Pokaż wyniki od 1 do 23 z 23

Wątek: Ciekawe jak to będzie?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ciekawe jak to będzie?

    Tak patrząc chłodnym okiem na niektóre transfery, jakie miały miejsce tej zimy oraz na zeszłoroczny sezon, zastanawiam się jak będzie wyglądał sezon 2004. To ciekawe - beniaminek z Tarnowa sieje postrach rzucając kasą na prawo i lewo(bo Tony, Tomek i Jacek za frajer nie pojadą), Zielonka niby taka biedna a tu prosze-ściągnęli Nickiego, spłacili Okonia, Apatorowi widać czkawką się odbił zeszły sezon, bo niby każdy chce odejść(ciekawe jak zapłacą Crumpowi?), Bydgoszcz i Piła bez komentarza. Ciekawe co zrobi Wrocław, bo tam cisza jak makiem zasiał. do leszna ponoć miał przyjść Jacek Gollob, ale bez Tomka to nie to samo, zapowiada się come back, bo Skóra chyba wstąpi w szeregi Byków. Ciekawe jaką taktykę przyjmą niektórzy prezesi? A może dadzą najdroższym zawodnikom z innych klubów zrobić po komplecie i w ten sposób rozwalić klubowe kasy?
    Co Wy na to?


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2003
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sytuacja na rynku robi się coraz bardziej klarowna, Miśkowiak trafi zapewne do Wrocka a "Gapa" do Bydgoszczy, powietrze uszło z toruńskich "Aniołów" i raczej drużyna z Torunia nie odegra większej roli w ekstralidze, na pewno w play-off znajdzie się drużyna z Zielonej Góry (na to bardzo liczę :), bardzo silna będzie ponownie ekipa z Częstochowy (Sullivan, Holta, Ułamek, Walasek, Czerwiński i nowi juniorzy stanowią bardzo silny zespół), wielką niewiadomą jest dla mnie drużyna z Wrocławia, czarnym koniem ekstraligi będzie na pewno "sztuczna" drużyna z Tarnowa, ale w zeszłym roku przekonaliśmy się, że liczy się charakter drużyny, a nie "ciekawe" nazwiska w jej składzie...


    www.dualsport.zg.pl - zielonogórska strona sportowa

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar Bulka
    Dołączył
    12-03-2003
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]"sztuczna" drużyna z Tarnowa







    Sztuczna bo zakupili Gollobow ???,a u was Okoniewski czy Swist to sa pewnie wasi wychowankowie......???

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    11-12-2003
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe jak będzie?
    Będzie ... pewnie bardzo ciekawie ... jak co roku.
    Sporo już wiadomo o składach ( przynajmniej w E-lidze ), a jednak nie do końca wszystko wiadomo.
    Pełny skład ma już Falubaz, i Lwy; prawie pełny Byki (SQÓRA ??), Jaskółki, Anioły i Sparta; nerwowość w Bydzi i u Rekinów. To wiadomo..., ale jak to zagra w sezonie, jak pojadą ci, którym teraz przypisujemy zdobycze 10-cio punktowe w nadchodzących meczach, a jak ci, którym 0-we. Jaka będzie dyspozycja juniorów czy nowych seniorów, a jaka rekonwalescentów czy zmieniających barwy. Jakich wzmocnień można jeszcze dokonać ( lub osłabień ). Tego na 100 % jeszcze nie wiemy. Możemy tylko prognozować, lub mieć nadzieję.
    Moim zdaniem mecze będą jeszcze lepsze, gdyż:
    - beniaminek nie będzie walczył o utrzymanie, a to już dobrze,
    - wydaje mi się, iż składy się nieco wyrównały po wywaleniu jednego obco,
    - nie będzie chyba takiej sytuacji, jaka była w 2003 z Piłą, chyba zespoły będą miały większy komfort pracy, bo ci co nie mają sponsora na wielkie zakupy, sianko przeznaczą na swoich,
    - a do tego wszyscy kibice chcą tego by liga była zawsze ciekawsza niż poprzednio i w końcu to się może spełni.
    Nie będę jeszcze obstawiał wyników, bo niezwykłem robić tego tak wcześnie, ale każdy ma swoich faworytów i nadzieje, także ja.
    A jeszcze więcej niewiadomych jest w I lidze.

    Pozdrawiam. Siemka Tasiemka.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2003
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bulka, zobaczymy, jak będziesz "śpiewać" po tym sezonie, gdy Golloby "wycyckają" Was z forsy i przejdą do innego klubu...

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bulka, zobaczymy, jak będziesz "śpiewać" po tym sezonie, gdy Golloby "wycyckają" Was z forsy i przejdą do innego klubu...
    Zobaczymy jak Zielonka bedzie spiewac po tym sezonie, jak Pedersen i reszta sredniakow typu Okoniewski wydoja was z kasy, a gdzies ostatnio wyczytalem, ze ZKŻ wzial pokazny kredyt na te wszystkie transfery. Powodzenia w splacaniu, to naprawde sluszna decyzka: "ZASTAW SIE A POSTAW SIE". Brawo dzialacze z Zielonej Gory!!!!

    Pozdro z Bydgoszczy
    Lampeq

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2003
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bulka, zobaczymy, jak będziesz "śpiewać" po tym sezonie, gdy Golloby "wycyckają" Was z forsy i przejdą do innego klubu
    Kibice dziela sie na:-kibicow danej dyscypliny(speedway).-i kibicow fanatykow jednej druzyny.-Ci pierwsi umieja doceniac klase rywala i cieszyc sie z walki na torze ktora jest bardzo emocjonujaca nawet wtedy kiedy jego druzyna nie zawsze wygrywa,bo sa kibicami dyscypliny ktora kochaja.Ci drudzy zazwyczj palaja nienawiscia do wszystkich i wszystkiego co nie jest w barwach jego druzyny i nie reprezentuja klubu z jego miasta.Do tej drugiej grupy zalicza sie ten pan ktorego zacytowalem.Co z tego ze klub z Tarnowa na transwery przytoczone przez niego nie wydal ani zlotowki,kiedy jego klub aby splacic dlugi i zakontraktowac zawodnikow zaciagnał kredyt ,przez ktory klub popadl w jeszcze wieksze zadluzenie niz mial przedtem.Co z tego za Tarnow za pewnie niewieksze pieniadze niz oni wydali zakontraktowal lepszych zawodnikow niz jego klub.Ale Unia bedzie dojona Zielonka nie.I ktory klub tu popelnil blad Unia ktora jak narazie nic nie stracila ,ale zyskala(znakomitych zawodnikow).Czy zielonka ktora zakontraktowala sredniakow i zdobyla dlugi.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dualsport ...

    zarzucasz działaczom Unii Tarnów nieracjonalna polityke pieniezna i tworzenie sztucznej druzyny. Zauwaz ze w tym momencie mamy tylko 2 zawodników niezwiązanych z Tarnowem. Zapewne gdybysmy nie kupili Gollobow to zarzucałbyś nam za słaby skład. Wniosek z tego taki ze nastepnym razem jak bedziesz chciał komuś cos zarzucić to najpierw sie zastanów a potem popatrz na siebie [albo odwrotnie ;)]

    Ja oprocz Tarnowa bede kibicował jak zwykle CKM-owi i druzynie z Rybnika. A szanse na miejsce w czołówce ma na dzien dzisiejszy kazdy oprocz Bydgoszczy.

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    11-12-2003
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tą Bydzią nie byłbym taki pewny. Choć jest tam teraz bardzo niewesoło to jeszcze nie dzielmy na nich skóry. Zaoszczędzili kasy po odejściu braci, i może jeszcze kogoś skaperują. A jeśli nie teraz to wtrakcie sezonu, jak im będzie słabo szło, staną na rzęsach by kogoś wypożyczyć. I mogą skazić krwi potentatom.

    Pozdrawiam. Siemka Tasiemka.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Pełny skład ma już Falubaz, i Lwy
    na jakiej podstawie stwierdzasz ze CKM ma pelny sklad? obecnie wyglada to tak

    Sullivan
    Holta
    Ulamek
    Walasek*
    Osumek
    Szczepaniak
    Stanislawski

    w rezerwie zostaja
    Szczepaniak
    Ciura

    kontraktu wciaz nie podpisal Czerwinski

    * z Walaskiem jeszcze nie uzgodniono warunkow finansowych na nadchodzacy sezon zatem suma sumaru brakuje nam jeszcze jedno dobrego seniora jakim niewatpliwie moze byc Czerwinski pod warunkiem ze zostanie w Czestochowie

    jesli sklad CKM na dzien 1 luty 2004 bedzie przedstawial sie tak:

    Sullivan
    Holta
    Ulamek
    Walasek
    Czerwinski
    SZczepaniak
    Stanislawski

    to o wynik sportowy jestem spokojny moze nie bedzie zlota ale sadze ze pierwsza czworka calkiem realna a tam mzoe byc bardzo roznie

    zreszta tak jak ktos juz na tym forum napisal sklad CKM moze byc znacznie ciekawszy niz ten przytoczony powyzej...

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Rzeczywiscie Wlokniarza stac na dobry wynik, gdyz ich glownym atutem jest zgranie zespolu. Zawodnicy ktorzy doszli w tym roku nie sa jakimis wielkimi indywidualistami, ktorzy by nie umieli sie zaaklimatyzowac...

    Widac, ze Apatorowi zeszloroczne zakupy odbily sie chyba lekka czkawka. Zwyciezyl tam w tym roku rozsadek podobnie jak w Czestochowie.

    Nie znam sytuacji Zielonej Gory, ale chyba bardziej ten sklad jest konstruowany na zasadzie pozyczek i bez odpowiedniego zabezpiecznia.

    Ale Tarnow przebija wszystkich !!!
    Ladnych zakupow narobil, chyba dalej udziela tam sie hurraoptymizm po awansie do ekstraligi.
    Nie wiem czy zakontraktowanie Gollobow i Rickardssona nie odbije sie czkawka klubowi z Tarnowa.

    Tak jak ktos wyzej napisal, Gollobowie zrobia w tym roku co do nich nalezy, wezma kase i za rok beda gdzie indziej jezdzili.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Zobaczymy jak Zielonka bedzie spiewac po tym sezonie, jak Pedersen i reszta sredniakow typu Okoniewski wydoja was z kasy, a gdzies ostatnio wyczytalem, ze ZKŻ wzial pokazny kredyt na te wszystkie transfery. Powodzenia w splacaniu, to naprawde sluszna decyzka: "ZASTAW SIE A POSTAW SIE". Brawo dzialacze z Zielonej Gory!!!!
    I tak się rodzi plotka i zawiść.
    A czemu ?
    Ponieważ tak kolega Lampeq "gdzieś wyczytał" ( gdzie to nieistotne) , że Zielonka zaciągneła kredyt na spłacenie zawodników.
    Jak by kolega Lampeq troszkę się interesował chociażby tym co piszą na PZ lub SF to wyczytałby tam, że Zielonka żadnego kredytu nie brała na w/w cele a wprost przeciwnie ZKŻ jako jeden z nielicznych klubów ma dodatni bilans za sezon 2003. Ja wiedzę tę opieram na raporcie finansowym który został publicznie przedstawiony na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym ZKŻ w miesiącu grudniu 2003.
    Rozumiem, że kolega Lampeq może być sfrustrowany sytuacją w BTŻ ale to nie zwalnia go i mu podobnych do przestrzegania regulaminu tego forum i należałoby w zasadzie kolegę Lampeqa zbanować za podawanie nierzetelnych i niesprawdzonych informacji.

    A tak wogóle to czytając te posty na temat jak kto kogo wydoi z kaski to mnie nagły śmiech ogarnia. Przypomina mi to sytuacje w której sąsiad kabluje sąsiada do urzędu skarbowego bo ten kupił sobie nowy samochód.

    Panowie a co was obchodzi, że Golloby wydoją z kasy Tarnów, to ich sprawa, ja nie wiem czy Tarnów jest bogaty czy biedny to mnie nie obchodzi, jak ich stać na takie zakupy nawet na jeden rok to tylko przyklasnąć, tym bardziej, że ma kto płacić. Jak Golloby po roku sobie odejdą (o ile odejdą) to też mnie nie obchodzi, tak już w tym sporcie jest i tak będzie.
    Kto ma jakąś tam kasę to kupuje i basta a reszta niech patrzy jak ich nie stać, to jest sport zawodowy.

    Wierzę, że pojedynki z Tarnowem dostarczą niezapomnianych emocji ponieważ skład mają mocny, lecz nie wierzę (jak się pomylę to pierwszy pogratuluję i skulę uszy), że Tarnów da radę wywalczyć DMP.
    Przyczyn tego stanu rzeczy będzie kilka, przede wszystkim Golloby nie wiem czy się tak szybko zaklimtyzują w nowych warunkach do tego dochodzi niesłychana presja ze strony działaczy , sponsora i kibiców.
    Następna sprawa to coś mi się widzi, że zarówno T. Gollob jak i Rickardson będą już powoli zniżkować z formą bo jak długo można być na topie. Mimo wszystko życzę aby Tarnowianie sięgneli po ten tytuł lecz czas pokaże jak będzie.

    Pozdrawiam.
    Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie się zbytnio polityka zarządu tarnowskiej Unii nie podoba. Niejeden klub wstępując do ekstraligi montował dość silny skład, a potem ... upadłość. Z "naszym" GKM-em przecież też tak było. Ja sam oczywiście życzę Tarnowianom jka najlepszej jazdy i wygrywania meczów, ale żeby te działania w najbliższej przyszłości nie obróciły się przeciwko nim...
    W ogóle ten "sezon transferowy" pozostanie mi chyba na długo w pamięci. Z pewnością zapisze się on w historii polskiego żużla.

    Pozdrowienia z Grudziądza.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-10-2002
    Postów
    2,299
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ale Tarnow przebija wszystkich !!!
    Ladnych zakupow narobil, chyba dalej udziela tam sie hurraoptymizm po awansie do ekstraligi.
    Nie wiem czy zakontraktowanie Gollobow i Rickardssona nie odbije sie czkawka klubowi z Tarnowa.
    Po raz kolejny ktos to musi napisac..!!
    Golloby i Tony z Unii dostają kase tylko za punkty,
    jak to Bukowski powiedział "pieniądze leżą na torze"
    Kasa za podpisanie kontraktu i na sponsoring w GP pochodzi
    od Rafineri (a nie z kasy klubowej) i w razie czego to wpada tam komornik i jest po sprawie.
    Jak zwykle kur.. musicie sie martwic o nasze finanse..

    Pozdrawiam !!!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czocho - ty się kur.. tak nie denerwuj, bo zawału dostaniesz!!! Chyba nie chcesz skończyć jak kiedyś jeden z forumowiczów??? ( Panie świeć nad jego duszą!!! Niech mu ziemia lekką będzie!!! ).

    Weź na luz. Każdy ma prawo do własnego zdania, nawet jeśli nie zna wszystkich szczegółów.

    Pozdrowionka.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2003
    Postów
    345
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chlpaki looossssaaaa :D:D
    jezeli czuje sie Tarnow na silach to jak najbardziej:D i tak jak ktos juz napisal tylko im przyklasnac... Z niektorych ludzi wyplywa w tach momentach zazdrosc, ale tak to juz jest...
    Ja osobiscie zycze Tarnowianom medalu, ale niech uwazaja bo na faworytach jest zawsze ogromna presja wiec roznie to bywa...
    Pozdro ;)

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-10-2002
    Postów
    2,299
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ale ja sie wcale nie denerwuje..;););)

    Pozdrawiam !!!

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    11-12-2003
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pełny skład ma już Falubaz, i Lwy
    na jakiej podstawie stwierdzasz ze CKM ma pelny sklad? obecnie wyglada to tak

    Sullivan
    Holta
    Ulamek
    Walasek*
    Osumek
    Szczepaniak
    Stanislawski

    w rezerwie zostaja
    Szczepaniak
    Ciura

    kontraktu wciaz nie podpisal Czerwinski

    * z Walaskiem jeszcze nie uzgodniono warunkow finansowych na nadchodzacy sezon zatem suma sumaru brakuje nam jeszcze jedno dobrego seniora jakim niewatpliwie moze byc Czerwinski pod warunkiem ze zostanie w Czestochowie

    ..
    oman

    Dziękuję za wyczerpujące objaśnienia i wyprowadzenie mnie z błędu. Podstawa, o którą pytałeś, to tylko moje przeświadczenie, jak się okazało mylne, co tak do końca nie miało ważącego wpływu na sens postu.

    Pozdrawiam. Siemka Tasiemka.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak się rodzi plotka i zawiść.
    A czemu ?
    Ponieważ tak kolega Lampeq "gdzieś wyczytał" ( gdzie to nieistotne) , że Zielonka zaciągneła kredyt na spłacenie zawodników.
    Jak by kolega Lampeq troszkę się interesował chociażby tym co piszą na PZ lub SF to wyczytałby tam, że Zielonka żadnego kredytu nie brała na w/w cele a wprost przeciwnie ZKŻ jako jeden z nielicznych klubów ma dodatni bilans za sezon 2003. Ja wiedzę tę opieram na raporcie finansowym który został publicznie przedstawiony na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym ZKŻ w miesiącu grudniu 2003.
    Rozumiem, że kolega Lampeq może być sfrustrowany sytuacją w BTŻ ale to nie zwalnia go i mu podobnych do przestrzegania regulaminu tego forum i należałoby w zasadzie kolegę Lampeqa zbanować za podawanie nierzetelnych i niesprawdzonych informacji.
    Tak, tak i wogole w Zielonej Górze to ludzie kochają żużel i pana prezesa klubu, ktorego to klub jest przykladem nienagannej polityki finansowej , w ktorym podczas trwania sezonu wychodzily afery z udzialem dyrektora, kierownika i trenera. No ale to juz nieistotny szczegol. A takie raporty do wiadomosci publicznej sa najzabawniejsze, bo potem taki drogi kolega rozpisuje sie na ogolnopolskim forum jaki to jego klub jest wspanialy. Nie ma to jak szowinizm...

    pozdro

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Tak, tak i wogole w Zielonej Górze to ludzie kochają żużel i pana prezesa klubu, ktorego to klub jest przykladem nienagannej polityki finansowej , w ktorym podczas trwania sezonu wychodzily afery z udzialem dyrektora, kierownika i trenera. No ale to juz nieistotny szczegol. A takie raporty do wiadomosci publicznej sa najzabawniejsze, bo potem taki drogi kolega rozpisuje sie na ogolnopolskim forum jaki to jego klub jest wspanialy. Nie ma to jak szowinizm...
    Zauważ chłopie, że piszesz same okólniki tzn krótko mówiąc bzdury i przez to stajesz się pośmiewiskiem tego forum.

    Jak się pisze, że jest afera to należy jeszcze napisać na czym polega istota tej afery, jak się piszę że ktoś wziął kredyt w banku to należy podeprzeć ten argument jakimś dowodem czy źródłem informacji.
    A jak do tej pory piszesz same bzdury niczym nieuzasadnione a co gorsza inne małolaty te twoje bzdury powielają.

    I na koniec, raz ci już pisałem abyś poczytał regulamin który to wyraźnie mówi jakie są kary za pisanie niepotwierdzonych informacji (czyt. bzdur) dziwię się tylko, że jeszcze cię nie odstawili od klawiatury.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I na koniec, raz ci już pisałem abyś poczytał regulamin który to wyraźnie mówi jakie są kary za pisanie niepotwierdzonych informacji (czyt. bzdur) dziwię się tylko, że jeszcze cię nie odstawili od klawiatury.
    Taaa to ciekawe co mowisz. Ja zostaje przy swoim zdaniu ze czegos takiego sobie nie wymyslilem, tylko wyczytalem w jakims portalu sportowym, ale zeby nie wprowadzac nikogo w blad nie podalem nazwy, bo juz poprostu nie pamietam gdzie to bylo. Dziekuje.

    P.S Banami i regulaminem mozesz sobie postraszyc mlodszego brata. Ja regulamin znam i nie sadze zebym go w tej sytuacji złamał.


  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach

    Do Lampeqa

    Jak znasz regulamin to powinieneś znac jeden z jego pkt. tzn
    Rozdział 4
    Pkt.2 Na forum zabronione jest:
    f)rozpowszechnianie informacji nieprawdziwych lub mogących wprowadzać w błąd z wyjątkiem dnia 1 kwietnia każdego roku.

    Moim zdaniem rozpowszechniasz nieprawdziwe informacje ponieważ nie przedstawiłeś żadnego dowodu ani źródła informacji.

    Udowodnij, że jest inaczej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bulka, zobaczymy, jak będziesz "śpiewać" po tym sezonie, gdy Golloby "wycyckają" Was z forsy i przejdą do innego klubu...
    Co ty gosciu wogole piszesz!! Bawisz sie w jasnowidza a niemasz "zielonego" pojecia co mowisz ! Przedstawiaj fakty a nie prognozy bo co cie obchodzi jak bedziee u nas ! martw sie o swoja druzyne !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •