć nasze nieoszlifowane diamenty pod swą opiekę ? :)
    Juz jakis czas temu czytalem o jego kandydaturze. Wydaje mi sie, ze jest to bardzo prawdopodobne, ze pzn bedzie z nim rozmawiac.

    Tym bardziej ze na krajowym podworku kandydatow na to stanowisko za bardzo nie widac:d

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    A może by tak Hannu Lepistoe ? ;) Austryjacki związek narciarski nie przedłuża z nim kontraktu więc będzie wolny ;) Może zechce wziąć nasze nieoszlifowane diamenty pod swą opiekę ? :)
    Juz jakis czas temu czytalem o jego kandydaturze. Wydaje mi sie, ze jest to bardzo prawdopodobne, ze pzn bedzie z nim rozmawiac.

    Tym bardziej ze na krajowym podworku kandydatow na to stanowisko za bardzo nie widac:d
    ja czytalem wywiad z Lepistoe i on mowil ze po tym
    jak Austria z nim nie przedluza kontraktu nie ma
    zamiaru dalej trenowac i daje sobie z tym spokoj...
    jak mowil w wywiadzie dla FAKTU ma kilka innych zajec
    niz skoki...

    pozdro. ;]

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    10-09-2003
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kuttin trenerem !!!

    A jednek od nowego sezonu pierwszym trenerem kadry A polskich skoczków będzie Heinz Kuttin w skład jego ekipy będą wchodzili Adam Małysz, Marcin Bachleda, Mateusz Rutkowski, Hula, Wojtek Skupień i Wojtek Tajner.Trenerem kadry B będzie prawdopodobnie Stefan Horngacher i w tej drużynie znajdą się Stoch,Styrczula,Urbański,Topór,Żyła oraz T.Tajner z T.Pochwałą.Kadre C poprowadzą Z.Klimowski i P.Fijas i tam będą pozostali polscy zawodnicy.Nie wiadomo jescze co z Łukaszem Kruczkiem.

    za Onet.pl

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Hmmm. Nie odmawiam Kuttinowi sukcesów w ubiegłorocznej pracy trenerskiej, ale czy poradzi sobie z pierwszą kadrą naszej ekipy ?
    Zobaczymy.

    Jestem ciekawy jak bedzie sprawował sie Horngacher, który w koncu sam był do niedawna skoczkiem i nie ma dużego doświadczenia trenerskiego.
    Ale mimo wszystkim jestem optymistą :d

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm a mnie ciekawi z która kadra będzie trenował Kowal bo według mnie on moze byc naszym najwiekszym talentem.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najleprzym rozwiazaniem bylo by zatrdnienie Kutina jako trenera kadry A a jego asystentem mogl by zostac Horngacher :D:D:D

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Jaka kadra A ?? Przecież miało nie być już takiego podziału, na zawody mieli jeździć nie zawodnicy kadry A tylko ci, którzy w danym czasie będą w najlepszej formie :/

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No miało tak być, ale jak na razie cisza. Był to pomysł naprawdę nie poroniony. Osobiście nie chciałabym ogladać w przyszłym sezonie kolejnych Robertów Matei(Matejów?), skoro wielu innych skoczków może skakać i całkiem prawdopodobne jest, że wypadną dużo lepiej.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze, że Tonio jest w kadrze B i zwolnił miejsce dla jakiegoś kolejnego młodego talentu (miejmy nadzieję). Również zastanawia mnie co nowego może wnieść Horngacher ale po rocznej pracy Kuttina jestem spokojny o Stefana - austryjacy potrafią. ;)
    Pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Heinz Kuttin

    mam nadzieje ze będzie trenerem kadry "A"
    bo kto inny mógł by być. wystarczy że postawa naszych młodych skoczków jest coraz lepsza. zdecydowanie stawiał bym na niego
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •