Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: APEL DO WSZYSTKICH KIBICOW SKOKOW NARCIARSKICH

  1. Powrót do góry    #1
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    APEL DO WSZYSTKICH KIBICOW SKOKOW NARCIARSKICH

    Od dłuzszego czasu słyszymy w mediach iz przyczyna słabych wystepów naszych skoczkow sa niekorzystne wiatry - a to wiatr boczny, tylni, czy tez duszacy skoczka do zeskoku. Dlatego tez wychodze z inicjatywa (mam nadzieje ze wiele osob mnie poprze) aby ulzyć naszym orłom. Doszedłem do wniosku iz nalezy przeprowadzic zbiórke pieniedzy na zakup wiekszej ilości Espumisanu specyfiku odwietrzajacego. Myśle ze to sprawiloby iz nawet najgorszy wiatr nie byłby juz straszny naszym skoczkom.
    Co myślicie o tej akcji? Pomozecie?


    Ps. Drodzy moderatorzy zamykajac ten temat na waszych palcach bedzie do końca życia spoczywała odpowiedzialność za losy naszego sportu narodowego - to ciezar nie do zniesienia wiec zastanowcie sie czy warto!



  2. Powrót do góry    #2
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Oj Marks, Marks- to sensu nie ma przeciez:P
    ale coz
    Moze ktos odktyje nowa teorie dot. formy "naszych"?

    Ps. A pieniadze wplacajcie na wspolne konto Moje i Marksa:P


    Narazie tego tematu nie zamkne, ale zaloze sie ze zakmnie go Aga, albo Adas:P


  3. Powrót do góry    #3
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale zaloze sie ze zakmnie go Aga, albo Adas:P
    Albo raven :D nie zapominać o mnie ja wciąż tutaj jestem :P

    Co do wątku to niezła szydera ale trudno się z tobą nie zgodzić.

  4. Powrót do góry    #4
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wiesz RAVENKU ja nawet nie podejrzewalam Ciebie, ze bedziesz chcial to zrobic:P
    Dlatego Cie nie wymienilam:)

  5. Powrót do góry    #5
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz RAVENKU ja nawet nie podejrzewalam Ciebie, ze bedziesz chcial to zrobic:P
    Dlatego Cie nie wymienilam:)
    Kiedy ja bardzo lubię zamykać tematy :) To moje hobby :P

  6. Powrót do góry    #6
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kiedy ja bardzo lubię zamykać tematy To moje hobby
    Ale chyba tego nie zrobisz?:P
    Kasa ktora wplynie na konto podzielimy sie z Toba:P

    I znowu pisze nie na temat:)

    Pozdrawiam, Natala

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świetny pomysł Marks, ale potrzeba by nam było naparawdę większej ilości, ja niestety nie mam zbyt wiele kasy, więc trzeba znaleźć więcej chętnych;)
    Ale żeby nie było za dobrze, moim zdaniem, wpis ten nadaje się o tu: http://www.sportsboard.pl/Forum/view...ID=5&TID=24086:P

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    widze moderatorzy sie dobrze bawia:)Ja bym wolal juz zrzute na nowa skocznie zrobic:)

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie, w końcu Sylwester jest :D
    Hehe, a gdzie byśmy ją postawili? Ale z drugiej strony po co nam skocznia, jak skoczków nie mamy? Najpierw trza się zająć najpilniejszymi sprawami:P

  10. Powrót do góry    #10
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    biaggi raz do roku mozna:) i to na sam koniec:P

    A co do skoczni, wiecie, u mnie na osiedlu (jakby ktos nie wiedzial jestem z Wrocławia:P)jest taka z 250 m. gorka- dawne wysypisko smieci zarosniete od X-lat haszczami.

    Jakis bogaty koles zainewstowal w to kase i od jakiegos czasu trwaja tam prace majace na celu wywalenie roslinek z "WYSYPU":P

    Juz w przyslym roku na owym wzgorzu pojawi sie uwaga STOK NARCIARSKI i SANECZKOWY!
    Ja nie wiem naprawde jak oni sobie to wyobrazaja, ze w badz co badz PRAWIE centrum miasta-bo zadupie to to nie jest :Pzrobic cos takiego.

    W sumie moze byc fajnie, ostatnio cos w moje osiedle wogole miasto wklada kase-dzisiaj np maja tu byc fajerwerki od miasta:D Od rana na terenie SP gliny stoja i pilnuja zeby im ktos tych ogni nie pozabieral:P

    Jak mozna miec lodowisko w samym centrum miasta, to mozna i miec pewnie stok narciarski, tylko skad sniegu beda brac?:P

    Wszystko pieknie ladnie, tylko ucierpia na tym anonimowi alkoholicy i zule:P bo nie bedzie juz miejsca spotkan na denaturat czy cos innego:)

    A porzadni ludzie nie beda mieli sie gdzie w lato poopalac czy isc na spacerek:P

    To tyle z mojej strony.
    A mo i zachecam do wplacania kasy:P

    Pozdrawiam,Natala

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    No tak jak sie bawic to sie bawic,dzwi rozje...,dykte wstawic:):)W tym roku wracalem ze Szklarskiej przez Wrocek to widzialem jakies duze wzgorze na plaskim terenie,moze to o to chodzi:)Najlepszego dla wszystich w Nowym Roku.Robie wypad do kuzynki dzis i powoli trzeba sie szykowac(ech te prasowanie)

  12. Powrót do góry    #12
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś mi się zdaje ze możemy zaczać zbiorke ;) nic nowego - wiatry dalej beda psocić naszym orłom.

    Jeśli nie chcesz polskich skoczków zguby Espumisan kup im luby

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Marks

    Lepiej zrobic zebrac pijondze na jakis wyjazd gdzie by to Kutin z aszymi mogl potreowac na sniegu i skoczni o pukcie K-120, bo Tajner dzis przez cala relacje narzekal ze nie mieli okazji trenowac na skoczni K-120, ktora byla by pokryta sniegiem.


  14. Powrót do góry    #14
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marks

    Lepiej zrobic zebrac pijondze na jakis wyjazd gdzie by to Kutin z aszymi mogl potreowac na sniegu i skoczni o pukcie K-120, bo Tajner dzis przez cala relacje narzekal ze nie mieli okazji trenowac na skoczni K-120, ktora byla by pokryta sniegiem.
    Narzekać na brak skoków beda jeszcze min miesiąc, czy beda gdzieś trenować czy nie to mała rożnica. Standartowa wymowke mają przynajmniej na poczatek sezonu. A pozniej znowu powroci "wiatrowy" kłopot wiec mysle ze akcja zbiorki pieniedzy jest jak najbardziej potrzebna.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •