Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: AZS- Gwardia 3:0... i powrot AS

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    AZS- Gwardia 3:0... i powrot AS

    w 10 kolejce PLS AZS podejmowal Gwardie Wroclaw. Wchodze na sale przechodze obok zawodnikow ktorzy sie rozgrzewaja, a tu patrze siedzi Darek Stanicki... to nic, wedruje dalej, staje kolo zawodnikow AZSu i ku mojemu zdziwieniu widze, ze rozgrzewa sie Andrzej Stelmach!!! Szkok kompletny poniewaz mowilo sie ze juz w ogole nie zagra w tym sezonie :)))Na rozgrzewce, jednak Stelmach nie rozgrywal a ... atakowal :)))... w samym meczu nie wystapil.. bral udzial w rozgrzewce...a potem przebral sie i zasaidl na trybunach... przed meczem moglem wysluchac prognoz H. Wagnera!!! Ogladajac rozgrzewke stwierdzilem, ze baku z igla najbardziej przykladaja sie do rozgrzewki co cieszylo... siedzac metr od rozgrzewjacych sie siatkarzy modlilem sie aby nie dostac pilka... no i zaczal sie mecz... aaa zapomnialem,... przed meczem w czasie rozgrzewki kontuzji ulegl kurek. mecz byl bez historii. w pierwszych dwoch setach akademicy po pierwszej przerwie technicznej uzyskiwali przewage ktorej nie oddawali do konca... wygrywajac odpowiednio 25:15, 25:16. 3 set to walka do stanu 15:15, akademicy zeszli na przerwe techniczna prowadzac. potem zmiana: oczko za kalninsa i golas za wagnera... dobre zagrywki jakuba... i sprawily e akademicy znowu odskoczyli na pare punktow. warto podkreslic ze pomobronionych pilkach 3 razy kuba oczko zagral srodkiem z golasiem i 3 razy akcje skonczyli... potem juz kontorlowanie sytuacji na parkiecie... az do mocnego zbicia panasa.. ta akcja zakonczyl sie mecz: 3:0 (25:15, 25:16, 25:18). w szeregach akademikow trudno kogos wyroznic... bylo przyjecie do szybko rozgrywali... gubili blok to musieli skutecznie atakowac, trudna zagrywka sprawiala,za galaxia albo blokowala albo bronila, chwilami tylko janczak probowal nawiazywac walke... po meczu nastroje zawodnikom dopisywaly :))) chwalony byl tomek kalnins, nie za mecz... chociaz zagral dobry (jak wszyscy AZSiacy jednak chodilo przedwszystkim o wywiad jaki udzielil jednej z lokalnych gazet... konczac chcialbym zaapoelowac o przybycie w sobote na mecz z mostostalem... nasz doping bedzie potrzebny... specjalnie na ten mecz ide do mlyna.. mecz o 17 ale warto wczesniej przyjsc i przywitac druzyne chemika kk (chyba wiecie o co chodzi) :)))) pozdroofki


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Jak Cię dobrze zrozumiałem, Andrzej Stelamach się rozgrzał i poszedł na trybuny???? Ciekawe... Z drugiej strony, powrót Stelmacha do naszej ligi to byłaby bomba... Jest jednak jedno ale... Jakby na to nie patrzeć, Stelmach łądnych parę lat nie grał w AZS-ie, więc byłby problem ze zgraniem drużyny. Każdy rozgrywający ma swój specyficzny sposób grania, więc trochę trwa znalezienie wspólnego języka z reszta drużyny... Zwłaszcza ze srodkowymi... W tym przypadku, Wagner ma na pewno przewagę, gdyż gra z tymi zawodnikami już ładnych parę miesięcy.

    Co do klasy sportowej, to powiem rozbrajająco, nie wiem. Stelmacha nie widziałem w lidze od dawna, a w meczach kadry nie imponował...

    Kończę, bo mi zaraz powiecie, że się wymądrzam ;)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    stelmach i druzyna

    ja powiem tak: dobrze mnie zrozumiales.. jednak popatrz na sklad AZS w przeciagu kilku sezonow, prawie co roku jest inny... i kazdemu rozgywajacemu jest trudno sie zgrac jednak AS praktycznie od poczatku sezonu trenuje w Czestochowie wiec nie widze wiekszego problemu ze zgraniem :)))

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Tylko, który rozgrywający AZS-u jest tak naprawdę lepszy... Oto jest pytanie :) Ja stawiam na Wagnera :) Ale tylko dlatego, że ostatnio nie widziałem, w jakiej formie jest Stelmach ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tez stawiam na Wagnera

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •